Porsch Supercupquote:The Blancpain GT Series is a sports car racing series organized by the Stéphane Ratel Organisation (SRO) with the approval of the Fédération Internationale de l'Automobile (FIA). It features grand tourer racing cars modified from production road cars complying with the FIA's GT3 regulations. The series is divided into two separate championships, the Blancpain GT Series Sprint Cup and the Blancpain GT Series Endurance Cup. Although the Blancpain GT Series Endurance Cup is organised since 2011, the inaugural season of the Blancpain GT Series is 2014, because in that year the FIA GT Series became the Blancpain Sprint Series, which is now the Blancpain GT Series Sprint Cup. The series is primarily sponsored by Swiss watchmaker Blancpain.
quote:De Porsche Mobil 1 Supercup is de hoogste toeringwagen competitie, waarin alleen met Porsche's gereden wordt. De races worden gereden in het voorprogramma van de Formule 1, ze worden na de GP2 en voor de Formule 1 gereden. Het wordt georganiseerd door Porsche. De Porsche Supercup werd in 1993 opgericht. Het is vergelijkbaar met de DTM. Er zijn 15 teams met elk twee coureurs. Deze klasse is de samengevoegde versie van de verschillende nationale Porsche Carrera kampioenschappen over de hele wereld, zoals in Duitsland en in Aziė.
De rijders rijden allemaal in dezelfde Porsche 911 GT3 (Type 997), gebaseerd op de Porsche Carrera.
Estre had ook al last van de Keverquote:Op zondag 22 juni 2025 15:50 schreef heywoodu het volgende:
Sow, vdLinde beukt 'm er nog bijna af tegen een Kever
Duitse commentator ook zo te horen. Nou, is dat ook weer duidelijk. Man man man, Estre toch.quote:Op zondag 22 juni 2025 15:58 schreef Sabata het volgende:
"protest van Manthey afgewezen" bron Oliver Martini , baan omroeper hier. Rowe dus winnaar als ze blijven rijden
Helemaal niks, pitten.quote:
Vanavond Indycar en daarna de NASCAR.quote:
weersvoorspelling in Italiė. eerste week vakantie gehad, tweede week begint morgenquote:
Zo te zien alle zes van 18.00 uur tot 00.30 op ZS2. Na de IndyCar ook op ZS3.quote:Op zondag 22 juni 2025 16:07 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Vanavond Indycar en daarna de NASCAR.
De IMSA is er ook nog, maar dat is geloof ik een race over zes uren, waarvan Ziggo er 2 uitzendt?
Waar zit je in Italiė/ga je naar toe?quote:Op zondag 22 juni 2025 16:13 schreef Sabata het volgende:
[..]
weersvoorspelling in Italiė. eerste week vakantie gehad, tweede week begint morgen
Dan heb ik niet goed gekekenquote:Op zondag 22 juni 2025 16:26 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Zo te zien alle zes van 18.00 uur tot 00.30 op ZS2. Na de IndyCar ook op ZS3.
Bolzano en omgeving. erg mooie streek en ik kan me er met Duits ook nog wel redden (Italianen praten me helaas veel te snel in hun moedertaal)quote:Op zondag 22 juni 2025 16:32 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Waar zit je in Italiė/ga je naar toe?
Van wat ik er van weet zitten daar ook Italianen die het vertikken om Italiaans te pratenquote:Op zondag 22 juni 2025 16:44 schreef Sabata het volgende:
[..]
Bolzano en omgeving. erg mooie streek en ik kan me er met Duits ook nog wel redden (Italianen praten me helaas veel te snel in hun moedertaal)
Süd-Tirolquote:Op zondag 22 juni 2025 16:44 schreef Sabata het volgende:
[..]
Bolzano en omgeving. erg mooie streek en ik kan me er met Duits ook nog wel redden (Italianen praten me helaas veel te snel in hun moedertaal)
Wordt weer even doorhalen, maar dit keer toch niet helemaal denk ik...dit nu combineren met én F1 (plus aanhang) én MotoGP (plus aanhang, nota bene in Nederland) wordt wel erg lastigquote:Op donderdag 26 juni 2025 21:00 schreef Pino112 het volgende:
3 weken 24u's achter elkaar, je zou voor minder.
of rechts buiten de baan gaan rijden. Dat was veiliger geweestquote:Op zaterdag 28 juni 2025 17:50 schreef StephanL het volgende:
[..]
Aan de kant gaan in de bocht naar links.
Ja had veiliger geweest. Andere kant van de curbs is een mooi strookje asfalt nog.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 17:50 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
of rechts buiten de baan gaan rijden. Dat was veiliger geweest
Dit ja...quote:Op zaterdag 28 juni 2025 17:47 schreef Peterselieman het volgende:
Die langzaam rijdende McLaren reed gewoon vol op de racelijn ...
Leek ook wel of 'ie dacht de pitstraat te halen, maar ineens volledig stil viel ipv nog langzaam door kon rijden en nergens meer naartoe kon. Niet zo handig...quote:Op zaterdag 28 juni 2025 17:50 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
of rechts buiten de baan gaan rijden. Dat was veiliger geweest
Franz Herrmann kan best een paar stints rijden vannacht, in Oostenrijk wordt het toch niet veelquote:
Ik op YouTube, daar heb je het in 6 talen ofzo, maar Ziggo wist ik nietquote:
Op dit moment Sebastian Bleekemolen en nog iemand. Later vanavond/vannacht gaan de over op de Engelstalige streamquote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:00 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik op YouTube, daar heb je het in 6 talen ofzo, maar Ziggo wist ik niet
Wie doet daar commentaar?
Oh leuk, dan schakel ik nog even overquote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:08 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Op dit moment Sebastian Bleekemolen en nog iemand. Later vanavond/vannacht gaan de over op de Engelstalige stream
Heeft verstappen hier echt iets mee te maken of is het puur de naam?quote:
Ik gok dat hij de eigenaar is en volgens mij heeft hij de auto ook zelf getest (toen men bij de premičre van die F1 The Movie meuk was, was hij gewoon wat leuks aan het doen en met deze Aston Martin op Spa aan het knallen). De deelnemers mochten namelijk niet zelf vooraf al testen, maar ja, hij is geen deelnemer...quote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:09 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Heeft verstappen hier echt iets mee te maken of is het puur de naam?
Max heeft hier zeker wat mee te makenquote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:09 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Heeft verstappen hier echt iets mee te maken of is het puur de naam?
Uiteraard niet, zie het al voor me, even op en neer vanuit Oostenrijk.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:10 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik gok dat hij de eigenaar is en volgens mij heeft hij de auto ook zelf getest (toen men bij de premičre van die F1 The Movie meuk was, was hij gewoon wat leuks aan het doen en met deze Aston Martin op Spa aan het knallen). De deelnemers mochten namelijk niet zelf vooraf al testen, maar ja, hij is geen deelnemer...
Doet hij niet, maar hij zou er wel gek genoeg voor zijn als het mogelijk was geweestquote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:12 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Uiteraard niet, zie het al voor me, even op en neer vanuit Oostenrijk.
Ja, dat is het punt natuurlijk. En dat hij geen deelnemer is betekent dat hij wel mag testen, dus heeft hij gewoon uitgebreid rondjes gereden in die auto van zijn team en dus heeft hij er zeker wat mee te maken.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:12 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Uiteraard niet, zie het al voor me, even op en neer vanuit Oostenrijk.
Door de #611 Mercedes met achter het stuur, geen idee, want de live timing doet hier niksquote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:16 schreef Peterselieman het volgende:
De #11 AM is stuk. De muur in geduwd bij Raidillon
Tim Sandtler zo te lezenquote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Door de #611 Mercedes met achter het stuur, geen idee, want de live timing doet hier niks
30 seconden S&G voor de actiequote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Door de #611 Mercedes met achter het stuur, geen idee, want de live timing doet hier niks
Komt 'ie goed wegquote:
Als je met goed bedoelt dat iedereen nog in goede gezondheid verkeert, dan volgens mij wel jaquote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:46 schreef Nattekat het volgende:
Ik zag een grote crash. Is dat allemaal goed afgelopen?
Dat vooralquote:Op zaterdag 28 juni 2025 21:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als je met goed bedoelt dat iedereen nog in goede gezondheid verkeert, dan volgens mij wel ja
ook jammer dat de #17 Mercedes niet meer meedoet en de #163 Lambo. Beiden hebben een tijd aan de leiding gelegenquote:Op zondag 29 juni 2025 08:52 schreef heywoodu het volgende:
Geen al te heftige nacht geweest, voornaamste was het wegvallen van de #007 Aston die ineens binnen stond.
Ik kijk naar een stilstaand beeld.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |