Ja die bedoelde ik.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 16:27 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Mooie verhandeling, maarreh....wie is Belinda Beulstronk?
Roald Dahl's Bulstronk?
Ik had de naam hier al in de groep gegooid en er volgde een lang gesprek over Harry Potter-personages en genderidentiteitenquote:Op zaterdag 17 januari 2026 12:30 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja die bedoelde ik.Ik kom er nu achter dat ze Bulstronk heette en dat ik waarschijnlijk Belinda er ooit zelf bij heb verzonnen.
Ja zit het me nu ook even af te vragen. Denk dat het is omdat het een (awkward) dating show is? Een kus is wat raar, maar helemaal niks is ook raar misschien. Dus dan maar een middenweg met een knuffel ofzo.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:38 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ben nog aan het inhalen, loop 3 afleveringen achter.
In de ochtend in de woonkamer elkaar begroeten met een knuffel. Ik vraag me af of dat gewoon een typisch (tv)date dingetje is?![]()
Zit even te denken of ik dat ook zou doen.
Ik heb het idee dat ze heel misschien meedoet puur om op tv te komen.quote:Op donderdag 15 januari 2026 11:52 schreef Remco het volgende:
Klaas heeft echt een ontzettend mooie vrouw over de vloer. Maar die lijkt net als die man bij Hanneke compleet overrompeld door de setting van het programma. Vind altijd wel grappig dat je daar nooit wat over hoort in die dagboek stukjes, zal vast door de productie ingefluisterd zijn dat je niet moet gaan zeggen dat je de camera's nogal lastig vind of daar aan moet wennen.
Eens!!quote:Op donderdag 15 januari 2026 11:52 schreef Remco het volgende:
Die 2 vrouwen bij Andre vind ik echt verschrikkelijke types wat ik er zo van heb gezien. Heel lomp en echt uiterst onaantrekkelijk(en dan heb ik het nog vooral over het karakter).
Klaas heeft echt een ontzettend mooie vrouw over de vloer. Maar die lijkt net als die man bij Hanneke compleet overrompeld door de setting van het programma. Vind altijd wel grappig dat je daar nooit wat over hoort in die dagboek stukjes, zal vast door de productie ingefluisterd zijn dat je niet moet gaan zeggen dat je de camera's nogal lastig vind of daar aan moet wennen.
Andre is zelf ook vrij lomp en onaantrekkelijk dus prima match lijkt me. Al lijkt het me wel een lieve jongen (maar die meisen lijken ook vriendelijk).quote:Op zondag 18 januari 2026 11:40 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Eens!!en die tweede die er nu nog zit komt nogal vreemd uit de hoek vaak in wat ze zegt. Aparte vrouw laat ik het zo maar noemen
![]()
De vrouw die bij Klaas is komt op mij 'wat' oppervlakkig over, en ik snap wel dat Klaas weinig klik voelt (zoals ik het iig zie) en ja wat is dan mooi als er verder weinig uitkomt.
Volgens mij ging het over het karakter en hoewel hij idd weinig uitstraling en pit heeft lijkt het mij op zich ook een lieve jongen.quote:Op zondag 18 januari 2026 12:13 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Andre is zelf ook vrij lomp en onaantrekkelijk dus prima match lijkt me. Al lijkt het me wel een lieve jongen (maar die meisen lijken ook vriendelijk).
Natasja bij Klaas is mooi, maar heeft weinig uitstraling en pit. Ik heb er nog nul interessants uit horen komen.
Alsof een rodelbaan die stroefheid eruit haalt. Ach geef hem nog een kansquote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:02 schreef Kanaroe het volgende:
Dat lijkt me leuk! Dat rodelen![]()
Die Erik (?) maakt echt nul contact tot nu toe, verlegen denk ik
Ook zo raar dat zij steeds naar zijn huisje gaat i.p.v. dat hij bij haar gaat ontbijtenquote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:07 schreef Soury het volgende:
[..]
Alsof een rodelbaan die stroefheid eruit haalt. Ach geef hem nog een kans
Als er 2 of 3 mannen zitten snap ik het wel. Plus heeft ze wel de teugels zelf in handen en kan weg gaan wanneer ze wil.quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:11 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Ook zo raar dat zij steeds naar zijn huisje gaat i.p.v. dat hij bij haar gaat ontbijten
Haar hujs zien we niet
Oh ja met meer mannen is het wel hendig iddquote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:13 schreef Soury het volgende:
[..]
Als er 2 of 3 mannen zitten snap ik het wel. Plus heeft ze wel de teugels zelf in handen en kan weg gaan wanneer ze wil.
Nee dat is duidelijk, is ook niet veel aan.quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:15 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Oh ja met meer mannen is het wel hendig idd
Maar goed, zij is op zoek naar een vent in naar leven en deze gaat het niet worden
Dat was wel een een leuke montage. Phoeh twee tegenpolen in huis.quote:
Wilde ik net zeggen, ja, valt mij nu (kijk herhaling) extra op, begint ze te vragen of ie een borsten- of billenman is, even later mekkert ze dat ze het koud heeft, slaat ie een arm heel voorzichtig om haarheen, begint ze over grenzen..quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:32 schreef kibo het volgende:
Zit ze m eerst op te hitsen om vervolgens op tilt te gaan door een arm ....
Zoiets moet je echt niet doen met zo'n simpele man, hele dubbele signalen afgeven.quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:35 schreef Soury het volgende:
Claudia geeft wel vreemde signalen af met haar waar word je heet van? Borsten/billen man? vragen. Pakt hij door is het ineens niet goed
Pakt hij door? Een arm, meer was het niet.quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:35 schreef Soury het volgende:
Claudia geeft wel vreemde signalen af met haar waar word je heet van? Borsten/billen man? vragen. Pakt hij door is het ineens niet goed
Ja. Maar hij ziet het niet.quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:54 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dat was ie al op het eerste gezicht.
Hoe lul je je uit een situatie waar je nogal voor paal staat. Je bent ook wel een koekwaus als je zijn parfum gaat gebruiken. Waarom?????quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:51 schreef Firuze60 het volgende:
"Een man die zeker van zichzelf is kan mij hendelen."
Echt he? Die had een betonplaat voor haar kop.quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:55 schreef Soury het volgende:
[..]
Hoe lul je je uit een situatie waar je nogal voor paal staat. Je bent ook wel een koekwaus als je zijn parfum gaat gebruiken. Waarom?????
Nou ja dat bedoel ik juist, hij vond het een goed moment om een arm om haar heen te slaan. Het was geen koetjes en kalfjes gesprek imo.quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:54 schreef vosss het volgende:
[..]
Pakt hij door? Een arm, meer was het niet.
Ik zou ook wel een beetje deksel op de neus voelen op zo'n moment.
Hij was 20 jaar getrouwd, en nog maar 2 jaar single dacht ikquote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:57 schreef Ole het volgende:
Ik denk dat Ben ook niet veel ervaring heeft in de liefde. Wel een goedzak
quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:59 schreef kibo het volgende:
Edwin net de deur uit en die Sinterklaasrijmer denkt z'n kans te grijpen.
Ja dat!quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:58 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Hij was 20 jaar getrouwd, en nog maar 2 jaar single dacht ik
Hij is gewoon een groot kind, wel een lieverd
Ben is een lieverd en goed dat hij zich uitspreekt. Rennen Ben je verdient beter.quote:Op dinsdag 20 januari 2026 21:57 schreef Ole het volgende:
Ik denk dat Ben ook niet veel ervaring heeft in de liefde. Wel een goedzak
Ik vind ben een beetje creepy en passive agressie. Maar goed, daarom past er op elk potje een dekseltje.:)quote:Op dinsdag 20 januari 2026 22:00 schreef Soury het volgende:
[..]
Ben is een lieverd en goed dat hij zich uitspreekt. Rennen Ben je verdient beter.
quote:Op dinsdag 20 januari 2026 22:04 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Ik vind ben een beetje creepy en passive agressie. Maar goed, daarom past er op elk potje een dekseltje.:)
Hij had het uit voorzorg nog niet gegeven.quote:Op dinsdag 20 januari 2026 22:02 schreef Firuze60 het volgende:
Klaas zag die volgepakte auto en dacht die mot weg voordat ik al die troep weer moet helpen inladen..
Grappig vind dat wel meevallen. En ook omdat juist (voor de camera) aangeeft dat zijn hele leven niet heeft gedaan.quote:Op dinsdag 20 januari 2026 22:04 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Ik vind ben een beetje creepy en passive agressie. Maar goed, daarom past er op elk potje een dekseltje.:)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |