Bij gebrek aan beter. Je kan beter iemand van je eigen kant als president hebben, hoe gek die ook is.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:15 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Waarom laat die partij hem wel verkiesbaar stellen als ze/een deel er zo bang voor is?
Dat is vaak de insteek van velen hier: wat kost het MIJ?. Dat mag uiteraard, maar kom er gewoon voor uit dat de rest van de mensheid je geen ene fuck interesseert. Rot op met je 'oorlog kost zoveel leed, beter om Putin zijn zin te geven, dan stopt de oorlog en het leed'. De werkelijke reden is: Ik vind de gasprijs te hoog.quote:Op dinsdag 5 november 2024 13:58 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ah want dat is de keuze, mensenrechten of goedkoper gas.
T gaat daar ook om de hoeveelheid money voor campagnes enzo, tja, rare bedoeling iig.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:16 schreef xzaz het volgende:
[..]
Bij gebrek aan beter. Je kan beter iemand van je eigen kant als president hebben, hoe gek die ook is.
Ik dacht: Als men dat Navo-aspect zo belangrijk vinden waarom zoeken ze niet zo lang totdat er een meer gematigde naar voren wordt geschoven, maar goed.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
Volg je de Amerikaanse politiek überhaupt?
Blijkbaar is een rijbewijs voldoende om jezelf te registreren om te stemmen. Je zou dus potentieel stembiljetten bij mensen kunnen ophalen en die gebruiken om zelf te gaan stemmen.quote:
Je lijkt niet heel erg op de hoogte van hoe het Amerikaanse politieke systeem werkt.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:19 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Ik dacht: Als men dat Navo-aspect zo belangrijk vinden waarom zoeken ze niet zo lang totdat er een meer gematigde naar voren wordt geschoven, maar goed.
Dat is met verkiezingen hier ook zo. Mensen kijken vooral naar hun eigen portemonnee, maar ik zelf stem juist op iets waarvan ik denk dat het land in zijn geheel het meest baat bij heeft. Als ik er persoonlijk op achteruit zou gaan, nou ja, dat kan ik wel hebben, ik red me wel. Maar dat geldt uiteraard lang niet voor iedereen. Dat, plus alle onvrede op de vorige beleidsbepalers, en de onderbuikpolitiek die daarop inspeelt, is de oorzaak van de algemene politieke verschuiving in Europa de laatste jaren.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:17 schreef Knipoogje het volgende:
Dat is vaak de insteek van velen hier: wat kost het mij. Dat mag uiteraard, maar kom er gewoon voor uit dat de rest van de mensheid je geen ene fuck interesseert.
het meest grappige is nog wel dat de trumpcampagne veel veel minder geld heeft opgehaald in de laatste maanden dan Harris. Dus als het erom ging Wie de beste gefinancierde campagne heeft dan had Harris gewonnen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:19 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
T gaat daar ook om de hoeveelheid money voor campagnes enzo, tja, rare bedoeling iig.
Want dat is verplicht? Ik zeg dat nergens, hoef je ook niet steeds te vermelden.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:22 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je lijkt niet heel erg op de hoogte van hoe het Amerikaanse politieke systeem werkt.
Nou ja, je hele posts staan op drijfzand omdat je totaal niet weet hoe het Amerikaanse systeem functioneert.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:25 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Want dat is verplicht? Ik zeg dat nergens, hoef je ook niet steeds te vermelden.
Je hebt de keuze om de mods hierbij in te schakelen als je vind dat ik desinfo verspreid.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:26 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou ja, je hele posts staan op drijfzand omdat je totaal niet weet hoe het Amerikaanse systeem functioneert.
Nou ja, je komt het topic een beetje onderschijten, want niet echt bijdraagt aan de discussie. De VS kent geen systeem zoals in Nederland waarin veelal een partijkader kandidaten naar voren schuift. Men houdt voorverkiezingen waarin gestemd wordt.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:27 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Je hebt de keuze om de mods hierbij in te schakelen als je vind dat ik desinfo verspreid.
Trump doet wel meer debiele uitspraken, ik snap de angst wel maar zover komt het niet. En t.a.v. Artikel 5 al helemaal niet.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:12 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Kijk de interviews met Bolton maar eens. Die heeft Trump er de vorige keer van weerhouden om uit de NAVO te stappen. Zijn eigen partij is nota bene zo bang dat Trump er deze keer wel uitstapt dat ze een wet hebben gemaakt en aangenomen om te voorkomen dat hij dit zomaar eenzijdig kan doen.
https://www.cbc.ca/news/w(...)roofs-nato-1.7059768
Wilt Harris ook zo'n deal doen wat Biden heeft willen doen maar niet gelukt is? Qua economie hebben ze mijns inziens allebei wat liberale trekken.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:23 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
[..]
Dat is met verkiezingen hier ook zo. Mensen kijken vooral naar hun eigen portemonnee, maar ik zelf stem juist op iets waarvan ik denk dat het land in zijn geheel het meest baat bij heeft. Als ik er persoonlijk op achteruit zou gaan, nou ja, dat kan ik wel hebben, ik red me wel. Maar dat geldt uiteraard lang niet voor iedereen. Dat, plus alle onvrede op de vorige beleidsbepalers, en de onderbuikpolitiek die daarop inspeelt, is de oorzaak van de algemene politieke verschuiving in Europa de laatste jaren.
Uh, dat bepaal ik zelf wel.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:32 schreef MoreDakka het volgende:
Dit gaat dagen duren, maar het eerste vuurwerk komt vannacht als Trump de overwinning claimt, wat de daadwerkelijke stand ook mag zijn. Laat opblijven heeft dus geen zin
Domme beslissing, je gaat niets wijzer worden vannachtquote:Op dinsdag 5 november 2024 14:33 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Uh, dat bepaal ik zelf wel.
Dat is natuurlijk ook niet waar. Het kan zijn dat er in de loop van de dag al best een duidelijk beeld gaat ontstaan.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:34 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Domme beslissing, je gaat niets wijzer worden vannacht
Dit topic gaat ook niet over Amerika.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:26 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou ja, je hele posts staan op drijfzand omdat je totaal niet weet hoe het Amerikaanse systeem functioneert.
Die kans lijkt me zeer klein. PA alleen al gaat dagen duren. Trump gaat sowieso de overwinning uitroepen natuurlijk net als vorige keer, dat kun je dus ook overslaan.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:35 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk ook niet waar. Het kan zijn dat er in de loop van de dag al best een duidelijk beeld gaat ontstaan.
Dat is echt gekkewerk en zo gevaarlijk.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:39 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Die kans lijkt me zeer klein. PA alleen al gaat dagen duren. Trump gaat sowieso de overwinning uitroepen natuurlijk net als vorige keer, dat kun je dus ook overslaan.
Ben benieuwd of hij weer gaat eisen dat het tellen gestopt wordt als het voor hem de verkeerde kant op gaat.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:39 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Die kans lijkt me zeer klein. PA alleen al gaat dagen duren. Trump gaat sowieso de overwinning uitroepen natuurlijk net als vorige keer, dat kun je dus ook overslaan.
quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:41 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ben benieuwd of hij weer gaat eisen dat het tellen gestopt wordt als het voor hem de verkeerde kant op gaat.
Alleen als het echt 50-50 is...mocht een van beiden met een ruime marge winnen, dan kun je de rest van de staten die een week doen over het tellen ook wel invullen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:34 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Domme beslissing, je gaat niets wijzer worden vannacht
Dat sowieso, en tegelijkertijd oproepen dat het tellen sneller moet gaan in staten waar het voor hem wel goed lijkt.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:41 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ben benieuwd of hij weer gaat eisen dat het tellen gestopt wordt als het voor hem de verkeerde kant op gaat.
Er zit wel een verschilletje met de vorige keer denk ik in de zin dat toen ivm Covid en de houding van Trump & co jegens poststemmen en dergelijke die zwaar Democratisch waren.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:41 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ben benieuwd of hij weer gaat eisen dat het tellen gestopt wordt als het voor hem de verkeerde kant op gaat.
en bizar dat iedereen dit haast laat gebeuren, alsof er niemand hem tot de orde kan roepen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:45 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat sowieso, en tegelijkertijd oproepen dat het tellen sneller moet gaan in staten waar het voor hem wel goed lijkt.
Vrij bizar dat dit soort onzin zo voorspelbaar is, maar ja.
Het is ook echt 50-50. De vorige keer duurde het dagen voor Biden terwijl hij een voorsprong had in de pollsquote:Op dinsdag 5 november 2024 14:45 schreef Mike het volgende:
[..]
Alleen als het echt 50-50 is...mocht een van beiden met een ruime marge winnen, dan kun je de rest van de staten die een week doen over het tellen ook wel invullen.
Ik zie de tweets al weer komen ja. En iedereen laat het maar gebeuren, maja vriendje Elon heeft zich achter hem geschaard.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:45 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat sowieso, en tegelijkertijd oproepen dat het tellen sneller moet gaan in staten waar het voor hem wel goed lijkt.
Vrij bizar dat dit soort onzin zo voorspelbaar is, maar ja.
Het is 50/50 in de voorspelmodellen en spannend in de peilingen, maar dat neemt niet weg dat structurele afwijkingen van een paar procentpunt in die peilingen ervoor zorgen dat het helemaal niet zo spannend is.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:50 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Het is ook echt 50-50. De vorige keer duurde het dagen voor Biden terwijl hij een voorsprong had in de polls
De peilingen spreken elkaar tegen, worst case scenario dat de peilingen er naast zitten gaat het alsnog dagen, zo niet weken duren.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is 50/50 in de voorspelmodellen en spannend in de peilingen, maar dat neemt niet weg dat structurele afwijkingen van een paar procentpunt in die peilingen ervoor zorgen dat het helemaal niet zo spannend is.
Als Trump dat aanvecht zal dat wel de waarheid zijn en als hij dat niet doet ookquote:Op dinsdag 5 november 2024 14:57 schreef Origami94 het volgende:
[..]
De peilingen spreken elkaar tegen, worst case scenario dat de peilingen er naast zitten gaat het alsnog dagen, zo niet weken duren.
Wat een zekerheid is is in elk geval dat het geen 2016 wordt en dat het binnen een paar uur bekend is.
Als de Iowa Selzer peiling correct is en er dus bij de andere peilingen sprake is geweest van herding dan kan het vannacht wel degelijk al voorbij zijn. Want die peiling duidt op een dikke voorsprong van Harris.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:57 schreef Origami94 het volgende:
[..]
De peilingen spreken elkaar tegen, worst case scenario dat de peilingen er naast zitten gaat het alsnog dagen, zo niet weken duren.
Wat een zekerheid is is in elk geval dat het geen 2016 wordt en dat het binnen een paar uur bekend is.
De peilingen spreken elkaar helemaal niet tegen. Hoe kom je daarbij?quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:57 schreef Origami94 het volgende:
[..]
De peilingen spreken elkaar tegen, worst case scenario dat de peilingen er naast zitten gaat het alsnog dagen, zo niet weken duren.
Wat een zekerheid is is in elk geval dat het geen 2016 wordt en dat het binnen een paar uur bekend is.
Kijk naar post 135 en Polymarket bijvoorbeeldquote:Op dinsdag 5 november 2024 15:08 schreef Monolith het volgende:
[..]
De peilingen spreken elkaar helemaal niet tegen. Hoe kom je daarbij?
Kijk als je puur en alleen al honderden willekeurige steekproeven doet, dan krijg je geen uitkomsten die netjes exact hetzelfde zijn, maar gewoon steekproefvariatie waardoor je rustig de ene keer een paar procentpunt minder hebt en de andere keer een paar procentpunt meer. En er zijn ook outliers die om wat voor reden dan ook nog wel wat verder weg liggen van het gemiddelde.
En bij dit soort peilingen praten we ook niet per se enkel over een willekeurige steekproef, maar wordt er allerlei demografische weging gedaan, zijn er house effects en ga zo maar door.
Artsen durven zwangere vrouwen uit de trump-abortus-ban-staten die bij een verkeersongeluk betrokken waren en gewond zijn, nauwelijks of niet te behandelen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 12:06 schreef AnneX het volgende:
Wat ontzettend goed en duidelijk werd verteld door Michelle Obama: het gaat niet alleen om abortus, spontaan vanwege afwijkingen of abortus provocatie vanwege rape or incest!
Het gaat om vrouwen gezondheidszorg op Alle leeftijden!!!
Polymarket heeft geen ruk met peilingen te maken. Da's gewoon een goksite.quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:11 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Kijk naar post 135 en Polymarket bijvoorbeeld
quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:41 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ben benieuwd of hij weer gaat eisen dat het tellen gestopt wordt als het voor hem de verkeerde kant op gaat.
Doet mij denken aan:quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:15 schreef Monolith het volgende:
[..]
Polymarket heeft geen ruk met peilingen te maken. Da's gewoon een goksite.
En zo'n outlier als een Selzer poll in Iowa is toch precies in lijn met wat ik zeg?
We zien wel vaker dat mensen een outlier gebruiken als bewijs voor het feit dat er iets mis is met alle andere peilingen als dat toevallig past bij hun denkbeelden, maar vooralsnog krijg je geen scatterplot die op een willekeurige verzameling stippen lijkt. Integendeel, je zou eerder kunnen stellen dat er in sommige gevallen juist te weinig spreiding is.
Waarnemers? Nee.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:43 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
Moet Trump maar bij elk stembureau een waarnemer zetten die hij vertrouwt en die alles nagaat, scheelt misschien weer wat nachtrust voor hem.
Alle miljoenen stembiljetten? Dan laat ie nog lang Joe Biden zijn gang gaan.quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:22 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Waarnemers? Nee.
Trump gaat zelf tellen.
1 voor mij.quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:24 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Alle miljoenen stembiljetten? Dan laat ie nog lang Joe Biden zijn gang gaan.
En wie weet krijgen we ook wel weer zo persco voor een pornovideotheek of zo eentje als waarbij het gezicht van Guilliani begon te smelten. Dat was ook wel vermakelijk allemaal.quote:
quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:26 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
1 voor mij.
1 voor H.. wacht, dat is een T toch? Trump! Ah mij dus
1 voor mij
1 voor Harris. Maar het is raar aangekruist. 1 voor mij
...
Nja ben wel benieuwd of Trump, als hij herkozen wordt, idd wel oprot over 4 jaar. Ik weet het niet...quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:28 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]Dan is zelfs N-Korea nog democratischer.
Kweet niet of hij dan nog leeft, misschien kroont Vance zich wel tot de president.quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:30 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nja ben wel benieuwd of Trump, als hij herkozen wordt, idd wel oprot over 4 jaar. Ik weet het niet...
De grondwet is heilig daar, grapjes dat de president na zijn termijn niet weggaat en de grondwet overtreed is volgens mij DE reden dat wapenbezit in de grondwet is verankerdquote:Op dinsdag 5 november 2024 15:30 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nja ben wel benieuwd of Trump, als hij herkozen wordt, idd wel oprot over 4 jaar. Ik weet het niet...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |