abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 28 december 2025 @ 13:49:07 #1
222754 Dagoduck
ROCK 'N GROHL
pi_219631424

[Afbeelding: @MadMaster]
[OP-tekst: @Fred_B]

De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.

Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carrière van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.

Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.

Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.

Radio 2 Top 2000: Editie 2025

Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?

Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.

Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.



Wat mag ik allemaal niet missen?

A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur).
B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur.
C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1.
D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis.
E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits.
F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.



Stemmen

Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.

Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:

- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik
- @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik




Staat ie in de top 2000?
Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl

Overzichtenlijstjes:
Op https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php staat de lijst van 2024, inclusief statistieken



Presentatie:

00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel
02.00 – 04.00 uur Daniël Lippens
04.00 – 06.00 uur Tim Op het Broek
06.00 – 08.00 uur Tannaz Hajeby
08.00 – 10.00 uur Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 – 12.00 uur Bart Arens
12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt
14.00 – 16.00 uur Paul Rabbering
16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 – 20.00 uur Emmely de Wilt
20.00 – 22.00 uur Morad El Ouakili
22.00 – 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen



Social media Radio 2:
NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook



Meeluisteren:
DAB+:
Op een DAB+-radio kun je NPO Radio 2 ontvangen via kanaal 12 C / 227,36 MHz.

FM-etherfrequenties
https://www.nporadio2.nl/frequenties

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

Terugluisteren kan via de site van Radio 2.



De Top 2000 in beeld

NPO 1 Extra:
Vanaf 24 december 23:00 uur kan er gekeken worden naar jolige mensen in het café.

NPO 3:
Diep in de nacht. Daar kijkt dus nog steeds niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000



Historie van de Radio 2 Top 2000

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino blijft een held! _O_

De Magie van 25x Top 2000:
https://npo.nl/start/seri(...)izoen-1/25x-top-2000

De eerste Top 2000 op Spotify:
Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( :')!), kun je vast wel ergens vinden.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

De lijst door de jaren heen:
(afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)

@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2025
@PippenScottie & @ok01 stelden samen: FOK!2000 2022
@Mexicanobakker gebruikte het jaar 2025 om alle 4851 platen die ooit in de Top 2000 stonden te reviewen. Van Johnny Reggae tot A Forest, allemaal kwamen ze aan de beurt. De eerste episode van deze monsterklus is hier te vinden.




Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Gretzl
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219631426
Davina vond er wat van
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219631427
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 13:47 schreef PippenScottie het volgende: @:mexicanobakker zet eens een polonaise in bij the Smiths
Of een moshpit. Bejaarden de tyfus in beuken *O*
  zondag 28 december 2025 @ 13:49:17 #4
222754 Dagoduck
ROCK 'N GROHL
pi_219631428
Iets met woorden en aantal letters.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219631429
Dagooo als je kaapt doe dan iig een titel
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zondag 28 december 2025 @ 13:49:27 #6
222754 Dagoduck
ROCK 'N GROHL
pi_219631430
Baardgod in het café.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 28 december 2025 @ 13:49:28 #7
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
  zondag 28 december 2025 @ 13:49:29 #8
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219631433
Johnny Marr was laatst zo vet O+
  zondag 28 december 2025 @ 13:49:41 #9
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_219631438
User @ok01 lette niet op.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_219631439
Dat was leuk *O*
pi_219631440
hihohohaha
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219631441
*O* *O* *O*
*O* *O*
*O*
  zondag 28 december 2025 @ 13:49:50 #13
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_219631444
Goeden TT :Y)
My age is very
Inappropriate
for my behavior
pi_219631445
Had niet door dat ik de laatste was :@
  zondag 28 december 2025 @ 13:49:53 #15
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219631447
  zondag 28 december 2025 @ 13:49:57 #16
222754 Dagoduck
ROCK 'N GROHL
pi_219631448
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
Dagooo als je kaapt doe dan iig een titel
Jouw volgende post wordt de TT.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 28 december 2025 @ 13:50:00 #17
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219631451
Genesis-slappeplasser
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219631452
Denk dat dit Genesis
pi_219631454
Wel Phil Genesis in de lijst.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 28 december 2025 @ 13:50:11 #21
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219631455
Mensen er komt iemand pizza eten vanavond. Hij is een vleeseter en ik niet. Wat is een lekkere pizza combinatiie?
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
pi_219631457
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 13:49 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Jouw volgende post wordt de TT.
_O-
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219631458
GENESIS _O_ _O_ _O_ _O_
  zondag 28 december 2025 @ 13:50:20 #24
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_219631460
O+ O+ O+
  Redactie Frontpage / Sport zondag 28 december 2025 @ 13:50:25 #25
426493 crew  PippenScottie
pi_219631461
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:48 schreef ok01 het volgende:
@:PippenScottie Gaan we tijdens de karaoke weer Heaven knows Im miserable now zingen?
Alleen als we daarna mensen in hun ogen gaan schoppen
My friends all drive horses
  zondag 28 december 2025 @ 13:50:27 #26
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219631462
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef ieniminimuis het volgende:
Mensen er komt iemand pizza eten vanavond. Hij is een vleeseter en ik niet. Wat is een lekkere pizza combinatiie?
shoarma
  zondag 28 december 2025 @ 13:50:28 #27
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_219631464
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:49 schreef alopio het volgende:

[..]
Of een moshpit. Bejaarden de tyfus in beuken *O*
60+ vriend van mij duikt nog steeds regelmatig de moshpit in :)
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zondag 28 december 2025 @ 13:50:28 #28
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219631465
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef Isorden het volgende:
Wel Phil Genesis in de lijst.
Denk je dat dat peter kan?
pi_219631466
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef ieniminimuis het volgende:
Mensen er komt iemand pizza eten vanavond. Hij is een vleeseter en ik niet. Wat is een lekkere pizza combinatiie?
Heb je een date? :D
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zondag 28 december 2025 @ 13:50:35 #30
222754 Dagoduck
ROCK 'N GROHL
pi_219631469
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
_O-
TR gezet.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219631470
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef ieniminimuis het volgende:
Mensen er komt iemand pizza eten vanavond. Hij is een vleeseter en ik niet. Wat is een lekkere pizza combinatiie?
Salami is altijd goed, of prosciuto
  zondag 28 december 2025 @ 13:50:37 #32
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219631471
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 13:49 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Jouw volgende post wordt de TT.
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef Scorpion_17 het volgende:
Genesis-slappeplasser
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
pi_219631472
Follow You Follow Me Aha
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_219631473
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Alleen als we daarna mensen in hun ogen gaan schoppen
Uiteraard
pi_219631475
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:46 schreef alopio het volgende:

[..]
Of juist wel
Ik had een avond een keertje een stuk of 4 delirium op. Was die avond toen ajax madrid met 4-1 versloeg. Ik ging blijkbaar later nog naar de karaoke met een maat en trok daar mijn shirt uit toen You can leave your hat on van Joe Cocker erop kwam. Ik kon me daar niks meer van herinneren _O- _O-

Ik kan het dus warm aanbevelen.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Redactie Frontpage / Sport zondag 28 december 2025 @ 13:50:58 #36
426493 crew  PippenScottie
pi_219631478
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef ieniminimuis het volgende:
Mensen er komt iemand pizza eten vanavond. Hij is een vleeseter en ik niet. Wat is een lekkere pizza combinatiie?
Meatlovers deluxe met extra peperoni
My friends all drive horses
pi_219631481
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
Dagooo als je kaapt doe dan iig een titel
geen TT beste TT
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_219631482
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef Starflyer het volgende:

[..]
60+ vriend van mij duikt nog steeds regelmatig de moshpit in :)
Ja maar die staat zo te zien niet in het cafe
  zondag 28 december 2025 @ 13:51:01 #39
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_219631483
Een van de mooiste van Collins-era Genesis :Y
  zondag 28 december 2025 @ 13:51:13 #40
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219631486
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef Starflyer het volgende:

[..]
60+ vriend van mij duikt nog steeds regelmatig de moshpit in :)
Ik was vorig jaar bij Madness. Bij Nightboat ontstond er echt een zieke moshpit van 60+ers :D
  zondag 28 december 2025 @ 13:51:15 #41
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219631487
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Heb je een date? :D
Mijn lavendel LAT relatie komt eten ja.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  zondag 28 december 2025 @ 13:51:22 #42
222754 Dagoduck
ROCK 'N GROHL
pi_219631489
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 13:51 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
geen TT beste TT
Alles wat nodig is staat er al in inderdaad.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_219631491
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Ik had een avond een keertje een stuk of 4 delirium op. Was die avond toen ajax madrid met 4-1 versloeg. Ik ging blijkbaar later nog naar de karaoke met een maat en trok daar mijn shirt uit toen You can leave your hat on van Joe Cocker erop kwam. Ik kon me daar niks meer van herinneren _O- _O-

Ik kan het dus warm aanbevelen.
Bohhh die wedstrijd was wel echt broekje uit hoor.

NU MOET MADRID ER HONDERD MAKEN.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 28 december 2025 @ 13:51:34 #44
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219631493
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:51 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Ik was vorig jaar bij Madness. Bij Nightboat ontstond er echt een zieke moshpit van 60+ers :D
daarna 40 ambulances?
  zondag 28 december 2025 @ 13:51:43 #45
222754 Dagoduck
ROCK 'N GROHL
pi_219631499
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef ieniminimuis het volgende:
Mensen er komt iemand pizza eten vanavond. Hij is een vleeseter en ik niet. Wat is een lekkere pizza combinatiie?
Iets met kaas?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 28 december 2025 @ 13:51:44 #46
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219631500
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef Fred_B het volgende:
Follow You Follow Me Aha
Waar blijven die Noren dan?
  Redactie Frontpage / Sport zondag 28 december 2025 @ 13:51:45 #47
426493 crew  PippenScottie
pi_219631504
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:50 schreef ieniminimuis het volgende:
Mensen er komt iemand pizza eten vanavond. Hij is een vleeseter en ik niet. Wat is een lekkere pizza combinatiie?
Tevens moet je een hond geen pizza voeren
My friends all drive horses
pi_219631508
Mijn Genesis verzamel cd is een van de eerste cds die ik ooit zelf heb gekocht. Word hier nostalgisch van
  zondag 28 december 2025 @ 13:52:06 #49
222754 Dagoduck
ROCK 'N GROHL
pi_219631510
Zat gister in de auto tijdens Madness. Dat was wel even geniet0n.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 28 december 2025 @ 13:52:07 #50
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219631511
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 13:51 schreef peaceman het volgende:

[..]
daarna 40 ambulances?
Mogelijk. _O-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')