Nou Poetin zal hem gezegd hebben dat als hij zijn haven kwijtraakt dat Assad dan zijn slaapplaats kwijt isquote:
Ik lees elke keer Zendaya ipv Sednaya.quote:Op maandag 9 december 2024 00:26 schreef skysherrif het volgende:
https://en.wikipedia.org/wiki/Alois_Brunner
Deze guy heeft dus meegeholpen aan het ontwerpen van Sednaya en het regime daar.
Opnieuw interesseert menselijk leed je ook hier niets. Je bent weer aan het checken tot welke juiste vorm van religie daders dan wel slachtoffers behoren en gaat vervolgens kijken waar je oh zo moreel verheven verhaaltje het beste uitkomt.quote:Op zondag 8 december 2024 23:32 schreef egayalS het volgende:
[..]
.te veel mensen stonden achter Assad al die jaren en zaten ze hier trots te posten over assadistische successen en zaten ze alle gruweldaden te ontkennen of te bagatelliseren of te beargumenteren dat de terroristen toch veel erger waren want islamisten, de gruwel!
Ga maar door de oude delen van dit topic scrollen. Om te kotsen.
Typisch hoe je continu jezelf beschrijft.quote:Op zondag 8 december 2024 23:56 schreef egayalS het volgende:
[..]
Hi ha ho.
De topics zijn gewoon terug te bladeren veel leesplezier.
De enige reden dat het westen met ietwat meer sympathie staat momenteel tegenover de rebellen is omdat Rusland de grote boeman is geworden. Dat is dezelfde dynamiek als met de laatste twee Armenië Azerbaycan oorlogen. İn 2020 toen Azerbaycan Armenië aanviel was de wereld te klein. Die duivelse moslims gingen de arme christenen aanvallen! Maar twee jaar later, toen Azerbaycan wer Armenië aanviel, was de Oekraïne oorlog begonnen en Armenië dat in de Russische invloedssfeer zat werd daardoor negatief beïnvloed. İmmers Rusland was de big bad dat Europa bedreigde. En de Azeris die de Russen ook aanpakten waren opeens een stuk sympathieker geworden in de ogen van de Europeanen.
İn dit topic werd dat sentiment door sommige users ook expliciet gezegd. "Als de Russen maar ervan langs krijgen." De eeuwige vijand van mijn vijand is mijn vriend, mantra.
En dan heb ik het niet eens gehad over Hezbollah en Iran, die door dit hele gebeuren een zware slag hebben gekregen. De axis of resistance is no more. En daar zijn veel mensen in het westen die Israël steunen heel blij mee.
Nee de westerse wereld had heel anders gereageerd als Assad was gevallen voor de oorlogen in Oekraïne en Gaza, Libanon. Er zou veel meer zorgen zijn over de jihadis die Assad hebben afgezet.
zijn die er?quote:Op maandag 9 december 2024 07:19 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Even een vraagje aan de users die treuren om de val van Assad: hebben jullie een beter plan? Je kan toch niet serieus volhouden dat Assad de juiste man was voor dit land nadat je de afgelopen 12 dagen hebt gezien?
Denk je? De ellende gaat gewoon door net zoals in Irak.quote:Op maandag 9 december 2024 06:24 schreef DrDentz het volgende:
Aan de feestende meute te zien is het nu echt voorbij met de ellende in Syrië. Heel fijn dat het nu een veilig land is! Kan het ook vluchtelingen uit de regio opvangen en de feestvierders kunnen eindelijk terugkeren en weg uit het koude en fascistische Nederland.
Iedereen is gek, behalve jij?quote:Op zondag 8 december 2024 23:37 schreef quo_ het volgende:
[..]
Je begrijpt kennelijk niet hoe de feitelijke machtsverhoudingen liggen.
Het begin van de ellende voor de Koerden. Allemaal gecoördineerd door Turkije.quote:
Hij komt elk topic een of twee keer binnenvallen met zo’n bericht en verdwijnt dan weer. Gewoon een hele simpele en/of trol.quote:Op maandag 9 december 2024 07:38 schreef HSG het volgende:
[..]
Denk je? De ellende gaat gewoon door net zoals in Irak.
En de overlevenden van de klap van Den Haag moeten ook niet zo zeuren. Die ontploffing is toch ook al lang geleden? Waarom moeten we ze nu nog helpen?quote:Op maandag 9 december 2024 06:24 schreef DrDentz het volgende:
Aan de feestende meute te zien is het nu echt voorbij met de ellende in Syrië. Heel fijn dat het nu een veilig land is! Kan het ook vluchtelingen uit de regio opvangen en de feestvierders kunnen eindelijk terugkeren en weg uit het koude en fascistische Nederland.
Maar teruggaan ho maar. Ze willen diezelfde ellende hier verwezelijken.quote:Op maandag 9 december 2024 00:22 schreef Lemmeb het volgende:
Positiviteit alom, freedom hier, freedom daar, freedom zus, freedom zo. Maar je kunt al van mijlenver zien aankomen dat de Syriërs geen haar beter af zullen zijn onder een eventueel nieuw "regime", als dat laatste er überhaupt al gaat komen.
'Allahu akbar' schreeuwende islamofascistische randdebielen vandaag in het centrum van Zwolle, dat zijn het soort mensen die het er nu voor het zeggen krijgen. Wat een joke.
Het lijkt me logisch dat dat er gaat komen of dat hij thuis berecht gaat worden. Maar dat hij misdaden tegen de menselijkheid heeft gepleegd is niet zo lastig te bewijzen.quote:Op zondag 8 december 2024 22:55 schreef egayalS het volgende:
[..]
Er is zoveel bewijs en getuigenverklaringen van martelingen dat er eigenlijk een Syrië tribunaal zou moeten komen. Maarja. I'm not holding my breath.
Ja, moeten ze maar geen drugslab huisvesten.quote:Op maandag 9 december 2024 08:14 schreef Ulx het volgende:
[..]
En de overlevenden van de klap van Den Haag moeten ook niet zo zeuren. Die ontploffing is toch ook al lang geleden? Waarom moeten we ze nu nog helpen?
Sterk hoor. Iemand dom noemen typisch weer.quote:Op zondag 8 december 2024 17:20 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Zie post 225.![]()
Je komt nu wat dom over.
Misschien tijd om Syrië op te breken en een begin te maken met een Koerdistan.quote:Op maandag 9 december 2024 07:42 schreef HSG het volgende:
[..]
Het begin van de ellende voor de Koerden. Allemaal gecoördineerd door Turkije.
Als ze verstandig zijn blazen die hel op nu hij leeg is en storten ze het gat vol beton, zodat geen enkele toekomstige machthebber hem kan gaan gebruiken.quote:Op maandag 9 december 2024 00:47 schreef Dutch_view het volgende:
Laten ze Sednaya gevangenis nog maar even staan, prima plek voor Assad om daar in de toekomst te verblijven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |