Nou dat! Bizar dat zulk gedrag niet aangepakt wordt, maar beloond met ‘dan maar weer de tablet’.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 19:55 schreef papierentas het volgende:
Hvk die post dat '6 jarige die al het speelgoed sloopt en dat dat de vuilnisbak in kan. Enige wat nog werkt de tablet is'.
Uh.. wat dacht je van je kinderen eens opvoeden? Normaal om leren gaan met spullen? Misschien juist voorlopig gewoon helemaal geen tablet geven.
Waar kan ik dit bericht vinden? Ben wel benieuwd wat er staatquote:Op vrijdag 13 februari 2026 19:28 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Dan heb ik jouw bericht vanmiddag geliked❤
Same!quote:Op vrijdag 13 februari 2026 20:00 schreef Nieve het volgende:
[..]
Waar kan ik dit bericht vinden? Ben wel benieuwd wat er staat
Walgelijkquote:Op vrijdag 13 februari 2026 19:56 schreef JaNeeDan het volgende:
Wil en Tien hebben het in hun podcast over huisdieren en wat mensen daarmee gedaan hebben. Tien heeft een verhaal via DM gekregen en vindt dit reuze grappig. Het verhaal: iemand had een kat, niet gechipt. Ook had ze kinderen en de kat was haar teveel. Dus dierenambulance gebeld en gezegd dat de kat steeds aan kwam lopen. Dierenambulance heeft de kat meegenomen. Voor de vorm heeft ze nog flyers met haar kind opgehangen omdat de kat ‘weggelopen’ was. Mensen die dit soort dingen doen zijn geen dieren waard. Mensen die hierom lachen ook niet🤬
Net even snel gekeken maar zie vanalles over een apotheek?quote:
Gelukkig helpt de tablet!quote:Op vrijdag 13 februari 2026 19:54 schreef Paardrijden123 het volgende:
Echt niet normaal dat sloop gedrag bij HVK. Zelfs mijn baby en peuter corrigeer ik daarin en die weten al dat ze niks hoeven te slopen. Dat zijn toch gewoon basis normen en waarden?
Bizar vind ik het. De tweeling is de baas daar in huis.
En ze zal ook natuurlijk een visgraatvloertje willen dus dat zal ook meer tijd in beslag nemenquote:Op vrijdag 13 februari 2026 18:56 schreef Cattolica het volgende:
[..]
En nu wil Dion het zogenaamd helemaal alleen gaan leggen? Ik wens hem veel succes en een paar nieuwe knieën, want het is een monnikenwerk. Ik zou vinyl nemen, prima kwaliteit, betaalbaarder en makkelijker te leggen (ook in je eentje).
Ik dacht misschien vind je de discussie, in het algemeen, interessant. Gewoon als tip 🤗!quote:Op vrijdag 13 februari 2026 20:04 schreef Meke het volgende:
[..]
Net even snel gekeken maar zie vanalles over een apotheek?
Misselijkmakend dit soort mensen. Echt om te kotsen. Ook echt achterlijk dat dit hun humor is.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 19:56 schreef JaNeeDan het volgende:
Wil en Tien hebben het in hun podcast over huisdieren en wat mensen daarmee gedaan hebben. Tien heeft een verhaal via DM gekregen en vindt dit reuze grappig. Het verhaal: iemand had een kat, niet gechipt. Ook had ze kinderen en de kat was haar teveel. Dus dierenambulance gebeld en gezegd dat de kat steeds aan kwam lopen. Dierenambulance heeft de kat meegenomen. Voor de vorm heeft ze nog flyers met haar kind opgehangen omdat de kat ‘weggelopen’ was. Mensen die dit soort dingen doen zijn geen dieren waard. Mensen die hierom lachen ook niet🤬
Ik kan me hier dus niks bij voorstellen. Het is niet grappig. Op geen enkele manier en op geen enkel moment.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 20:17 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Misselijkmakend dit soort mensen. Echt om te kotsen. Ook echt achterlijk dat dit hun humor is.
Die zijn een beetje wappiequote:Op vrijdag 13 februari 2026 20:05 schreef JeOmaJa het volgende:
Die LittleKayaFamily is niet helemaal helder toch?
Post een story waarin wordt beweerd dat in hamburgers (van McDonalds of algemeen?) vermalen kinderen zitten 🤣
🥰❤quote:Op vrijdag 13 februari 2026 20:22 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
Ik krijg gewoon buikpijn van het katten verhaal, wat vreselijk voor dat diertje. Hoop dat het die nu veel meer geliefd is. Hier een kat uit het asiel en hij krijgt al m’n liefde 🥰
Mag van mij een maandje durenquote:Op vrijdag 13 februari 2026 20:12 schreef Lonneke1983 het volgende:
[..]
En ze zal ook natuurlijk een visgraatvloertje willen dus dat zal ook meer tijd in beslag nemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |