Op vrijdag 1 november 2024 15:36 schreef Rewimo het volgende:Jij hoeft hier niets aan te tonen. Wie eist, bewijst. Zij kunnen dit niet aantonen dus hebben geen poot om op te staan.quote:Wat jij zegt over schade na het inleveren van de sleutels is natuurlijk ook waar, daar kunnen wij niet over aantonen.
Is ook, maar zoals ik het hoor, wilde de nieuwe bewoner dit niet. Aangezien het maanden later is gedaan.quote:Op zaterdag 2 november 2024 16:54 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Het ging om 2 of 3 gaatjes in de deur van de berging (aan de binnenkant) waar een rekje had gehangen. In de woonkamer heeft een dranger gehangen, die gaatjes zaten ergens bovenin de deur.
Dus gaatjes (nog netter?) dichten en overschilderen lijkt me logischer dan compleet nieuwe deuren plaatsen.
Gezien de prijs van de deuren zou vervangen goedkoper zijn dan overschilderen.quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:45 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Nog een vraagje aan jou
Zij hebben in de eindinspectie gezegd dat de deuren moesten worden geschilderd. Als dat inderdaad niet is gedaan, mogen ze dan zomaar nieuwe deuren laten plaatsen? Het lijkt me dat ze eventueel alsnog geschilderd zouden moeten worden op onze kosten, maar niet vervangen. Bovendien is er bij de eindinspectie sprake van 2 deuren (waarvan eentje niet aangevinkt) en ze hebben 5 deuren vervangen.
Dit dus tenzij je het lelijk gerepareerd hebt.quote:Op vrijdag 1 november 2024 16:14 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Nou dan is het klaar, simpel.
Ik zou de rekening negeren in dat geval.
Nog steeds stilte?quote:Op dinsdag 24 december 2024 16:55 schreef Rewimo het volgende:
Een update is altijd leuk
Op 19 november is onze (d.w.z. van onze vriend die advocaat is) aangetekende brief bezorgd bij het bedrijf (tevens per e-mail verzonden). Daarop volgde een lange stilte.
En vervolgens op 13 december een aanmaning per e-mail, zonder enige verwijzing naar onze brief.
Vandaag kreeg onze advocaat bericht dat zijn e-mail is doorgestuurd naar de desbetreffende accountmanager, die hem in behandeling zal nemen.
Wordt vervolgd dus. Ga ik vanuit
Ja, woensdag onze jurist nog gesproken en die had nog steeds geen antwoord op de brief gekregen.quote:
Negerenquote:
Mogelijk sturen ze daarop aan ja. Onze jurist heeft al een lijstje met zaken die niet kloppen klaarliggen voor dat gevalquote:Op vrijdag 14 februari 2025 12:48 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
Blijven vastleggen, blijven corresponderen met aangetekend schrijven / goede vastlegging. Is je enige bescherming als het op een rechtszaak uitdraait (waar deze verhuurder wellicht op koerst?).
Sterkte
Goh. Je verwacht het niet hequote:Op vrijdag 14 februari 2025 12:46 schreef Rewimo het volgende:
En maar weer eens een update. Hoewel wij noch onze jurist antwoord hebben ontvangen op ons bezwaar van november 2024, gaat de verhuurder lekker door met zijn inningstraject. Ik kreeg nu een e-mail van een incassobureau.
Dat hebben we uiteraard met onze jurist besproken. Na inloggen in het dossier bij het incassobureau blijkt er niets in te staan over ons bezwaar of enige andere correspondentie. Goh.
Dus heeft mevrouw de manager kennelijk niets gedaan met de aangetekende brief van onze jurist. Die duikt hier uiteraard weer in
De nota bedraagt intussen ruim 2300 euro
Nee hè?quote:Op vrijdag 14 februari 2025 15:20 schreef r_one het volgende:
Goh. Je verwacht het niet he![]()
( goed bezig)
De brief is aangekomen, er is voor getekend. Ze hebben er, ondank hun toezegging dat een of andere manager hem zou beantwoorden, niets mee gedaan. Behalve het incassotraject laten doorlopen, danquote:Op zondag 16 februari 2025 10:09 schreef fietsmiep het volgende:
Ik lees dit topic nu pas.
Heeft je jurist de aangetekende brief ongeopend terug gekregen, of hebben ze hem aangenomen, en er niks mee gedaan. Beiden zegt natuurlijk iets over de arrogantie van dit bedrijf.
Maar wat een gedoe, daar zit je niet op te wachten, als je dingen wilt afronden.
Ja, dat vermoeden wij ook, ze proberen het gewoon. En veel mensen zullen ervan schrikken en betalen om er vanaf te zijn. Wij nietquote:Op zondag 16 februari 2025 10:18 schreef matthijst het volgende:
Wat een tuig. Lijkt erop dat ze het gewoon proberen. Zal wel werken bij een hoop mensen maar aan jou hebben ze, terecht, de verkeerde getroffen.
Benieuwd wat eruit komt.
Jeetje wat een arrogantie, wij hebben in een (arbeidsconflict) wel eens de aangetekende brief terug gehad, deze toen wel bewaard in ons dossier uiteraard.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:08 schreef Rewimo het volgende:
[..]
De brief is aangekomen, er is voor getekend. Ze hebben er, ondank hun toezegging dat een of andere manager hem zou beantwoorden, niets mee gedaan. Behalve het incassotraject laten doorlopen, dan
Ja, dat heb je goed onthoudenquote:Op zondag 16 februari 2025 21:56 schreef AnneX het volgende:
Wat een rare geintjes heb jij toch!
Jaren terug ook iets stoms, toen bleek dat je vader een oud onbekend testament, waarin hij een klooster tot erfgenaam had benoemd. Zoiets herinner ik mij.
Kopie hiervan wordt uiteraard meegestuurd, neem ik aan:quote:Op maandag 17 februari 2025 10:41 schreef Rewimo het volgende:
Onze jurist heeft zich lekker kunnen uitleven op een fraaie brief, die we vandaag nog even samen bekijken. Het incassobureau weet kennelijk niets van ons in november ingediende bezwaar, daarover staat niets in het dossier. Dat zullen ze niet leuk vinden
quote:Op dinsdag 24 december 2024 16:55 schreef Rewimo het volgende:
Vandaag kreeg onze advocaat bericht dat zijn e-mail is doorgestuurd naar de desbetreffende accountmanager, die hem in behandeling zal nemen.
Nou nee, laat ze die maar lekker bij het verhuurbedrijf opvragen. Die moeten dan bekennen dat ze er niets mee gedaan hebben. Ik vermoed dat het incassobedrijf de opdracht dan teruggeeft, omdat hun info niet klopt.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 06:50 schreef r_one het volgende:
Kopie hiervan wordt uiteraard meegestuurd, neem ik aan
Ik doelde op het bericht terug dat ze de klacht doorgeleiden.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:21 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Nou nee, laat ze die maar lekker bij het verhuurbedrijf opvragen. Die moeten dan bekennen dat ze er niets mee gedaan hebben. Ik vermoed dat het incassobedrijf de opdracht dan teruggeeft, omdat hun info niet klopt.
Incasso bureau dit ook laten weten. Als het een fatsoenlijke is zitten die daar ook niet op te wachten.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 12:46 schreef Rewimo het volgende:
En maar weer eens een update. Hoewel wij noch onze jurist antwoord hebben ontvangen op ons bezwaar van november 2024, gaat de verhuurder lekker door met zijn inningstraject. Ik kreeg nu een e-mail van een incassobureau.
Dat hebben we uiteraard met onze jurist besproken. Na inloggen in het dossier bij het incassobureau blijkt er niets in te staan over ons bezwaar of enige andere correspondentie. Goh.
Dus heeft mevrouw de manager kennelijk niets gedaan met de aangetekende brief van onze jurist. Die duikt hier uiteraard weer in
De nota bedraagt intussen ruim 2300 euro
Zie boven, dat hebben we inderdaad gedaan. Volgens de regels van het incassobureau zelf moeten we uiterlijk 4 maart antwoord krijgen.quote:Op donderdag 20 februari 2025 13:21 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Incasso bureau dit ook laten weten. Als het een fatsoenlijke is zitten die daar ook niet op te wachten.
Nou, dan heeft mijn zusje een probleem als ze ooit zou verhuizen, of haar kinderen als ze overlijdt.quote:Op woensdag 15 januari 2025 17:48 schreef Visualthinker het volgende:
Vandaag in het AD; https://www.ad.nl/wonen/h(...)utm_campaign=stdc_ad
Gewoon volhouden. Dit winnen zij niet. Denk echt dat het door de nieuwe bewoners komt. Dat die nieuwe deuren wilden. Anders had dit wel op de voorinspectie gestaan.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:10 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ja, dat vermoeden wij ook, ze proberen het gewoon. En veel mensen zullen ervan schrikken en betalen om er vanaf te zijn. Wij niet
Ja, maar voor dat soort zaken moet je sowieso ontheffingen voor aanvragen lijkt mij.quote:Op donderdag 6 maart 2025 12:25 schreef Gia het volgende:
[..]
Nou, dan heeft mijn zusje een probleem als ze ooit zou verhuizen, of haar kinderen als ze overlijdt.
Ze woont in de huurwoning van haar overleden man, die daar geboren is. Dus zijn ouders huurden die woning. Toen die overleden waren heeft hij er met zijn broer gewoond. Die is verhuisd en mijn zus is er bij gaan wonen. Nu is mijn zwager overleden en woont mijn zus er alleen.
Maar wat is er niet gedaan aan die woning!!
De deur naar de keuken is weg, er is alleen nog de deur naar de huiskamer. De keuken is een hoekkeuken. Over de hele breedte is een glazen serre aangebouwd en de achtergevel verwijderd. Naast/achter de woning (in het verlengde van de oprit naast de woning) is een complete aanbouw, wat eerst hobbykamer van de kinderen was en nu praktijkruimte voor mijn zus. Achter de woning is een halfdichte overkapping.
Echt nooit te doen om dat weer in originele staat terug te brengen.
Ben dus benieuwd. Denk dat ze beter de woning kunnen kopen als dat zou mogen.
Geen idee of dat gedaan is. Mijn zwager was bouwvakker/aannemer en heeft alles zelf gedaan.quote:Op donderdag 6 maart 2025 12:27 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Ja, maar voor dat soort zaken moet je sowieso ontheffingen voor aanvragen lijkt mij.
En dan is het geen probleem hoor.
Nou zelfde met mijn schoonouders, maar de nieuwe eigenaar wist niet hoe het was toen ze erin trokken. Daar waren wel foto’s van. Hij wilde dat ze het zouden opleveren in die staat maar dat wist hij helemaal niet. Geef de sleutels maar dan gaan we dat pieko bello in orde maken. Maar laten hem wel een paar foto’s zien. Hij was snel weg en nooit meer gezienquote:Op donderdag 6 maart 2025 12:25 schreef Gia het volgende:
[..]
Nou, dan heeft mijn zusje een probleem als ze ooit zou verhuizen, of haar kinderen als ze overlijdt.
Ze woont in de huurwoning van haar overleden man, die daar geboren is. Dus zijn ouders huurden die woning. Toen die overleden waren heeft hij er met zijn broer gewoond. Die is verhuisd en mijn zus is er bij gaan wonen. Nu is mijn zwager overleden en woont mijn zus er alleen.
Maar wat is er niet gedaan aan die woning!!
De deur naar de keuken is weg, er is alleen nog de deur naar de huiskamer. De keuken is een hoekkeuken. Over de hele breedte is een glazen serre aangebouwd en de achtergevel verwijderd. Naast/achter de woning (in het verlengde van de oprit naast de woning) is een complete aanbouw, wat eerst hobbykamer van de kinderen was en nu praktijkruimte voor mijn zus. Achter de woning is een halfdichte overkapping.
Echt nooit te doen om dat weer in originele staat terug te brengen.
Ben dus benieuwd. Denk dat ze beter de woning kunnen kopen als dat zou mogen.
Wederom: je verwacht het niet hè ....quote:Op donderdag 6 maart 2025 21:15 schreef Rewimo het volgende:
Nieuwe update: antwoord van het incassobureau met o.a. een brief die de verhuurmaatschappij op 5 december naar onze jurist zou hebben gestuurd.
Met de nadruk op "zou hebben" want:
1. Jurist heeft na 5 december nog 2x telefonisch contact met ze gehad, waarbij geen enkele keer is verwezen naar de brief die hij inmiddels in zijn postbus had moeten vinden
2. In de brief wordt het totaalbedrag verlaagd met het bedrag van de vrieslade () want die was inderdaad niet vermeld bij de eindinspectie
3. In februari heeft de verhuurmaatschappij de totale vordering (dus inclusief de vrieslade) overgedragen aan het incassobureau - dat in hun mail vermeldt dat ze die bewuste brief nu pas gekregen hebben.
Kortom, de brief is pas na onze klacht bij het incassobureau opgesteld en geantedateerd.
Nog een kleinigheidje: over de vrieslade is in de totaalfactuur 21% btw berekend, maar de vermindering in de "brief van 5 december" is alleen het bedrag zonder btw van de nota afgehaald. Stelletje linkmichels.
Menig incassobureau zal dat een rotzorg zijn.quote:Kortom: het verhuurbedrijf liegt zowel tegen ons als tegen het incassobureau.
Ja, en dan? Wie is er nu 'aan zet'? Of gaat jullie jurist ook melden dat die geweldige brief (quote:Onze jurist gaat nu de ontvangst van de mail van het incassobureau bevestigen met daarbij nog even de subtiele vermelding dat wij nu, net als zijzelf, voor het eerst kennis hebben genomen van de bewuste "brief van 5 december".
Ja, dit inderdaad. We betwisten nog steeds de nota en betalen deze niet.quote:Op donderdag 6 maart 2025 22:14 schreef r_one het volgende:
Ja, en dan? Wie is er nu 'aan zet'? Of gaat jullie jurist ook melden dat die geweldige brief ( ) jullie niet tot andere standpunten brengt (en dat jullie persisteren)?
Nog updates?quote:Op vrijdag 7 maart 2025 10:17 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ja, dit inderdaad. We betwisten nog steeds de nota en betalen deze niet.
Nee, nog niet. Misschien morgen als we onze jurist weer spreken.quote:
Nog geen nieuws @Rewimo?quote:Op donderdag 20 maart 2025 11:11 schreef Rewimo het volgende:
Nog steeds geen nieuwe actie van het incassobureau. We wachten rustig af.
Nee, nog steeds niets gehoord. Stilte voor de stormquote:
mag ik overigens even opmerken dat het prettig is dat je updates blijft delen? het siert je, vele mensen komen in WGR voor raad en laten nooit meer iets horen als een antwoord niet aanstaat of als ze het antwoord hebben.quote:Op maandag 31 maart 2025 20:00 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Nee, nog steeds niets gehoord. Stilte voor de storm
Gelukkig heb ik wekelijks contact met een jurist die een erg goede vriend van me is. Want anders hadden we ook allang betaald. Je hebt geen zin in gezeur en ze zullen wel gelijk hebben. Dankzij mijn vriend de jurist weten we dat ze geen poot hebben om op te staan. Zoals bijvoorbeeld zo'n zinnetje van het incassobureau "anders gaan we juridische stappen nemen en dat gaat u veel geld kosten" of woorden van die strekking. Dankzij hem weten we dat het hun veel geld gaat kosten,behalve als ze heel de rechtszaak winnen. Wat vrijwel onmogelijk is dankzij alle fouten in de rekening.quote:Op dinsdag 1 april 2025 08:09 schreef freak1 het volgende:
[..]
verder zoals er al in het gehele topic wordt gemeld, je neemt de juiste stappen, lekker blijven zitten. dat incasso bureau kan hoog en laag springen maar heeft geen terechte vordering dus zal de stap naar de rechter niet zo snel maken. en zelfs al doen ze dat, jij hebt aangetekende brieven, zij hebben antigedateerde brieven zonder enige ontvangstbevestiging en inconsistentie in de papieren.
de verhuurder doet waar ze goed in zijn. een grote maatschappij zijn, alles door de papiermolen blijven duwen en hopen dat jij het zo beu bent/raakt dat je maar gewoon betaald. het is geen enkele moeite om een incasso bureau in te schakelen voor hun en dat doen ze dus ook. gewoon weer eentje op de stapel.
ik vermoed dat er pas echt naar je dossier gekeken wordt als er juridische stappen nodig zijn.. dus rustig blijven zitten, wachten, en mochten die stappen nodig zijn zou ik met een big smile naar de zitting gaan, advocaat mee en ik verwacht dat je dan zelfs de kosten voor je advocaat nog kan declareren.
ik denk dat dat ook wel het eindstation gaat zijn.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |