Dat procederen dat kost toch een godsvermogen??quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 17:13 schreef Nattekat het volgende:
Dit heb je overal, hier in de buurt wordt de bouw van een compleet nieuw dorp al 15 jaar kapotgeprocedeerd.
natuur , recreatie en waterbergingquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 20:33 schreef AchJa het volgende:
[..]
En wat gaat er met die overgebleven 31% gebeuren dan? Oefenterreinen defensie?
klopt , ik vermoed Groen Links mensenquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:11 schreef Telefoonvork het volgende:
Het zullen vast en zeker van die zure vegan types zijn die elk feestje verstieren omdat er vlees op de bbq ligt en dat de woning van hun "frenemies" (vrienden hebben ze niet) niet het A-energielabel heeft... maar vervolgens wel elke drie maanden op vakantie gaan naar de andere kant van de wereld met het vliegtuig.
Of minder mensen in Nederland. Dat helpt ook tegen het tekort aan woningen. Maar mensen willen meer bouwen en ondertussen afvragen waarom de natuur naar de klote gaat.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 17:13 schreef Nattekat het volgende:
Dit heb je overal, hier in de buurt wordt de bouw van een compleet nieuw dorp al 15 jaar kapotgeprocedeerd.
Allemaal mensen die denken dat ze goed bezig zijn, en ook zonder blikken of blozen beweren dat ze alleen maar constructief willen zijn. Ja, leuk, nu oprotten met je gejank.
In het bestuursrecht heb je geen advocaat nodig om te procederen dus ik denk dat het met de kosten wel meevalt.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:09 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat procederen dat kost toch een godsvermogen??
aan advocaat kosten en derg
Preciesquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:22 schreef HSG het volgende:
[..]
Of minder mensen in Nederland. Dat helpt ook tegen het tekort aan woningen.
Daar zitten nu waarschijnlijk drugsdealers hun waar te verkopen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:19 schreef Jan_Onderwater het volgende:
De A15 en de A18 zijn gepland aan elkaar verbonden te worden deels via de A12. De aansluiting op de A12 zit tussen Duiven en Zevenaar. Daar staat een oud tankstation wat afgebroken zou worden maar dat is niet gelijk gebeurd en dat staat nu al sinds corona leeg. Paar regelneukers menen nu dat daar vleermuizen zijn gaan wonen en mag het niet worden afgebroken
Ja ja
Er komen steeds meer mensen naar Nederland waardoor er een tekort aan woningen zijn dus gaat men bouwen. Vervolgens komen er nog meer mensen naar Nederland waardoor men nog meer gaat bouwen om dat tekort weer te compenseren en zo zitten wij in een spiraal. Vervolgens gaat men op alle lagen klagen dat de natuur naar de sodemieter gaat.quote:
De leefbaarheid gaat naar de sodemieter, met dank aan de linkse asielindustrie. Waarom een land als Denemarken wel verstandig beleid kan voeren en in dit land een 2e Bangladesh kennelijk het ideaalbeeld is, vind ik verbazingwekkend. Er wonen nu al 12 miljoen mensen teveel in dit landquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:25 schreef HSG het volgende:
[..]
Er komen steeds meer mensen naar Nederland waardoor er een tekort aan woningen zijn dus gaat men bouwen. Vervolgens komen er nog meer mensen naar Nederland waardoor men nog meer gaat bouwen om dat tekort weer te compenseren en zo zitten wij in een spiraal. Vervolgens gaat men op alle lagen klagen dat de natuur naar de sodemieter gaat.
we moeten 30% van de landbouw schrappen , dat had al 25 jaar geleden moeten gebeurenquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:25 schreef HSG het volgende:
[..]
Er komen steeds meer mensen naar Nederland waardoor er een tekort aan woningen zijn dus gaat men bouwen. Vervolgens komen er nog meer mensen naar Nederland waardoor men nog meer gaat bouwen om dat tekort weer te compenseren en zo zitten wij in een spiraal. Vervolgens gaat men op alle lagen klagen dat de natuur naar de sodemieter gaat.
In 1950 woonden er 10 miljoen Nederlanders in Nederland. Dat ging prima. Hieronder een kaart van de Randstad in 1950 en 2010. Dus in 60 jaar tijd is het volk bijna verdubbelt tegenover dat het honderden/duizenden jaren over heeft gedaan om tot 10 miljoen te komen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:30 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
De leefbaarheid gaat naar de sodemieter, met dank aan de linkse asielindustrie. Waarom een land als Denemarken wel verstandig beleid kan voeren en in dit land een 2e Bangladesh kennelijk het ideaalbeeld is, vind ik verbazingwekkend. Er wonen nu al 12 miljoen mensen teveel in dit land
En jezelf meer afhankelijk maken van voedsel vanuit het buitenland. Goed plan.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:31 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
we moeten 30% van de landbouw schrappen , dat had al 25 jaar geleden moeten gebeuren
minder immigratie dat gaat niet gebeuren
Maar nog steeds een land.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 21:04 schreef AchJa het volgende:
[..]
Met minder inwoners dan Den Haag...
Wanneer er minder boeren zijn en de woningnood wordt verminderd?quote:[..]
Men gunt elkaar het licht in de ogen nu al niet, laat staan wat er dan gaat gebeuren.
Nederland exporteert nu al 90% van de landbouw , dus daar kan best de helft af, en voedsel is er zat , meer dan jij weet,quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:36 schreef HSG het volgende:
En jezelf meer afhankelijk maken van voedsel vanuit het buitenland. Goed plan.
Dat moet inderdaad gaan gebeuren jaquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 23:37 schreef JopieKlaassen het volgende:
En dan verbaasd zijn als iemand die lui een paar terechte tikken geeft
Geheid dat ze je gaan aanklagen…quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 23:37 schreef JopieKlaassen het volgende:
En dan verbaasd zijn als iemand die lui een paar terechte tikken geeft
40 jaar lullen over 7km ofso toch? Dat was 3 dagen per strekkende meter dacht ik.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 17:14 schreef Netsplitter het volgende:
De plannen om de A4 door te trekken langs Delft zijn ook jaaaarenlang getraineert vanwege een beest.
Dus ze hebben nog een jaar of dertig te gaan...
40 jaar lullen over 7km ofso toch? Dat was 3 dagen per strekkende meter dacht ik.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 17:14 schreef Netsplitter het volgende:
De plannen om de A4 door te trekken langs Delft zijn ook jaaaarenlang getraineert vanwege een beest.
Dus ze hebben nog een jaar of dertig te gaan...
Dan kan je nergens meer bouwen. Die dieren lopen massaal overal.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 17:53 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
rondom Utrecht wil men ook niet bouwen vanwege konijnen
zolang er konijnen zijn wordt er geen woningbouw gedaan ,
[..]
Het gaat volgens de provincie niet goed met deze dieren.
Nou en er lopen wat konijnen en hazen hier , niet te filmen , fazanten ook stikt er van
[..]
stikt van de konijnen hier vooral vlak voor de vakantietijdquote:Op zondag 10 augustus 2025 00:27 schreef Red_85 het volgende:
[..]
40 jaar lullen over 7km ofso toch? Dat was 3 dagen per strekkende meter dacht ik.
Bizar.
[..]
Dan kan je nergens meer bouwen. Die dieren lopen massaal overal.
Met bet konijn en de haas gaat het niet goed, jahooor
Klopt.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 20:00 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ik denk dat een bepaalde balans gewenst en dat deze in Nederland zoek is.
nee die komen graag zelf, Nederland is zeer gewild, de gate van Europaquote:Op zondag 10 augustus 2025 00:30 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Klopt.
Dus deuren dicht. Het volk wat hier al zit snapt dat en groeit niet keer. Sterker nog: krimpt. Maar de overheid wil kosten wat het kost groei, dus importeert het nieuw volk.
Fiets regelmatig. Nergens een veld in NH zonder konijn of haas.quote:Op zondag 10 augustus 2025 00:29 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
stikt van de konijnen hier vooral vlak voor de vakantietijd
ga maar eens wandelen je ziet ze overal
Alle kikkers het land uit knikkeren.quote:Op zondag 10 augustus 2025 01:40 schreef SymbolicFrank het volgende:
Kunnen we ophouden met ieder topic te spammen met gezeik over immigranten? Dank je.
Ja sommigen zien in een topic over boterbloemen nog een kans om over moslims en migranten te zeikenquote:Op zondag 10 augustus 2025 01:40 schreef SymbolicFrank het volgende:
Kunnen we ophouden met ieder topic te spammen met gezeik over immigranten? Dank je.
alle kikkers, padden en slakken terug naar hun eigen landquote:Op zondag 10 augustus 2025 02:58 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Alle kikkers het land uit knikkeren.
ik geef vlak voor de vakantietijd altijd Flappie de vrijheid en de goudvissen ook .quote:Op zondag 10 augustus 2025 00:33 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Fiets regelmatig. Nergens een veld in NH zonder konijn of haas.
Vandaar dat je ook giga veel roofvogels ziet hier. Buizerds, sperwers, kiekendieven, soms een slechtvalk.
Dikke bullshit dus.
Ging het toen echt beter of zijn juist deze beschermde beestjes terug gekomen in de tijd dat de boeren weg waren en de bouwfase van woningen nog niet begonnen was?quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 20:08 schreef AchJa het volgende:
[..]
Maar al die bebouwing is dus niet goed voor de natuur blijkbaar... Vroeger ging het beter toen die boeren er nog zaten maar ja, die boeren lieten de natuur omvallen met hun stikstofdekens ofzo.
Haha, zat me ook al te verbazen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 01:40 schreef SymbolicFrank het volgende:
Kunnen we ophouden met ieder topic te spammen met gezeik over immigranten? Dank je.
Of ze hebben chronische overlast, omdat ze in zwarte wijken, in de buurt van een AZC of in binnensteden wonen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:04 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Haha, zat me ook al te verbazen.
Maar het zal er wel niet in zitten. Bij die typetjes draait altijd alles om immigratie. Het is gewoon een soort obsessie geworden.
Dan kunnen ze beter thuisplusflats bouwen dan krijg je weer doorstroom vanquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:22 schreef HSG het volgende:
[..]
Of minder mensen in Nederland. Dat helpt ook tegen het tekort aan woningen. Maar mensen willen meer bouwen en ondertussen afvragen waarom de natuur naar de klote gaat.
En dan nog meer natuur opofferen en nog meer binnenlaten? Straks zijn wij het dichtstbevolkte land ter wereld.quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:23 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dan kunnen ze beter thuisplusflats bouwen dan krijg je weer doorstroom van
Gaat wel ten koste van de economie want we verdienen er miljarden aan. Of je moet veranderen en denken "met minder kan ik het ook doen" maar dat wil bijna niemand.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 23:36 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Nederland exporteert nu al 90% van de landbouw , dus daar kan best de helft af, en voedsel is er zat , meer dan jij weet,
En dan gaat boos topics over hele andere onderwerpen jullie helpen?quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:13 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Of ze hebben chronische overlast, omdat ze in zwarte wijken, in de buurt van een AZC of in binnensteden wonen.
En die groep wordt steeds groter, het is dan ook niet gek dat bepaalde mensen er meer over klagen en er een andere mening op na houden dan de bewoners in witte wijken en dorpen.
Mee eens.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:42 schreef phpmystyle het volgende:
Probleem is niet dat deze mensen procederen, het probleem is dat de regels zodanig zijn dan ze dit vele jaren kunnen doen i.c.m. een gering belang versus een groot belang namelijk het bouwen van woningen. Dit is niet nieuw.
Dat dit kan wordt bewust in stand gehouden.
Leave Plons alonequote:Op zondag 10 augustus 2025 02:58 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Alle kikkers het land uit knikkeren.
Blijkbaar zaten dat soort beesten er al als ik de oude rapporten doorlees, hier 1 uit 2007:quote:Op zondag 10 augustus 2025 08:58 schreef Basp1 het volgende:
Ging het toen echt beter of zijn juist deze beschermde beestjes terug gekomen in de tijd dat de boeren weg waren en de bouwfase van woningen nog niet begonnen was?
quote:Effect op soorten
In het structuurplan wordt eenderde deel van de Bloemendalerpolder bebouwd, de overige tweederde blijft open maar zal niet geheel het huidige gebruik als grasland kennen. De huidige waarde van de Bloemendaler- en Gemeenschapspolder voor vogels is beperkt.
Als gevolg van de nieuwe inrichting zal de (nu al) beperkte betekenis van Bloemendaler- en Gemeenschapspolder voor weidevogels afnemen. Daarentegen zorgt de uitbreiding van het areaal moeras in de Bloemendalerpolder in combinatie met het ecoduct over de A1 voor een versterking van ecologische relaties voor onder meer vogels, amfibieën en reptielen. Dit is een kwaliteitsverbetering ten opzichte van de autonome ontwikkeling.
Als gevolg van het voornemen verdwijnt de huidige verschijningsvorm van de Bloemendalerpolder in zijn geheel. Dit betekent dat het leefgebied voor de meeste soorten, zoals nu aanwezig zal verdwijnen.
Enkele zwaar beschermde soorten, zoals de Rugstreeppad en de Heikikker, verliezen hun leefgebied, waarna in de toekomstige vorm van de Bloemendalerpolder (stedelijk gebied met groen) geen leefruimte meer voorhanden is.
De beoordeling van het structuurplan is negatief.
zolang het zoveel landbouwsubsidie kost zal dat wel meevallen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:29 schreef HSG het volgende:
Gaat wel ten koste van de economie want we verdienen er miljarden aan. Of je moet veranderen en denken "met minder kan ik het ook doen" maar dat wil bijna niemand.
zet die dikbil kikkers ergens in Friesland op een watertjequote:
Jullie?quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:37 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
En dan gaat boos topics over hele andere onderwerpen jullie helpen?
Wat een nachtelijke herrie! Asocialen worden te goed beschermdquote:
de enigste beesten die niet zeldzaam en bedreigd zijn voor de biodiversiteit dat zijn de koeien , schapen en geitenquote:Op zondag 10 augustus 2025 09:29 schreef raptorix het volgende:
Het feit dat een kikker zeldzaam is doorgaans omdat het gewoon niet succesvol geëvolueerd is, iemand trouwens nog een update over die korenwolven die geloof ik 120K per stuk hebben gekost omdat die faalbeesten zich niet kunnen verstoppen voor Buizerds
Gewoon pesticiden afschaffen en meer aan landbouw doen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 12:14 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
zolang het zoveel landbouwsubsidie kost zal dat wel meevallen.
[..]
En de vervuiling die mag wel wat minder van de varkenshouderij en koeien stront, het is de bedoeling dat er 30% minder veehouderij is om stikstof en fosfaat uitstoot te reduceren zodat er wat strontweilanden schoon opgeleverd gaan worden
Zolang een spin netjes in zijn hoek van het plafond blijft zitten wel.quote:Op zondag 10 augustus 2025 14:42 schreef michaelmoore het volgende:
Verder is ieder spinnetje , regenworm en vlinder nu een beschermde diersoort
en de landbouw terug naar 50% zodat er wel een rendement over blijftquote:Op zondag 10 augustus 2025 16:33 schreef HSG het volgende:
[..]
Gewoon pesticiden afschaffen en meer aan landbouw doen.
En pesticiden afschaffen. Daarnaast al dat ontnomen land teruggeven aan de natuur.quote:Op zondag 10 augustus 2025 16:37 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
en de landbouw terug naar 50% zodat er wel een rendement over blijft
en woningbouw en recreatiequote:Op zondag 10 augustus 2025 16:38 schreef HSG het volgende:
[..]
En pesticiden afschaffen. Daarnaast al dat ontnomen land teruggeven aan de natuur.
ok ga het ze maar zeggen , maar ik denk dat er ook veel meer gebouwd gaat wordenquote:Op zondag 10 augustus 2025 16:39 schreef HSG het volgende:
[..]
[..]
Nee aan de natuur. De mens heeft al genoeg kapot gemaakt.
Helaas wel.quote:Op zondag 10 augustus 2025 16:40 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ok ga het ze maar zeggen , maar ik denk dat er ook veel meer gebouwd gaat worden
prima juist, er zijn zat mensen die graag een fraaie moderne woning willen , Jij niet >?? vooral aan het waterquote:
Nee ik wil niet doodgaan omdat anderen alleen maar aan zichzelf denken.quote:Op zondag 10 augustus 2025 16:42 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
prima juist, er zijn zat mensen die graag een fraaie moderne woning willen , Jij niet >?? vooral aan het water
water zat in Nederland
water is niet alleen voor varkens, ook voor nederlanders
https://propertynl.com/Ni(...)0c-8489-431da9ac81e6
[ afbeelding ]
maar er gaan veel meer woningen gebouwd worden , laten we dat hopen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 17:03 schreef HSG het volgende:
[..]
Nee ik wil niet doodgaan omdat anderen alleen maar aan zichzelf denken.
Lebbis had hier jaren geleden een item over. Was hilarisch! Heerlijke humor!quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:29 schreef raptorix het volgende:
Het feit dat een kikker zeldzaam is doorgaans omdat het gewoon niet succesvol geëvolueerd is, iemand trouwens nog een update over die korenwolven die geloof ik 120K per stuk hebben gekost omdat die faalbeesten zich niet kunnen verstoppen voor Buizerds
Sicco Mansholt was de man van de efficiente landbouw, ruilverkaveling was het toverwoordquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 20:28 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zoiets zal Sicco Mansholt ook wel geroepen hebben vlak na WW2...
Onzin. Nederland is maar voor 6% bebouwd. Dat mag best fors meer worden. Maar landbouw is momenteel bijna 60% van het hele land, dat moet terug naar 40, liefst 30%. En dan is er ruimte zat om te bouwen, infrastructuur en mooie parken aan te leggen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 16:39 schreef HSG het volgende:
[..]
[..]
Nee aan de natuur. De mens heeft al genoeg kapot gemaakt.
Waar haal je 6% vandaan?quote:Op zondag 10 augustus 2025 18:41 schreef Ghost_Buster het volgende:
[..]
Onzin. Nederland is maar voor 6% bebouwd. Dat mag best fors meer worden. Maar landbouw is momenteel bijna 60% van het hele land, dat moet terug naar 40, liefst 30%. En dan is er ruimte zat om te bouwen, infrastructuur en mooie parken aan te leggen.
quote:De categorie bebouwd beslaat bijna 24 procent van het landoppervlak. Hieronder vallen alle terreinen die grotendeels bebouwd of bestraat zijn, zoals bebouwing, bedrijventerreinen, wegen en andere infrastructuur, maar ook openbaar groen zoals parken.
Lebbis had hier jaren geleden een item over. Was hilarisch! Heerlijke humor!quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:29 schreef raptorix het volgende:
Het feit dat een kikker zeldzaam is doorgaans omdat het gewoon niet succesvol geëvolueerd is, iemand trouwens nog een update over die korenwolven die geloof ik 120K per stuk hebben gekost omdat die faalbeesten zich niet kunnen verstoppen voor Buizerds
Kees en Bianca zijn dan niet verdreven door een paar kutkikkers, maar door compleet debiele, volledig doorgeslagen regelgeving. En precies DAT is de kern van het probleem. De regelgeving, bedacht door achterlijke zweefteven, moet compleet op de schop. Decennialang schoven de grenzen van het toelaatbare steeds verder op dankzij procederende zweefteven die onterecht in het gelijk werden gesteld, keer op keer, tot het een karikatuur van zichzelf werd. Dat punt is nu uitgebreid bereikt.quote:Op zondag 10 augustus 2025 14:14 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Wat een nachtelijke herrie! Asocialen worden te goed beschermdNaar Frankrijk ermee! Want Nederland is gek op mensen
Heel veel mensen
Je moet er toch niet aan denken dat Kees en Bianca in een auto moeten slapen omdat ze uit hun eigen huis zijn verdreven door kikkers en dat ze elders niks meer kunnen vinden.
Jij betrekt ook industrie e.d. erbij. Ik heb het enkel over woningbouw. Dat is 6%.quote:Op zondag 10 augustus 2025 18:46 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Waar haal je 6% vandaan?
https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)n-koste-van-landbouw
[..]
wegen, spoorwegen en industrie is ook 4% van het ruimtebeslag en woningbouw 6% maar landbouw is 54%quote:Op zondag 10 augustus 2025 18:46 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Waar haal je 6% vandaan?
https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)n-koste-van-landbouw
[..]
Of gewoon minder mensen in Nederland. Hebben je kinderen ook een huis later.quote:Op zondag 10 augustus 2025 17:21 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
maar er gaan veel meer woningen gebouwd worden , laten we dat hopen.
voor onze kinderen en nieuwe inwoners
Waarom fors meer? Er zijn teveel mensen en mensen maken de natuur stuk.quote:Op zondag 10 augustus 2025 18:41 schreef Ghost_Buster het volgende:
[..]
Onzin. Nederland is maar voor 6% bebouwd. Dat mag best fors meer worden. Maar landbouw is momenteel bijna 60% van het hele land, dat moet terug naar 40, liefst 30%. En dan is er ruimte zat om te bouwen, infrastructuur en mooie parken aan te leggen.
Dat gaat nietquote:Op zondag 10 augustus 2025 22:08 schreef HSG het volgende:
[..]
Of gewoon minder mensen in Nederland. ..]
De meeste voor een paspoort.quote:Op zondag 10 augustus 2025 22:12 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat gaat niet
mijn exvrouw komt ook uit verweggistan en woont al 20 jaar in nederland
men komt heel graag hierheen voor de liefde
Omdat we een enorm tekort aan woningen hebben. Het totale tekort heeft de omvang van de gehele stad leeuwarden, meer dan honderdduizend woningen. Dus ja, fors meer. En de komende eeuwen blijven er mensen bij komen. Nederland wordt een stadstaat.quote:Op zondag 10 augustus 2025 22:08 schreef HSG het volgende:
[..]
Of gewoon minder mensen in Nederland. Hebben je kinderen ook een huis later.
[..]
Waarom fors meer? Er zijn teveel mensen en mensen maken de natuur stuk.
nee ze blijvenquote:
Leuk man en daarna raar opkijken dat de natuur en het klimaat naar de klote gaat.quote:Op zondag 10 augustus 2025 22:13 schreef Ghost_Buster het volgende:
[..]
Omdat we een enorm tekort aan woningen hebben. Het totale tekort heeft de omvang van de gehele stad leeuwarden, meer dan honderdduizend woningen. Dus ja, fors meer. En de komende eeuwen blijven er mensen bij komen. Nederland wordt een stadstaat.
Ik had het niet over jouw vrouw.quote:Op zondag 10 augustus 2025 22:13 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee ze blijven
paspoort heeft ze nooit gebruikt
Welnee, niet overdrijven. De natuur vindt altijd een weg. Daar hoef je je geen zorgen over te maken, ook al wordt dat je nu via alle media aangepraat. Maar alle media staan in dienst van de overheid en worden gestuurd en gecensureerd door diezelfde overheid en blaten dus niet bepaald de waarheid, onthoud dat.quote:Op zondag 10 augustus 2025 22:18 schreef HSG het volgende:
[..]
Leuk man en daarna raar opkijken dat de natuur en het klimaat naar de klote gaat.
[..]
Bouwen is nog het minste probleem, financieren wel.quote:Op zondag 10 augustus 2025 16:41 schreef theunderdog het volgende:
Iedereen die in deze tijden van woningnood, woningbouw aan het frustreren is is niets anders dan tuig. Het maakt mij niet uit vanuit welke hoek het komt. Milieuwappies, of juist domme boeren. Bouwen zijn prioriteit nummer 1 moeten zijn.
De natuur vindt zeker een weg, zelf als het de mens wil uitroeien.quote:Op maandag 11 augustus 2025 02:41 schreef Ghost_Buster het volgende:
[..]
Welnee, niet overdrijven. De natuur vindt altijd een weg. Daar hoef je je geen zorgen over te maken, ook al wordt dat je nu via alle media aangepraat. Maar alle media staan in dienst van de overheid en worden gestuurd en gecensureerd door diezelfde overheid en blaten dus niet bepaald de waarheid, onthoud dat.
ik heb een vrouw uit Kirgizie en een uit Thailand binnengehaald in Nederland , gewoon met een MVV formulier, daar heeft de staat niets aan gedaan he , dus niet de staat altijd de schuld gevenquote:Op maandag 11 augustus 2025 09:28 schreef RealistAtheist het volgende:
Het echte probleem is natuurlijk gewoon dat we hier teveel mensen hebben en nog steeds achterlijke hoeveelheden mensen binnenlaten.
Dat gezegd hebbende, goed dat Bianca en Kees het kleine beetje groen wat er nog is proberen te beschermen. En dat we wel boerenland kunnen opofferen voor woningbouw los je het probleem niet mee op. Stop nou gewoon eens met het binnenlaten van 100.000en mensen!!!!
En nee ik heb niks met boeren. Lekker minimaal de helft van hun land opkopen voor een normale prijs en anders confisceren. Maar dan wel allemaal natuurgebied van maken en niet volplempen met de zoveelste troosteloze vinexwijk.
Ik stelde me jou wel een beetje voor als een oud vies mannetje die een vrouw uit een ver land moet halen omdat hij kansloos is bij vrouwen hier. Bedankt voor de bevestiging.quote:Op maandag 11 augustus 2025 09:35 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik heb een vrouw uit Kirgizie en een uit Thailand binnengehaald in Nederland , gewoon met een MVV formulier, daar heeft de staat niets aan gedaan he , dus niet de staat altijd de schuld geven
Liefde is machtig joh
klopt , hele smerige ventquote:Op maandag 11 augustus 2025 09:38 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Ik stelde me jou wel een beetje voor als een oud vies mannetje die een vrouw uit een ver land moet halen omdat hij kansloos is bij vrouwen hier. Bedankt voor de bevestiging.
Dat is overigens geen rare argumentatie maar met een onderzoek van ¤2k kun je het tegendeel bewijzen en desnoods nog voor 10k wat van die kastjes plaatsen om ze te verhuizen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:19 schreef Jan_Onderwater het volgende:
De A15 en de A18 zijn gepland aan elkaar verbonden te worden deels via de A12. De aansluiting op de A12 zit tussen Duiven en Zevenaar. Daar staat een oud tankstation wat afgebroken zou worden maar dat is niet gelijk gebeurd en dat staat nu al sinds corona leeg. Paar regelneukers menen nu dat daar vleermuizen zijn gaan wonen en mag het niet worden afgebroken
Ja ja
Als je het tegendeel kan bewijzen hoef je geen kastjes te plaatsen..quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dat is overigens geen rare argumentatie maar met een onderzoek van ¤2k kun je het tegendeel bewijzen en desnoods nog voor 10k wat van die kastjes plaatsen om ze te verhuizen.
Zal wel in holtes in oude bomen e.d. zijn. Maar de oude bossen die daarvoor nodig zijn, hebben we eeuwen geleden vakkundig opgeruimd, bijvoorbeeld om onze huizen te bouwenquote:Op maandag 11 augustus 2025 10:23 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Als je het tegendeel kan bewijzen hoef je geen kastjes te plaatsen..![]()
Maar goed ik vraag me dan altijd af waar die zeldzame vleermuisjes woonden voordat wij als mensen huizen bouwden waarin deze hun schuilplaatsen vonden..
Goed punt maar je vind er altijd wel 1.quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:23 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Als je het tegendeel kan bewijzen hoef je geen kastjes te plaatsen..![]()
Maar goed ik vraag me dan altijd af waar die zeldzame vleermuisjes woonden voordat wij als mensen huizen bouwden waarin deze hun schuilplaatsen vonden..
Bigamie is verboden in Nederland hè. Wel een niche, een Kirigizische.quote:Op maandag 11 augustus 2025 09:35 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik heb een vrouw uit Kirgizie en een uit Thailand binnengehaald in Nederland , gewoon met een MVV formulier, daar heeft de staat niets aan gedaan he , dus niet de staat altijd de schuld geven
Liefde is machtig en internet is prachtig
Als men maar zijn gang kan gaan met in het wilde weg weilanden (en bij ons bollenland) vol te zetten met lelijke koopwoningen (en Polenhotels hoewel die stukken zinvoller zijn dan forenzen woningen) en daarvoor de oude boeren weggetjes uit de 19e eeuw gebruikt (Haarlemmermeer), zijn we allemaal nog veel verder van huis.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 17:42 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En eigenlijk is het nog simpeler: de provincie en de projectontwikkelaar moeten hun zaakjes gewoon op orde hebben. Heb je dat niet? Dan kan je teruggefloten worden. Tough luck.
Heel gezond om de overheid en projectontwikkelaars niet hun goddeloze gang te laten gaan.
niet tegelijk dat klopt,quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:29 schreef nostra het volgende:
[..]
Bigamie is verboden in Nederland hè. Wel een niche, een Kirgizische.
quote:AI-overzicht
Het is moeilijk om een exact aantal te geven van hoeveel buitenlanders jaarlijks met een MVV (Machtiging tot voorlopig verblijf) naar Nederland komen, omdat de aantallen fluctueren en afhankelijk zijn van verschillende factoren.
Echter, er is wel inzicht te geven in de migratiestromen naar Nederland.
In 2023 zijn er in totaal 336.000 mensen naar Nederland geëmigreerd, terwijl 198.000 mensen Nederland hebben verlaten, volgens het CBS.
De grootste groep immigranten bestaat uit mensen met een migratieachtergrond, zij zijn niet in Nederland geboren, aldus het CBS.
Van de totale bevolking van 17,9 miljoen mensen op 1 januari 2024, zijn er 2,9 miljoen in het buitenland geboren.
In 2024 heeft de IND over 21.180 asielaanvragen beslist, waarbij in 75,35% van de gevallen een verblijfsvergunning is verleend, blijkt uit cijfers van VluchtelingenWerk.
MVV en migratie in Nederland:
MVV is een vereiste:
Een MVV is een voorlopige verblijfsvergunning die nodig is voor sommige buitenlanders om naar Nederland te komen, bijvoorbeeld voor gezinshereniging, studie of werk.
Verschillende migratiegronden:
Er zijn verschillende redenen waarom mensen naar Nederland komen, waaronder:
Asiel: Mensen die vluchten voor oorlog of vervolging in hun land.
Gezinshereniging: Mensen die naar Nederland komen om bij hun familie te wonen.
54% van Nederland is Landbouw, daar kan best 25% af,quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:46 schreef Horzula het volgende:
[..]
Als men maar zijn gang kan gaan met in het wilde weg weilanden (en bij ons bollenland) vol te zetten met lelijke koopwoningen (en Polenhotels hoewel die stukken zinvoller zijn dan forenzen woningen) en daarvoor de oude boeren weggetjes uit de 19e eeuw gebruikt (Haarlemmermeer), zijn we allemaal nog veel verder van huis.
Als je kijkt naar de natuurlijke aanwas is de krimp al reeds begonnen. We zitten niet meer in de aanloop naar vergrijzing, maar middenin al ver over de helft. De babyboom kinderen zijn langzamerhand stervende.quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:47 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
54% van Nederland is Landbouw, daar kan best 25% af,
5% voor woningbouw en een 20% naar recreatie en natuur
mijn kinderen zijn al boomersquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:09 schreef Cruzinats het volgende:
n. Voordat die miljoen woningen er staan zijn 95% van de Nederlandse boomers al dood.
in de flevopolder en Noordoostpolder is ruimte zat voor woningbouwquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:11 schreef Cruzinats het volgende:
Woningnood lijkt erg omdat iedereen naar de randstad wil en in de overgebleven huizen op het platteland drukken ze allemaal statushouders in.
Het echte probleem is, dat we hier in een fijn land leven. Ok, steeds minder fijn met al die rechtse regeringen, maar nog steeds ver bovengemiddeld. En het klinkt misschien gek, maar mensen leven liever niet in een hutje als boer in Verweggistan, maar in een land waar ze van alle gemakken zijn voorzien.quote:Op maandag 11 augustus 2025 09:28 schreef RealistAtheist het volgende:
Het echte probleem is natuurlijk gewoon dat we hier teveel mensen hebben en nog steeds achterlijke hoeveelheden mensen binnenlaten.
Ik heb niks met de VVD. Heb er nog nooit op gestemd. Maar als je serieus denkt dat de gigantische influx van zowel arbeidsmigranten als asielzoekers gaat stoppen als we een linkse regering zouden hebben ben je echt ontzettend naïef. Er is momenteel geen partij in Nederland die de problemen in ons land wil oplossen, elk partijtje ziet in problemen juist een mooie kans om electoraat voor zich te winnen. Als je de problemen daadwerkelijk gaat oplossen dan heb je immers niks meer om je electoraat mee te paaien.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:43 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Het echte probleem is, dat we hier in een fijn land leven. Ok, steeds minder fijn met al die rechtse regeringen, maar nog steeds ver bovengemiddeld. En het klinkt misschien gek, maar mensen leven liever niet in een hutje als boer in Verweggistan, maar in een land waar ze van alle gemakken zijn voorzien.
Dus als we willen dat de mensen hier wegblijven, moeten we er hier ook gewoon een derdewereldland van maken. Alles voor de rijken en niets voor de armen. We kunnen het, we zijn al een heel eind op weg.
Als het zo doorgaat wordt de Nederlandse burger een bedreigde diersoort omdat zijn habitat wordt ingeperkt.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 17:23 schreef Harvest89 het volgende:
Voor de rest goede zaak natuurlijk.
Als het zeldzame of bedreigde kikkers zijn moet je hun leefgebied met rust laten, en gewoon een andere bouwlocatie zoeken.
Nou nee hoor. Dat is een mens en daar zijn er meer dan 8 miljard van.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:56 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Als het zo doorgaat wordt de Nederlandse burger een bedreigde diersoort omdat zijn habitat wordt ingeperkt.
Dat is het niet. We zijn gewoon allemaal heel egoïstisch geworden. Dat is waar rechts voor staat. Ikke, ikke. Zero-sum denken en alles afpakken van anderen om er zelf beter van te worden. Terwijl links graag alles samen wil doen. Sociaal. Want samen zijn we sterk. Rijke mensen denken wel graag dat ze alles aan zichzelf te danken hebben, maar zonder al hun werknemers, de opleidingen, infrastructuur, betaalbare zorg, toeslagen en een sociaal vangnet hadden ze niets.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:48 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Ik heb niks met de VVD. Heb er nog nooit opgestemd. Maar als je serieus denkt dat de gigantische influx van zowel arbeidsmigranten als asielzoekers gaat stoppen als we een linkse regering zouden hebben ben je echt ontzettend naïef. Er is momenteel geen partij in Nederland die de problemen in ons land wil oplossen, elk partijtje ziet in problemen juist een mooie kans om electoraat voor zich te winnen. Als je de problemen daadwerkelijk gaat oplossen dan heb je immers niks meer om je electoraat mee te paaien.
Ik ben het met je eens dat de maatschappij steeds individualistischer is geworden. Maar hoe wil je dat veranderen dan? En samenwerken gaat lastig met groepen mensen die lichtjaren van elkaar af staan qua denkbeelden. Ik wil niet samenwerken met mensen die middeleeuwse denkbeelden hebben en geenszins van plan zijn om daar ook maar een centimeter van af te wijken. Ik heb al lang opgegeven dat we een goedwerkende sociale samenleving krijgen in Nederland. Daarvoor is ons land veel te versnipperd. En dan krijg je inderdaad dat mensen (logischerwijs) voor zichzelf en hun familie kiezen.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:57 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Dat is het niet. We zijn gewoon allemaal heel egoïstisch geworden. Dat is waar rechts voor staat. Ikke, ikke. Zero-sum denken en alles afpakken van anderen om er zelf beter van te worden. Terwijl links graag alles samen wil doen. Sociaal. Want samen zijn we sterk. Rijke mensen denken wel graag dat ze alles aan zichzelf te danken hebben, maar zonder al hun werknemers, de opleidingen, infrastructuur, betaalbare zorg, toeslagen en een sociaal vangnet hadden ze niets.
In je eentje en zonder hulpmiddelen zul je als boer moeite moeten doen om genoeg eten voor jezelf te verbouwen. Als je in een groep gaat samenwerken en iedereen kan doen waar ze goed in zijn, dan kun je veel meer eten verbouwen dan je samen op kunt eten. Ondertussen is hier nog maar 1,5% van de mensen boer. Met samenwerken creëer je dus steeds meer welvaart voor alle betrokkenen. Dat noemen we dan ook een samenleving.
Ik werk in de Biblebelt en sommige van mijn collegas blijven volhouden dat de aarde 6000 jaar oud is en niet heteros door een conversie cursus op het juiste geslacht gaan vallen.quote:Op maandag 11 augustus 2025 12:28 schreef RealistAtheist het volgende:
Ik wil niet samenwerken met mensen die middeleeuwse denkbeelden hebben en geenszins van plan zijn om daar ook maar een centimeter van af te wijken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |