Ik vind jouw vraag vreemd.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:28 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Waarom negeer je consequent mijn vraag? Nog maar een keer dan, welke administratie had prominente dwarsliggers die zorgden dat er meer verbinding was in het land?
Ja, maar het punt waar ik puur op reageerde was dus dat met zijn vermogen hele werelddelen duizenden jaren zouden kunnen worden onderhouden. Ik geef aan waarom dat onzin is, waarop jij reageerde met "Stop aub met net doen alsof Musk niet achterlijk rijk is."quote:Op vrijdag 24 januari 2025 12:47 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Dat is ook niet mijn bewering, ik vind dat ie veel meer belasting moet betalen, net als alle rijke mensen. Het is toch vreemd dat 4 personen samen meer hebben dan bijna de rest van Amerika bij elkaar. Dan gaat er toch iets niet helemaal eerlijk. Maar hoeveel mensen leven er in Amerika in armoede en die mensen zijn zelf op papier jaarlijks maar drie figuren.
Biden had net zo'n approval rating in zijn eerste week. Obama zat nog 10% hoger...quote:Op vrijdag 24 januari 2025 12:07 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Alleen is Trump niet nieuw, mensen kennen hem al van zijn vorige termijn en ik denk dat ze het beleid van toen spiegelen aan het beleid van de afgelopen vier jaar.
Maar als je er allemaal geen weet van hebt hoe het bij andere administraties werkte, waarom heb je dan kritiek op deze administratie specifiek op dit punt?quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:45 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Ik vind jouw vraag vreemd.
Het is niet zo dat als je geen dwarsligger hebt de administratie automatisch slecht is en ik zou niet durven zeggen wie er dwarsligger was (dan moet je in de regering zitten en op de hoogte van je personeel zijn), maar wat ik wel weet is dat Trump niet zorgt voor verbinding maar voor polarisatie.
Of vind je het verbindend als je tijdens de inauguratie gaat vertellen dat je voorgangers alles fout hebben gedaan?
Ik zag ze ook geen applaus geven bij al die opmerkingen en bij een verbinder zou je verwachten dat ze wat enthousiaster zouden zijn
Dus wat maakt hem zo verbindend? Bij verbindend denk ik aan respect voor elkaar
Een vrouwelijke bisschop aanvallen omdat ze oproept tot medemenselijkheid. Hyperagressieve, radicale Capitoolbestormers vrijlaten. Transgenders onnodig schofferen door te verklaren dat deze groep wat de overheid betreft niet bestaat.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:45 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Ik vind jouw vraag vreemd.
Het is niet zo dat als je geen dwarsligger hebt de administratie automatisch slecht is en ik zou niet durven zeggen wie er dwarsligger was (dan moet je in de regering zitten en op de hoogte van je personeel zijn), maar wat ik wel weet is dat Trump niet zorgt voor verbinding maar voor polarisatie.
Of vind je het verbindend als je tijdens de inauguratie gaat vertellen dat je voorgangers alles fout hebben gedaan?
Ik zag ze ook geen applaus geven bij al die opmerkingen en bij een verbinder zou je verwachten dat ze wat enthousiaster zouden zijn
Dus wat maakt hem zo verbindend? Bij verbindend denk ik aan respect voor elkaar
Een goede rechter kan nog altijd een klootzak zijn die niet te vertrouwen is. Ook hierover ben je grondig geïnformeerd destijds. Heb je nou zo'n slecht geheugen of doe je alsof?quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Waarom? Is hij zo’n slechte rechter dan? Daar dacht de bar association toch anders over.
Wat is dit nou weer voor bizar talking pointquote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Transgenders onnodig schofferen door te verklaren dat deze groep wat de overheid betreft niet bestaat.
Regering, niet 'administratie'.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:59 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Maar als je er allemaal geen weet van hebt hoe het bij andere administraties werkte, waarom heb je dan kritiek op deze administratie specifiek op dit punt?
Wat maakt hem dan een klootzak? Die onbewezen aantijgingen of het feit dat hij boos reageerde toen hij werd beschuldigd van groepsverkrachting?quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:00 schreef viagraap het volgende:
[..]
Een goede rechter kan nog altijd een klootzak zijn die niet te vertrouwen is. Ook hierover ben je grondig geïnformeerd destijds. Heb je nou zo'n slecht geheugen of doe je alsof?
Sure, maar dat wordt dan niet erkend door de overheid. Je hebt nu de keuze tussen man, vrouw en 'anders'. Als ik Trump goed begrijp wordt dat teruggedraaid.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:01 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer voor bizar talking point
Je kunt jezelf gewoon transgender noemen hoor, dat is niet ineens verboden.
Nu zit jij het om te draaien.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:59 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Maar als je er allemaal geen weet van hebt hoe het bij andere administraties werkte, waarom heb je dan kritiek op deze administratie specifiek op dit punt?
Ik verwacht van hele hoge rechters nogal wat, dat hoort bij de positie. Dat hij al begint met deze leugen:quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Wat maakt hem dan een klootzak? Die onbewezen aantijgingen of het feit dat hij boos reageerde toen hij werd beschuldigd van groepsverkrachting?
Ik draai helemaal niets om, ik reageer slechts op jouw argument dat Trump geen verbinder is en dat de samenstelling van zijn kabinet daar een voorbeeld van is.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:09 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Nu zit jij het om te draaien.
Jij bent degene die aangeeft dat je in Trump een grote verbinder ziet.
Ik vroeg (en vraag) me nog steeds af hoe jij een grote verbinder in hem ziet. Alles wat ie doet wijst op het tegenovergestelde
Klopt, maar dat betekent dus in de praktijk helemaal niets. Het kan ook nog steeds in sommige staten.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Sure, maar dat wordt dan niet erkend door de overheid. Je hebt nu de keuze tussen man, vrouw en 'anders'. Als ik Trump goed begrijp wordt dat teruggedraaid.
Waarom een pragmatist en verbinder groepen mensen denkt te moeten uitsluiten en/of beledigen is mij dan even ontgaan. Maar ja, ik ben dan ook geen verbinder natuurlijk. Ik word wel vaak van pragmatisme beschuldigd. Meestal betekent dat dat ik me niet laat afleiden door niet ter zake doende keuzes van mensen zoals het geslacht dat ze denken te zijn, maar dat ik me richt op het doel wat ik wil bereiken. Wat kan mij het schelen of iemand zich man of vrouw voelt?quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:17 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik draai helemaal niets om, ik reageer slechts op jouw argument dat Trump geen verbinder is en dat de samenstelling van zijn kabinet daar een voorbeeld van is.
Ik zie Trump als de grote verbinder omdat hij lang niet zo ideologisch gedreven is als men denkt. Hij is een pragmatist die onbeschaamd pro Amerika is. Ik denk dat het Amerikaanse volk daar veel makkelijker achter kan staan dan bijvoorbeeld Kamala Harris die toch echt liet merken wat minder op te hebben met de Amerikanen de cultuur en de tradities.
Nee, dat was mijn argument helemaal niet. Het was jouw argument waarom hij wel zo'n verbinder was. Toen gaf ik aan dat hij alleen maar meelopers en opportunisten in zijn regering heeft.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:17 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik draai helemaal niets om, ik reageer slechts op jouw argument dat Trump geen verbinder is en dat de samenstelling van zijn kabinet daar een voorbeeld van is.
Ik zie Trump als de grote verbinder omdat hij lang niet zo ideologisch gedreven is als men denkt. Hij is een pragmatist die onbeschaamd pro Amerika is. Ik denk dat het Amerikaanse volk daar veel makkelijker achter kan staan dan bijvoorbeeld Kamala Harris die toch echt liet merken wat minder op te hebben met de Amerikanen de cultuur en de tradities.
Ze gaan terug naar de jaren vijftig.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:26 schreef Basp1 het volgende:
De christelijke taliban tradities om vrouwen te onderdrukken mensen die niet man of vrouw zijn en hetero te schofferen. Zijn dat nu de verbindende tradities die Trump gebruikt.
FTFYquote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:45 schreef Perrin het volgende:
Stukje Christendom. Gesundes Volksempfinden
[ x ]
Punt is vooral dat het zo onnodig is, puur bedoeld om een groep mensen te pesten en dwars te zitten.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:24 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Klopt, maar dat betekent dus in de praktijk helemaal niets. Het kan ook nog steeds in sommige staten.
Je hebt twee opties hier: of je zet het geslacht op die documenten (en dan zijn er dus twee keuzes) of niet. Persoonlijk zou ik voor optie 2 gaan, met uitzondering van medische documenten uiteraard.
quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:29 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ze gaan terug naar de jaren vijftig.
Trump is bezig met het terugdraaien van wetgeving tot president Lyndon Johnson.
Is niet echt wat Trump gaat doen denk ikquote:Johnson expanded upon the New Deal with the Great Society, a series of domestic legislative programs to help the poor and downtrodden. After taking office, he won passage of a major tax cut, the Clean Air Act, and the Civil Rights Act of 1964. After the 1964 election, Johnson passed even more sweeping reforms. The Social Security Amendments of 1965 created two government-run healthcare programs, Medicare and Medicaid. The Voting Rights Act of 1965 prohibits racial discrimination in voting, and its passage enfranchised millions of Southern African-Americans. Johnson declared a "War on Poverty" and established several programs designed to aid the impoverished. He also presided over major increases in federal funding to education and the end of a period of restrictive immigration laws.
quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:26 schreef Basp1 het volgende:
De christelijke taliban tradities om vrouwen te onderdrukken mensen die niet man of vrouw zijn en hetero te schofferen. Zijn dat nu de verbindende tradities die Trump gebruikt.
Die toon is immers 'het grote verbinden'. Ik vind het prima als mensen een volstrekt andere ideologie dan ik aanhangen, maar niet toegeven dat Trump een empathieloze klootzak is voor wie alles een zero-sum game is en vol wrok en haat zit jegens iedereen die ook maar iets van een andere mening is toegedaan en dan be je af voor mij. Dan bedrieg je namelijk jezelf, want deze karaktertrekken zijn voor iedereen openlijk zichtbaar. Dan ben je geen 'verbinder'quote:Op vrijdag 24 januari 2025 14:04 schreef viagraap het volgende:
[..]
Heb je gezien wat de huidige president van de VS allemaal in zijn mond neemt? Zolang dat de norm is ben ik nog vrij netjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |