Dat laatste is een hele andere discussie. De discussie begon met dat Perez de eer aan zichzelf moest houden en beter kon stoppen, ik stelde dat het hem een rotzorg zou zijn. Dat hij waarschijnlijk het geloof heeft dat er meer in zit, toen ging men ermee aan de haal dat het voor hem beter zou zijn om weg te gaan.quote:Op zaterdag 16 november 2024 20:01 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Hij zit daar omdat Horner en Marko een conflict hebben en Horner om die reden alles tegenovergesteld vindt van wat Marko vindt. Daarom zat Ricciardo om belachelijk lang in de VCARB, terwijl overduidelijk was dat Lawson het veel beter zou doen. Zelfs voor Horner lijkt het langzamerhand te gortig te worden, maar de enige reden dat Pérez nog in de RB zit is Horner, niet zijn prestaties. Is het nu echt zo moeilijk om in te zien (en vooral toe te geven) dat het verschil tussen Verstappen en Pérez van te groot is?
quote:Op zaterdag 16 november 2024 21:43 schreef Rnie het volgende:
Wat lees ik nu? Domenicali weg?
https://www.instagram.com/p/DCceTQGowuK/
quote:
Nee, dat is vooralsnog een brainfart van Jack Plooij.quote:Op zaterdag 16 november 2024 21:43 schreef Rnie het volgende:
Wat lees ik nu? Domenicali weg?
https://www.instagram.com/p/DCceTQGowuK/
Red Bull heeft ook nog niet een goede vervanger voor Perez.quote:Op zaterdag 16 november 2024 20:01 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Hij zit daar omdat Horner en Marko een conflict hebben en Horner om die reden alles tegenovergesteld vindt van wat Marko vindt. Daarom zat Ricciardo om belachelijk lang in de VCARB, terwijl overduidelijk was dat Lawson het veel beter zou doen. Zelfs voor Horner lijkt het langzamerhand te gortig te worden, maar de enige reden dat Pérez nog in de RB zit is Horner, niet zijn prestaties. Is het nu echt zo moeilijk om in te zien (en vooral toe te geven) dat het verschil tussen Verstappen en Pérez van te groot is?
Dus Lawson zou dus vanaf 2026 in die red bull kunnen rijden. Heeft genoeg ervaring opgedaan.quote:Op zondag 17 november 2024 01:49 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Red Bull heeft ook nog niet een goede vervanger voor Perez.
Lawson zit er te kort, Ricciardo was zeker niet goed genoeg meer, Tsunoda kan die druk nu al amper aan, Hadjar rijdt nog niet in F1.
En ondertussen heeft Perez een sponsor die niet alleen het salaris van Perez betaalt maar ook het gemis in inkomsten in de WCC compenseert.
Het kost Red Bull dus helemaal niks om Perez rond te rijden..zelfs z'n schade wordt vergoed.
Lawson kan het misschien wel beter doen dan Perez maar die heeft amper sponsors, dan moet die duidelijk resulaten laten zien zodat het WCC ook een zekerheid is.
Dan kijk je alleen binnen de RB-stal, maar ik ben dat bijvoorbeeld Sainz graag naar RedBull was gekomen. Bottas zie ik ook nog steeds als een betere optie dan Perez.quote:Op zondag 17 november 2024 01:49 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Red Bull heeft ook nog niet een goede vervanger voor Perez.
Lawson zit er te kort, Ricciardo was zeker niet goed genoeg meer, Tsunoda kan die druk nu al amper aan, Hadjar rijdt nog niet in F1.
En ondertussen heeft Perez een sponsor die niet alleen het salaris van Perez betaalt maar ook het gemis in inkomsten in de WCC compenseert.
Het kost Red Bull dus helemaal niks om Perez rond te rijden..zelfs z'n schade wordt vergoed.
Lawson kan het misschien wel beter doen dan Perez maar die heeft amper sponsors, dan moet die duidelijk resulaten laten zien zodat het WCC ook een zekerheid is.
Geen 4k. Teleurstellend.quote:Op zaterdag 16 november 2024 21:33 schreef ESF1Gamer het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
De volledige Las Vegas GP van 2023 staat op youtube
Bottas alleen door tegen hem aan te rijden. Pérez eindigde voor Hamilton in Monaco en Turkije en was van cruciaal belang in Abu Dhabi waardoor Hamilton geen vrije pitstop had op het einde. Bottas eindigde alleen voor Verstappen in Turkije.quote:Op zondag 17 november 2024 11:05 schreef Edwink het volgende:
Het is leuk dat perez sponsorgeld mee brengt, maar je budgetcap blijft het zelfde. Alle schade is geld wat niet gecompenseerd wordt in de budgetcap door zijn sponsoring Alle topteams maken winst en hoeven het niet te hebben van een pay driver.
Ook in 2021 heeft perez amper wat bijgedragen in het kampioenschap. Hoeveel punten heeft hij Hamilton afhandig gemaakt door te finishen voor hem?
Bottas heeft Max meer punten gekost
Die kans zit er goed in ja, kan Hadjar naar Vcarb.quote:Op zondag 17 november 2024 07:50 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dus Lawson zou dus vanaf 2026 in die Red Bull kunnen rijden. Heeft genoeg ervaring opgedaan.
Tsunoda is imho wel degelijk beter dan Strollquote:Op zondag 17 november 2024 13:39 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Die kans zit er goed in ja, kan Hadjar naar Vcarb.
Alleen wat gaat RB met Tsunoda doen? Die zit er vooral vanweg de deal met Honda.
Mag eind dit seizoen daarom ook in de RB testen maar een move naar het A team zit er duidelijk niet in.
En is Tsunoda zonder Honda als sponsor wel interessant voor andere teams?
Misschien dat ie naar Aston Martin kan, die gaat in 2026 ook met Honda rijden maar hij is ook niet beter dan Alonso.. en misschien ook niet beter dan Stroll Jr.
Er staat alleen ook al een Japans F2 talent aan de deur te kloppen.quote:Op zondag 17 november 2024 13:57 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Tsunoda is imho wel degelijk beter dan Stroll
En ik verwacht dat hij in 2026 niet meer bij Red Bull zit. Honda is er dan niet meer, dus hooguit een rol als reserverijder bij Aston Martin.
Zijn kans om naar Audi te gaan (die volgens de geruchten) in hem geïnteresseerd waren) is nu ook wel verkeken, nu Bortoleto daar rijdt.
Iwasa rijdt al geen Formule 2 meerquote:Op zondag 17 november 2024 14:08 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Er staat alleen ook al een Japans F2 talent aan de deur te kloppen.
https://www.fiaformula2.com/Drivers/1223/Ayumu-Iwasa
Kan zijn dat Honda die naar voren proibeert te schuiven, die is sowieso jonger dus kan langer mee.
Super formula telt ook mee voor de superlicentie dus er zijn nog mogelijkheden.quote:Op zondag 17 november 2024 14:13 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Iwasa rijdt al geen Formule 2 meer
Is overgestapt naar de Super Formula. En daar deed hij het beduidend minder dan een Lawson.
Superlicentiepunten heeft hij genoeg. Daar heeft hij de Super Formula niet voor nodig.quote:Op zondag 17 november 2024 14:18 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Super formula telt ook mee voor de superlicentie dus er zijn nog mogelijkheden.
Hoe die het doet verder weet ik ook niet, ik volg F2 en Super formula niet.
Dat met Sainz jr gaat nooit gebeuren, met dank aan Sainz sr. Dat gedoe bij Torro Rosso heeft een nare smaak achter gelaten bij RB.quote:Op zondag 17 november 2024 09:05 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Dan kijk je alleen binnen de RB-stal, maar ik ben dat bijvoorbeeld Sainz graag naar RedBull was gekomen. Bottas zie ik ook nog steeds als een betere optie dan Perez.
In de komende 3 GP's kan ervan alles gebeuren.quote:
Alpoeierquote:Op zondag 17 november 2024 14:50 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
In de komende 3 GP's kan ervan alles gebeuren.
Zie je het echt gebeuren?quote:Op zondag 17 november 2024 14:52 schreef ESF1Gamer het volgende:
Effe alle gekheid op een stokje: Misschien met RBR Perez inruilen voor Gasly
Scheelt wat poen op de budgetcap.
We zijn inmiddels 10 jaar verder bijna he? Zou het dan allemaal zo erg geweest zijn dat daar nooit meer overheen te komen is?quote:Op zondag 17 november 2024 14:49 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Dat met Sainz jr gaat nooit gebeuren, met dank aan Sainz sr. Dat gedoe bij Torro Rosso heeft een nare smaak achter gelaten bij RB.
Als je ziet wat Riccardo ze geflikt heeft, dan blijkt wel dat ze het alleen zakelijk bekijken.quote:Op zondag 17 november 2024 15:19 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
We zijn inmiddels 10 jaar verder bijna he? Zou het dan allemaal zo erg geweest zijn dat daar nooit meer overheen te komen is?
Maar zakelijk bekeken denk ik dat Sainz nooit enige bedreiging zal vormen voor Max, terwijl hij wel punten zal afpakken van Norris en Leclerc. Dan is dat toch veel waardevoller dan Pérez?quote:Op zondag 17 november 2024 15:28 schreef pmponer het volgende:
[..]
Als je ziet wat Riccardo ze geflikt heeft, dan blijkt wel dat ze het alleen zakelijk bekijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |