abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator zaterdag 21 maart 2026 @ 19:45:33 #1
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220399898
quote:
Volgens president Donald Trump is een Amerikaanse "armada" op weg naar het Midden-Oosten. Hij zegt dat de VS de situatie in Iran nauwlettend in de gaten blijft houden. Volgens de VN is er in Iran inmiddels sprake van het "dodelijkste geweld" sinds de revolutie in 1979.
"Er zijn een hoop schepen die kant op, gewoon voor het geval dat", zei Trump in de nacht van donderdag op vrijdag aan boord van regeringsvliegtuig Air Force One. "Ik zou liever zien dat er niets gebeurt, maar we houden ze nauwlettend in de gaten."
The Guardian meldt dat vliegdekschip USS Abraham Lincoln met meerdere geleide luchtafweerraketten op weg is naar het Midden-Oosten. Het schip komt ergens in de komende dagen aan.
Ook worden verschillende luchtafweersystemen opgetuigd in bestaande Amerikaanse bases in Israël. Het Verenigd Koninkrijk meldt dat het op verzoek van Qatar enkele gevechtsvliegtuigen naar dat land stuurt.
Trump dreigt al langer met geweld in Iran, dat te maken heeft met de hevigste en dodelijkste protesten in lange tijd. Iraniërs gaan sinds december massaal de straat op vanwege economische malaise in dat land. De demonstraties, die met harde hand worden neergeslagen, worden gezien als een van de grootste uitdagingen ooit voor het regime van ayatollah Ali Khamenei.

Dodelijkste geweld in Iran sinds 1979

Tot nu toe zijn volgens schattingen van mensenrechtenorganisaties meer dan vijfduizend doden gevallen door het optreden van het regime, onder wie tientallen kinderen. Een verkenningsmissie van de Verenigde Naties in Iran spreekt van het dodelijkste geweld tegen demonstranten sinds de Iraanse revolutie van 1979.
De VN-verkenningsmissie zegt bewijs te hebben dat het dodental door overheidsgeweld veel hoger ligt dan de officiële cijfers die Iran naar buiten heeft gebracht. Woensdag zei de regering dat er 3.100 doden zijn gevallen.
Trump dreigt met militaire actie als de Iraanse regering demonstranten blijft doden, al blijft het vooralsnog vooral bij dreigen. Volgens experts hebben de Amerikanen ingecalculeerd dat een Amerikaanse militaire interventie waarschijnlijk geen val van het regime teweegbrengt. Bovendien zouden omliggende Golfstaten druk hebben uitgeoefend om niet tot geweld over te gaan.
Iran ontkent dat onder druk VS achthonderd executies zijn uitgesteld

Trump claimde vorige week een succes door te stellen dat Iran achthonderd executies van demonstranten had uitgesteld vanwege de Amerikaanse dreiging. Iran zegt vrijdag dat dat niet het geval is. Er waren überhaupt geen executies gepland, is de Iraanse lezing.
Het regime zei eerder dat demonstranten die betrokken zijn bij geweld, de doodstraf riskeren. Volgens de Iraanse Revolutionaire Garde - het militaire elitekorps van het regime - lokt een "buitenlands commandocentrum van inlichtingendiensten" geweld uit bij protesten. De Iraanse regering denkt dat vooral Israël en de VS met behulp van geweld van groepjes in Iran een staatsgreep beogen.
https://www.nu.nl/midden-(...)-revolutie-kent.html

Osint accounts melden al veel langer veel groot materieel richting midden Oosten, B2’s tankers e.d. gingen 2 weken geleden al die kant op en nu een grote Carrier met alle begeleiding.

Het is wachten tot de VS actief gaat worden in Iran en extreme islamieten een kopje kleiner maakt.

Mooi om hier te volgen.


twitter


Livestream:
Bekijk deze YouTube-video
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  zaterdag 21 maart 2026 @ 19:46:04 #2
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220399909
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 19:44 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Er zijn eigenlijk 2 opties voor Trump:
- verklaren dat ze gewonnen hebben en wegvaren met de fregatten
- escaleren, grondtroepen inzetten, meerjarige oorlog die een volgende president mag oplossen
Optie 1 laat een gewond maar capabel Iran achter dat de komende maanden of jaren de buren kan blijven aanvallen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220399916
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 19:31 schreef Wantie het volgende: [..] De huidige oorlog geeft het Iraanse regime gelijk daarin.
Nee natuurlijk niet, het is gewoon propaganda en jij trapt erin. Ze waren er natuurlijk al veel langer mee bezig. Sowieso ben je moreel failliet als je het Iraanse regime gelijk geeft.
pi_220399945
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 19:44 schreef Perrin het volgende:
Als je geen toegang hebt tot het gebied, geen bereik hebt om er te komen en geen veilige plek hebt om je troepen op te bouwen, dan kun je zo'n militaire operatie simpelweg niet uitvoeren.

[ x ]
Inderdaad. Maar ze gaan er van uit dat Iran geen luchtafweer meer heeft, dus ze gaan ze door de lucht daar neerzetten, met een schip (of meerdere) die al op de lijst staan om gesloopt te worden. Een beetje sneu voor de bemanningsleden, maar goed.

Het is best lastig om zo'n schip te laten zinken, maar als je het onklaar maakt, kan de VS geen reddingsactie ondernemen. Dus uiteindelijk gaat het dan wel naar de kelder.
pi_220399950
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 19:46 schreef Perrin het volgende:

[..]
Optie 1 laat een gewond maar capabel Iran achter dat de komende maanden of jaren de buren kan blijven aanvallen.
Zeker als ze straks weer bergen raketten en drones produceren.
pi_220399972
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 19:44 schreef Perrin het volgende:
Als je geen toegang hebt tot het gebied, geen bereik hebt om er te komen en geen veilige plek hebt om je troepen op te bouwen, dan kun je zo'n militaire operatie simpelweg niet uitvoeren.

[ x ]
Wat ik begrijp is dat ze nog jaren "Whac-a-mole" kunnen spelen rond Hormuz, simpelweg omdat het om zo'n groot gebied gaat en je niet alles uitgeschakeld krijgt.
Iran hoeft ook niet vanaf de kust op tankers af te vuren, dat kan honderden kilometers landinwaarts, gezien het bereik van hun wapens.

Als je 1 tanker raakt, ligt alles weer stil.
pi_220400029
3 maanden geleden:

Bekijk deze YouTube-video

De VS heeft zelf ook kopieën van die Iraanse drones gemaakt, om mee te experimenteren. Er waren ook mensen die er een hoop naast Iran wilden parkeren. Maar ze vonden hun dure wapens superieur en ze zagen ze niet als een bedreiging. Dat zal vooral komen omdat de Oekraïners weten hoe je ze neer moet halen. En daar zullen ze ondertussen wel van terug zijn gekomen.
pi_220400038
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 19:46 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Nee natuurlijk niet, het is gewoon propaganda en jij trapt erin. Ze waren er natuurlijk al veel langer mee bezig. Sowieso ben je moreel failliet als je het Iraanse regime gelijk geeft.
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 19:40 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
Je hebt het over Iran dat Israel al altijd dreigt met hen wegvagen en vervolgens uranium dusdanig verrijkt dat duidelijk is dat ze een atoombom willen hebben?
Onder de oude ayatollah zat er een fatwa op kernwapens. Alles wijst erop op dat men uranium wilde voor eigen energieverbruik. Vlak voor deze oorlog was men zelfs bereid om dat op te geven, maar ook dat was niet voldoende voor VS/Israël. Het hoofd van terrorismebestrijding in de VS is onlangs opgestapt en gaf aan dat er geen acuut gevaar was. Er is ook vooraf nul bewijs gepresenteerd door de VS en Israël, men heeft niet eens de moeite gedaan om nep bewijs te voeren zoals in 2003 Irak. "Duidelijk dat ze een atoombom wilden" klopt gewoon niet en is juist het stukje propaganda in deze.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_220400051
Maar driekwart hier steekt een kaarsje op als de Ayatollahs winnen dus?
graag verwijderen
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:03:58 #10
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_220400057
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 19:46 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Nee natuurlijk niet, het is gewoon propaganda en jij trapt erin. Ze waren er natuurlijk al veel langer mee bezig. Sowieso ben je moreel failliet als je het Iraanse regime gelijk geeft.
En ik maar denken dat ze een half jaar geleden al totaal waren uitgeschakeld. Niemand hefet een probleem met een aanval op Iran op zich. Het gaat erom dat je dan wel een plan hebt, overlegd met de landen die je daar in mee wilt hebben en dan samen dat plan uitvoert. Nu is er eentje zonder plan zomaar wat gaan doen en nu eist ie achteraf ineens dat ie hulp nodig heeft én dat ze het allemaal zelf wel kunnen.

Stop nu eens met die man op zijn woord te geloven.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_220400059
Alles wees erop dat ze uranium boven het industriële benodigde niveau verrijkte puur voor eigen gebruik.

Weer hardop gelachen om user Ronald-Koeman :)
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:04:44 #12
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_220400062
quote:
10s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:03 schreef UitStraling het volgende:
Maar driekwart hier steekt een kaarsje op als de Ayatollahs winnen dus?
Dit is een valse stelling.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:05:24 #13
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_220400069
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:04 schreef William_Papadin het volgende:
Alles wees erop dat ze uranium boven het industriële benodigde niveau verrijkte puur voor eigen gebruik.

Weer hardop gelachen om user Ronald-Koeman :)
Nogmaals, dat probleem was al verholpen door een aanval van de VS, volgens Trump toen.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_220400076
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:01 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
[..]
Onder de oude ayatollah zat er een fatwa op kernwapens. Alles wijst erop op dat men uranium wilde voor eigen energieverbruik. Vlak voor deze oorlog was men zelfs bereid om dat op te geven, maar ook dat was niet voldoende voor VS/Israël. Het hoofd van terrorismebestrijding in de VS is onlangs opgestapt en gaf aan dat er geen acuut gevaar was. Er is ook vooraf nul bewijs gepresenteerd door de VS en Israël, men heeft niet eens de moeite gedaan om nep bewijs te voeren zoals in 2003 Irak. "Duidelijk dat ze een atoombom wilden" klopt gewoon niet en is juist het stukje propaganda in deze.
Je bent duidelijk niet op de hoogte van tot welk percentage je uranium moet verrijken als je het voor energiedoeleinden wil gebruiken en tot welk percentage als je een atoombom ambieert. Ze waren overduidelijk met dat tweede bezig. Die ayatollah kan vanalles zeggen, net als bij Putin liegen ze als het moet alles bij elkaar dus niemand gelooft zo'n pipo op z'n woord natuurlijk. Als je stug dat blijft doen icm dat je roept en altijd al riep Israel weg te willen hebben dan snap ik prima dat Israel niet gaat zitten wachten tot het te laat is.
pi_220400085
twitter
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_220400090
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:05 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Nogmaals, dat probleem was al verholpen door een aanval van de VS, volgens Trump toen.
Welk probleem? Volgens user Ronald Koeman was het alleen maar voor eigen gebruik toch? Zelf als het verrijkt werd tot een niveau ver boven industrieel benodigd, geen enkele reden om aan te nemen dat het weaponized zou worden, gaat u maar weer slapen, Iran are the good guys, willen heus niet Israël en Amerika vernietigen, slaap zacht allemaal :)
pi_220400106
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:06 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
Je bent duidelijk niet op de hoogte van tot welk percentage je uranium moet verrijken als je het voor energiedoeleinden wil gebruiken en tot welk percentage als je een atoombom ambieert. Ze waren overduidelijk met dat tweede bezig. Die ayatollah kan vanalles zeggen, net als bij Putin liegen ze als het moet alles bij elkaar dus niemand gelooft zo'n pipo op z'n woord natuurlijk. Als je stug dat blijft doen icm dat je roept en altijd al riep Israel weg te willen hebben dan snap ik prima dat Israel niet gaat zitten wachten tot het te laat is.
Zeg je nou dat een Ayatollah kan liegen? Dat kan toch alleen Trump? Een Ayatollah zou toch nooit liegen! Dat is onmogelijk!
pi_220400107
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:06 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
Je bent duidelijk niet op de hoogte van tot welk percentage je uranium moet verrijken als je het voor energiedoeleinden wil gebruiken en tot welk percentage als je een atoombom ambieert. Ze waren overduidelijk met dat tweede bezig. Die ayatollah kan vanalles zeggen, net als bij Putin liegen ze als het moet alles bij elkaar dus niemand gelooft zo'n pipo op z'n woord natuurlijk. Als je stug dat blijft doen icm dat je roept en altijd al riep Israel weg te willen hebben dan snap ik prima dat Israel niet gaat zitten wachten tot het te laat is.
Ja, 30% tot 60% als je met kleine modulaire reactors aan de slag wilt. Die zijn tegenwoordig heel populair. Dat kunnen we binnenkort in Arnhem ook produceren. Voor kernwapens moet je 90%+ hebben.
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:09:32 #19
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_220400110
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:05 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Nogmaals, dat probleem was al verholpen door een aanval van de VS, volgens Trump toen.
"completely and totally obliterated"
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:09:48 #20
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_220400114
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:08 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Welk probleem? Volgens user Ronald Koeman was het alleen maar voor eigen gebruik toch? Zelf als het verrijkt werd tot een niveau ver boven industrieel benodigd, geen enkele reden om aan te nemen dat het weaponized zou worden, gaat u maar weer slapen, Iran are the good guys, willen heus niet Israël en Amerika vernietigen, slaap zacht allemaal :)
Vreemde manier van communiceren. Het argument is atoomwapens, het bewijs was dat het was uitgeschakeld, totaal vernietigd, volgens Trump. Kun je met andere users aankomen, maar die hebben niets te maken met het punt.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_220400116
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 19:54 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Wat ik begrijp is dat ze nog jaren "Whac-a-mole" kunnen spelen rond Hormuz, simpelweg omdat het om zo'n groot gebied gaat en je niet alles uitgeschakeld krijgt.
Iran hoeft ook niet vanaf de kust op tankers af te vuren, dat kan honderden kilometers landinwaarts, gezien het bereik van hun wapens.

Als je 1 tanker raakt, ligt alles weer stil.
Ja het is echt een onmogelijke opgave voor de VS.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:11:01 #22
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_220400125
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:09 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Ja het is echt een onmogelijke opgave voor de VS.
Ik sluit niet uit dat het zelfs de bedoeling is.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:12:54 #23
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_220400150
Die Trumpfans ook, je blijft 'lachen' met ze. Weet je nog, the Department of Defense?

Trump en co zijn juist uit op oolrog. Iedereen moet uitgeknepen worden, belazerd, in een hoekje geduwd. De VS heeft nu als motto: 'Wie gaat ons stoppen dan?'

De rest kan deals maken of helpen wat ze willen, een dag of een maand later staat ie weer op de stoep met de volgende poging tot het legen van je zakken. En anders valt ie je aan....WAT GA JE DOEN, DAN???!!!

Als een gozer op straat zo is, dan vinden we daar allemaal wat van, maar als een land het doet vinden sommigen dat heel stoer....totdat ze zelf slachtoffer zijn.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_220400156
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:01 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
[..]
Onder de oude ayatollah zat er een fatwa op kernwapens. Alles wijst erop op dat men uranium wilde voor eigen energieverbruik. Vlak voor deze oorlog was men zelfs bereid om dat op te geven, maar ook dat was niet voldoende voor VS/Israël. Het hoofd van terrorismebestrijding in de VS is onlangs opgestapt en gaf aan dat er geen acuut gevaar was. Er is ook vooraf nul bewijs gepresenteerd door de VS en Israël, men heeft niet eens de moeite gedaan om nep bewijs te voeren zoals in 2003 Irak. "Duidelijk dat ze een atoombom wilden" klopt gewoon niet en is juist het stukje propaganda in deze.
Ah een gestoorde moslim zeloot met apocalyptische fantasietjes die dagelijks dreigt om Israël en de VS van de kaart te vegen heeft een fatwa afgegeven. Net zo betrouwbaar als het eerder verklaarde bereik van hun ballistische raketten die, zo nu blijkt, toch ineens wel West-Europa kunnen raken.
pi_220400166
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:09 schreef SymbolicFrank het volgende:

[..]
Ja, 30% tot 60% als je met kleine modulaire reactors aan de slag wilt. Die zijn tegenwoordig heel populair. Dat kunnen we binnenkort in Arnhem ook produceren. Voor kernwapens moet je 90%+ hebben.
3-5% is gebruikelijk voor energie
pi_220400167
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:03 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
En ik maar denken dat ze een half jaar geleden al totaal waren uitgeschakeld. Niemand hefet een probleem met een aanval op Iran op zich. Het gaat erom dat je dan wel een plan hebt, overlegd met de landen die je daar in mee wilt hebben en dan samen dat plan uitvoert. Nu is er eentje zonder plan zomaar wat gaan doen en nu eist ie achteraf ineens dat ie hulp nodig heeft én dat ze het allemaal zelf wel kunnen.

Stop nu eens met die man op zijn woord te geloven.
Geen idee waarom je mij quote. Ik heb nergens gezegd dat ik die man op zijn woord geloof.
pi_220400182
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:13 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Ah een gestoorde moslim zeloot met apocalyptische fantasietjes die dagelijks dreigt om Israël en de VS van de kaart te vegen heeft een fatwa afgegeven. Net zo betrouwbaar als het eerder verklaarde bereik van hun ballistische raketten die, zo nu blijkt, toch ineens wel West-Europa kunnen raken.
Maar je bent dus niet bang dat Israël met kernwapens gaat gooien als er te veel raketten door de Iron Dome komen?
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:16:36 #28
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_220400185
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:15 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Geen idee waarom je mij quote. Ik heb nergens gezegd dat ik die man op zijn woord geloof.
Nee, je beschrijft iets tegen Trump steevast als propaganda.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_220400188
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:15 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
3-5% is gebruikelijk voor energie
In grote reactors, ja. Niet in kleintjes.
pi_220400194
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:16 schreef SymbolicFrank het volgende:

[..]
Maar je bent dus niet bang dat Israël met kernwapens gaat gooien als er te veel raketten door de Iron Dome komen?
Dit is natuurlijk de compleet omgedraaide wereld.
graag verwijderen
pi_220400195
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:16 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Nee, je beschrijft iets tegen Trump steevast als propaganda.
Wat een onzin. Ik zeg dat het Iraanse regime propaganda verkondigt.
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:19:16 #32
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_220400201
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:12 schreef Vis1980 het volgende:
Die Trumpfans ook, je blijft 'lachen' met ze. Weet je nog, the Department of Defense?

Trump en co zijn juist uit op oolrog. Iedereen moet uitgeknepen worden, belazerd, in een hoekje geduwd. De VS heeft nu als motto: 'Wie gaat ons stoppen dan?'

De rest kan deals maken of helpen wat ze willen, een dag of een maand later staat ie weer op de stoep met de volgende poging tot het legen van je zakken. En anders valt ie je aan....WAT GA JE DOEN, DAN???!!!

Als een gozer op straat zo is, dan vinden we daar allemaal wat van, maar als een land het doet vinden sommigen dat heel stoer....totdat ze zelf slachtoffer zijn.
Wat frame je de man die de FIFA peace prize heeft gewonnen op een valse manier :{w
Huilen dan.
pi_220400207
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:18 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Dit is natuurlijk de compleet omgedraaide wereld.
Alleen in jouw hoofd.
pi_220400214
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:16 schreef SymbolicFrank het volgende:

[..]
In grote reactors, ja. Niet in kleintjes.
Je wil wel heel graag Iran z'n verrijking goedlullen of niet

quote:
Small nuclear reactors, particularly Advanced Small Modular Reactors (SMRs), typically require High-Assay Low-Enriched Uranium (HALEU), which is enriched between 5% and 20% Uranium-235 (
), with many designs targeting 10%–19.75%. While conventional reactors use 3–5% enrichment, HALEU enables smaller, more efficient designs, longer refueling cycles, and higher power output per unit volume.
Een land in het Midden Oosten dat barst van de olie en gas gaat volop inzetten op kernenergie? Zijn D66 en GroenLinks daar aan de macht?
pi_220400229
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:19 schreef SymbolicFrank het volgende:

[..]
Alleen in jouw hoofd.
Nee hoor, draai het niet om voor mij, dit is geheel jouw totale fantasie en verzinsel en uiteindelijk is het ook zeer kwalijk dat je zoiets zegt, ik denk dat we hier eens keihard tegen op moeten gaan treden, zoals prof. Brain Cox al stelde.
graag verwijderen
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:21:44 #36
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_220400230
De formule is

Actie X (reactie x ∞)

En zo blijf je altijd bezig totdat je de ander uitroeit.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:23:04 #37
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220400239
Meer blokkades, meer plezier.

twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:24:45 #38
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_220400258
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:23 schreef Perrin het volgende:
Meer blokkades, meer plezier.

[ x ]
Pohhhh mogelijk dus NOG MEER winning!
Huilen dan.
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:26:48 #39
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_220400278
quote:
9s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:19 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Wat frame je de man die de FIFA peace prize heeft gewonnen op een valse manier :{w
Sorry, maar ik voeg er nog even aan toe dat hij met 'WAT GA JE DOEN DAN!!' eigenlijk zegt: 'Ik heb heel veel tieners in ons land wonen, waar ik geen ene fuck om geef en hun levens, plus het leed van hun familie en kennissen, zet ik zonder nadenken of plan in een situatie waar ze andere tieners mogen neerknallen).

En dan over een paar jaar de overlevenden met PTSD het onmogelijk te maken om een zinvol bestaan te hebben door hun medicatie duurder te maken, geen zorgverzekering te betalen is, laat staan medische hulp en dan hun vergoeding laten bestempelen als fraude door een Zuid-Afrikaanse autist, die een half miljard heeft betaald om op eigen houtje in belangrijke zaken te snijden naar hartelust en zich nergens hoeft te verwantwoorden.

:Y
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:26:56 #40
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220400279
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:23 schreef Perrin het volgende:
Meer blokkades, meer plezier.

[ x ]
Jaren van bombarderen door SA heeft dus ook weinig uitgehaald. Wat heeft Saudi Arabie daar zitten doen?
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_220400290
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:20 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
Je wil wel heel graag Iran z'n verrijking goedlullen of niet
[..]
Een land in het Midden Oosten dat barst van de olie en gas gaat volop inzetten op kernenergie? Zijn D66 en GroenLinks daar aan de macht?
Ja, bij 20% praat je van hoog verrijkt uranium, waar je een veel strengere vergunning voor nodig hebt. Maar 30% is normaal voor de meeste SMR reactors. Het gaat puur om de grootte van de reactor:

quote:
HEU is also used in fast neutron reactors, whose cores require about 20% or more of fissile material, as well as in naval reactors, where it often contains at least 50% 235U, but typically does not exceed 90%.
Wiki.
pi_220400306
quote:
2s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:26 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Jaren van bombarderen door SA heeft dus ook weinig uitgehaald. Wat heeft Saudi Arabie daar zitten doen?
Nou ja, jarenlang bombarderen dus. Maar dat haalt jammer genoeg niet zo heel veel uit tegen groepen die van guerillatechnieken gebruik maken.
pi_220400389
twitter
pi_220400401
Vandaag zaten we te picknicken in een dierentuin niet ver van RAF Fairford, en ook niet ver van ons, en kwam deze B1 met veel lawaai over, net opgestegen van Fairford. Toch raar om te bedenken dat er mensen zijn die nog geen 20 mijl bij je vandaan slapen, die actief bezig zijn bommen op Iran te gooien.

  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:42:17 #45
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220400403
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:41 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Ze proberen ons bang te maken
The End Times are wild
pi_220400442
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:42 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Vandaag zaten we te picknicken in een dierentuin niet ver van RAF Fairford, en ook niet ver van ons, en kwam deze B1 met veel lawaai over, net opgestegen van Fairford. Toch raar om te bedenken dat er mensen zijn die nog geen 20 mijl bij je vandaan slapen, die actief bezig zijn bommen op Iran te gooien.

[ afbeelding ]
Mooi toch, fighting for your freedom zodat jij lekker onbezorgd in de dierentuin kunt flaneren.
graag verwijderen
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:47:48 #47
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_220400459
quote:
10s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:03 schreef UitStraling het volgende:
Maar driekwart hier steekt een kaarsje op als de Ayatollahs winnen dus?
Godmeja, simpleton. Jij bent schoolvoorbeeld van het probleem tegenwoordig. Je denkt dat iedereen zo binair is als jij. Het is of het 1 of het ander. Tadaa.

Ik hoop dat als je volwassen wordt, in ziet dat de grote mensenwereld wat complexer in elkaar zit dan dat.

[ Bericht 0% gewijzigd door bleiblei op 21-03-2026 20:54:46 ]
pi_220400462
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:46 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Mooi toch, fighting for your freedom zodat jij lekker onbezorgd in de dierentuin kunt flaneren.
Hoezo "vechten voor onze vrijheid"?

Beetje dom bommen gooien zonder over de gevolgen na te denken.
  zaterdag 21 maart 2026 @ 20:49:15 #49
307622 Perox
(niet de echte)
pi_220400478
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:47 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Hoezo "vechten voor onze vrijheid"?
Bommen op hun kop gooien omdat ze anders bommen op onze kop gooien. Bovendien iets met hoofddoekjes!
pi_220400499
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2026 20:47 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Hoezo "vechten voor onze vrijheid"?

Beetje dom bommen gooien zonder over de gevolgen na te denken.
De gevolgen van niet gooien zijn verkrachte en vermoorde tieners in de Iraanse steden en een nucleaire paddenstoel boven Washington, Parijs en Tel Aviv.
graag verwijderen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')