Als er echt geen alcohol in zat dan slaat Axel de spijker op zijn kopquote:Op maandag 3 maart 2025 22:04 schreef Droopie het volgende:
Hahaa, er zat geen alcohol in?
Apart, Keanu en Axel vinden het raar, Axel noemt het een act.
Ja 0.0 dat zei ik al ... alles leek wat fake vooral bij Sjordyquote:Op maandag 3 maart 2025 22:04 schreef Koos1958 het volgende:
Hij heeft 1.2 liter bier op. De rest alcohol vrij. Axel zegt is gewoon een act van hem voor tv.
In die frisdrank wel in het bier en de gluhwein.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:04 schreef Droopie het volgende:
Hahaa, er zat geen alcohol in?
Apart, Keanu en Axel vinden het raar, Axel noemt het een act.
Maar Keanu riep ook dat hij dronken wasquote:Op maandag 3 maart 2025 22:05 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja 0.0 dat zei ik al ... alles leek wat fake vooral bij Sjordy
Slappe zak is het toch ook. Die durft niet eens een eigen mening te hebben.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:05 schreef Adat231 het volgende:
axel zegt tegen kiki dat het gedrag van Jprdy 1 grote act is. Keanu zegt daarop ik hou wijselijk mijn mond. Keanu wil een dineetje
Keanu durft niets over Jordy te zeggenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:05 schreef Adat231 het volgende:
axel zegt tegen kiki dat het gedrag van Jprdy 1 grote act is. Keanu zegt daarop ik hou wijselijk mijn mond. Keanu wil een dineetje
Daarom maar gluhwein en bier was alcohol maar was niet veel van. Maar dan nog kan je aangeschoten raken van 1 liter bier.ben ooit van 1 heel koud tapbiertje dronken geworden. Daarna nooit meer gedronken. Jaar of 45 terug geweest.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:06 schreef mazaru het volgende:
[..]
Maar Keanu riep ook dat hij dronken was
Echt hé en steeds op dat hert proberen te klimmenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:06 schreef freaky40 het volgende:
Met een bakkie op gaat hij alleen nog maar meer slap ouwe hoeren.
Een watje iz hetquote:Op maandag 3 maart 2025 22:07 schreef mazaru het volgende:
[..]
Keanu durft niets over Jordy te zeggen
mocht ook wel na al die slagroom die hij in haar haren heeft gesmeerdquote:
Inderdaad, Axel had het Jolien moeten gunnenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:07 schreef Limbus het volgende:
Axel doet stoer maar tactisch heeft hij Jolien onder druk gezet om hem die 10k te geven
Echt te erg is helemaal gefixeerd op hem, en doet alles aanpakken om slecht te praten over jordy.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:08 schreef Lrod01 het volgende:
Jordy leeft rent free in het hoofd van Axel. Wat een zielig mannetje is dat geworden zeg.
Axel ging ook goed te keer tegen BB met zijn fucking dit en fucking dat,,,,Jane schreeuwen van hou op het stijgt naar je hoofd,quote:Op maandag 3 maart 2025 22:07 schreef chufi het volgende:
SL ...zegt genoeg over de inhoud van de drank
Ware woorden.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:09 schreef zodeju het volgende:
[..]
Axel ging ook goed te keer tegen BB met zijn fucking dit en fucking dat,,,,Jane schreeuwen van hou op het stijgt naar je hoofd,
Dat geforceerde 'kijk-mij-eens-leuk-doen' steeds inderdaad.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:07 schreef Flory- het volgende:
[..]
Echt hé en steeds op dat hert proberen te klimmen
Durft niet of wil niet?? Misschien is hij slimmer dan je denkt en minder dronken.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:07 schreef mazaru het volgende:
[..]
Keanu durft niets over Jordy te zeggen
Hoop dat ze eenmaal buiten een andere keus maaktquote:Op maandag 3 maart 2025 22:08 schreef Droopie het volgende:
[..]
Inderdaad, Axel had het Jolien moeten gunnen
Maar Jolien gaat met een gast die zijn dode moeder nog gebruikt om zijn zin door te drukken, dus die kan alvast een beetje wennen aan chantage en druk zetten.
Durft niet. Het is gewoon een meelopertjequote:Op maandag 3 maart 2025 22:10 schreef zodeju het volgende:
[..]
Durft niet of wil niet?? Misschien is hij slimmer dan je denkt en minder dronken.
Zoveel macht heb jij nietquote:Op maandag 3 maart 2025 22:10 schreef kater1 het volgende:
@:Dotteke sorry, heb geloof ik de Cos even verknalt toen ik nieuwe deel wilde openen
Daarom en doet niemand kwaad en praat ook niet slecht over mensen op dat moment zoals axel gelijk wel weer doet zodra hij in de suite zit.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:11 schreef Juultje1981 het volgende:
Ach act of niet Jordy was aan het genieten op zijn manier.
Ze nam het sportief op,,,,,,,quote:Op maandag 3 maart 2025 22:11 schreef C.A.I het volgende:
En terecht matheus had slagroom in het haar van jolien gespoten niet spotten met jolien anders bijt ze 🦁 ze heeft wel humor
En ik maar proberen openen met de tt (de) Kater komt laterquote:Op maandag 3 maart 2025 22:10 schreef kater1 het volgende:
@:Dotteke sorry, heb geloof ik de Cos even verknalt toen ik nieuwe deel wilde openen
Heeft ze weken achter elkaar haar mooiste jurk aangetrokken en moet ze naar huis in BB kloffiequote:
Vond dit haar ook leuker staan dan die eenarmige jurken. Of de kleding van Sharice die ze vaak aanhad.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:17 schreef Luna68 het volgende:
[..]
Heeft ze weken achter elkaar haar mooiste jurk aangetrokken en moet ze naar huis in BB kloffie
Owwww wat liefquote:Op maandag 3 maart 2025 22:17 schreef Flory- het volgende:
[..]
En ik maar proberen openen met de tt (de) Kater komt later
Het stond haar hartstikke leuk hoor zo'n jurk, maar ga dan naar een gala of premiere van een film.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:20 schreef zodeju het volgende:
[..]
Vond dit haar ook leuker staan dan die eenarmige jurken. Of de kleding van Sharice die ze vaak aanhad.
Ik zag ook geen knop om nieuwe te openen eerst, geen idee wat er aan de hand wasquote:Op maandag 3 maart 2025 22:21 schreef kater1 het volgende:
[..]
Owwww wat liefIk las nog snel de handleiding van Dotteke 'hoe een nieuw Cos te openen'. Maar hielp niet en zweette al peentjes, want ik zag geen nieuwe cos.
Lekker even bijkomen, moet kunnen toch?quote:Op maandag 3 maart 2025 22:26 schreef zodeju het volgende:
[..]
Jemig kijk ze zitten het gezinnetje.....mijn hemel![]()
![]()
Juist, ze viel nu erger buiten de boot dan met bb kleding....quote:Op maandag 3 maart 2025 22:21 schreef Droopie het volgende:
[..]
Het stond haar hartstikke leuk hoor zo'n jurk, maar ga dan naar een gala of premiere van een film.
Ze zijn allemaal best wel teut en daarmee luidruchtig en onvoorspelbaar. Er wordt naar elkaar gegild en geschreeuwd. Over Jordy's uitbarsting vannacht waren ook al klachten volgens Boulevard. Productie beschermt haar bewoners en wil geen bad publicity vanwege dronken toestanden.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:23 schreef Verity het volgende:
[..]
Vraag me toch af waarom steeds een SL, echt om gek van te worden
Kan het niet zijn dat het budget zo laag is, dat de regisseur moet helpen sjouwenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:28 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Ze zijn allemaal best wel teut en daarmee luidruchtig en onvoorspelbaar. Er wordt naar elkaar gegild en geschreeuwd. Over Jordy's uitbarsting vannacht waren ook al klachten volgens Boulevard. Productie beschermt haar bewoners en wil geen bad publicity vanwege dronken toestanden.
Er kwamen wel meer scheldwoorden voorbij.quote:
Als er maar 1 suite bewoner bij is dan mag hetquote:Op maandag 3 maart 2025 22:30 schreef zodeju het volgende:
[..]
Er kwamen wel meer scheldwoorden voorbij.
Maar ze mogen wel visite krijgen als niet rijken......????Dacht dat ze daar niet mochten komen.
Mensen op X zijn gestoord. X is inmiddels een marginaal medium alleen mainstream media denkt nog steeds dat het belangrijk is.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:28 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Ze zijn allemaal best wel teut en daarmee luidruchtig en onvoorspelbaar. Er wordt naar elkaar gegild en geschreeuwd. Over Jordy's uitbarsting vannacht waren ook al klachten volgens Boulevard. Productie beschermt haar bewoners en wil geen bad publicity vanwege dronken toestanden.
Euhhhh......zou niet durven....quote:Op maandag 3 maart 2025 22:28 schreef Koos1958 het volgende:
Je zou bijna denken dat axel aangeschoten is.
Bedankt héquote:Op maandag 3 maart 2025 22:31 schreef marky het volgende:
[..]
Mensen op X zijn gestoord. X is inmiddels een marginaal medium alleen mainstream media denkt nog steeds dat het belangrijk is.
Dus dat. Maar ja, Petertje van der Vorst van RTL zit er bovenop tegenwoordig. Niets mag, alles moet.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:31 schreef marky het volgende:
[..]
Mensen op X zijn gestoord. X is inmiddels een marginaal medium alleen mainstream media denkt nog steeds dat het belangrijk is.
oke, alleen mogen ze die niet wat aanbieden toch. Vandaar dat ik dacht ook niet in die kamer komenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:30 schreef Kodiak100 het volgende:
[..]
Als er maar 1 suite bewoner bij is dan mag het
Weet niet of het wijsheid is om dit nu al te doen.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:34 schreef Verity het volgende:
Keanu is denk ik gaan navragen bij Jolien of ze al gaan vertellen van de GC's die ze hebben gekregen via de vendingmachine.
Als er nog meer kunnen komen, dan is het beter om hun mond te houden.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:34 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Weet niet of het wijsheid is om dit nu al te doen.
was te zien via stream 2 iddquote:Op maandag 3 maart 2025 22:34 schreef Verity het volgende:
Keanu is denk ik gaan navragen bij Jolien of ze al gaan vertellen van de GC's die ze hebben gekregen via de vendingmachine.
di9e heeft ze al vanaf het begin en die noemt hij altijd opquote:Op maandag 3 maart 2025 22:34 schreef zodeju het volgende:
[..]
Hij vergeet hem niet maar weet het nog niet denk ik.
Blijft gewoon netjes trouw aan het kartel.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:37 schreef zodeju het volgende:
Keanu is ieder geval tijdens de sl niet die kant op gegaan en laat zich niet bedotten.
Alles voor de show !!!quote:Op maandag 3 maart 2025 22:36 schreef marky het volgende:
Jordy doet dus gewoon of hij dronken is als pootje binnenkomt.
fanweek, die kluis blijft gewoon dicht deze week als het aan mij ligtquote:Op maandag 3 maart 2025 22:39 schreef Kodiak100 het volgende:
Alles eruit halen (kluis) wat je kan volgens Axel
Benieuwd wat zijn tactiek hierachter is, want tegen het Kartel doet hij wel normaal.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:36 schreef marky het volgende:
Jordy doet dus gewoon of hij dronken is als pootje binnenkomt.
quote:Op maandag 3 maart 2025 22:40 schreef Kissingbird het volgende:
Axel: fuck hem hij wil alleen maar aandacht ..dat zie ik. Al die domheid.. uit het kartel.. krijgt ook nog aandacht. ik heb maar 1 woord voor die jongen het is gewoon een kneus (x3)
Vond ik ookquote:Op maandag 3 maart 2025 22:41 schreef Droopie het volgende:
Jordy is een kneus, en mensen die hem volgen in het kartel ook.
Sharice en Pootje hadden het trouwens prima naar hun zin vanavond, zeker bij Sharice leuk om te zien.
Het is een treurnis geworden met Jordy nuquote:Op maandag 3 maart 2025 22:41 schreef Droopie het volgende:
Jordy is een kneus, en mensen die hem volgen in het kartel ook.
Sharice en Pootje hadden het trouwens prima naar hun zin vanavond, zeker bij Sharice leuk om te zien.
hij mag van mij nog even doorgaanquote:Op maandag 3 maart 2025 22:42 schreef Kodiak100 het volgende:
Axel gooit nu compleet zijn eigen glazen in
Dit gaan kijkertjes niet leuk vinden en maakt Jordy alleen maar groter en groter.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:42 schreef Kodiak100 het volgende:
Axel gooit nu compleet zijn eigen glazen in
Het wordt alleen maar beter.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:42 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Het is een treurnis geworden met Jordy nu
Jordy is ook een kneusquote:Op maandag 3 maart 2025 22:43 schreef -river- het volgende:
Ik ben het met Axel eens, ik vindt jordy ook een kneus.
Axel is zo veranderd, vooral sinds hij het zo persoonlijk maakt. Alle focus ligt op Jordy, echt jammer. Lange tijd hoopte ik dat hij in de finale zou komen te staan.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:42 schreef Kodiak100 het volgende:
Axel gooit nu compleet zijn eigen glazen in
Axel scheld wel valt me steeds meer opquote:Op maandag 3 maart 2025 22:40 schreef Kodiak100 het volgende:
Fack hem volgens Axel
Hij wil alleen maar aandacht
Hoppa daar gaat Axel weer. Het is echt persoonlijk. Axel lijkt gewoon jaloers. Zijn simpele westlandse inteelt (is bewezen hij is een van wingerde dus een van de drie westlandse oer families) kan niet begrijpen dat mensen ook anders zijn dan hij.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:41 schreef Kissingbird het volgende:
Jane: oke.. i got it.
Axel: vanaf dag 1 .. toen ik hem zag.. echt een kneus.. het is een kneus.. kneus..
Mijn hemel hij is echt dronken.....kan niet stoppen om over Jordy te praten.....Jane weet waar je aan begint.....Kaenu is er een stille jongen bij .....quote:Op maandag 3 maart 2025 22:41 schreef Droopie het volgende:
Jordy is een kneus, en mensen die hem volgen in het kartel ook.
Sharice en Pootje hadden het trouwens prima naar hun zin vanavond, zeker bij Sharice leuk om te zien.
Hier heeft Axel wel een punt in mijn ogenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:44 schreef Kissingbird het volgende:
Axel: hij deed niet leuk gek.. hij gaat net iedere keer een stapje verder.. gaat hij die eland zitten zoenen.
Gast doe normaal.. gaat er bij mij niet in.
Ga lekker gek dansen maar met 1 biertje doet hij alsof hij dronken is. Doe normaal blablabla
harde praat
Dat mag.....quote:Op maandag 3 maart 2025 22:43 schreef -river- het volgende:
Ik ben het met Axel eens, ik vindt jordy ook een kneus.
Bij de tweede keer dat Jordy de eland zoende, was Axel degene die dat uitdaagde en aan Jordy vroeg of hij het nog eens zou doen. En nu er dan over klagen?quote:Op maandag 3 maart 2025 22:44 schreef Kissingbird het volgende:
Axel: hij deed niet leuk gek.. hij gaat net iedere keer een stapje verder.. gaat hij die eland zitten zoenen.
Gast doe normaal.. gaat er bij mij niet in.
Ga lekker gek dansen maar met 1 biertje doet hij alsof hij dronken is. Doe normaal blablabla
harde praat
Behoorlijk ja, geen discussie mogelijkquote:Op maandag 3 maart 2025 22:46 schreef -river- het volgende:
Als je tegen een nephert aan staat te rijden ben je een kneus.
Begrijpt Axel dat de kijker bepaalt?quote:Op maandag 3 maart 2025 22:39 schreef Kissingbird het volgende:
Axel; volgende keer keanu ervoor zetten nee ik ga eerst, koop ik ook fokking alles weg. Hun gaan het hard spelen dan wij ook. is toch prima..
ik ken mensen in dit topic die hele dagen over Jordy hebben, zelfs als die slaapt.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:45 schreef zodeju het volgende:
[..]
Mijn hemel hij is echt dronken.....kan niet stoppen om over Jordy te praten.....Jane weet waar je aan begint.....Kaenu is er een stille jongen bij .....
Herhaling herhaling herhaling het is een kneus......weet je.....Jane zucht nog maar een keer.
Heb hem wel lekker zien dansen op het feest en praatje maken met bewonersquote:Op maandag 3 maart 2025 22:47 schreef T0wler het volgende:
[..]
Behoorlijk wat frustratie vgm toch niet zo'n leuke avond gehad xd
Nee, ik denk dat hij BB nooit gezien heeft want hij is natuurlijk truckdriver geweest en Westlanders kijken geen TV want daar zijn ze 'te druk' voor. Stoere mannen, met blote mannen handen en zulks.quote:
nr 3quote:Op maandag 3 maart 2025 22:47 schreef Schakeltopia het volgende:
batterijwissel vraag nr2, ok bb, blijven nog rustig zitten
Ja doe maar, doe maar.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:46 schreef Verity het volgende:
[..]
Bij de tweede keer dat Jordy de eland zoende, was Axel degene die dat uitdaagde en aan Jordy vroeg of hij het nog eens zou doen. En nu er dan over klagen?
Of je hebt gewoon lol.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:46 schreef Flory- het volgende:
[..]
Behoorlijk ja, geen discussie mogelijk
Hij hoopte ook denk ik dat Jordy erger dronken zou worden. Paar keer zocht hij Jane haar blik op om naar Jordy te kijken en dan lachte ze met een rare grijns naar elkaar.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:44 schreef Verity het volgende:
[..]
Axel is zo veranderd, vooral sinds hij het zo persoonlijk maakt. Alle focus ligt op Jordy, echt jammer. Lange tijd hoopte ik dat hij in de finale zou komen te staan.
Ja, hij wordt steeds platter in zijn woorden.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:44 schreef T0wler het volgende:
[..]
Axel scheld wel valt me steeds meer op
Mwoah, als je middenin een verhaal zitquote:Op maandag 3 maart 2025 22:49 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Ze negeren BB gewoon. BB zou moeten zeggen, te laat ,volgende keer in de DR moet jij als laatste, dit zijn de sancties
Westlanders werken al jaren niet meer hard daar huren ze inmiddels bulgaren voor in. Westlanders zelf teren op het geld dat ze gevangen hebben met de verkoop van hun tuin.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:48 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Nee, ik denk dat hij BB nooit gezien heeft want hij is natuurlijk truckdriver geweest en Westlanders kijken geen TV want daar zijn ze 'te druk' voor. Stoere mannen, met blote mannen handen en zulks.
In de regio waar hij vandaan komt doen ze niks anders. Dan valt hij nog enorm meequote:Op maandag 3 maart 2025 22:44 schreef T0wler het volgende:
[..]
Axel scheld wel valt me steeds meer op
Mooi vrijdag naar huis.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:50 schreef Flory- het volgende:
Aaw Pootje verlangt naar het vrouwtje, Mattie ook steeds meer
Ja, maar Axel had zelf meer kunnen genieten al hij niet zo gefocust was op Jordy.....had moeten denken hij doet het zelf,,,,,,hij zet zich zo neer.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:45 schreef Kodiak100 het volgende:
[..]
Hier heeft Axel wel een punt in mijn ogen
Die roepen geen kousenband, wel dezelfde tonatiequote:Op maandag 3 maart 2025 22:51 schreef Willewa het volgende:
[..]
In de regio waar hij vandaan komt doen ze niks anders. Dan valt hij nog enorm mee
Was weer een harde actiequote:Op maandag 3 maart 2025 22:52 schreef Schakeltopia het volgende:
als ik nu ook van jullie mag pitten, dankjewel.
ze druipen af
Dan moet jordy thuis gaan slapen, ze zitten in een spel met een huis vol bewoners en mensen praten nu eenmaal.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:50 schreef Koos1958 het volgende:
Ze blijven praten terwijl jordy wil slapen. Gaat axel.op het bed van jordy zitten
Ja, zo vals als ik weet niet wat......quote:Op maandag 3 maart 2025 22:46 schreef Verity het volgende:
[..]
Bij de tweede keer dat Jordy de eland zoende, was Axel degene die dat uitdaagde en aan Jordy vroeg of hij het nog eens zou doen. En nu er dan over klagen?
Zijn bed hoeft hij niet op te gaan zitten ga dan op je eigen bed liggen.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:53 schreef -river- het volgende:
[..]
Dan moet jordy thuis gaan slapen, ze zitten in een spel met een huis vol bewoners en mensen praten nu eenmaal.
Kan gewoon als Pootje zo doorgaatquote:Op maandag 3 maart 2025 22:54 schreef Droopie het volgende:
[..]
Daar heb ik echt behoefte aan ja.
Een pang momentje.
Maak me blijquote:Op maandag 3 maart 2025 22:54 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Kan gewoon als Pootje zo doorgaat![]()
![]()
Snap ik wel, hij heeft geen speeltje daar en dat na al die dagen..quote:Op maandag 3 maart 2025 22:55 schreef Schakeltopia het volgende:
jordy ligt al te dromen van zijn hertje
jordy heeft thuis een eigen bedquote:Op maandag 3 maart 2025 22:54 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Zijn bed hoeft hij niet op te gaan zitten ga dan op je eigen bed liggen.
Hert loopt na vanavond nog maanden bij de therapeut.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:55 schreef Schakeltopia het volgende:
jordy ligt al te dromen van zijn hertje
quote:Op maandag 3 maart 2025 22:57 schreef -river- het volgende:
[..]
Hert loopt na vanavond nog maanden bij de therapeut.
quote:Op maandag 3 maart 2025 22:42 schreef Kodiak100 het volgende:
Axel gooit nu compleet zijn eigen glazen in
ja daarom willen ze de dief kopen als die er ligt, daarmee kun je een gc pakken van iemandquote:Op maandag 3 maart 2025 22:59 schreef Kissingbird het volgende:
Axel hoopt dat ze iets van mattie kunnen jatten? Pootje wil dat doen..
de wraak.
Als pay back.. dat ding afpakken?
Is het eigenlijk al bekend of ze naar de kluis kunnen?quote:Op maandag 3 maart 2025 22:59 schreef Koos1958 het volgende:
Pootje wil de wraak en Jane dan de dief.
Maar dat kan toch haast nooit? Als je beetje kunt tellen komt dat toch nooit uit.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:00 schreef Kissingbird het volgende:
Axel: en als we die hebben dan is het uitgespeeld.
3 van hun erop morgen/ overmorgen dan gaat er 1 van hun naar huis.. week erna weer..
ze kunnen elkaar wel buitenspel zetten met die gamechangers, daardoor gaan er rare dingen gebeuren kwa stemmenquote:Op maandag 3 maart 2025 23:01 schreef engine het volgende:
[..]
Maar dat kan toch haast nooit? Als je beetje kunt tellen komt dat toch nooit uit.
Axel heeft fanta gehadquote:Op maandag 3 maart 2025 23:01 schreef engine het volgende:
[..]
Maar dat kan toch haast nooit? Als je beetje kunt tellen komt dat toch nooit uit.
Dus gaat dat niet gebeuren. Die gast snapt er echt geen moer van.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:00 schreef Kissingbird het volgende:
Axel: en als we die hebben dan is het uitgespeeld.
3 van hun erop morgen/ overmorgen dan gaat er 1 van hun naar huis.. week erna weer..
ALS de kluis opengaat.. ALS er geen twist komt.. zoals afgelopen week met Jordy's gc's.. als als.. dan kan het.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:01 schreef Schakeltopia het volgende:
[..]
ze kunnen elkaar wel buitenspel zetten met die gamechangers, daardoor gaan er rare dingen gebeuren kwa stemmen
Die moet nog eerst z'n sleutel kopenquote:Op maandag 3 maart 2025 23:00 schreef engine het volgende:
Pootje wil alleen een gamechanger voor een exit. Zegt weer genoeg over hem.
Wat een zelfoverschatting heeft die gozer. Al beweren dat jordy nooit meer de kluis in komt en zo. Was leuk dat jordy toen zei van ach zodra je weg bent kan ik alles doen weer.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:01 schreef Kissingbird het volgende:
Axel het is afgesproken en daar hebben ze zich aan te houden.. en als ze discussie willen dan gaan we dat houden en dan zien we wel wie wint.
Maar die zitten aan beide kanten en als charice alle gamechangers ongedaan maakt ( als dat al kan) dus ook aan beide kanten.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:01 schreef Schakeltopia het volgende:
[..]
ze kunnen elkaar wel buitenspel zetten met die gamechangers, daardoor gaan er rare dingen gebeuren kwa stemmen
Ohquote:Op maandag 3 maart 2025 23:02 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Doe moet nog eerst z'n sleutel kopen
Wat gaat Axel doen dan? Die kan nog geen 4 normale zinnen achter elkaar verzinnen.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:01 schreef Kissingbird het volgende:
Axel het is afgesproken en daar hebben ze zich aan te houden.. en als ze discussie willen dan gaan we dat houden en dan zien we wel wie wint.
Alles kopen wat er ligt.. dat is het masterplanquote:Op maandag 3 maart 2025 23:03 schreef marky het volgende:
[..]
Wat gaat Axel doen dan? Die kan nog geen 4 normale zinnen achter elkaar verzinnen.
ja dat is wel een goed punt, ik weet niet of de volgorde nog bepalend is, als je de censuur eerder inzet dan de ander. het is een zooitjequote:Op maandag 3 maart 2025 23:02 schreef engine het volgende:
[..]
Maar die zitten aan beide kanten en als charice alle gamechangers ongedaan maakt ( als dat al kan) dus ook aan beide kanten.
WOW slimquote:Op maandag 3 maart 2025 23:03 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Alles kopen wat er ligt.. dat is het masterplan
big brain movequote:Op maandag 3 maart 2025 23:03 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Alles kopen wat er ligt.. dat is het masterplan
Ja niet te volgen. Voor hun al niet dus wel mee eens dat er gekke dingen kunnen gebeuren maar de volledige bank uit een kant lijkt me voor beide kanten heel lastig.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:04 schreef Schakeltopia het volgende:
[..]
ja dat is wel een goed punt, ik weet niet of de volgorde nog bepalend is, als je de censuur eerder inzet dan de ander. het is een zooitje
Sluit ik me bij aanquote:Op maandag 3 maart 2025 23:05 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Dat er 2 teams zijn vind ik op zich wel leuk, maar de obsessie die Axel heeft voor Jordy begint een beetje extreme vormen aan te nemen, er komt veel bagger uit zijn mond en vind het jammer dat Jane er in mee gaat.
Ik zag ze eerder beide als potentiële winnaar van deze BB, maar nu niet meer.
Toch zie ik het nog wel gebeuren. Ik geloof niet dat het axel of jordy wordenquote:Op maandag 3 maart 2025 23:05 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Dat er 2 teams zijn vind ik op zich wel leuk, maar de obsessie die Axel heeft voor Jordy begint een beetje extreme vormen aan te nemen, er komt veel bagger uit zijn mond en vind het jammer dat Jane er in mee gaat.
Straks liggen er gc van 8k per stuk. BB stuurt het spel. De spelers zijn slechts poppen.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:03 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Alles kopen wat er ligt.. dat is het masterplan
Ik denk dat jolien of mattie gaat winnenquote:Op maandag 3 maart 2025 23:06 schreef Visual het volgende:
[..]
Toch zie ik het nog wel gebeuren. Ik geloof niet dat het axel of jordy worden
Als BB niet wil dat Jordy er uit gaat, zou hij hem of iemand van het kartel als eerste de DR in kunnen roepen. Idd stuurt hij het spel, zoals hij wil dat het gaat. Dat was ook met de verleiding, de anderen hebben geen echte verleiding gehad.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:07 schreef marky het volgende:
[..]
Straks liggen er gc van 8k per stuk. BB stuurt het spel. De spelers zijn slechts poppen.
Ik denk mattie en heel misschien jane.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:07 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Ik denk dat jolien of mattie gaat winnen
Nee hoor die mag van mij bij de laatste week raken.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:09 schreef Puzzie het volgende:
Laten we hopen dat Jordy er iig voor de finale uit wordt gestemd
Dat heeft hij allang verspeeldquote:Op maandag 3 maart 2025 23:10 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Nee hoor die mag van mij bij de laatste week raken.
Matti niet. Jordy brengt Jolien naar de finale daar zal Jordy tegen haar stranden maar dan heeft hij wel genoten.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:07 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Ik denk dat jolien of mattie gaat winnen
Nadat axel er door jordy is uitgespeeld mag dat van mijquote:Op maandag 3 maart 2025 23:09 schreef Puzzie het volgende:
Laten we hopen dat Jordy er iig voor de finale uit wordt gestemd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die mag ook weg maar wel na Jordy graagquote:Op maandag 3 maart 2025 23:11 schreef Visual het volgende:
[..]
Nadat axel er door jordy is uitgespeeld mag dat van mij
Denk dat de kluis nog 1x opengaat, dan kunnen Jane en Pootje hun sleutel kopen. Er zijn al veel GC's in het spel en nog maar 4 weken tot aan de finale week.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:06 schreef Adat231 het volgende:
misschien komt er wel een limiet op kopen nu zoveel mensen veel geld hebben. max 1 pèr week ofzp
Saaie streams willen mensenquote:Op maandag 3 maart 2025 23:10 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Nee hoor die mag van mij bij de laatste week raken.
Ik ook niet.....hoop op Jolien en Mattie......quote:Op maandag 3 maart 2025 23:06 schreef Visual het volgende:
[..]
Toch zie ik het nog wel gebeuren. Ik geloof niet dat het axel of jordy worden
Nog mooier zou zijn dat als de kluis opengaat en ze geen gc kunnen kopen maar andere zaken. Zoals de wall vorig jaar. Speltickets en dergelijke.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:12 schreef Verity het volgende:
[..]
Denk dat de kluis nog 1x opengaat, dan kunnen Jane en Pootje hun sleutel kopen. Er zijn al veel GC's in het spel en nog maar 4 weken tot aan de finale week.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |