Als links dat voor zichzelf weet uit te vinden, zijn ze de eerstvolgende verkiezingen direct de grootste.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 08:11 schreef Mikeytt het volgende:
Waar komt die ongezonde obsessie vandaan?
Hoe gaat dat het probleem van bijvoorbeeld PFAS-vervuiling oplossen?quote:Op woensdag 6 augustus 2025 08:51 schreef Jahr00n het volgende:
Gewoon wegwezen met de islam uit het westen dan zijn alle problemen in 1 keer opgelost.
Ah je bent voor etnisch zuiverenquote:Op woensdag 6 augustus 2025 09:36 schreef Mathijsco het volgende:
De komende jaren gaan we wel degelijk toe naar een beleid van actieve remigratie. Maar het wordt een nog een lange weg.
Politiek is consessies doen.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 09:29 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Hoe gaat dat het probleem van bijvoorbeeld PFAS-vervuiling oplossen?
Welke standpunten heeft rechts dan betreffende PFAS?quote:Op woensdag 6 augustus 2025 09:38 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Politiek is consessies doen.
Ik kijk anders tegen het stikstofprobleem aan dan links. Als links echter bereid is om zijn standpunt ten opzichte van immigratie uit islamitische landen de veranderen, zijn rechtste stemmers bereid om hun standpunten op onder andere PFAS te veranderen.
Ditquote:Op woensdag 6 augustus 2025 09:44 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Welke standpunten heeft rechts dan betreffende PFAS?
Daarvoor lees je de verkiezingsprogramma’s maar na.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 09:44 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Welke standpunten heeft rechts dan betreffende PFAS?
Dit is dus precies het probleem: de waarden van de islam staan haaks op die van de westerse, democratische samenleving. Dat maakt moslims niet minderwaardig of zo, maar wel dat er hier geen ruimte is voor het islamitsche gedachtengoed. Genoeg plekken op de wereld waar je dat wel uit kunt dragen.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 08:20 schreef 2172619626795 het volgende:
Die gemaakte verontwaardiging toch steeds
Ik geloof in onze (1)vrije (2)seculiere (3)democratische samenleving waarin (4)de vrijheid van meningsuiting en de rechten van (5)vrouwen, (6)anders geaarden beschermt worden.
Dit staats haaks op de islamitische filosofie en overal waar de Islam groeit, vallen de bovenstaande punten ten prooi aan het conservatieve en isolationistische gedachtegoed van de Islam.
Ik heb dit een aantal jaar van dichtbij mee mogen maken. Het is evident dat je als linkse kiezer met het faciliteren van de Islam bijna al je eigen idealen te grabbel gooit. De identiteitscrisis vanuit menig linkse stemmer hierover laat mij echt in totale verwarring.
Die jarenlang ongezonde obsessie met de Islam begrijp ik dus inderdaad ook niet. Als die ongezonde obsessie met de Islam er niet was, had ik links gestemd net zoals miljoenen anderen.
[..]
Als links dat voor zichzelf weet uit te vinden, zijn ze de eerstvolgende verkiezingen direct de grootste.
Tegen de huidige migratie is niet op te bouwen, zeggen woningbouwexperts.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 08:11 schreef Mikeytt het volgende:
Immigratie en islam, al 23 jaar 1 van de hoofdonderwerpen van de Nederlandse politiek. Elke verkiezing duikt er weer een andere partij op die de stok wil overnemen, tot ongekende ruzies over ministerposten, en zelfs splitsing van de ministerposten.
Waar komt die ongezonde obsessie vandaan? De obsessie die tot nu toe geen oplossing heeft gehad volgens elke partij die aan de macht is geweest. Is dit simpelweg stemmenlokkerij, een onderwerp dat sommige partijen bestaansrecht geeft?
Wanneer is de laatste keer dat de thuiszorg het hoofdonderwerp was? Of onderwijs? Of gehandicaptenzorg? Of het OV?
Als het eens een keer over een ander onderwerp gaat, is het wat vaags als bestaanszekerheid of koopkracht.
Zijn er daadwerkelijk mensen die denken dat immigratie een groter probleem is dan de levenskwaliteit van een Nederlandse inwoner die middelmatig onderwijs krijgt vanwege bezuinigingen, middelmatige zorg vanwege lange wachtlijsten, 2 jaar op de GGZ wachtlijst staat en nog 7 jaar moet wachten op een woning?
En zijn er echt mensen die denken dat immigratie hier de grootste oorzaak van is? We bouwen de helft minder dannin 1960-1970, terwijl we nu de helft meer inwoners hebben.
Welk probleem? Dat ik niet voor het deporteren van mensen met het verkeerde geloof ben?quote:Op woensdag 6 augustus 2025 09:56 schreef Mathijsco het volgende:
[..]
Je representeert eigenlijk perfect het allergrootste probleem.
Religie is niet het probleem, de groepsmentaliteit van de aanhangers ervan wel.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 10:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Welk probleem? Dat ik niet voor het deporteren van mensen met het verkeerde geloof ben?
We zien de meest recente versie van de lijst graag verschijnen.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 08:43 schreef Niels0Kurovski het volgende:
En weer drie klanten. Gaat hard deze week.
Ontopic: Het is bangmakerij om zieltjes te winnen.
Het ontmenselijken van andersdenkenden door ze woorden in de mond te leggen die ze nooit hebben gebruikt.quote:
Nou nee, remigratie omdat je mensen met een bepaald geloof weg wilt hebben is gewoon hetzelfde als etnisch zuiveren. Kan er niks beters van maken.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 10:15 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Het ontmenselijken van andersdenkenden door ze woorden in de mond te leggen.
Dat Europese vlaggetje in je UI zal op den duur wel een halve maan er in krijgen, met wat Arabisch gebrabbel over dat Allah de grootste is enzo.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 10:17 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nou nee, regnigratie omdat je mensen met een bepaald geloof weg wilt hebben is gewoon hetzelfde als etnisch zuiveren. Kan er niks beters van maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |