Incluis de mensen die wéér voor Trump gestemd hebben?quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:07 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik zag laatst op instagram een bericht dat heel Amerika maar op 1 bericht zitten te wachten over trump
je mag zelf raden welk bericht.....
Het grote overdeel van die mensen zijn ook klaar met trumpquote:Op maandag 11 augustus 2025 10:14 schreef Horzula het volgende:
[..]
Incluis de mensen die wéér voor Trump gestemd hebben?
Welke schoonmaker veegt er met een bezem/stoffer in het soort van ruimte waar kleden op de vloer liggen?quote:Op maandag 11 augustus 2025 08:29 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Zoals een schoonmaker zou doen. Het vuil opvegen en dat dan onder het tapijt schuiven.
'Opgeruimd staat netjes.' En Trump gaat verder met heel tevreden zijn over zichzelf.
Dat doe je door te zorgen dat ze een huis hebben, niet door ze als zware criminelen in de cel te stoppen.quote:Op maandag 11 augustus 2025 07:56 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Niet zo dramatisch. Trumpie wil vooral de criminaliteit en verloedering aanpakken wat die figuren met zich mee brengen. Geen gek idee lijkt me.
Gek genoeg vinden de republikeinen (net zoals de VVD stemmers hier) de meeste van die maatregelen heel terecht. Dat zit in de cultuur. Hard werken om rijk te worden. Als je geen geld opbrengt, heb je ook geen rechten. Niets voor niets. "Waarom zou ik betalen voor andere mensen? Dan moeten ze maar harder werken!"quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:16 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Het grote overdeel van die mensen zijn ook klaar met trump
Van die mensen zijn er volgens peilingen nog maar 30 procent over die nog steeds op trump zouden stemmen
Trump lost niks op, hij verplaatst het probleem naar andere steden.quote:Op maandag 11 augustus 2025 09:07 schreef ToT het volgende:
[..]
Tja de straten schoonvegen om zo criminaliteit en overlast op te lossen is het zelfde als een beetje met een stofdoekje wapperen he!
Straks brengt hij wereldvrede en is het nog van: "Nou de onderlinge haat en nijd blijft heus wel bestaan; zodra hij de kont keert gaat iedereen toch weer vechten!"
Daar ging het niet om maat.quote:Op maandag 11 augustus 2025 09:07 schreef ToT het volgende:
[..]
Tja de straten schoonvegen om zo criminaliteit en overlast op te lossen is het zelfde als een beetje met een stofdoekje wapperen he!
Straks brengt hij wereldvrede en is het nog van: "Nou de onderlinge haat en nijd blijft heus wel bestaan; zodra hij de kont keert gaat iedereen toch weer vechten!"
Heel beangstigend, maar ik vrees dat je gelijk hebt.quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:22 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Gek genoeg vinden de republikeinen (net zoals de VVD stemmers hier) de meeste van die maatregelen heel terecht. Dat zit in de cultuur. Hard werken om rijk te worden. Als je geen geld opbrengt, heb je ook geen rechten. Niets voor niets. "Waarom zou ik betalen voor andere mensen? Dan moeten ze maar harder werken!"
We zijn dat hier ook al 40 jaar over aan het nemen, dus wat Trump nu doet is slechts een voorproefje van wat ons ook te wachten staat. Je komt hier op het forum al veel mensen tegen die er ook zo over denken.
Precies dit. Een land waarin je met een modale baan een gigantisch probleem hebt als de ambulance voor je moet komen (rekening van 80k dollar) en dan gek opkijken dat mensen op straat belandenquote:Op maandag 11 augustus 2025 08:07 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dan moet je de oorzaak aanpakken, niet het gevolg.
Ja want we moeten iedere dakloze (die vast en zeker buiten eigen schuld om daar is geraakt) maar pamperen met woningen en dergelijke. Geef ze de hulp die ze nodig hebben, maar wel eenmalig. Opschonen van het gebied wat ze zich toegeëigend hebben zou al een eye-opener moeten zijn dat het zo niet langer kan.quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:22 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat doe je door te zorgen dat ze een huis hebben, niet door ze als zware criminelen in de cel te stoppen.
Werkt in het VK namelijk ook niet.
Je kunt ook hard werken en niet rijk worden toch? Ik neem aan de ome Donald ook graag wil dat de productiebanden blijven draaien. Ook al werk je 160 uur per week, rijk wordt je er niet van. Wat ga je met die groep mensen doen dan?quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:22 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Dat zit in de cultuur. Hard werken om rijk te worden.
Ach welnee. Mijn ex zijn familie en vrienden wonen in New York. Zelfs in dat linksige bolwerk lopen velen nog met Trump weg.quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:16 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Het grote overdeel van die mensen zijn ook klaar met trump
Van die mensen zijn er volgens peilingen nog maar 30 procent over die nog steeds op trump zouden stemmen
Als Trump (al dan niet onvrijwillig) het loodje zou leggen tijdens zijn ambt dan komt er nog een radicaler figuur voor in de plaats. En dan is er ook nog eens kans dat de vlam echt in de pan slaat en het op een burgeroorlog uitdraait.quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:07 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik zag laatst op instagram een bericht dat heel Amerika maar op 1 bericht zitten te wachten over trump
je mag zelf raden welk bericht.....
Het begint met een El en het eindigt op Salvadorquote:Op maandag 11 augustus 2025 09:51 schreef Janneke141 het volgende:
Wat wil ie eigenlijk gaan doen met die mensen, opsluiten? Zijn ze in elk geval niet meer dakloos
Het is nog steeds de Amerikaanse Droom. En is hij niet druk bezig om alle mensen die het slechtst betaalde werk doen, de illegalen, er uit te gooien? Die zelfs op laat sluiten?quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:33 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Je kunt ook hard werken en niet rijk worden toch? Ik neem aan de ome Donald ook graag wil dat de productiebanden blijven draaien. Ook al werk je 160 uur per week, rijk wordt je er niet van. Wat ga je met die groep mensen doen dan?
De Amerikaanse droom is natuurlijk een sprookje wat voor een elite groepje mensen is verzonnen. Daar kan je geen heel land mee besturen want dan loop je tegen bovenstaande problemen aan.quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:48 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Het is nog steeds de Amerikaanse Droom. En is hij niet druk bezig om alle mensen die het slechtst betaalde werk doen, de illegalen, er uit te gooien? Die zelfs op laat sluiten?
Er zouden geen daklozen zijn als men de grote bedrijven uit de verstedelijkte gebieden zou weren. Want de grote bedrijven brengen alleen maar financiële en geestelijke armoede naar verstedelijkte gebieden.quote:Op maandag 11 augustus 2025 07:50 schreef Mortaxx het volgende:
Zouden ze hier ook eens moeten doen. Gewoon al die daklozen weg doen
Ja, hij wil dat de Amerikanen zelf weer in de fabriek gaan staan en in de mijnen gaan werken. Weg met die goedbetaalde kantoorbaantjes. En dat spaart de elite weer een berg loonkosten. Dus eigenlijk het omgekeerde van die droom. "The race to the bottom."quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:30 schreef Solispolar het volgende:
[..]
De Amerikaanse droom is natuurlijk een sprookje wat voor een elite groepje mensen is verzonnen. Daar kan je geen heel land mee besturen want dan loop je tegen bovenstaande problemen aan.
Maar goed, dat Donald er vooral voor dat elite groepje mensen is is vrij duidelijk.
Nee dat denk ik niet.quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:33 schreef Horzula het volgende:
[..]
Ach welnee. Mijn ex zijn familie en vrienden wonen in New York. Zelfs in dat linksige bolwerk lopen velen nog met Trump weg.
Nee, het is echt heel onwaarschijnlijk dat de Republikeinen de volgende verkiezingen gaan winnenquote:Op maandag 11 augustus 2025 10:39 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Als Trump (al dan niet onvrijwillig) het loodje zou leggen tijdens zijn ambt dan komt er nog een radicaler figuur voor in de plaats. En dan is er ook nog eens kans dat de vlam echt in de pan slaat en het op een burgeroorlog uitdraait.
quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:37 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Nee, het is echt heel onwaarschijnlijk dat de Republikeinen de volgende verkiezingen gaan winnen
Ik zou willen dat ik je optimisme kon delen.quote:In four years we have it fixed so good, you don't have to vote again.
Die vergelijking gaat maar heel beperkt op.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:36 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Nee dat denk ik niet.
Heleboel mensen die op Trump gestemd hebben zijn keihard genaaid door Trump, vooral ook ambtenaren die ontslagen zijn. Hele industrieen hebben last van de maatregelen van trump. Voornamelijk landbouwers die geen arbeiders meer hebben vanwege uitzettingen
Het is ook een wit zwart kwestie voor de mensen die trump maar blijven steunen. Trump kan je vergelijken met Wilders in nederland.
Die quote doelt op wat anders, heb ik zelf het idee.....quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:42 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
[..]
Ik zou willen dat ik je optimisme kon delen.
Ze roepen gewoon allebei wat de mensen willen horen, maar Trump heeft nog een plan. Ok, een heel slecht plan, maar hij heeft er 1. Wilders moet eerst nadenken wat hij allemaal beloofd heeft en dan kijken wat hij daar mee kan. En in de praktijk is dat niet veel.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:42 schreef Horzula het volgende:
[..]
Die vergelijking gaat maar heel beperkt op.
Wilders is bijvoorbeeld geen 'zakenman'.
Volgens mij geloven Wilders-stemmers geen hout van al die plannen en willen ze vooral op iets stemmen wat een einde aan de islamisering en de massa-immigratie belooft te maken (en misschien geloven ze daar zelfs niet in).quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:47 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ze roepen gewoon allebei wat de mensen willen horen, maar Trump heeft nog een plan. Ok, een heel slecht plan, maar hij heeft er 1. Wilders moet eerst nadenken wat hij allemaal beloofd heeft en dan kijken wat hij daar mee kan. En in de praktijk is dat niet veel.
Het afschuifsysteem. Ze hebben nog maar 1 koekje en dat willen die buitenlanders nu hebben. Terwijl de elite in hun vuistje lacht, want hun stapel koekjes groeit steeds harder. "Wat een domme sukkels", met een brede lach op hun gezicht.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:52 schreef Horzula het volgende:
[..]
Volgens mij geloven Wilders-stemmers geen hout van al die plannen en willen ze vooral op iets stemmen wat een einde aan de islamisering en de massa-immigratie belooft te maken (en misschien geloven ze daar zelfs niet in).
quote:Op maandag 11 augustus 2025 08:57 schreef Momo het volgende:
[..]
Ongeveer van de helft van de daklozen heeft gewoon een baan zoals ik hier boven noemde. Zorg gewoon dat dat soort mensen van de straat raken. Moeten ze in Nederland ook doen. Drugsverslaafden zijn een ander verhaal.
Een groot probleem daar zijn onverwachte en belachelijk hoge medische kosten. Als je de pech hebt om bijvoorbeeld kanker of hartproblemen te krijgen terwijl je niet verzekerd bent, dan moet je ineens tonnen aan extra kosten betalen. Kan je dat niet dan wordt je huis daardoor verkocht of kan je je huur niet meer betalen.quote:Op maandag 11 augustus 2025 09:00 schreef ToT het volgende:
[..]
Precies, voor hen zou er fatsoenlijke opvang moeten zijn tot ze de mogelijkheid hebben een huis te kunnen krijgen, maar huizen in de grote steden daar zijn achterlijk duur en ik neem aan dat er voor huur ook enorme wachtlijsten zijn.
Build baby, build! Of hebben ze daar ook last van de heikikker, de rugstreeppad en de platte schijfhorenslak?
Omdat het lokale beleid dit soort ophopingen van daklozen dus actief stimuleert. Daarnaast lopen er veel mensen rond op straat die bij de GGZ hulp zouden moeten krijgen, wat moeilijk gaat vanwege de deïnstitutionalisering, ook mede door beleid van de Democraten in de jaren 1960 en 1970.quote:Op maandag 11 augustus 2025 09:27 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Hoezo is democratisch beleid de oorzaak daarvan?
Da's waar ja. Doet me gelijk denken aan dat bericht over dat echtpaar die een cruise had gewonnen, maar 1 van hen kreeg ff een griepje en zat gelijk met een rekening van $47.000 opgescheept.quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:12 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
[..]
Een groot probleem daar zijn onverwachte en belachelijk hoge medische kosten. Als je de pech hebt om bijvoorbeeld kanker of hartproblemen te krijgen terwijl je niet verzekerd bent, dan moet je ineens tonnen aan extra kosten betalen. Kan je dat niet dan wordt je huis daardoor verkocht of kan je je huur niet meer betalen.
Ja, het falen van rechts is altijd de schuld van links.quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:24 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Omdat het lokale beleid dit soort ophopingen van daklozen dus actief stimuleert. Daarnaast lopen er veel mensen rond op straat die bij de GGZ hulp zouden moeten krijgen, wat moeilijk gaat vanwege de deïnstitutionalisering, ook mede door beleid van de Democraten in de jaren 1960 en 1970.
Het wekt ook de vraag op waarom dit soort dingen benoemen altijd voor zoveel ophef zorgt hier op FOK! Meteen staan er users klaar de Democraten met hand en tand te verdedigen, vanuit de volle overtuiging dat alle problemen de schuld moeten zijn van de Republikeinen.
Als men het nu niet eens zo tribaal bekijkt, kun je wellicht tot de conclusie komen dat er wel degelijk veel is misgegaan onder Democratisch beleid. De Republikeinen met hun neoliberale beleid, waarbij enige vorm van een sociaal vangnet vaak wordt geblokkeerd speelt natuurlijk ook een rol.
In staten en steden waar de Democraten al decennialang het beleid mogen maken ligt het ook echt aan dat beleid, niet aan de Republikeinen. Het is vanuit dat perspectief juist ook bijzonder dat sommigen alsnog naar de Republikeinen wijzen.quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:27 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ja, het falen van rechts is altijd de schuld van links.
Wat, echt?quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:26 schreef ToT het volgende:
[..]
Da's waar ja. Doet me gelijk denken aan dat bericht over dat echtpaar die een cruise had gewonnen, maar 1 van hen kreeg ff een griepje en zat gelijk met een rekening van $47.000 opgescheept.
Je hebt daar ook mensen die in levensgevaar zijn en dan alsnog met ambulancebroeders op de vuist gaan om maar niet naar het ziekenhuis vervoerd te worden omdat ze niet met levenslange torenhoge schulden willen komen te zitten.
'Dus'?quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:24 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Omdat het lokale beleid dit soort ophopingen van daklozen dus actief stimuleert
Ik weet de precieze situaties niet, maar als je half buiten bewustzijn bent en er moet met spoed gehandeld worden om je leven te redden, dan kan ik me voorstellen dat ze niet luisteren naar iemand die misschien zit te ijlen door zwaar bloedverlies of een hersenschudding of wat dan ook; je wil zo iemand's leven redden.quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:35 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat, echt?
Belachelijk. Je hebt altijd het recht om hulp af te slaan ( niet letterlijk dan, haha).
Is dat in de VS anders dan?
Dan vecht iemand ook niet meer om niet opgenomen te worden.quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:38 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik weet de precieze situaties niet, maar als je half buiten bewustzijn bent en er moet met spoed gehandeld worden om je leven te redden, dan kan ik me voorstellen dat ze niet luisteren naar iemand die misschien zit te ijlen door zwaar bloedverlies of een hersenschudding of wat dan ook; je wil zo iemand's leven redden.
Hehe I know, maar ik heb her en der wel berichten er over gelezen dat het gebeurt.quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:49 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dan vecht iemand ook niet meer om niet opgenomen te worden.
Daar heb ik dus al enkele voorbeelden van gegeven in de post die je quote: het toestaan van dakloosheid op straten, het legaliseren van drugs en de deïnstitutionalisering van de tweede helft van de 20e eeuw. Daar kun je nog aan toevoegen het actief beschermen van illegalen in de bekende 'sanctuary cities'.quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:35 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
'Dus'?
Je impliceert dat dat logisch volgt uit het één of ander, maar het enige dat je doet is nog een keer herhalen dat het het resultaat is van democratisch beleid. Mijn vraag: hoezo dan?
Ook daar ligt het probleem bij Democratisch beleid: het wel inzetten op goedkopere huizen maar vervolgens de mogelijkheden tot bouwen flink beperken, wat vervolgens natuurlijk weer zorgt voor hogere prijzen. Zie bijvoorbeeld:quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:38 schreef Momo het volgende:
Volgens mij zijn we het er wel vrijwel allemaal mee eens dat daklozen, zeker in de VS niet allemaal kansloze junkies zijn. En ze naar een andere stad brengen lost geen problemen op.
En zie ook deze postcast:quote:What accounts for the greater housing shortages in blue states, relative to purple and red states? Surely, the fact that many blue states contain high-opportunity, high-income metro areas with strong demand for housing plays a role. But, as we show here, the evidence also suggests that blue states tend to impose more onerous restrictions on building new housing than red and purple states, exacerbating shortages.
Bron
quote:Jenny Schuetz is a senior fellow at the Brookings Institution and the author of the new book “Fixer Upper: How to Repair America’s Broken Housing Systems,” which is perhaps the best, clearest overview of America’s housing problems to date.
We discuss why the states with the highest homelessness rates are all governed by Democrats, the roots of America’s homelessness crisis, why economists believe the U.S. gross domestic product could be over a third — a third! — higher today if American cities had built more housing, why it’s so hard to build housing where it’s needed most, the actual (and often misunderstood) causes of gentrification, why public housing has such a bad reputation in the U.S.; how progressives’ commitment to local democracy and community voice surprisingly lies at the heart of America’s housing crises, why homeownership is still the primary vehicle of wealth accumulation in America (and the toxic impact that has on our politics), what the U.S. can learn from the housing policies of countries like Germany and France, what it would take to build a better politics of housing and much more.
Bron
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |