Ik had net een maand met mijn vriend toen we een nacht moesten overnachten in het ronde Fletcherhotel aan de A9. Met midden in de kamer een glazen ronde douche. Terwijl ik ongesteld was.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 23:30 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wat Fred zegt, je ziet het tegenwoordig wel vaker. Blijf het een aparte keuze vinden, zulk soort badkamers. Je zal maar zo'n hotelkamer gekozen hebben terwijl je een kamer deelt met iemand die niet je partner is....
De dag begint hier in de woonkamer met 25.5 graden en ik ben blij dat ze zo komen om de laatste dingen voor de airco te fixen. Slecht geslapen en hoofdpijn en warm.quote:Op woensdag 2 juli 2025 07:08 schreef ESF1Gamer het volgende:
Het is voor mij nu te warm. ik voel me beetje duizelig.
quote:Op woensdag 2 juli 2025 07:08 schreef ESF1Gamer het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sterkte aan iedereen die last heeft van de warmte![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
Best aardigquote:
quote:Op woensdag 2 juli 2025 07:08 schreef ESF1Gamer het volgende:
Sterkte!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
Ik vind het ook wel een beetje heftig met als het wel je partner isquote:Op dinsdag 1 juli 2025 23:30 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wat Fred zegt, je ziet het tegenwoordig wel vaker. Blijf het een aparte keuze vinden, zulk soort badkamers. Je zal maar zo'n hotelkamer gekozen hebben terwijl je een kamer deelt met iemand die niet je partner is....
Ik heb niet echt pijn. Alleen lopen met zo'n zak en slang is niet fijn.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:40 schreef Meke het volgende:
Stom zeg @:esf1gamer, heb je er ook veel pijn van? Hopelijk morgen goed bericht
Ook met een partner is het niet ideaal nee.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:39 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel een beetje heftig met als het wel je partner isAls je een keuze hebt à la, maar zoals @:troel zegt, ook een douche is niet altijd alleen maar romantisch
![]()
Wij hadden afgelopen januari ook zo'n kamer, waar je elkaar zo ongeveer op het toilet zagDie hadden gratis koffie en thee in de lobby, daar hebben we af en toe maar even gebruik van gemaakt, zodat de ander even privacy had
Je hebt je UI ook vast aangepast op de weervoorspelling zie ik?quote:Op woensdag 2 juli 2025 14:57 schreef Arizona het volgende:
Ik heb net 2x 800 meter gefietst. Op een ebike nog wel. En ik zweet me dood![]()
Ik dacht, nog even lekker fruit halen, zo’n klein stukje naar de supermarkt is een eitje!
Het bleek eerder een gebakken eitje
Jup, maar weer even van stal gehaaldquote:Op woensdag 2 juli 2025 15:02 schreef Meke het volgende:
[..]
Je hebt je UI ook vast aangepast op de weervoorspelling zie ik?
Ja je kunt maar voorbereid zijnquote:Op woensdag 2 juli 2025 15:05 schreef Arizona het volgende:
[..]
Jup, maar weer even van stal gehaald
Code oranje! Ik ben geheel en compleet voorbereid op het noodweer. Alle losse dingetjes uit de tuin veilig onder de overkapping gelegd, gieter vol met water zodat hij niet omwaait, ook de tuinstoelen onder de overkapping gezet, dus er zal wel niks gaan gebeuren.
De eerste buien die in het zuiden zijn ontstaan, zijn in ieder geval al te oostelijk, die beginnen net in Duitsland ipv in Limburg.
Oh dat was wat ik hoorde hier aan de andere kant van het landquote:Op woensdag 2 juli 2025 15:41 schreef NailQueen het volgende:
In de Appie draaiden ze This world is our home van Douwe Bob. Ik heb ongegeneerd meegezongen maar de tekst kwam wel even aan
Zeg dat wel, het is hier zoooo heet buiten.quote:Op woensdag 2 juli 2025 15:53 schreef Redefine het volgende:
Het is nu duidelijk de stilte hitte voor de storm.
Ik zing volle Appie's leegquote:Op woensdag 2 juli 2025 15:54 schreef Redefine het volgende:
[..]
Oh dat was wat ik hoorde hier aan de andere kant van het land
Ik moest vanmiddag naar de notaris. Toen ik weer thuiskwam was het binnen heel erg warm. Veel warmer dan gisteren toen ik thuis kwam, terwijl het toen een kleine tien graden warmer was...quote:Op woensdag 2 juli 2025 16:23 schreef Arizona het volgende:
[..]
Zeg dat wel, het is hier zoooo heet buiten.
Haha ja hetzelfde, hier is het inmiddels ook flink losgebarstenquote:Op woensdag 2 juli 2025 16:20 schreef Redefine het volgende:
Heb het licht maar aan gedaan bij mij thuis, want het begint wel erg donker te worden
Ik heb even boodschappen gedaan. Toen ik thuis kwam heb ik gelijk andere kleren aan gedaanquote:Op woensdag 2 juli 2025 16:23 schreef Arizona het volgende:
[..]
Zeg dat wel, het is hier zoooo heet buiten.
Het was ook wel raar dat jij in badpak in de supermarkt liepquote:Op woensdag 2 juli 2025 16:45 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik heb even boodschappen gedaan. Toen ik thuis kwam heb ik gelijk andere kleren aan gedaan
Net bij de kassa stond er een gast in blote bast en de broek om half 7. Dus zo raar is dat niet.quote:Op woensdag 2 juli 2025 16:48 schreef Redefine het volgende:
[..]
Het was ook wel raar dat jij in badpak in de supermarkt liep
Door elke lichte kritiek op Israël of de Israëlische regering jodenhaat/antisemitisme te noemen is die term z'n lading totaal verloren. Hetzelfde zie je met woke, ook zo'n term die door extreemrechts te pas en te onpas wordt gebruikt en daardoor niks meer betekent. Antisemitisme is slecht, woke is slecht, dus we noemen iedereen waar we het niet mee eens zijn gewoon woke en een antisemiet. Zo, klaar.quote:Op woensdag 2 juli 2025 16:47 schreef Redefine het volgende:
Het ergste bij Yesilgöz is nog dat ze nu weliswaar zegt dat Douwe geen Jodenhater is mijn zijn acties wel Jodenhaat waren. Kortom net doen alsof je terugkomt op je uitspraken, maar ondertussen nog wel een trap nageven.
En uiteraard de meest gebezigde uitspraak van de laatste tien jaar 'Ik betreur de ophef'.
Dat vinden ze in Spanje schijnbaar heel normaal.quote:Op woensdag 2 juli 2025 16:52 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Net bij de kassa stond er een gast in blote bast en de broek om half 7. Dus zo raar is dat niet.
Waar is @Luctor.et.Emergo eigenlijk gebleven? Moeren we ons zorgen maken?quote:Op woensdag 2 juli 2025 16:51 schreef sportfreak het volgende:
[ afbeelding ]
Bijna 20 graden verschil tussen Zeeland en Limburg.
Die worstelt, maar komt straks wel boven.quote:Op woensdag 2 juli 2025 17:04 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Waar is @:Luctor.et.Emergo eigenlijk gebleven? Moeren we ons zorgen maken?
Helemaal eens. Het is vooral ook een poging tot monddood maken van de ander door die weg te zetten als antisemiet. Bij woke is het zelfs nog mooier dat het gebruikt wordt voor alles waar dat soort mensen kwaad over zijn woke te noemenquote:Op woensdag 2 juli 2025 16:55 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Door elke lichte kritiek op Israël of de Israëlische regering jodenhaat/antisemitisme te noemen is die term z'n lading totaal verloren. Hetzelfde zie je met woke, ook zo'n term die door extreemrechts te pas en te onpas wordt gebruikt en daardoor niks meer betekent. Antisemitisme is slecht, woke is slecht, dus we noemen iedereen waar we het niet mee eens zijn gewoon woke en een antisemiet. Zo, klaar.
Ik vind het wel cynisch ironisch dat de mensen die nu zo opzichtig Israël-fanaat zijn de eersten zouden zijn die tijdens de Tweede Wereldoorlog de joden zouden hebben verraden. Daar ben ik vrij zeker van.
edit: ironisch, niet cynisch
Mensen weten Woke niet eens uit te leggenquote:Op woensdag 2 juli 2025 16:55 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Door elke lichte kritiek op Israël of de Israëlische regering jodenhaat/antisemitisme te noemen is die term z'n lading totaal verloren. Hetzelfde zie je met woke, ook zo'n term die door extreemrechts te pas en te onpas wordt gebruikt en daardoor niks meer betekent. Antisemitisme is slecht, woke is slecht, dus we noemen iedereen waar we het niet mee eens zijn gewoon woke en een antisemiet. Zo, klaar.
Ik vind het wel cynisch ironisch dat de mensen die nu zo opzichtig Israël-fanaat zijn de eersten zouden zijn die tijdens de Tweede Wereldoorlog de joden zouden hebben verraden. Daar ben ik vrij zeker van.
edit: ironisch, niet cynisch
Het is ook wel tekenend hoe ze elk detail van het Douwe Bob-verhaal onder de loep nemen om aan te tonen dat hij zou liegen en dat het allemaal onzin is en zionisten nooit iemand zouden bedreigen... de Telegraaf doet daar ook vrolijk aan mee. Misschien is hij wel niet uitdrukkelijk op politieadvies vertrokken, zou goed kunnen, maar hij is dus wel bedreigd want daar is iemand zelfs voor opgepakt. En zelfs al was dat niet zo dan heeft Yesilgöz alsnog veel aanleiding daartoe gegeven.quote:Op woensdag 2 juli 2025 17:07 schreef Redefine het volgende:
[..]
Helemaal eens. Het is vooral ook een poging tot monddood maken van de ander door die weg te zetten als antisemiet. Bij woke is het zelfs nog mooier dat het gebruikt wordt voor alles waar dat soort mensen kwaad over zijn woke te noemen
En dat die extreme Israël fanaten in NWD zouden staan om de boel te verraden schat ik ook wel zo in ja. Tegenwoordig zou dat bij hen dan weliswaar bij moslims zijn.
Klopt. Wat dat laatste betreft. De stroman is erg populair bij dergelijke mensen.quote:Op woensdag 2 juli 2025 17:15 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het is ook wel tekenend hoe ze elk detail van het Douwe Bob-verhaal onder de loep nemen om aan te tonen dat hij zou liegen en dat het allemaal onzin is en zionisten nooit iemand zouden bedreigen... de Telegraaf doet daar ook vrolijk aan mee. Misschien is hij wel niet uitdrukkelijk op politieadvies vertrokken, zou goed kunnen, maar hij is dus wel bedreigd want daar is iemand zelfs voor opgepakt. En zelfs al was dat niet zo dan heeft Yesilgöz alsnog veel aanleiding daartoe gegeven.
Dat zie je eigenlijk altijd, met name op rechts: ipv ingaan op de inhoud, altijd de boodschapper aanvallen. Trump is daar natuurlijk de absolute meester in, die gaat nooit inhoudelijk ergens op in.
Ja, heerlijk hier nu.quote:Op woensdag 2 juli 2025 16:51 schreef sportfreak het volgende:
[ afbeelding ]
Bijna 20 graden verschil tussen Zeeland en Limburg.
Ja geen probleem, zolang je er maar geen actieve herinneringen aan hebt.quote:Op woensdag 2 juli 2025 16:45 schreef Redefine het volgende:
@:Strani mocht ik je de afgelopen tijd hebben beledigd. Dan was dat niet helemaal de bedoeling. Mijn reacties waren te ongepolijst. En ik betreur de ophef.
Zo, kan ik nu aan de slag als lijsttrekker van de VVD?
De Britse toeristen wel jaquote:Op woensdag 2 juli 2025 17:01 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat vinden ze in Spanje schijnbaar heel normaal.
Die staan op mijn oude Nokia, dus dat komt wel goed.quote:Op woensdag 2 juli 2025 18:59 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja geen probleem, zolang je er maar geen actieve herinneringen aan hebt.
Mag je in Spanje dan halfnaakt de winkels in? In Frankrijk word je dan nog net niet gelyncht.quote:
Nee mag hier ook niet. Meeste café's en zo ook echt niet. Maar de Britse café's zitten er wel vol mee.quote:Op woensdag 2 juli 2025 19:12 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Mag je in Spanje dan halfnaakt de winkels in? In Frankrijk word je dan nog net niet gelyncht.
Het aantal kijkcijfers voor die tweede gele kaart is i.i.g. nulquote:Op woensdag 2 juli 2025 19:54 schreef Strani het volgende:
Ik neem aan dat jullie allemaal naar IJsland - Finland kijken op NPO1 voor het EK Vrouwen?
Ben reuzebenieuwd naar de kijkcijfers.
Die was niet heel terecht?quote:Op woensdag 2 juli 2025 19:55 schreef Redefine het volgende:
[..]
Het aantal kijkcijfers voor die tweede gele kaart is i.i.g. nul
Oh ja, dat is begonnen.quote:Op woensdag 2 juli 2025 19:54 schreef Strani het volgende:
Ik neem aan dat jullie allemaal naar IJsland - Finland kijken op NPO1 voor het EK Vrouwen?
Ben reuzebenieuwd naar de kijkcijfers.
Dat was niet in beeld. En ook geen herhalingquote:
Jaquote:Op woensdag 2 juli 2025 20:22 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
rip Nico (van Eigen Huis & Tuin)
Maar Rob was juist van tuin!quote:Op woensdag 2 juli 2025 20:36 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja
Als ik Rob was zou ik veilig thuis blijven en niks meer doen.
Klopt dit? Ik geloof van niet.quote:Op woensdag 2 juli 2025 22:01 schreef NailQueen het volgende:
Het is vandaag 2 juli 2025. Vanaf vandaag zijn we dichterbij het jaar 2050 dan het jaar 2000.
uhm... het jaar 3000 is nog 975 jaar van ons verwijderd. Het jaar 2000 slechts 25....quote:Op woensdag 2 juli 2025 22:03 schreef NailQueen het volgende:
We zijn trouwens ook dichterbij het jaar 3000 dan het jaar 2000. Niet dat er veel gaat veranderen. We leven alleen onderwater en de boybands komen weer terug.
2050 is vanaf nu sowieso makkelijker te bereiken dan 2000quote:Op woensdag 2 juli 2025 22:01 schreef NailQueen het volgende:
Het is vandaag 2 juli 2025. Vanaf vandaag zijn we dichterbij het jaar 2050 dan het jaar 2000.
Met de nadruk op BIJNA.quote:Op woensdag 2 juli 2025 22:05 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
uhm... het jaar 3000 is nog 975 jaar van ons verwijderd. Het jaar 2000 slechts 25....
Het is 18 graden bij jouquote:Op woensdag 2 juli 2025 22:10 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Met de nadruk op BIJNA.
Nee oké. Hij klopt niet. Door de hitte dacht ik niet na![]()
Ah ja ik ook maar toen ik inschakelde was het al 1-2.quote:
Nee hoor, waarom zou Google liegenquote:Op woensdag 2 juli 2025 22:36 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Helemaal niet. Het is hier 25 graden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |