Of ligt het toch meer bij Trump die ooit begon met fake news en alternative facts? Nee dat zal het niet zijn natuurlijkquote:Op woensdag 29 januari 2025 14:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dus dan roep je maar weer dat de ander gek is. Zo sterk elke keer weer.
Feit is dat men, zeker in de VS, totaal geen vertrouwen meer heeft in de zogenaamd traditionale media, zeker mede omdat ze dagelijks betrapt worden op of leugens of lying by omission of overduidelijke politieke voorkeur:
[ afbeelding ]
En de schuld daarvoor ligt voor 99% bij de media zelf, zuur maar learn to code om een advies van ome Biden te herhalen.
Apart dat een van de stokpaardjes, WHATABOUTISM!! roepen opeens niet geldt, leuk dat selectievequote:Op woensdag 29 januari 2025 15:49 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Vergelijkbaar dat iedereen weet dat Trump staatsterroristen heeft vrijgelaten maar er een subgroep hier is die dit blijft negeren.
Mwah, je bent vooral naïef als je denkt dat dat de echte reden is dat Trump graag zoveel mogelijk controle wil over wat de media met de wereld deelt.quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja hoor, dat is een prima argument. Want er zijn, zeker in de VS, nog honderden voorbeelden van doorgeslagen beleid en andere invloeden in het onderwijs. DEI, CRT, LGBTQ+ etc etc.
En ga niet bedelen om die voorbeelden, want je gaat dan toch weer mekkeren om de bron etc.
quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:36 schreef viagraap het volgende:
Dit is precies het probleem met mensen die kunst niet begrijpen.
Hoe vind je zelf dat het gaat?quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:36 schreef viagraap het volgende:
Dat de kunstwereld een elitair bolwerk kan zijn vol met mensen die doen alsof ze het snappen is een ander probleem
'ik begin over de UvA, dus het is de schuld van mensen die erop reageren dat het over de UvA gaat'.quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:50 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dan moet je bij Origami zijn, ik postte slechts een korte reactie op botervlieg, hij maakte er een heel circus van.
Ah, nu is het al zo ver dat Trump dit uitgevonden heeft, voor Trump was er alleen objectiviteit en neutraliteit, niemand loog ooit. Allemaal begonnen met Orange man!quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:51 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Of ligt het toch meer bij Trump die ooit begon met fake news en alternative facts? Nee dat zal het niet zijn natuurlijk
En weer een sneer, ik ben weer simpelquote:Op woensdag 29 januari 2025 15:52 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
'ik begin over de UvA, dus het is de schuld van mensen die erop reageren dat het over de UvA gaat'.
Wat is het toch mooi om een beetje simpel te zijn.
Precies, en dat ging niet om 1 man, maar 1500, die van plan waren om de democratie omzeep te helpen.quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:49 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Vergelijkbaar dat iedereen weet dat Trump staatsterroristen heeft vrijgelaten maar er een subgroep hier is die dit blijft negeren.
Ik benoem gewoon feiten.quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:54 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En weer een sneer, ik ben weer simpel.
Nee, oh wijs orakel, reageren is het probleem niet, doen alsof je iets niet weet, posts lang drammen en uiteindelijk doen alsof het allemaal toch niet waar is als je bewijs krijgt, dat is natuurlijk "intellectueel".
Incl de NSBer uithangen in FB trouwens.
Tja je kunt het zo beschouwen maar blijkbaar wordt je toch heel emotioneel schuimbekkend van deze terechte opmerking dat je meteen hoofdletters gaat typen.quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Apart dat een van de stokpaardjes, WHATABOUTISM!! roepen opeens niet geldt, leuk dat selectieve.
Nee, je komt inhoudsloos trollen, en daarna anderen beschuldigen van waar je zelf schuldig aan bent, je voegde niets toe, moest alleen weer even komen melden dat ik simpel wasquote:
En nogmaals de, wij zijn kalm, jij bent boos beredenering. Die hebben we een paar minuten geleden al gehadquote:Op woensdag 29 januari 2025 15:58 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Tja je kunt het zo beschouwen maar blijkbaar wordt je toch heel emotioneel schuimbekkend van deze terechte opmerking dat je meteen hoofdletters gaat typen.
Dat is het feiten benoemen wat ik deed, inderdaad.quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
moest alleen weer even komen melden dat ik simpel was.
Klasse hoor, echt pure klasse. Trollen, persoonlijke niet uitgelokte aanvallen en topics ontsporen, en anderen daarvan de schuld geven.quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:00 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dat is het feiten benoemen wat ik deed, inderdaad.
Dan moet je bij jezelf zijn, ik postte slechts een korte reactie op je, jij maakt er een heel circus van.quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:01 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Klasse hoor, echt pure klasse. Trollen, persoonlijke niet uitgelokte aanvallen en topics ontsporen, en anderen daarvan de schuld geven.
Wel eens aan gedacht het niet te doen, nee he, want je bent zo leuk, zo gevat, dat moet je wel met de hele wereld delen, vooral benadrukken, voor je eigen fragiele ego, hoe goed en slim je bent.quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:02 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dan moet je bij jezelf zijn, ik postte slechts een korte reactie op je, jij maakt er een heel circus van.
Ik benadruk nergens hoe goed en slim ik ben. Sterker nog; ik zou zeggen dat ik een beetje simpele mensen goed kan herkennen omdat ik zelf ook een beetje simpel ben.quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Wel eens aan gedacht het niet te doen, nee he, want je bent zo leuk, zo gevat, dat moet je wel met de hele wereld delen, vooral benadrukken, voor je eigen fragiele ego, hoe goed en slim je bent.
Dat hebben echt slimme mensen namelijk nodig, constant bevestiging en denigrerend zijn naar anderen, allemaal fake.
Nou heel toevallig is ook volgens wiki (niet helemaal de perfecte bron) Trump de eerste politicus die erover is begonnen:https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Nepnieuws maar dat zal je wel niet geloven.quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ah, nu is het al zo ver dat Trump dit uitgevonden heeft, voor Trump was er alleen objectiviteit en neutraliteit, niemand loog ooit. Allemaal begonnen met Orange man!
Ook tegen wiki zijn ze al een kruistocht begonnen, over hoe neutraal ze zijn.quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:19 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Nou heel toevallig is ook volgens wiki (niet helemaalde perfecte bron) Trump de eerste politicus die erover is begonnen:https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Nepnieuws maar dat zal je wel niet geloven
Als er ergens gewoon bewijs voor is wil ik het best geloven hoor, maar op de engelstalige Wiki staat dit :quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:19 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Nou heel toevallig is ook volgens wiki (niet helemaal de perfecte bron) Trump de eerste politicus die erover is begonnen:https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Nepnieuws maar dat zal je wel niet geloven.
Ik zeg overigens niet dat het daarvoor wel perfect was
Was het niet Kelly Anne of zo die begon over de alternative facts?quote:Op woensdag 29 januari 2025 15:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ah, nu is het al zo ver dat Trump dit uitgevonden heeft, voor Trump was er alleen objectiviteit en neutraliteit, niemand loog ooit. Allemaal begonnen met Orange man!
Dan krijgen we dadelijk weer een heel selectief gekozen verfierbaar voorbeeld van 1 outlet en daarom zijn dan alle outlets links progressieve holen waar alleen fake news verspreid wordt.quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:35 schreef Barbusse het volgende:
Ik ben nog steeds benieuwd naar feitelijke onderbouwing van de stelling dat de reguliere media onbetrouwbaar is.
Ik stel alleen maar vragen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jeetje, daar heeft ze iedereen even goed te pakken zeg. Poh.quote:
Ben je dan een "felon" of een crimineel?quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nope it's an offence. Not a crime.
quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:39 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dan krijgen we dadelijk weer een heel selectief gekozen verfierbaar voorbeeld van 1 outlet en daarom zijn dan alle outlets links progressieve holen waar alleen fake news verspreid wordt.Iamjackscompletelackofsurprise.gifSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Door iets te zeggen wat niet klopt?quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:40 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Jeetje, daar heeft ze iedereen even goed te pakken zeg. Poh.Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Ik zei dan ook "de eerste politicus" die het woord populair maakte (wat er ook bij staat)quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als er ergens gewoon bewijs voor is wil ik het best geloven hoor, maar op de engelstalige Wiki staat dit :
Although false news has always been spread throughout history, the term fake news was first used in the 1890s when sensational reports in newspapers were common. Nevertheless, the term does not have a fixed definition and has been applied broadly to any type of false information presented as news.
https://en.wikipedia.org/(...)resented%20as%20news.
Hoe men het juridisch wil definiëren is ook niet zo relevant. Deze mensen zijn illegaal het land binnendrongen en worden er dus nu uitgezet. En schijnbaar zijn er flink wat ICE raids gaande, dus dat is uitstekend nieuws.quote:
Je zou kunnen zeggen dat we het eens zijn. Maar als jij niet eens een hitlergroet kunt herkennen twijfel ik eraan of je kunst begrijpt.quote:
Uiteraard zijn de law and order magats helemaal blij met iets wat dus letterlijk niet law and order is.quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:48 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hoe men het juridisch wil definiëren is ook niet zo relevant. Deze mensen zijn illegaal het land binnendrongen en worden er dus nu uitgezet. En schijnbaar zijn er flink wat ICE raids gaande, dus dat is uitstekend nieuws.
In principe is dat bij juridische zaken, zoals 'wat is een strafbaar feit', eigenlijk best wel relevant.quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:48 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hoe men het juridisch wil definiëren is ook niet zo relevant.
quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:50 schreef viagraap het volgende:
[..]
Je zou kunnen zeggen dat we het eens zijn. Maar als jij niet eens een hitlergroet kunt herkennen twijfel ik eraan of je kunst begrijpt.
Hé kijk een grafiek die het IQ van kiezers laat zien. Leuk man.quote:Op woensdag 29 januari 2025 14:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dus dan roep je maar weer dat de ander gek is. Zo sterk elke keer weer.
Feit is dat men, zeker in de VS, totaal geen vertrouwen meer heeft in de zogenaamd traditionale media, zeker mede omdat ze dagelijks betrapt worden op of leugens of lying by omission of overduidelijke politieke voorkeur:
[ afbeelding ]
En de schuld daarvoor ligt voor 99% bij de media zelf, zuur maar learn to code om een advies van ome Biden te herhalen.
Dat horen we nu al 10 jaar maar zo simpel is het echt niet. 'Alrgoritmes' zijn niet almachtig en mensen zijn geen domme apen die alleen maar klikken op negatieve en leugenachtige berichtgeving.quote:Op woensdag 29 januari 2025 14:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er is innovatie, maar het ontbreekt nog te vaak aan zelfcorrigerend vermogen. Dat komt ook doordat de algoritmes van sociale media negativiteit, gekleurde berichtgeving en onwaarheden bevoordelen en promoten. Met andere woorden: bloggers en influencers die afhankelijk zijn van sociale media hebben financieel baat bij een negatieve en leugenachtige berichtgeving.
Illegaliteit is per definitie een overtreding van de wet, dus worden zulke migranten nu uit het land gezet.quote:Op woensdag 29 januari 2025 17:09 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
In principe is dat bij juridische zaken, zoals 'wat is een strafbaar feit', eigenlijk best wel relevant.
Tja, in bepaalde kringen wordt tegenwoordig alles wat niet in het gewenste narratief past als een 'leugen' gezien.quote:Op woensdag 29 januari 2025 18:09 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat horen we nu al 10 jaar maar zo simpel is het echt niet. 'Alrgoritmes' zijn niet almachtig en mensen zijn geen domme apen die alleen maar klikken op negatieve en leugenachtige berichtgeving.
Je begaat een overtreding, ipv een misdrijf.quote:Op woensdag 29 januari 2025 16:42 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Ben je dan een "felon" of een crimineel?
Wat is er mis met de NOS dan? Die zijn vrijwel altijd objectief. Ze brengen het nieuws veel te rechts uiteraard. Maar dat is begrijpelijk na de backlash van mensen als jij. Die niet snappen wat een roep om objectiviteit in journalistiek uberhaupt inhoudt. Je snapt dan blijkbaar niet dat een journalist alleen al met andere framing van de feiten een totaal ander verhaal kán vertellen. Is er één framing die de juiste is in dat geval. Jij denkt blijkbaar van wel maar wie moet dat dan bepalen? Blijkbaar niet de journalist of het medium zelf....quote:Op woensdag 29 januari 2025 14:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is een prive account, met een openbare, overduidelijke voorkeur. Daar is niets mis mee, ook niet van mijn "tegenstanders".
Het is pas een probleem als men, zoals bijv de NOS, beweert objectief te zijn maar niets anders doet dan 1 kant kiezen, zeker als die organisatie door de staat gefinancierd wordt.
Natuurlijk als de bron je vertelt wat je moet denken en wat je al denkt is dat een hele fijne en betrouwbare bron.quote:Op woensdag 29 januari 2025 18:02 schreef Basp1 het volgende:
Nog even een gedachte over fake media, de mediaoutlet fox heeft geschikt voor 787 miljoen dollar omdat men leugens bleef herhalen en juist deze outlet wordt door Trump en de bijbehorende Maga mensen als de beste en betrouwbaartse bron beschouwd.
Klopt rechts is daar heel goed inquote:Op woensdag 29 januari 2025 18:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Illegaliteit is per definitie een overtreding van de wet, dus worden zulke migranten nu uit het land gezet.
[..]
Tja, in bepaalde kringen wordt tegenwoordig alles wat niet in het gewenste narratief past als een 'leugen' gezien.
Kijk, nu verspreid je zelf een leugen.quote:Op woensdag 29 januari 2025 18:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Illegaliteit is per definitie een overtreding van de wet, dus worden zulke migranten nu uit het land gezet.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |