quote:Op vrijdag 26 december 2025 09:10 schreef Babbelaertje het volgende:
Het had MW gesierd als ze inderdaad de kerst met haar kinderen had gevierd in plaats van alweer de nieuwe liefde erbij.
En op Instagram weer de veren en medelijden vragen met haar post dat het zo zwaar is kerstavond met de kinderen “lastminute” nog vanalles kopen en regelen helemaal alleen voor de gourmet.
Zou Tim nog niet zijn goedgekeurd door the godfather omdat de kerst niet met hun gevierd word?
Gelukkig savonds wel als vanouds aan een hellofresh pasta met de liefde.
Nu lekker bijkomen in Dubai samen en de klaver maximaal missen en maximaal janken.
Ben benieuwd naar alle mooie teksten over hoe zwaar het is in Dubai “die dagen horen er ook bij”
Ik volg haar ook sinds een tijdje, maar voor het feit "dat ze alles heeft wat haar hartje begeert", is het inderdaad één en al klagen wat ze doet. Ze is haar man steeds meer aan het introduceren, die "z'n geld verdient met investeren" en zij komt, denk ik, ook eerdaags met iets om te verkopen. Na de podcast van Tim met AM heeft ze ook een hele post geplaatst "over viraal gaan en de haters die daarop volgen". Ja, eens, het is een raar en naar mens.quote:Op vrijdag 26 december 2025 15:16 schreef Harper het volgende:
LindaopCuracao is maanden aan het verkondigen/aftellen dat ze kerst in New York gaan vieren. Nu is ze er en klaagt ze steen en been over de kou (terwijl ze nog wel even moet noemen dat het de zevende keer in New York is en ze in een hotel bij Times Square zitten) en deelt ze tig weersvoorspellingen over een zware sneeuwstorm.
Het is een raar en naar mens.
Vind ik ook. En beelden van Koen die eindelijk weer eens lacht. Wat moet het vermoeiend zijn om (met) Mies te zijn.quote:Op vrijdag 26 december 2025 12:46 schreef lila01 het volgende:
[..]
En toch vind ik het leuk om JvP te volgen op Insta.
Het is allemaal rustiger, normaler en minder hysterisch dan bij MW.
Kou is deze tijd van het jaar niet echt een uitzondering.. sneeuw ook niet.quote:Op vrijdag 26 december 2025 15:16 schreef Harper het volgende:
LindaopCuracao is maanden aan het verkondigen/aftellen dat ze kerst in New York gaan vieren. Nu is ze er en klaagt ze steen en been over de kou (terwijl ze nog wel even moet noemen dat het de zevende keer in New York is en ze in een hotel bij Times Square zitten) en deelt ze tig weersvoorspellingen over een zware sneeuwstorm.
Het is een raar en naar mens.
🎅quote:Op vrijdag 26 december 2025 13:05 schreef Donna het volgende:
Oh please nee geen aparte topics.
De topics zijn niet voor niks samengevoegd.
Hohoho
Toch begrijp ik niks van foto´s van je kinderen met hartjes over hun gezicht. Zoals de kerstfoto.quote:Op vrijdag 26 december 2025 12:46 schreef lila01 het volgende:
[..]
En toch vind ik het leuk om JvP te volgen op Insta.
Het is allemaal rustiger, normaler en minder hysterisch dan bij MW.
Vrede op aarde 😇quote:Op vrijdag 26 december 2025 15:33 schreef Earring het volgende:
[..]
Kunnen we hier mee ophouden alsjeblieft!
Ik vraag me oprecht af. Als biologische vader heb je toch óók de verantwoording dat deze kinderen zoveel mogelijk een vaste woonplek hebben en niet jarenlang heen en weer gesleept worden. Als hij zo'n goede baan heeft en het zich financieel kan permiteren, waarom lijkt het dan alleen op het bordje van JvP te liggen?quote:Op vrijdag 26 december 2025 14:03 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Getrouwd en tijdens haar huwelijk verliefd geworden op MB. Van wat ik hier heb gelezen een tijdje met z’n vieren gerommeld, dus incl. de man van JvP (dit heb ik zelf niet gezien of gelezen bij MB of JvP). Gescheiden om zich direct vol in de poly te storten. En haar kinderen? Die waren op geen enkel moment haar prio. Die sleepte ze inderdaad van gemeubileerd huis naar nieuwbouwhuis naar het huis van MB en KB naar bouwketen naar boerderij naar Centerparcs en nu weer naar een gemeubileerd huis.
Vraag het Henrike? Die doet hetzelfde meerdere malen? Of is het hier weer meten met twee maten?quote:Op vrijdag 26 december 2025 15:33 schreef Earring het volgende:
[..]
Kunnen we hier mee ophouden alsjeblieft!
Precies. Volgens mij staan die kinderen nog op de hele poly hun Instagram, op de "kijk ons een happy samengestelde familie zijn" en nu krijgen ze zo'n lelijk plaatje op hun gezicht. Haal gewoon die kinderen helemaal van social media af en red nu wat er nog te redden valt.quote:Op vrijdag 26 december 2025 15:41 schreef Harper het volgende:
[..]
Toch begrijp ik niks van foto´s van je kinderen met hartjes over hun gezicht. Zoals de kerstfoto.
Waarom? Kijk ons eens een Insta-perfecte kerst hebben, mét respect voor de privacy van mn kinderen?
Deel het dan gewoon niet. Of deel een leuke foto van jezelf.
Wat is dan de plicht van een biologische vader? Ze gingen uit elkaar en ze zullen zaken geregeld en afgewikkeld hebben. JvP had eerst een tijdelijke gemeubileerde woning, daarna een prima nieuwbouwhuis. De dozen waren daar nog niet eens uitgepakt toen ze vanuit dat huis in het veel te kleine huis van MB en KB trok. Moet hij dan nu zorgen voor een woning? En wie zegt dat hij zich dat kan permitteren? Dat hij een goede baan heeft zegt natuurlijk niet dat hij voor een tweede woning kan zorgen. JvP is een volwassen vrouw die prima in staat is om er een puinhoop van te maken. Lijkt mij dat ze ook prima in staat is om haar puinhoop weer op te ruimen. En als het echt niet anders kan neem ik aan dat de vader zijn kinderen een volledig thuis biedt in zijn huis.quote:Op vrijdag 26 december 2025 15:46 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Ik vraag me oprecht af. Als biologische vader heb je toch óók de verantwoording dat deze kinderen zoveel mogelijk een vaste woonplek hebben en niet jarenlang heen en weer gesleept worden. Als hij zo'n goede baan heeft en het zich financieel kan permiteren, waarom lijkt het dan alleen op het bordje van JvP te liggen?
Ik vergelijk het bijvoorbeeld met Maria Tailor. Ze woont nu, meen ik, op een vaste plek, maar die heb ik sinds haar einde relatie met "een miljonair" ook meerdere keren verplicht zien verhuizen met haar 2 jonge kinderen.
Dit. Het opgeven van dat nieuwbouwhuis was heel dom, en het begin van alle verhuis-ellende.quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:08 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Wat is dan de plicht van een biologische vader? Ze gingen uit elkaar en ze zullen zaken geregeld en afgewikkeld hebben. JvP had eerst een tijdelijke gemeubileerde woning, daarna een prima nieuwbouwhuis. De dozen waren daar nog niet eens uitgepakt toen ze vanuit dat huis in het veel te kleine huis van MB en KB trok. Moet hij dan nu zorgen voor een woning? En wie zegt dat hij zich dat kan permitteren? Dat hij een goede baan heeft zegt natuurlijk niet dat hij voor een tweede woning kan zorgen. JvP is een volwassen vrouw die prima in staat is om er een puinhoop van te maken. Lijkt mij dat ze ook prima in staat is om haar puinhoop weer op te ruimen. En als het echt niet anders kan neem ik aan dat de vader zijn kinderen een volledig thuis biedt in zijn huis.
En ze hebben een co-ouderschap, dus de zorg ligt sowieso niet alleen op JvP haar bordje.
Een puinhoop, dat is wat het is.quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:08 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Wat is dan de plicht van een biologische vader? Ze gingen uit elkaar en ze zullen zaken geregeld en afgewikkeld hebben. JvP had eerst een tijdelijke gemeubileerde woning, daarna een prima nieuwbouwhuis. De dozen waren daar nog niet eens uitgepakt toen ze vanuit dat huis in het veel te kleine huis van MB en KB trok. Moet hij dan nu zorgen voor een woning? En wie zegt dat hij zich dat kan permitteren? Dat hij een goede baan heeft zegt natuurlijk niet dat hij voor een tweede woning kan zorgen. JvP is een volwassen vrouw die prima in staat is om er een puinhoop van te maken. Lijkt mij dat ze ook prima in staat is om haar puinhoop weer op te ruimen. En als het echt niet anders kan neem ik aan dat de vader zijn kinderen een volledig thuis biedt in zijn huis.
En ze hebben een co-ouderschap, dus de zorg ligt sowieso niet alleen op JvP haar bordje.
Nou inderdaad. Iedereen die een beetje onderzoek doet naar zijn reisbestemming weet dat NYC stervenskoud kan zijn in november/decemberquote:Op vrijdag 26 december 2025 15:38 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Kou is deze tijd van het jaar niet echt een uitzondering.. sneeuw ook niet.
Raar dat ze er dan over gaat klagen.
En dat arme jochie zit alleen tot 10:45 beneden aan zn Lego. Gezellige kerstontbijt met z’n vader!quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:08 schreef Weerikier het volgende:
Malle Ellen heeft er nu haar hele content van gemaakt dat ze gescheiden is maar nog fan-tas-isch met haar ex omgaat. Loopt in dr badjas zijn huis en slaapkamer in en filmt hem in bed.
Wat een tenenkromende reel weer. Echte weirdo die vrouw.
Exact. Haar kinderen hadden in dat huis gewoon eigen slaapkamers om vervolgens in Uden met de kinderen van MB en KB op een slaapkamer te moeten. Dat is leuk voor een vakantie. Behalve dat werden ook hun kapsels en kleding aangepast aan de bollens. En dat allemaal omdat hun moeder het leven van iemand anders wilde.quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:14 schreef Harper het volgende:
[..]
Dit. Het opgeven van dat nieuwbouwhuis was heel dom, en het begin van alle verhuis-ellende.
Het is net alsof ze adhd heeft. Oh wacht die diagnose heeft ze al. Dus niet goed genoeg.quote:Op vrijdag 26 december 2025 15:05 schreef LeSage het volgende:
DBM moet sinds haar zoektocht naar een diagnose wel bij iedere post iets neurodivergents posten, niet?
Prikkels, kan niet stilzitten (?), chaos…
Ik had geen idee. Het is een neerwaartse spiraal wat zich uit in ramptoerisme. En dan denk ik (nu) dat Koen misschien wel degene is geweest, die heeft gezegd "laten we maar even apart gaan wonen". Die heeft z'n eigen gezin en sores af te handelen voordat ie alleen met iemand zoals JvP verder gaat.quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:14 schreef Harper het volgende:
[..]
Dit. Het opgeven van dat nieuwbouwhuis was heel dom, en het begin van alle verhuis-ellende.
Volgens mij wist ze dat prima. Er werd vooraf zelfs winterkleding uit NL besteld.quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:17 schreef Linnen het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Iedereen die een beetje onderzoek doet naar zijn reisbestemming weet dat NYC stervenskoud kan zijn in november/december
Ze klaagt over elk weer, waar dan ook. Nederland was verschrikkelijk maar ze heeft het, na jarenlang op Curaçao wonen nóg over Nederland. Het weer op Curaçao is óf té heet óf de electriciteit valt om de haverklap uit óf er komt een orkaan aan. Nu New York; té koud en er komt sneeuw. De vrouw "die volgens eigen zeggen haar droomleven heeft" zeurt nog meer dan Sanneke die óf op de bank óf in haar bed ligt.quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:17 schreef Linnen het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Iedereen die een beetje onderzoek doet naar zijn reisbestemming weet dat NYC stervenskoud kan zijn in november/december
Hoho én een ADHD-burnout.quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:23 schreef WinnieWana het volgende:
[..]
Het is net alsof ze adhd heeft. Oh wacht die diagnose heeft ze al. Dus niet goed genoeg.
Excuus! Ik zal je er niet meer aan herinneren 🫣quote:Op vrijdag 26 december 2025 15:01 schreef LeSage het volgende:
[..]
Wil je dit gewoon niet meer doen? Steeds breekt er een stukje van mijn Brabantse hart![]()
En die ex-vent doet gezellig mee aan het toneelspelletje. Net zo koekoek.quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:08 schreef Weerikier het volgende:
Malle Ellen heeft er nu haar hele content van gemaakt dat ze gescheiden is maar nog fan-tas-isch met haar ex omgaat. Loopt in dr badjas zijn huis en slaapkamer in en filmt hem in bed.
Wat een tenenkromende reel weer. Echte weirdo die vrouw.
Die is echt niet goed hoor 😱quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:08 schreef Weerikier het volgende:
Malle Ellen heeft er nu haar hele content van gemaakt dat ze gescheiden is maar nog fan-tas-isch met haar ex omgaat. Loopt in dr badjas zijn huis en slaapkamer in en filmt hem in bed.
Wat een tenenkromende reel weer. Echte weirdo die vrouw.
Ik ging even spieken, maar wat een heftig verhaal 😱quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:20 schreef Nomofobisch het volgende:
Kom net een wannabe fluflu tegen die ook in het straatje DBM, Elisejoanna en laurakemeling valt. Ene samantha.hofma, volgt iemand hier haar al? Als we het dan hebben over volgers en hartjes willen winnen over de rug van je overleden kind 🥲 Niet te zuinig, elke foto en detail openbaar gedeeld, inclusief #
En wij ook! Niks mis mee. En voor iedereen leuk en gezellig. Van pake tot kleinzoons.quote:Op donderdag 25 december 2025 21:55 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
✋️ hier heerlijk gegourmet... en als ik zo rondkijk online vele mensen met mij
Tuurlijk wel heftig maar om dat zo openbaar te delen. Met alle beelden en details erbij. Kindje aan de beademing en overleden. En dan die ### erbij. Alles voor de likes.🥲quote:Op vrijdag 26 december 2025 17:37 schreef Muisjeruisje het volgende:
1
[..]
Ik ging even spieken, maar wat een heftig verhaal 😱
Dat snap ik ook niet. Ik zou dit gewoon prive houdenquote:Op vrijdag 26 december 2025 18:15 schreef Nomofobisch het volgende:
[..]
Tuurlijk wel heftig maar om dat zo openbaar te delen. Met alle beelden en details erbij. Kindje aan de beademing en overleden. En dan die ### erbij. Alles voor de likes.🥲
Eens! Het is idd uitgekauwd en al 7 x herkauwd inmiddels, next aub. Maar ja, AM is offline dus er is sowieso niet zo veel om over te roddelen 🤦🏼♀quote:Op vrijdag 26 december 2025 12:27 schreef Huisopdehoek het volgende:
Pfff wordt het wéér een topic met ‘zij heeft de schuld! Nee, zij is fout/zielig/uitgekookt! Hij had iets moeten zeggen/had wel-niet niet aanwezig moeten zijn!’
Ik ben dat gehak en geanalyseer en ‘ik vind dat’ en ‘jij zei toen dit’ op/over de ex-poly zo uitgekauwd. ‘Men’ wordt het niet eens. Waarom dan toch topics vol hiermee blijven vullen?
Volgens mij beheert ze die zelf.quote:Op vrijdag 26 december 2025 19:57 schreef Xmuis het volgende:
Zou oes Miesje eigenlijk zelf haar insta doen? Of heeft ze dat uitbesteed aan een van de liefsten?
Ik volgde een vrouw en haar man, geen influencers, getrouwd, 4 kinderen, woonde comfortabel in het buitenland, lieten daar een huis bouwen. Op een dag raakt hij compleet onverwacht in coma, wordt na een tijdje overgebracht naar Nederland, komt daar te overlijden en de vrouw besluit hier te blijven. Enorm onvoorstelbaar verdrietig, maar de vrouw is nog geen dag van Instagram geweest en blijft (de kinderen) posten zoals altijd. Ik kijk ernaar en denk, ik hoor dit, en andere dingen, allemaal niet te weten over wildvreemde mensen. Het blijft ongelovelijk hoe mensen "hun halve leven" op Instagram plaatsen.quote:Op vrijdag 26 december 2025 19:06 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Dat snap ik ook niet. Ik zou dit gewoon prive houden
Ohja, zij kwam ook eens gesponsord (!!!) bij mij voorbij. Brrrquote:Op vrijdag 26 december 2025 20:17 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Ik volgde een vrouw en haar man, geen influencers, getrouwd, 4 kinderen, woonde comfortabel in het buitenland, lieten daar een huis bouwen. Op een dag raakt hij compleet onverwacht in coma, wordt na een tijdje overgebracht naar Nederland, komt daar te overlijden en de vrouw besluit hier te blijven. Enorm onvoorstelbaar verdrietig, maar de vrouw is nog geen dag van Instagram geweest en blijft (de kinderen) posten zoals altijd. Ik kijk ernaar en denk, ik hoor dit, en andere dingen, allemaal niet te weten over wildvreemde mensen. Het blijft ongelovelijk hoe mensen "hun halve leven" op Instagram plaatsen.
Ja, ik had al zoiets begrepen "dat ze gesponsord rond ging" en het heeft haar duizenden volgers opgeleverd. Ik volgde haar en haar man daarvoor al, gewoon uit "leuk gezin in het buitenland". Helemaal viraal is ze gegaan. De alarmbellen kerstbellen gaan toch af, als je dat ziet?!quote:Op vrijdag 26 december 2025 20:18 schreef Xmuis het volgende:
[..]
Ohja, zij kwam ook eens gesponsord (!!!) bij mij voorbij. Brrr
Maar ze heeft Tim al lang en breed naar buiten gebracht? Maar echt al tig keer volledig in beeld en foto’s van hun samen? Dus nee, dat zal de reden niet zijn.quote:Op donderdag 25 december 2025 21:47 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Maar misschien wil ze Tim nog helemaal niet naar buiten brengen, dat kan toch en het kan toch ook dat ze verdrietig is omdat deze kerst zo anders is dan voorheen, ook al is er nu een andere man.
ik denk ook dat Tim er gewoon bij is, so what, dat hoeft ze toch niet te benoemen of ze hoeft zich toch niet op allerlei kerstmarkten en tuincentra per ongeluk op de foto te laten zetten.
Iemand die zooo knap is ook net zo'n mooi innerlijk heeft. Je ziet toch van mijlen ver dat het een zachtgekookt ei is. Sorry irritaties richting Mirthe en Bas in lalaland, instaperfect kan niet instaperfecter dan daar hoor brrrquote:Op vrijdag 26 december 2025 13:56 schreef Nomofobisch het volgende:
Die post van Mirthe, met die overdreven liefdesverklaring 😂 4 jaar geleden? Die middelste is nog niet eens 3 dus wat bedoelt ze 4 jaar geleden? Je zou maar zo trots zijn op je derde babydaddy dat je er een uitgebreide verantwoording over moet schrijven 😝
Zij is zó vol van zichzelf, dat ik écht denk dat ze oprecht zo is, als dat ze zich laat zien. Dit is geen rage-bait meer. Ook denk ik (aanname) niet dat ze ooit een samenwonend stel zijn geweest, maar dat ze toevallig bij elkaar in de buurt wonen en samen een kind hebben. Hij doet mee, zoals alle anderen die we "als goedzakken" op beeld voorbij zien komen.quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:08 schreef Weerikier het volgende:
Malle Ellen heeft er nu haar hele content van gemaakt dat ze gescheiden is maar nog fan-tas-isch met haar ex omgaat. Loopt in dr badjas zijn huis en slaapkamer in en filmt hem in bed.
Wat een tenenkromende reel weer. Echte weirdo die vrouw.
Maar dit snap ik echt bij zoveel van die fluflu kerels niet. Zijn het niet gestoorde diagnoses, privé dingen van de kids of met een rendier pak aan in filmpjes. Heel bijzondere type mannen zijn het.quote:Op vrijdag 26 december 2025 17:19 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
En die ex-vent doet gezellig mee aan het toneelspelletje. Net zo koekoek.
Ik vind het enorm vervelend dat ze deze aandoening heeft, maar ze geeft mij wel het gevoel dat ze heel graag triggert en ook heel graag blijft triggeren, vervolgens zegt dat ze niet wil triggeren maar toch met de trigger blijft triggeren. Het valt me trouwens nog mee dat ze met dat gewicht überhaupt energie heeft om iets te ondernemen.quote:Op vrijdag 26 december 2025 19:37 schreef Liesv88 het volgende:
Pascal moet weer even haar gewicht benoemen. Zuchtttt.
Ik denk dat 'zacht gekookt ei' Mirthe haar type is en dat is natuurlijk prima.quote:Op vrijdag 26 december 2025 20:52 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Iemand die zooo knap is ook net zo'n mooi innerlijk heeft. Je ziet toch van mijlen ver dat het een zachtgekookt ei is. Sorry irritaties richting Mirthe en Bas in lalaland, instaperfect kan niet instaperfecter dan daar hoor brrr
Dat is ook zo. Zij is zieker dan ziek.quote:Op vrijdag 26 december 2025 21:04 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Ik vind het enorm vervelend dat ze deze aandoening heeft, maar ze geeft mij wel het gevoel dat ze heel graag triggert en ook heel graag blijft triggeren, vervolgens zegt dat ze niet wil triggeren maar toch met de trigger blijft triggeren. Het valt me trouwens nog mee dat ze met dat gewicht überhaupt energie heeft om iets te ondernemen.
En dat ondanks dat Debbie offline is 🫣😆quote:Op vrijdag 26 december 2025 21:11 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Bijna 1,5 topic vol tijdens kerst. Het brengt wat teweeg zeg die fluflu’s
Geen idee wie deze mensen zijn, maar een tafel vol met mensen en lekker eten ziet er gezellig uit.quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:53 schreef Earring het volgende:
Buddenbruckjes
Oma Astrid ziet er goed uit
Ze leest hier vast mee, denk dat ze snel weer wat postquote:Op vrijdag 26 december 2025 21:14 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
En dat ondanks dat Debbie offline is 🫣😆
En AM haha.quote:Op vrijdag 26 december 2025 21:14 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
En dat ondanks dat Debbie offline is 🫣😆
Hoho en ondanks dat AM offline is 😉. Grappig trouwens dat ik haar al bijna vergeten was, terwijl ze anders 100x per dag voorbij komt.quote:Op vrijdag 26 december 2025 21:14 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
En dat ondanks dat Debbie offline is 🫣😆
Rapporteren maar weer.quote:Op vrijdag 26 december 2025 19:37 schreef Liesv88 het volgende:
Pascal moet weer even haar gewicht benoemen. Zuchtttt.
En alweer maximaal gejankt. En dat voor iemand die niet zo goed kan janken aldus haarzelf 🤦🏼♀quote:Op vrijdag 26 december 2025 21:35 schreef Cattolica het volgende:
Michelle is in Dubai. Sinds dat ik haar volg, is ze nog geen maand aaneengesloten thuis geweest. Nou ja, ik hoop dat ze lekker samen genieten en dat de kinderen de komende week niet gepost worden.
Haar zus is ook zo qua kadootje geven boven niveau. Zal de hele familie soms zo zijn? Zal me niks verbazenquote:Op vrijdag 26 december 2025 16:27 schreef WinnieWana het volgende:
B van Judith krijgt een spel voor 8 plus. Misschien is het spel prima te spelen voor een 6 jarige maar bij haar moet en zal hij altijd boven zijn eigen leeftijd spelen/zijn.
Ja bizar verhaal. Verdrietig ook.quote:Op vrijdag 26 december 2025 20:17 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Ik volgde een vrouw en haar man, geen influencers, getrouwd, 4 kinderen, woonde comfortabel in het buitenland, lieten daar een huis bouwen. Op een dag raakt hij compleet onverwacht in coma, wordt na een tijdje overgebracht naar Nederland, komt daar te overlijden en de vrouw besluit hier te blijven. Enorm onvoorstelbaar verdrietig, maar de vrouw is nog geen dag van Instagram geweest en blijft (de kinderen) posten zoals altijd. Ik kijk ernaar en denk, ik hoor dit, en andere dingen, allemaal niet te weten over wildvreemde mensen. Het blijft ongelovelijk hoe mensen "hun halve leven" op Instagram plaatsen.
En maximaal handjes vasthouden met Wolfjequote:Op vrijdag 26 december 2025 21:41 schreef proud_mami het volgende:
[..]
En alweer maximaal gejankt. En dat voor iemand die niet zo goed kan janken aldus haarzelf 🤦🏼♀
En business class vliegen kost ook een aardige duitquote:Op vrijdag 26 december 2025 21:52 schreef Iris2.0 het volgende:
Wat heeft Mies ook altijd hotelkamers waar je u tegen zegt. Weten jullie wat zoiets kost.. Soms denk ik echt zou dat geld nooit eens op zijn. Begin haar een beetje irritant te vinden. Als je goed nagaat hoe kun je zooo snel ineens met iemand weer helemaal aan zijn. Kan je dan niet even alleen zijn...
Zou me niet verbazen. Zo snel als fluflu’s kunnen…quote:Op vrijdag 26 december 2025 21:58 schreef Paardenbloemmeisje het volgende:
Heeft Sanne ook een nieuwe liefde?
Ze deden ooit mee met ‘een huis vol’quote:Op vrijdag 26 december 2025 21:24 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Geen idee wie deze mensen zijn, maar een tafel vol met mensen en lekker eten ziet er gezellig uit.
Dan krijg je terugkoppeling dat het niet in strijd met de regels isquote:
Ik snap nooit zo goed dat ze daar dan op gaan hinten maar o wee als je er naar vraag... pfff beetje interessant lopen doen 🤦♂️ zeg gewoon dit is hem ofzo...quote:Op vrijdag 26 december 2025 21:58 schreef Paardenbloemmeisje het volgende:
Heeft Sanne ook een nieuwe liefde?
Ik heb over dat verliefd zijn een dubbel gevoel.quote:Op vrijdag 26 december 2025 22:03 schreef slowie het volgende:
Ik vind Tim een wat vrouwelijk gezicht hebben, vond ik Koen toch beter.
Vind het wel leuk mb weer verliefd te zien. Ik herinner me nog dat ze zo erbij zat met koen en daarna jvp erbij. Daarna zat zij vaak aan de andere kant van de bank en jvp en koen samen.
Denk weekje rond de ¤4000, weet niet of ze een week gaanquote:Op vrijdag 26 december 2025 21:52 schreef Iris2.0 het volgende:
Wat heeft Mies ook altijd hotelkamers waar je u tegen zegt. Weten jullie wat zoiets kost.. Soms denk ik echt zou dat geld nooit eens op zijn. Begin haar een beetje irritant te vinden. Als je goed nagaat hoe kun je zooo snel ineens met iemand weer helemaal aan zijn. Kan je dan niet even alleen zijn...
Ze post heel af en toe nog iets, maar idd niet veelquote:Op vrijdag 26 december 2025 22:37 schreef tialtngo het volgende:
Ik heb bij janneschuijn al heel lang niks meer gezien. Is zij gestopt?
Ik vond MW zelfs een beetje ongemakkelijk over komen. Maar goed. Het was 5 seconden. Hoe veel kun je daar nu eigenlijk echt iets over zeggen 😅quote:Op vrijdag 26 december 2025 21:59 schreef Hondenbaasje123 het volgende:
Vind het geluk er ook niet echt afstralen bij Wolf en Mies… JvP en Koen stralen veel meer
Hoe weten mensen zoveel over Tim? 🤣 is hij bekend daar?quote:Op vrijdag 26 december 2025 22:20 schreef lila01 het volgende:
[..]
Ik heb over dat verliefd zijn een dubbel gevoel.
Tim had een vrouw/ vriendin en twee hele jonge dochtertjes.
Op youtube staat een interview met Tim waarin hij vertelt dat hij deze zomer nog met zijn gezin op vakantie is geweest.
En toen was Michelle er ineens? Iedereen heeft het erover dat de poly er zo' n puinhoop van geeft gemaakt voor de kinderen, maar er is nog een gezin stuk door dit hele gebeuren, namelijk dat van Tim
Misschien omdat 't nu ook een stuk kouder is? 🤣quote:Op vrijdag 26 december 2025 22:34 schreef Zomerzonnetjw het volgende:
Wat me ook enorm opvalt, is dat Mies, sinds ze in filmpjes met Tim is, aldoor jeans met iets zwarts draagt. Hij ook. Valt me op doordat ze zich anders een stuk truttiger kleedde als ze normale dingen deed. Ze past zich helemaal bij hem aan, net broer en zus. Al komen nu in Dubai de strandjurkjes weer tevoorschijn.
En ‘Teleurgesteld zijn als people pleaser is echt raar man’quote:Op zaterdag 27 december 2025 02:25 schreef Dievanhiernaast het volgende:
DBM vond dit jaar iedere dag wel weer iets om over te zeuren.
Ook DBM: 'nobody knows how I suffered this year'
Maar welke maloten gaan dan zeggen dat ze er goed uit ziet? De mede anorexen denk ik .quote:Op vrijdag 26 december 2025 19:37 schreef Liesv88 het volgende:
Pascal moet weer even haar gewicht benoemen. Zuchtttt.
Maar zij ligt dan ook nog in bed? ( ik volg hen niet , lees alleen mee )en hoe oud is dat kind?quote:Op zaterdag 27 december 2025 06:38 schreef WildeTuinen het volgende:
Bizar dat die ex van Ellen tot elf uur op zijn nest ligt en dat hun zoon alleen beneden zit. Ook mega raar dat ze in haar badjas polshoogte gaat nemen.
Maar hij vindt het ‘dus’ ook heel normaal dat de filmpjes die zijn gekke ex maakt met hem en zijn kind op een openbaar insta account gooit.quote:Op zaterdag 27 december 2025 07:58 schreef MamaJasmijn het volgende:
De ex-man van Ellen is een tijd geleden onze aannemer geweest bij een grote klus. Dat is dus echt de meest normale vent ooit. Super sociaal en zo vol.trots over zijn zoon.
Vind ook heel raar dat ik weet dat zij zijn ex is. Ze gooit alles van hem ook op straat. Volgde haar ooit perongelijk en ineens ging ik die link liggen. Vind haar wel apart. Denk dat dat slapen ook in scène is gezet of dat hij gewoon nog even terug naar bed is gegaan.
De junior versie van dat spel is net zo leuk en veel meer passend bij de leeftijd en concentratie van een 6jarige. De reguliere kan vanaf 8, maar of het dan al leuk is is een 2e 😅quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:27 schreef WinnieWana het volgende:
B van Judith krijgt een spel voor 8 plus. Misschien is het spel prima te spelen voor een 6 jarige maar bij haar moet en zal hij altijd boven zijn eigen leeftijd spelen/zijn.
gisteren moest ze meekijken en uitleggen, vandaag kan hij het zelf 🥳quote:Op vrijdag 26 december 2025 16:27 schreef WinnieWana het volgende:
B van Judith krijgt een spel voor 8 plus. Misschien is het spel prima te spelen voor een 6 jarige maar bij haar moet en zal hij altijd boven zijn eigen leeftijd spelen/zijn.
Nee hoor, die term gebruikt ze ook in haar podcastquote:Op vrijdag 26 december 2025 22:25 schreef Zomerzonnetjw het volgende:
In haar uitleggerige filmpje gebruikt Mies de term "humble bragging". Die term wordt hier vaker gebruikt over haar. Ze leest dus mee en gaat in de verdediging.
Helemaal eensquote:Op vrijdag 26 december 2025 13:03 schreef slowie het volgende:
Dan kan er ook gelijk een apart AM topic komen, daar gaat het soms ook pagina's lang over. Want die vind ik nou echt totaal niet boeiend en onmogelijk even bij te spieken met de 100 stories per dag
Jaa maar die man was toch ook een vreemdganger incl vindt zichzelf vooral heel lekker (zelfs met deze meid, toch?)quote:Op vrijdag 26 december 2025 22:04 schreef slowie het volgende:
De ex van maikekd komt ook voor in the real housewives van Amsterdam. Daar zit zijn nieuwe vriendin constant op te scheppen over hoeveel geld ze hebben 🤮
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |