SPOILER: Oorspronkelijke OPOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:
LIVESTREAM
Bekijk deze YouTube-video
Ik heb al die tijd anders nog geen pro Isral betogingen gezien. Jij wel?quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 22:04 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Isral en Hamas, allebei fout. Wat is daar moeilijk aan? Echt belachelijk dat zoveel mensen zo krampachtig partij kiezen.
Beter opletten.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 20:20 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Ik heb al die tijd anders nog geen pro Isral betogingen gezien. Jij wel?
Er is maar n kant die meent zich continue te moeten uiten zonder daarbij normaal te kunnen doen. Het meest trieste van die kant is nog dat de meerderheid Gaza niet eens kan aanwijzen op de kaart.
*Sarcasme aan*quote:Op woensdag 6 augustus 2025 20:25 schreef spectrumanalyser het volgende:
Er is ook nog geen anti-Hamas betoging geweest.
Doordat er geen onafhankelijke journalisten in het gebied zijn, krijgt Pallywood alle zendtijd.
Die paar die er mogelijk geweest zijn (kan je nagaan hoeveel aandacht daaraan gegeven is) vallen in het niet tegenover de palliwappie demonstraties.quote:
Palestijnen worden aan de lopende band uitgemoord en gebashed. Ben jij blind of zo, maar laat maar. Het heeft niet zoveel zin met jou in discussie te gaan daar je het woord palliewappies gebruikt.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 20:37 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Die paar die er mogelijk geweest zijn (kan je nagaan hoeveel aandacht daaraan gegeven is) vallen in het niet tegenover de palliwappie demonstraties.
Zijn het ook.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 20:41 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Het heeft niet zoveel zin met jou in discussie te gaan daar je het woord palliewappies gebruikt.
Zouden ze echt gemist worden op deze aardbol?quote:Op woensdag 6 augustus 2025 20:41 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Palestijnen worden aan de lopende band uitgemoord en gebashed. Ben jij blind of zo, maar laat maar.
Mensen op een negeerlijst zitten is het summum van intellectuele armoede...quote:Op woensdag 6 augustus 2025 20:41 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Palestijnen worden aan de lopende band uitgemoord en gebashed. Ben jij blind of zo, maar laat maar. Het heeft niet zoveel zin met jou in discussie te gaan daar je het woord palliewappies gebruikt.
Je gaat ook linearecta op de ignorelijst.
En vervang Palestijnen in deze context eens door een ander land als Isral, Nederland, VS etc.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 21:12 schreef RipCity het volgende:
[..]
Zouden ze echt gemist worden op deze aardbol?
Wetende dat ook Palestijnen gewoon geboren worden bij vaders en moeders, en dus gewenst zijn, is het antwoord ja.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 21:12 schreef RipCity het volgende:
[..]
Zouden ze echt gemist worden op deze aardbol?
Palestijnen worden niet 'uitgemoord' maar zijn slachtoffer van Hamas die de eigen burgers gebruikt als menselijk schild. Isral is bezig met het uitroeien van Hamas. Burgerslachtoffers zijn collateral damage. Verder zijn Hamas-terroristen per definitie heel laf niet als strijder herkenbaar maar lopen ze rond in burgerkleding. Dat is kwalijk. En dat de media never nooit onderscheid maken tussen burgerslachtoffers en dooie Hamas ratten is nog kwalijker. Die linkse kut media manipuleren de massa en de effecten zijn steeds meer merkbaar.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 20:41 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Palestijnen worden aan de lopende band uitgemoord
Palliewappies bestaan wel zeker, rechts is echt niet de enige kant met wappies.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 20:41 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Palestijnen worden aan de lopende band uitgemoord en gebashed. Ben jij blind of zo, maar laat maar. Het heeft niet zoveel zin met jou in discussie te gaan daar je het woord palliewappies gebruikt.
Je gaat ook linearecta op de ignorelijst.
Ik denk als je met een anti-Hamas bord aankomt bij een Free Palestine demonstratie dat je heel snel weggestuurd wordt.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 20:25 schreef spectrumanalyser het volgende:
Er is ook nog geen anti-Hamas betoging geweest.
Doordat er geen onafhankelijke journalisten in het gebied zijn, krijgt Pallywood alle zendtijd.
Isral zou toch de onschuldige burgers de gelegenheid kunnen geven om te vluchten naar een ander land, zodat er bij beschietingen alleen nog maar terroristen geraakt zouden kunnen worden? Maar dat doet de labiele leiding van Isral niet, want ze gebruiken hun wapens veel te graag.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 22:03 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Palestijnen worden niet 'uitgemoord' maar zijn slachtoffer van Hamas die de eigen burgers gebruikt als menselijk schild. Isral is bezig met het uitroeien van Hamas. Burgerslachtoffers zijn collateral damage. Verder zijn Hamas-terroristen per definitie heel laf niet als strijder herkenbaar maar lopen ze rond in burgerkleding. Dat is kwalijk. En dat de media never nooit onderscheid maken tussen burgerslachtoffers en dooie Hamas ratten is nog kwalijker. Die linkse kut media manipuleren de massa en de effecten zijn steeds meer merkbaar.
Dit wil de internationale gemeenschap niet en Egypte (de meest logische bestemming) staat het niet toe.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 06:36 schreef torentje het volgende:
[..]
Isral zou toch de onschuldige burgers de gelegenheid kunnen geven om te vluchten naar een ander land, zodat er bij beschietingen alleen nog maar terroristen geraakt zouden kunnen worden? Maar dat doet de labiele leiding van Isral niet, want ze gebruiken hun wapens veel te graag.
Isral is goed in mensen wegjagen, maar niet in dat land vervolgens weer teruggeven. Andere landen zien het niet zo zitten om aan een etnische zuivering mee te werken en daarbij ook nog eens miljoenen extra hele boze burgers te moeten huisvesten.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 06:36 schreef torentje het volgende:
[..]
Isral zou toch de onschuldige burgers de gelegenheid kunnen geven om te vluchten naar een ander land, zodat er bij beschietingen alleen nog maar terroristen geraakt zouden kunnen worden? Maar dat doet de labiele leiding van Isral niet, want ze gebruiken hun wapens veel te graag.
Heb je van die beweringen ook bronnen? Want dan laten ze bewust onschuldige burgers het slachtoffer worden van labiele oorlogszuchtige leiders.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 08:20 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit wil de internationale gemeenschap niet en Egypte (de meest logische bestemming) staat het niet toe.
Ergens zou het ook een beetje vreemd zijn. Van Oekraners verwachten we dat zij zich bij wijze van spreken vrijwillig aanmelden bij het leger. Dan kun je wmb van Palestijnen of Gazanen niet verwachten dat zij zich verplicht naar een ander land laten verhuizen.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 08:36 schreef torentje het volgende:
[..]
Heb je van die beweringen ook bronnen? Want dan laten ze bewust onschuldige burgers het slachtoffer worden van labiele oorlogszuchtige leiders.
Zeker, zie bijvoorbeeld:quote:Op donderdag 7 augustus 2025 08:36 schreef torentje het volgende:
[..]
Heb je van die beweringen ook bronnen? Want dan laten ze bewust onschuldige burgers het slachtoffer worden van labiele oorlogszuchtige leiders.
In andere gevallen is er vaak genoeg aangegeven dat Palestijnen onderbrengen in andere landen een 'etnische zuivering' zou zijn. Wat nogal raar is, want dat wordt ook niet voor andere oorlogen gehanteerd. Zie onder meer:quote:"De Egyptische president Sisi zegt dat het de Palestijnse zaak geen goed zou doen als Egypte de vluchtelingen opneemt." Scheffers verwijst naar het jaar 1948, bij Palestijnen bekend als de Nakba, de 'catastrofe'. Na het uitroepen van de staat Isral in dat jaar sloegen zeker 700.000 Palestijnen op de vlucht of ze werden verdreven van hun land. Zij keerden niet meer terug.
"Egypte weet dat als zij de Palestijnse vluchtelingen zullen opnemen, ook zij waarschijnlijk nooit meer zullen terugkeren naar hun geboortegrond in de Gazastrook", aldus Scheffers.
"Het is een principile overweging", zegt ook Midden-Oostendeskundige Maurits Berger. "Egypte heeft zich decennia geleden al, samen met andere Arabische landen, gecommitteerd aan het in stand houden van de Palestijnse identiteit. Op het moment dat die landen hun nationaliteit geven aan de Palestijnen, verdwijnt het Palestijn-zijn."
Bron
De realiteit is dat de Palestijnen in de Gazastrook daar zowel van andere Arabische en Islamitische landen moeten blijven als veel activisten, actiegroepen en zelfs bepaalde politieke stromingen in het Westen, omdat men anders bang is dat zij niet meer terugkeren en daarmee een tweestatenoplossing (of zelfs meer) ten einde is.quote:Critics have said that any mass displacement of Gazans in the midst of a devastating war would amount to ethnic cleansing, an act associated with war crimes and crimes against humanity under international law. Israeli officials have countered that emigration would be voluntary and in line with international legal standards.
But aid groups argue that Israel’s war has made life in Gaza nearly impossible. Martin Griffiths, the United Nations’ top emergency relief official, has called the enclave “uninhabitable,” saying its people are “witnessing daily threats to their very existence.”
The Israeli approval would establish an administration within the defense ministry “to prepare and facilitate the safe and controlled movement of Gaza residents who wish to voluntarily move to third countries,” according to a statement from the defense ministry.
Its work would include “establishing movement routes, pedestrian checks at designated crossings in the Gaza Strip,” and infrastructure to enable people to leave.
Bron
Hoe zou de reactie zijn als je met een pro-Hamas bord aankomt?quote:Op woensdag 6 augustus 2025 22:40 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Ik denk als je met een anti-Hamas bord aankomt bij een Free Palestine demonstratie dat je heel snel weggestuurd wordt.
Amsterdam ziet zichzelf als wereldstad la Londen of New York en denkt dat hun meningen en ideen veel gewicht hebben in de rest van de wereld.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 10:05 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Op zich zie ik het probleem niet met medische hulp bieden aan mensen die het nodig hebben. Er worden nu ook mensen uit Gaza naar Isral en Jordani getransporteerd voor de genocide medische hulp. Als er plekken en middelen zijn hiervoor, waarom dan niet?
Beetje raar alleen dat het vanuit Amsterdam wordt gespind in plaats van door het land als geheel.
De combinatie werkeloos en in het bezit van een PlayStation is een misdaad tegen de menselijkheid.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 09:28 schreef spectrumanalyser het volgende:
ergens wil je zo'n Paligekkie-demo zieken door met borden "Free free playstation" mee te gaan lopen schreeuwen.
Ik fietste net langs zo'n demo en hij was stil en niet hinderlijk. Alleen borden met de vraag voor gerechtigheid voor de mensen waar ze foto's van hadden.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 09:28 schreef spectrumanalyser het volgende:
ergens wil je zo'n Paligekkie-demo zieken door met borden "Free free playstation" mee te gaan lopen schreeuwen.
Gijzelaars terug. Hamasleden dood of uitgeleverd.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 09:35 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik fietste net langs zo'n demo en hij was stil en niet hinderlijk. Alleen borden met de vraag voor gerechtigheid voor de mensen waar ze foto's van hadden.
Gesproken als een ware Hamas aanhanger.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 09:51 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Gijzelaars terug. Hamasleden dood of uitgeleverd.
Dan pas praten over gerechtigheid.
...jij bent echt de slechtste PR persoon voor de Palestijnse zaak ooit.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:15 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Gesproken als een ware Hamas aanhanger.
Al meerdere malen gezien de afgelopen tijd, dus ja, klopt.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:32 schreef Homey het volgende:
https://www.nu.nl/buitenl(...)gale-handelaars.html
De scam van online doneren. Maar ook die NGO’s zijn zwendel.
Wiert telig nu met al dat fake nieuws rondom ‘genocide’ en ‘hongersnood’.
Nu.nl is trouwens een gewillig doorgeefluik van Hamas propaganda.
'Boze burgers'.. De enige reden is dat landen als Egypte niet zitten te wachten op Hamas en jihadismequote:Op donderdag 7 augustus 2025 08:33 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Isral is goed in mensen wegjagen, maar niet in dat land vervolgens weer teruggeven. Andere landen zien het niet zo zitten om aan een etnische zuivering mee te werken en daarbij ook nog eens miljoenen extra hele boze burgers te moeten huisvesten.
Na de Yom Kipoer oorlog gaf Isral de hele Sina terug aan Egypte in ruil voor erkenning van hun land.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 08:33 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Isral is goed in mensen wegjagen, maar niet in dat land vervolgens weer teruggeven
Hoe wil jij serieus genomen worden als je dit soort uitspraken doet? Isral heeft de Sina-woestijn teruggeven aan Egypte in ruil voor vrede.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 08:33 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Isral is goed in mensen wegjagen, maar niet in dat land vervolgens weer teruggeven. Andere landen zien het niet zo zitten om aan een etnische zuivering mee te werken en daarbij ook nog eens miljoenen extra hele boze burgers te moeten huisvesten.
Gaaf.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:22 schreef Richestorags het volgende:
[..]
...jij bent echt de slechtste PR persoon voor de Palestijnse zaak ooit.
Gaaf.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:22 schreef Richestorags het volgende:
[..]
...jij bent echt de slechtste PR persoon voor de Palestijnse zaak ooit.
En daar tegenover staat een hele lange lijst waar ze het niet deden. 2 maanden terug weer een permanente expansie in Syri.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 12:27 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Hoe wil jij serieus genomen worden als je dit soort uitspraken doet? Isral heeft de Sina-woestijn teruggeven aan Egypte in ruil voor vrede.
Je bent betrapt op een leugen. Als Isral echt aan annexatie zou doen, zou het veel groter zijn.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 13:06 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Gaaf.
[..]
En daar tegenover staat een hele lange lijst waar ze het niet deden. 2 maanden terug weer een permanente expansie in Syri.
Je bent van de realiteit los.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 14:01 schreef Homey het volgende:
[..]
Je bent betrapt op een leugen. Als Isral echt aan annexatie zou doen, zou het veel groter zijn.
De Arabische wereld is gestoeld op verovering en dominantie, maar het kan niet verkroppen dat er een mini landje bestaat waarin moslims niet de heersende religie maken. Arabisch antisemitisme is 100% projectie en deflectie. Het zijn de Arabische landen zelf die aan genocide doen en landverovering.
Kijk eens naar Pakistan. Een religieuze etnostaat ook opgericht in 1948. Geen burgerrechten als je geen moslim bent. Gaat om vele tientallen miljoenen mensen, vele malen meer dan Palestina/israel. Het land is gestolen, genocide is er gepleegd en ze plegen continu aanslagen. Vrouwen worden zwaar onderdrukt.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 14:14 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je bent van de realiteit los.
Bewonder je dat aan Arabische landen? Ik niet namelijk en vandaar dat ik Isral ook zo kunt vind.
quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:15 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Gesproken als een ware Hamas aanhanger.
quote:Belgi trekt asielstatus Palestijnse Hamas-fan Mohammed Khatib in
Brussel - Belgi trekt de asielstatus van de Palestijnse Hamas-fan en activist Mohammed Khatib in.
Silvan Schoonhoven
Verslaggever defensie, terrorisme en extremisme
5 minuten geleden
Samidoun-kopstuk Mohammed Khatib raakt in Belgi zijn vluchtelingenstatus kwijt.
Hij is sinds 2015 in dat land en veroorzaakte regelmatig ophef, ook bij pro-Palestijnse protesten in Nederland.
Samidoun verheerlijkte het terrorisme van Hamas.
De Duitse tak deelde op straat snoep uit na de slachtpartij op 7 oktober 2023, waarbij 1200 Isralirs, onder wie veel burgers, werden gedood, verkracht en verbrand.
Khatib noemde Hamas-leider Yahya Sinwar, inmiddels gedood, „een voorbeeld van een leider die op het slagveld stierf terwijl hij de Gazanen verdedigde.”
Hoeveel mensen van het rode Kruis heeft Pakistan de afgelopen tijd vermoord?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 14:20 schreef Homey het volgende:
[..]
Kijk eens naar Pakistan. Een religieuze etnostaat ook opgericht in 1948. Geen burgerrechten als je geen moslim bent. Gaat om vele tientallen miljoenen mensen, vele malen meer dan Palestina/israel. Het land is gestolen, genocide is er gepleegd en ze plegen continu aanslagen. Vrouwen worden zwaar onderdrukt.
Aantal sancties tegen Pakistan: 0. Aandacht voor Pakistan: ook 0.
Nederland is hun tweede grootste wapenleveranties. Ooit hier iets over gehoord?
Die zogenaamde sympathie voor Palestijnen is puur theater!
Kan je ingaan op het punt dat is gemaakt. Om Pakistan te creeren is er een Hindu en Sikh "Nakba" geweest uit Pakistaans Punjab waarbij de Nakba van de Palestijnen verbleekt. Het land is gestolen van India en Kashmir is erbij gestolen.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 14:22 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Hoeveel mensen van het rode Kruis heeft Pakistan de afgelopen tijd vermoord?
Oh sorry je denkt in het geschiedenis forum te zijn. Dit is het nieuws gedeelte.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 16:39 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Kan je ingaan op het punt dat is gemaakt. Om Pakistan te creeren is er een Hindu en Sikh "Nakba" geweest uit Pakistaans Punjab waarbij de Nakba van de Palestijnen verbleekt. Het land is gestolen van India en Kashmir is erbij gestolen.
Vervolgens heeft Pakistan bij de creatie van Bangladesh een genocide gepleegd waarbij tot 3 miljoen Bengali zijn vermoord.
En jij vraagt om wat Rode Kruis medewerkers?
Lol.
Ik praat er niet casual over. Elke dood in een oorlog is tragisch. Jij bombardeert het alleen tot hoofd item alsof dat de grootste misdaad zou zijn die Pakistan kan hebben gepleegd. Terwijl dat in het niet valt bij wat Pakistan allemaal flikt en heeft geflikt. Je focust op het stelen van een appel terwijl we het over een bankroof hebben.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 16:42 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Oh sorry je denkt in het geschiedenis forum te zijn. Dit is het nieuws gedeelte.
Hoe casual jij over de moord op meerdere hulpverleners praat komt op mij erg Hamas achtig over. Een totaal gebrek aan respect voor leven.
Jammer dat die twee oudjes niet van hun fiets pleurden toen ze snel weg wilden komen.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 16:38 schreef Aether het volgende:
VIDEO - Kamergebouw en kantoor CIDI 'aangevallen en besmeurd'
https://www.geenstijl.nl/(...)gevallen-en-besmeurd
quote:Op donderdag 7 augustus 2025 16:38 schreef Aether het volgende:
VIDEO - Kamergebouw en kantoor CIDI 'aangevallen en besmeurd'
https://www.geenstijl.nl/(...)gevallen-en-besmeurd
Heel normaal protest, zo'n "we weten waar je huis woont"-actie.quote:Ongeveer een half uur na de bekladding werden bij een huis van een medewerker in Amsterdam pro-Palestina stickers geplakt. „Dat dit bij een privwoning is gebeurd, is pure intimidatie”, zegt de CIDI-directeur. „Op ons pand staat nog Isral. Maar hier gaat het om een woning van een personeelslid waarvan het adres niet zomaar te vinden is. Dit is next level”, zegt Mestrum. Van de beplakking zijn beelden en er is aangifte gedaan.
Ik mag blijkbaar geen verwarde man grapjes maken, maar deze hele post slaat natuurlijk nergens op. Ik heb hier niks over Pakistan gezegd en ik zie ook totaal niet in wat verre geschiedenis in een ander land het gedrag van Isral opeens ok maakt.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 16:46 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik praat er niet casual over. Elke dood in een oorlog is tragisch. Jij bombardeert het alleen tot hoofd item alsof dat de grootste misdaad zou zijn die Pakistan kan hebben gepleegd. Terwijl dat in het niet valt bij wat Pakistan allemaal flikt en heeft geflikt. Je focust op het stelen van een appel terwijl we het over een bankroof hebben.
In het heden is Pakistan ook geen leuk land hoor. Miljoenen Afghanen eruit geflikkerd, intelligence geleverd voor de Mumbai aanslagen, Bin Laden gehost, vrouwen en Christenen worden nogal vaak vermoord etc.
Die vlucht ter fiets is toch wel echt een afgang. Bij nr1 valt het masker af en nr2 ziet eruit als een clown.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 16:38 schreef Aether het volgende:
VIDEO - Kamergebouw en kantoor CIDI 'aangevallen en besmeurd'
https://www.geenstijl.nl/(...)gevallen-en-besmeurd
Wat een treurigheid is dit, volledig gehersenspoeld.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 16:38 schreef Aether het volgende:
VIDEO - Kamergebouw en kantoor CIDI 'aangevallen en besmeurd'
https://www.geenstijl.nl/(...)gevallen-en-besmeurd
Echt, wat een volk h. En zelf maar altijd met de vingertjes wijzen.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:08 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
[..]
Heel normaal protest, zo'n "we weten waar je huis woont"-actie.
Je stelde letterlijk een vraag over Pakistan.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:09 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik mag blijkbaar geen verwarde man grapjes maken, maar deze hele post slaat natuurlijk nergens op. Ik heb hier niks over Pakistan gezegd en ik zie ook totaal niet in wat verre geschiedenis in een ander land het gedrag van Isral opeens ok maakt.
Precies.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:40 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je stelde letterlijk een vraag over Pakistan.
Het gaat niet om minder erg. Jij krijgt een lijst voorgeschoteld van Pakistan met daarbij de uitleg dat niemand er ene fuck om geeft en Nederland wapens levert aan dit land.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:43 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Precies.
Maar wat vindt je er nou zelf van dat je moet graven in de geschiedenis van Pakistan om Isral als net iets minder erg neer te zetten?
Het zijn wel weer de usual suspects, het wokeistische tuig van deze samenleving. Zulke mensen moet men meteen een paar jaar gevangenisstraf geven eens kijken hoe leuk men dit soort vandalisme dan nog vindt.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 16:38 schreef Aether het volgende:
VIDEO - Kamergebouw en kantoor CIDI 'aangevallen en besmeurd'
https://www.geenstijl.nl/(...)gevallen-en-besmeurd
Zijn de pro-geweld op moslims mensen ooit weg geweest dan?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 19:42 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Is het tuig weer terug van vakantie?
Anti-genocide oproepen en pro-vrede is natuurlijk ook belachelijk.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 19:10 schreef HowardRoark het volgende:
En in Den Haag stond men vandaag ook weer een groep verachtelijke mensen bij elkaar die zich zoals eigenlijk altijd bij de pro-Palestijnse demonstraties, weer eens niet kon gedragen en dus moest er worden opgetreden. Het valt wat dat betreft wel op dat deze demonstraties altijd bol staan van de haat, intimidatie en het wangedrag.
[ twitter ]
Nou wordt hij helemaal mooi. Dit topic gaat over Isral. Jij duikt met je Pakistan gelul en als ik je niet je zin geef wijs je naar mij.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:53 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het gaat niet om minder erg. Jij krijgt een lijst voorgeschoteld van Pakistan met daarbij de uitleg dat niemand er ene fuck om geeft en Nederland wapens levert aan dit land.
Jouw vraag: doden ze ook Rode Kruis medewerkers?
Oftewel je duikt gewoon. Is het omdat je geloof wordt bekritiseerd of moeten we alleen Isral als een slecht land erkennen?
Wat mij betreft leveren we aan beide landen geen wapens.
Wat een act.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 20:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zijn de pro-geweld op moslims mensen ooit weg geweest dan?
De wel bekende figuren hier blijven hier alles en iedereen beledigen. Janken dat alles antisemitisme. En ondertussen genocide op moslims goed praten.
Die groep is helaas nog bestaande en altijd actief.
Leugenaar.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 19:10 schreef HowardRoark het volgende:
En in Den Haag stond men vandaag ook weer een groep verachtelijke mensen bij elkaar die zich zoals eigenlijk altijd bij de pro-Palestijnse demonstraties, weer eens niet kon gedragen en dus moest er worden opgetreden. Het valt wat dat betreft wel op dat deze demonstraties altijd bol staan van de haat, intimidatie en het wangedrag.
[ twitter ]
Is er ooit bijgehouden hoe vaak jij het woord "genocide" al verkondigd hebt hier?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 20:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zijn de pro-geweld op moslims mensen ooit weg geweest dan?
De wel bekende figuren hier blijven hier alles en iedereen beledigen. Janken dat alles antisemitisme. En ondertussen genocide op moslims goed praten.
Die groep is helaas nog bestaande en altijd actief.
Oh, met moslims in de familie kan ik het heel goed begrijpen.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:05 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ja ik kan ook moeilijk geloven dat Isral nog steeds supporters heeft.
De feiten zijn hard voor je?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:00 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Is er ooit bijgehouden hoe vaak jij het woord "genocide" al verkondigd hebt hier?
Nee hoor, daar is niets gelogen aan.quote:
Integendeel, dat getuigt juist van een functionerend moreel kompas.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:05 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ja ik kan ook moeilijk geloven dat Isral nog steeds supporters heeft.
Tsja.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 20:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Nou wordt hij helemaal mooi. Dit topic gaat over Isral. Jij duikt met je Pakistan gelul en als ik je niet je zin geef wijs je naar mij.
Iedere maand kom ik wel een keertje random langs een Palestina demo en ik heb er nog nooit intimiderend geschreeuw ervaren. Je liegt dus.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:25 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, daar is niets gelogen aan.
[..]
Integendeel, dat getuigt juist van een functionerend moreel kompas.
Het is daarentegen nog altijd lastig te begrijpen dat een samenleving zoals de Palestijnse in het Westen zoveel support heeft weten te vergaren.
Moet je nagaan: je doelbewust scharen achter een samenleving waar het moslimfundamentalisme, anti-Westerse sentiment en antisemitisme welig tiert. Waar de beleidsbepalers heuse terroristen zijn en mensen zich de afgelopen decennia hebben weten te onderscheiden met aanslagen, vliegtuigkapingen, gijzelingen en systematisch terreur jegens Isral.
Zelfs na 9/11 stonden ze in de Westelijke Jordaanoever en de Gazastrook juichend in de straten. En dan zijn er een aantal Westerse mafklappers die denken 'Ja, dat zijn nu mijn soort mensen. Daar moet ik voor in de bres springen en actie voor voeren!'. Dat blijft verbijsterend om te zien.
[ twitter ]
[ twitter ]
Afgaande op de vele beelden en de talloze incidenten die er al zijn geweest bij pro-Palestijnse demonstraties of door pro-Palestijnse demonstranten, lijkt het er vooral op dat jij hier zelf liegt. De demonstraties zijn over het algemeen alles behalve vredig verlopen, maar gaan juist gepaard met wandgedrag, intimidatie, vandalisme en haatzaaien.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Iedere maand kom ik wel een keertje random langs een Palestina demo en ik heb er nog nooit intimiderend geschreeuw ervaren. Je liegt dus.
quote:Tweede Kamer en kantoor van Cidi besmeurd met rode vloeistof tijdens Gaza-debat
Het gebouw van de Tweede Kamer in Den Haag is besmeurd met een rode vloeistof. Ook het gebouw van het Centrum Informatie en Documentatie Isral (Cidi) in het centrum van Den Haag is beklad.
Huh hoe kom je daar in godsnaam bij?quote:
Waarom ga je niet in op die feestvierende Palestijnen op 9/11?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Iedere maand kom ik wel een keertje random langs een Palestina demo en ik heb er nog nooit intimiderend geschreeuw ervaren. Je liegt dus.
Ik denk dat we allemaal wel weten wie de taqiya gebruikt in dit topic.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Iedere maand kom ik wel een keertje random langs een Palestina demo en ik heb er nog nooit intimiderend geschreeuw ervaren. Je liegt dus.
Omdat ik gestopt ben met die lappen tekst van Howard lezen. Hij start vaak met een inhoudelijke reactie en begint dan met allerlei totaal niet relevante aanvallen.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:58 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Waarom ga je niet in op die feestvierende Palestijnen op 9/11?
Er was vandaag een Palestina demo in Utrecht. Graag zie ik je terrorbeelden tegemoet.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:02 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik denk dat we allemaal wel weten wie de taqiya gebruikt in dit topic.
Okequote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:03 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Omdat ik gestopt ben met die lappen tekst van Howard lezen. Hij start vaak met een inhoudelijke reactie en begint dan met allerlei totaal niet relevante aanvallen.
Mensen die feestvierden vanwege 9/11 vind ik niet zo lief, maar het merendeel van de Palestijnen was nog niet geboren en zelfs al stonden ze er wel dan vind ik het een slechte reden om ze dood te hongeren en hun huizen te bulldozeren.
Als Amerika's meest dichte bondgenoot je volledige wereld heeft gesloopt zou jij ook staan juichen.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:06 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Oke
Mocht 9/11 zich herhalen dan krijg je nog steeds deze taferelen.
Weet wat voor volk je support.
Ja, want anders kom je uiteindelijk bij het feit dat het grote merendeel van de Palestijnen een gestoorde en barbaarse islamitische terroristische organisatie (hamas) supporten.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:03 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Omdat ik gestopt ben met die lappen tekst van Howard lezen. Hij start vaak met een inhoudelijke reactie en begint dan met allerlei totaal niet relevante aanvallen.
Mensen die feestvierden vanwege 9/11 vind ik niet zo lief, maar het merendeel van de Palestijnen was nog niet geboren en zelfs al stonden ze er wel dan vind ik het een slechte reden om ze dood te hongeren en hun huizen te bulldozeren.
Zie jij de Amerikanen nu juichen?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:15 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als Amerika's meest dichte bondgenoot je volledige wereld heeft gesloopt zou jij ook staan juichen.
Het kan mij gewoon niet zo boeien. Zelfs al zijn het verschrikkelijk stomme mensen, dan nog geeft het Isral niet het recht om collectieve honger als wapen te gebruiken tegen burgers en hun complete leven te bulldozeren. Howard heeft vandaag een a4tje tekst geschreven over hoe boosaardig het fucking Rode Kruis is. Dat is er voor nodig om Isral te blijven verdedigen.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:19 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Ja, want anders kom je uiteindelijk bij het feit dat het grote merendeel van de Palestijnen een gestoorde en barbaarse islamitische terroristische organisatie (hamas) supporten.
Voor jou niet recht te breien in het brein.
Van het eerste is geen sprake, het tweede is noodzakelijk aangezien de Palestijnse beleidsbepalers de Gazastrook als een speeltuin voor terrorisme hebben gebruikt. Dat Isral dit ontmanteld na de aanslagen van 7 oktober 2023 is natuurlijk niet meer dan logisch. Hamas moet daar weg en dus ook de terroristische infrastructuur. Of had jij echt verwacht dat Isral die zou laten?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:28 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het kan mij gewoon niet zo boeien. Zelfs al zijn het verschrikkelijk stomme mensen, dan nog geeft het Isral niet het recht om collectieve honger als wapen te gebruiken tegen burgers en hun complete leven te bulldozeren. Howard heeft vandaag een a4tje tekst geschreven over hoe boosaardig het fucking Rode Kruis is. Dat is er voor nodig om Isral te blijven verdedigen.
Wellicht hadden de Palestijnen en hun beleidsbepalers dan niet vier keer een oorlog moeten beginnen, denk je ook niet? Nogal wat (pakweg) 18-jarige Palestijnen stonden trouwens op 7 oktober 2023 juichend en euforisch in de straten.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:28 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Jullie zijn niet eens partij in dit conflict en al helemaal van het boos padje af. 18 jarige Palestijnen gingen op oktober 7 hun vierde oorlog in. Het verschil tussen een hamas lid en jou is dus de geografische locatie van je geboorteplaats.
Ik beweer niet dat deze specifieke Palestina demo een terrordemo was.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:04 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Er was vandaag een Palestina demo in Utrecht. Graag zie ik je terrorbeelden tegemoet.
Je zit continu iedereen te gaslighten. Kan je ook op gelijkwaardig niveau discussiren met de mensen in dit topic?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:28 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het kan mij gewoon niet zo boeien. Zelfs al zijn het verschrikkelijk stomme mensen, dan nog geeft het Isral niet het recht om collectieve honger als wapen te gebruiken tegen burgers en hun complete leven te bulldozeren. Howard heeft vandaag een a4tje tekst geschreven over hoe boosaardig het fucking Rode Kruis is. Dat is er voor nodig om Isral te blijven verdedigen.
Jullie zijn niet eens partij in dit conflict en al helemaal van het boos padje af. 18 jarige Palestijnen gingen op oktober 7 hun vierde oorlog in. Het verschil tussen een hamas lid en jou is dus de geografische locatie van je geboorteplaats.
Dus je ziet @HowardRoark uit zijn nek lullen en komt dan tegen mij, als ik hem corrigeer, stoere Arabische woordjes gebruiken die je net hebt gegoogeld. Bijzondere man ben je toch.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 23:20 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik beweer niet dat deze specifieke Palestina demo een terrordemo was.
@HowardRoark zijn bewering is dichter bij de waarheid dan die van jou.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 23:24 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dus je ziet @:howardroark uit zijn nek lullen en komt dan tegen mij, als ik hem corrigeer, stoere Arabische woordjes gebruiken die je net hebt gegoogeld. Bijzondere man ben je toch.
Dat doe ik toch als ik iedereen gaslight?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 23:21 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je zit continu iedereen te gaslighten. Kan je ook op gelijkwaardig niveau discussiren met de mensen in dit topic?
Lol nee ik ben te lang voor dit stel kabouters.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 23:21 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je zit continu iedereen te gaslighten. Kan je ook op gelijkwaardig niveau discussiren met de mensen in dit topic?
vervolgensquote:Iedere Pally demo is een orgie van geweld en intimidatie.
en dan...quote:Ja ik geef toe dat de demo vandaag geen terrordemo was.
Verward heb ik je vandaag eerder genoemd.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 23:26 schreef Richestorags het volgende:
[..]
@:Howardroark zijn bewering is dichter bij de waarheid dan die van jou.
Die bewering klopte toch ook? Die 2e.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 23:29 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
vervolgens
[..]
en dan...
[..]
Verward heb ik je vandaag eerder genoemd.
Weten we ook gelijk dat je nooit in A'dam komtquote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Iedere maand kom ik wel een keertje random langs een Palestina demo en ik heb er nog nooit intimiderend geschreeuw ervaren. Je liegt dus.
Ik probeer dat te vermijden ja. Het merendeel van de demo's is buiten toeristenstad.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 23:45 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Weten we ook gelijk dat je nooit in A'dam komt
Nou, is dat ook weer helder.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:28 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het kan mij gewoon niet zo boeien.
Qua inhoud niet hoor.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 23:27 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dat doe ik toch als ik iedereen gaslight?
[..]
Lol nee ik ben te lang voor dit stel kabouters.
Je bent er dus nooit langs geweest.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Iedere maand kom ik wel een keertje random langs een Palestina demo en ik heb er nog nooit intimiderend geschreeuw ervaren. Je liegt dus.
doof en blind...of wil de realiteit niet zien.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 00:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Je bent er dus nooit langs geweest.
Automatisch. Je kan het ongetwijfeld Croften.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:00 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Is er ooit bijgehouden hoe vaak jij het woord "genocide" al verkondigd hebt hier?
Bang voor de feiten.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:19 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Ja, want anders kom je uiteindelijk bij het feit dat het grote merendeel van de Palestijnen een gestoorde en barbaarse islamitische terroristische organisatie (hamas) supporten.
Voor jou niet recht te breien in het brein.
Probeer het nog eens, met een keppeltje op...quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Iedere maand kom ik wel een keertje random langs een Palestina demo en ik heb er nog nooit intimiderend geschreeuw ervaren. Je liegt dus.
Ga weg man. Wat boeit het Isral wat de wereld vindt, als zij zichzelf willen beschermen van raketten regen moet Hamas weg. En ieder mensenleven van zichzelf is er n teveel.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 22:28 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het kan mij gewoon niet zo boeien. Zelfs al zijn het verschrikkelijk stomme mensen, dan nog geeft het Isral niet het recht om collectieve honger als wapen te gebruiken tegen burgers en hun complete leven te bulldozeren. Howard heeft vandaag een a4tje tekst geschreven over hoe boosaardig het fucking Rode Kruis is. Dat is er voor nodig om Isral te blijven verdedigen.
Jullie zijn niet eens partij in dit conflict en al helemaal van het boos padje af. 18 jarige Palestijnen gingen op oktober 7 hun vierde oorlog in. Het verschil tussen een hamas lid en jou is dus de geografische locatie van je geboorteplaats.
Selectieve quoters zijn laf.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 23:50 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Nou, is dat ook weer helder.
Als Isral een totale blokkade doet, bijna alle landbouwgrond heeft omgeploegd en het merendeel van de infrastructuur heeft gesloopt, dan maken ze zichzelf verantwoordelijk.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 06:26 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ga weg man. Wat boeit het Isral wat de wereld vindt, als zij zichzelf willen beschermen van raketten regen moet Hamas weg. En ieder mensenleven van zichzelf is er n teveel.
Gijzelaars terug en geen raketten schieten en die oorlog is voorbij.
Je zou maar met een buurman leven die werkelijk genocidale bedoelingen heeft.
En dat collectieve honger verhaal is bullshit en impliceert dat Isral volledige verantwoording heeft over voedsel in Gaza. Wat een kul, Isral is het land waar ze ze nodig oorlog mee moeten voeren.
A ze hebben daar gewoon eten.
B als ze het niet hebben ligt dat niet aan Isral.
Idd, dat uithongeren is bullshit.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 06:26 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ga weg man. Wat boeit het Isral wat de wereld vindt, als zij zichzelf willen beschermen van raketten regen moet Hamas weg. En ieder mensenleven van zichzelf is er n teveel.
Gijzelaars terug en geen raketten schieten en die oorlog is voorbij.
Je zou maar met een buurman leven die werkelijk genocidale bedoelingen heeft.
En dat collectieve honger verhaal is bullshit en impliceert dat Isral volledige verantwoording heeft over voedsel in Gaza. Wat een kul, Isral is het land waar ze ze nodig oorlog mee moeten voeren.
A ze hebben daar gewoon eten.
B als ze het niet hebben ligt dat niet aan Isral.
quote:Isral gaat Gaza-Stad bezetten en stelt vijf eisen voor beindigen oorlog
https://www.geenstijl.nl/5184954/israel
- Het ontwapenen van Hamas
- Terugkeer van lle gijzelaars, 50 in totaal, van wie er vermoedelijk nog 20 in leven zijn
- Demilitarisering van de Gazastrook
- Isralische veiligheidscontrole over de enclave
- Instellen van een burgerbestuur znder Hamas en de Palestijnse Autoriteit
Buiten de gevechtszones zal de IDF humanitaire hulp verlenen aan de burgerbevolking van Gaza, zo meldt Isral via de officile kanalen van het land. Het tien uur durende beraad was een verhitte confrontatie waarbij vooral legerleider Eyal Zamir zich tegen het plan uitsprak, rapporteert N12: een intensivering van de oorlog zou de nog levende gijzelaars in gevaar brengen, de strijdkrachten zijn volgens de legerleider uitgeput en hij stelt dat humanitaire hulp verlenen aan circa 1 miljoen mensen in het voorgestelde gebied een onmogelijke opdracht is.
Een 'veiligheidsfunctionaris' laat weten dat het de bedoeling is de burgers van Gaza-Stad vr de symbolische datum van 7 oktober te evacueren naar 'kampen en andere gebieden'. De IDF heeft dan de tijd om reservetroepen op te roepen en te herpositioneren. Wat Nederland er allemaal van vindt is gek genoeg niet ter sprake gekomen tijdens de vergadering van het veiligheidskabinet.
Mooi, prima voorstel.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 08:23 schreef Aether het volgende:
Isral gaat Gaza-Stad bezetten en stelt vijf eisen voor beindigen oorlog
https://www.geenstijl.nl/5184954/israel
- Het ontwapenen van Hamas
- Terugkeer van lle gijzelaars, 50 in totaal, van wie er vermoedelijk nog 20 in leven zijn
- Demilitarisering van de Gazastrook
- Isralische veiligheidscontrole over de enclave
- Instellen van een burgerbestuur znder Hamas en de Palestijnse Autoriteit
Dat merkte ik laatst ook op, maar daar komt geen antwoord op.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 08:22 schreef Toine51 het volgende:
Daarbij,
Waarom zien we steevast uitgemergelde kinderen(dezelfde) waar de moeder? er prima uitziet?
Sorry hoor dat ik wel anti-genocide ben.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:54 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Huh hoe kom je daar in godsnaam bij?
Je reacties beginnen clowneske vormen aan te nemen. Met je boehoe genocide
quote:
De genocide wordt in een extra versnelling gebracht.quote:
Vervolgen wegens steun aan een terroristische organisatie.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 08:36 schreef Homey het volgende:
[..]
In de hoofden van Amsterdamse raadsleden voor de volle 100%
Hahahahahahahahahahaha.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:25 schreef HowardRoark het volgende:
Integendeel, dat getuigt juist van een functionerend moreel kompas.
Het toont wel aan hoe enorm selectief jouw verontwaardiging is van jou en de rest van de horde.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:09 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik mag blijkbaar geen verwarde man grapjes maken, maar deze hele post slaat natuurlijk nergens op. Ik heb hier niks over Pakistan gezegd en ik zie ook totaal niet in wat verre geschiedenis in een ander land het gedrag van Isral opeens ok maakt.
Terreur en het vermoorden van onschuldige burgers is juist gebeurd op 7 oktober 2023. Dit ook nog op de meest brute en weerzinwekkende manieren door de Palestijnse terroristen, nota bene enthousiast gesteund door Palestijnse burgers die euforisch en juichend in de straten stonden of zelfs meededen aan het geweld en de plunderingen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 08:43 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hahahahahahahahahahaha.
Howard noemt het steunen van
.....afschuwelijk geweld, bezetting, onderdrukking, terreur en vermoorden van onschuldige burgers, humanitaire en oorlogsmisdadeden, genocide....
Dat noemt Howard een moreel kompas hebben hahahahahahahahaha.
Wauw.... NL is echt ziek geworden.
Dat juichen om die dingen de normaalste zaak geworden is.
Echter de grootste boosdoeners zijn natuurlijk degenen die oproepen tot vrede..... Vies h vrede?
Mooi.quote:
Zag ze laatst zitten bij Rotterdam Centraal.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 21:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Iedere maand kom ik wel een keertje random langs een Palestina demo en ik heb er nog nooit intimiderend geschreeuw ervaren. Je liegt dus.
7 okt was 1 walgelijke daad die alles en iedereen veroordeelde.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 09:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Terreur en het vermoorden van onschuldige burgers is juist gebeurd op 7 oktober 2023. Dit ook nog op de meest brute en weerzinwekkende manieren door de Palestijnse terroristen, nota bene enthousiast gesteund door Palestijnse burgers die euforisch en juichend in de straten stonden of zelfs meededen aan het geweld en de plunderingen.
Nu waarom precies moeten we empathie hebben met zulke en hen verkiezen boven Isral?
Genocide is de beste manier?quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 09:51 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Mooi.
De wereld zal wel weer huilie gaan doen, maar dit is de enige man8er om van deze tumor af te komen.
Hoeveel Isralische militairen zitten vast voor de moord op hulpverleners van het Rode Kruis?quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 09:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Terreur en het vermoorden van onschuldige burgers is juist gebeurd op 7 oktober 2023. Dit ook nog op de meest brute en weerzinwekkende manieren door de Palestijnse terroristen, nota bene enthousiast gesteund door Palestijnse burgers die euforisch en juichend in de straten stonden of zelfs meededen aan het geweld en de plunderingen.
Nu waarom precies moeten we empathie hebben met zulke en hen verkiezen boven Isral?
Ah, de langspeelplaat is weer begonnen. Inmiddels vol krassen zodat luisteren onmogelijk is geworden.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:00 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Genocide is de beste manier?
Echt hoe ziek....
Genocide op moslims! Het allerbeste van de wereld.
Ik zie jou anders ook nergens zeggen dat de holocaust op Roma slecht was. Lekker selectief ben je met je fophef over oktober 7.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 09:06 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Het toont wel aan hoe enorm selectief jouw verontwaardiging is van jou en de rest van de horde.
Onzin: onder extreem links, extreem rechts en islamisten gaan idiote complottheorien rond. Deze vrouw is geen uitzondering:quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:00 schreef bianconeri het volgende:
[..]
7 okt was 1 walgelijke daad die alles en iedereen veroordeelde.
Aldus wie? En maak je je ook zo druk over een daadwerkelijke genocide op moslims, zoals in Soedan of China?quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:00 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Genocide is de beste manier?
Echt hoe ziek....
Genocide op moslims! Het allerbeste van de wereld.
Dat is dan ook een gek eerste klas die.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:14 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Onzin: onder extreem links, extreem rechts en islamisten gaan idiote complottheorien rond. Deze vrouw is geen uitzondering:
https://x.com/ginnymooy/status/1953392460043780097
Deze oorlog is het rechtstreekse gevolg van de pogrom op 7 oktober.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:06 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik zie jou anders ook nergens zeggen dat de holocaust op Roma slecht was. Lekker selectief ben je met je fophef over oktober 7.
Of is het toch een beetje debiel om allemaal irrelevante dingen uit de verre geschiedenis bij een gebeurtenis in het nu te trekken?
No Jews no news.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Aldus wie? En maak je je ook zo druk over een daadwerkelijke genocide op moslims, zoals in Soedan of China?
En dat is het punt dus ook: het lijkt er sterk op dat veel Westerse overheden simpelweg niet willen dat Hamas verdwijnt. Ook al zegt men van wel, de acties geven blijk voor een zo snel mogelijk eind van de oorlog, waardoor Hamas aan de macht blijft.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:16 schreef Red_85 het volgende:
https://nos.nl/collectie/13959/liveblog/2577501
Al die mensen die kritiek hebben, al die regeringen die nu druk zetten op israel om het 'niet te doen', al die gekken die om een boycot roepen, al die ministers die exportvergunningen stopzetten.
Als hamas niet wordt verslagen en uitgeroeid en straks weer aanslagen gaat plegen op de Israelische bevolking: jullie hebben bloed aan jullie handen. Maar ze gaan vast wel weer krokodillentranen huilen als er een nieuwe 7 oktober plaats zal vinden.
die hypocrisie.
Helaas zijn dit soort figuren geen uitzonderingen. Er is sprake van een alliantie van extreem rechts (types als Eric van de Beek), extreem links (types als deze mevrouw) en islamisten die schuimbekkend op het internet struinen als het om Isral gaat.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:17 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat is dan ook een gek eerste klas die.
Vroeger hadden we instellingen voor dat soort mensen. Waar ze speciale truien met hele lange mouwen hebben en kamers met kussens aan de muur en rvs sanitair.
Ik heb het tegen mensen die het over de oprichting van Pakistan hebben als reden om het lot van de Palestijnen te verkleinen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:18 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Deze oorlog is het rechtstreekse gevolg van de pogrom op 7 oktober.
Dit inderdaad. Je ziet het bij een klein deel van de MAGA-beweging ook, waar men normaal de Islam bekritiseerd en het niet heeft op moslims, maakt men zich nu ineens hartstikke druk over de Palestijnen vanuit een vermeend Christelijke moraliteit. Tegelijkertijd verspreid men theorien over de 'Joodse lobby' in de VS en beweerd dat Hollywood wordt gerund door 'zionisten'.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:21 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Helaas zijn dit soort figuren geen uitzonderingen. Er is sprake van een alliantie van extreem rechts (types als Eric van de Beek), extreem links (types als deze mevrouw) die schuimbekkend op het internet struinen als het om Isral gaat.
Ik vind het wel degelijk relevant. Alle nazaten van de gevluchte/verdreven Palestijnen in 1948 worden door de VN als vluchtelingen beschouwd. Dit gebeurt met geen enkele andere groep. Er zijn na de Tweede Wereldoorlog rond de 10 miljoen Duitsers uit Polen verdreven. Hoe zou Polen reageren als er ongeveer 25 miljoen Duitsers eisen dat ze moeten terugkeren naar Polen en daarbij worden gesteund door de VN?quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:25 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik heb het tegen mensen die het over de oprichting van Pakistan hebben als reden om het lot van de Palestijnen te verkleinen.
Men kan niet alle labiele oorlogszuchtige leiders isoleren, want die zijn te breed en te lang, bij hun passen de handboeien niet omdat de makers van de handboeien die handboeien voor gebruik tegen smallere polsen heeft gemaakt.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:17 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat is dan ook een gek eerste klas die.
Vroeger hadden we instellingen voor dat soort mensen. Waar ze speciale truien met hele lange mouwen hebben en kamers met kussens aan de muur en rvs sanitair.
Huh?quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:00 schreef bianconeri het volgende:
Genocide op moslims! Het allerbeste van de wereld.
Als Isral niet gestopt wordt dan blijft deze horror doorgaan.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:16 schreef Red_85 het volgende:
https://nos.nl/collectie/13959/liveblog/2577501
Al die mensen die kritiek hebben, al die regeringen die nu druk zetten op israel om het 'niet te doen', al die gekken die om een boycot roepen, al die ministers die exportvergunningen stopzetten.
Als hamas niet wordt verslagen en uitgeroeid en straks weer aanslagen gaat plegen op de Israelische bevolking: jullie hebben bloed aan jullie handen. Maar ze gaan vast wel weer krokodillentranen huilen als er een nieuwe 7 oktober plaats zal vinden.
die hypocrisie.
Hoe domquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:20 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
En dat is het punt dus ook: het lijkt er sterk op dat veel Westerse overheden simpelweg niet willen dat Hamas verdwijnt. Ook al zegt men van wel, de acties geven blijk voor een zo snel mogelijk eind van de oorlog, waardoor Hamas aan de macht blijft.
Heeft niets met moslims te maken.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:28 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Je ziet het bij een klein deel van de MAGA-beweging ook, waar men normaal de Islam bekritiseerd en het niet heeft op moslims, maakt men zich nu ineens hartstikke druk over de Palestijnen vanuit een vermeend Christelijke moraliteit. Tegelijkertijd verspreid men theorien over de 'Joodse lobby' in de VS en beweerd dat Hollywood wordt gerund door 'zionisten'.
Wat dit betreft zijn pro-Palestijnse sympathisanten bij progressief links (en deze groep is veel groter) tenminste consequent. Die tonen al langer een oprechte affiniteit met de Islam en moslims en schuiven bijvoorbeeld maar wat graag aan bij een iftar.
Het onderliggende idee is hier de ontmantelingen van Isral via demografie. Ook een organisatie als Amnesty steunt dit.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:31 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Ik vind het wel degelijk relevant. Alle nazaten van de gevluchte/verdreven Palestijnen in 1948 worden door de VN als vluchtelingen beschouwd. Dit gebeurt met geen enkele andere groep. Er zijn na de Tweede Wereldoorlog rond de 10 miljoen Duitsers uit Polen verdreven. Hoe zou Polen reageren als er ongeveer 25 miljoen Duitsers eisen dat ze moeten terugkeren naar Polen en daarbij worden gesteund door de VN?
Nou nee, als Isral heel Gaza wil bezetten kan die oorlog nog maanden duren. Gaza is een wespennest vol ratten, om het zomaar eens uit te drukken. Maar als Isral Hamas wil vernietigen is er weinig keus. Deze oorlog gaan ze niet winnen vrees ik, maar we gaan het zien.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:40 schreef Joppiez het volgende:
Isral moet zo snel mogelijk haar karwei in Gaza afmaken en elke Hamas (geallieerde) figuur afschieten. Ze zijn er nu toch al bijna, niet logisch om te stoppen.
Wat is dat voor een achterlijke valse frame dat hier users 'staan te juichen' bij dode burgers. Tijd dat jij een flink pak rammel krijgt met je eigen toetsenbordquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 11:03 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hoe dom
Iedereen is tegen Hamas.
Maar de gezonde mensen zijn ook anti-genocide en pro-vrede.
Isral en Hamas moeten gestopt worden.
Als je Isral door laat gaan heb je alleen maar meer ellende.
[..]
Heeft niets met moslims te maken.
Sommige mensen hebben een moreel kompas en willen die afslachting van onschuldige burgers niet.
Niet iedereen zoals jullie hier staan te juichen daarom.
Misschien moet je de posts eens door kijken hoe mensen nog altijd allemaal pro-Israel propaganda dumpen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 11:24 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Wat is dat voor een achterlijke valse frame dat hier users 'staan te juichen' bij dode burgers. Tijd dat jij een flink pak rammel krijgt met je eigen toetsenbord
Hoe is dat gekkie een labiele oorlogszuchtige leider? Het is een mafkees op twitter die, al sinds de corona tijd.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:37 schreef torentje het volgende:
[..]
Men kan niet alle labiele oorlogszuchtige leiders isoleren, want die zijn te breed en te lang, bij hun passen de handboeien niet omdat de makers van de handboeien die handboeien voor gebruik tegen smallere polsen heeft gemaakt.
Het lijkt er nog altijd op alsof de Gazanen niet / onvoldoende realiseren dat zij grote schuld hebben aan de huidige situatie.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 11:03 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hoe dom
Iedereen is tegen Hamas.
Maar de gezonde mensen zijn ook anti-genocide en pro-vrede.
Isral en Hamas moeten gestopt worden.
Als je Isral door laat gaan heb je alleen maar meer ellende.
Zo klopt ie.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 11:01 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Als hamas niet gestopt wordt dan blijft deze horror doorgaan.
Blijf je hamas steunen dan zorg je ervoor dar deze horror goedkeuring krijgt en nog tientallen jaren door kan gaan.
Bewijs dat het genocide is dan. Is de gaza bevolking massaal geslonken dan?quote:Terroristen als Hamas uitschakelen doe je niet dmv genocide op onschuldige mensen.
In plaats daarvan vieren ze feest bij iedere dode Joodquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 11:37 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Het lijkt er nog altijd op alsof de Gazanen niet / onvoldoende realiseren dat zij grote schuld hebben aan de huidige situatie.
Hoe veel jaren zijn er dagelijks raketten afgevuurd op Israel?
Dat is gewoon erg dom natuurlijk, als je dat doet tegenover een entiteit waar je totaal aan overgeleverd bent.
Waarom heeft de bevolking in al die jaren Hamas niet hardhandig zelf aangepakt?
Niks tegen gedaan laat staan tegen geprotesteerd omdat de bevolking Hamas en haar terreur steunt/steunde.
Op een gegeven moment is de maat vol.
De Gazanen moeten de hand in eigen boezem steken en niet zo het slachtoffer uithangen.
Zorg er zelf ook voor dat Hamas verwijderd wordt en haar gijzelaars vrijkomen.
Klopt; het terugkeren van de 'vluchtelingen' is dan ook een absurde eis. Wel kan er enige vorm van financile compensatie plaatsvinden.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 11:14 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het onderliggende idee is hier de ontmantelingen van Isral via demografie. Ook een organisatie als Amnesty steunt dit.
Als je het zo stelt is het zeker mesjogge. Het is zelfs sowieso mesjogge.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:31 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Ik vind het wel degelijk relevant. Alle nazaten van de gevluchte/verdreven Palestijnen in 1948 worden door de VN als vluchtelingen beschouwd. Dit gebeurt met geen enkele andere groep. Er zijn na de Tweede Wereldoorlog rond de 10 miljoen Duitsers uit Polen verdreven. Hoe zou Polen reageren als er ongeveer 25 miljoen Duitsers eisen dat ze moeten terugkeren naar Polen en daarbij worden gesteund door de VN?
De realiteit is simpelweg dat de Arabieren die zich nu de Palestijnen noemen, zelf een burgeroorlog zijn begonnen in 1947, na al jarenlang de Joodse gemeenschappen in dit gebied (een gebied zij zelf ooit nota bene hebben veroverd en gekoloniseerd) te hebben bestookt met geweld. Een oorlog verliezen kan betekenen de koffers moeten pakken en het elders proberen. Zo ook voor de Arabieren in 1947. Financile compensatie is ook onnodig, dan had men maar geen oorlog moeten beginnen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 12:41 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Klopt; het terugkeren van de 'vluchtelingen' is dan ook een absurde eis. Wel kan er enige vorm van financile compensatie plaatsvinden.
Hoeveel jaren zijn er bezettingen geweest, moorden en verkrachtingen door kolonisten?quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 11:37 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Het lijkt er nog altijd op alsof de Gazanen niet / onvoldoende realiseren dat zij grote schuld hebben aan de huidige situatie.
Hoe veel jaren zijn er dagelijks raketten afgevuurd op Israel?
Dat is gewoon erg dom natuurlijk, als je dat doet tegenover een entiteit waar je totaal aan overgeleverd bent.
Waarom heeft de bevolking in al die jaren Hamas niet hardhandig zelf aangepakt?
Niks tegen gedaan laat staan tegen geprotesteerd omdat de bevolking Hamas en haar terreur steunt/steunde.
Op een gegeven moment is de maat vol.
De Gazanen moeten de hand in eigen boezem steken en niet zo het slachtoffer uithangen.
Zorg er zelf ook voor dat Hamas verwijderd wordt en haar gijzelaars vrijkomen.
Dat doen ze niet.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 10:40 schreef Joppiez het volgende:
Isral moet zo snel mogelijk haar karwei in Gaza afmaken en elke Hamas (geallieerde) figuur afschieten. Ze zijn er nu toch al bijna, niet logisch om te stoppen.
Hoe vaak moet er nog gezegd worden dat genocide niets met snelheid te maken heeft????quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 11:44 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zo klopt ie.
[..]
Bewijs dat het genocide is dan. Is de gaza bevolking massaal geslonken dan?
Jank lekker verder of kom met bewijs.
Alsof wat jij schrijft nog er toe doet.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 14:53 schreef bianconeri het volgende:
[..]
IDF bad hurdurudrudrudrudurudrdedurdurdurrrrrr
Ik post ten minste geen IDF propaganda en gekke pro-geweld standpuntenquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 15:08 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Alsof wat jij schrijft nog er toe doet.
Ook een paar keer gehoord op de Dam in Amsterdam.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 09:58 schreef Shotty het volgende:
Verder dan “free, free, free Palestine!” kwamen ze niet.
Ik roep ook altijd door een megafoon wanneer ik mensen niet wil intimideren.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 20:54 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ook een paar keer gehoord op de Dam in Amsterdam.
Snap dan ook niet waarom mensen dat als terrorisme of intimidatie bestempelen.
Ze staan daar wat met een vlag en megafoon. Nou, rennen hoor.
Het kwijl komt ze nog net niet uit de mondhoeken.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 20:54 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ze staan daar wat met een vlag en megafoon. Nou, rennen hoor.
Zeg je dat ook tegen de mensen die daar in hun vrije tijd wat bier liggen te zuipen op een terrasje? Want dat is lekker nuttig zeg.quote:
Want vanwege die megafoon is het intimidatie?quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 20:58 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Ik roep ook altijd door een megafoon wanneer ik mensen niet wil intimideren.
Je kiest keer op de keer de kant van geweld (namelijk die van de Palestijnen). Daar komt het geweld structureel vandaan, zelfs nog voordat de staat Isral was opgericht waren er al regelmatig pogroms jegens de Joodse gemeenschappen. Dit is je ook al vaak uitgelegd en je blijft dit (en de geschiedenis van het conflict) maar negeren.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 15:51 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik post ten minste geen IDF propaganda en gekke pro-geweld standpunten
Als dat het enige was zou het in principe geen probleem zijn, afhangende natuurlijk van welke leuzen men door een megafoon schreeuwt. Maar we hebben natuurlijk wel degelijk herhaaldeijk intimidatie en grof vandalisme gezien van de pro-Palestijnse activisten, met zelfs miljoenen schade tot gevolg bij de UvA. Ook gisteren in Den Haag ging het weer mis en werden zowel de Tweede Kamer als het gebouw van het CIDI besmeurd.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 20:54 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ook een paar keer gehoord op de Dam in Amsterdam.
Snap dan ook niet waarom mensen dat als terrorisme of intimidatie bestempelen.
Ze staan daar wat met een vlag en megafoon. Nou, rennen hoor.
Besmeurd nog wel, jeetje...quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 21:15 schreef HowardRoark het volgende:
Als dat het enige was zou het in principe geen probleem zijn, afhangende natuurlijk van welke leuzen men door een megafoon schreeuwt. Maar we hebben natuurlijk wel degelijk herhaaldeijk intimidatie en grof vandalisme gezien van de pro-Palestijnse activisten, met zelfs miljoenen schade tot gevolg bij de UvA. Ook gisteren in Den Haag ging het weer mis en werden zowel de Tweede Kamer als het gebouw van het CIDI besmeurd.
Kijk naar de pro-Isral demonstraties, die zijn over het algemeen erg vredig. Mensen houden speeches, praten elkaar moed in, waaien de Isralische vlag, laten banners en borden zien met teksten en zingen het volkslied.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 21:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Besmeurd nog wel, jeetje...
Hoe zou jij demonstreren dan? Ergens op een aangewezen grasveld waar niemand je ziet en niemand je kan horen?
quote:For the 1963 March on Washington for Jobs and Freedom, men largely wore suits and ties, presenting themselves in a manner that conveyed respect and dignity. This dress code was a deliberate choice, with organizers encouraging attendees to look "clean and sharp". Women also participated, with some adopting a similar style while others, particularly black women, chose to wear denim, overalls, and natural hairstyles, challenging conventional expectations.
Bron: Google Gemini
Ook wel logisch. Het is Westerse beschaving versus middeleeuwse domheid en religie.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 21:28 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Kijk naar de pro-Isral demonstraties, die zijn over het algemeen erg vredig. Mensen houden speeches, praten elkaar moed in, waaien de Isralische vlag, laten banners en borden zien met teksten en zingen het volkslied.
[ afbeelding ]
Als je alleen maar een punt denkt te kunnen maken door haatzaaien, agressie, intimidatie, geweld of vandalisme ben jij als groep het probleem en waarschijnlijk sta je dan ook aan de verkeerde kant van de geschiedenis.
Sommige van de meest invloedrijke demonstraties in de geschiedenis wisten zich juist te onderscheiden door burgerlijkheid. Denk bijvoorbeeld aan de indrukwekkende March on Washington, waar men zich juist zo net mogelijk kleedde om op die manier een punt te maken.
[..]
[ afbeelding ]
HAIL SATAN GROOOAARGHquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 21:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Besmeurd nog wel, jeetje...
Hoe zou jij demonstreren dan? Ergens op een aangewezen grasveld waar niemand je ziet en niemand je kan horen?
Jeetje, nu ga ik echt slecht slapen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 21:10 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Want vanwege die megafoon is het intimidatie?
Man man man, wat een slappe hap.
Dat zou natuurlijk op die manier kunnen, al betwijfel ik of je op die manier tegenwoordig in de aandacht komt.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 21:28 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Kijk naar de pro-Isral demonstraties, die zijn over het algemeen erg vredig. Mensen houden speeches, praten elkaar moed in, waaien de Isralische vlag, laten banners en borden zien met teksten en zingen het volkslied.
[ afbeelding ]
Als je alleen maar een punt denkt te kunnen maken door haatzaaien, agressie, intimidatie, geweld of vandalisme ben jij als groep het probleem en waarschijnlijk sta je dan ook aan de verkeerde kant van de geschiedenis.
Sommige van de meest invloedrijke demonstraties in de geschiedenis wisten zich juist te onderscheiden door burgerlijkheid. Denk bijvoorbeeld aan de indrukwekkende March on Washington, waar men zich juist zo net mogelijk kleedde om op die manier een punt te maken.
[..]
[ afbeelding ]
Hopelijk is er geen megafoon in de buurt...quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 22:28 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Jeetje, nu ga ik echt slecht slapen.
Wat wel werkt: een emo-column bij de Joop of zo, waarin je aangeeft dat je eerst een Stahlhelm-dragende nazi was die bruine mensen kapot wilde maken, maar, die sinds hij een lekker lamsboutje gehad heeft bij de lokale moskee ineens een woke warrior is geworden, strijdend tegen discriminatie - behalve wanneer het discriminatie jegens vrouwen en homo's en niet-moslims betreft - en oproept tot tolerantie en diversiteit - opnieuw, zolang het uitkomt.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 22:28 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat zou natuurlijk op die manier kunnen, al betwijfel ik of je op die manier tegenwoordig in de aandacht komt.
Die komt dan tot levenquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 22:29 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Hopelijk is er geen megafoon in de buurt...
Baltic Way is ook een mooi voorbeeldquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 21:28 schreef HowardRoark het volgende:
Sommige van de meest invloedrijke demonstraties in de geschiedenis wisten zich juist te onderscheiden door burgerlijkheid. Denk bijvoorbeeld aan de indrukwekkende March on Washington, waar men zich juist zo net mogelijk kleedde om op die manier een punt te maken.
Dat doet XR regelmatig.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 23:03 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Baltic Way is ook een mooi voorbeeld
We leven niet meer in 1930.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 21:17 schreef Harvest89 het volgende:
Hoe zou jij demonstreren dan? Ergens op een aangewezen grasveld waar niemand je ziet en niemand je kan horen?
Moet je even tegen Howard zeggen.quote:
Wat XR en de pro pallies doen zorgt niet voor het aanwakkeren van interesse, maar voor het opwekken van ergernis. De boodschap die ze uit willen dragen valt voor mij volledig weg in de ergernis die ze bij me opwekken als ik weer zie hoe ze zich gedragen bij die demonstraties.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 23:06 schreef Harvest89 het volgende:
Die voorbeelden die Howard laat zien misschien vroeger wel, maar nu niet meer. Die joden daar op dat plein ik had geen idee dat daar een demonstratie gaande was. En dat komt waarschijnlijk omdat ze daar braaf wat voor zich uit staan te staren en daardoor is er geen hond die er interesse in toont.
Dat gaat hand in hand met elkaar. Door ergenis komt vaak interesse. Want mensen gaan zich bewust of onbewust verdiepen in de reden waarom demonstranten doen wat ze doen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 23:19 schreef Accordtje het volgende:
Wat XR en de pro pallies doen zorgt niet voor het aanwakkeren van interesse, maar voor het opwekken van ergernis.
Maar de boodschap blijft vaak staan, en ook op de politieke agenda. Terwijl de ergernis met de tijd kan verdwijnen bij de meeste mensen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 23:19 schreef Accordtje het volgende:
De boodschap die ze uit willen dragen valt voor mij volledig weg in de ergernis die ze bij me opwekken als ik weer zie hoe ze zich gedragen bij die demonstraties.
Ik denk niet dat het de demonstranten nou echt ten goede komt als men zich gaat verdiepen in 7 oktober maar ook in Pallywood en de hele geschiedenis van aanvallen tegen Joden vanuit de Islamitische/Palestijnse hoek. Ik denk juist dat hun kracht is dat ze heel veel oppervlakkige/dommige mensen en beroepsdemonstranten die gevoelig zijn voor virtue signalling achter zich kunnen scharen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 23:23 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat gaat hand in hand met elkaar. Door ergenis komt vaak interesse. Want mensen gaan zich bewust of onbewust verdiepen in de reden waarom demonstranten doen wat ze doen.
[..]
Maar de boodschap blijft vaak staan, en ook op de politieke agenda. Terwijl de ergernis met de tijd kan verdwijnen bij de meeste mensen.
Kijk, veel prettiger om met een lach te gaan slapen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 23:23 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat gaat hand in hand met elkaar. Door ergenis komt vaak interesse. Want mensen gaan zich bewust of onbewust verdiepen in de reden waarom demonstranten doen wat ze doen.
De Palestijnen hebben niets met geweld te maken en plegen ook geen geweld.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 21:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je kiest keer op de keer de kant van geweld (namelijk die van de Palestijnen). Daar komt het geweld structureel vandaan, zelfs nog voordat de staat Isral was opgericht waren er al regelmatig pogroms jegens de Joodse gemeenschappen. Dit is je ook al vaak uitgelegd en je blijft dit (en de geschiedenis van het conflict) maar negeren.
Hmm, ik krijg eerder het gevoel van andersom.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 23:28 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het de demonstranten nou echt ten goede komt als men zich gaat verdiepen in 7 oktober maar ook in Pallywood en de hele geschiedenis van aanvallen tegen Joden vanuit de Islamitische/Palestijnse hoek. Ik denk juist dat hun kracht is dat ze heel veel oppervlakkige/dommige mensen en beroepsdemonstranten die gevoelig zijn voor virtue signalling achter zich kunnen scharen.
Gutteguttegut, wat zijn we overtuigd van ons eigen gelijk.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 07:58 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hmm, ik krijg eerder het gevoel van andersom.
Als iemand stopt met het lezen van alleen IDF propaganda dan gaan ze eindelijk de feiten inzien.. Dan zien ze alle gruwelen van Isral.
Zonder IDF propaganda (en de rest te negeren) was geen mens nog pro-Isral
Correct. En daarom blijft het ook zo opmerkelijk om te zien dat veel Westerse mensen die zichzelf als 'progressief' omschrijven de Middeleeuwse en barbaarse kant met hand en tand verdedigen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 22:24 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Ook wel logisch. Het is Westerse beschaving versus middeleeuwse domheid en religie.
En waar bestaat Hamas uit? De Palestijnen. Wie heeft Hamas opgericht? De Palestijnen. Wie heeft Hamas verkozen? De Palestijnen. Wie steunt Hamas en wil tot op de dag van vandaag niet dat zij de wapens neerleggen? De Palestijnen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 07:56 schreef bianconeri het volgende:
[..]
De Palestijnen hebben niets met geweld te maken en plegen ook geen geweld.
Dat is Hamas.
Maar h jij moet een excuus blijven zoeken om pro-Isral te kunnen blijven. Om dat te blijven kun je je natuurlijk niet aan feiten houden.
Die filmpjes laten precies zien wat voor primitief en barbaars volk daar eigenlijk zit.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 09:07 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct. En daarom blijft het ook zo opmerkelijk om te zien dat veel Westerse mensen die zichzelf als 'progressief' omschrijven de Middeleeuwse en barbaarse kant met hand en tand verdedigen.
[..]
En waar bestaat Hamas uit? De Palestijnen. Wie heeft Hamas opgericht? De Palestijnen. Wie heeft Hamas verkozen? De Palestijnen. Wie steunt Hamas en wil tot op de dag van vandaag niet dat zij de wapens neerleggen? De Palestijnen.
Dit waren de Palestijnen toen een aantal gegijzelde Isralische burgers de Gazastrook werden ingereden op 7 oktober 2023:
[ twitter ]
[ twitter ]
Hoe kan dit volgens jou als zij tegen Hamas zouden zijn? De realiteit is natuurlijk dat dit geen onschuldige mensen zijn, maar medeplichtigen. En een nog belangrijkere vraag: waarom steun jij zulke mensen?
Waarom antwoord jij nooit op mijn reactie als het om jouw genocide uitspraken gaat?quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 07:58 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hmm, ik krijg eerder het gevoel van andersom.
Als iemand stopt met het lezen van alleen IDF propaganda dan gaan ze eindelijk de feiten inzien.. Dan zien ze alle gruwelen van Isral.
Zonder IDF propaganda (en de rest te negeren) was geen mens nog pro-Isral
Die juichenden pali's op 9/11, never forget....quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 09:14 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Die filmpjes laten precies zien wat voor primitief en barbaars volk daar eigenlijk zit.
Zoiets bestaat niet in Isral.
Sterker nog, er dienen zelfs duizenden Isralische Arabieren in het leger.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 09:20 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Waarom antwoord jij nooit op mijn reactie als het om jouw genocide uitspraken gaat?
Nogmaals, hoe pleegt Isral genocide als er in Isral 2,5 miljoen palestijnen/moslims zonder angst kunnen wonen?
Dat geeft al de totale domheid van die anti-Isral figuren aan..quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 09:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Sterker nog, er dienen zelfs duizenden Isralische Arabieren in het leger.
Maar dit is volgens mij ook echt iets dat simpelweg niet bekend is bij velen. Ik zag laatst een account op Instagram van een Libanese vrouw in Isral die daar allerlei dingen over haar leven deelt. Uiteraard spreek zij Arabisch en gaat bijvoorbeeld ook naar allerlei evenementen voor Arabische sprekers.
Op een van die events waren allemaal moslima's te zien met hoofddoek, wat voor ongeloof zorgde in de comments. Dat er vrouwen met hoofddoek rondlopen in Isral konden sommigen bijna niet geloven. Die mensen krijgen natuurlijk alleen maar het wereldbeeld mee dat Isral een apartheidsstaat is, waar moslims ernstig onderdrukt worden. Niets is minder waar.
Ook in ons NOS journaal laten ze nooit gewone beelden zien van Isral, waar je dan een hele mix van allerlei mensen ziet. Van ingepakte moslima’s, donkeren mensen, joden, etc.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 09:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Sterker nog, er dienen zelfs duizenden Isralische Arabieren in het leger.
Maar dit is volgens mij ook echt iets dat simpelweg niet bekend is bij velen. Ik zag laatst een account op Instagram van een Libanese vrouw in Isral die daar allerlei dingen over haar leven deelt. Uiteraard spreek zij Arabisch en gaat bijvoorbeeld ook naar allerlei evenementen voor Arabische sprekers.
Op een van die events waren allemaal moslima's te zien met hoofddoek, wat voor ongeloof zorgde in de comments. Dat er vrouwen met hoofddoek rondlopen in Isral konden sommigen bijna niet geloven. Die mensen krijgen natuurlijk alleen maar het wereldbeeld mee dat Isral een apartheidsstaat is, waar moslims ernstig onderdrukt worden. Niets is minder waar.
Wat ook veel mensen niet weten is dat de meerderheid van de Joodse Isralirs van Sefardische afkomst is. Ten onrechte is er een beeld van de blanke Joodse Isralir tegenover de bruine Palestijn. Isral is bovendien hartstikke multicultureel, terwijl de Gazastrook tot de meest monoculturele gebieden op aarde behoort.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 10:26 schreef Homey het volgende:
[..]
Ook in ons NOS journaal laten ze nooit gewone beelden zien van Isral, waar je dan een hele mix van allerlei mensen ziet. Van ingepakte moslima’s, donkeren mensen, joden, etc.
Ook een feit wat het NOS journaal bewust verzwijgt: moslims die in het IDF dienen.
Inderdaad, want dat past niet in het gewenste narratief. Men probeert het beeld hoog te houden alsof Isral een soort ongure etnostaat is, waar als je niet Joods bent, moet vrezen voor je leven en een tweederangsburger bent. Wat juist vaak de realiteit is in sommige Arabische en Islamitische landen, waar de NOS dan weer zoveel mogelijk over zwijgt. Bijzonder eigenlijk wel, je kunt het ook geen eens objectieve berichtgeving meer noemen, maar selectief samengestelde propaganda.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 10:26 schreef Homey het volgende:
[..]
Ook in ons NOS journaal laten ze nooit gewone beelden zien van Isral, waar je dan een hele mix van allerlei mensen ziet. Van ingepakte moslima’s, donkeren mensen, joden, etc.
Ook een feit wat het NOS journaal bewust verzwijgt: moslims die in het IDF dienen.
Correct.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 10:36 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Wat ook veel mensen niet weten is dat de meerderheid van de Joodse Isralirs van Sefardische afkomst is. Ten onrechte is er een beeld van de blanke Joodse Isralir tegenover de bruine Palestijn. Isral is bovendien hartstikke multicultureel, terwijl de Gazastrook tot de meest monoculturele gebieden op aarde behoort.
"Ja, maar genocide..."quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 09:07 schreef HowardRoark het volgende:
Dit waren de Palestijnen toen een aantal gegijzelde Isralische burgers de Gazastrook werden ingereden op 7 oktober 2023:
[ twitter ]
[ twitter ]
Hoe kan dit volgens jou als zij tegen Hamas zouden zijn? De realiteit is natuurlijk dat dit geen onschuldige mensen zijn, maar medeplichtigen. En een nog belangrijkere vraag: waarom steun jij zulke mensen?
Nee,quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 08:53 schreef HiZ het volgende:
[..]
Gutteguttegut, wat zijn we overtuigd van ons eigen gelijk.
Hamas is de verkozen partij.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 09:07 schreef HowardRoark het volgende:
En waar bestaat Hamas uit? De Palestijnen. Wie heeft Hamas opgericht? De Palestijnen. Wie heeft Hamas verkozen? De Palestijnen. Wie steunt Hamas en wil tot op de dag van vandaag niet dat zij de wapens neerleggen? De Palestijnen.
Dat klopt inderdaad. Bij een nette Israel steunende demo is geen pers. Pas als antifa en pro pali komt opdagen om er een geweldadige rel van te maken...quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 22:28 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat zou natuurlijk op die manier kunnen, al betwijfel ik of je op die manier tegenwoordig in de aandacht komt.
De Palestijnen zijn wel zielig.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 10:53 schreef Accordtje het volgende:
[..]
"Ja, maar genocide..."
Dat was zo ongeveer de enige reactie die ik heb gezien op vergelijkbare beelden die ik een paar ik heb gedeeld in deze topic reeks. Hoe snel mensen hieraan voorbij gaan (met dank aan de NOS).
De Palestijnen zijn niet zielig. De Palestijnen zien nog liever Isral van de kaart geveegd worden dan hamas verdwijnen. Achterlijk volk is het. De enige die zielig zijn, zijn de kinderen die daar op de wereld gezet worden en worden meegesleurd in de haat tegen Isral.
Dat klopt inderdaad. Bij een nette Israel steunende demo is geen pers. Pas als antifa en pro pali komt opdagen om er een geweldadige rel van te maken...quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 22:28 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat zou natuurlijk op die manier kunnen, al betwijfel ik of je op die manier tegenwoordig in de aandacht komt.
Neequote:
Ik antwoord constant...quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 09:20 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Waarom antwoord jij nooit op mijn reactie als het om jouw genocide uitspraken gaat?
Nogmaals, hoe pleegt Isral genocide als er in Isral 2,5 miljoen palestijnen/moslims zonder angst kunnen wonen?
De NOS heeft zulke videos zelfs nooit over bericht, ook dat werd natuurlijk genegeerd.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 10:53 schreef Accordtje het volgende:
[..]
"Ja, maar genocide..."
Dat was zo ongeveer de enige reactie die ik heb gezien op vergelijkbare beelden die ik een paar ik heb gedeeld in deze topic reeks. Hoe snel mensen hieraan voorbij gaan (met dank aan de NOS).
De Palestijnen zijn niet zielig. De Palestijnen zien nog liever Isral van de kaart geveegd worden dan hamas verdwijnen. Achterlijk volk is het. De enige die zielig zijn, zijn de kinderen die daar op de wereld gezet worden en worden meegesleurd in de haat tegen Isral.
Zoals je inmiddels al tientallen keren is uitgelegd stamt het geweld van Arabieren jegens Joden nog van voordat Isral was opgericht en hebben de Arabieren zelfs actief gecollaboreerd met Nazi-Duitsland. Je blijft dit maar negeren.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 10:57 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nee,
Van het gelijk van de vele vele onafhankelijke bronnen die naar buiten brengen wat er allemaal gebeurt.
[..]
Hamas is de verkozen partij.
Weet je nog waarom? Vanwege de dagelijkse terreur door de bezetters, de kolonisten. Moorden en verkrachtingen.
En maakt dat de Palestijnen schuldig? Nee, natuurlijk niet.
Wat een dom argument.
Is elke Nederlander lid van de PVV en dus racistisch? Puur omdat de PVV gekozen is.
Nee....
Of elke Rus knettergek, moordzuchtig en noem het maar omdat het land walgelijke dingen doet?
Nee...
Overigens leg mij geen dingen in de mond, alweer.
Ik heb Hamas nooit goedgekeurd, wat ik al 1000x gezegd heb. Ik heb ook nooit gezegd dat de Palestijnen tegen Hamas zijn.
Echt je haalt de domste argumenten aan om het uitmoorden van onschuldige burgers goed te keuren.
Walgelijk.
Ja, dus, dan kan je net zo goed thuisblijven en aan je piemel rukken of met je kut spelen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 10:58 schreef Red_85 het volgende:
Bij een nette Israel steunende demo is geen pers
Er is geen sprake van genocide, dus het moeten afkeuren ervan is berhaupt niet aan de orde.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:00 schreef bianconeri het volgende:
Maar het zijn en blijven onschuldige burgers en genocide is nooit goed te keuren ongeacht de aard van het conflict.
Ja, dat zeg ik inderdaad met mijn post.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:00 schreef bianconeri het volgende:
Met jouw post roep je zelfs op tot genocide. Te walgelijk voor woorden
Ik zie walgelijkheden van beide kanten. Zouden meer mensen zien als ze ook eens verder kijken dan de "onafhankelijke" bronnen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:00 schreef bianconeri het volgende:
En dan janken om onafhankelijke bronnen die die walgelijkheden aantonen
Onderwijl concluderend dat de (onafhankelijke?) pers selectief is in haar berichtgeving in een poging 1 bepaald beeld naar voren te schuiven als leidend narratief.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:38 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ja, dus, dan kan je net zo goed thuisblijven en aan je piemel rukken of met je kut spelen.
Het resultaat is hetzelfde.
Nou ja, voor hem is dat het juiste narratief en daarom is dat prima voor hem.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:41 schreef Montagui het volgende:
[..]
Onderwijl concluderend dat de (onafhankelijke?) pers selectief is in haar berichtgeving in een poging 1 bepaald beeld naar voren te schuiven als leidend narratief.
Best walgelijk eigenlijk.
Unops heeft cijfers dat hun voedselhulp voor bijna 90% onderschept wordt.quote:
Nee dat heeft niets met afhankelijkheid te maken, met braaf demonstreren bereik je meestal weinig mee. Dat is mijn punt.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:41 schreef Montagui het volgende:
[..]
Onderwijl concluderend dat de (onafhankelijke?) pers selectief is in haar berichtgeving in een poging 1 bepaald beeld naar voren te schuiven als leidend narratief.
Best walgelijk eigenlijk.
Pardon?quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:01 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik antwoord constant...
Jij haalt gwn totaal niet relevante dingen aan.
Maar knoop dit even in je oren als je dat aan kunt.. Uiteindelijk ben jij zelf ook een genocidepleger als je je kwakje weer eens aan de theedoek afveegt.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:01 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik antwoord constant...
Jij haalt gwn totaal niet relevante dingen aan.
Zijn geen leuke mensen maar ze blijven onschuldig tot ze daadwerkelijk de wapens oppakkenquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 09:07 schreef HowardRoark het volgende:
Hoe kan dit volgens jou als zij tegen Hamas zouden zijn? De realiteit is natuurlijk dat dit geen onschuldige mensen zijn, maar medeplichtigen. En een nog belangrijkere vraag: waarom steun jij zulke mensen?
Zucht, hoe vaak moeten jouw leugens en haat tegen moslims nog weersproken worden?quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:37 schreef HowardRoark het volgende:
Zoals je inmiddels al tientallen keren is uitgelegd stamt het geweld van Arabieren jegens Joden nog van voordat Isral was opgericht en hebben de Arabieren zelfs actief gecollaboreerd met Nazi-Duitsland. Je blijft dit maar negeren.
In die tijd was er dus: geen Isral, geen vermeend bezetting en we zagen al precies hetzelfde wat we nu zien: terreur jegens Joden door Arabieren.
Daarnaast zijn Palestijnen die Hamas steunen natuurlijk wel degelijk medeplichtig, laat staan als men stond te juichen in de straten na 7 oktober 2023.
Ah, onze aso relnicht heeft ook een meningquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:38 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ja, dus, dan kan je net zo goed thuisblijven en aan je piemel rukken of met je kut spelen.
Het resultaat is hetzelfde.
quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 18:12 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ah, onze aso relnicht heeft ook een mening
Welke haat en leugens? Kom eens met een aantal concrete voorbeelden ...quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 16:08 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zucht, hoe vaak moeten jouw leugens en haat tegen moslims nog weersproken worden?
En zeggen dat het uitmoorden van onschuldige burgers gerechtvaardigd is???
Kotsmisselijk
Stop eens met deze totale onzin aubquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 16:08 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zucht, hoe vaak moeten jouw leugens en haat tegen moslims nog weersproken worden?
En zeggen dat het uitmoorden van onschuldige burgers gerechtvaardigd is???
Kotsmisselijk
quote:Feynman en/of Feiten – Nieuwsuur zakt in Gaza
https://www.geenstijl.nl/(...)euwsuur-zakt-in-gaza
Wie maar 1 kant belicht, is onderdeel van het probleem
Nieuwsuur bagatelliseerde 7 oktober 2023 vanochtend als een enkele terroristische aanslag. Ze vergeten dat het een grondoorlog was van Hamas in Isral, met onder andere 1224 doden, brute verkrachtingen, 251 gijzelingen en duizenden gewonden. Het gebied waar Hamas binnenviel was twee keer zo groot als de Gazastrook. Hamas deelde deze daden trots. Dit was meer dan een aanslag.
Nieuwsuur stelt dat het IDF nooit bewijs heeft geleverd dat onder ziekenhuizen complete bunkercomplexen van Hamas zaten. Kennelijk zijn deze rondleidingen aan hun aandacht ontsnapt. Ze vergeten hoe Hamas het vuur opende vanuit ziekenhuizen, niet alleen op het IDF, maar ook op vluchtende Palestijnen. Dan mag je zelfs volgens de conventie van Genve direct terugschieten.
Nieuwsuur vergeet dat ambulances het favoriete vervoermiddel zijn van Hamas, het liefst met de verlichting aan. Dit is algemeen bekend, behalve bij Nieuwsuur. Hamas gebruikt het Palestijnse volk graag als menselijk schild, met de burgerslachtoffers bespelen ze de wereldopinie en werven ze kindsoldaten. Win-win. Hamas en andere terreurorganisaties vallen ook regelmatig hulpdiensten aan.
[...]
Nieuwsuur meldt kritiekloos 60.000 burgerslachtoffers. Hamas verbiedt communicatie over hoeveel van hun terroristen in actie zijn gesneuveld, hoeveel Palestijnen door Hamas zijn vermoord of hoeveel bejaarden aan ziektes of ouderdom zijn overleden. Alles wordt door Hamas zonder onderscheid opgeteld en elk sterfgeval is de schuld van IDF. Tienduizenden gedode terroristen tellen als burgers.
[...]
Het benadrukt helaas weer hoe de NPO dit soort verschrikkelijk eenzijdige propagandastukken maar blijft plaatsen. En met effect hoor, reken er maar op dat elke keer weer een handjevol mensen zich laat meeslepen in deze narratieven en als je dat maar lang genoeg doet en iedere dag opnieuw op die emotie blijft inspelen, kun je de publieke opinie wel degelijk benvloeden.quote:
Klopt, merk het ook op het werk.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:35 schreef Homey het volgende:
De NPO is een van de meest antisemitische staatszenders van Europa tegenwoordig. Pure propaganda.
Miljoenen Nederlanders zitten helaas in die fuik van de msm. En derhalve gehersenspoeld. Ook zogenaamde hoogopgeleide mensen gaan voor de bijl.
quote:Ex-Guantanamo detainee, suspected al-Qaeda member among 365+ arrested at UK Palestine Action event
Officers made arrests after crowds, waving placards expressing support for the group, gathered in Parliament Square, the force said on X.
Former Guantanamo Bay detainee Moazzam Begg was arrested on Saturday for supporting banned group Palestine Action, The Telegraph reported. While Begg was released without charge in 2005, the US held him for five years, alleging he was a member of al-Qaeda.
Begg was arrested again in 2014 and accused of involvement in terrorist activities linked to the conflict in Syria. The charges were later dropped.
More than 365 people protesting against Britain's decision to ban the Palestine Action group were arrested outside parliament on Saturday, London's Metropolitan Police said.
JPost Videos
Officers made arrests after crowds, waving placards expressing support for the group, gathered in Parliament Square, the force said on X.
In a post on X, the police force said it had arrested 365 people for supporting a proscribed organisation.
It also arrested seven people for other offences including five for assaults on officers, adding none was seriously injured.
The ban on Palestine Action
In July, British lawmakers banned Palestine Action under anti-terrorism legislation after some of its members broke into a Royal Air Force base and damaged planes in protest against Britain's support for Israel.
The ban makes it a crime to be a member of the group, carrying a maximum sentence of 14 years in prison.
The co-founder of Palestine Action, Huda Ammori, last week won a bid to bring a legal challenge against the ban.
The Telegraph reported that the crowds tried to overwhelm police.
Over 200 protesters have been arrested during marches by Defend Our Juries since the Palestine Action ban came into force last month following an attack on an RAF base.
Echt wel.... bijvoorbeeld f*ck de 825000 kinderen in Sudan of 100.000 in Jemen. Palestijnen zijn belangrijker he?quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:01 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik antwoord constant...
Jij haalt gwn totaal niet relevante dingen aan.
Er is daar geen genocide. De echte genocides zijn elders op de wereld.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 14:51 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dat doen ze niet.
Ze weten dat als ze deze genocide op volledige kracht doen dat de hele wereld zich tegen ze keert.
Nu omdat ze het minder snel doen zijn er nog gekken die pro-Isral blijven.
Same here. Grappig hoe snel je merkt dat iemand alleen het NOS journaal kijkt en de Volkskrant leest. Hopeloos ongenformeerd.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 22:43 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Klopt, merk het ook op het werk.
Vergeet DPG Media ook niet; deze is een zeer grote macht in opinievorming. Jammer genoeg bericht de journalistiek zeer weinig over de familie die erachter zit. Ik moet bekennen dat ik enkele van hun titels graag lees, maar wel regelmatig met gekromde temen vanwege de vooringenomenheid jegens Isral.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 21:44 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het benadrukt helaas weer hoe de NPO dit soort verschrikkelijk eenzijdige propagandastukken maar blijft plaatsen. En met effect hoor, reken er maar op dat elke keer weer een handjevol mensen zich laat meeslepen in deze narratieven en als je dat maar lang genoeg doet en iedere dag opnieuw op die emotie blijft inspelen, kun je de publieke opinie wel degelijk benvloeden.
Maar bij de NPO, waar het aannemelijk is dat de redacties gevuld zijn met links-liberalen, progressieven en meer radicaal links ingestelde mensen, aangevuld met jonge mensen met een migratieachtergrond (uit Islamitische landen) voor wat gewenste 'diversiteit', is dit helaas het type activistische berichtgeving dat je krijgt.
Weerleg het eens dan en kom eens met wat concrete voorbeelden waarom hij leugens zou verspreiden?quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 16:08 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zucht, hoe vaak moeten jouw leugens en haat tegen moslims nog weersproken worden?
En zeggen dat het uitmoorden van onschuldige burgers gerechtvaardigd is???
Kotsmisselijk
Ah, argumenten die je ongelijk aantonen zijn 'niet relevant'.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 11:01 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik antwoord constant...
Jij haalt gwn totaal niet relevante dingen aan.
quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 09:20 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Waarom antwoord jij nooit op mijn reactie als het om jouw genocide uitspraken gaat?
Nogmaals, hoe pleegt Isral genocide als er in Isral 2,5 miljoen palestijnen/moslims zonder angst kunnen wonen?
Ze zijn niet relevant en ook nog eens totale onzin.quote:Op zondag 10 augustus 2025 00:49 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ah, argumenten die je ongelijk aantonen zijn 'niet relevant'.
Triest figuur. Jank lekker verder. Halfje.
Als het al waar is wat je bazelt, is Israel toch toleranter en diverser dan gaza of welke willekeurige moslimstaat.quote:Op zondag 10 augustus 2025 01:01 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[..]
Ze zijn niet relevant en ook nog eens totale onzin.
https://www.btselem.org/s(...)our_genocide_eng.pdf
Vanaf pagina 49 kun je lezen hoe moslims massaal dakloos worden gemaakt en worden weggejaagd binnen Israel.
Vanaf pagina 58 kun je lezen over de terreurcampagne tegen moslims in Israel.
Genocidale apartheidsstaat.
Dictaturen houden geen verkiezingen, die dwingen met geweld hun zin op. Dat "verzet" geneuzel... Dan hield Hamas nu tanks tegen ipv bewust een oorlog starten om zich achter burgers te verstoppen. Hamas en hun leden gaat het alleen om de macht. En daar hebben Palestijnse burgers net zo goed onder te lijden als Israels reacties.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 10:57 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nee,
Van het gelijk van de vele vele onafhankelijke bronnen die naar buiten brengen wat er allemaal gebeurt.
[..]
Hamas is de verkozen partij.
Weet je nog waarom? Vanwege de dagelijkse terreur door de bezetters, de kolonisten. Moorden en verkrachtingen.
En maakt dat de Palestijnen schuldig? Nee, natuurlijk niet.
Wat een dom argument.
Is elke Nederlander lid van de PVV en dus racistisch? Puur omdat de PVV gekozen is.
Nee....
Of elke Rus knettergek, moordzuchtig en noem het maar omdat het land walgelijke dingen doet?
Nee...
Overigens leg mij geen dingen in de mond, alweer.
Ik heb Hamas nooit goedgekeurd, wat ik al 1000x gezegd heb. Ik heb ook nooit gezegd dat de Palestijnen tegen Hamas zijn.
Echt je haalt de domste argumenten aan om het uitmoorden van onschuldige burgers goed te keuren.
Walgelijk.
Ik heb bronvermelding en jij hebt gescheld en cope.quote:Op zondag 10 augustus 2025 01:05 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Als het al waar is wat je bazelt, is Israel toch toleranter en diverser dan gaza of welke willekeurige moslimstaat.
Onzin, moslims, christenen leven gewoon met Joden onderling. Er staan moskeen en moslims wonen en werken daar.quote:Op zondag 10 augustus 2025 01:01 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[..]
Ze zijn niet relevant en ook nog eens totale onzin.
https://www.btselem.org/s(...)our_genocide_eng.pdf
Vanaf pagina 49 kun je lezen hoe moslims massaal dakloos worden gemaakt en worden weggejaagd binnen Israel.
Vanaf pagina 58 kun je lezen over de terreurcampagne tegen moslims in Israel.
Genocidale apartheidsstaat.
Ben je eigenlijk wel eens in Isral geweest?quote:Op zondag 10 augustus 2025 02:14 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik heb bronvermelding en jij hebt gescheld en cope.
Frankrijk is trouwens veel diverser dan Isral.
Ik zie niemand Hamas steunen. Ik zie wel heel veel mensen redeneren als Hamas, maar die zijn niet links.quote:Op zondag 10 augustus 2025 08:32 schreef UitStraling het volgende:
De witte linkse racistische valkuil,
Je helpt de Jemenieten niet door de Houthi's te steunen, die miljoenen kinderen laat verhongeren en tegenstanders executeert.
Je helpt de Iraanse vrouwen niet door het Iraanse regime te steunen, die vrouwen vermoord omdat ze hun haar tonen.
Je helpt de Libanezen niet door Hezbollah te steunen, die als doodscultus al jarenlang een heel land gijzelt.
Je helpt de Palestijnen niet door Hamas te steunen, die zich verstopt achter kinderwagens en voedsel steelt.
Dat pdfje is gemaakt door Israli met voornamelijk bronnen uit Isral. Ik heb bewijs en jij hebt vingers in je oren terwijl je schreeuwt dat je Joden niet geloofd.quote:Op zondag 10 augustus 2025 07:54 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Onzin, moslims, christenen leven gewoon met Joden onderling. Er staan moskeen en moslims wonen en werken daar.
Wel eens in Haifa geweest?
En dat pdfje, iets van; wij van WC-eend...
Ben jij wel eens in Isral geweest nadat de genocide begon?quote:Op zondag 10 augustus 2025 08:04 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ben je eigenlijk wel eens in Isral geweest?
Wat is je antwoord op zijn vraag?quote:Op zondag 10 augustus 2025 08:44 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ben jij wel eens in Isral geweest nadat de genocide begon?
Mag ik vragen of je moslim bent?quote:Op zondag 10 augustus 2025 08:44 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ben jij wel eens in Isral geweest nadat de genocide begon?
Dat de PDF door Israli's is gemaakt is irrelevant. Het is ongelooflijke onzin: de Arabische Isralirs zijn met afstand de meest vrije Arabieren van heel het Midden Oosten. Als je Sylvana Simons hoort oreren over Nederland krijg je ook een compleet verkeerd beeld van Nederland.quote:Op zondag 10 augustus 2025 08:43 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dat pdfje is gemaakt door Israli met voornamelijk bronnen uit Isral. Ik heb bewijs en jij hebt vingers in je oren terwijl je schreeuwt dat je Joden niet geloofd.
Voornamelijk, dus niet allemaal.quote:Op zondag 10 augustus 2025 08:43 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dat pdfje is gemaakt door Israli met voornamelijk bronnen uit Isral.
De vraag zelf is een afleiding. Niet zo heel super ver voor de holocaust was Duitsland een van de meest progressieve vooruitstrevende landen ter wereld. Toch is die gebeurd. Wat zegt het dus dat jij een keertje in Isral bent geweest? Verder is de vraag nogal onzinnig omdat ik gewoon ja of nee kan liegen. Weten jullie veel.quote:Op zondag 10 augustus 2025 08:47 schreef TheGreatAlfonso het volgende:
[..]
Wat is je antwoord op zijn vraag?
Dat afleiden de hele tijd!
Je mag het vragen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 08:48 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Mag ik vragen of je moslim bent?
Je bent in het jaar 2000 blijven leven oude man.quote:Op zondag 10 augustus 2025 08:51 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Dat de PDF door Israli's is gemaakt is irrelevant. Het is ongelooflijke onzin: de Arabische Isralirs zijn met afstand de meest vrije Arabieren van heel het Midden Oosten. Als je Sylvana Simons hoort oreren over Nederland krijg je ook een compleet verkeerd beeld van Nederland.
Nee dat doe je niet. Je hebt een onderbuik en wat vooroordelen en nieuwe informatie gaat er niet in als die tegenstrijdig is.quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:15 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Voornamelijk, dus niet allemaal.
Ik zie de realiteit als bewijs.
Dat gaat helaas niet gebeuren, het blijft bij inhoudsloze aantijgingen. Ik heb hem ook al vaak genoeg om voorbeelden of onderbouwing gevraagd, maar die komt er nooit.quote:Op zondag 10 augustus 2025 00:40 schreef Hathor het volgende:
[..]
Weerleg het eens dan en kom eens met wat concrete voorbeelden waarom hij leugens zou verspreiden?
Daarom is het ook goed om niet af te gaan om de narratieven van een radicaal linkse actiegroep, die actief probeert om het eigen land te ondermijnen. Het woord 'moslim' komt in rapport trouwens maar drie keer voor, zoals bijvoorbeeld:quote:Op zondag 10 augustus 2025 01:01 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[..]
Ze zijn niet relevant en ook nog eens totale onzin.
https://www.btselem.org/s(...)our_genocide_eng.pdf
Vanaf pagina 49 kun je lezen hoe moslims massaal dakloos worden gemaakt en worden weggejaagd binnen Israel.
Vanaf pagina 58 kun je lezen over de terreurcampagne tegen moslims in Israel.
Genocidale apartheidsstaat.
Ok, maar hier zit natuurlijk wel een grote kern van waarheid in. Als je de omringende landen ziet de afgelopen decennia, dan kun je ook niet anders concluderen dan dat deze landen op zijn minst nogal bananenrepublieken zijn, waar corruptie, terreur en politieke instabiliteit de norm zijn.quote:Negative stereotypes and racist generalizations about Muslims, Arabs, and Palestinians have long been a feature of Israeli public discourse. Popular metaphors, such as describing Israel as "a villa in the jungle" of the Middle East, portray Israel as an island of civilization and enlightenment in an otherwise primitive expanse. Palestinian culture, and Arab-Muslim culture more broadly, are often described as glorifying death and teaching hatred.
Hahaha..quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Nee dat doe je niet. Je hebt een onderbuik en wat vooroordelen en nieuwe informatie gaat er niet in als die tegenstrijdig is.
Dit is een opmerkelijke aantijging want dit lijkt vooral projectie te zijn.quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Nee dat doe je niet. Je hebt een onderbuik en wat vooroordelen en nieuwe informatie gaat er niet in als die tegenstrijdig is.
@HowardRoark deze man zegt dat Gaza bevolkt wordt door joden.quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:21 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Hahaha..
Nieuwe info over bewezen propaganda-nieuws uit gaza neem jij ook klakkeloos aan voor waarheid...
Je bent weer eens aan het liegen door omissie of stupiditeit. Hier heb je een keertje control F gedaan op moslim terwijl dit rapport individuele bevolkingsgroepen noemt die voornamelijk moslim zijn zoals Bedoeenen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat gaat helaas niet gebeuren, het blijft bij inhoudsloze aantijgingen. Ik heb hem ook al vaak genoeg om voorbeelden of onderbouwing gevraagd, maar die komt er nooit.
[..]
Daarom is het ook goed om niet af te gaan om de narratieven van een radicaal linkse actiegroep, die actief probeert om het eigen land te ondermijnen. Het woord 'moslim' komt in rapport trouwens maar drie keer voor, zoals bijvoorbeeld:
[..]
Ok, maar hier zit natuurlijk wel een grote kern van waarheid in. Als je de omringende landen ziet de afgelopen decennia, dan kun je ook niet anders concluderen dan dat deze landen op zijn minst nogal bananenrepublieken zijn, waar corruptie, terreur en politieke instabiliteit de norm zijn.
En dat er binnen de Arabische en Islamitische culturen veel haat wordt aangeleerd, waarbij vaak jongere kinderen worden gendoctrineerd om moslimfundamentalisme en martelaarschap te omarmen is ook juist. Daar zijn mbt de Palestijnen zelfs in Nederland meermaals kamervragen over geweest. En als je de onderstaande videos ziet, vind jij dit soort dingen normaal?
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Grappige man.quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:28 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
@:howardroark deze man zegt dat Gaza bevolkt wordt door joden.
Jij stelde dat er sprake zou zijn van een 'terreurcampagne' tegen moslims in Isral. Nou, daar zijn er 2,5 miljoen van, dus dat zou dan inmiddels wel breeduit in het media zijn hier in het Westen, wetende hoe journalisten alles aangrijpen om Isral als land te kunnen demoniseren. Nergens in het rapport wordt zelfs zoiets gesteld. Waarom beweer je dit dan alsnog?quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:34 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je bent weer eens aan het liegen door omissie of stupiditeit. Hier heb je een keertje control F gedaan op moslim terwijl dit rapport individuele bevolkingsgroepen noemt die voornamelijk moslim zijn zoals Bedoeenen.
Is frankrijk een moslimstaat?quote:Op zondag 10 augustus 2025 02:14 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik heb bronvermelding en jij hebt gescheld en cope.
Frankrijk is trouwens veel diverser dan Isral.
Hier:quote:
Wat jij bewezen propaganda nieuws noemt is afkomstig van joodse auteurs. Die volgens jou uit Gaza komen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:21 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Hahaha..
Nieuwe info over bewezen propaganda-nieuws uit gaza neem jij ook klakkeloos aan voor waarheid...
Merk op dat hij meteen wijst naar een Europees land, en niet een Arabisch land noemt. Komt even niet uit.quote:
Nee, maar af en toe probeer een opmerking te maken waarvan ik denk dat die prikkelend is voor de ander.quote:
Frankrijk en GB waren toch al gevallen?quote:Op zondag 10 augustus 2025 10:06 schreef Homey het volgende:
[..]
Merk op dat hij meteen wijst naar een Europees land, en niet een Arabisch land noemt. Komt even niet uit.
1) Ik ontken met klem dat er sprake is van een genocide in de Gazastrook. Zeer waarschijnlijk heeft de IDF oorlogsmisdaden begaan, wat verwerpelijk is, maar dat is geen genocide.quote:Op zondag 10 augustus 2025 09:15 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je bent in het jaar 2000 blijven leven oude man.
Verder is het constant wijzen naar de buurman zeer vermoeiend. Wat wil je nou bewijzen? Dat Arabieren de genocide verdienen? Dat Isral marginaal beter dan Iran of SA is? Open een topic over alle landen die je stom vindt, deze gaat over een land dat hard aan het afglijden is.
Eh? Wat?quote:Op zondag 10 augustus 2025 10:06 schreef Glazenmaker het volgende:
Wat jij bewezen propaganda nieuws noemt is afkomstig van joodse auteurs. Die volgens jou uit Gaza komen.
@HowardRoark deze man zegt dat Isral zo incompetent is dat Hamas gewoon een propaganda kantoor in Isral heeft. Pak hem!!quote:Op zondag 10 augustus 2025 10:21 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Eh? Wat?
Wat blaat je nu kerel?
Nee, deze propaganda is afkomstig van hamas en trawanten...
Ik heb bronnen en jij hebtquote:Op zondag 10 augustus 2025 10:19 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
1) Ik ontken met klem dat er sprake is van een genocide in de Gazastrook. Zeer waarschijnlijk heeft de IDF oorlogsmisdaden begaan, wat verwerpelijk is, maar dat is geen genocide.
2) De Arabische Isralirs zijn vrijer dan bijvoorbeeld de inwoners van EU-lidstaat Hongarije, terwijl er geen vredesverdrag is tussen Isral en de Palestijnen. Jouw wereldbeeld klopt niet.
Succes ermee.quote:Jouw wereldbeeld klopt niet.
Dommigheid kent geen grenzen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 10:35 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
@:howardroark deze man zegt dat Isral zo incompetent is dat Hamas gewoon een propaganda kantoor in Isral heeft. Pak hem!!
Net zo erg is de desinformatie, zoals afgelopen week waarbij de NOS op basis van n bron bericht over een mysterieuze ziekte in Gaza en hier allerlei mogelijke oorzaken voor gaat verzinnen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 21:44 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het benadrukt helaas weer hoe de NPO dit soort verschrikkelijk eenzijdige propagandastukken maar blijft plaatsen. En met effect hoor, reken er maar op dat elke keer weer een handjevol mensen zich laat meeslepen in deze narratieven en als je dat maar lang genoeg doet en iedere dag opnieuw op die emotie blijft inspelen, kun je de publieke opinie wel degelijk benvloeden.
Wie heeft dit ooit gezegd? Precies, niemand.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 23:02 schreef HSG het volgende:
[..]
Echt wel.... bijvoorbeeld f*ck de 825000 kinderen in Sudan of 100.000 in Jemen. Palestijnen zijn belangrijker he?
Dat er ook andere genocides zijn houdt niet in dat Israel geen genocide pleegt....quote:Er is daar geen genocide. De echte genocides zijn elders op de wereld.
Welke genocidequote:Op zondag 10 augustus 2025 15:41 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wie heeft dit ooit gezegd? Precies, niemand.
[..]
Dat er ook andere genocides zijn houdt niet in dat Israel geen genocide pleegt....
Die van Israel op Palestijnen hebben we het nu over.quote:
Die in Gaza waar bijna 600.000 kinderen recentelijk gevaccineerd zijn tegen polio want dat is uiteraard DE manier om genocide te bedrijvenquote:
Misschien is hij in de war met een ander land, of snapt hij niet zo goed wat genocide is?quote:Op zondag 10 augustus 2025 15:50 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Die in Gaza waar bijna 600.000 kinderen recentelijk gevaccineerd zijn tegen polio want dat is uiteraard DE manier om genocide te bedrijven
Weet je zeker dat je weet wat genocide is?quote:Op zondag 10 augustus 2025 15:47 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Die van Israel op Palestijnen hebben we het nu over.
Noem je dat geen genocide? Zoek even de definitie op van genocide (ongeacht welke, passen allemaal) en kijk even naar wat er ONAFHANKELIJK bekend is over de acties van Israel in Gaza.
Jaquote:Op zondag 10 augustus 2025 15:55 schreef damsco het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je weet wat genocide is?
Isral pleegt geen genocide. Ze proberen een terroristische groep te vernietigen die burgers als schild gebruiken.quote:Op zondag 10 augustus 2025 15:41 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wie heeft dit ooit gezegd? Precies, niemand.
[..]
Dat er ook andere genocides zijn houdt niet in dat Israel geen genocide pleegt....
Zolang de vijand oorlog met ze voert en zich niet overgeeft is hamas verantwoordelijk voor al het kwaad in dat stukje kanker op de wereld.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 08:09 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als Isral een totale blokkade doet, bijna alle landbouwgrond heeft omgeploegd en het merendeel van de infrastructuur heeft gesloopt, dan maken ze zichzelf verantwoordelijk.
En dan is er nog steeds geen genocide.quote:Op zondag 10 augustus 2025 15:47 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Die van Israel op Palestijnen hebben we het nu over.
Noem je dat geen genocide? Zoek even de definitie op van genocide (ongeacht welke, passen allemaal) en kijk even naar wat er ONAFHANKELIJK bekend is over de acties van Israel in Gaza.
Ze proberen Hamas te vernietigen dmv genocide.quote:Op zondag 10 augustus 2025 16:31 schreef HSG het volgende:
[..]
Isral pleegt geen genocide. Ze proberen een terroristische groep te vernietigen die burgers als schild gebruiken.
Wel volgens de officiele definitie van genocide en de daden die ze plegen.quote:Op zondag 10 augustus 2025 16:37 schreef HiZ het volgende:
[..]
En dan is er nog steeds geen genocide.
Owh? Omdat ik oproep tot vrede ben ik degene die los zou gaan?quote:Op zondag 10 augustus 2025 17:09 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Onze zwart/witte vriend gaat binnenkort nog wel een keer goed los (in de echte wereld).
Nee.quote:Op zondag 10 augustus 2025 16:34 schreef ludovico het volgende:
[..]
Zolang de vijand oorlog met ze voert en zich niet overgeeft is hamas verantwoordelijk voor al het kwaad in dat stukje kanker op de wereld.
ff dimmen joh..quote:Op zondag 10 augustus 2025 18:38 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wel volgens de officiele definitie van genocide en de daden die ze plegen.
[..]
Owh? Omdat ik oproep tot vrede ben ik degene die los zou gaan?
Ik denk dat je eerder bang moet zijn voor de pro-racisme/pro-Isral/pro-genocide groep.
Als je het uitmoorden van burgers goed praat dan kun je weinig goede daden van zo iemand verwachten.
Waarom zouden die typetjes op FOK! die dit goedkeuren dan niet morgen even een pistool kopen en wat moslims neer knallen?
Vinden ze ja toch super als Isral dat doet.
Ik heb zelf een fanatieke bekeerling in mijn familie, dus dit gaat niet echt werken hier?quote:Op zondag 10 augustus 2025 18:38 schreef bianconeri het volgende:
Ik denk dat je eerder bang moet zijn voor de pro-racisme/pro-Isral/pro-genocide groep.
Dat klinkt inderdaad als dat familielid. Zou je graag willen voorstellen, maar je begrijpt dat dit soort types niet echt gevonden willen worden.quote:Op zondag 10 augustus 2025 18:38 schreef bianconeri het volgende:
Waarom zouden die typetjes op FOK! die dit goedkeuren dan niet morgen even een pistool kopen en wat moslims neer knallen?
Vinden ze ja toch super als Isral dat doet.
Ook de Erasmus zijn reputatie ging even door het putje.quote:Op zondag 10 augustus 2025 13:17 schreef Aether het volgende:
[..]
Net zo erg is de desinformatie, zoals afgelopen week waarbij de NOS op basis van n bron bericht over een mysterieuze ziekte in Gaza en hier allerlei mogelijke oorzaken voor gaat verzinnen.
Lees simpelweg de berichten van sommigen door.quote:
Ja, en?quote:Op zondag 10 augustus 2025 19:06 schreef Qarrad het volgende:
[ x ]
En hierom vind ik het zo absurd om alles wat Isralisch is af te stoten. Dit is n van de vele protesten in n stad in Isral. Een groot deel van de burgers daar wil een einde aan wat er in Gaza gebeurt. Dit zijn 60k potentile bondgenoten en stemmen voor je zaak.
Maar nee, strijkkwartetten en andere artiesten mogen hier niet optreden, films worden geboycott, studenten en docenten gentimideerd, samenwerkingsverbanden met andere (notoir liberale) universiteiten onmogelijk gemaakt, toeristen worden in elkaar gemept, uit restaurants getrapt, hun reserveringen worden geannuleerd, noem maar op.
Dat is de schuld van Hamas en niet Isral.quote:Op zondag 10 augustus 2025 18:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ze proberen Hamas te vernietigen dmv genocide.
Ze bombarderen doelbewust locaties met burgers.
Omdat voor een hoop 'Pro-Palestina' jankers het niet gaat om vrede, maar om Jodenhaat.quote:Op zondag 10 augustus 2025 19:06 schreef Qarrad het volgende:
[ x ]
En hierom vind ik het zo absurd om alles wat Isralisch is af te stoten. Dit is n van de vele protesten in n stad in Isral. Een groot deel van de burgers daar wil een einde aan wat er in Gaza gebeurt. Dit zijn 60k potentile bondgenoten en stemmen voor je zaak.
Maar nee, strijkkwartetten en andere artiesten mogen hier niet optreden, films worden geboycott, studenten en docenten gentimideerd, samenwerkingsverbanden met andere (notoir liberale) universiteiten onmogelijk gemaakt, toeristen worden in elkaar gemept, uit restaurants getrapt, hun reserveringen worden geannuleerd, noem maar op.
Wat maakt een land?quote:Op zondag 10 augustus 2025 20:39 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Lees simpelweg de berichten van sommigen door.
En overigens werd ik daarvan beschuldigd, dus.....
[..]
Ja, en?
Niemand geeft ALLE burgers in Israel de schuld, maar wel het land en dan met name de regering.
Vergelijk het met Rusland. Ook daar zijn veel burgers het er helemaal niet mee eens, maar boycotten we massaal alles wat Russisch is.
Is dat per se anti-elke burger? Nee, maar wel om te voorkomen dat zo'n land minder kan.
Precies, ook de zeer linkse joden zijn alsnog joden en dienen uitgeroeid te worden.quote:Op zondag 10 augustus 2025 22:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Omdat voor een hoop 'Pro-Palestina' jankers het niet gaat om vrede, maar om Jodenhaat.
Ik zag al wat pro-pallywappies die protesten spinnen dat ze alleen maar van de oorlog af willen omdat er teveel Israelische soldaten stervenquote:Op zondag 10 augustus 2025 22:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Omdat voor een hoop 'Pro-Palestina' jankers het niet gaat om vrede, maar om Jodenhaat.
Vrees het.quote:Op zondag 10 augustus 2025 17:09 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Onze zwart/witte vriend gaat binnenkort nog wel een keer goed los (in de echte wereld).
Dus volgens jou is elke burger in een land schuldig aan de misdaden van de leider?quote:Op zondag 10 augustus 2025 22:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Wat maakt een land?
Oh ja.
Burgers.
Echt, kap toch met je religie-gedreven pseudo-verontwaardiging. Is gewoon genant aan het worden.
Pro-vrede zijn is radicaalquote:Op maandag 11 augustus 2025 00:55 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vrees het.
Flink aan het radicaliseren die halve zool.
Ik heb nog niemand gezien hier die onder 1 van die categorien valt....quote:Op zondag 10 augustus 2025 22:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
En ja, voor mij is na anderhalf jaar het wel duidelijk.
Het gros van 'pro-Palestina' hier bestaat uit antisemieten, Joden-haters en moslimfundi's.
Die journalist is openlijk gewaarschuwd weg te blijven.quote:Op maandag 11 augustus 2025 07:15 schreef bianconeri het volgende:
Isral valt een pers tent aan. Hoe walgelijk, alweer.
IDF propaganda leugens: Ja maaaaaar Hamas strijder.
Lekker laf gedrag weer om je als terrorist te vermommen als journalist.quote:Op maandag 11 augustus 2025 07:19 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Die journalist is openlijk gewaarschuwd weg te blijven.
Het was een gerichte liquidatie.
Maar er zijn er nog 5 geloof ik die gewaarschuwd zijn, ook werkzaam voor al jazeera.
Die gaan allemaal dood als ze daar nog zitten.
quote:Greta Thunberg gaat samen met andere anti-Isral activisten een nieuwe vloot naar de kust van Gaza varen in tientallen boten
https://www.israelnieuws.(...)r-de-kust-van-gaza-v
De pro-Palestijnse activiste Greta Thunberg en andere activisten kondigden vanavond (zondag) aan dat ze opnieuw naar de kust van Gaza zullen vertrekken – dit keer met tientallen boten. "We komen om de blokkade te doorbreken die Isral 18 jaar geleden aan de Gazastrook heeft opgelegd", beweerden ze, meldt N12News.
De anti-Isral-activisten, waaronder Hollywood-actrice Susan Sarandon, zeiden dat ze de reis op 31 augustus vanuit Spanje zouden beginnen met tientallen boten. Op 4 september zullen andere activisten zich bij hen voegen met tientallen andere boten die vanuit Tunesi vertrekken.
quote:Protesten in heel Griekenland wijzen Isralische toeristen af: 'Zionisten zijn niet welkom'
https://www.israelnieuws.(...)ten-zijn-niet-welkom
Griekse anti-Isral-activisten zwaaiden met Palestijnse vlaggen en hielden borden omhoog om te protesteren tegen Isralische toeristen. Dit gebeurde tijdens een gecordineerd massaprotest op meer dan 100 eilanden en steden, aldus de organiserende groepen BDS (Boycot, Desinvestering en Sancties) Griekenland, March to Gaza Griekenland en de Palestijnse Gemeenschap Griekenland.
We weten natuurlijk allemaal dat je 'Isralirs' wel kunt verleggen naar 'Joden'.quote:
'Pro-vrede' zonder Joden en Israel ja.quote:Op maandag 11 augustus 2025 07:13 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Pro-vrede zijn is radicaal
Hoe ziek.
Van Al Jazeera komt alleen maar antisemitische stront dus een gemis is het sowieso niet. Die gast heeft zelf tweets geplaatst die hem in een bepaald licht plaatsen (juichende tweet op 7 oktober, een tweet over zijn zoon die is vernoemd naar een Hamas terrorist). Maar halve zolen als bianconeri zijn er weer als de kippen bij om te schuimbekken over Isral.quote:Op maandag 11 augustus 2025 07:15 schreef bianconeri het volgende:
Isral valt een pers tent aan. Hoe walgelijk, alweer.
IDF propaganda leugens: Ja maaaaaar Hamas strijder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |