Stel jij mij voor?quote:Op donderdag 30 januari 2025 19:35 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Ik vind je wel een beetje woke in deze hoor. Misschien kun je bij de luchtverkeersleiding van je grote vriend gaan werken.
De piloot was natuurlijk stom, waarom trapt die nou niet op de rem of zo.quote:Op donderdag 30 januari 2025 19:42 schreef Arcee het volgende:
Als Trump president was dan was dat helicopter-ongeluk nooi... oh, wacht.
Wel eerst je geschiedenis kennen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 17:02 schreef viagraap het volgende:
[..]
Libië en Syrië zijn onder Obama niet veroverd maar praktisch scheelt het niet veel. Ik weet ondertussen niet eens meer wanneer dat gedoe met de Houthi's begon maar Saoedische belangen zijn Amerikaanse belangen. Het IMF dat defacto geleid wordt door de VS wurgt nog altijd landen met onrealistische hervormingseisen. Imperialisme is nog altijd springlevend, of er nu een blauw of een rood poppetje in het Witte Huis zit.
Natuurlijk kun je discussiëren over of zulke realpolitik niet van alle tijden is en dat je als Nederland of Europa lastig betere vrienden gaat vinden, maar het is niet voor niets dat de meerderheid van de planeet in de VS de grootste bedreiging voor vrede ziet. Dan ben ik nog niet eens over Israël begonnen.
Dus ik vind 'ze praten niet openlijk over het annexeren van landen' een bedroevende standaard.
En dan zitten we nog maar bij week 2.quote:Op donderdag 30 januari 2025 17:42 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Enige wat hij hoeft te doen is medegebruik betuigen en verklaren dat het onderzoek in volle gang is.
En dan krijg je dit....
Niet zo gek toch. Het ging om een Black Hawk Helicopter dacht ik te lezenquote:Op donderdag 30 januari 2025 19:44 schreef GarlandBriggs het volgende:
Trump clan probeert het in de schoenen van Obama, Biden en DEI te schuiven...precies zoals voorspeld.
Wat een onbeholpen droeftoeterij
En niemand die er echt wat van zegt...armoe
En die vermaledijde blackboxes zijn ook al teruggevonden...quote:Op donderdag 30 januari 2025 20:00 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Niet zo gek toch. Het ging om een Black Hawk Helicopter dacht ik te lezen
Die dingen zouden ook helemaal niet meer moeten mogen vliegen. Tenminste alleen maar one way trips naar Afrika als het aan Trump ligt.
Dat is opgenomen met een transponder...quote:Op donderdag 30 januari 2025 20:11 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
En die vermaledijde blackboxes zijn ook al teruggevonden...
Die zijn waarschijnlijk een stuk betrouwbaarder.quote:Op donderdag 30 januari 2025 17:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als het zo doorgaat zijn we straks gedwongen om een alliantie te smeden met China.
Met Trump zelf voorop. Walgelijke kerel is het.quote:Op donderdag 30 januari 2025 19:44 schreef GarlandBriggs het volgende:
Trump clan probeert het in de schoenen van Obama, Biden en DEI te schuiven...precies zoals voorspeld.
Laat de kwaliteitskeuring maar aan Boeing overquote:Op donderdag 30 januari 2025 17:51 schreef Vis1980 het volgende:
[ x ]
Volgende punt, daaaaag veiligheid!
Golf van Amerika:
[ afbeelding ]
Ja, misschien dat Etto dit kan duiden. Het klinkt wel heel erg waarschijnlijk dat dit ongeluk de schuld van woke is. Vast zo'n positief gediscrimineerde transseksuele piloot aan het stuur.quote:Op donderdag 30 januari 2025 20:35 schreef Mutant01 het volgende:
Heeft woke een vliegtuigongeluk veroorzaakt?
Wat een bananenrepubliek is het ook.
Dat moet je inderdaad niet willen, als je niet kan duiden of je een man of een vrouw bent dan kan ik mij goed voorstellen dat een vliegtuig besturen wellicht te hoog gegrepen is.quote:Op donderdag 30 januari 2025 20:45 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Ja, misschien dat Etto dit kan duiden. Het klinkt wel heel erg waarschijnlijk dat dit ongeluk de schuld van woke is. Vast zo'n positief gediscrimineerde transseksuele piloot aan het stuur.
Ik zit liever in een vliegtuig die wordt bestuurd door een vrouw in transitie en die de pilotenopleiding heeft afgerond, dan Trump- die heel zeker van zichzelf is dat hij een man is.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:00 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat moet je inderdaad niet willen, als je niet kan duiden of je een man of een vrouw bent dan kan ik mij goed voorstellen dat een vliegtuig besturen wellicht te hoog gegrepen is.
Logisch ook, Trump is geen piloot.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:01 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik zit liever in een vliegtuig die wordt bestuurd door een vrouw in transitie en die de pilotenopleiding heeft afgerond, dan Trump- die heel zeker van zichzelf is dat hij een man is.
Knettergek inderdaad en mogelijk gemaakt door kritiekloze bruinhe... eh roodpetjes die nu stoer denken dat dood en verderf leuk is.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:05 schreef TheVulture het volgende:
Dat je zo'n ramp durft af te schuiven op diversiteitsbeleid en de schuld daar wil neerleggen is wel weer een hernieuwd dieptepunt van een man die in mijn ogen al niet verder kon zinken. Als de hel 9 lagen heeft dan is hij ondertussen op niveau 10 uitgekomen, knettergek
Goh, iemand voor wie het strikken van zijn eigen veters nog te hooggegrepen is denkt te kunnen inschatten welke mensen een vliegtuig kunnen besturen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:00 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat moet je inderdaad niet willen, als je niet kan duiden of je een man of een vrouw bent dan kan ik mij goed voorstellen dat een vliegtuig besturen wellicht te hoog gegrepen is.
Trump en zijn MAGA achterban zijn wel allemaal van God hoor! Love thy neighbour! Feed the poor! Naastenliefde tot the maxquote:Op donderdag 30 januari 2025 21:05 schreef TheVulture het volgende:
Dat je zo'n ramp durft af te schuiven op diversiteitsbeleid en de schuld daar wil neerleggen is wel weer een hernieuwd dieptepunt van een man die in mijn ogen al niet verder kon zinken. Als de hel 9 lagen heeft dan is hij ondertussen op niveau 10 uitgekomen, knettergek
Sterker nog, als een priester dat aanstipt krijgt hij het hele MAGA-volk over zich heen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:11 schreef Momo het volgende:
[..]
Trump en zijn MAGA achterban zijn wel allemaal van God hoor! Love thy neighbour! Feed the poor! Naastenliefde tot the max
Tulpen, bordelen en kaas: 'Going Dutch' weinig flatteus over Nederland - https://nos.nl/l/2553849quote:Op donderdag 30 januari 2025 20:58 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
![]()
Hele grappige en realistische serie op FOX over een Amerikaanse soldaat in woke Nederland blijkbaar.
https://nos.nl/artikel/25(...)tteus-over-nederland
Wie zei dat rechts geen humor heeft
Ik zou ieder geval niet met jouw in een vliegtuig stappen je bent veel te emotioneel en kan een grap niet op waarde schatten.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:06 schreef VoMy het volgende:
[..]
Goh, iemand voor wie het strikken van zijn eigen veters nog te hooggegrepen is denkt te kunnen inschatten welke mensen een vliegtuig kunnen besturen.
Ik zie het eigenlijk als een compliment, het komt van de makers van 'een dictatuur in Amerika'.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Tulpen, bordelen en kaas: 'Going Dutch' weinig flatteus over Nederland - https://nos.nl/l/2553849
En ook geen onderzoeker. Dus hij mag zijn conclusies lekker voor zichzelf houden.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Logisch ook, Trump is geen piloot.
Een echte 'verbinder'.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:22 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En ook geen onderzoeker. Dus hij mag zijn conclusies lekker voor zichzelf houden.
Als je die reacties eronder ziet dan vraag ik me soms wel af of de film Idiocracy niet gewoon realiteit is geworden.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:23 schreef Hyperdude het volgende:
Trump lectures on helicopters.
https://youtube.com/shorts/P55dCnANxS4?si=_vOLTrAYXRwGoicX
Waarom kan je die shorts niet embedden?
Hadden ze Dwayne Elizondo Mountain Dew Herbert Camacho maar gekozen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als je die reacties eronder ziet dan vraag ik me soms wel af of de film Idiocracy niet gewoon realiteit is geworden.
Ja de gekken besturen nu de inrichting.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als je die reacties eronder ziet dan vraag ik me soms wel af of de film Idiocracy niet gewoon realiteit is geworden.
Zoals al eerder gezegd, die kon tenminste nog wel erkennen en herkennen dat er een slimmer persoon in zijn ruimte aanwezig was.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:32 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Hadden ze Dwayne Elizondo Mountain Dew Herbert Camacho maar gekozen.
Het was een Black Hawk helicopter! Het had een White Hawk helicopter moeten zijn!quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:21 schreef Rnie het volgende:
Of Trump moet van iets weten wat hij het publiek nog niet kenbaar kan maken ( piloot die een voorkeurspositie heeft gekregen omwille van een kleurtje ofzo), maar dit is to-taal, echt to-taal ongepast om je politieke agenda zo kort na de ramp door te pushen.
Toch nog een voorbehoud.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:21 schreef Rnie het volgende:
Of Trump moet van iets weten wat hij het publiek nog niet kenbaar kan maken ( piloot die een voorkeurspositie heeft gekregen omwille van een kleurtje ofzo), maar dit is to-taal, echt to-taal ongepast om je politieke agenda zo kort na de ramp door te pushen.
Of andersom, als het maar de beste Hawk helicopter is.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Het was een Black Hawk helicopter! Het had een White Hawk helicopter moeten zijn!
Jouquote:Op donderdag 30 januari 2025 21:21 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik zou ieder geval niet met jouw in een vliegtuig stappen je bent veel te emotioneel en kan een grap niet op waarde schatten.
En als die piloot wel een voorkeurspositie had, wat dan? Dan is het nog altijd iemand die de hele opleiding voltooid heeft en dus een vliegtuig of helicopter kan besturen, tenzij je vermoedt dat DEI zo ver gaat dat ze zeggen, 'ach, pedro kan dan wel niet vliegen maar het is wel een blinde lesbische negerin, dus laten we ze toch maar gewoon in die heli stoppen'.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:21 schreef Rnie het volgende:
Of Trump moet van iets weten wat hij het publiek nog niet kenbaar kan maken ( piloot die een voorkeurspositie heeft gekregen omwille van een kleurtje ofzo), maar dit is to-taal, echt to-taal ongepast om je politieke agenda zo kort na de ramp door te pushen.
Het valt nog mee dat Trump niet gewoon tijdens het benoemen van het incident begon over hoeveel verstand hij heeft van tioletten en kranen 'like no other person does'.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Het was een Black Hawk helicopter! Het had een White Hawk helicopter moeten zijn!
Matige trol. 3/10quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:51 schreef Chivaz het volgende:
Ik verbaas mij er overigens over dat niemand de schuld legt bij de helicopter. Het is immers een Sikorsky en dat moet toch wel verdacht zijn. Wie zat er in dat vliegtuig en heeft Putin de macht om een helicopter op afstand te besturen?
Je schrijft jouw, maar dat moet jou zijn. Als je onze cultuur zuiver wilt houden moet je niet als een immigrant spellen.quote:
En er nog serieus op in gaan ook hè. 🤦🏾♂quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:53 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Je schrijft jouw, maar dat moet jou zijn. Als je onze cultuur zuiver wilt houden moet je niet als een immigrant spellen.
Ik hoop het ook, maar vrees het ergste. Tegen domheid en een losgeslagen onderbuik is geen kruid gewassen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:57 schreef Vis1980 het volgende:
Nu maar hopen dat we het geluk hebben dat we deze show zien gebeuren en hier in NL nog op tijd proberen te ontsnappen aan zo'n circus hier. Het circus is hier wel gestart, maar er zullen figuren zijn die seizoen twee van de Amerikaanse versie inspiratievol vindt. Je zag hier al pogingen tot breken met alles wat ons land Nederland maakt, maar waarschijnlijk tevergeefs, hoop ik op dat we hier nog genoeg zelfreflectie hebben. Het is wat naïef, dat snap ik.
Op basis van een kleurtje? Wat vind je daar zelf van?quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:47 schreef Ludachrist het volgende:
En als die piloot wel een voorkeurspositie had, wat dan?
Dit is een vraag beantwoorden met een wedervraag, wat niet erg netjes is.quote:Op donderdag 30 januari 2025 22:03 schreef Rnie het volgende:
[..]
Op basis van een kleurtje? Wat vind je daar zelf van?
Dat mag je vinden.quote:Op donderdag 30 januari 2025 22:07 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dit is een vraag beantwoorden met een wedervraag, wat niet erg netjes is.
Sociopaten hebben vaker een bovengemiddelde intelligentiequote:Op donderdag 30 januari 2025 22:05 schreef Perrin het volgende:
Rara, welke van de drie is de verstandelijk beperkte sociopaat?
[ x ]
Maar goed, we zijn ook bij een moment beland dat sommige mensen bij een zwarte of andere "minority" piloot gaan beweren dat zo iemand wel een voorkeursbehandeling moet hebben gehad. Sowieso hebben ze daar een obsessie mee in de VS, rassen identiteit. Als je je inschrijft ergens dat je moet invullen dat je white/hispanic/black/mixed bent. Dat kun je in Nederland niet echt voorstellen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:42 schreef Rnie het volgende:
[..]
Of andersom, als het maar de beste Hawk helicopter is.
Kane & Lynch-vibes.quote:Op donderdag 30 januari 2025 22:09 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Sociopaten hebben vaker een bovengemiddelde intelligentie
Psychopaat bedoel je
Musk is de sociopaat.
Over leuke combis gesproken
Mooi.quote:Op donderdag 30 januari 2025 22:10 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik noteer dat je de vraag niet wenst te beantwoorden, dank.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
De kromme teennagel van Rory Stewart is al veel wijzer dan heel JD Vance,quote:Op vrijdag 31 januari 2025 01:59 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Ze maken niet echt vrienden daar he. Overigens zeer terecht dit commentaar van JD Vance, Rory Stewart vertegenwoordigt hier de algehele gedachtegang van de politieke elite in het westen. Opkomen voor de belangen van je eigen volk word gezien als iets vies. Figuren zoals Stewart dienen volgens hun zelf een hoger doel, die willen wereldproblemen oplossen terwijl ze daar totaal niet toe in staat zijn. Dat komt wel heel duidelijk naar voren in zijn commentaar waar hij impliceert dat liefde voor een vreemde gelijk zou moeten staan aan liefde voor je eigen kinderen. Totale waanzin natuurlijk maar helaas heel normaal bij de elite.
Dat blijkt niet uit die belachelijke tweet van hem.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 03:00 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
De kromme teennagel van Rory Stewart is al veel wijzer dan heel JD Vance,
Die kan ik niet zien want geen account, kan het zijn dat je hetgeen Rory schrijft gewoon niet begrijpt?quote:Op vrijdag 31 januari 2025 03:32 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat blijkt niet uit die belachelijke tweet van hem.
Je bent zelf niet echt intelligent merk ik, je hebt commentaar op iets wat je niet kan lezen. Wat bewoog je om er dan toch op te reageren, is het ideologie of wou je gewoon iets zeggen omdat je niets te doen hebt?quote:Op vrijdag 31 januari 2025 03:46 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Die kan ik niet zien want geen account, kan het zijn dat je hetgeen Rory schrijft gewoon niet begrijpt?
Omdat ik Rory Stewart heel hoog heb zitten, daarom nogmaals, zijn kromme teennagel is al veel wijzer dan heel JD Vance.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 03:51 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je bent zelf niet echt intelligent merk ik, je hebt commentaar op iets wat je niet kan lezen. Wat bewoog je om er dan toch op te reageren, is het ideologie of wou je gewoon iets zeggen omdat je niets te doen hebt?
Ah blinde adoratie dus, het was een heel domme tweet van Rory Stewart en als je hem echt heel hoog hebt zitten dan zou ik als ik jou was diep teleurgesteld zijn over hoe hij tegen de wereld kijkt. Tenzij je het grondig met hem eens bent dat je loyaliteit niet perse bij je familie, land etc hoort te liggen maar dat de buitenstaander dat ook verdient.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 03:59 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Omdat ik Rory Stewart heel hoog heb zitten, daarom nogmaals, zijn kromme teennagel is al veel wijzer dan heel JD Vance.
Slaap lekker.
? Nee.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 04:05 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ah blinde adoratie dus, het was een heel domme tweet van Rory Stewart en als je hem echt heel hoog hebt zitten dan zou ik als ik jou was diep teleurgesteld zijn over hoe hij tegen de wereld kijkt. Tenzij je het grondig met hem eens bent dat je loyaliteit niet perse bij je familie, land etc hoort te liggen maar dat de buitenstaander dat ook verdient.
quote:WASHINGTON—Saying it was only by divine intervention that he was still standing, President Donald Trump stated during a press briefing Thursday that God had spared his life during last night’s midair collision of an Army helicopter and a passenger jet over the Potomac River. “Without the beautiful hand of God guiding that airplane away from the White House, I would have died in that terrible crash,” said Trump, who when informed by a reporter that the jetliner was on its approach to a runway at Reagan National Airport and not heading toward the Executive Residence interrupted to point out that the investigation was ongoing. “It’s very sad, what happened. Very sad. But it also could have been Air Force One in that crash, you know? God must have kept me alive for a reason, because it could easily have been me.” The president concluded his remarks by pumping his fist and chanting the word “Fight!” to himself as aides ushered him away from the podium.
JD VANCE:quote:Op vrijdag 31 januari 2025 03:46 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Die kan ik niet zien want geen account, kan het zijn dat je hetgeen Rory schrijft gewoon niet begrijpt?
Aldus iemand die zegt dat er geen recht op gezondheidszorg kan zijn omdat iemand anders daar arbeid voor moet verrichten.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 04:05 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ah blinde adoratie dus, het was een heel domme tweet van Rory Stewart en als je hem echt heel hoog hebt zitten dan zou ik als ik jou was diep teleurgesteld zijn over hoe hij tegen de wereld kijkt. Tenzij je het grondig met hem eens bent dat je loyaliteit niet perse bij je familie, land etc hoort te liggen maar dat de buitenstaander dat ook verdient.
Die vinden het geweldig dat Trump kiest voor eigen volk eerst.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 06:59 schreef Jaeger85 het volgende:
Wat vinden de Trump fanboys hiervan dat Trump bondgenoot Canada een mes in de rug steekt met zijn 25% invoerrechten terwijl hij nota bene in zijn eerste termijn een nieuwe handelsovereenkomst heeft gesloten met dat land?
Alleen gaat het eigen volk het meeste last hebben van deze actie, want hierdoor gaan voedselprijzen keihard de lucht in.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Die vinden het geweldig dat Trump kiest voor eigen volk eerst.
Daarom vecht hij een handelsoorlog uit over de ruggen van zijn eigen volk. Want het moet nu eenmaal eerst pijn doen voordat het beter wordt.
Maar het is voor de goede zaak, namelijk het ego van Trump.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:06 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Alleen gaat het eigen volk het meeste last hebben van deze actie, want hierdoor gaan voedselprijzen keihard de lucht in.
Dat is ook gewoon waar, heb je soms ook recht op voedsel? Behoorlijk essentieel maar je zal er toch echt voor moeten betalen. Het idee dat je recht hebt op iemand anders zijn arbeid is een marxistische gedachte.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Aldus iemand die zegt dat er geen recht op gezondheidszorg kan zijn omdat iemand anders daar arbeid voor moet verrichten.
Wat ken je eigenlijk over rory Stewart behalve dat vance je op een spoor brengt? Waarbij je meent dat je uit 1 tweet iemands iq kan bepalen wat natuurlijk helemaal niet kan maar in Maga wereld blijkbaar opeens heel normaal is om bizarre conclusies te trekken.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 03:32 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat blijkt niet uit die belachelijke tweet van hem.
Ja, dat heb je.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat is ook gewoon waar, heb je soms ook recht op voedsel?
Tijd om de staat aan te klagen dan, erg dom dat ik al die jaren mijn boodschappen zelf heb betaald.quote:
Je gaat ons toch niet vertellen dat je meer dan uitstekend verdient en nu meer wrok voelt richting alleenstaande moeders dan naar staatsmachtzoekende miljardairs die 'iedereen' onder hen willen uitknijpen.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Tijd om de staat aan te klagen dan, erg dom dat ik al die jaren mijn boodschappen zelf heb betaald.
Recht op voedsel staat letterlijk opgenomen in vele verdragen waaronder de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens en het VN Kinderverdrag.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat is ook gewoon waar, heb je soms ook recht op voedsel? Behoorlijk essentieel maar je zal er toch echt voor moeten betalen. Het idee dat je recht hebt op iemand anders zijn arbeid is een marxistische gedachte.
https://www.politico.com/(...)onfirmation-00201355quote:Watching RFK Jr. in the Senate Was Personally Painful
I worked for his father. He never would have been so slippery.
It was painful for me to watch Robert F. Kennedy Jr. at his Senate confirmation hearing. Not simply because it was unsettling to watch his inability to answer basic questions about the workings of Medicare and Medicaid, or because of how he sought to explain away his denials of many publicly stated positions, or because his past “crusades” have endangered the safety of countless children even as he seeks to lead the nation’s health department.
For me, it was personal. It took me back to another Senate hearing more than half a century ago: on my first day at work in the office of his father, Sen. Robert F. Kennedy.
The New York Democrat had invited me to watch him at a hearing on how the still-new federal education law was working. For most liberals, the passage of that law was an achievement to be celebrated. Kennedy had a different focus. What, he asked of the top federal education official, was happening with the money? Why are the achievement statistics of Black kids between the third and sixth grade dropping? And why was it, he asked, that “when I go into the ghetto, one of the things people dislike most is the public education system?”
It was an introduction to an inquiring, skeptical mind that was the essence of who RFK was. He simply was not satisfied with the lazy answers to policy questions. He was something other than a traditional “liberal,” worried about the excessive size and scope of government, convinced that the public welfare system was disserving its recipients, skeptical that more money for schools would be useful without fundamental structural change. The contrast with his son’s embrace of baseless and debunked theories could not be more stark.
There was another aspect of Kennedy’s mindset that was painfully absent in the testimony of his son: his sincerity.
At his confirmation hearing Wednesday, again and again, the younger Kennedy simply would not accept the many on-the-record comments from his past: full endorsement of abortion rights (“Every abortion is a tragedy,” he repeatedly recited by rote), constant warnings about the deleterious impact of vaccines (“News reports have claimed that I’m anti-vaccine or anti-industry. I am neither.”), and even comparing the CDC to Nazi death camps (“I don’t believe that I ever compared the CDC to Nazi death camps. I support the CDC,” he said.).
The refusal to simply acknowledge his past views was the “highlight” of his appearance.
Bu contrast, when it came to the most contentious issue of the late 1960’s, the elder Kennedy was unflinching about his past. This is what he said when he broke with President Lyndon Johnson over the Vietnam War:
“I was involved in many of the early decisions on Vietnam, decisions that helped set us on our present path. … I am willing to bear my share of the responsibility, before history and before my fellow citizens. But past error is no excuse for its own perpetuation. ‘All men make mistakes,’ Sophocles said, but a good man yields when he knows his course is wrong, and repairs the evil. The only sin is pride.”
This acknowledgment may well have been impossible for RFK Jr.
The contrast between his full-throated previous support for abortion rights as solely a woman’s choice and the position of his potential boss, Donald Trump, is so stark that the only answer would have been for Kennedy to say something like: “I want to run the Department of Health and Human Services and turn my health care views into policy, so I will completely put aside my views on abortion and follow the views of the president.” That would have had the virtue of honesty, but it was apparently a bridge too far.
None of this is to paint the late Robert F. Kennedy as a saint. He was fully capable of playing hardball politics, hesitant about directly challenging Johnson on Vietnam, torn between appealing to traditional politics and a newer coalition.
But as I watched the younger Kennedy’s performance, I could not help but have one unhappy conclusion: Sometimes the apple does fall very, very far from the tree.
Heeft er letterlijk niets mee te maken maar dom ben je zekerquote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Tijd om de staat aan te klagen dan, erg dom dat ik al die jaren mijn boodschappen zelf heb betaald.
Je doet nu net alsof medewerkers in de gezondheidszorg gratis werken.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat is ook gewoon waar, heb je soms ook recht op voedsel? Behoorlijk essentieel maar je zal er toch echt voor moeten betalen. Het idee dat je recht hebt op iemand anders zijn arbeid is een marxistische gedachte.
Dat je ervoor betaald hebt wil volgens jouw logica niet zeggen dat je er recht op hebt. De winkel had dus kunnen weigeren dat je de winkel met je boodschappen kon verlaten.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Tijd om de staat aan te klagen dan, erg dom dat ik al die jaren mijn boodschappen zelf heb betaald.
Maar dat is kennelijk niet iets waar mensen in de VS recht op hebben lees ik.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:06 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Alleen gaat het eigen volk het meeste last hebben van deze actie, want hierdoor gaan voedselprijzen keihard de lucht in.
quote:Op vrijdag 31 januari 2025 07:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat is ook gewoon waar, heb je soms ook recht op voedsel? Behoorlijk essentieel maar je zal er toch echt voor moeten betalen. Het idee dat je recht hebt op iemand anders zijn arbeid is een marxistische gedachte.
Je bedoelt dat project waarvan Maga (zelfs op Fok} tot na de verkiezingen van zei dat dat niets met Trump te maken heeft en dat hij absoluut niet van plan was die te implementeren?quote:Op vrijdag 31 januari 2025 08:23 schreef cynicus het volgende:
Weet iemand toevallig of er ergens een lijstje wordt bijgehouden over de implementatie van Project 2025? Ben benieuwd hoe ver ze zijn.
Vance heeft de tekst inderdaad niet helemaal begrepen, dit gaat om agape (agapate is het gebruikte werkwoord in het oudgrieks hier) tussen geloofsgenoten.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 06:53 schreef Wantie het volgende:
[..]
JD VANCE:
There is a Christian concept that you love your family and then you love your neighbor, and then you love your community, and then you love your fellow citizens, and then after that, prioritize the rest of the world
RORY STEWARD:
A bizarre take on John 15:12-13 - less Christian and more pagan tribal. We should start worrying when politicians become theologians, assume to speak for Jesus, and tell us in which order to love…
·
quote:1Ik ben de ware Wijnstok, en Mijn Vader is de Landman.
2Alle rank, die in Mij geen vrucht draagt, die neemt Hij weg; en al wie vrucht draagt, die reinigt Hij, opdat zij meer vrucht drage.
3Gijlieden zijt nu rein om het woord, dat Ik tot u gesproken heb.
4Blijft in Mij, en Ik in u. Gelijkerwijs de rank geen vrucht kan dragen van zichzelve, zo zij niet in den wijnstok blijft; alzo ook gij niet, zo gij in Mij niet blijft.
5Ik ben de Wijnstok, en gij de ranken; die in Mij blijft, en Ik in hem, die draagt veel vrucht; want zonder Mij kunt gij niets doen.
6Zo iemand in Mij niet blijft, die is buiten geworpen, gelijkerwijs de rank, en is verdord; en men vergadert dezelve, en men werpt ze in het vuur, en zij worden verbrand.
7Indien gij in Mij blijft, en Mijn woorden in u blijven, zo wat gij wilt, zult gij begeren, en het zal u geschieden.
8Hierin is Mijn Vader verheerlijkt, dat gij veel vrucht draagt; en gij zult Mijn discipelen zijn.
9Gelijkerwijs de Vader Mij liefgehad heeft, heb Ik ook u liefgehad; blijft in deze Mijn liefde.
10Indien gij Mijn geboden bewaart, zo zult gij in Mijn liefde blijven; gelijkerwijs Ik de geboden Mijns Vaders bewaard heb, en blijf in Zijn liefde.
11Deze dingen heb Ik tot u gesproken, opdat Mijn blijdschap in u blijve, en uw blijdschap vervuld worde.
12Dit is Mijn gebod, dat gij elkander liefhebt, gelijkerwijs Ik u liefgehad heb.
13Niemand heeft meerder liefde dan deze, dat iemand zijn leven zette voor zijn vrienden.
14Gij zijt Mijn vrienden, zo gij doet wat Ik u gebiede.
15Ik heet u niet meer dienstknechten; want de dienstknecht weet niet, wat zijn heer doet; maar Ik heb u vrienden genoemd; want al wat Ik van Mijn Vader gehoord heb, dat heb Ik u bekend gemaakt.
16Gij hebt Mij niet uitverkoren, maar Ik heb u uitverkoren, en Ik heb u gesteld, dat gij zoudt heengaan en vrucht dragen, en dat uw vrucht blijve; opdat, zo wat gij van den Vader begeren zult in Mijn Naam, Hij u dat geve.
17Dit gebied Ik u, opdat gij elkander liefhebt.
18Indien u de wereld haat, zo weet, dat zij Mij eer dan u gehaat heeft.
19Indien gij van de wereld waart, zo zou de wereld het hare liefhebben; doch omdat gij van de wereld niet zijt, maar Ik u uit de wereld heb uitverkoren, daarom haat u de wereld.
20Gedenk des woords, dat Ik u gezegd heb: Een dienstknecht is niet meerder dan zijn heer. Indien zij Mij vervolgd hebben, zij zullen ook u vervolgen; indien zij Mijn woord bewaard hebben, zij zullen ook het uwe bewaren.
21Maar al deze dingen zullen zij doen om Mijns Naams wil, omdat zij Hem niet kennen, Die Mij gezonden heeft.
22Indien Ik niet gekomen ware, en tot hen gesproken had, zij hadden geen zonde; maar nu hebben zij geen voorwendsel voor hun zonde.
23Die Mij haat, die haat ook Mijn Vader.
24Indien Ik de werken onder hen niet had gedaan, die niemand anders gedaan heeft, zij hadden geen zonde; maar nu hebben zij ze gezien, en beiden Mij en Mijn Vader gehaat.
25Maar dit geschiedt, opdat het woord vervuld worde, dat in hun wet geschreven is: Zij hebben mij zonder oorzaak gehaat.
26Maar wanneer de Trooster zal gekomen zijn, Dien Ik u zenden zal van den Vader, namelijk de Geest der waarheid, Die van den Vader uitgaat, Die zal van Mij getuigen.
27En gij zult ook getuigen, want gij zijt van den beginne met Mij geweest.
Je zit hier te trollen toch?quote:Op vrijdag 31 januari 2025 04:05 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ah blinde adoratie dus, het was een heel domme tweet van Rory Stewart en als je hem echt heel hoog hebt zitten dan zou ik als ik jou was diep teleurgesteld zijn over hoe hij tegen de wereld kijkt. Tenzij je het grondig met hem eens bent dat je loyaliteit niet perse bij je familie, land etc hoort te liggen maar dat de buitenstaander dat ook verdient.
Dan zijn we er toch…. Ik moet dus aanspraak maken op iemand anders zijn arbeid om van mijn “recht” gebruik te maken.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 08:08 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je doet nu net alsof medewerkers in de gezondheidszorg gratis werken.
Ik lees deze zin en met jou logica over Rory stewart kunnen we nu hier allemaal de conclusie trekken dat je een IQ hebt van een goudvis.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 09:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dan zijn we er toch…. Ik moet dus aanspraak maken op iemand anders zijn arbeid om van mijn “recht” gebruik te maken.
Maar in deze slaat Rory de plank ook wel mis aangezien er in de bijbelquote die hij aanlevert wel degelijk sprake van Ordo Amoris is in de Augustijnse zin; het onderscheid tussen geloofsgenoten en niet-geloofsgenoten.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 09:01 schreef xpompompomx het volgende:
Die Rory Stewart zegt eigenlijk dat Vance een nep-christen is. Wat ook wel volkomen terecht is om te zeggen. Durf wel te zeggen dat de doorsnee hardcore atheïst christelijker is dan heel het Trump-regime bij elkaar.
Dus daarmee is het argument van tafel dat je geen recht kunt hebben als daarvoor aanspraak wordt gemaakt op arbeid van iemand anders.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 09:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dan zijn we er toch…. Ik moet dus aanspraak maken op iemand anders zijn arbeid om van mijn “recht” gebruik te maken.
Eens, dit gaat in elk geval deels over de onderlinge liefde tussen Jezus' volgelingen. Maar dat is natuurlijk niet de enige bijbeltekst over liefde voor anderen. Ik volg maar gewoon Psalm 133:1 Wat is het leven goed en mooi / als mensen in liefde met elkaar leven!. En die liefde, die zie ik niet bij Trump en niet bij zijn aanhang, dat is duidelijk. Daar draait het allemaal om boos zijn, om machogedrag en om "als ik iets niet heb of mag, jij dan ook niet".quote:Op vrijdag 31 januari 2025 09:16 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Maar in deze slaat Rory de plank ook wel mis aangezien er in de bijbelquote die hij aanlevert wel degelijk sprake van Ordo Amoris is in de Augustijnse zin; het onderscheid tussen geloofsgenoten en niet-geloofsgenoten.
Het probleem is natuurlijk dat de bijbel vrij oud is en er in de loop der eeuwen verschillende opvattingen zijn ontstaan over bijbelpassages. Vance volgt hier een zeer conservatieve lijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |