Aan alles komt een einde en thema's die ooit extreem belangrijk waren zijn op een gegeven moment ook weer in de vergetelheid geraakt. Dat gaat ook ooit gebeuren met migratie, mits de instroom daadwerkelijk daalt.quote:Op zondag 2 november 2025 21:00 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Eigenlijk ook wel best naief, want zelfs als je bewijst dat de instroom beperkt is dan is deze groep kiezers inmiddels al zover uit de deksel van Pandora gesprongen dat ze niets geloven.
Niks gaat dalen, net als dat bezuinigingen niet gaan dalen, instroom gaat niet dalen, hooguit net als de zorgkosten, minder stijgen.quote:Op zondag 2 november 2025 21:02 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Aan alles komt een einde en thema's die ooit extreem belangrijk waren zijn op een gegeven moment ook weer in de vergetelheid geraakt. Dat gaat ook ooit gebeuren met migratie, mits de instroom daadwerkelijk daalt.
Ik heb niet de verwachting dat stabiliteit zal toenemen met steeds meer demagogen en autocraten.quote:Op zondag 2 november 2025 21:02 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Aan alles komt een einde en thema's die ooit extreem belangrijk waren zijn op een gegeven moment ook weer in de vergetelheid geraakt. Dat gaat ook ooit gebeuren met migratie, mits de instroom daadwerkelijk daalt.
De uitzendbranche en OTTO Workforce ook 😉quote:Op zondag 2 november 2025 20:55 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nee hoor, er valt prima uit te leggen dat de VVD een vervelende machtgeile partij is geworden waarmee niet valt samen te werken en dat het voorlopig even tijd is voor wat anders. Bovendien heeft JA21 PvdAGL nooit genaaid. Het gaat ook niet zozeer om de ideologie, maar de VVD is als partij te machtig en VWO-NCW heeft er net iets teveel achterdeurtjes. Dat zouden ze dan bij JA21 eerst op moeten bouwen en die partij zal uiteindelijk ook niet het eeuwige leven hebben. Op een gegeven moment gaat migratie wel van het priolijstje van de kiezer af (daarom is het ook in links belang dat de instroom zich beperkt) en dan is rechts een heel stuk kleiner.
Je moet de fors gedaalde instroom ook willen verkopen en de keten op orde brengen.quote:Op zondag 2 november 2025 21:02 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Aan alles komt een einde en thema's die ooit extreem belangrijk waren zijn op een gegeven moment ook weer in de vergetelheid geraakt. Dat gaat ook ooit gebeuren met migratie, mits de instroom daadwerkelijk daalt.
10 steden bouwen ben je ook minstens 30 jaar verder.quote:Op zondag 2 november 2025 20:59 schreef probeer het volgende:
Goh, de 10 steden waren blijkbaar louter een metafoor
De keuze tussen blind of doof.quote:Op zondag 2 november 2025 21:08 schreef Firuze60 het volgende:
JA21 is een poeppartij, maar nog net iets beter dan Wilders met zijn incompetente ja-knikkers.
Klopt maar ook Jetten heeft er belang bij om dat te claimen dus die zal zich daarover wel op de borst willen kloppen.quote:Op zondag 2 november 2025 21:08 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Je moet de fors gedaalde instroom ook willen verkopen en de keten op orde brengen.
Wat kabinet Schoof in beide gevallen vertikte.
Nah, voordeel is dat PVV maar een onbenul lid heeft en JA21 tig onbenullen die elkaar democratisch in de haren gaan zitten.quote:Op zondag 2 november 2025 21:09 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
De keuze tussen blind of doof.
Tuurlijk had ie gelijk, maar ja, overbrengen is een kunst en dat had ie niet, gaat die ouwe kerel nog suffe Tiktok filmpjes opnemen ook, de halve gare, ze hadden hem direct na de vorige verkiezing er al uit moeten gooien.quote:Op zondag 2 november 2025 21:17 schreef Klopkoek het volgende:
https://bsky.app/profile/hogeling.bsky.social/post/3m4oajpb3ls2j
Het gelijk van Timmermans...
Even 1/5e deel van het inkomen afpakken van mensen die volledig arbeidsongeschikt zijn. Zit je dan met bijvoorbeeld je hoge dwarslaesie…quote:Verlagen uitkeringen (JA21_179) JA21 verlaagt de uitkeringen (behalve bijstand en AOW) met 20%. Dit is een ombuiging van 5,9 mld euro.
Er zitten 94 mannen en 55 vrouwen in de tweede kamer dat is geen representatieve vertegenwoordiging, het volk heeft zijn voorkeur uitgesproken voor deze capabele kamerleden. Dat is democratie.quote:Op zondag 2 november 2025 19:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Geen idee dat is mijn punt (de rest van die vrouwen zijn complete nobody's), die zijn enkel gekozen vanwege die stem voor een vrouw campagne waarbij mensen gaan stemmen voor vrouwen die lager op de stemlijst staan en daarbij duidelijk naar uiterlijke kenmerken zijn gaan kijken.
Beperkten krijgen geen eigen budget meer, dat bedoelen ze, die moeten gewoon weer in een hokje.quote:Op zondag 2 november 2025 21:29 schreef Kowloon het volgende:
Ik kwam dit nog tegen in de CPB-analyse van JA21:
[..]
Even 1/5e deel van het inkomen afpakken van mensen die volledig arbeidsongeschikt zijn. Zit je dan met bijvoorbeeld je hoge dwarslaesie…
Om maar even een indicatie te geven van hoe het beleid van een kabinet met daarin JA21 eruit kan gaan zien.
Snap ik even niet, bestaat Nederland uit maar 30 procent vrouwen?quote:Op zondag 2 november 2025 21:31 schreef galatea het volgende:
[..]
Er zitten 94 mannen en 55 vrouwen in de tweede kamer dat is geen representatieve vertegenwoordiging, het volk heeft zijn voorkeur uitgesproken voor deze capabele kamerleden. Dat is democratie.
Sowieso, Timmermans maakt een inhoudelijk en relevant punt en Yesilgoz gaat dan zitten janken dat dat persoonlijk zou zijn en het mokerdomme klootjesvolk dat zich liever als horige onderwerpt aan het grootbedrijf omdat negers trapt er met open ogen in.quote:Op zondag 2 november 2025 21:17 schreef Klopkoek het volgende:
https://bsky.app/profile/hogeling.bsky.social/post/3m4oajpb3ls2j
Het gelijk van Timmermans... en het ongelijk van Yesilgöz.
Het gaat om sexe,waar je op reageert.quote:Op zondag 2 november 2025 19:36 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
De racistische PVDA/GL stemmer kijkt wel heel erg naar het kleurtje van de kandidaten.
Dat omdat negers snap ik niet, wat is dat? Je bedoelt slachtofferrol of zoiets? Vind het eigenlijk niet meer kunnen, dan maar liever woke dan racist.quote:Op zondag 2 november 2025 21:37 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Sowieso, Timmermans maakt een inhoudelijk en relevant punt en Yesilgoz gaat dan zitten janken dat dat persoonlijk zou zijn en het mokerdomme klootjesvolk dat zich liever als horige onderwerpt aan het grootbedrijf omdat negers trapt er met open ogen in.
Dat is niet wat er staat hoor, het gaat om uitkeringen bij arbeidsongeschiktheid. Er staat immers alle uitkeringen behalve Bijstand en AOW.quote:Op zondag 2 november 2025 21:32 schreef Firuze60 het volgende:
Beperkten krijgen geen eigen budget meer, dat bedoelen ze, die moeten gewoon weer in een hokje.
De WIA dus oa, waar beperkten nu nog zelf hun eigen budget kunnen beheren.quote:Op zondag 2 november 2025 21:44 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Dat is niet wat er staat hoor, het gaat om uitkeringen bij arbeidsongeschiktheid. Er staat immers alle uitkeringen behalve Bijstand en AOW.
JA21 is volgens mij niet op euthanasie tegen. Maar of ze van plan zijn om dat op zichzelf te plegen betwijfel ik.quote:
Ben jij voor euthanasie? En wanneer?quote:Op zondag 2 november 2025 21:47 schreef quo_ het volgende:
[..]
JA21 is volgens mij niet op euthanasie tegen. Maar of ze van plan zijn om dat op zichzelf te plegen betwijfel ik.
Bikker klonk ook niet echt enthousiast over deze variant en Jetten zal het ook niet bij zijn eerste 3 opties hebben staan.quote:Op zondag 2 november 2025 21:47 schreef quo_ het volgende:
[..]
JA21 is volgens mij niet op euthanasie tegen. Maar of ze van plan zijn om dat op zichzelf te plegen betwijfel ik.
Met Omdat negers bedoel ik dat asiel het allesversmorende thema is in de hoofden van de boze kleinburger en rechtse partijen overal mee wegkomen omdat men zodra men enigszins in moeilijkheden komt de asielkaart trekt en voor ieder probleem de asielzoeker als hoofdschuldige wordt aangewezen (stikstof, woningnood, deplorabele staat van Ajax etc).quote:Op zondag 2 november 2025 21:43 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dat omdat negers snap ik niet, wat is dat? Je bedoelt slachtofferrol of zoiets? Vind het eigenlijk niet meer kunnen, dan maar liever woke dan racist.
Wellicht dat Klaver met een idee kan komen voor een fusie tussen VVD-PVV-JA21 om een stabiel kabinet mee te vormen.quote:Op zondag 2 november 2025 20:00 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Voor de duizendste keer, die hele fusie was een idee van de VVD om met een grote linkse partij een stabiel kabinet te kunnen vormen.
Mja er is gewoon een grote groep die de sociaal-culturele kant van de politiek veel belangrijker vindt dan de economische kant. Nu spitst zich dat inderdaad toe op asiel, maar daarvoor was het veiligheid, of immigratie, of strenger straffen.quote:Op zondag 2 november 2025 21:52 schreef -XOR- het volgende:
[..]
met Omdat negers bedoel ik dat asiel het allesversmorende thema is in de hoofden van de boze kleinburger en rechtse partijen overal mee wegkomen omdat men zodra men enigszins in moeilijkheden komt de asielkaart trekt en voor ieder probleem de asielzoeker als hoofdschuldige wordt aangewezen (stikstof, woningnood, deplorabele staat van Ajax etc). Ondanks dat de meeste asielzoekers uit Syrie of de Maghreb komen proberen de handelaren in angstporno het beeld te schetsen dat het allemaal grote West-Afrikanen zijn, want dat is toch het allerengst (de AI-plaatjes van Wilders, opmerkingen "Half Afrika komt hiernaartoe").
De VVD is zo hard naar rechts geschoven dat dat serieus niet eens meer zo ver weg is met de huidge leidingquote:Op zondag 2 november 2025 21:54 schreef quo_ het volgende:
[..]
Wellicht dat Klaver met een idee kan komen voor een fusie tussen VVD-PVV-JA21 om een stabiel kabinet mee te vormen.
Ah, dat, ok, vergeet dan niet het grote Islamgevaar. Zelfde laken en pak. Vind ik minstens zo xenofoob: racistisch en fascistisch en antisemitisch.quote:Op zondag 2 november 2025 21:52 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Met Omdat negers bedoel ik dat asiel het allesversmorende thema is in de hoofden van de boze kleinburger en rechtse partijen overal mee wegkomen omdat men zodra men enigszins in moeilijkheden komt de asielkaart trekt en voor ieder probleem de asielzoeker als hoofdschuldige wordt aangewezen (stikstof, woningnood, deplorabele staat van Ajax etc).
Ondanks dat de meeste asielzoekers uit Syrie of de Maghreb komen proberen de handelaren in angstporno het beeld te schetsen dat het allemaal grote West-Afrikanen zijn, want dat is toch het allerengst (de AI-plaatjes van Wilders, opmerkingen "Half Afrika komt hiernaartoe").
Het verhaal van islamgevaar is ingeruild voor de vluchteling om het makkelijker aan het thema wonen te kunnen koppelen.quote:Op zondag 2 november 2025 21:57 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ah, dat, ok, vergeet dan niet het grote Islamgevaar. Zelfde laken en pak. Vind ik minstens zo xenofoob: racistisch en fascistisch en antisemitisch.
Angst voor vreemdelingen, boze en bange burgers.
Ja, dat is nu zo, maar het is goed mogelijk dat we over een tijdje in economisch zwaar weer komen en de vluchtingenstroom goeddeels is opgedroogd, dan zul je zien dat economische thematiek weer veel hoger op de prioriteitenlijst van de kiezer komt te staan.quote:Op zondag 2 november 2025 21:55 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Mja er is gewoon een grote groep die de sociaal-culturele kant van de politiek veel belangrijker vindt dan de economische kant. Nu spitst zich dat inderdaad toe op asiel, maar daarvoor was het veiligheid, of immigratie, of strenger straffen.
Gaat best snel, in de tijd van de coronacrisis hoorde je niemand meer over teveel asielzoekers, we zaten allemaal in hetzelfde opgesloten kamertje..quote:Op zondag 2 november 2025 22:01 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ja, dat is nu zo, maar het is goed mogelijk dat we over een tijdje in economisch zwaar weer komen en de vluchtingenstroom goeddeels is opgedroogd, dan zul je zien dat economische thematiek weer veel hoger op de prioriteitenlijst van de kiezer komt te staan.
En evenzo lijkt corona nu zover weg dat je je bijna niet kunt voorstellen dat de horeca pas drieëneenhalfjaar geleden heropend is.quote:Op zondag 2 november 2025 22:03 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Gaat best snel, in de tijd van de coronacrisis hoorde je niemand meer over teveel asielzoekers, we zaten allemaal in hetzelfde opgesloten kamertje..
Nou, je zou indertijd maar je bejaarde stervende moeder alleen buiten het raam mogen zien, schandalige toestanden waren dat. Geen medelijden met de horeca.quote:Op zondag 2 november 2025 22:05 schreef -XOR- het volgende:
[..]
En evenzo lijkt corona nu zover weg dat je je bijna niet kunt voorstellen dat de horeca pas drieëneenhalfjaar geleden heropend is.
quote:Op zondag 2 november 2025 21:52 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Met Omdat negers bedoel ik dat asiel het allesversmorende thema is in de hoofden van de boze kleinburger en rechtse partijen overal mee wegkomen omdat men zodra men enigszins in moeilijkheden komt de asielkaart trekt en voor ieder probleem de asielzoeker als hoofdschuldige wordt aangewezen (stikstof, woningnood, deplorabele staat van Ajax etc).
Ondanks dat de meeste asielzoekers uit Syrie of de Maghreb komen proberen de handelaren in angstporno het beeld te schetsen dat het allemaal grote West-Afrikanen zijn, want dat is toch het allerengst (de AI-plaatjes van Wilders, opmerkingen "Half Afrika komt hiernaartoe").
neem er nog eenquote:Op zondag 2 november 2025 21:37 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Sowieso, Timmermans maakt een inhoudelijk en relevant punt en Yesilgoz gaat dan zitten janken dat dat persoonlijk zou zijn en het mokerdomme klootjesvolk dat zich liever als horige onderwerpt aan het grootbedrijf omdat negers trapt er met open ogen in.
De angst voor een invasie van zwarte mensen uit Afrika zit nu eenmaal in ons DNA, en wel in de 2% DNA die we van de Neanderthaler hebben. We hebben zo'n 40 duizend jaar geleden al eens een invasie van zwarte mensen uit Afrika gehad, wat uiteindelijk leidde tot het uitsterven van de Neanderthaler. Dat we toch een deel Neanderthaler DNA hebben, komt doordat die zwarte mannen uit Afrika massaal onze Neanderthaler vrouwen pakten.quote:Op zondag 2 november 2025 21:52 schreef -XOR- het volgende:
Ondanks dat de meeste asielzoekers uit Syrie of de Maghreb komen proberen de handelaren in angstporno het beeld te schetsen dat het allemaal grote West-Afrikanen zijn, want dat is toch het allerengst (de AI-plaatjes van Wilders, opmerkingen "Half Afrika komt hiernaartoe").
Sorry, soms moet ik echt hardop lachen om jouw posts, dit is er weer eentje..quote:Op zondag 2 november 2025 22:18 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
De angst voor een invasie van zwarte mensen uit Afrika zit nu eenmaal in ons DNA, en wel in de 2% DNA die we van de Neanderthaler hebben. We hebben zo'n 40 duizend jaar geleden al eens een invasie van zwarte mensen uit Afrika gehad, wat uiteindelijk leidde tot het uitsterven van de Neanderthaler. Dat we toch een deel Neanderthaler DNA hebben, komt doordat die zwarte mannen uit Afrika massaal onze Neanderthaler vrouwen pakten.
Die obsessie met vrouwen die afgepakt worden..quote:Op zondag 2 november 2025 22:19 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Sorry, soms moet ik echt hardop lachen om jouw posts, dit is er weer eentje..
Ook de Neanderthalers kwamen uit Afrika, in een veel eerdere primitievere golf.quote:Op zondag 2 november 2025 22:18 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
De angst voor een invasie van zwarte mensen uit Afrika zit nu eenmaal in ons DNA, en wel in de 2% DNA die we van de Neanderthaler hebben. We hebben zo'n 40 duizend jaar geleden al eens een invasie van zwarte mensen uit Afrika gehad, wat uiteindelijk leidde tot het uitsterven van de Neanderthaler. Dat we toch een deel Neanderthaler DNA hebben, komt doordat die zwarte mannen uit Afrika massaal onze Neanderthaler vrouwen pakten.
Ik hoop ook niet dat ze meeregeren, Wilders gaat nu kneiterhard regeringspartijen aanpakken en als GL-PVDA meedoet dan richt ie zijn pijlen als eerste op hen. Mensen vergeten snel, na zijn verlies in 2012 begon ie daarna weer zetels te winnen vanaf 2017. De nieuwe regeringspartijen gaan ws hoe dan ook verliezen, maar ws krijgt links als ze meedoen daar vooral de schuld van en worden ze enorm klein.quote:Op zondag 2 november 2025 20:14 schreef Harvest89 het volgende:
Ik heb eerder gepleit dat PvdAGL hopelijk gaat meeregeren maar erg verstandig is het volgens mij toch niet.
Er gaat flink bezuinigd worden en VVD gaat heel veel bepalen in zowel een midden of rechtse coalitie. Dus er gaat flink bezuinigd worden op bijvoorbeeld de zorg en soc zekerheid. Daar wil je als PvdAGL ook niet medeverantwoordelijk voor zijn, dan worden ze zwaar afgestraft, net zoals in 2017.
Dan maar klein worden, je gaat toch niet toegeven aan die VVDdrilpartij die na twee decennia ook niks voor elkaar heeft gekregen, jemig.quote:Op maandag 3 november 2025 00:27 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ik hoop ook niet dat ze meeregeren, Wilders gaat nu kneiterhard regeringspartijen aanpakken en als GL-PVDA meedoet dan richt ie zijn pijlen als eerste op hen. Mensen vergeten snel, na zijn verlies in 2012 begon ie daarna weer zetels te winnen vanaf 2017. De nieuwe regeringspartijen gaan ws hoe dan ook verliezen, maar ws krijgt links als ze meedoen daar vooral de schuld van en worden ze enorm klein.
Nah, snap je redenatie wel, maar dit gaat dus nooit gebeuren.quote:Op zondag 2 november 2025 20:55 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nee hoor, er valt prima uit te leggen dat de VVD een vervelende machtgeile partij is geworden waarmee niet valt samen te werken en dat het voorlopig even tijd is voor wat anders. Bovendien heeft JA21 PvdAGL nooit genaaid. Het gaat ook niet zozeer om de ideologie, maar de VVD is als partij te machtig en VWO-NCW heeft er net iets teveel achterdeurtjes. Dat zouden ze dan bij JA21 eerst op moeten bouwen en die partij zal uiteindelijk ook niet het eeuwige leven hebben. Op een gegeven moment gaat migratie wel van het priolijstje van de kiezer af (daarom is het ook in links belang dat de instroom zich beperkt) en dan is rechts een heel stuk kleiner.
GL-PvdA heeft zulke extreme standpunten, het glijdt langzaam maar zeker af tot een exotische partij waar niet mee valt te samenwerken. Met Klaver aan het hoofd is de overname van de PvdA voltooid en is het een doodgewone extreem-linkse partij van wereldvreemde hoogopgeleiden die idealen belangrijker vinden dan een effectief landsbestuur. Uiteindelijk is dit niet houdbaar en zal die rare partij uiteenvallen in meerdere afsplitsingpartijtjes. Links stelt dan helermaal niks meer voor. En dat is prima.quote:Op zondag 2 november 2025 21:37 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Sowieso, Timmermans maakt een inhoudelijk en relevant punt en Yesilgoz gaat dan zitten janken dat dat persoonlijk zou zijn en het mokerdomme klootjesvolk dat zich liever als horige onderwerpt aan het grootbedrijf omdat negers trapt er met open ogen in.
Kom eens met een paar voorbeelden?quote:Op maandag 3 november 2025 08:01 schreef Geldprintkabouter het volgende:
[..]
GL-PvdA heeft zulke extreme standpunten, het glijdt langzaam maar zeker af tot een exotische partij waar niet mee valt te samenwerken. Met Klaver aan het hoofd is de overname van de PvdA voltooid en is het een doodgewone extreem-linkse partij van wereldvreemde hoogopgeleiden die idealen belangrijker vinden dan een effectief landsbestuur. Uiteindelijk is dit niet houdbaar en zal die rare partij uiteenvallen in meerdere afsplitsingpartijtjes. Links stelt dan helermaal niks meer voor. En dat is prima.
Dat dat prima is ben ik het niet mee eens. Verder lijkt het erop dat het inderdaad die kant op gaat met links, mochten ze niet bereid zijn te reflecteren op deze nieuwe verkiezingsnederlaag.quote:Op maandag 3 november 2025 08:01 schreef Geldprintkabouter het volgende:
[..]
GL-PvdA heeft zulke extreme standpunten, het glijdt langzaam maar zeker af tot een exotische partij waar niet mee valt te samenwerken. Met Klaver aan het hoofd is de overname van de PvdA voltooid en is het een doodgewone extreem-linkse partij van wereldvreemde hoogopgeleiden die idealen belangrijker vinden dan een effectief landsbestuur. Uiteindelijk is dit niet houdbaar en zal die rare partij uiteenvallen in meerdere afsplitsingpartijtjes. Links stelt dan helermaal niks meer voor. En dat is prima.
Ik ben ook benieuwd.quote:Op maandag 3 november 2025 08:12 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Kom eens met een paar voorbeelden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |