Meeste stemmen gelden hè.quote:Op dinsdag 18 november 2025 19:32 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Politiek van de meest walgelijke kant
Tom Van Campen (VVD) is de nieuwe voorzitter van de Tweede Kamer. In de derde stemronde werd hij met 79 stemmen verkozen. Martin Bosma (PVV) die de afgelopen twee jaar Kamervoorzitter was kreeg 69 stemmen.quote:
69 nog een hoop eigenlijkquote:
Nogmaals, en blijkbaar is die vraag lastig te beantwoorden: wat is er smerig aan dat je als partij een voorkeur hebt voor één van de kandidaten en daar strategisch naar handelt in het stemproces?quote:
Makkelijke uitweg als de uitslag mensen niet bevalt blijkbaar.quote:Op dinsdag 18 november 2025 19:36 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Nogmaals, en blijkbaar is die vraag lastig te beantwoorden: wat is er smerig aan dat je als partij een voorkeur hebt voor één van de kandidaten en daar strategisch naar handelt in het stemproces?
Eigenlijk precies de reden waarom het me juist handig lijkt om de voorzitter neutraal te laten zijn ipv een politiek spel.quote:Op dinsdag 18 november 2025 19:08 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Smerig en ik hoop dat het net zoals bij van Miltenburg en Bergkamp keihard afgestraft wordt.
Heeft hij weer tijd voor zijn proefschriftje.quote:Op dinsdag 18 november 2025 19:35 schreef phpmystyle het volgende:
Ja wel jammer. Van Campen heeft niet dat erudiete van Bosma. Bij lange na niet zelfs.
2 rogue personen dan bij de rest, want CDA/BBB + het zooitje rechts van de VVD is 69 (-2 dus 67 stemmen)quote:Op dinsdag 18 november 2025 19:38 schreef Klopkoek het volgende:
69 stemmen voor Bosma is best veel.
De twee ontbrekende Kamerleden waren namelijk van FvD en het CDA (dus 148 stemmers).
Emeritaatquote:Op dinsdag 18 november 2025 19:44 schreef De_Verschoppeling het volgende:
[..]
Heeft hij weer tijd voor zijn proefschriftje.
Ik zou even met Kinneging bellen. Of misschien wil Cliteur nog even uit zijn emiraat? Natiestaten en oikofobie, de Weimarrepubliek en corona, en uiteraard de anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika. We zullen het maar radicaal academisch onderzoek noemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |