Verstappen zei dat elke coureur de droom heeft om voor Ferrari te rijden. Alleen daar zei hij bij dat hij een auto wil dat kan winnen. Hij is er dus niet ongevoelig voorquote:Op maandag 24 november 2025 11:25 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Max interesseert die status van Ferrari niets. Enige wat hij wil is een auto waarmee hij kan winnen.
ja al vind ik zo langzamerhand die loopholes wel wat ongeloofwaardig wordenquote:Op maandag 24 november 2025 12:19 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het hoeft niet per se cheaten te zijn. Als het gewoon feitelijk de slijtage aan de plank vermindert dan is het waarschijnlijk weer zo eente van het mag tot de FIA erachter komt en zegt dat het niet meer mag.
Gerucht was dat meerdere teams hier op één of andere manier misbruik van maakten in ieder geval. Ben heel benieuwd hoe het bij de volgende GP is. Qatar is volgens mij best glad/vlak, dus stuiteren zal wel meevallen, maar ook op vlakke circuits levert dat trucje wel wat op, want je kan gewoon net een beetje lager afstellen dan gebruikelijk.quote:Op maandag 24 november 2025 12:12 schreef greysbones het volgende:
[..]![]()
zoiets ja
dus de stelling dat McLaren geen problemen zou hebben voor de volgende 2 races zou dan niet opgaan
[ x ]
[..]
dat is wat het gerucht is
Ik denk ook wel dat Verstappen enig historisch besef heeft van F1 en dus kan plaatsen wat Ferrari voor de sport en racerij betekent. Mooi om te zien.quote:Op maandag 24 november 2025 12:19 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Verstappen zei dat elke coureur de droom heeft om voor Ferrari te rijden. Alleen daar zei hij bij dat hij een auto wil dat kan winnen. Hij is er dus niet ongevoelig voor
Nou ja, ik vind het leuk dat ze bij F1 de grenzen opzoeken, maar dit is wat mij betreft wel over het randje. Vooral omdat als het goed uitgevoerd wordt het gewoon niet zichtbaar is. Ze zijn er eigenlijk pas achtergekomen toen men wel constant vonken zag, maar de planken eigenlijk nooit versletenquote:Op maandag 24 november 2025 12:19 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het hoeft niet per se cheaten te zijn. Als het gewoon feitelijk de slijtage aan de plank vermindert dan is het waarschijnlijk weer zo eente van het mag tot de FIA erachter komt en zegt dat het niet meer mag.
quote:The rear skids were re-measured in the presence of the Stewards and the three
McLaren representatives, and those measurements confirmed that the skids did not
comply with the regulations. The relevant measurements were even lower than those
measured originally by the Technical Delegate.
Waren ze nog verder afgekoeldquote:Op maandag 24 november 2025 12:25 schreef opgebaarde het volgende:
Volgens mij is dit toch wel een opvallende passage in de dsq documenten.
[..]
Nou daar dacht ik aan alleen dat de skids uitzetten en dus sneller het asfalt raken lijkt me weer niet in er belang van McLaren.quote:
alle mclaren fans vallen er over 'quote:Op maandag 24 november 2025 12:25 schreef opgebaarde het volgende:
Volgens mij is dit toch wel een opvallende passage in de dsq documenten.
[..]
Ja, het is vuil spel van McLaren lol ....quote:Op maandag 24 november 2025 12:29 schreef greysbones het volgende:
[..]
alle mclaren fans vallen er over '
want ja
hoe kan de FIA nu 2 verschillende metingen hebben
dat moet wel vuil spel zijn
Of de Mclaren lag zo laag dat er zoveel contact was met de skids en dat ze daardoor zo warm werdenquote:Op maandag 24 november 2025 12:29 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nou daar dacht ik aan alleen dat de skids uitzetten en dus sneller het asfalt raken lijkt me weer niet in er belang van McLaren.
Dat is ook zo. Maar Piastri leek ook weer last van proposing te hebben dus zo laag lag zijn auto ook weer niet. Ofzo. grmblquote:Op maandag 24 november 2025 12:33 schreef greysbones het volgende:
[..]
Of de Mclaren lag zo laag dat er zoveel contact was met de skids en dat ze daardoor zo warm werden
de eerste meting was dan met nog niet volledig afgekoelde skids en de 2de dan met volledig
maar dat is wel allemaal if my mum had balls
in het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomstquote:Op maandag 24 november 2025 12:44 schreef Evenstar het volgende:
Zoals ik het begreep uit eerdere meldingen en berichten is het dus zo dat ze op één of andere manier, dus niet door normale wrijving, de skid blocks extra verwarmen.
De skid blocks zetten uit en steken dus zo meer uit dan normaal en beschermen de plank veel meer dan anders mogelijk is. Het is wel een "fine line" want als de skid blocks weer teveel zouden uitsteken dan lijkt mij dat ook geen fijn gevoel en komt het je grip vast ook niet ten goede als je de hele tijd over blokjes titanium aan het stuiteren bent.
De testen kwame vaak dusdanig laat dat de skid blocks alweer afgekoeld waren en het dus niet opviel dat ze aan het "uitsteken" waren. Dit werd in Brazilië verboden. Na Brazilië controleren ze ook meteen na de race, dus als je het alsnog zou gebruiken zou het opvallen.
Dat McLaren dit dan als enige team niet op orde heeft en beide auto's een DSQ krijgen zet wel meteen vraagtekens neer bij de behaalde resultaten.
Gecorrigeerd.quote:Op maandag 24 november 2025 10:31 schreef greysbones het volgende:
[..]
Als volgend jaar de RBR met ford Red Bull Powertrains motor voor geen meter gaat is Max weg
dan blijft hij niet tot 2028
Ik maak me daar niet enorm veel zorgen om.quote:Op maandag 24 november 2025 12:05 schreef franklop het volgende:
[..]
Vraag is vooral of ze niet teveel geld en tijd in verbetering van huidige auto hebben gestopt ipv focus op 2026
De mate waarin McLaren in de laatste twee races een "probleem" zou hebben is denk ik afhankelijk van hoeveel profijt McLaren genereert uit een dergelijke voorheen gebruikte skidblock-constructie, en in de mate waarin het circuit oppervlak van Vegas invloed heeft gehad op de slijtage van de plank.quote:Op maandag 24 november 2025 12:12 schreef greysbones het volgende:
[..]![]()
zoiets ja
dus de stelling dat McLaren geen problemen zou hebben voor de volgende 2 races zou dan niet opgaan
[ x ]
[..]
dat is wat het gerucht is
Volgens mij won Verstappen gister met 23 seconden op de eerstvolgende legale auto. Ik denk niet dat je kan stellen dat in handen van Verstappen deze auto "niet goed" is.quote:Op maandag 24 november 2025 12:52 schreef Evenstar het volgende:
Zolang ze Max een beetje competitieve auto geven komt het wel goed. De Red Bull is echt geen goede auto.
Lawson doet het beter in de Racing Bulls dan bij Red Bull, Tsunoda deet het beter in de Racing Bulls dan bij Red Bull etc. Perez is geen topper, maar die kon ook helemaal niks met die auto.
Als de motor een beetje competitief is geloof ik er wel in dat Max in ieder geval weer een beetje mee kan doen.
Gast…quote:Op maandag 24 november 2025 12:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Volgens mij won Verstappen gister met 23 seconden op de eerstvolgende legale auto. Ik denk niet dat je kan stellen dat in handen van Verstappen deze auto "niet goed" is.
Op Bahrein en Hongarije konden we misschien zeggen dat de auto slecht was. Maar na Hongarije heeft Verstappen iedere race het podium kunnen bereiken.
Hoi. Wat is het probleem?quote:
Ford zou vooral input leveren op de elektrificatie dacht ik gelezen te hebben. En ze hebben geen invloed op het F1 team.quote:Op maandag 24 november 2025 12:48 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Gecorrigeerd.
Die Ford badge is niet veel meer dan dat: een vooral commercieel gemotiveerde deal. De basis zal nog altijd de Honda kennis zijn van de afgelopen jaren.
En de historie van Stewart GP en Jaguar erop naslaand doet RBR er ook verstandig aan om de corporate Ford cultuur buiten de deur te houden. Die komen niet met enkel wat tips en hulp: Die willen meteen alles overnemen en daar een Amerikaanse bedrijfscultuur injecteren met Ford mensen op sleutel posities.
Dat bracht Jaguar van de regen in de drup.
[..]
Ik maak me daar niet enorm veel zorgen om.
Hetzelfde vroeg men zich richting het einde van 2021 ook hardop af. Dat ging zelfs zover dat Mercedes tot de absolute gedoodverfde titelkandidaat uitgeroepen werd in aanloop naar 2022, ze hadden immers al maanden geen aandacht meer besteed aan de '21 bolide.
We weten allemaal hoe dat uiteindelijk afliep.
Ik maak me er eerder druk om of RBR met het verlies van Newey dik ingeleverd heeft om adequaat in te kunnen spelen op de nieuwe reglementen.
Max Verstappen heeft met 23 seconden gewonnen op George. Volgens mij is dat een feit.quote:Op maandag 24 november 2025 13:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Weet op wie je reageert, belangrijke regel.
Heb je de race ook gekeken of ga je nu alleen uit van de uitslagdocumenten?quote:Op maandag 24 november 2025 13:08 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Max Verstappen heeft met 23 seconden gewonnen op George. Volgens mij is dat een feit.
Of is dat op één of andere manier hier ook al controversieel?
Klopt inderdaad.quote:Op maandag 24 november 2025 13:06 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Ford zou vooral input leveren op de elektrificatie dacht ik gelezen te hebben. En ze hebben geen invloed op het F1 team.
Die cultuur is ook een van de redenen dat de deal met Porsche niet doorging. Die wilden ook teveel invloed hebben op de beslissingen.
Ik ben benieuwd wat het probleem was aan boord waardoor Kimi Antonelli zo dichtbij kon komen op die oude banden.quote:Op maandag 24 november 2025 13:08 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Max Verstappen heeft met 23 seconden gewonnen op George. Volgens mij is dat een feit.
Of is dat op één of andere manier hier ook al controversieel?
Ik heb de race gekeken én die 23 seconden heb ik uit de definitieve race uitslag.quote:Op maandag 24 november 2025 13:13 schreef Nizno het volgende:
[..]
Heb je de race ook gekeken of ga je nu alleen uit van de uitslagdocumenten?
Ik weet dat begrijpend lezen soms lastig kan zijn ....quote:Op maandag 24 november 2025 12:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Volgens mij won Verstappen gister met 23 seconden op de eerstvolgende legale auto. Ik denk niet dat je kan stellen dat in handen van Verstappen deze auto "niet goed" is.
Op Bahrein en Hongarije konden we misschien zeggen dat de auto slecht was. Maar na Hongarije heeft Verstappen iedere race het podium kunnen bereiken.
Dus dan weet je dat George problemen verwachtte met de banden en daarom besloten had om Norris er voor te laten?quote:Op maandag 24 november 2025 13:16 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik heb de race gekeken én die 23 seconden heb ik uit de definitieve race uitslag.
Probleem was toch iets met de stuurbekrachtiging?quote:Op maandag 24 november 2025 13:20 schreef Nizno het volgende:
[..]
Dus dan weet je dat George problemen verwachtte met de banden en daarom besloten had om Norris er voor te laten?
Dat Max dus in de vrije lucht reed en George in vuilere lucht de banden aan het sparen was?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |