Als er echt geen alcohol in zat dan slaat Axel de spijker op zijn kopquote:Op maandag 3 maart 2025 22:04 schreef Droopie het volgende:
Hahaa, er zat geen alcohol in?
Apart, Keanu en Axel vinden het raar, Axel noemt het een act.
Ja 0.0 dat zei ik al ... alles leek wat fake vooral bij Sjordyquote:Op maandag 3 maart 2025 22:04 schreef Koos1958 het volgende:
Hij heeft 1.2 liter bier op. De rest alcohol vrij. Axel zegt is gewoon een act van hem voor tv.
In die frisdrank wel in het bier en de gluhwein.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:04 schreef Droopie het volgende:
Hahaa, er zat geen alcohol in?
Apart, Keanu en Axel vinden het raar, Axel noemt het een act.
Maar Keanu riep ook dat hij dronken wasquote:Op maandag 3 maart 2025 22:05 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja 0.0 dat zei ik al ... alles leek wat fake vooral bij Sjordy
Slappe zak is het toch ook. Die durft niet eens een eigen mening te hebben.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:05 schreef Adat231 het volgende:
axel zegt tegen kiki dat het gedrag van Jprdy 1 grote act is. Keanu zegt daarop ik hou wijselijk mijn mond. Keanu wil een dineetje
Keanu durft niets over Jordy te zeggenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:05 schreef Adat231 het volgende:
axel zegt tegen kiki dat het gedrag van Jprdy 1 grote act is. Keanu zegt daarop ik hou wijselijk mijn mond. Keanu wil een dineetje
Daarom maar gluhwein en bier was alcohol maar was niet veel van. Maar dan nog kan je aangeschoten raken van 1 liter bier.ben ooit van 1 heel koud tapbiertje dronken geworden. Daarna nooit meer gedronken. Jaar of 45 terug geweest.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:06 schreef mazaru het volgende:
[..]
Maar Keanu riep ook dat hij dronken was
Echt hé en steeds op dat hert proberen te klimmenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:06 schreef freaky40 het volgende:
Met een bakkie op gaat hij alleen nog maar meer slap ouwe hoeren.
Een watje iz hetquote:Op maandag 3 maart 2025 22:07 schreef mazaru het volgende:
[..]
Keanu durft niets over Jordy te zeggen
mocht ook wel na al die slagroom die hij in haar haren heeft gesmeerdquote:
Inderdaad, Axel had het Jolien moeten gunnenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:07 schreef Limbus het volgende:
Axel doet stoer maar tactisch heeft hij Jolien onder druk gezet om hem die 10k te geven
Echt te erg is helemaal gefixeerd op hem, en doet alles aanpakken om slecht te praten over jordy.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:08 schreef Lrod01 het volgende:
Jordy leeft rent free in het hoofd van Axel. Wat een zielig mannetje is dat geworden zeg.
Axel ging ook goed te keer tegen BB met zijn fucking dit en fucking dat,,,,Jane schreeuwen van hou op het stijgt naar je hoofd,quote:Op maandag 3 maart 2025 22:07 schreef chufi het volgende:
SL ...zegt genoeg over de inhoud van de drank
Ware woorden.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:09 schreef zodeju het volgende:
[..]
Axel ging ook goed te keer tegen BB met zijn fucking dit en fucking dat,,,,Jane schreeuwen van hou op het stijgt naar je hoofd,
Dat geforceerde 'kijk-mij-eens-leuk-doen' steeds inderdaad.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:07 schreef Flory- het volgende:
[..]
Echt hé en steeds op dat hert proberen te klimmen
Durft niet of wil niet?? Misschien is hij slimmer dan je denkt en minder dronken.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:07 schreef mazaru het volgende:
[..]
Keanu durft niets over Jordy te zeggen
Hoop dat ze eenmaal buiten een andere keus maaktquote:Op maandag 3 maart 2025 22:08 schreef Droopie het volgende:
[..]
Inderdaad, Axel had het Jolien moeten gunnen
Maar Jolien gaat met een gast die zijn dode moeder nog gebruikt om zijn zin door te drukken, dus die kan alvast een beetje wennen aan chantage en druk zetten.
Durft niet. Het is gewoon een meelopertjequote:Op maandag 3 maart 2025 22:10 schreef zodeju het volgende:
[..]
Durft niet of wil niet?? Misschien is hij slimmer dan je denkt en minder dronken.
Zoveel macht heb jij nietquote:Op maandag 3 maart 2025 22:10 schreef kater1 het volgende:
@:Dotteke sorry, heb geloof ik de Cos even verknalt toen ik nieuwe deel wilde openen
Daarom en doet niemand kwaad en praat ook niet slecht over mensen op dat moment zoals axel gelijk wel weer doet zodra hij in de suite zit.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:11 schreef Juultje1981 het volgende:
Ach act of niet Jordy was aan het genieten op zijn manier.
Ze nam het sportief op,,,,,,,quote:Op maandag 3 maart 2025 22:11 schreef C.A.I het volgende:
En terecht matheus had slagroom in het haar van jolien gespoten niet spotten met jolien anders bijt ze 🦁 ze heeft wel humor
En ik maar proberen openen met de tt (de) Kater komt laterquote:Op maandag 3 maart 2025 22:10 schreef kater1 het volgende:
@:Dotteke sorry, heb geloof ik de Cos even verknalt toen ik nieuwe deel wilde openen
Heeft ze weken achter elkaar haar mooiste jurk aangetrokken en moet ze naar huis in BB kloffiequote:
Vond dit haar ook leuker staan dan die eenarmige jurken. Of de kleding van Sharice die ze vaak aanhad.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:17 schreef Luna68 het volgende:
[..]
Heeft ze weken achter elkaar haar mooiste jurk aangetrokken en moet ze naar huis in BB kloffie
Owwww wat liefquote:Op maandag 3 maart 2025 22:17 schreef Flory- het volgende:
[..]
En ik maar proberen openen met de tt (de) Kater komt later
Het stond haar hartstikke leuk hoor zo'n jurk, maar ga dan naar een gala of premiere van een film.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:20 schreef zodeju het volgende:
[..]
Vond dit haar ook leuker staan dan die eenarmige jurken. Of de kleding van Sharice die ze vaak aanhad.
Ik zag ook geen knop om nieuwe te openen eerst, geen idee wat er aan de hand wasquote:Op maandag 3 maart 2025 22:21 schreef kater1 het volgende:
[..]
Owwww wat liefIk las nog snel de handleiding van Dotteke 'hoe een nieuw Cos te openen'. Maar hielp niet en zweette al peentjes, want ik zag geen nieuwe cos.
Lekker even bijkomen, moet kunnen toch?quote:Op maandag 3 maart 2025 22:26 schreef zodeju het volgende:
[..]
Jemig kijk ze zitten het gezinnetje.....mijn hemel![]()
![]()
Juist, ze viel nu erger buiten de boot dan met bb kleding....quote:Op maandag 3 maart 2025 22:21 schreef Droopie het volgende:
[..]
Het stond haar hartstikke leuk hoor zo'n jurk, maar ga dan naar een gala of premiere van een film.
Ze zijn allemaal best wel teut en daarmee luidruchtig en onvoorspelbaar. Er wordt naar elkaar gegild en geschreeuwd. Over Jordy's uitbarsting vannacht waren ook al klachten volgens Boulevard. Productie beschermt haar bewoners en wil geen bad publicity vanwege dronken toestanden.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:23 schreef Verity het volgende:
[..]
Vraag me toch af waarom steeds een SL, echt om gek van te worden
Kan het niet zijn dat het budget zo laag is, dat de regisseur moet helpen sjouwenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:28 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Ze zijn allemaal best wel teut en daarmee luidruchtig en onvoorspelbaar. Er wordt naar elkaar gegild en geschreeuwd. Over Jordy's uitbarsting vannacht waren ook al klachten volgens Boulevard. Productie beschermt haar bewoners en wil geen bad publicity vanwege dronken toestanden.
Er kwamen wel meer scheldwoorden voorbij.quote:
Als er maar 1 suite bewoner bij is dan mag hetquote:Op maandag 3 maart 2025 22:30 schreef zodeju het volgende:
[..]
Er kwamen wel meer scheldwoorden voorbij.
Maar ze mogen wel visite krijgen als niet rijken......????Dacht dat ze daar niet mochten komen.
Mensen op X zijn gestoord. X is inmiddels een marginaal medium alleen mainstream media denkt nog steeds dat het belangrijk is.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:28 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Ze zijn allemaal best wel teut en daarmee luidruchtig en onvoorspelbaar. Er wordt naar elkaar gegild en geschreeuwd. Over Jordy's uitbarsting vannacht waren ook al klachten volgens Boulevard. Productie beschermt haar bewoners en wil geen bad publicity vanwege dronken toestanden.
Euhhhh......zou niet durven....quote:Op maandag 3 maart 2025 22:28 schreef Koos1958 het volgende:
Je zou bijna denken dat axel aangeschoten is.
Bedankt héquote:Op maandag 3 maart 2025 22:31 schreef marky het volgende:
[..]
Mensen op X zijn gestoord. X is inmiddels een marginaal medium alleen mainstream media denkt nog steeds dat het belangrijk is.
Dus dat. Maar ja, Petertje van der Vorst van RTL zit er bovenop tegenwoordig. Niets mag, alles moet.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:31 schreef marky het volgende:
[..]
Mensen op X zijn gestoord. X is inmiddels een marginaal medium alleen mainstream media denkt nog steeds dat het belangrijk is.
oke, alleen mogen ze die niet wat aanbieden toch. Vandaar dat ik dacht ook niet in die kamer komenquote:Op maandag 3 maart 2025 22:30 schreef Kodiak100 het volgende:
[..]
Als er maar 1 suite bewoner bij is dan mag het
Weet niet of het wijsheid is om dit nu al te doen.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:34 schreef Verity het volgende:
Keanu is denk ik gaan navragen bij Jolien of ze al gaan vertellen van de GC's die ze hebben gekregen via de vendingmachine.
Als er nog meer kunnen komen, dan is het beter om hun mond te houden.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:34 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Weet niet of het wijsheid is om dit nu al te doen.
was te zien via stream 2 iddquote:Op maandag 3 maart 2025 22:34 schreef Verity het volgende:
Keanu is denk ik gaan navragen bij Jolien of ze al gaan vertellen van de GC's die ze hebben gekregen via de vendingmachine.
di9e heeft ze al vanaf het begin en die noemt hij altijd opquote:Op maandag 3 maart 2025 22:34 schreef zodeju het volgende:
[..]
Hij vergeet hem niet maar weet het nog niet denk ik.
Blijft gewoon netjes trouw aan het kartel.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:37 schreef zodeju het volgende:
Keanu is ieder geval tijdens de sl niet die kant op gegaan en laat zich niet bedotten.
Alles voor de show !!!quote:Op maandag 3 maart 2025 22:36 schreef marky het volgende:
Jordy doet dus gewoon of hij dronken is als pootje binnenkomt.
fanweek, die kluis blijft gewoon dicht deze week als het aan mij ligtquote:Op maandag 3 maart 2025 22:39 schreef Kodiak100 het volgende:
Alles eruit halen (kluis) wat je kan volgens Axel
Benieuwd wat zijn tactiek hierachter is, want tegen het Kartel doet hij wel normaal.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:36 schreef marky het volgende:
Jordy doet dus gewoon of hij dronken is als pootje binnenkomt.
quote:Op maandag 3 maart 2025 22:40 schreef Kissingbird het volgende:
Axel: fuck hem hij wil alleen maar aandacht ..dat zie ik. Al die domheid.. uit het kartel.. krijgt ook nog aandacht. ik heb maar 1 woord voor die jongen het is gewoon een kneus (x3)
Vond ik ookquote:Op maandag 3 maart 2025 22:41 schreef Droopie het volgende:
Jordy is een kneus, en mensen die hem volgen in het kartel ook.
Sharice en Pootje hadden het trouwens prima naar hun zin vanavond, zeker bij Sharice leuk om te zien.
Het is een treurnis geworden met Jordy nuquote:Op maandag 3 maart 2025 22:41 schreef Droopie het volgende:
Jordy is een kneus, en mensen die hem volgen in het kartel ook.
Sharice en Pootje hadden het trouwens prima naar hun zin vanavond, zeker bij Sharice leuk om te zien.
hij mag van mij nog even doorgaanquote:Op maandag 3 maart 2025 22:42 schreef Kodiak100 het volgende:
Axel gooit nu compleet zijn eigen glazen in
Dit gaan kijkertjes niet leuk vinden en maakt Jordy alleen maar groter en groter.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:42 schreef Kodiak100 het volgende:
Axel gooit nu compleet zijn eigen glazen in
Het wordt alleen maar beter.quote:Op maandag 3 maart 2025 22:42 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Het is een treurnis geworden met Jordy nu
Jordy is ook een kneusquote:Op maandag 3 maart 2025 22:43 schreef -river- het volgende:
Ik ben het met Axel eens, ik vindt jordy ook een kneus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |