Gewoon religieuze fundamentalisten deze gekken...christen-talibanquote:Op donderdag 2 april 2026 18:10 schreef Arcee het volgende:
[ x ]
Als iemand verraden of vals beschuldigen je Jezus maakt dan heeft Trump zelf heel wat mensen tot Jezus gemaakt.
Als je maar lang genoeg wacht.quote:Op donderdag 2 april 2026 18:46 schreef GarlandBriggs het volgende:
Trump 2020 over Covid: "One day, it’s like a miracle, it will disappear"
Trump 2026 over Hormuz: "It will open up, naturally"
Is de DOW onder de 50k gedaald?quote:Op donderdag 2 april 2026 19:03 schreef Perrin het volgende:
De enige vrouw die hij in dienst had waar hij tevreden over was, was Stormy Daniels.
[ x ]
En misschien Melaniaquote:Op donderdag 2 april 2026 19:03 schreef Perrin het volgende:
De enige vrouw die hij in dienst had waar hij tevreden over was, was Stormy Daniels.
[ x ]
En ook wel een zeker leedvermaak.quote:Op donderdag 2 april 2026 19:14 schreef Perrin het volgende:
Er schuilt een zekere tragiek in je baan als procureur-generaal verliezen door toedoen van een veroordeelde misdadiger.
Waar wordt zij nu ambassadeur?quote:Op donderdag 2 april 2026 19:22 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Pam Bondi weg als AG aldus Fox News.
Iran.quote:Op donderdag 2 april 2026 19:28 schreef AnneX het volgende:
[..]
Waar wordt zij nu ambassadeur?
Griekenland is al vergeven.
Hij gaat degene kiezen die hem belooft dat diegene de Epstein-zaak afhandelt zonder dat Donald nog genoemd wordt. Wordt nog een uitdagende functie.quote:
De verkiezingen in november moeten natuurlijk wel door Trump goedgekeurde mensen gewonnen worden uiteraard.quote:Op donderdag 2 april 2026 19:33 schreef MoreDakka het volgende:
Ben benieuwd wie het wordt, ik las dat Trump Lee Zeldin zou willen. Die zou veel meer gaan focussen op zogenaamde voter fraud.
Todd Blanche?quote:Op donderdag 2 april 2026 19:33 schreef MoreDakka het volgende:
Ben benieuwd wie het wordt, ik las dat Trump Lee Zeldin zou willen. Die zou veel meer gaan focussen op zogenaamde voter fraud.
Als ik iemand het gun om onder een tientonner te komen, is het Todd Blanche wel.quote:Op donderdag 2 april 2026 19:37 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Todd Blanche?
Heeft al -tig keer geroepen dat DJ Trump unfair wordt beoordeeld, dus die gaat vast een treetje omhoog nu. Kan-ie het Epstein-verhaal stopzetten.
Tot/Todd de bus weer langskomt uiteraard.
Dat gaat meestal niet zo goed, een Trump endorsement is vaak, zoals de Amerikanen dat mooi kunnen zeggen, een poisoned chalicequote:Op donderdag 2 april 2026 19:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De verkiezingen in november moeten natuurlijk wel door Trump goedgekeurde mensen gewonnen worden uiteraard.
Nou, zet maar gauw op hem in dan.quote:Op donderdag 2 april 2026 19:44 schreef livelink het volgende:
[..]
Als ik iemand het gun om onder een tientonner te komen, is het Todd Blanche wel.
Toch zijn er altijd weer lemmingen genoeg waaruit de man kan kiezen.quote:Op donderdag 2 april 2026 19:46 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat gaat meestal niet zo goed, een Trump endorsement is vaak, zoals de Amerikanen dat mooi kunnen zeggen, een poisoned chalice
Jazeker. Dus bus doet brrrrt.quote:Op donderdag 2 april 2026 19:11 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Is de DOW onder de 50k gedaald?
De Texas Senaatsrace is wel interessant. Wordt het of de bejaarde standaard GOP of de compleet van de pot gerukte MAGA gekkie?quote:Op donderdag 2 april 2026 19:55 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Toch zijn er altijd weer lemmingen genoeg waaruit de man kan kiezen.
Voor de Dems is het hopen dat het Paxton wordt...van Cornyn wint Talarico het wrsch niet.quote:Op donderdag 2 april 2026 19:56 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
De Texas Senaatsrace is wel interessant. Wordt het of de bejaarde standaard GOP of de compleet van de pot gerukte MAGA gekkie?
Tering wat hoog.quote:Op donderdag 2 april 2026 20:37 schreef Monolith het volgende:
https://www.economist.com/interactive/trump-approval-tracker
Gaat lekker met de approval rating.
Ik betwijfel het.quote:Op donderdag 2 april 2026 19:55 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Toch zijn er altijd weer lemmingen genoeg waaruit de man kan kiezen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |