abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 7 maart 2026 @ 14:03:02 #201
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_220282685
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 13:57 schreef Since2003 het volgende:
Waar is die Lincoln gebleven? :P
Die ligt gewoon in de Arabische Zee?
  zaterdag 7 maart 2026 @ 14:03:35 #202
477768 TweedeKlum
Raheem the Dream
pi_220282689
Zo vet dit.

twitter
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  zaterdag 7 maart 2026 @ 14:10:20 #203
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_220282749
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:03 schreef TweedeKlum het volgende:
Zo vet dit.

[ x ]
Lijkt me heel sterk dat dat niet eerder plaatsgevonden heeft :?
Denk aan Afghanistan en de tweede Golfoorlog.

[ Bericht 1% gewijzigd door Kleffe_Dop op 07-03-2026 14:17:23 ]
pi_220282778
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 12:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Bij Trump is zijn redenering vrij gemakkelijk te raden: hij doet alles puur voor zijn persoonlijke gewin.
En de vorige presidenten?
pi_220282782
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:03 schreef TweedeKlum het volgende:
Zo vet dit.

[ x ]
Die B-2 Spirit is toch wel verdomd geil om te zien.
pi_220282814
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:13 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
En de vorige presidenten?
Voor het grootkapitaal.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_220282817
https://www.ad.nl/binnenl(...)gle.com%2F&slug_rd=1

Domper voor Nederlandse reizigers: Corendon-vlucht naar Schiphol uitgesteld om ‘veiligheidssituatie’"


Een nieuwe repatriëringsvlucht van Muscat in Oman naar Amsterdam is uitgesteld 'vanwege de veiligheidssituatie'. Dat meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken over de vlucht die uitgevoerd wordt door Corendon. Deze zou zaterdagmiddag vertrekken.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 14:17:46 #208
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220282846
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 11:56 schreef Saekerhett het volgende:

[..]
Ik ben vóór de Amerikaanse en Israëlische acties om in Iran in te grijpen, maar ik vind Trump verder een narcistische gek.

Waar val ik dan onder?
Virtue signallers
The End Times are wild
  zaterdag 7 maart 2026 @ 14:24:36 #209
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_220282912
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:13 schreef Saekerhett het volgende:

[..]
Die B-2 Spirit is toch wel verdomd geil om te zien.
De B52 blijft ook zeer indrukwekkend.

Vele jaren terug ook aanwezig mogen zijn bij de allerlaatste vlucht van de enige nog luchtwaardige/vliegende Avro Vulcan, een Britse bommenwerper.

Ook een waanzinnig mooi toestel _O_

Bekijk deze YouTube-video
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_220282915
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:16 schreef Wantie het volgende:

[..]
Voor het grootkapitaal.
Exact en dat is niet gebonden aan een politieke voorkeur.
In het kapitalisme regeert het kapitaal.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 14:26:37 #211
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220282940
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 11:24 schreef UitStraling het volgende:
Je leest hier wel duidelijk dat pro-Trump of anti-Trump geen kwestie is van moraal maar van basis IQ en een stukje algemene basisontwikkeling.

Dat is winst, dat inzicht.
en pro Harris of Anti Harris?
Bekijk deze YouTube-video
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_220283059
'Aanvallen Iran catastrofaal voor China'

https://www.bnr.nl/nieuws(...)ederend-onomkeerbaar
Do I wanna know?
L’État, c’est la grande fiction à travers laquelle tout le monde s’efforce de vivre aux dépens de tout le monde.
pi_220283176
Ben voor de aanval omdat ik denk dat Iran een betere kans heeft op een goede toekomst als seculiere staat en ze dan geen terroristische organisaties meer steunen en hun atoomprogramma opgeven.

Een zachte heelmeester maakt stinkende wonden (kijk naar Oekraïne), dus we moeten we even all-in gaan. Met Iran als seculiere staat kan Europa ook weer olie en gas van ze kopen. Ben je minder afhankelijk van Rusland (en Amerika).

Het kan fout gaan, maar niets doen is ook geen optie, dan krijg je een Noord-Korea situatie met het verschil dat dit mensen zijn die denken dat ze beloont worden in de hemel als ze er een op Israël, de VS of Europa gooien.
pi_220283202
Schijnbaar is het internationaal recht nu niet van toepassing.

https://www.telegraph.co.(...)d-international-law/

quote:
Friedrich Merz has appeared to suggest that Iran should not be protected by international law.

In a major intervention, the German chancellor expressed fears that such rules were becoming redundant in a world where rogue states broke them with impunity and allies did not enforce them.

He went on to say that “now is not the time” for Europeans to “lecture” the United States and Israel about legality, as he turned a blind eye to accusations that their attacks on Iran broke international law.
pi_220283257
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:49 schreef Candymannetje het volgende:
Schijnbaar is het internationaal recht nu niet van toepassing.

https://www.telegraph.co.(...)d-international-law/
[..]

Eens met Merz, waarom zou international law een terroristisch regime moeten beschermen dat direct en indirect verantwoordelijk is voor allerlei terreur in de regio.
pi_220283261
De 'Guardians of Blood Brigades' een naam die zo uit Warhammer 40k weggelopen lijkt, :') heeft weer een nieuwe knaller van een single uitgebracht. Te zien hoe ze drones afvuren: ja, tegenwoordig heeft iedereen en zijn moeder drones. Het doelwit was kennelijk een Koerdische basis, met een cirkel eromheen getekend, mocht je de rookpluim gemist hebben.. _O-
twitter

Het is duidelijk dat je gaan aanval op Iran kan uitvoeren met dit soortgastje in je achterhoede.

[ Bericht 4% gewijzigd door Doler12 op 07-03-2026 14:58:46 ]
pi_220283291
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:53 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Eens met Merz, waarom zou international law een terroristisch regime moeten beschermen dat direct en indirect verantwoordelijk is voor allerlei terreur in de regio.
Omdat het nogal een glijdende schaal is.
Wie gaat dan bepalen wie de terroristen zijn en wie de vrijheidsstrijders zijn?
pi_220283308
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:53 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Eens met Merz, waarom zou international law een terroristisch regime moeten beschermen dat direct en indirect verantwoordelijk is voor allerlei terreur in de regio.
De grap is natuurlijk dat de partij die daar nu ingrijpt dat eveneens is.
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
pi_220283340
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:56 schreef Akathisia het volgende:

[..]
De grap is natuurlijk dat de partij die daar nu ingrijpt dat eveneens is.
Dat dus, komt er op neer dat de term 'internationaal recht' gebruikt wordt om zieltjes te winnen.
pi_220283385
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:55 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Omdat het nogal een glijdende schaal is.
Wie gaat dan bepalen wie de terroristen zijn en wie de vrijheidsstrijders zijn?
Ze bevoorraden Hamas, Hezbollah en de Houthi's. Volgens mij bestaat er wel concensus dat deze groepen terroristen zijn?
  zaterdag 7 maart 2026 @ 15:03:38 #221
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_220283396
Zag gisteren een analyse van Alastair Crooke - een voormalig Brits diplomaat die daarnaast 30 jaar voor M16 heeft gewerkt, onder andere in het Midden-Oosten - en volgens hem is Iran nog niet eens serieus begonnen. Wat Iran momenteel vooral doet is ouder materiaal inzetten om zo de luchtafweersystemen uit te putten en verder zijn ze bezig om in zo veel mogelijk landen de radarinstallaties te vernietigen/zwaar te beschadigen, pas daarna gaan ze hun nieuwste raketten en drone's in stelling brengen. Deze raketten zouden van het hypersonische type zijn en sneller dan Mach 4, wat de maximale snelheid schijnt te zijn waarbij het Israëlische afweersysteem iets kan uitrichten, alles boven Mach 4 (ongeveer 5000 km/u) is niet tegen te houden.

Wat ze verder willen bereiken is dat de VS veel van hun bases in het M-O kwijtraken doordat de schadepost voor de landen waar ze nu wél bases hebben veel te hoog zal worden. Voeg dat bij het gegeven dat slechts 16% van de bevolking in de VS vóór deze oorlog is en het ziet er niet best uit allemaal. In het gunstigste geval breekt er in Iran een burgeroorlog uit en vechten ze elkaar de tent uit. Dat laatste mag je cynisch vinden, maar liever zij dan wij, denk ik dan, want die raketten van Iran kunnen zelfs tot diep in Polen en het hele zuiden van Italië komen...
pi_220283422
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:56 schreef Akathisia het volgende:

[..]
De grap is natuurlijk dat de partij die daar nu ingrijpt dat eveneens is.
Je doelt dan op de partij die het meest te lijden heeft van de terroristische organisaties die bestaan door Iran? Israël? Het is gek dat die er iets aan wil doen en niet meer bestookt wil worden door raketten en veel geld moet uitgeven aan iron domes enzo?
  zaterdag 7 maart 2026 @ 15:05:51 #223
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220283432
quote:
15s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:03 schreef kladderadatsch het volgende:
Zag gisteren een analyse van Alastair Crooke - een voormalig Brits diplomaat die daarnaast 30 jaar voor M16 heeft gewerkt, onder andere in het Midden-Oosten - en volgens hem is Iran nog niet eens serieus begonnen. Wat Iran momenteel vooral doet is ouder materiaal inzetten om zo de luchtafweersystemen uit te putten en verder zijn ze bezig om in zo veel mogelijk landen de radarinstallaties te vernietigen/zwaar te beschadigen, pas daarna gaan ze hun nieuwste raketten en drone's in stelling brengen. Deze raketten zouden van het hypersonische type zijn en sneller dan Mach 4, wat de maximale snelheid schijnt te zijn waarbij het Israëlische afweersysteem iets kan uitrichten, alles boven Mach 4 (ongeveer 5000 km/u) is niet tegen te houden.

Wat ze verder willen bereiken is dat de VS veel van hun bases in het M-O kwijtraken doordat de schadepost voor de landen waar ze nu wél bases hebben veel te hoog zal worden. Voeg dat bij het gegeven dat slechts 16% van de bevolking in de VS vóór deze oorlog is en het ziet er niet best uit allemaal. In het gunstigste geval breekt er in Iran een burgeroorlog uit en vechten ze elkaar de tent uit. Dat laatste mag je cynisch vinden, maar liever zij dan wij, denk ik dan, want die raketten van Iran kunnen zelfs tot diep in Polen en het hele zuiden van Italië komen...
Erg interessant dit soort dingen. Maar vind het zo lastig in te schatten of dat nou ook zo is. Bluf en corruptie kunnen van zo'n scenario gehakt maken.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_220283443
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:03 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Ze bevoorraden Hamas, Hezbollah en de Houthi's. Volgens mij bestaat er wel concensus dat deze groepen terroristen zijn?
In onze wereld wel ja.
Een aantal landen denken daar heel anders over.
pi_220283457
quote:
15s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:03 schreef kladderadatsch het volgende:
Zag gisteren een analyse van Alastair Crooke - een voormalig Brits diplomaat die daarnaast 30 jaar voor M16 heeft gewerkt, onder andere in het Midden-Oosten - en volgens hem is Iran nog niet eens serieus begonnen. Wat Iran momenteel vooral doet is ouder materiaal inzetten om zo de luchtafweersystemen uit te putten en verder zijn ze bezig om in zo veel mogelijk landen de radarinstallaties te vernietigen/zwaar te beschadigen, pas daarna gaan ze hun nieuwste raketten en drone's in stelling brengen. Deze raketten zouden van het hypersonische type zijn en sneller dan Mach 4, wat de maximale snelheid schijnt te zijn waarbij het Israëlische afweersysteem iets kan uitrichten, alles boven Mach 4 (ongeveer 5000 km/u) is niet tegen te houden.

Wat ze verder willen bereiken is dat de VS veel van hun bases in het M-O kwijtraken doordat de schadepost voor de landen waar ze nu wél bases hebben veel te hoog zal worden. Voeg dat bij het gegeven dat slechts 16% van de bevolking in de VS vóór deze oorlog is en het ziet er niet best uit allemaal. In het gunstigste geval breekt er in Iran een burgeroorlog uit en vechten ze elkaar de tent uit. Dat laatste mag je cynisch vinden, maar liever zij dan wij, denk ik dan, want die raketten van Iran kunnen zelfs tot diep in Polen en het hele zuiden van Italië komen...
Er zijn ook een hoop oud medewerkers van MI6, CIA, Mossad, die zeggen dat er aliens rondlopen op aarde. Er zijn een hoop mensen die verhalen verzinnen voor een beetje aandacht.
pi_220283463
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:06 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
In onze wereld wel ja.
Een aantal landen denken daar heel anders over.
Ja, de terroristen zelf. Niet gek.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 15:08:36 #227
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_220283474
Als een lichte zweem van islam aan hangt is het altijd terrorisme, zo simpel is het :).
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_220283489
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:13 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
En de vorige presidenten?
Die hadden meerdere motieven voor al hun keuzes. Bij Trump is het puur eigengewin.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_220283490
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:07 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Ja, de terroristen zelf. Niet gek.
Dus op die landen is het internationaal recht ook niet van toepassing?
  zaterdag 7 maart 2026 @ 15:10:49 #230
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_220283500
quote:
15s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:03 schreef kladderadatsch het volgende:
Zag gisteren een analyse van Alastair Crooke - een voormalig Brits diplomaat die daarnaast 30 jaar voor M16 heeft gewerkt, onder andere in het Midden-Oosten - en volgens hem is Iran nog niet eens serieus begonnen. Wat Iran momenteel vooral doet is ouder materiaal inzetten om zo de luchtafweersystemen uit te putten en verder zijn ze bezig om in zo veel mogelijk landen de radarinstallaties te vernietigen/zwaar te beschadigen, pas daarna gaan ze hun nieuwste raketten en drone's in stelling brengen. Deze raketten zouden van het hypersonische type zijn en sneller dan Mach 4, wat de maximale snelheid schijnt te zijn waarbij het Israëlische afweersysteem iets kan uitrichten, alles boven Mach 4 (ongeveer 5000 km/u) is niet tegen te houden.

Wat ze verder willen bereiken is dat de VS veel van hun bases in het M-O kwijtraken doordat de schadepost voor de landen waar ze nu wél bases hebben veel te hoog zal worden. Voeg dat bij het gegeven dat slechts 16% van de bevolking in de VS vóór deze oorlog is en het ziet er niet best uit allemaal. In het gunstigste geval breekt er in Iran een burgeroorlog uit en vechten ze elkaar de tent uit. Dat laatste mag je cynisch vinden, maar liever zij dan wij, denk ik dan, want die raketten van Iran kunnen zelfs tot diep in Polen en het hele zuiden van Italië komen...
Als die man 30 jaar bij MI6 gewerkt heeft in het Midden-Oosten lijkt me dat geen koekenbakker.

Het bericht van eerder deze dag dat er een 3e Carrier Strike Group richting Iran gaat, is wel een teken dat alles minder voorspoedig gaat dan verwacht/gehoopt.

Las elders ook dat Defensie of iig de IRCG bewust gedecentraliseerd georganiseerd zou zijn, juist om gewoon door te kunnen gaan ongeacht gedode kopstukken.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_220283549
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:10 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Dus op die landen is het internationaal recht ook niet van toepassing?
Wat houdt het precies in allemaal?
pi_220283578
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:17 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Wat houdt het precies in allemaal?
Zeg het maar.
Jij begon een heel verhaal over waarom het internationaal recht niet van toepassing is op Iran.
Vanwege terroristen enzo.
Op welke landen is het recht nog meer niet van toepassing?
  zaterdag 7 maart 2026 @ 15:19:41 #233
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_220283582
Zouden wij als Nederland niet een stukje Iran kunnen inpikken? Kunnen we mooi opvang in de regio mee regelen. Land is toch groot zat.
Please consider the environment before printing this post
pi_220283584
twitter


Interessante draai.
pi_220283604
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:19 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Zeg het maar.
Jij begon een heel verhaal over waarom het internationaal recht niet van toepassing is op Iran.
Vanwege terroristen enzo.
Op welke landen is het recht nog meer niet van toepassing?
Lijkt me niet zo relevant. Moet ik een lijst van landen gaan opnoemen? Wat schiet men daarmee op hier?
pi_220283705
quote:
15s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:03 schreef kladderadatsch het volgende:
Zag gisteren een analyse van Alastair Crooke - een voormalig Brits diplomaat die daarnaast 30 jaar voor M16 heeft gewerkt, onder andere in het Midden-Oosten - en volgens hem is Iran nog niet eens serieus begonnen. Wat Iran momenteel vooral doet is ouder materiaal inzetten om zo de luchtafweersystemen uit te putten en verder zijn ze bezig om in zo veel mogelijk landen de radarinstallaties te vernietigen/zwaar te beschadigen, pas daarna gaan ze hun nieuwste raketten en drone's in stelling brengen. Deze raketten zouden van het hypersonische type zijn en sneller dan Mach 4, wat de maximale snelheid schijnt te zijn waarbij het Israëlische afweersysteem iets kan uitrichten, alles boven Mach 4 (ongeveer 5000 km/u) is niet tegen te houden.

Wat ze verder willen bereiken is dat de VS veel van hun bases in het M-O kwijtraken doordat de schadepost voor de landen waar ze nu wél bases hebben veel te hoog zal worden. Voeg dat bij het gegeven dat slechts 16% van de bevolking in de VS vóór deze oorlog is en het ziet er niet best uit allemaal. In het gunstigste geval breekt er in Iran een burgeroorlog uit en vechten ze elkaar de tent uit. Dat laatste mag je cynisch vinden, maar liever zij dan wij, denk ik dan, want die raketten van Iran kunnen zelfs tot diep in Polen en het hele zuiden van Italië komen...
Aan de andere kant lees je ook weer verhalen over hoe het programma van Iran om raketten in ondergrondse faciliteiten te verstoppen van waaruit ze gelanceerd kunnen worden juist averechts heeft gewerkt en deze faciliteiten heel eenvoudig lamgelegd zijn middels luchtaanvallen en een groot deel van het arsenaal nu diep onder de grond begraven ligt zonder dat het gebruikt kan worden.
De dagelijkse salvo's zijn in ieder geval sinds de start van de oorlog flink afgenomen. Of dat is omdat de capaciteit er niet meer is of een tactische keuze moet de tijd uitwijzen, maar de brede escalatie en het feit dat ze nu terug lijken te krabbelen wijzen in mijn ogen niet echt op een gedegen strategie.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_220283754
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:21 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Lijkt me niet zo relevant. Moet ik een lijst van landen gaan opnoemen? Wat schiet men daarmee op hier?
Nou welke landen onder het internationaal recht vallen en waarom?
Want op de manier waarop jij het schetst is het nogal willekeur.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 15:36:17 #238
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220283800
quote:
15s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:03 schreef kladderadatsch het volgende:
Zag gisteren een analyse van Alastair Crooke - een voormalig Brits diplomaat die daarnaast 30 jaar voor M16 heeft gewerkt, onder andere in het Midden-Oosten - en volgens hem is Iran nog niet eens serieus begonnen. Wat Iran momenteel vooral doet is ouder materiaal inzetten om zo de luchtafweersystemen uit te putten en verder zijn ze bezig om in zo veel mogelijk landen de radarinstallaties te vernietigen/zwaar te beschadigen, pas daarna gaan ze hun nieuwste raketten en drone's in stelling brengen. Deze raketten zouden van het hypersonische type zijn en sneller dan Mach 4, wat de maximale snelheid schijnt te zijn waarbij het Israëlische afweersysteem iets kan uitrichten, alles boven Mach 4 (ongeveer 5000 km/u) is niet tegen te houden.

Wat ze verder willen bereiken is dat de VS veel van hun bases in het M-O kwijtraken doordat de schadepost voor de landen waar ze nu wél bases hebben veel te hoog zal worden. Voeg dat bij het gegeven dat slechts 16% van de bevolking in de VS vóór deze oorlog is en het ziet er niet best uit allemaal. In het gunstigste geval breekt er in Iran een burgeroorlog uit en vechten ze elkaar de tent uit. Dat laatste mag je cynisch vinden, maar liever zij dan wij, denk ik dan, want die raketten van Iran kunnen zelfs tot diep in Polen en het hele zuiden van Italië komen...
Klinkt reëel. Zoals de documentaire van Nieuwsuur laat zien is het leger van Iran groot en niet uit te schakelen vanuit de lucht. Ze zijn voorbereid op een aanval door de commandostructuur te decentraliseren en de wapens te spreiden in dat immens grote land.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220283801
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:32 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Nou welke landen onder het internationaal recht vallen en waarom?
Want op de manier waarop jij het schetst is het nogal willekeur.
Nee, ik vind het gewoon gek dat het nu wordt aangehaald als stok om te slaan en niet als Iran decennialang allerlei terroristische organisaties steunt. Ik weet niet veel van internationaal recht maar als dat wel mag maar je mag niet ingrijpen slaat het maar nergens op.
pi_220283838
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:36 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Nee, ik vind het gewoon gek dat het nu wordt aangehaald als stok om te slaan en niet als Iran decennialang allerlei terroristische organisaties steunt. Ik weet niet veel van internationaal recht maar als dat wel mag maar je mag niet ingrijpen slaat het maar nergens op.
Ja dat ben ik met je eens hoor.
Maar de USA steunt net zo goed proxy's die door anderen als terroristen worden gezien.
Dus dan het internationaal recht voor de USA ook maar afschaffen?
Waar blijven we dan?
pi_220283856
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:40 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Ja dat ben ik met je eens hoor.
Maar de USA steunt net zo goed proxy's die door anderen als terroristen worden gezien.
Dus dan het internationaal recht voor de USA ook maar afschaffen?
Waar blijven we dan?
Welke precies op dit moment dit landen constant aanvallen?
pi_220284026
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:49 schreef Candymannetje het volgende:
Schijnbaar is het internationaal recht nu niet van toepassing.

https://www.telegraph.co.(...)d-international-law/
[..]

Alleen als het uitkomt
pi_220284029
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:41 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Welke precies op dit moment dit landen constant aanvallen?
De proxys van Iran waren ook rustig voor de Amerikaanse/Israëlische aanval.
pi_220284062
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:03 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Ze bevoorraden Hamas, Hezbollah en de Houthi's. Volgens mij bestaat er wel concensus dat deze groepen terroristen zijn?
Het zijn allemaal verzetsbewegingen volgens 80% van de wereld. Dus die consensus bestaat alleen hier om politieke redenen. Namelijk zorgen dat Israël politiek ondersteund wordt.
pi_220284066
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 15:59 schreef Chadi het volgende:

[..]
Alleen als het uitkomt
Eens met jou. Die pro-Iran mensen heb ik nooit over international law gehoord tijdens het financieren van terreur organisaties. Nu ineens hebben ze het over het international law. Echt hypocriet.

No. Under international law, funding terrorist organizations is illegal.

Key international rules

The main global treaty is the International Convention for the Suppression of the Financing of Terrorism (1999).

It requires countries to criminalize providing or collecting funds for terrorist acts or organizations.

It also requires states to freeze assets, prosecute offenders, and cooperate internationally.
pi_220284119
twitter


Zou Poetin dan toch echt kompromat hebben? Wat raar.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 7 maart 2026 @ 16:19:56 #247
284411 crew  heywoodu
pi_220284199
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 16:11 schreef Discombobulate het volgende:
[ x ]

Zou Poetin dan toch echt kompromat hebben? Wat raar.
Raar bijschrift in die tweet, dat zegt Hegseth helemaal niet.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 16:20:32 #248
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220284205
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 16:11 schreef Discombobulate het volgende:
[ x ]

Zou Poetin dan toch echt kompromat hebben? Wat raar.
Nee, het is gewoon een psyop om leverage te halen uit de oorlog met Iran. Trump trapt daar terecht niet in, waarschijnlijk is deze optie van te voren al onderkend
The End Times are wild
  zaterdag 7 maart 2026 @ 16:22:10 #249
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220284219
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:47 schreef TheJanitor het volgende:
Ben voor de aanval omdat ik denk dat Iran een betere kans heeft op een goede toekomst als seculiere staat en ze dan geen terroristische organisaties meer steunen en hun atoomprogramma opgeven.

Een zachte heelmeester maakt stinkende wonden (kijk naar Oekraïne), dus we moeten we even all-in gaan. Met Iran als seculiere staat kan Europa ook weer olie en gas van ze kopen. Ben je minder afhankelijk van Rusland (en Amerika).

Het kan fout gaan, maar niets doen is ook geen optie, dan krijg je een Noord-Korea situatie met het verschil dat dit mensen zijn die denken dat ze beloont worden in de hemel als ze er een op Israël, de VS of Europa gooien.
Het gaat er niet om Iran tot een seculiere staat te maken. Het gaat erom een bewind te installeren dat de Israelische en Amerikaanse belangen dient. Dat is wat Trump letterlijk gezegd heeft.
The End Times are wild
  zaterdag 7 maart 2026 @ 16:23:33 #250
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220284232
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 14:53 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Eens met Merz, waarom zou international law een terroristisch regime moeten beschermen dat direct en indirect verantwoordelijk is voor allerlei terreur in de regio.
Omdat je in het geval van recht niet willekeurig kunt kiezen wanneer het wel en wanneer het niet van toepassing is. Dan verliest het alle werking. Dat is toch evident.
Merz plast in zijn broek van angst als hij in dezelfde kamer is als Trump .Daar komt verder geen zinnig woord meer uit.
The End Times are wild
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')