Als je niet meer anoniem mag posten op FOK!, dan kunnen er ineens een heleboel users die posten in reeksen over chronische ziekten e.d. in de problemen komen. Want verzekeraars kunnen dat dan dus gewoon zien, en ze mogen je misschien niet weigeren voor de basisverzekering, maar wel voor aanvullende verzekeringen.quote:
Ach, het is vooral flauw geframe. Veel meer dan het willen uitvoeren van de spreidingswet is het niet. Een wet ingevoerd onder een VVD’er en ook niet afgeschaft door het huidige kabinet.quote:Op zondag 28 september 2025 09:33 schreef KaheemSaid het volgende:
Ik lees hier vaak dat links overal azc’s wil neerzetten. Maar is dit niet een heel vreemde verdraaiing van de waarheid? Door de voorrang van statushouders bij sociale huur weg te halen, blijven diezelfde mensen juist veel langer in azc’s vastzitten. Dat betekent dat er steeds meer opvangplekken nodig zijn, omdat de doorstroom stokt. Je lost het probleem dus niet op, je schuift het alleen maar door en maakt het groter.
Als statushouders sneller een woning krijgen, komen er in azc’s weer plekken vrij voor nieuwe asielzoekers. Haal je die doorstroom weg, dan moet je juist méér azc’s of opvanglocaties openen om iedereen kwijt te kunnen. Kortom: er wordt gezegd dat links meer azc’s wil, maar het rechtse beleid zorgt er juist voor dat die opvang alleen maar verder uitbreidt.
Er is vorige week een motie aangenomen waarin anti-fascisme verdacht wordt gemaakt. Dat lijkt mij wel een rode vlag. Misschien wil ik in de toekomst wel verbergen dat ik tegen fascisme ben, voor klimaatmaatregelen, en daarnaast voor humane opvang van vluchtelingen. En wie weet zou ik daar in de toekomst voor demonstreren.quote:Op zondag 28 september 2025 09:30 schreef Hanca het volgende:
[..]
De verzekering is geen overheid...
Waarom altijd die extreem vergezochte voorbeelden en komt er nooit ook maar iets uit wat je echt voor de overheid wil verbergen.
Bron ?quote:Op zondag 28 september 2025 09:45 schreef UitStraling het volgende:
Een op de drie abortussen in Nederland wordt gepleegd wegens geen woning.
Bron ?quote:Ondertussen maakt Timmermans driftige plannen om de Nederlandse marine op Israël af te sturen.
Prima gozerquote:Op zondag 28 september 2025 10:23 schreef KareldeStoute het volgende:
Bij WNL mogen Caroline en Eerdmans weer lekker losgaan op de gemene rechtspraak die zomaar besluiten mag nemen die de regering niet zo lekker uitkomen.
Deze presentator is overigens wel aardig. Beter dan Rick Nieman…
Ben benieuwd of JA21 groter dan de VVD gaat worden.quote:Op zondag 28 september 2025 10:25 schreef KareldeStoute het volgende:
En Eerdmans wil bovenal graag met Wilders regeren.
Ik ook. Maar als ik Eerdmans nu hoor praten over buitenlanders is hij echt niets milder dan de PVV…quote:Op zondag 28 september 2025 10:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Ben benieuwd of JA21 groter dan de VVD gaat worden.
Dus geen droomkabinet VVD, JA21, BBB, SGP, D66, CDA. Klap in het gezicht van Dilan Yesilgoz.quote:Op zondag 28 september 2025 10:27 schreef KareldeStoute het volgende:
Oh en JA21 en BBB stappen niet in een kabinet met linkse partijen.
Zijn die sprookjes ook weer weg.
Als je nu de bron van de weerstand eens zou kunnen wegnemen zou er ook minder weerstand zijn. Ieder week is er wel iets nieuws over overlast door asielzoekers ergens.quote:Op zondag 28 september 2025 09:33 schreef KaheemSaid het volgende:
Ik lees hier vaak dat links overal azc’s wil neerzetten. Maar is dit niet een heel vreemde verdraaiing van de waarheid? Door de voorrang van statushouders bij sociale huur weg te halen, blijven diezelfde mensen juist veel langer in azc’s vastzitten. Dat betekent dat er steeds meer opvangplekken nodig zijn, omdat de doorstroom stokt. Je lost het probleem dus niet op, je schuift het alleen maar door en maakt het groter.
Als statushouders sneller een woning krijgen, komen er in azc’s weer plekken vrij voor nieuwe asielzoekers. Haal je die doorstroom weg, dan moet je juist méér azc’s of opvanglocaties openen om iedereen kwijt te kunnen. Kortom: er wordt gezegd dat links meer azc’s wil, maar het rechtse beleid zorgt er juist voor dat die opvang alleen maar verder uitbreidt.
Ideologisch sturing en kleuring kun je niet gelijk meten of iemand wel of niet lid is van een partij. Ik ben van geen enkele partij lid, maar reken maar dat ik een mening heb.quote:Op zondag 28 september 2025 10:25 schreef TheVulture het volgende:
Caroline bij WNL heerlijk geburnd. Ze vindt de Raad van State te politiek gekleurd want die keurt teveel wetten af, met name doordat er veel D66'ers in zitten.
Toen werd de vraag gesteld hoeveel leden er in zitten en hoeveel er daadwerkelijk van D66 waren. Dat wist ze niet. Antwoord presentator: 17 waarvan 2 van D66. *krekels*
Er zijn juist meer AZC's nodig om Ter Apel te ontlasten. Als je een Ter Apel situatie wil voorkomen, is het beter om de asielzoekers te spreiden.quote:Op zondag 28 september 2025 10:39 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Als je nu de bron van de weerstand eens zou kunnen wegnemen zou er ook minder weerstand zijn. Ieder week is er wel iets nieuws over overlast door asielzoekers ergens.
https://www.rtvutrecht.nl(...)t-er-rond-utrecht-cs
Als je als overheid dit soort personen na een "twee strikes you're out" wegstuurd zou men er misschien minder problemen mee hebben?
Want straks wordt je wijk opgezadeld met een tweede ter apel, praten we een hele boel maar ben jij als inwoner uiteindelijk diegene die de prijs betaald.
Allemaal kutwetgeving willen doorvoeren en dan janken dat de RvS daar een stokje voor steekt.quote:Op zondag 28 september 2025 10:23 schreef KareldeStoute het volgende:
Bij WNL mogen Caroline en Eerdmans weer lekker losgaan op de gemene rechtspraak die zomaar besluiten mag nemen die de regering niet zo lekker uitkomen.
Deze presentator is overigens wel aardig. Beter dan Rick Nieman…
Raad van State is een adviesorgaan. Deze Raad kan niks verbieden, veto instellen.quote:Op zondag 28 september 2025 10:46 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Allemaal kutwetgeving willen doorvoeren en dan janken dat de RvS daar een stokje voor steekt.![]()
Dan zou heel POL niet meer in Amerika welkom zijnquote:Op zondag 28 september 2025 09:37 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
En iets te kritisch over Trump in AMV? Daar gaat je esta. Zonde van je vakantie misschien, maar als je er voor je werk naartoe moet dan...
Opvallend dat Bontenbal in het protestantse gebied wel aardig scoort maar in het katholieke zuiden niet voorbij de PVV weet te komen.quote:
Ook in zain aigen Rotterdam moet hij PvdAGL nog voor zich dulden.quote:Op zondag 28 september 2025 11:26 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Opvallend dat Bontenbal in het protestantse gebied wel aardig scoort maar in het katholieke zuiden niet voorbij de PVV weet te komen.
Maar daar zal het CDA eigenlijk ook niet kunnen doorbreken.quote:Op zondag 28 september 2025 11:28 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ook in zain aigen Rotterdam moet hij PvdAGL nog voor zich dulden.
Zou fijn zijn als het hem wel zou lukken. Hoe Geert verdween uit Sint Michielsgestel lijkt me een uitstekende bestseller.quote:Op zondag 28 september 2025 11:29 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Maar daar zal het CDA eigenlijk ook niet kunnen doorbreken.
Maar Brabant en Limburg waren ooit wel CDA-bolwerken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |