zegt me wel vaag ietsquote:Op vrijdag 16 januari 2026 20:47 schreef ChocoFan het volgende:
Zijn ze ook niet een keer speciaal met een ander stel een bondje geworden zodat er niet zo gezeurd zou worden over seks omdat die anderen het dan ook deden?
kan wel maar volgens mij ging het nu specifiek over Julia en peter.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 20:39 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Kan wel maar volgens mij was dat met meer stelletjes, dat anderen er last van hebben. Ik zou er iig erg kriegel van worden als dat op mijn slaapkamer zou gebeuren en ik kon het horen.
Ik zat ineens aan demi en geert te denken. Maar dat weet ik niet zeker, iig 2 stelletjes op 1 slaapkamer dacht ik.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 20:50 schreef greysbones het volgende:
[..]
zegt me wel vaag iets
maar wel stelletje dan??
die zijn niet samen een bondje geweest tochquote:Op vrijdag 16 januari 2026 20:51 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ik zat ineens aan demi en geert te denken. Maar dat weet ik niet zeker, iig 2 stelletjes op 1 slaapkamer dacht ik.
Ik weet het niet meer.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 20:53 schreef greysbones het volgende:
[..]
die zijn niet samen een bondje geweest toch
Best lief toch, hij is daar best heel goed in.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 20:21 schreef greysbones het volgende:
Peter met zijn coachings praktijken
die kan er maar beter mee stoppen
Ja Peter is een goeie gozer, maar hij slaat de plank ook wel vaak mis met zijn goede bedoelingen.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 21:14 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Best lief toch, hij is daar best heel goed in.
Soms denk ik dat je een enorm loopt te trollen, maar ik ben bang dat het niet zo is. Hoe verzin je het in godsnaam dat moeders zit te "soppen"quote:
Projectie?quote:Op vrijdag 16 januari 2026 21:36 schreef Soury het volgende:
[..]
Soms denk ik dat je een enorm loopt te trollen, maar ik ben bang dat het niet zo is. Hoe verzin je het in godsnaam dat moeders zit te "soppen"op Salar. Ziekelijk dit
Ze scheet denk ik in haar broek dat ze te veel aan boodschappen hadden uitgegeven ofzo. Maar nu was ze weer helemaal het mannetje idd. Nu kon er niks meer gebeuren immersquote:Op vrijdag 16 januari 2026 21:50 schreef Yver73 het volgende:
Ik was verbaasd over Julia en het spel dat gespeeld werd: gisteren was ze helemaal over de zeik, omdat ze Peter had laten spelen en zichzelf had ‘opgeofferd’ 🙄 en vandaag dringen ze aan dat zij speelt en dan zegt ze: nee hoeft niet hoor, ik heb al zoveel gespeeld. En vindt ze het ineens prima dat Thomas nonchalant met die dobbelstenen loopt te goochelen.
Heel bijzonder
Geen idee wel vaak enorm crinchquote:
Dat was zo met Beau en oooh hoe heet ze..., Michelle?quote:Op vrijdag 16 januari 2026 20:45 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ah ja, zoiets staat me bij ja, dat er iets voor of aan de deur kwam.
Melanie en volgens mij is/was het een stofzuiger of zoiets bij Julia en Peterquote:Op vrijdag 16 januari 2026 21:54 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat was zo met Beau en oooh hoe heet ze..., Michelle?
Fijn voor je, neem alles niet zo serieus joh! Het is een COLUMN!quote:Op vrijdag 16 januari 2026 21:36 schreef Soury het volgende:
[..]
Soms denk ik dat je een enorm loopt te trollen, maar ik ben bang dat het niet zo is. Hoe verzin je het in godsnaam dat moeders zit te "soppen"op Salar. Ziekelijk dit
Dat probeer ik maar ik heb daar grote moeite mee.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 22:20 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Fijn voor je, neem alles niet zo serieus joh!
Ik ook hij bijt ook vaker van zich af. Ik vind het wel leuk wat anders dan anders mensen. Is ook een goeie knul.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:08 schreef MacDeMarco het volgende:
Roland in de gevarenzone..
Ik hoop dat hij blijft!
Ja, precies. Het is wel echt een uniek karakter vergeleken met veel anderen daar en ik zie natuurlijk liever de zoutloze Marlijn of Lisa vertrekken mochten de Gieren niet de Haaien verslaan.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:12 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik ook hij bijt ook vaker van zich af. Ik vind het wel leuk wat anders dan anders mensen. Is ook een goeie knul.
Gaat bij de gieren en de haaien niemand naar huis toch?quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:22 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Ja, precies. Het is wel echt een uniek karakter vergeleken met veel anderen daar en ik zie natuurlijk liever de zoutloze Marlijn of Lisa vertrekken mochten de Gieren niet de Haaien verslaan.
Ik denk dat het alleen geldt als iemand uit het bondje dat als laatste is geëindigd besluit om te gaan. Dat Diego en Fadi al weg zijn maakt niet uit denk ik. Anders is het raar dat de febo de hele scene tijdens het diner van de mannen die hopen dat Roland blijft laat zien en later ook nog Marlijn die vreest voor een exit.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:35 schreef -0- het volgende:
[..]
Gaat bij de gieren en de haaien niemand naar huis toch?
Kan me herinneren dat ze een tijd terug zeiden dat als er iemand al.weg was er niemand naar huis hoefde. Was toen nog wat gedoe over want dat werd ineens expliciet mede gedeeld toen Floris bondje laatste stond.
Normaal gesproken was dat ook altijd zo ook als er nog maar drie waren. Er was een keer een uitzondering maar ik weet niet meer waarom.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:55 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Ik denk dat het alleen geldt als iemand uit het bondje dat als laatste is geëindigd besluit om te gaan. Dat Diego en Fadi al weg zijn maakt niet uit denk ik. Anders is het raar dat de febo de hele scene tijdens het diner van de mannen die hopen dat Roland blijft laat zien en later ook nog Marlijn die vreest voor een exit.
Ben het gedeeltelijk wel met je eens de vossen hebben gewoon alles beter gedaan en gewonnen. Aan de andere kant hoeven ze maar één keer de knock-outs te spelen (met één voordeel) dat staat vast. En ja dan komt het op kennis aan en feitjesquote:Op zaterdag 17 januari 2026 00:04 schreef freaky40 het volgende:
De Vossen gaan die finale niet redden, dat merk je gewoon aan alles. Het is gewoon een flinke 'bug' in het format en wie de meeste punten haalt maakt geen hol uit, alles gaat weer op 0 in de knock-outs. Ze zouden echt degene die als eerste staat in de ranking gewoon de finale moeten laten spelen. Of 1. Doe die knock-outs onder de 4 bondgenoten en de winnaar speelt de finale en laat de overige bondjes nr. 2 kiezen die de finale gaat spelen. Of 2. laat die knock-outs voor wat ze zijn. En stem gelijk gewoon op de 2 finalisten.
OMGquote:Op vrijdag 16 januari 2026 22:20 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Fijn voor je, neem alles niet zo serieus joh! Het is een COLUMN!
****quote:Op vrijdag 16 januari 2026 19:32 schreef greysbones het volgende:
ik hoop echt dat de vossen de knockouts verliezen
please please please
Een walgelijke vent met een hele smerige glimlachquote:Op vrijdag 16 januari 2026 19:35 schreef ChocoFan het volgende:
Angelo zegt tegen Therese dat iedereen het ziet behalve zij.
Hij prikt haar wel lekker iedere keer.
Als mensen iemand niet leuk vinden, dan wordt iedere actie van die persoon negatief uitgelegd blijkt wel.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 19:36 schreef LionHeart het volgende:
Therèse: how do I make this about me.
Ik was zo blij met jou dat jij als een van de weinigen het altijd voor Floris opnam. Helaas ben ik het de laatste tijd opeens nooit met je eens. Zonde.quote:
Wat natuurlijk ook kan is dat ze gewoon zeer trouw is, maar dat haar relatie eigenlijk al een paar jaar niet meer geweldig is en dat ze daarom onbewust open staat voor iemand als Thomas. Maar nee, als je hier buiten de lijntjes kleurt dan word je helemaal kapot geschreven. Nou, ze heeft nog niet gezoend, geen seks gehad. Dit in tegenstelling tot eerdere mensen in de loods die een relatie hadden thuis. Chess gaat inderdaad te ver met Thomas, maar het is overduidelijk dat er iets in haar huidige relatie niet goed zit. Daarmee wil ik het niet goedpraten wat ze doet, maar maakt het wel iets begrijpelijker. Chess komt namelijk verder op mij over als een lieve meid. Maar ja, jullie mening over haar is inmiddels gegoten in beton. Ik bekijk het allemaal iets minder zwart/witquote:Op vrijdag 16 januari 2026 19:44 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ik vind het echt fucked up voor die exvriend van haar. Onbetrouwbaar als de pest is Ches.
Logisch ook. Plaats 1 en 4 waren al zeker. Dat kon niet meer veranderen.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 19:51 schreef Chanel5 het volgende:
ik heb het idee dat niet iedereen er serieus mee bezig was
Omdat haar 20 jarige dochter zoent met een kerel? OMG.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 19:52 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik zou ook not amused zijn als moeder
Salar heeft haar daarna tijdens een gesprek in de sauna nog 'gefriendzoned', zei Mercedes zelf. Dus hij was wel degelijk eerlijk tegen haar.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 20:18 schreef Marrije het volgende:
[..]
Een vent die over mijn dochter zegt die hoef ik niet, nah, tijdens een feestje wel. Die gun ik het niet mijn dochter überhaupt aan te raken, dat zou mijn dochter zelf ook niet willen. Merry weet niet dat Salar dat heeft gezegd, dus ik begrijp wel dat haar zus zegt, ga je niet leuk vinden om terug te zien.
Ik lees ze altijd graag.quote:
Sorry hoor maar wat? Als je relatie al 2 jaar niet goed zit dan beëindig je de relatie en dan ga je niet op televisie (emotioneel) vreemd, ze heeft bij Té al aangeven intiem met Thomas te zijn geweest en daarvoor was het al door de andere bondgenoten aangeven dat er over gepraat werd, dan zou je al moeten bedenken om afstand te nemen. Thomas had altijd al de intentie gehad om haar te versieren en Chess ging daar wat graag op in, beide fout bezig. Wanneer andere vreemd gingen werd dit ook veroordeeld, daar is geen verschil in, sterker nog sommige fok'rs denken ook dat Senna en Peter vreemd gingen, terwijl dat zeker in Peters geval puur scharrelen was.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 02:40 schreef Ilja2001 het volgende:
[..]
Wat natuurlijk ook kan is dat ze gewoon zeer trouw is, maar dat haar relatie eigenlijk al een paar jaar niet meer geweldig is en dat ze daarom onbewust open staat voor iemand als Thomas. Maar nee, als je hier buiten de lijntjes kleurt dan word je helemaal kapot geschreven. Nou, ze heeft nog niet gezoend, geen seks gehad. Dit in tegenstelling tot eerdere mensen in de loods die een relatie hadden thuis. Chess gaat inderdaad te ver met Thomas, maar het is overduidelijk dat er iets in haar huidige relatie niet goed zit. Daarmee wil ik het niet goedpraten wat ze doet, maar maakt het wel iets begrijpelijker. Chess komt namelijk verder op mij over als een lieve meid. Maar ja, jullie mening over haar is inmiddels gegoten in beton. Ik bekijk het allemaal iets minder zwart/wit
Ik vind @greysbones een topper, maar van Floris was ik absoluut geen fan. Dat kan hier gewoon naast elkaar bestaan zonder steeds commentaar te hebben/geven op een ander die niet dezelfde mening heeft als jij.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 02:34 schreef Ilja2001 het volgende:
[..]
Ik was zo blij met jou dat jij als een van de weinigen het altijd voor Floris opnam. Helaas ben ik het de laatste tijd opeens nooit met je eens. Zonde.
Haha ja, rare aflevering, Therese die het verdriet van Chess steeds op haar betrok kwam ineens grappig uit de hoek. Ik was het ook met de mening van Daisy en Julia eens over de situatie van Mercedes.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 20:22 schreef LionHeart het volgende:
En ik moet zelfs lachen om Therèse... Wat is dit voor voodoo.
Dat mag je vinden, maar volgens mij gaan deze topics over het bespreken van de Bondgenoten, niet over het bespreken van mij.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 02:32 schreef Ilja2001 het volgende:
[..]
Als mensen iemand niet leuk vinden, dan wordt iedere actie van die persoon negatief uitgelegd blijkt wel.
Neuh, voor de vossen en haaien maakte het niet meer uit wat ze deden, hun plekken in de uiteindelijk ranking stonden toch al vast.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 19:51 schreef Chanel5 het volgende:
ik heb het idee dat niet iedereen er serieus mee bezig was
Het is altijd het eerste waar je naar kijkt, zo zit de wereld nou eenmaal in elkaar. En ik kan me voorstellen dat hij Lisa niet bepaald aantrekkelijk vindt.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 09:45 schreef Cosima het volgende:
als ik die Thomas zo zie flirten met chess moet ik altijd denken aan wat hij toen zei over Lisa. iemand vroeg of het wat zou kunnen worden en toen zei ie "nee ik ga voor een 10 dit keer" aka ze was te lelijk. gisteren vroeg iemand aan hem wat hij voelde voor Chess en het enige wat hij zei was dat het echt een hele mooie vrouw was.
jaja uiterlijk is belangrijk en zo is de mens nu eenmaal maar het is ook wel wat treurig.
Ik vind haar niet eens zo aantrekkelijk, met die ingestudeerde blikken. Ze zei het gisteren bij het etentje ook dat ze mannen versierd met haar blik, en toen zette ze die blik op. Verschrikkelijk, zo nep!quote:Op zaterdag 17 januari 2026 09:45 schreef Cosima het volgende:
als ik die Thomas zo zie flirten met chess moet ik altijd denken aan wat hij toen zei over Lisa. iemand vroeg of het wat zou kunnen worden en toen zei ie "nee ik ga voor een 10 dit keer" aka ze was te lelijk. gisteren vroeg iemand aan hem wat hij voelde voor Chess en het enige wat hij zei was dat het echt een hele mooie vrouw was.
jaja uiterlijk is belangrijk en zo is de mens nu eenmaal maar het is ook wel wat treurig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |