FOK!forum / Darts / 2025 PDC World Darts Championship #94 BOGDANOVED
fetXmaandag 30 december 2024 @ 21:40
BXbsM6k.jpeg


Welkom in ons midden. Welkom in dit huis. Nu je eindelijk weer hier bent. Welkom, jongen. Welkom thuis.

Op zondag 15 december is het weer tijd. Tijd voor de hoogmis. Tijd voor het wereldkampioenschap darts. Na 95 wedstrijden puur genot weten we op vrijdag 3 januari wie Luke Humphries gaat opvolgen. De kans is niet klein dat het een Luke gaat zijn. Maar er zijn genoeg andere kanshebbers die een gooi (snapt u hem) kunnen doen naar de Sid Waddell-trofee.

Voorbeschouwing:
SPOILER
pZR5yvE.jpeg

Zoals gezegd zijn de twee grootste favorieten de finalisten van het afgelopen WK. Luke Humphries en Luke Littler zijn niet alleen de twee meest constante darters van het afgelopen jaar, zij zijn ook in staat op elk moment de buitenboordmotor aan te zetten op standje onbespeelbaar.

Daarachter komen we terecht bij twee oudgedienden: Gary Anderson en Michael van Gerwen. Bij Gary Anderson heeft zich het afgelopen jaar iets vreemds voorgedaan. De Schot is veranderd van iemand die zijn beste spel bewaarde voor de grote podiums naar een vloergod. Op de afgelopen Grand Slam of Darts was hij echter dicht bij de titel en Anderson valt dan ook nooit uit te vlakken voor een WK. Datzelfde geldt voor onze eigen Michael van Gerwen. Het is allemaal heel wisselvallig bij de groene sloopkogel, maar dat het een paar wedstrijden achter elkaar draait valt natuurlijk niet uit te sluiten.

Rob Cross, Michael Smith en Gerwyn Price, hoe moeten we die inschatten? Het is allemaal vlees noch vis dit jaar en in het geval van Price kun je zelfs spreken over een dramatisch jaar. Rop Cross is dan weer heel solide dit jaar, maar de grote klapper ontbreekt. Godstalent Michael Smith heeft dan weer moeite met het halen van zijn topniveau sinds hij, na zijn wereldtitel in 2023, een ander setje pijltjes aangemeten kreeg.

Dan komen we bij een zuiderbuur. Niet Dimitri van den Bergh. Want die zit in een behoorlijke dip, vooral mentaal gezien. Hij weet het voor een draaiende camera nog redelijk te verbloemen, maar ook daar is inmiddels een duidelijk verval waar te nemen. Ook niet Kim Huybrechts. Kim is wel weer een beetje opgekrabbeld na een lastig begin van het seizoen, maar zijn niveau is normaalgesproken onvoldoende om ver te komen. Nee, voor een diepe run moet België het waarschijnlijk hebben van Mike De Decker. Had je dit een paar maanden terug gezegd dan had er een kwartier later een busje voor de deur gestaan om je in een dwangbuis af te voeren. Maar in oktober won hij de World Grand Prix en op de Grand Slam was hij een fluitist verwijderd van het uitschakelen van de latere winnaar, Luke Littler.

Kunnen WIJ daar dan niets tegenover zetten? Ja en nee. Ja, want Gian van Veen, Wessel Nijman, Dirk van Duijvenbode en Jermaine Wattimena hebben allemaal op een bepaalde manier indruk gemaakt dit jaar. Van Veen en Nijman leggen vrij consistent een hoog niveau op de mat, Aubergenius haalt na een moeilijke periode met blessureleed weer een goed niveau en een halve finale op de Players Championship Finals en Wattimena heeft zich gedurende het jaar ontwikkeld tot een vaste waarde in de subtop. Maar tegenover deze ja staat ook een nee. Want alle vier (en zeker Van Veen, Nijman en Wattimena) weten vaak niet door te drukken als de druk en de camera's er vol op gericht staan. Maar voor alles is een eerste keer en als alles een keer samenkomt kan er zeker wat moois gebeuren. En Danny Noppert, die heb je ook nog. Noppie.

De andere Nederlanders vallen meer in de categorie outsiders. Wesley Plaisier en Richard Veenstra zijn leuke gasten die je de wereld gunt. Niels Zonneveld, Kevin Doets en Chris 'countryman' Landman, die hebben we ook nog. Onder het kopje International Qualifiers vinden we Christian Kist, Alexander Merkx en Noa-Lynn van Leuven terug.

Wie hebben we dan nog in de aanbieding? Bunting, Dobey, Aspinall, Dobey, Ross Smith, Rock, Chisnall, Clayton. Het kan. Maar het kan ook niet. Om wat specifieker te zijn: Bunting weet in de eerste rondes van een toernooi vaak indruk te maken, maar kan hij het weer een keer doorzetten? Chris 'Hollywood' Dobey vindt van zichzelf dat hij weinig geluk heeft gehad op het podium. Maar denk jij dat het pech is? Hupjesworp Aspinall heeft dit jaar een gedwongen pauze gehad, en sinds zijn terugkeer is het allemaal nog net niet. Ross Smith kan een hoog niveau aantikken, maar wanneer hij daarmee op de proppen komt valt niet te voorspellen. En hij kan heel goed boos doen en boos kijken. Josh Rock maakte een stormachtige entree op het circuit en hij werd bij zijn debuut zo'n beetje het pad toegedicht dat Luke Littler nu aan het bewandelen is. Dat komt er voorlopig niet uit. Chisnall en Clayton zijn op het moment een beetje met zichzelf in gevecht, laten we kijken met welk niveau zij op de proppen komen.

James Wade, dat is nou typisch James Wade. Alleen is dat tegen het huidige scorende geweld waarschijnlijk niet voldoende om voor de prijzen mee te doen.

Peter Wrght verdient ook wel een eigen alinea. Zijn de vele pijlenwissels hem toch teveel geworden? Zijn het de gezondheidsproblemen die er toch teveel aan geworden zijn? Is het de leeftijd die toch zijn tol gaat eisen? Is hij kapot gespeeld door de Premier League? Of heeft hij ergens in een kluis een magisch setje liggen en weet hij zich toch weer op te richten?

Dan komt er nu iets waar ik heel erg tegenop zie. Een paar zinnen wijden aan Richie Edhouse. Wat moet je daar nou toch over zeggen. Het is een vervelend soort onkruid. Een onkruid dat niet alleen niet vergaat, maar ook ineens op alle mogelijke plekken opduikt. En je weet nu al dat madhouse je persoonlijke favoriet gaat uitschakelen met een onmogelijk niveau om daarna als een patatje af te druipen tegen een Joe Cullen. Een Joe Cullen trouwens, die is niet bezig aan zijn beste jaar. Maar daarvan weet je dat die zich een paar rondes door gaat glibberen tegen niet opdagende tegenstanders, om daarna zelf niet op te komen dagen. Helaas ook dit jaar weer ingrediënt van het WK. Om de zelfkastijding te vervolledigen benoem ik hier ook maar meteen Mickey Mansell, die opeens besloten heeft niemand een plezier te doen met een opleving.

Moet we nog meer benoemen? Nou ja, laat ik Ryan Searle noemen. Welke Ryan Searle er op komt dagen weet je nooit, maar je weet wel dat hij een hoog niveau aan kan tikken, ook voor een draaiende camera. Dat laatste is nog wel eens moeilijk voor Damon Heta, maar toch moet je hem altijd weer een vermelding geven. Meneer Sherrock, oftewel Cameron Menzies, heeft dit jaar een aardige sprong gemaakt in niveau. Echter wil er nog wel eens kortsluiting ontstaan in zijn hoofd. Gabriel Clemens, Ricardo Pietreczko, Martin Schindler (en Florian Hempel, Kai Gotthardt en Niko Springer, een ware Duitse invasie!). Je zou het niet meteen verwachten, maar Clemens heeft laten zien wat er mogelijk is voor een outsider. Scott Williams, Connor Scutt, Ryan Joyce, Daryl Gurney, Andrew Gilding en Martin Lukeman zijn nog wat heren die het op een begenadigde dat iedereen moeilijk kunnen maken.

Afsluiten doen we met Ray. Ray, oh Ray. Kun je jezelf weer een keer helemaal oppompen voor een ouderwetse WK-belevenis? Doe het. Voor jezelf. Voor Mason. Voor ons.

Is uw favoriet niet aan bod gekomen of heeft u een andere mening, laat het vooral weten. Enfin, alle ingrediënten zijn weer aanwezig een drie weken durende topshow. Komt dat zien.
Bracket:
geRMzDZ.jpeg
pqnhtuD.jpeg
Spelletjes:
Voorspelspel: DRT / PDC WK 2025 - Het voorspelspel #1:
Nostradamus: DRT / DRT Nostradamus, editie 2025 #1
Pick'em: DRT / Pick'em WK 2025 Een toegankelijk spelletje voor allen #1

Bingo:
IMG-4584.jpg?dl=1

TV:
Voor de dartsliefhebber is Viaplay een must. Viaplay tv zal weliswaar het een en ander uit gaan zenden, maar voor HET WK is dat natuurlijk niet voldoende. Bovendien wil je de hoogstaande analyses van analist Jerry en co. natuurlijk niet missen. Is schraalhans keukenmeester? Dan is VTM wellicht een optie.

fXZBECC.jpeg

NEGENTJES:
SPOILER
Gifjes:
SPOILER
sxWEBv2.gif
scienedeef33.gif
Stoorzendertmaandag 30 december 2024 @ 21:40
Gore rochelkoert _O-
wimderonmaandag 30 december 2024 @ 21:40
Rocheled.
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:40
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:38 schreef Dr_Flash het volgende:
De eerste gaapjes en geeuwtjes tekenen zich al af op mijne tronie :Y
Vrij laat.
Van_Poppelmaandag 30 december 2024 @ 21:40
RIP Koert
SlechteWoordgrappenmaandag 30 december 2024 @ 21:41
Koert weer 5 sigaren ingeslikt vanmiddag
De_Kraammaandag 30 december 2024 @ 21:41
Aidsrocheled
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:41
Graag nieuwe TT.
V-for-Vendettamaandag 30 december 2024 @ 21:41
Longkankerhoestje
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:41
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:40 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Hoe oud ben jij eigenlijk?
Honderd veertien
Nobermaandag 30 december 2024 @ 21:41
MVG die op 166 uitkomt is behoorlijk zeldzaam. Had gewoon een 18 moeten gooien na de twee treble 19.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:41
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:40 schreef Coco het volgende:

[..]
Vrij laat.
Nou dat weer te janken
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:42
quote:
10s.gif Op maandag 30 december 2024 21:41 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Nou dat weer te janken
Doe eens lief.
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 21:42
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:35 schreef fetX het volgende: [..] Ach, samenwonen keek ik eerst ook niet per sé naar uit. Maar uiteindelijk is het best chill. Zolang je maar zsm aangeeft wat je wel en niet relaxed vindt. En Kralingen, wel leuk! :)
Ik zit toch al een groot deel van de tijd bij haar, dus zo veel verandert er niet. Maar ja, voor avondjes Feyenoord en nu bij het WK Darts komt het wel goed uit. Verder is Kralingen ook wel prima! Locus en Vet&Lazy op loopafstand dus daar klaag ik niet om. En ik krijg voogdij over de katten :)
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 21:42
JAAA BINGO
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:42
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:42 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Doe eens lief.
Laat hem maar.
SlechteWoordgrappenmaandag 30 december 2024 @ 21:42
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:38 schreef Coco het volgende:
Wie is jullie favoriete AZ speler ooit?
Serieus antwoord: Dembele
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:42
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:42 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Doe eens lief.
Imago van kribbigheid. Hard voor gewerkt allen *)
onlogischmaandag 30 december 2024 @ 21:42
Waarom zit Co er niet meer??
Kopikomaandag 30 december 2024 @ 21:42
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:40 schreef fetX het volgende:
Koert overlijdt bijna.
Heeft inmiddels wel wat van @opgebaarde
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:42 schreef onlogisch het volgende:
Waarom zit Co er niet meer??
Bus gemist
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:42 schreef onlogisch het volgende:
Waarom zit Co er niet meer??
Gisteravond en vanmiddag al.
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:36 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Mag je wel porno kijken van je vriendin?
We hebben samen naar Joy Beune gekeken in de Playboy

Ook zij was niet onder de indruk (lol)
Kopikomaandag 30 december 2024 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:42 schreef onlogisch het volgende:
Waarom zit Co er niet meer??
Gisteren. Ligt nu aan de laadpaal.
TweedeKlummaandag 30 december 2024 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:42 schreef onlogisch het volgende:
Waarom zit Co er niet meer??
Moet zijn belasting nog invullen.
Tjackamaandag 30 december 2024 @ 21:43
Ik wens Wout dezelfde ziekte als @Bezsen toe
Szuramaandag 30 december 2024 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:42 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
JAAA BINGO
Welke?
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef Tjacka het volgende:
Ik wens Wout dezelfde ziekte als @:bezsen toe
Doe gewoon eens normaal man.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
We hebben samen naar Joy Beune gekeken in de Playboy

Ook zij was niet onder de indruk (lol)
Oh daar hoor ik goeie verhalen over wel.
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef Tjacka het volgende:
Ik wens Wout dezelfde ziekte als @:bezsen toe
sow
Szuramaandag 30 december 2024 @ 21:44
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef Tjacka het volgende:
Ik wens Wout dezelfde ziekte als @:bezsen toe
Dit is geen geschikte post voor dit warme bad
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:44
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
We hebben samen naar Joy Beune gekeken in de Playboy

Ook zij was niet onder de indruk (lol)
Tijd voor Jutta.
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 21:44
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef Tjacka het volgende:
Ik wens Wout dezelfde ziekte als @:bezsen toe
Idioot.
SlechteWoordgrappenmaandag 30 december 2024 @ 21:44
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:42 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
JAAA BINGO
Die krijgen we helaas niet vol dankzij Menzies :{
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:44
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef Tjacka het volgende:
Ik wens Wout dezelfde ziekte als @:bezsen toe
Dit is waarom niemand jou mag.
Nobermaandag 30 december 2024 @ 21:44
Bekijk deze YouTube-video

Nie klaage gij @capuchon_jongen
Tjackamaandag 30 december 2024 @ 21:44
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Doe gewoon eens normaal man.
Wout is echt een verschrikkelijke man
StephanLmaandag 30 december 2024 @ 21:45
Met dit niveau van De Graaf is het snel beslist
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:45
User @Tjacka krijgt vol de deksel op zijn neus.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:45
Maar eens wat lekkers in de koelkast gaan zoeken zomedalek :)
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:45
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:45 schreef StephanL het volgende:
Met dit niveau van De Graaf is het snel beslist
Valt erg tegen ja.
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 21:45
quote:
14s.gif Op maandag 30 december 2024 21:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Maar eens wat lekkers in de koelkast gaan zoeken zomedalek :)
Ik eet nu een half stokbrood met zalm
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:45
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:44 schreef Coco het volgende:

[..]
Tijd voor Jutta.
Suzanne is weer single.
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 21:45
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef Szura het volgende:

[..]
Welke?
Koert vroeg letterlijk aan Vincent of hij Maikol nog had gesproken
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:45
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:45 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Suzanne is weer single.
Bohhh (mits ze haar mond houdt)
WAvanBurenmaandag 30 december 2024 @ 21:46
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
We hebben samen naar Joy Beune gekeken in de Playboy

Ook zij was niet onder de indruk (lol)
Slechtste shoot ooit inderdaad van een bekende Nederlandse.
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:46
Ik heb vanmiddag een oliebol gegeten, ben er nu wel weer klaar mee.
Tjackamaandag 30 december 2024 @ 21:46
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef Bezsen het volgende:

[..]
sow
O+
de_boswachtermaandag 30 december 2024 @ 21:46
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:25 schreef fetX het volgende:
@:de_boswachter en @:dr_flash vliegen elkaar weer in de haren.
Nee?
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:46
Wie beheert de Bingo?
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 21:46
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:45 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Suzanne is weer single.
Tokkie neukt met Joep Wennemars.

Enge incestkliek die schaatsers.
de_boswachtermaandag 30 december 2024 @ 21:46
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:46 schreef R-woud93 het volgende:
Ik heb vanmiddag een oliebol gegeten, ben er nu wel weer klaar mee.
Dik varken.
Wereldgozermaandag 30 december 2024 @ 21:46
Dit wordt 3x 4-0
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 21:46
LIKE van @johannes_vermeer
GENOT
franklopmaandag 30 december 2024 @ 21:46
Gaat het hier nog over Darts?
Szuramaandag 30 december 2024 @ 21:46
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Koert vroeg letterlijk aan Vincent of hij Maikol nog had gesproken
Nice

Niels en Guy deden vanmiddag ‘nou moet ie die break wel verzilveren, anders heb je er niks aan’
De_Kraammaandag 30 december 2024 @ 21:46
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:43 schreef Tjacka het volgende:
Ik wens Wout dezelfde ziekte als @:bezsen toe
5dfbfb2961c8b-king5.gif
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:46
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:46 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Dik varken.
Voorraadje aanleggen, de winter duurt nog lang.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:46
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 21:45 schreef Bezsen het volgende:

[..]
Ik eet nu een half stokbrood met zalm
Meteen weer zo buitenproportioneel :o
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 21:46
Ik heb dit jaar nog maar 2 oliebollen gehad.
Zipportalmaandag 30 december 2024 @ 21:46
677306af0c92f-Knipsel77777.JPG
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 21:46
Van Gerwen v Rydz en Littler v Aspinall woensdagavond?

De zon gaat weer schijnen.
Wereldgozermaandag 30 december 2024 @ 21:46
quote:
9s.gif Op maandag 30 december 2024 21:46 schreef franklop het volgende:
Gaat het hier nog over Darts?
Bijzaak
Zipportalmaandag 30 december 2024 @ 21:47
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:46 schreef maxi-mus het volgende:
Ik heb dit jaar nog maar 2 oliebollen gehad.
Ik vreet dat al jaren niet meer.
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:47
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:46 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Tokkie neukt met Joep Wennemars.

Enge incestkliek die schaatsers.
Stottert hij ook?
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:47
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:46 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Tokkie neukt met Joep Wennemars.

Enge incestkliek die schaatsers.
Dat valt mij dan weer heel erg tegen.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:47
quote:
9s.gif Op maandag 30 december 2024 21:46 schreef franklop het volgende:
Gaat het hier nog over Darts?
Volgende potje :Y
Wereldgozermaandag 30 december 2024 @ 21:47
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:47 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Ik vreet dat al jaren niet meer.
Koopmansed
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 21:47
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:47 schreef Coco het volgende:

[..]
Stottert hij ook?
Neen.
de_boswachtermaandag 30 december 2024 @ 21:47
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:45 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Suzanne is weer single.
Die heeft al heel wat meters lul gehad. Frikandel in de gang godin.
RotatoRmaandag 30 december 2024 @ 21:47
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:45 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Suzanne is weer single.
En de moeder van haar ex?
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:47
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:47 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Ik vreet dat al jaren niet meer.
Wat eet jij rond oud en nieuw het liefst?
capuchon_jongenmaandag 30 december 2024 @ 21:48
We gaan vroeg gedaan hebben :D
Szuramaandag 30 december 2024 @ 21:48
De ernstigste middelmaat wordt er gelukkig allemaal wel uitgefilterd voor nieuwjaar
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:48
quote:
9s.gif Op maandag 30 december 2024 21:46 schreef franklop het volgende:
Gaat het hier nog over Darts?
Leukste SC van FOK!
monkyyymaandag 30 december 2024 @ 21:48
Doe mij maar een appelflap :)
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:48
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:47 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Wat eet jij rond oud en nieuw het liefst?
Buikje
Nobermaandag 30 december 2024 @ 21:48
"If this was boxing the referee stops the fight"

- John Part
WAvanBurenmaandag 30 december 2024 @ 21:48
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef capuchon_jongen het volgende:
We gaan vroeg gedaan hebben :D
Wat betekent dit?
Zipportalmaandag 30 december 2024 @ 21:48
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:47 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Wat eet jij rond oud en nieuw het liefst?
Gebakken schaamlippen.
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:48
Landverrader krijgt op zijn klotuh.

Heel mooi.
Dagoduckmaandag 30 december 2024 @ 21:48
Dit is gespeeld.
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:48
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef monkyyy het volgende:
Doe mij maar een appelflap :)
Appelbeignet
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:48
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 21:47 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Die heeft al heel wat meters lul gehad. Frikandel in de gang godin.
Dat weet jij dan weer.
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 21:48
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:47 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Wat eet jij rond oud en nieuw het liefst?
Een standaard tosti.

Mijn standaard tosti is vaak met twee sneetjes witbrood. Dan smeer ik de beide kanten in met sambal badjak (voorkeur de extra heet variant). Daarna op één kant satésaus en op de andere kant boursin en mosterd. Dan leg ik plakjes bacon en plakjes jonge Beemsterkaas erop. Waarna ik er nog uitjes (bij voorkeur rode uitjes) opgooi en daarna nog wat provencaalse kruiden en peper en zout erbij.

Daarna in het tostiapparaat waarna ik het consumeer met een dot Zaanse mayo en een dot Heinz Ketchup.

Dit is hemels voer echt waar.
Janneke141maandag 30 december 2024 @ 21:48
Vintage van Gerwen dit.
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:48
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Gebakken schaamlippen.
Met of zonder saus?
StephanLmaandag 30 december 2024 @ 21:48
We kunnen naar bed ^O^
Tjackamaandag 30 december 2024 @ 21:48
Ik ga maar slapen. Ik wil al mijn vrienden een gelukkig nieuwjaar wensen!
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:48
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Landverrader krijgt op zijn klotuh.

Heel mooi.
Hier schrik ik van :{
de_boswachtermaandag 30 december 2024 @ 21:48
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:46 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Tokkie neukt met Joep Wennemars.

Enge incestkliek die schaatsers.
Serieus :') wtf. JOEPED
Janneke141maandag 30 december 2024 @ 21:49
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef StephanL het volgende:
We kunnen naar bed ^O^
Met Susanne?
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:49
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef Tjacka het volgende:
Ik ga maar slapen. Ik wil al mijn vrienden een gelukkig nieuwjaar wensen!
En waarom mij niet?
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:49
Ideaal potje voor MvG om richting QF vorm te groeien.
WheeledWarriormaandag 30 december 2024 @ 21:49
Littler er nog bij straks en de laatste 8 ziet er netjes uit.
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:49
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef Tjacka het volgende:
Ik ga maar slapen. Ik wil al mijn vrienden een gelukkig nieuwjaar wensen!
Slaap lekker makker, fijne jaarwisseling toegewenst :)
de_boswachtermaandag 30 december 2024 @ 21:49
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Gebakken schaamlippen.
Ho maar Rachid
capuchon_jongenmaandag 30 december 2024 @ 21:49
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Wat betekent dit?
Vroeg in de nacht
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:49
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef Coco het volgende:

[..]
Hier schrik ik van :{
Sorry, beetje van slag over Joep.
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:49
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:49 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Sorry, beetje van slag over Joep.
Akkoord.
Zipportalmaandag 30 december 2024 @ 21:49
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Met of zonder saus?
Ja.
Poepz0rmaandag 30 december 2024 @ 21:50
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 21:47 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Die heeft al heel wat meters lul gehad. Frikandel in de gang godin.
Bohhh
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 21:50
2️⃣ 𝗩𝗔𝗡 𝗚𝗘𝗥𝗪𝗘𝗡🇳🇱 𝟭𝟬𝟯.𝟮𝟮
𝘔𝘪𝘨𝘩𝘵𝘺 𝘔𝘪𝘬𝘦
🆚
0️⃣ 𝗗𝗘 𝗚𝗥𝗔𝗔𝗙🇸🇪 𝟴𝟵.𝟯𝟵

𝗦𝗘𝗧 𝟮: 𝟯-𝟬
📊 102.5 - ❄️78.9❄️
➒ 116.4 - ❄️68.7❄️
🎙 1 - 0
🎯 60% (3/5) - x (0/0)

_O-
StephanLmaandag 30 december 2024 @ 21:50
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:49 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
Met Susanne?
Als dat zou kunnen ^O^
Zipportalmaandag 30 december 2024 @ 21:50
Kloten Zweed.
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:50
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:50 schreef Alaphilippe_ het volgende:
2️⃣ 𝗩𝗔𝗡 𝗚𝗘𝗥𝗪𝗘𝗡🇳🇱 𝟭𝟬𝟯.𝟮𝟮
𝘔𝘪𝘨𝘩𝘵𝘺 𝘔𝘪𝘬𝘦
🆚
0️⃣ 𝗗𝗘 𝗚𝗥𝗔𝗔𝗙🇸🇪 𝟴𝟵.𝟯𝟵

𝗦𝗘𝗧 𝟮: 𝟯-𝟬
📊 102.5 - ❄️78.9❄️
➒ 116.4 - ❄️68.7❄️
🎙 1 - 0
🎯 60% (3/5) - x (0/0)

_O-
Jezus gristus
Nobermaandag 30 december 2024 @ 21:50
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef Tjacka het volgende:
Ik ga maar slapen. Ik wil al mijn vrienden een gelukkig nieuwjaar wensen!
Als er één avond is om later naar bed te gaan dan is het wel de avond voor oudjaarsdag!
Tjackamaandag 30 december 2024 @ 21:50
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:49 schreef Coco het volgende:

[..]
En waarom mij niet?
Jij geeft net aan dat niemand mij mag. :)

Veel plezier met je vriendjes. Doe rustig met het vuurwerk. :)
Wereldgozermaandag 30 december 2024 @ 21:50
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:47 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Wat eet jij rond oud en nieuw het liefst?
Haring met poedersuiker
Evangelionmaandag 30 december 2024 @ 21:50
Is Pikachu autistisch?
G3DZitI.jpeg
Dagoduckmaandag 30 december 2024 @ 21:51
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Landverrader krijgt op zijn klotuh.

Heel mooi.
Nou nou nou.
fetXmaandag 30 december 2024 @ 21:51
Makkie dit.
Nobermaandag 30 december 2024 @ 21:51
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:50 schreef Coco het volgende:

[..]
Jezus gristus
Nog lang geen 140 setgemiddelde.
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 21:51
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 21:48 schreef Bezsen het volgende:

[..]
Een standaard tosti.

Mijn standaard tosti is vaak met twee sneetjes witbrood. Dan smeer ik de beide kanten in met sambal badjak (voorkeur de extra heet variant). Daarna op één kant satésaus en op de andere kant boursin en mosterd. Dan leg ik plakjes bacon en plakjes jonge Beemsterkaas erop. Waarna ik er nog uitjes (bij voorkeur rode uitjes) opgooi en daarna nog wat provencaalse kruiden en peper en zout erbij.

Daarna in het tostiapparaat waarna ik het consumeer met een dot Zaanse mayo en een dot Heinz Ketchup.

Dit is hemels voer echt waar.
Echt niet waar. Echt, gewoon niet.
Smeerkees.
Poepz0rmaandag 30 december 2024 @ 21:51
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:50 schreef Evangelion het volgende:
Is Pikachu autistisch?
[ afbeelding ]
Goh
Tjackamaandag 30 december 2024 @ 21:51
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:50 schreef Nober het volgende:

[..]
Als er één avond is om later naar bed te gaan dan is het wel de avond voor oudjaarsdag!
Ik moet morgen werken. Moet wel fit zijn voor het bier zuipen!
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 21:51
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:50 schreef Evangelion het volgende:
Is Pikachu autistisch?
[ afbeelding ]
Ik denk niet dat iemand die de Pokémon theme song als walk-on heeft autistisch kan zijn
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:52
Advies van Wout.

Daar doen we niks mee.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:52
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:50 schreef Evangelion het volgende:
Is Pikachu autistisch?
[ afbeelding ]
15th plus 3 weeks? Rekenen kan hij ook al niet.

Best kut voor een darter denk ik :?
Poepz0rmaandag 30 december 2024 @ 21:52
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:51 schreef Tjacka het volgende:

[..]
Ik moet morgen werken. Moet wel fit zijn voor het bier zuipen!
Morgen werken :')
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:52
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:51 schreef Nober het volgende:

[..]
Nog lang geen 140 setgemiddelde.
Die tijden zijn voorbij.
Mexicanobakkermaandag 30 december 2024 @ 21:52
Waarom zit er een wappie in de studio?
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:52
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:52 schreef Coco het volgende:

[..]
Die tijden zijn voorbij.
Komen er zo weer aan.
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:52
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik denk niet dat iemand die de Pokémon theme song als walk-on heeft autistisch kan zijn
Stond ooit in de top 2000.

Men was ZIEDEND.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:52
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waarom zit er een wappie in de studio?
Corona is geschiedenis. Wappie zijn mag weer.
fetXmaandag 30 december 2024 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:52 schreef Coco het volgende:

[..]
Die tijden zijn voorbij.
Dit jaar nog een recordje gezet.
H_Tmaandag 30 december 2024 @ 21:53
Belgische kaalkop blijkt Rudy Lanssens te heten. Voor wie het weten wil
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:52 schreef Coco het volgende:

[..]
Stond ooit in de top 2000.

Men was ZIEDEND.
Nog steeds hoor.
Tjackamaandag 30 december 2024 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:52 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Morgen werken :')
Iemand moet de economie draaiende houden
Evangelionmaandag 30 december 2024 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:52 schreef Coco het volgende:

[..]
Stond ooit in de top 2000.

Men was ZIEDEND.
Nog steeds
Poepz0rmaandag 30 december 2024 @ 21:53
Dirk is totaal niet onder de indruk vd Graaf :')
fetXmaandag 30 december 2024 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:52 schreef Coco het volgende:

[..]
Stond ooit in de top 2000.

Men was ZIEDEND.
Staan de Banzitters er nog steeds in?
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Nog steeds hoor.
Oh geen idee.

Klopt dit @Mexicanobakker ?
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:53 schreef H_T het volgende:
Belgische kaalkop blijkt Rudy Lanssens te heten. Voor wie het weten wil
En waar kennen we die van? :? Verkoopt hij tweedehands auto's of zo? :?
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:52 schreef Coco het volgende:

[..]
Stond ooit in de top 2000.

Men was ZIEDEND.
Mensen die zich druk maken over de top2000 moeten het hele jaar door gemonitord worden.
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:54
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:53 schreef Coco het volgende:

[..]
Oh geen idee.

Klopt dit @:mexicanobakker ?
Waarom vertrouw je mij niet?
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 21:54
Dit is een waarschuwing voor jullie allemaal. Als jullie ooit de Nederlandse nationaliteit verraden voor het Zweedse vlaggetje gun ik je live op televisie in de anus genomen te worden door vGerwen net als Jeffrey
Mexicanobakkermaandag 30 december 2024 @ 21:54
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:53 schreef Coco het volgende:

[..]
Oh geen idee.

Klopt dit @:mexicanobakker ?
Jazeker. Nog niet gehoord.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:54
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:53 schreef Poepz0r het volgende:
Dirk is totaal niet onder de indruk vd Graaf :')
Zit je bij de Belg te kijken ouwe buitenboordpisser? :P
johannes_vermeermaandag 30 december 2024 @ 21:54
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 21:46 schreef Bezsen het volgende:
LIKE van @:johannes_vermeer
GENOT
Koekoek sowwwww
fetXmaandag 30 december 2024 @ 21:54
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:53 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Mensen die zich druk maken over de top2000 moeten het hele jaar door gemonitord worden.
En achteraf alsnog tegen de muur.
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:54
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:54 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Waarom vertrouw je mij niet?
Je zit er vaak naast met de cocototo.

Behalve over Ueda.
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 21:54
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:53 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Mensen die zich druk maken over de top2000 moeten het hele jaar door gemonitord worden.
Er zijn mensen die iedere dag in het Top2000-topic paniekerig het nieuws bespreken uit vrees dat bepaalde nummers hoger eindigen aan het eind van het jaar.
H_Tmaandag 30 december 2024 @ 21:55
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:52 schreef Coco het volgende:

[..]
Stond ooit in de top 2000.

Men was ZIEDEND.
Al een paar jaar. Die ziedende reactie is bijna genoeg reden om erop te stemmen
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:55
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:54 schreef Coco het volgende:

[..]
Je zit er vaak naast met de cocototo.

Behalve over Ueda.
Ik heb in 2024 de CocoToto best vaak gewonnen.

Jammer dat je geen ranglijst bij houdt.
Dagoduckmaandag 30 december 2024 @ 21:55
1800000000000000000
RotatoRmaandag 30 december 2024 @ 21:55
18000000000000
Tjackamaandag 30 december 2024 @ 21:55
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:54 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Er zijn mensen die iedere dag in het Top2000-topic paniekerig het nieuws bespreken uit vrees dat bepaalde nummers hoger eindigen aan het eind van het jaar.
@Mexicanobakker
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:55
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:54 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dit is een waarschuwing voor jullie allemaal. Als jullie ooit de Nederlandse nationaliteit verraden voor het Zweedse vlaggetje gun ik je live op televisie in de anus genomen te worden door vGerwen net als Jeffrey
Things to care about at emigration:

1. Wat vindt toetsenbord-met-mening @GurneyIsBestOke ervan?
dan een hele tijd niks
.
.
.
.
2. Verblijfsvergunning?
De_Kraammaandag 30 december 2024 @ 21:55
Lee Towers staat in de top 2000.

De rest doet er niet toe.
franklopmaandag 30 december 2024 @ 21:55
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:54 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Er zijn mensen die iedere dag in het Top2000-topic paniekerig het nieuws bespreken uit vrees dat bepaalde nummers hoger eindigen aan het eind van het jaar.
Snap nog steeds niet dat mensen hun wekker zetten om hun nummer te kunnen luisteren.
Poepz0rmaandag 30 december 2024 @ 21:55
quote:
10s.gif Op maandag 30 december 2024 21:54 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Zit je bij de Belg te kijken ouwe buitenboordpisser? :P
Sekah
Zipportalmaandag 30 december 2024 @ 21:55
11-darter. Joepie.
Evangelionmaandag 30 december 2024 @ 21:55
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:54 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Er zijn mensen die iedere dag in het Top2000-topic paniekerig het nieuws bespreken uit vrees dat bepaalde nummers hoger eindigen aan het eind van het jaar.
Op zich wel terecht met dat lied in de top 10 omdat er iemand doodging die dat als favorietje liedje had.
Nooit van gehoord (dat mens en dat liedje)
Cocomaandag 30 december 2024 @ 21:55
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:55 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Ik heb in 2024 de CocoToto best vaak gewonnen.

Jammer dat je geen ranglijst bij houdt.
Er komt een jaarverslag van de CocoToto met winnaar.
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:53 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Mensen die zich druk maken over de top2000 moeten het hele jaar door gemonitord worden.
Mijn broertje stond vanmorgen om 06:00 in het Top200 café te dansen.
H_Tmaandag 30 december 2024 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:53 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
En waar kennen we die van? :? Verkoopt hij tweedehands auto's of zo? :?
Praat vaker over darts heen. Verder geen idee
Kopikomaandag 30 december 2024 @ 21:56
Pohh
Stoorzendertmaandag 30 december 2024 @ 21:56
Hoe gaat MVG dit nog omdraaien?
SlechteWoordgrappenmaandag 30 december 2024 @ 21:56
De Graaf is wakker
Szuramaandag 30 december 2024 @ 21:56
11
12
RotatoRmaandag 30 december 2024 @ 21:56
twitter


@Nober
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 21:56
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 21:55 schreef De_Kraam het volgende:
Lee Towers staat in de top 2000.

De rest doet er niet toe.
Met welk nummer?
fetXmaandag 30 december 2024 @ 21:56
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 21:55 schreef De_Kraam het volgende:
Lee Towers staat in de top 2000.

De rest doet er niet toe.
Zijn neefjes zijn in 2001 ingestort.
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:55 schreef Coco het volgende:

[..]
Er komt een jaarverslag van de CocoToto met winnaar.
Ik ook altijd met mijn grote mond.
johannes_vermeermaandag 30 december 2024 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:52 schreef Coco het volgende:

[..]
Stond ooit in de top 2000.

Men was ZIEDEND.
Wilde ik op stemmen. Bleek toen verplicht te zijn nog vier extra nummers op te geven. Nou ja zeg. Toen nog maar Eye of the Tiger voor Barney gestemd.
Stoorzendertmaandag 30 december 2024 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:56 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Met welk nummer?
Met alle nummers
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:55 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Sekah
En je er niet eens voor schamen _O_ Petje af _O_
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:56 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Met welk nummer?
:D
De_Kraammaandag 30 december 2024 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:56 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Met welk nummer?
Wok aloon

Door Leen zelf geschreven.
wimderonmaandag 30 december 2024 @ 21:57
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:36 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Gewoon oprotten met die gast, hoef ik ook niet meer in Oranje te zien. Kan echt niks.
Het complete voetbaljournaille dat hem oranje in schreef staat gigantisch in hum hemd. Maar goed, dan moet je dat ook maar niet doen als je hem waarschijnlijk nog geen half uur hebt zien spelen afgelopen seizoen.
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 21:57
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 21:56 schreef De_Kraam het volgende:

[..]
Wok aloon

Door Leen zelf geschreven.
Oh is dat een nieuw nummer van Lee?
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 21:57
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:56 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Mijn broertje stond vanmorgen om 06:00 in het Top200 café te dansen.
Dan is jouw broertje heel erg bijzonder.
johannes_vermeermaandag 30 december 2024 @ 21:57
De Top 2000 draait om kracht, gedrevenheid en level uppen. Net darts.
Dagoduckmaandag 30 december 2024 @ 21:57
1 :')
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 21:57
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:57 schreef wimderon het volgende:

[..]
Het complete voetbaljournaille dat hem oranje in schreef staat gigantisch in hum hemd. Maar goed, dan moet je dat ook maar niet doen als je hem waarschijnlijk nog geen half uur hebt zien spelen afgelopen seizoen.
@Caland dacht ook na 1 goaltje dat we de nieuwe spits van de komende jaren te pakken hadden. (lol)
fetXmaandag 30 december 2024 @ 21:58
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:56 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Mijn broertje stond vanmorgen om 06:00 in het Top200 café te dansen.
Na een avond zuipen mag ik hopen?
Nobermaandag 30 december 2024 @ 21:58
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:56 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

@:Nober
Verkeerde gequote @Szura is van de drang en dwang van de overheid
Szuramaandag 30 december 2024 @ 21:58
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:57 schreef wimderon het volgende:

[..]
Het complete voetbaljournaille dat hem oranje in schreef staat gigantisch in hum hemd. Maar goed, dan moet je dat ook maar niet doen als je hem waarschijnlijk nog geen half uur hebt zien spelen afgelopen seizoen.
Zirkzee had toch ook veel beter naar een Milan ofzo kunnen gaan ipv het dood en doodzieke United
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 21:58
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:57 schreef wimderon het volgende:

[..]
Het complete voetbaljournaille dat hem oranje in schreef staat gigantisch in hum hemd. Maar goed, dan moet je dat ook maar niet doen als je hem waarschijnlijk nog geen half uur hebt zien spelen afgelopen seizoen.
Iedere Nederlander die in het buitenland actief is, wordt besproken door de media alsof hun kind zijn eerste schooldag heeft.
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 21:58
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:57 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Oh is dat een nieuw nummer van Lee?
Nee, dat liedje bestaat al best wel langer. Hij zingt het altijd als Feyenoord kampioen wordt of vlak voor de marathon van Rotterdam. Als je heel goed oplet, kan je hem vast een keer horen!
SlechteWoordgrappenmaandag 30 december 2024 @ 21:58
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:56 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

@:Nober
Grimmige hashtag.

SPOILER
twitter
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 21:58
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:58 schreef fetX het volgende:

[..]
Na een avond zuipen mag ik hopen?
Nee, nuchter met een kop koffie.

Dit kan écht niet.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:58
Wat gebeurt hier nou ineens joh :o
WheeledWarriormaandag 30 december 2024 @ 21:58
Die bolle heeft een probleem.
franklopmaandag 30 december 2024 @ 21:58
Einde tijdperk
fetXmaandag 30 december 2024 @ 21:58
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:58 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Nee, dat liedje bestaat al best wel langer. Hij zingt het altijd als Feyenoord kampioen wordt of vlak voor de marathon van Rotterdam. Als je heel goed oplet, kan je hem vast een keer horen!
Liverpool heeft het zelfs gejat.
De_Kraammaandag 30 december 2024 @ 21:59
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:56 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Mijn broertje stond vanmorgen om 06:00 in het Top200 café te dansen.
Heeft die down of zo?
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 21:59
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:58 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Nee, nuchter met een kop koffie.

Dit kan écht niet.
Als hij maar gelukkig is.
fetXmaandag 30 december 2024 @ 21:59
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 21:58 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Nee, nuchter met een kop koffie.

Dit kan écht niet.
Tijd dat je als grote broer eens klare taal gaat spreken.

En wellicht een paar petsen op zijn gompenkop.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 21:59
quote:
7s.gif Op maandag 30 december 2024 21:58 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:

[..]
Grimmige hashtag.

SPOILER
[ x ]
Kijk @Coco, DIT is "kribbig". Ik ben gewoon de liefde zelf :P
WheeledWarriormaandag 30 december 2024 @ 21:59
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Dan is jouw broertje heel erg bijzonder.
'Bijzonder' is de benaming die ze tegenwoordig gebruiken voor zwakbegaafd.
Evangelionmaandag 30 december 2024 @ 21:59
quote:
7s.gif Op maandag 30 december 2024 21:58 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:

[..]
Grimmige hashtag.

SPOILER
[ x ]
twitter

MIDDELMAAT
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:59 schreef Evangelion het volgende:

[..]
[ x ]
MIDDELMAAT
Quincy komt wat geagiteerd over.
capuchon_jongenmaandag 30 december 2024 @ 22:00
Zou De Graaf uitgefloten worden met een Nederlands publiek?
wimderonmaandag 30 december 2024 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 20:34 schreef Coco het volgende:

[..]
Bijna 26 geleden was de eerste Family Guy aflevering.
Bekijk deze YouTube-video
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:58 schreef fetX het volgende:

[..]
Liverpool heeft het zelfs gejat.
In Liverpool hebben ze wel meer van ons gejat. De trainer, de head of performance, de haven. En de Beatles zijn ook maar een schaamteloze kopie van de Amazing Stroopwafels.
Poepz0rmaandag 30 december 2024 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:59 schreef fetX het volgende:

[..]
Tijd dat je als grote broer eens klare taal gaat spreken.

En wellicht een paar petsen op zijn gompenkop.
Gompenkop :D
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 22:00
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:00 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zou De Graaf uitgefloten worden met een Nederlands publiek?
We fluiten Max ook niet uit.

Dus denk het niet.
Evangelionmaandag 30 december 2024 @ 22:00
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:00 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zou De Graaf uitgefloten worden met een Nederlands publiek?
nee, boeit niemand
De_Kraammaandag 30 december 2024 @ 22:01
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:58 schreef fetX het volgende:

[..]
Liverpool heeft het zelfs gejat.
Arne heeft het meegenomen (voor Arne kenden ze voetbal niet op dat eiland).
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 22:01
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:00 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zou De Graaf uitgefloten worden met een Nederlands publiek?
Jij bent letterlijk als enige in dit topic bezig met Jeffrey de Graaf.
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 22:01
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:00 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zou De Graaf uitgefloten worden met een Nederlands publiek?
Nee natuurlijk niet.
johannes_vermeermaandag 30 december 2024 @ 22:01
We zijn toch niet op de hand van de Mighty Mouse?
Cocomaandag 30 december 2024 @ 22:01
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:58 schreef fetX het volgende:

[..]
Liverpool heeft het zelfs gejat.
Celtic
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 22:02
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:01 schreef johannes_vermeer het volgende:
We zijn toch niet op de hand van de Mighty Mouse?
Ik wel.
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 22:02
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:01 schreef De_Kraam het volgende:

[..]
Arne heeft het meegenomen (voor Arne kenden ze voetbal niet op dat eiland).
Voor Arne Engeland binnenstapte was het een zwijnenstal en hadden ze nooit geen geld.
TweedeKlummaandag 30 december 2024 @ 22:02
Ik verlang terug naar de tijden dat Klompvoet nog de groene sloopkogel was, het is allemaal zoveel minder geworden, volgevreten,
Szuramaandag 30 december 2024 @ 22:02
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:01 schreef johannes_vermeer het volgende:
We zijn toch niet op de hand van de Mighty Mouse?
Jawel
SlechteWoordgrappenmaandag 30 december 2024 @ 22:03
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:59 schreef Evangelion het volgende:

[..]
[ x ]
MIDDELMAAT
Ik zie ook wat mensen IPTV pluggen. Allemaal @Poepz0r kloons.
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:03
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:01 schreef johannes_vermeer het volgende:
We zijn toch niet op de hand van de Mighty Mouse?
Ik ben geen fan van hem, maar zou het toch wel leuk vinden als hij weer eens de finale haalt.
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 22:03
180000000000000000000000000
wimderonmaandag 30 december 2024 @ 22:03
twitter


#Announce Marko Kantele @Alaphilippe_ @Mani89
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 22:03
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:00 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zou De Graaf uitgefloten worden met een Nederlands publiek?
Ja. Behalve als er 13 van de 16 in de eerste 2 rondes afgeslacht worden natuurlijk.
De_Kraammaandag 30 december 2024 @ 22:03
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Voor Arne Engeland binnenstapte was het een zwijnenstal en hadden ze nooit geen geld.
Wat dat betreft is er niet zo veel veranderd.
capuchon_jongenmaandag 30 december 2024 @ 22:03
De Graaf zijn dieselmotor begint warm te worden
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 22:04
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:03 schreef wimderon het volgende:
[ x ]

#Announce Marko Kantele @:Alaphilippe_ @:Mani89
Die is volgend jaar ineens weer een Nederlander dus.
Zipportalmaandag 30 december 2024 @ 22:04
Bekijk deze YouTube-video

SOON. @Haags
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:04
Sjeffrie laat van zich horen.
Szuramaandag 30 december 2024 @ 22:04
Rits maakt hier korte metten mee
Cocomaandag 30 december 2024 @ 22:04
Dit is niet best.
Zipportalmaandag 30 december 2024 @ 22:04
18000000000000000000000000
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 22:04
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:03 schreef wimderon het volgende:
[ x ]

#Announce Marko Kantele @:Alaphilippe_ @:Mani89
Misschien iets meer kans voor Dirty Harry, naast Labby.

Al zullen we waarschijnlijk de waardeloze sweet ferret krijgen
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 22:04
Hoe gaan jullie oud & nieuw vieren? :)
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 22:04
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:03 schreef De_Kraam het volgende:

[..]
Wat dat betreft is er niet zo veel veranderd.
Alle mannen zien er daar uit als Ryan Joyce

En de meeste vrouwen ook :{
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 22:05
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 22:04 schreef Bezsen het volgende:
Hoe gaan jullie oud & nieuw vieren? :)
Al besproken.
WAvanBurenmaandag 30 december 2024 @ 22:05
2-0 voorsprong in sets weggeven, datmaggewoonniegebeureklaar.
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 22:05
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:05 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Al besproken.
Was ik niet bij
Cocomaandag 30 december 2024 @ 22:05
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 22:04 schreef Bezsen het volgende:
Hoe gaan jullie oud & nieuw vieren? :)
Al besproken.
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:05
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 22:04 schreef Bezsen het volgende:
Hoe gaan jullie oud & nieuw vieren? :)
kring_b48cb8a26b721cdceb9fba9334dba6ac_2000.jpg
Van_Poppelmaandag 30 december 2024 @ 22:05
MvG is tegenwoordig zo kwetsbaar, hij is een schim van de topper die hij 3 jaar geleden was.
Cocomaandag 30 december 2024 @ 22:05
BUAAH
Nobermaandag 30 december 2024 @ 22:05
MVG staat weer op 't groene gedeelte te wachten met z'n poote.
WAvanBurenmaandag 30 december 2024 @ 22:06
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 22:04 schreef Bezsen het volgende:
Hoe gaan jullie oud & nieuw vieren? :)
Dat vind ik nog walgelijker van kerst, derhalve is het antwoord dus; niet.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 22:06
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 22:04 schreef Bezsen het volgende:
Hoe gaan jullie oud & nieuw vieren? :)
Wie doet de conference? Mss die kijken. Heb een paar blikken Moersleutel staan. Verder beetje de tijd uitzingen.
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 22:06
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 22:04 schreef Bezsen het volgende:
Hoe gaan jullie oud & nieuw vieren? :)
Ik ga naar het top 2000 café om mijn favoriete liedje daar te horen
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 22:06
Ik lees opeens de naam Kim Viljanen weer.
Kopikomaandag 30 december 2024 @ 22:06
Oeps.
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 22:06
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 22:04 schreef Bezsen het volgende:
Hoe gaan jullie oud & nieuw vieren? :)
giphy.gif
Evangelionmaandag 30 december 2024 @ 22:06
quote:
80s.gif Op maandag 30 december 2024 22:04 schreef Bezsen het volgende:
Hoe gaan jullie oud & nieuw vieren? :)
Combinatie van deze twee
QsPLFKY.jpeg
gerwynprice-darts.gif
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:06
Ach, van Gerwen
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 22:06
ACH ACH ACH
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 22:07
Hahahahha
WAvanBurenmaandag 30 december 2024 @ 22:07
Hahaha MvG :') .
DombohetOlifantje1maandag 30 december 2024 @ 22:07
Dit gaat HELEMAAL mis
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 22:07
MICHAEL FIX JE WORP
Dagoduckmaandag 30 december 2024 @ 22:07
KOEKOEK _O_
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 22:07
quote:
5s.gif Op maandag 30 december 2024 22:06 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Wie doet de conference? Mss die kijken. Heb een paar blikken Moersleutel staan. Verder beetje de tijd uitzingen.
Pieter Derks. Humor voor gevorderden.
wimderonmaandag 30 december 2024 @ 22:07
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 20:58 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Misschien een keer een stevig Engels ontbijtje eten.
Of alsnog aan de kerstdis?

twitter
Cocomaandag 30 december 2024 @ 22:07
quote:
5s.gif Op maandag 30 december 2024 22:06 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Wie doet de conference? Mss die kijken. Heb een paar blikken Moersleutel staan. Verder beetje de tijd uitzingen.
Pieter Derks
de_boswachtermaandag 30 december 2024 @ 22:07
_O-
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 22:07
Jefri dit kun jij helemaal niet.
Scorpion_17maandag 30 december 2024 @ 22:07
De Graaf dit kun jij helemaal niet
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:07
Michael stort HELEMAAL in.
SlechteWoordgrappenmaandag 30 december 2024 @ 22:07
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:06 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ik lees opeens de naam Kim Viljanen weer.
Per Laursen, Magnus Caris, Petri Korte
Cocomaandag 30 december 2024 @ 22:07
Alleen tegen Gerwen.
PSVCLmaandag 30 december 2024 @ 22:07
Pancake
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 22:07
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:07 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Pieter Derks. Humor voor gevorderden.
Oh echt? Oh daar kijk ik wel naar :Y
V-for-Vendettamaandag 30 december 2024 @ 22:07
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 21:51 schreef fetX het volgende:
Makkie dit.
Voor De Graaf ja
WheeledWarriormaandag 30 december 2024 @ 22:07
Van Gerwen heeft grote problemen.
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 22:08
𝗣𝗗𝗖 𝗪𝗼𝗿𝗹𝗱 𝗖𝗵𝗮𝗺𝗽𝗶𝗼𝗻𝘀𝗵𝗶𝗽 𝘓𝘢𝘴𝘵 16

2️⃣ 𝗩𝗔𝗡 𝗚𝗘𝗥𝗪𝗘𝗡🇳🇱 𝟭𝟬𝟮.𝟴𝟭
𝘔𝘪𝘨𝘩𝘵𝘺 𝘔𝘪𝘬𝘦
🆚
2️⃣ 𝗗𝗘 𝗚𝗥𝗔𝗔𝗙🇸🇪 𝟵𝟲.𝟰𝟬

𝗦𝗘𝗧 𝟰: 𝟭-𝟯
📊 104.9 - 97.0
➒ 🔥124.5🔥 - 111.7
🎙 1 - 2
🎯 25% (1/4) - 60% (3/5)
PSVCLmaandag 30 december 2024 @ 22:08
Mainstream wappies zijn nep
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:08
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:08 schreef PSVCL het volgende:
Mainstream wappies zijn nep
:O
R-woud93maandag 30 december 2024 @ 22:08
Jongens, we hebben een wedstrijd
De_Kraammaandag 30 december 2024 @ 22:09
Maggewoonnie
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:09
Maggewoonniegebeurenklaar
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 22:09
Mag niet gebeuren
Cocomaandag 30 december 2024 @ 22:09
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 22:08 schreef R-woud93 het volgende:
Jongens, we hebben een wedstrijd
Diep in de nacht.
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:09
quote:
2s.gif Op maandag 30 december 2024 22:08 schreef R-woud93 het volgende:
Jongens, we hebben een wedstrijd
En hierna nog 1!
Doevelaermaandag 30 december 2024 @ 22:09
Goedenavond FOK vrienden.
Alles hier is wel, ik ben alleen nog niet thuis.

Mooi om te zien dat de kikvorsman moeite heeft met onze halve Nederlander
enginemaandag 30 december 2024 @ 22:09
Dat mag niet gebeuren natuurlijk!
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 22:09
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:08 schreef fetX het volgende:

[..]
:O
Er drijft een drolletje in het warme bad.
capuchon_jongenmaandag 30 december 2024 @ 22:09
Hmm op welke leeftijd piek je als profdarter? Ik zou zeggen rond de 30 maar je hebt uitzonderingen zoals Littler
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:09
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:09 schreef Doevelaer het volgende:
Goedenavond FOK vrienden.
Alles hier is wel, ik ben alleen nog niet thuis.

Mooi om te zien dat de kikvorsman moeite heeft met onze halve Nederlander
Goed om te horen maat. We zien je wel verschijnen :)
wimderonmaandag 30 december 2024 @ 22:09
quote:
3s.gif Op maandag 30 december 2024 21:14 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Zou er ook zoiets als een Stockholms accent zijn eigenlijk? :?
Bekijk deze YouTube-video
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 22:09
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:09 schreef capuchon_jongen het volgende:
Hmm op welke leeftijd piek je als profdarter? Ik zou zeggen rond de 30 maar je hebt uitzonderingen zoals Littler
Weet jij of Littler al aan het pieken is dan?
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 22:10
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:09 schreef capuchon_jongen het volgende:
Hmm op welke leeftijd piek je als profdarter? Ik zou zeggen rond de 30 maar je hebt uitzonderingen zoals Littler
40-45
Kopikomaandag 30 december 2024 @ 22:10
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:09 schreef Doevelaer het volgende:
Goedenavond FOK vrienden.
Alles hier is wel, ik ben alleen nog niet thuis.

Mooi om te zien dat de kikvorsman moeite heeft met onze halve Nederlander
DOEVGOD
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 22:10
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:09 schreef Doevelaer het volgende:
Goedenavond FOK vrienden.
Alles hier is wel, ik ben alleen nog niet thuis.

Mooi om te zien dat de kikvorsman moeite heeft met onze halve Nederlander
We verwachten je voor het kebabvarkentje makker.

We zullen het water warm houden.
Evangelionmaandag 30 december 2024 @ 22:10
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:09 schreef capuchon_jongen het volgende:
Hmm op welke leeftijd piek je als profdarter? Ik zou zeggen rond de 30 maar je hebt uitzonderingen zoals Littler
Limgod
PSVCLmaandag 30 december 2024 @ 22:11
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:08 schreef fetX het volgende:

[..]
:O
Nog steeds boos na de 3-0 pakkie _O_
Scorpion_17maandag 30 december 2024 @ 22:11
Op zich is er voor Mike nog weinig aan de hand. Staat nog steeds prima gemiddelde te gooien
wimderonmaandag 30 december 2024 @ 22:11
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:07 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Pieter Derks. Humor voor gevorderden.
Volgend jaar zal meisje De Breij wel weer aan de beurt zijn?
Cocomaandag 30 december 2024 @ 22:11
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:11 schreef Scorpion_17 het volgende:
Op zich is er voor Mike nog weinig aan de hand. Staat nog steeds prima gemiddelde te gooien
Dit.
H_Tmaandag 30 december 2024 @ 22:11
quote:
7s.gif Op maandag 30 december 2024 22:07 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:

[..]
Per Laursen, Magnus Caris, Petri Korte
Die ene Zweedse supermarktmanager
Evangelionmaandag 30 december 2024 @ 22:11
Nieuwjaarsduiken aan de kust afgelast vanwege harde windstoten

Jammer dat was ik echt van plan
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 22:12
quote:
1s.gif Op maandag 30 december 2024 22:09 schreef capuchon_jongen het volgende:
Hmm op welke leeftijd piek je als profdarter? Ik zou zeggen rond de 30 maar je hebt uitzonderingen zoals Littler
In principe ben je aan het pieken als je ze uit de losse pols kan laten vliegen.
Cocomaandag 30 december 2024 @ 22:12
quote:
7s.gif Op maandag 30 december 2024 22:07 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:

[..]
Per Laursen, Magnus Caris, Petri Korte
Magnús Ver Magnússon
franklopmaandag 30 december 2024 @ 22:12
De Graaf gaat winnen
WAvanBurenmaandag 30 december 2024 @ 22:12
Ik ga zo wat paprika chips pakken.
GurneyIsBestOkemaandag 30 december 2024 @ 22:12
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:11 schreef Evangelion het volgende:
Nieuwjaarsduiken aan de kust afgelast vanwege harde windstoten

Jammer dat was ik echt van plan
Zegt degene die 90 kilometer achter elkaar heeft gerend in Schotland
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:12
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:12 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
In principe ben je aan het pieken als je ze uit de losse pols kan laten vliegen.
Een paar witte veters uit de losse pols voor je.
Doevelaermaandag 30 december 2024 @ 22:12
Als Kikvors en Jeffrey zorgen voor een 4-3 dan red ik het denk ik
Janneke141maandag 30 december 2024 @ 22:12
Hoe staat die de Graaf eigenlijk 80 op de oom als ie zo kan gooien?
Alaphilippe_maandag 30 december 2024 @ 22:12
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 22:12 schreef Janneke141 het volgende:
Hoe staat die de Graaf eigenlijk 80 op de oom als ie zo kan gooien?
Pas zijn eerste tourkaartjaar.
Dr_Flashmaandag 30 december 2024 @ 22:13
zou godverdomme wat zijn zeg. 17 Nederlanders aan de start en de enige die de QF haalt speelt voor Zweden 8)7
Bezsenmaandag 30 december 2024 @ 22:13
mokerver naast
fetXmaandag 30 december 2024 @ 22:13
Zo
maxi-musmaandag 30 december 2024 @ 22:13
quote:
9s.gif Op maandag 30 december 2024 22:11 schreef wimderon het volgende:

[..]
Volgend jaar zal meisje De Breij wel weer aan de beurt zijn?
Met haar kutcolumns.
WAvanBurenmaandag 30 december 2024 @ 22:13
De ommekeer.
Szuramaandag 30 december 2024 @ 22:13
Dit is gespeeld
Cocomaandag 30 december 2024 @ 22:13
quote:
9s.gif Op maandag 30 december 2024 22:11 schreef wimderon het volgende:

[..]
Volgend jaar zal meisje De Breij wel weer aan de beurt zijn?
:{