quote:Aangaande minuut 20 waar Klomp minachtend spreekt over mijn werk: wie consumeert uw smut precies? Hautaine houding maar behoort tot een uitstervend soort journalistiek. Wie loopt wie precies voor de voeten? Als u door mijn beeld loopt verstoort u meer kijkers dan andersom.
Dank hiervoor! Mooie beeldkwaliteitquote:Op zondag 21 september 2025 13:43 schreef dikkedaniel het volgende:
Hierbij alle extra meuk van de laatste tijd:
Jans Reviews - Brie - 31-08-2025
RP Extra - #249 - 04-09-2025
Jans Reviews - Klene - 07-09-2025
RP Extra - #250 - 11-09-2025
Jans Reviews - Nescafe - 14-09-2025
Albufeira (afl. 1) - 15-09-2025
RP Extra - #251 - 18-09-2025
Tis een toeristenspot voor tieners.quote:Op dinsdag 23 september 2025 18:45 schreef Discombobulate het volgende:
Albufeira wat een teringzooi. Ik hoef daar dus echt nooit heen. Vieze warmte en een gore steppe daar, niets meer.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Jan Roos en Dennis Schouten hebben beet: Ze hebben beelden ontvangen van Wilfred Genee met een jonge meid in een café. Zijn vrouw Lili is op de hoogte gebracht en gaat in de pyjama erna toe om in te grijpen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inderdaadquote:Op donderdag 25 september 2025 08:48 schreef J83 het volgende:
Dat stuk over Genee sloeg werkelijk nergens op. Laat het los mannen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Albufeira aflevering 2SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 36% gewijzigd door dikkedaniel op 26-09-2025 12:28:39 ]"Zou Je Haar Geven?? :P"
Wilfred is toch de meest grote huichelaar die er bestaat? na die zwarte piet rel bij VI dat hij Johan een mes in zijn rug stak is die gast sowieso door de mand gevallen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 18:22 schreef DrDentz het volgende:
Waarom hebben ze Wilfred tot vijand van de show verklaard? Ik dacht dat Dennis bij Wilfred kerst had gevierd en kipwraps had gegeten..
Is begonnen toen Genee verklapte dat Dennis deel zou nemen aan Expeditie Robinson.quote:Op zaterdag 27 september 2025 18:22 schreef DrDentz het volgende:
Waarom hebben ze Wilfred tot vijand van de show verklaard? Ik dacht dat Dennis bij Wilfred kerst had gevierd en kipwraps had gegeten..
Bekijk deze YouTube-videoquote:Jan Roos en Dennis Schouten hebben vandaag Dutch Travel Maniac te gast.
Alexia en Antoon hebben nu een relatie, daarvan zijn beelden uitgelekt.
De familie van Jerryson is boos na de uitzending van vorige week.
Deze was echt hilarisch hoor, Jan is een heldquote:Op dinsdag 30 september 2025 19:36 schreef dikkedaniel het volgende:
Albufeira numero 3:
https://odysee.com/RP-Albufeira-(2025)---Deel-3-(29-09-2025):c
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP
quote:Op donderdag 2 oktober 2025 19:42 schreef Zipportal het volgende:
Hij is er afgehaald door Dennis... Dan maar op Telegram kijken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPA Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Zou Je Haar Geven?? :P"
Constant dat vriend, vriend vriend. Schop in de reet hebben.quote:Op donderdag 2 oktober 2025 19:39 schreef Discombobulate het volgende:
Toch wel leuke gast.
Nu HalperNL nog.
Ik gaan ook kijkenquote:Op zondag 5 oktober 2025 18:25 schreef Discombobulate het volgende:
Dennis knock out vanavond?
Ondanks dat ik het niks vind ben ik toch wel benieuwd naar zijn wedstrijd en de main.
Normaal kijk ik dit soort dingen nooit, maar het is toch wel grappig.quote:
Vorige bokswedstrijd was ook laggequote:Op zondag 5 oktober 2025 19:42 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Normaal kijk ik dit soort dingen nooit, maar het is toch wel grappig.
Wat is nou verder het programma dan? Wanneer komt Dennis?quote:
2105 uurquote:Op zondag 5 oktober 2025 20:35 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Wat is nou verder het programma dan? Wanneer komt Dennis?
Hoezo slechter dan verwacht. Heb je hem niet gezien tegen Jan?quote:Op zondag 5 oktober 2025 21:55 schreef ISVV het volgende:
Terecht verloren van die autist. Die probeerde nog te boksen. Dennis leek echt nergens op. Natuurlijk lag de lat al laag, maar dit was nog vier keer slechter dan ik had verwacht. Mijn nichtje zou beter vechten.
Die spektietjes ook
Zeker welquote:Op zondag 5 oktober 2025 22:58 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Hoezo slechter dan verwacht. Heb je hem niet gezien tegen Jan?
Als vervanger vriend van de show Bender.quote:Op zondag 5 oktober 2025 20:50 schreef Oliver23 het volgende:
Geen Jans Review vandaag???
Ik wil mijn backme.org geld terug
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De aflevering daarover gemist?quote:Op zaterdag 27 september 2025 18:22 schreef DrDentz het volgende:
Waarom hebben ze Wilfred tot vijand van de show verklaard? Ik dacht dat Dennis bij Wilfred kerst had gevierd en kipwraps had gegeten..
SCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPquote:Op zondag 5 oktober 2025 20:50 schreef Oliver23 het volgende:
Geen Jans Review vandaag???
Ik wil mijn backme.org geld terug
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vind het wat tegenvallenquote:Op maandag 6 oktober 2025 18:02 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik kijk meer uit naar de vakantiereeks dat is ook vandaag toch? Heerlijk om Jan en Dennis te zien reageren op gekke dronken figuren op die stip.
Mee eens, niet zo slecht als Mallorca en het kijkt aardig weg maar daar is ook alles mee gezegd.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind er overigens zelf ook niet veel aan. Ik zet ze wel eens op maar kijk ze nooit helemaal af
"Zou Je Haar Geven?? :P"
In de laatste aflevering zit een heerlijke Braziliaansequote:Op maandag 6 oktober 2025 18:02 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik kijk meer uit naar de vakantiereeks dat is ook vandaag toch? Heerlijk om Jan en Dennis te zien reageren op gekke dronken figuren op die stip.
quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 08:55 schreef dikkedaniel het volgende:
Hier de laatste Albufeira aflevering van TRPX discordKijk ze wel af. Maar ze hadden er denk ik meer uit kunnen halen. Btw die ondertiteling gemaakt door een bot ofzo was wel nodigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind er overigens zelf ook niet veel aan. Ik zet ze wel eens op maar kijk ze nooit helemaal afWinnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
Laatste was echt saai.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 08:55 schreef dikkedaniel het volgende:
Ik vind er overigens zelf ook niet veel aan. Ik zet ze wel eens op maar kijk ze nooit helemaal af
Ja was verder geen ander onderwerp idd 🙈quote:Op woensdag 8 oktober 2025 20:50 schreef dikkedaniel het volgende:
Alleen maar over Dennis z'n boxwedstrijd deze aflevering van Roddelpraat
Na 10 minuten lachen van Jan had ik t wel gezien.
Hopen op de extra snel.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 19:05 schreef Paul het volgende:
[..]
Ja was verder geen ander onderwerp idd 🙈
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPIEGELBEELD SCOOOOOOOOOOOOOOOOOP
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen spiegelbeeld SCOOOOPP
Klopt ja, tukkertje was live op tiktok toen dat gebeurde. Hij mag ook weleens hard aan zichzelf gaan werken. Alles en iedereen de schuld geven van je eigen falen. Daarnaast vandaag is het dit en morgen weer 360 graden gedraaid.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 20:02 schreef Watmoetjenou het volgende:
Voor de mensen die trouwens de hints niet snappen waarom er niet over Tukkertje gepraat mag worden van Jan, en later dat verhaal met de politie:
Die bolle stond hun op te wachten voor hun pand waar ze ze opnemen, omdat hij Dennis wou slaan. Maar hun liepen gewoon naar binnen zonder dus aandacht aan te geven.
https://streamable.com/pqg3w0
Genetisch afval, meer niet. Wat een mislukking.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 21:48 schreef coinchantal het volgende:
[..]
Klopt ja, tukkertje was live op tiktok toen dat gebeurde. Hij mag ook weleens hard aan zichzelf gaan werken. Alles en iedereen de schuld geven van je eigen falen. Daarnaast vandaag is het dit en morgen weer 360 graden gedraaid.
Daar valt niets meer aan te werken. Gewoon in de inrichting houden zo'n figuur.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 21:48 schreef coinchantal het volgende:
[..]
Klopt ja, tukkertje was live op tiktok toen dat gebeurde. Hij mag ook weleens hard aan zichzelf gaan werken. Alles en iedereen de schuld geven van je eigen falen. Daarnaast vandaag is het dit en morgen weer 360 graden gedraaid.
Jezus wat een aandachtsgeile tokkie. Ik zie hem meerdere keren per week hier in Arnhem. Zijn hele leven bestaat volgens mij alleen maar uit rondjes fietsen door de stad en tiktokkenquote:Op donderdag 9 oktober 2025 20:02 schreef Watmoetjenou het volgende:
Voor de mensen die trouwens de hints niet snappen waarom er niet over Tukkertje gepraat mag worden van Jan, en later dat verhaal met de politie:
Die bolle stond hun op te wachten voor hun pand waar ze ze opnemen, omdat hij Dennis wou slaan. Maar hun liepen gewoon naar binnen zonder dus aandacht aan te geven.
https://streamable.com/pqg3w0
Op een driewieler zekerquote:Op donderdag 9 oktober 2025 22:01 schreef dikkedaniel het volgende:
[..]
Jezus wat een aandachtsgeile tokkie. Ik zie hem meerdere keren per week hier in Arnhem. Zijn hele leven bestaat volgens mij alleen maar uit rondjes fietsen door de stad en tiktokken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SCOOOOOOOOOOOOOOP.
Compilaties van Jelle over dat onderwerp al bekeken?quote:Op donderdag 16 oktober 2025 20:09 schreef Discombobulate het volgende:
Ik vind die verhalen die Dennis altijd heeft over z'n familie het leukst.
quote:Op donderdag 16 oktober 2025 19:22 schreef Zipportal het volgende:
waterdicht systeemSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SCOOOOOOOOOOOOOOP.
Gaat hij nu Dennis na-apen? Het is wel een enorme aandachtshoer he die Tukkie.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 09:16 schreef Paul het volgende:
Tukkertje schrijft op Instagram dat hij euthanasie wil 😪
Sterkte tukkertje
Top idee, Tukkertje. Zou dat voor het eerst zijn dat die een goed idee heeft?quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 09:16 schreef Paul het volgende:
Tukkertje schrijft op Instagram dat hij euthanasie wil 😪
Sterkte tukkertje
Alweer?quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 09:16 schreef Paul het volgende:
Tukkertje schrijft op Instagram dat hij euthanasie wil 😪
Sterkte tukkertje
Tukkertje is een goed voorbeeld van slechte begeleiding.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 09:16 schreef Paul het volgende:
Tukkertje schrijft op Instagram dat hij euthanasie wil 😪
Sterkte tukkertje
Eerder van gewoon niet meer te helpenquote:Op woensdag 22 oktober 2025 19:14 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Tukkertje is een goed voorbeeld van slechte begeleiding.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.YOUTUBEEEEEEEEEEEEEE
Meen je dat nou? Ik ben het vaak met je eens, maar nu niet. Rare man, gesprekken liepen ook totaal niet.quote:
Scooop Dennis is een typetje 😧?quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:58 schreef Watmoetjenou het volgende:
Krijg wel steeds meer het idee dat Dennis een typetje speelt bij roddelpraat. Zoals dit interview doet hij eigenlijk best keurig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SCOOOOOOOOOOOOOOOOOP
eerst was ze opzoek naar ´Alleen plezier´ en nu weet ze t nog niet.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Scoooooooooop
Zondequote:Op woensdag 12 november 2025 12:15 schreef BillDauterive het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Ah, vandaar dat ik niet meer in de Roddelpraat extra discord zit. Ik miste em al.
Hij zei alleen niet zoveel, beetje starstruck. Maar wie weet, want we hebben de extra nog.quote:Op woensdag 12 november 2025 20:04 schreef Discombobulate het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Hij is er![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rooooooooeeeees(je)
[ Bericht 5% gewijzigd door Watmoetjenou op 14-11-2025 00:12:09 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 21 november 2025 23:20 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wat een mongool is dat. Wat is met ‘m financieel dan?
Die kop wordt ook dikker en dikker. Man man man. Met z’n vuurwerk, kinderachtige mongool. En maar handje ophouden.quote:
Hoe ziet hij er nou echt uit? Volgens mij is ie wel langsgekomen op Dennis' instagram stories, maar ik volg hem niet op Instagram. Hoe is hij er überhaupt bijgekomen?quote:Op donderdag 27 november 2025 08:44 schreef J83 het volgende:
Henry is Jan wel een flink paar stappen voor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP BLACK FRIDAY VAN DE WEEK WEEK WEEK.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Youtube
quote:Op zaterdag 22 november 2025 12:11 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Die kop wordt ook dikker en dikker. Man man man. Met z’n vuurwerk, kinderachtige mongool. En maar handje ophouden.
Varken -> Rendacquote:Op vrijdag 28 november 2025 21:16 schreef Zipportal het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Geef gul zegt ie. Optaffen.
Zwarte shirt had hij vorige week ook al aan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Privé accquote:Op woensdag 17 december 2025 18:36 schreef RipCity het volgende:
Lol in dat app gesprek met Dirk laten ze echt naam van die vrouw gewoon staan. Jet van der gaag. https://www.instagram.com/jetvdgaag
Ik snap die screenshot van Dirk zn advocaat niet, het ging toch om die donkere vrouw met een Hindoestaanse naam?quote:Op woensdag 17 december 2025 18:36 schreef RipCity het volgende:
Lol in dat app gesprek met Dirk laten ze echt naam van die vrouw gewoon staan. Jet van der gaag. https://www.instagram.com/jetvdgaag
Rond 19:00-20:00 sinds het nieuwe systeemquote:Op donderdag 18 december 2025 17:41 schreef Discombobulate het volgende:
Wanneer komt de extra normaal gesproken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Watmoetjenou op 18-12-2025 20:07:08 ]
god damn. shemale?quote:Op donderdag 18 december 2025 13:46 schreef Kim-Holland het volgende:
Is Jet een hij?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het is ook een compleet onzin verhaal van deze meneer/mevrouw Rajeswari/Jet van der Gaagquote:Op donderdag 18 december 2025 13:28 schreef Regilio_ het volgende:
https://www.mediacourant.(...)er-woest-gevangenis/
Lol.
Als je op haar naam zoekt kom je o.a. dit artikel tegen, wat minstens net zo vaag is als het verhaal met Dirk:
https://www.gva.be/sport/(...)erland/34589576.html
Edit: deze is wat uitgebreider:
https://www.nieuwsblad.be(...)t-niet/62107181.html
Zoiets vermoed ik ook idd. Aangezien hij zelf een soortgelijk iets heeft meegemaakt nogal bijzonder triest.quote:Op vrijdag 19 december 2025 18:01 schreef dikkedaniel het volgende:
[..]
Het is ook een compleet onzin verhaal van deze meneer/mevrouw Rajeswari/Jet van der GaagEn als het al gebeurd heeft, heeft ze hem gewoon afgetrokken omdat ze het zelf wilde.
Ik snap niet dat Dennis dit in het programma laat komen en deze vrouw aandacht schenkt. Een normaal denkend mens gelooft het niet of had even gegoogeld op de naam van de persoon.
Dus weer een nieuw iemand? Of blijft die Dirk?quote:Op woensdag 24 december 2025 19:00 schreef Zipportal het volgende:
Ze zoeken een nieuwe editor.
SCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP @:paul
Een nieuwe.quote:Op woensdag 24 december 2025 19:13 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dus weer een nieuw iemand? Of blijft die Dirk?
Niet veel. En Jan schreewt alles bij elkaar.quote:Op woensdag 24 december 2025 20:36 schreef coinchantal het volgende:
Nou hij zegt lekker veel de kerstman zeg
Saaie gast.quote:Op woensdag 24 december 2025 20:36 schreef coinchantal het volgende:
Nou hij zegt lekker veel de kerstman zeg
Nee dirk stopt ermeequote:Op woensdag 24 december 2025 19:13 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dus weer een nieuw iemand? Of blijft die Dirk?
Jammer, vraag me af waarom. Dennis niet zo fijn als baas? Geld moet ie genoeg verdienen namelijk met al die donaties. Bovendien gaan ze van dat geld naar Pattaya en de VS.quote:
Ik denk niet dat hij op basis van donaties betaald krijgt, maar gewoon een vast bedrag.quote:Op donderdag 25 december 2025 12:57 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Jammer, vraag me af waarom. Dennis niet zo fijn als baas? Geld moet ie genoeg verdienen namelijk met al die donaties. Bovendien gaan ze van dat geld naar Pattaya en de VS.
Zal alsnog best wat zijn lijkt me. Maar misschien ook niet, dan moet ie idd snel een andere baan zoeken.quote:Op donderdag 25 december 2025 13:02 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Ik denk niet dat hij op basis van donaties betaald krijgt, maar gewoon een vast bedrag.
Bovendien zijn de reizen die ze maken gesponsord.
Bij de intro van de extra werd al gehint op een ruzie/conflict tussen Dirkie en Dennis, dus daar lijkt het wel opquote:Op donderdag 25 december 2025 12:57 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Jammer, vraag me af waarom. Dennis niet zo fijn als baas?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP
Hij is zeer matig bekend, heeft bericht gestuurd op insta, fb en mail of ie te gast mocht zijn en Dennis en Jan hadden uit armoede geen keus meer dus hebben ze hem maar gedaan.quote:
Ja ik dacht ook laat ik eens aardig doenquote:Op vrijdag 2 januari 2026 09:42 schreef Oliver23 het volgende:
Stemmen op Bo Pieters kost gewoon geld
Alles rondom die familie, vooral de bizarre verhalen, is pure cultquote:Op vrijdag 2 januari 2026 07:42 schreef FreshFruit het volgende:
Die vader van Dennis is echt grappig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen voor AP vrienden
quote:Op vrijdag 2 januari 2026 20:05 schreef Watmoetjenou het volgende:
Bedankt!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen voor AP vrienden
De editor heeft ze geen gunst gedaan door dat varkens schilderij ongecensureerd achter ze af te beelden. Lijkt me serieus gevaarlijk. Mischien is Dirkie klaar mer Dennis
Omdat het zo vreselijk is vind ik het echt geweldig grappig.quote:Op donderdag 8 januari 2026 11:03 schreef Regilio_ het volgende:
Wat is die Halper toch een debiel. "Lekker door het condoompje heen geknalt", terwijl je met je pener in de reet van een Thaise hoer zit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja same here wel. Totale randdebiel dat het isquote:Op donderdag 8 januari 2026 16:48 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Omdat het zo vreselijk is vind ik het echt geweldig grappig.
"Lekker door het comdoompje heen geknalt"
RIP rug olifant.quote:Op maandag 12 januari 2026 13:41 schreef potjecreme het volgende:
Scoooooooopppp!
https://www.instagram.com/p/DTaAy2PCBhv/?igsh=NzFhZjVkZWMxYmR3
Was leuk geweest als ze die olifant nog wat zinnigers hadden laten doen, namelijk: die halve tamme "HalperNL" voor zijn debiele harses (laten) slaan met die slurf. Nieuw soort roessss!quote:Op maandag 12 januari 2026 15:26 schreef coinchantal het volgende:
Ja ik vind het niet kunnen met die olifant. Ik heb zat genoeg filmpjes en documentatie en zo gezien van verwondingen en beschadigingen bij olifanten door dit soort gedrag.
Hij was gister al live bij Halperquote:Op maandag 12 januari 2026 19:05 schreef Discombobulate het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Binnenkort met Roddelpraat? Halper is trouwens boos op die Thaise hoer en heeft z'n anus gewaxt.
Dit gaat nog een staartje krijgen voor hem.quote:Op dinsdag 13 januari 2026 09:10 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Hij was gister al live bij Halper
SCOOOOOOOOOOOOOOOOP
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jan "die vieze Thaise wijfen hoef ik niet, knaagdieren"![]()
Jeroen scheldt zichzelf uitquote:Op dinsdag 13 januari 2026 11:49 schreef rickyszz het volgende:
https://www.skoften.net/s(...)pleet-uit-zn-stekker
Halper is woest!
Iedereen in die live chats haalde ook allemaal grove taal door Google Translate zodat die Thaise hoertjes het konden lezen en dat heeft 'm een hoop afwijzingen opgeleverd.quote:Op dinsdag 13 januari 2026 11:49 schreef rickyszz het volgende:
https://www.skoften.net/s(...)pleet-uit-zn-stekker
Halper is woest!
quote:Op dinsdag 13 januari 2026 17:33 schreef Discombobulate het volgende:
Dennis vind het niks aan en Jan vind het geweldig. Precies het tegenovergestelde van wat ze beide zeiden.
Ook echt oprecht boos worden omdat een hoer niet de waarheid sprakquote:Op maandag 12 januari 2026 19:05 schreef Discombobulate het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Binnenkort met Roddelpraat? Halper is trouwens boos op die Thaise hoer en heeft z'n anus gewaxt.
Ja das dus een bekende artiest genaamd, Hans Glockquote:Op dinsdag 13 januari 2026 16:44 schreef FreshFruit het volgende:
Die gast met die bril en zijn maatje zijn wel vreselijk irritant.
Jan de Monogame Zwaanquote:Op dinsdag 13 januari 2026 17:33 schreef Discombobulate het volgende:
Dennis vind het niks aan en Jan vind het geweldig. Precies het tegenovergestelde van wat ze beide zeiden.
Die zwarte zal wel weer in slaap zijn gevallen, dus nog geen extraquote:Op donderdag 15 januari 2026 19:23 schreef potjecreme het volgende:
Uit de oude doos. Dennis bij Robert Jensen.
Bekijk deze YouTube-video
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Scooooop, kan nog aan het verwerken zijn
Hieromquote:Op zondag 18 januari 2026 23:05 schreef Paul het volgende:
Ik lees dat de laatste roddelpraat offline is gehaald
Ik moest hem nog zien. Weet iemand of hij ergens op internet te vinden is
Mag ook per pm gestuurd
quote:
Van wat?quote:Op woensdag 21 januari 2026 18:45 schreef Watmoetjenou het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ligt dit aan mij, ofehhh hebben we een scoop?
Precies op 30 minuten
SCOOOOOOOOOOOOP. jan en dennis gebruiken niet genoeg foundation om de reflecties van de felle studiolampen te verbergenquote:
Dat is ook hoe hun scoops brengen héquote:Op donderdag 22 januari 2026 13:01 schreef butz0rs het volgende:
[..]
SCOOOOOOOOOOOOP. jan en dennis gebruiken niet genoeg foundation om de reflecties van de felle studiolampen te verbergen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Watmoetjenou op 29-01-2026 23:36:21 ]
Ik vond het weinig bijzonders. Niet echt storend, maar voegde weinig toe. Ik vind een gast zelden iets extra's brengen.quote:
quote:Op donderdag 29 januari 2026 18:49 schreef Watmoetjenou het volgende:
verwijderdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Zou Je Haar Geven?? :P"
Dacht dat ie eerder genekt zou worden door de aids, met zijn anale avonturen met Thaise hoeren waar ie door het condoompje heen knalt, maar het is simpelweg door YouTubequote:Op donderdag 22 januari 2026 17:54 schreef Discombobulate het volgende:
HalperNL heeft ook twee strikes en kan dus niet meer uploaden.
Hij zit nu op Kick volgens mijquote:Op vrijdag 30 januari 2026 16:11 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Dacht dat ie eerder genekt zou worden door de aids, met zijn anale avonturen met Thaise hoeren waar ie door het condoompje heen knalt, maar het is simpelweg door YouTube.
Jammer wel, was tamelijk hilarisch om hem bezig te zien.
Helaas ook niets op te zien, maar goed.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 16:20 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Hij zit nu op Kick volgens mij
quote:Op donderdag 29 januari 2026 18:49 schreef Watmoetjenou het volgende:
Gvd weer vergeten. Nou ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 30 januari 2026 21:18 schreef Watmoetjenou het volgende:
dank u heerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Zou Je Haar Geven?? :P"
¤5,99 p/m voor Master Roesologiequote:Op vrijdag 30 januari 2026 17:56 schreef dikkedaniel het volgende:
Halper kan inderdaad geen inkomsten meer genereren met z'n Youtube net zoals Roddelpraat. Hij gaat nu enkel door op :https://www.contentmembers.com/halpernl
Daar moet je je voor een vast bedrag per maand abonneren om zijn videos te kunnen zien.
Maar jammer dat ie niet in de openbaarheid meer is. Ik krijg er niets meer van mee iig tenzij ik daarvoor ga betalen, maar no way dat ik dat doe.quote:Op zaterdag 31 januari 2026 12:15 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
¤5,99 p/m voor Master Roesologie
¤11,99 p/m voor Roeskoning
Wat een held is het ook, deze hardcore hoerenloper.
Roddelpraat heeft bij diverse oudere video's de laatste weken ineens wel weer reclame.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 17:56 schreef dikkedaniel het volgende:
Halper kan inderdaad geen inkomsten meer genereren met z'n Youtube net zoals Roddelpraat. Hij gaat nu enkel door op :https://www.contentmembers.com/halpernl
Daar moet je je voor een vast bedrag per maand abonneren om zijn videos te kunnen zien.
Koning van de modder.quote:Op zaterdag 31 januari 2026 12:15 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
¤5,99 p/m voor Master Roesologie
¤11,99 p/m voor Roeskoning
Wat een held is het ook, deze hardcore hoerenloper.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |