Moedwillig op de weg gaan staan en dan lopen janken dat je voor je flikker gereden wordt ook. Misschien denkt ze nu zélf de volgende keer ook wel 2x na(al betwijfel ik dat laatste ten zeerste met die XR-josti's).quote:
Klinkt als noodweer exces, vrijspreken.quote:Volgens Van Tiggelen vallen klimaatactivisten hem vaker lastig, ook bij zijn huis in Zandvoort.
quote:Op maandag 10 maart 2025 16:12 schreef OxygeneFRL het volgende:
Moet je maar niet op de openbare weg gaan staan. Gevalletje karma
quote:Op maandag 10 maart 2025 17:41 schreef knoopie het volgende:
Na drie minuten rechercheren heb ik op de instagram pagina van stoppen met kolen een foto gevonden dat ze midden voor de inrit van de parkeergarage staan. Als ze hier stonden, dan is dat definitief geen openbare weg. Je moet ook eerst met de auto over het fietspad en over de stoep om daar te komen, dus áls ze hier stonden, dan is het belachelijk om te doen alsof ze voor een rijdende auto op de openbare weg gesprongen zijn.
https://www.instagram.com/p/DG5aNXhoeCB/
Maakt niet uit, een huisarts die die zijn eed schendt, en valsheid in geschrifte pleegt, het is allemaal prima voor het o zo hoge doel.quote:Op maandag 10 maart 2025 18:09 schreef 215 het volgende:
Ik weet niet hoe oud die gast is maar bij de volgende rijbewijskeuring kan zijn huisarts prima zonder met de ogen te knipperen beslissen dat er iets aan zijn beoordelingsvermogen mankeert en dat ie dus nooit meer mag rijden.
Maar goed, aangifte doen lijkt me een beter weg om die kerel duidelijk te maken dat ie niet volgens plan de regels der rechtspraak volgde.
Een volksvertegenwoordiger beletten een vergadering als zodanig bij te wonen is ook een misdrijf waar een flinke straf op staat.quote:Doorrijden na een ongeval. Bedreiging en mishandeling. Misdaden zat even gepleegd om op tijd te zijn voor een vergadering. 200 uur taakstraf, het prikken van vuil rond het provinciehuis lijkt me wel wat.
En die kop, lijkt wel een Franse Bulldog met schurft.quote:Op maandag 10 maart 2025 16:49 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Jezus alleen voor de manier waarop de beste man die das draagt dient hij al veroordeeld te worden
quote:Op maandag 10 maart 2025 16:12 schreef OxygeneFRL het volgende:
Moet je maar niet op de openbare weg gaan staan. Gevalletje karma
quote:Op maandag 10 maart 2025 16:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Geen medelijden met beide. Niet met de Extinction Rebellion activiste die, zoals gewoonlijk, het openbare leven verstoord en daar nu eens wel gevolgen van heeft. Maar ook niet met van Triggelen die zich als een debiel gedroeg en daar nu juridische gevolgen van zal ondervinden.
quote:Op maandag 10 maart 2025 16:46 schreef Ferdo het volgende:
En dat hoeft ook niet als ze gewoon wegblijven van een plek die niet voor voetgangers bedoeld is.
Hoe weten jullie allemaal zo zeker dat ze op de openbare weg liep? Ik lees alleen dat hij daarna de parkeergarage in reed, en om daar te komen moet je toch echt een oprit indraaien en een fietspad en voetpad kruisen. Een boel plekken waar je prima kan staan zonder het overige verkeer te hinderen, en waar een auto ook geen voorrang heeft.quote:Op maandag 10 maart 2025 18:26 schreef Garfield1985 het volgende:
Moedwillig op de weg gaan staan en dan lopen janken dat je voor je flikker gereden wordt ook. Misschien denkt ze nu zélf de volgende keer ook wel 2x na(al betwijfel ik dat laatste ten zeerste met die XR-josti's).
In eerdere posts zijn al foto’s in linken te vinden van de plek.quote:Op maandag 10 maart 2025 20:11 schreef knoopie het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Hoe weten jullie allemaal zo zeker dat ze op de openbare weg liep? Ik lees alleen dat hij daarna de parkeergarage in reed, en om daar te komen moet je toch echt een oprit indraaien en een fietspad en voetpad kruisen. Een boel plekken waar je prima kan staan zonder het overige verkeer te hinderen, en waar een auto ook geen voorrang heeft.
Voordat er beeldmateriaal openbaar is, is het nogal voorbarig om de conclusie te trekken dat ze midden op de weg liep.
Ah, daar hebben we de moralist weer. Alleen als het hem uitkomt natuurlijk.quote:Op maandag 10 maart 2025 19:48 schreef Weltschmerz het volgende:
Een volksvertegenwoordiger beletten een vergadering als zodanig bij te wonen is ook een misdrijf waar een flinke straf op staat.
Onbegrijpelijk dat je hier nog 9 duimpje mee scoort. Schofterige aso mentaliteit.quote:Op maandag 10 maart 2025 16:12 schreef OxygeneFRL het volgende:
Moet je maar niet op de openbare weg gaan staan. Gevalletje karma
Hoe dat dan. Staat er ook in die "wet" dat ie zijn auto niet mag parkeren en een stukje lopen?quote:Op maandag 10 maart 2025 19:48 schreef Weltschmerz het volgende:
Een volksvertegenwoordiger beletten een vergadering als zodanig bij te wonen is ook een misdrijf waar een flinke straf op staat.
Nou ja dat had ie wel altijd. Zeer scherp en to the point. Maar ik vind dat ook een typische reactie. Ik maak me een beetje zorgen.quote:Op maandag 10 maart 2025 20:23 schreef 215 het volgende:
Echt man, stop alsjeblieft met op mij reageren want je hebt wat mij betreft totaal geen redelijk denkvermogen.
De enige post met een link in dit topic is van mij. En daar staan de demonstranten met een spandoek op de inrit van de parkeergarage. Als ze daar is aangereden, dan is dat definitief geen openbare weg.quote:Op maandag 10 maart 2025 20:18 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
In eerdere posts zijn al foto’s in linken te vinden van de plek.
quote:Op maandag 10 maart 2025 17:41 schreef knoopie het volgende:
Na drie minuten rechercheren heb ik op de instagram pagina van stoppen met kolen een foto gevonden dat ze midden voor de inrit van de parkeergarage staan. Als ze hier stonden, dan is dat definitief geen openbare weg. Je moet ook eerst met de auto over het fietspad en over de stoep om daar te komen, dus áls ze hier stonden, dan is het belachelijk om te doen alsof ze voor een rijdende auto op de openbare weg gesprongen zijn.
https://www.instagram.com/p/DG5aNXhoeCB/
Je weet toch hoe die XR acties gaan? Een automobilist probeert er langs te rijden, de activist probeert de auto tegen te houden, en als er dan contact is begint zo'n figuur keihard te gillen. Dus het zal wel niet zoveel voorstellen.quote:Op maandag 10 maart 2025 20:32 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Hoe dat dan. Staat er ook in die "wet" dat ie zijn auto niet mag parkeren en een stukje lopen?
Nee. Als het OM poeslief is en die activisten de wet laat overtreden terwijl het tegen andere opvatting met grof geweld optreedt gaat het niet goed. Eigenrichting mag niet omdat de politie er voor handhaving is, maar die weigert dat om politieke redenen. En die is er dan vervolgens wel als de kippen bij zelfs tijdens een staking om die wetsovertreders te beschermen tegen mensen die ze zelf wel even van de weg afjagen.quote:Ik vond jou altijd ontzettend goed in je commentaren. Maar je lijkt een beetje van het padje... Gaat het wel goed?
Het zal wel ontlastend bewijs zijn dan, anders hadden we de beelden al wel gezien. Nu moeten we het vooral met hysterische verhalen daarover doen.quote:Op maandag 10 maart 2025 17:16 schreef knoopie het volgende:
[..]
Volgens een andere bron stonden ze niet op de openbare weg, maar op de inrit van de parkeergarage.
[..]
https://www.doorbraak.eu/(...)st-in-op-activisten/
Geen idee hoe betrouwbaar deze bron is, maar kennelijk stond ze daar te filmen, dus als dat zo is heeft sterk bewijs in handen.
Jij maakt je een voorstelling van wat er gebeurd is en doet dan vervolgens alsof dat een feit is om er dan alsnog disproportionele kwalificaties aan te hangen. Het zal wel niet zoveel voorstellen en uitstappen voor een schadeformulier met van die dwaze cultisten hoeft ook niet.quote:Op maandag 10 maart 2025 20:23 schreef 215 het volgende:
[..]
Ah, daar hebben we de moralist weer. Alleen als het hem uitkomt natuurlijk.
Kerel: Zie jij echt niet het verschil tussen een vlag ophouden en pogen iemand omver te rijden, vervolgens zonder om te kijken doorrijden met een deuk in de motorkap en er nog trots op te zijn dat je die misdaden hebt gepleegd?
Is nu werkelijk elke vorm van proportioneel gedrag jou onbekend?
1 van de mooiste filmpjes ooitquote:Op maandag 10 maart 2025 16:47 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Zeker familie van dikke BMW mevrouw
[ afbeelding ]
Waar heb je het over? De demo mocht van de burgemeester en de politie was er bij. Als XR daar midden op de rijbaan gevaarlijke situaties liep uit te halen, dan had de politie echt wel ingegrepen.quote:Op maandag 10 maart 2025 20:51 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Je weet toch hoe die XR acties gaan? Een automobilist probeert er langs te rijden, de activist probeert de auto tegen te houden, en als er dan contact is begint zo'n figuur keihard te gillen. Dus het zal wel niet zoveel voorstellen.
[..]
Nee. Als het OM poeslief is en die activisten de wet laat overtreden terwijl het tegen andere opvatting met grof geweld optreedt gaat het niet goed. Eigenrichting mag niet omdat de politie er voor handhaving is, maar die weigert dat om politieke redenen. En die is er dan vervolgens wel als de kippen bij zelfs tijdens een staking om die wetsovertreders te beschermen tegen mensen die ze zelf wel even van de weg afjagen.
Vakantievliegers zijn aan het blokkeren en daarom moeten we een stukje lopen? Waar heb je het over.quote:Dat hele klimaatblokkadegebeuren door de vakantievliegers had al lang afgelopen moeten zijn. Maar we moeten het normaal gaan even en maar even onze tijd laten verspillen en een stukje lopen omdat de driehoek het klimaat ook heel belangrijk vindt. Dat is van het padje af.
Of ze bewaren het voor de rechtszaak. In ieder geval is er tot nu toe nergens iets te zien dat ze midden op de rijbaan liepen. De enige foto die er tot nu toe te zien is, laat de demonstranten zien op de inrit van de parkeergarage. Dus het is nogal voorbarig om dan maar aan te nemen dat ze op de rijbaan liepen.quote:Het zal wel ontlastend bewijs zijn dan, anders hadden we de beelden al wel gezien. Nu moeten we het vooral met hysterische verhalen daarover doen.
Ik hoor elke keer weer die stem in mijn hoofd "dikke bmw" roepen als ik een grotere bmw langs zie komen.quote:
Dat is standaard de politie.quote:Op maandag 10 maart 2025 20:08 schreef ootjekatootje het volgende:
Politie stond erbij en keek erna. Als dat een doelbewuste gevaarlijke aanrijding geweest was, was die direct in de boeien geslagen.
Raar verhaal dus.
Hij rijd door terwijl er iemand staat. Dat je het niet eens bent met iemand kan. Maar iemand op zij drukken met een auto (of zelfs zonder) is domweg strafbaar. Daarna doorrijden is ook strafbaar.quote:Op maandag 10 maart 2025 20:51 schreef Weltschmerz het volgende:
Jij maakt je een voorstelling van wat er gebeurd is en doet dan vervolgens alsof dat een feit is om er dan alsnog disproportionele kwalificaties aan te hangen. Het zal wel niet zoveel voorstellen en uitstappen voor een schadeformulier met van die dwaze cultisten hoeft ook niet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |