Welja, kom je mijn woorden even verdraaien. Feitenvrij omdat de vermeende islamitische achtergrond niet op feiten berust. Maar dat snap je zelf hopelijk ook wel.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:03 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Er zijn genoeg inhoudelijke en feitelijke punten te maken om feitelijk te KANKEREN over de islamitische ideologie.
Welk topicquote:Op maandag 3 maart 2025 23:02 schreef BansheeBoy het volgende:
@:sp3c Wil je kijken naar @:stefblok die een topic letterlijk en figuurlijk om zeep helpt.²
Het is al weg. In dat topic over die aanslag in Duitsland. Lijkt een kloon want account poste alleen daar.quote:
Wat je zelf ook hopelijk snapt is dat je het woord KANKER in deze context misplaatst is.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:08 schreef recursief het volgende:
[..]
Welja, kom je mijn woorden even verdraaien. Feitenvrij omdat de vermeende islamitische achtergrond niet op feiten berust. Maar dat snap je zelf hopelijk ook wel.
@sp3c ?quote:Op maandag 3 maart 2025 23:05 schreef recursief het volgende:
[..]
Nou dat is het niet. Het is een constatering over iets waar ik me gvd al langer aan erger, het feitenvrije gejank bij dit soort topics, en daar bovenop de constatering dat in tegenstelling tot waar het hele topic over ging een autochtone Duitser was. Die, oh ironie, ook nog na zijn daad gepakt bleek te zijn door een moslim.
Feitelijke constateringen. Feiten. Netjes verwoord. Niet met de intentie om ruzie te zoeken. 1 reactie als tegenwicht op een topic vol feitenvrije kansloze reacties.
Netjes verwoord, zonder persoonlijk te worden. En dat noem je een flamebait? Werkelijk waar?
https://www.vandale.nl/gr(...)s/betekenis/kankerenquote:Op maandag 3 maart 2025 23:21 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Wat je zelf ook hopelijk snapt is dat je het woord KANKER in deze context misplaatst is.
''Kritiek'' kan ook, en is veel beter toch?
Wordt niet gewaardeerd en dat snap ik heel goed. Ik heb ook een stapje terug gedaan. We moeten de toko samen runnen aan het einde van de dag.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:24 schreef JopieKlaassen het volgende:
Waarom is mijn post verwijderd in het topic over de aanslag in Mannheim? Ik geef slechts een analogie waarom de aanname dat de dader vanuit een bepaalde ideologie handelde vrij logisch was.
Leesvoer voor de betreffende mod:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Duck_test
Als dat de norm wordt voor het wissen van posts kun je FOK! wel opdoeken.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:25 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wordt niet gewaardeerd en dat snap ik heel goed. Ik heb ook een stapje terug gedaan. We moeten de toko samen runnen aan het einde van de dag.
<Knip-gewoon normaal doen ajb>quote:Op maandag 3 maart 2025 23:23 schreef recursief het volgende:
[..]
https://www.vandale.nl/gr(...)s/betekenis/kankeren
Je maakt er bewust een semantisch spelletje van om zo de inhoud af te zwakken c.q. te ontwijken. Maar dat zien we allemaal man.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:28 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Wat een mooi voorbeeld van culturele aanwinst; het woord kanker als normalisering.
quote:Op maandag 3 maart 2025 23:29 schreef sp3c het volgende:
Het is nu eenmaal geen moslim
Dan kan de aanname prima logisch zijn want meestal is dat het wel maar nu met de feiten zoals ze nu liggen is het offtopic
Het is flamebait, gericht aan die mensen die een topic lang hebben zitten kankeren op de islamquote:Op maandag 3 maart 2025 23:35 schreef recursief het volgende:
[..]![]()
Je hebt het verwijderd omdat je het een flamebait vond. Terwijl er niks rellerigs in stond. Alleen feiten en niks persoonlijks. Ik heb een topic lang mijn mond gehouden. Als ik had willen stoken had ik dat al veel eerder gedaan. Laat maar, hier gaan we niet uitkomen maar ik vind het wel teleurstellend.
Nee dat klopt niet. Flamebait is een post met de intentie om een reactie uit te lokken. Die intentie was er niet. Nogmaals: als ik had willen etteren had ik dat wel eerder gedaan. Ik weet zelf toch zeker wel wat mijn intentie is als ik iets schrijf? Wat ik schrijf was bovendien feitelijk, niet persoonlijk en netjes verwoord. Als daar buiten de policy op gereageerd wordt dan kan je mij daar echt niet op aankijken. Ik heb mijn best gedaan om het inhoudelijk en netjes te houden.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:42 schreef sp3c het volgende:
[..]
Het is flamebait, gericht aan die mensen die een topic lang hebben zitten kankeren op de islam
Die gaan niet sorry mijn fout zeggen die gaan gewoon verder op deze manier op uitnodiging van jou, dat is ook gewoon wat er gebeurde
Klopt dit?
Nee dat is het niet. In jouw hoofd kennelijk wel maar ook alleen daar. Ik kan hier best boos over worden. En dat meen ik bloedserieus.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:49 schreef sp3c het volgende:
Natuurlijk is dit om een reactie uit te lokken
Nee dat hoeft niet, daar zouden we geen gewoonte van maken. Maar ik zou het wel kunnen waarderen als het de volgende keer anders gaat en je niet alleen maar ingrijpt omdat je kwade intenties vermoedt als daar op geen enkele manier sprake van is. Ik ga slapen.quote:Op maandag 3 maart 2025 23:54 schreef sp3c het volgende:
Maar goed ik weet het goed gemaakt
als @:straatcommando. er is mag hij die post terugzetten maar dan dus ik ook die reacties in de trend van had prima gekund hoor want meestal is het gewoon een moslim en dan kunnen we het weer een heel topic hebben over wat voor een barbaarse ideologie het wel niet is
Jullie allemaal je zin
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |