Als 'jij' Flitsmeister gebruikt, ben je in mijn ogen niet alleen niet heel slim, maar vooral een asociale berelul die geen fok geeft om de veiligheid van anderen.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:45 schreef Cor_Minderhout het volgende:
Flitsmeister weet waar die dingen staan, als ze je dan pakken ben je niet heel slim
Mensen die op hun rem gaan staan als ze een flitser zien zijn asociale berenlullen.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Als 'jij' Flitsmeister gebruikt, ben je in mijn ogen niet alleen niet heel slim, maar vooral een asociale berelul die geen fok geeft om de veiligheid van anderen.
In beide gevallen zou de persoon er achter geen last (in theorie) moeten hebben van de te hard rijder, de gene die 100km/uur gaat kan die snelheid gewoon blijven rijden, de persoon die van 120 naar 100 gaat zal de 100km/uur rijder daardoor niet hinderen.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:02 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Mensen die op hun rem gaan staan als ze een flitser zien zijn asociale berenlullen.
Diegene die flitsmeister gebruiken gaan al ruim van te voren van het gas af.
Met carplay hoef je ook niet aan je telefoon te zitten, je kan gewoon een bericht dicteren zonder je handen van het stuur te halen.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:04 schreef xpompompomx het volgende:
Of je blijft gewoon met je poten van je telefoon af als je aan het rijden bent. Daar geen boete voor krijgen was nog nooit zo makkelijk.
Beste 2,99 per maand ooit.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Als 'jij' Flitsmeister gebruikt, ben je in mijn ogen niet alleen niet heel slim, maar vooral een asociale berelul die geen fok geeft om de veiligheid van anderen.
Hetquote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:04 schreef xpompompomx het volgende:
Of je blijft gewoon met je poten van je telefoon af als je aan het rijden bent. Daar geen boete voor krijgen was nog nooit zo makkelijk.
Zal ik een veel betere tip geven of ga je al raden wat die tip is?quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:02 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Mensen die op hun rem gaan staan als ze een flitser zien zijn asociale berenlullen.
Diegene die flitsmeister gebruiken gaan al ruim van te voren van het gas af.
Wie zegt dat ik mij niet aan de snelheid houd?quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:16 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Zal ik een veel betere tip geven of ga je al raden wat die tip is?
Jij impliceert dat jij men hem gebruikt voor het vermijden van flitsers. En dat doe je in 99% van de gevallen om 1 reden (en dat is niet de reden waar dit topic over gaat).quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:17 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik mij niet aan de snelheid houd?
Voor telefoon in de handen: nee.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:03 schreef TAmaru het volgende:
De boetes zijn absurd hoog. De overheid moet gewoon opbokken.
Hoe werkt dat, omdat mensen minder snel op hun bestemming zijn?quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:55 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Voor telefoon in de handen: nee.
Voor snelheid: 100%
De Boetefabriek legt dat keurig netjes uit. Ze berekend zelfs dat verkeersboetes voor 450mln de staatskas spekken, maar het eigenlijk ons een miljard kost qua maatschappelijke schade.
De echte boeven tooien zich met praal, pracht en opsmuk, en vallen daardoor niet op bij de naïeve politieagenten.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:57 schreef GezondRechts het volgende:
Ga echte boeven vangen stelletje prutsers
Daar hebben ze dus met die focusflitsers meer tijd voorquote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:57 schreef GezondRechts het volgende:
Ga echte boeven vangen stelletje prutsers
Overigens valt ongeveer iedere auto van na 2010 ook onder dit verbod als je de tekst goed leest. Dat gaat nog rustig worden op de weg. Of geeft goede reden om de boete aan te vechten ivm willekeur in de vervolging.quote:Wettelijke bepaling (Art. 61a RVV): "Het is degene die een voertuig bestuurt verboden tijdens het rijden een mobiel elektronisch apparaat dat gebruikt kan worden voor communicatie of informatieverwerking vast te houden".
Idd gewoon de Belgische methode gebruiken. "een directe rijbewijsinname van 15 dagen"quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:03 schreef TAmaru het volgende:
De boetes zijn absurd hoog. De overheid moet gewoon opbokken.
Ik vind mensen die lopen appen achter het stuur behoorlijke boeven. Vandaag bijna aangereden door een malloot in een bestelbus die met zijn telefoon bezig was en daardoor op mijn weghelft reed. Ik had geluk dat ik uit kon wijken anders hij hij frontaal op me gezeten.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:57 schreef GezondRechts het volgende:
Ga echte boeven vangen stelletje prutsers
Stoer hoor. Hopelijk rij je alleen jezelf aan gort als je een ongeluk veroorzaakt.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:47 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
absurde boetes
getypt terwijl ik rij
Beter lezen. Ik geef aan dat ik hoop dat je geen anderen meeneemt in een ongeluk wat je wellicht kunt veroorzaken met je gedrag.quote:
Wat is er mobiel aan de console?quote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:22 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Overigens valt ongeveer iedere auto van na 2010 ook onder dit verbod als je de tekst goed leest. Dat gaat nog rustig worden op de weg. Of geeft goede reden om de boete aan te vechten ivm willekeur in de vervolging.
Flitsen op wat niet strafbaar is lijkt me niet zinvol.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:12 schreef butz0rs het volgende:
Hopelijk binnenkort ook focusflitsers voor verkeersdeelnemers met een koptelefoon of oordopjes. Of die handsfree bellen of op een andere manier afgeleid zijn.
Er zijn landen waar dat al strafbaar isquote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:12 schreef butz0rs het volgende:
Hopelijk binnenkort ook focusflitsers voor verkeersdeelnemers met een koptelefoon of oordopjes. Of die handsfree bellen of op een andere manier afgeleid zijn.
Ik zou een verbod daarop zeer toejuichen. Zie vrij regelmatig mensen rondrijden met ANC koptelefoons of oordoppen in. Die horen niks meer van wat er om hun heen gebeurd. Of compleet afgeleid door gesprekken, films/series luisteren/kijken.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 14:24 schreef nostra het volgende:
[..]
Flitsen op wat niet strafbaar is lijkt me niet zinvol.
Het is onderdeel van de auto, die als geheel mobiel is en in staat is tot communicatie en/of gegevensverwerking.quote:
Boetes mogen nog hoger zijn voor dit aso volkquote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:03 schreef TAmaru het volgende:
De boetes zijn absurd hoog. De overheid moet gewoon opbokken.
Echt onzin joh. Ik had een best wel oude bak als eerste auto. Op de snelweg vond ik dat ding gewoon te veel lawaai maken met een snelheid van 100 en zeker met 120. Als er wat wind stond, was het helemaal een ramp. Dan kon ik gewoon niet prettig rijden. Met een koptelefoon op kon ik heerlijk ontspannen achter het stuur zitten. Muziekje erbij, geen lawaai ... en natuurlijk zet ik hem niet keihard, dus kon nog prima sirenes e.d. horen.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:02 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik zou een verbod daarop zeer toejuichen. Zie vrij regelmatig mensen rondrijden met ANC koptelefoons of oordoppen in. Die horen niks meer van wat er om hun heen gebeurd. Of compleet afgeleid door gesprekken, films/series luisteren/kijken.
In Frankrijk zijn die dingen inderdaad verboden.
Dan berekenen die automobilisten hun boetes toch door in de prijs van noodzakelijke producten en diensten, zodat uiteindelijk de mensen met onvoldoende mobiliteit het gelag betalen.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:27 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Boetes mogen nog hoger zijn voor dit aso volk
Eigen schuldquote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:58 schreef torentje het volgende:
[..]
Dan berekenen die automobilisten hun boetes toch door in de prijs van noodzakelijke producten en diensten, zodat uiteindelijk de mensen met onvoldoende mobiliteit het gelag betalen.
Nee hoor ik ben nog steeds links maar het zal maar een bekende van je zijn die geschept wordt door een appende sukkelquote:Op dinsdag 17 februari 2026 17:24 schreef torentje het volgende:
[..]
Ben je van kamp gewisseld? Niet meer links maar tegenwoordig radicaal rechts?
Ze zitten ook in de 2e kamer.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:16 schreef torentje het volgende:
[..]
De echte boeven tooien zich met praal, pracht en opsmuk, en vallen daardoor niet op bij de naïeve politieagenten.
DIT. Youtube staat vol met filmpjes van hoe zulke idioten rijden. Levenslink.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:27 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Boetes mogen nog hoger zijn voor dit aso volk
Terecht, want je hoort de andere weggebruikers dan niet meer. Een claxon naast je als je even niet oplet bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 16:15 schreef Netsplitter het volgende:
In Spanje is het ook verboden om met oordoppen in of een koptelefoon auto te rijden.
Lichtende voorbeelden in dit geval.
Sorry, maar ik dacht jij bedoelde dat de mensen die onvoldoende mobiliteit hebben dat zelf schuld zijn. En dat is een radicaal rechts standpunt.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 17:27 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Nee hoor ik ben nog steeds links maar het zal maar een bekende van je zijn die geschept wordt door een appende sukkel
Nee dat bedoelde ik nietquote:Op dinsdag 17 februari 2026 17:39 schreef torentje het volgende:
[..]
Sorry, maar ik dacht jij bedoelde dat de mensen die onvoldoende mobiliteit hebben dat zelf schuld zijn. En dat is een radicaal rechts standpunt.
Dat is wel erg kort door de bocht…quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Als 'jij' Flitsmeister gebruikt, ben je in mijn ogen niet alleen niet heel slim, maar vooral een asociale berelul die geen fok geeft om de veiligheid van anderen.
Er zijn genoeg wegen in Duitsland waar je prima door kan kachelen. Bv van Ulm naar de Oostenrijkse grens. Daar kun je vaak prima langdurig 200+ rijden.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 14:57 schreef TweedeKlum het volgende:
Scheuren is hier volstrekt zinloos, kost alleen maar peut en je wint er geen seconde mee, zelfs in Duitsland lukt het amper om langdurig heel hard te rijden zodat het daadwerkelijk significant tijdwinst oplevert, kortom, hier is het vaak kleinepiemeltjesgedrag.
Niet om 17.00 nee. A6, A7, prima rijden.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 14:57 schreef TweedeKlum het volgende:
Scheuren is hier volstrekt zinloos, kost alleen maar peut en je wint er geen seconde mee, zelfs in Duitsland lukt het amper om langdurig heel hard te rijden zodat het daadwerkelijk significant tijdwinst oplevert, kortom, hier is het vaak kleinepiemeltjesgedrag.
Je moet gewoon opbokken met je telefoon achter het stuur. Kan niet hoog genoeg zijn.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:03 schreef TAmaru het volgende:
De boetes zijn absurd hoog. De overheid moet gewoon opbokken.
Nou blijkbaar niet dusquote:
quote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:01 schreef TAmaru het volgende:
Een maatschappij waarin minder controle is en meer verkeersdoden vallen is wat mij betreft beter dan het omgekeerde.
Daarom de Belgische maatregel invoeren 15 dagen meteen je rijbewijs kwijt.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 19:45 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Je moet gewoon opbokken met je telefoon achter het stuur. Kan niet hoog genoeg zijn.
Ik zou willen dat ze dat hier deden ja.quote:Op woensdag 18 februari 2026 08:40 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Daarom de Belgische maatregel invoeren 15 dagen meteen je rijbewijs kwijt.
En over hele stukken op het traject Zwartemeer-Ulm toch wel...quote:Op dinsdag 17 februari 2026 19:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Er zijn genoeg wegen in Duitsland waar je prima door kan kachelen. Bv van Ulm naar de Oostenrijkse grens. Daar kun je vaak prima langdurig 200+ rijden.
Dan is dat rijbewijs innemen voor 2 weken een hele goede.quote:Op woensdag 18 februari 2026 09:08 schreef AchJa het volgende:
Ik zou liever zien dat ze eens wat harder optraden tegen onmogelijke Tokkies op de weg met hun asociale rijgedrag...
Gaat me niet om privacy. Gaat me erom dat de overheid je altijd maar controleert en achter je aan lijkt te zitten.quote:Op woensdag 18 februari 2026 08:38 schreef bianconeri het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Wanneer mensen gezondheid en levens op willen offeren om wat privacy gejank![]()
Hoe diep zijn we dan als menheid gezakt zeg.
En je ziet en snap toch ook wel dat de overheid dat alles behalve doet?quote:Op woensdag 18 februari 2026 11:04 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Gaat me niet om privacy. Gaat me erom dat de overheid je altijd maar controleert en achter je aan lijkt te zitten.
Als er een auto over je heen rijdt omdat de bestuurder zat te appen, dan heb je ook geen privacy.quote:Op woensdag 18 februari 2026 11:04 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Gaat me niet om privacy. Gaat me erom dat de overheid je altijd maar controleert en achter je aan lijkt te zitten.
Echt stoer.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 19:41 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik app continue, of iig veel te vaak onder het rijden, en dan weer bellen, dat ding aan mijn oor, want de carset is niet top.
Maar mooie is als die in de houder zit, of ik app op het grote scherm via CarPlay dan mag het wel.
Of ik praat via AI met whatsapp.
Ik heb anders nooit wat en nooit rare rem acties of dergelijke terwijl ik bijna elke rit meerdere keren per dag mensen op elkaar zien staan. Meestal vrouwen en kleine autootjes.
En bij 3 keer compleet kwijt en na 1 jaar mag je dan weer een bij het cbr langs om opnieuw examen te gaan doen.quote:Op woensdag 18 februari 2026 11:05 schreef TheFreshPrince het volgende:
Weet niet of die boetes veel effect hebben, genoeg mensen die hun schouders ophalen en betalen.
Rijbewijs 14 dagen innemen en bij herhaling 3 maanden, lijkt me effectiever.
Omdat je in de praktijk niet kan vaststellen dat iemand hem gebruikt en iedereen en z'n oma dan zegt "maar ik hield hem alleen vast!!!".quote:Op woensdag 18 februari 2026 11:13 schreef Zorro het volgende:
Achterlijke regel.
Gebruiken ja, vasthouden... Kop/beker koffie mag wel. Waarom?
En als je het ding niet vast hebt mag je alles, of je navi bedienen of wat dan ook. Net alsof je dan niet bent afgeleid.
Gevaarlijk gedrag mag bestraft maar doe het dan altijd.
Of mensen die te langzaam en te voorzichtig rijden (bijna stilstaand door de bocht). Die zijn pas irritant. En gevaarlijk.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:12 schreef butz0rs het volgende:
Hopelijk binnenkort ook focusflitsers voor verkeersdeelnemers met een koptelefoon of oordopjes. Of die handsfree bellen of op een andere manier afgeleid zijn.
Waitwut?? Privacy? Wtf heeft privacy met dit te maken?quote:Op woensdag 18 februari 2026 08:38 schreef bianconeri het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Wanneer mensen gezondheid en levens op willen offeren om wat privacy gejank![]()
Hoe diep zijn we dan als menheid gezakt zeg.
Mensen die 50 gaan rijden op een uitvoegstrook.quote:Op woensdag 18 februari 2026 11:38 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Of mensen die te langzaam en te voorzichtig rijden (bijna stilstaand door de bocht). Die zijn pas irritant. En gevaarlijk.
Ga jij eens snel reageren in een schakelauto met een beker koffie in de hand dan.quote:Op woensdag 18 februari 2026 11:35 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Omdat je in de praktijk niet kan vaststellen dat iemand hem gebruikt en iedereen en z'n oma dan zegt "maar ik hield hem alleen vast!!!".
En waarom zou je je telefoon moeten vasthouden terwijl je deelneemt aan het verkeer? Prima regel.
Achterlijke vergelijking met een beker koffie. De whatsappt niet, of wel?
He aso waarom kruip je weer op mijn bumper dat mag namelijk daar hebben we geen minimale snelheidsregel voor..quote:Op woensdag 18 februari 2026 11:39 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Mensen die 50 gaan rijden op een uitvoegstrook.
Ja snol, dat ding is nog officieel snelweg!!!!!!!!!
Hoelang is een persoon afgeleid om de verwarming hoger te zetten versus een appje lezen en ook nog iets terug typen..quote:Op woensdag 18 februari 2026 11:43 schreef Zorro het volgende:
Maar daar gaat het me niet eens om, als je dat ding bedient (of je navi of wat ook) terwijl het in een houder /dashboard zit, dan ben je net zo afgeleid. Bestraf dat dan OOK
Ja want dat is wat ik zeg...quote:Op woensdag 18 februari 2026 11:46 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Hoelang is een persoon afgeleid om de verwarming hoger te zetten versus een appje lezen en ook nog iets terug typen..
Helaas.quote:Op woensdag 18 februari 2026 09:18 schreef DrDentz het volgende:
Mijn telefoon zit in een houdertje dus ik mag de hele tijd appen tijdens het rijden want ik gebruik alleen een vinger, niet de hele hand.
Omhoog naar 1000 Euro, software op iedere telefoon die het kan registreren en afboeken van de rekening zonder dat er een mens aan te pas komt, zowel voor fietsers als automobilisten.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:41 schreef Netsplitter het volgende:
Vorig jaar hebben veel meer automobilisten en fietsers een boete gekregen voor appen of bellen achter het stuur. Er werden bijna 250.000 boetes uitgeschreven voor dat vergrijp. Een jaar eerder waren het er nog 165.000.
Het vasthouden van een telefoon tijdens het rijden is strafbaar. De boete was vorig jaar 430 euro. Inmiddels is dat 440 euro. Fietsers die worden betrapt met een telefoon in de hand betalen 170 euro.
Nieuwe camera's die speciaal zijn ontworpen om telefoongebruik achter het stuur te detecteren waren goed voor 30 procent van alle vastgestelde overtredingen. Dit jaar worden meer van dit soort 'focusflitsers' in gebruik genomen.
Bron: https://nos.nl/artikel/26(...)-appende-bestuurders
Mooi. Hoe meer idioten betrapt worden hoe beter. Die boete mogen ze van mij flink verhogen.
Eerste flitsapparaat wat ik echt nuttig vind.
quote:Op woensdag 18 februari 2026 13:09 schreef Basp1 het volgende:
Daarom moeten de auto fabrikanten ook haast maken met de zelfrijdende auto's.
Waarom moet je perse te hard rijden?quote:Op woensdag 18 februari 2026 13:07 schreef bloodymary1 het volgende:
Er gaat geen dag voorbij zonder dat ik te hard rijd. Maar waarom mensen persé met hun telefoon bezig moeten zijn onder het autorijden begrijp ik ook niet. Wees blij dat je dat ding een keer kunt laten liggen. Behalve dan om muziek te draaien en Flitsmeister via Carplay.
Zal in de toekomst nog wel veel erger worden. Jongeren rijden al steeds slechter auto, met de nieuwe generatie auto's leer je ook niet meer fatsoenlijk rijden, ze kunnen zich sowieso niet langer dan 15 seconden op 1 zaak concentreren en de telefoon zit aan hun hand geplat.
Zo rijd ik gewoon. Altijd gedaan. Vind mijn auto ook fijn. Al bijna 40 jaar. Nog nooit een ongeluk gehad of ergens tegen aan gereden. En ben nog wel een vrouw.quote:Op woensdag 18 februari 2026 13:13 schreef rival het volgende:
[..]
Waarom moet je perse te hard rijden?
Nee want niemand kan dan meer te hard rijden en mag je wel dingen doen terwijl je auto zich autonoom verplaatst.quote:
Die mensen dus ook. Zo rijden ze gewoon. Heb je je antwoord.quote:Op woensdag 18 februari 2026 13:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Zo rijd ik gewoon. Altijd gedaan. Vind mijn auto ook fijn. Al bijna 40 jaar. Nog nooit een ongeluk gehad of ergens tegen aan gereden. En ben nog wel een vrouw.
Ander antwoord dan. Omdat ik de snelheidslimieten te laag vind.quote:Op woensdag 18 februari 2026 13:15 schreef rival het volgende:
[..]
Die mensen dus ook. Zo rijden ze gewoon. Heb je je antwoord.
Dan kijk je niet vaak genoeg naar je mobielquote:Op woensdag 18 februari 2026 13:16 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ander antwoord dan. Omdat ik de snelheidslimieten te laag vind.
Wellicht moet je ook lezen waar ik op reageerquote:Op woensdag 18 februari 2026 11:38 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Waitwut?? Privacy? Wtf heeft privacy met dit te maken?
Dus omdat jij asociaal wilt rijden moet alles en iedereen dat maar accepteren?quote:Op woensdag 18 februari 2026 13:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Zo rijd ik gewoon. Altijd gedaan. Vind mijn auto ook fijn. Al bijna 40 jaar. Nog nooit een ongeluk gehad of ergens tegen aan gereden. En ben nog wel een vrouw.
Hoe moet die software dat registreren dan?quote:Op woensdag 18 februari 2026 13:10 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Omhoog naar 1000 Euro, software op iedere telefoon die het kan registreren en afboeken van de rekening zonder dat er een mens aan te pas komt, zowel voor fietsers als automobilisten.
Dat moeten de developers maar uitzoeken.quote:Op woensdag 18 februari 2026 15:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hoe moet die software dat registreren dan?
Of percentage van je inkomen zodat het voor iedereen evenveel pijn doet.quote:Op woensdag 18 februari 2026 11:05 schreef TheFreshPrince het volgende:
Weet niet of die boetes veel effect hebben, genoeg mensen die hun schouders ophalen en betalen.
Rijbewijs 14 dagen innemen en bij herhaling 3 maanden, lijkt me effectiever.
Waarom asociaal? Ik val er toch geen andere mensen mee lastig. Kan wel 100 echt asociale dingen in het verkeer opnoemen.quote:Op woensdag 18 februari 2026 14:20 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dus omdat jij asociaal wilt rijden moet alles en iedereen dat maar accepteren?
Omdat je je niet aan de wet houdt.quote:Op woensdag 18 februari 2026 17:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Waarom asociaal? Ik val er toch geen andere mensen mee lastig. Kan wel 100 echt asociale dingen in het verkeer opnoemen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |