Ho ho, er wordt heel serieus gekeken naar het herinvoeren van 130 km/u hequote:Op dinsdag 8 oktober 2024 14:12 schreef Hanca het volgende:
[..]
waar nu praktisch geen PVV standpunt doorheen komt.
Idem dito over 7 oktober en de verkrachtingen. Dat verhaal is gewoon zijn eigen leven gaan leiden en wordt elke dag herhaald ondanks fact check door de VNquote:Op dinsdag 8 oktober 2024 13:57 schreef Tijn het volgende: [..] Dat eten van honden en katten is een op een overgenomen van Trump. Bizar om te horen dat een minister dat hier nu herhaalt.
Hij trekt duidelijk aan de touwtjes en zijn partij regeert gewoon mee. Hij had ook al overal lopen zeggen dat ie de MP was, voordat het bekend werd dat de andere partijen dat niet zagen zitten. Deze man is een gevaar voor onze samenleving.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 13:59 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Wilders zit helemaal niet in het kabinet.
Prima toch.... maar niet bij Wilders op Xquote:Op dinsdag 8 oktober 2024 12:05 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Fatsoen hebben we genoeg gezien gisteren in de grote steden.
Dat is heel wat anders dan dat die in het kabinet zou zitten.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 14:29 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Hij trekt duidelijk aan de touwtjes en zijn partij regeert gewoon mee. Hij had ook al overal lopen zeggen dat ie de MP was, voordat het bekend werd dat de andere partijen dat niet zagen zitten. Deze man is een gevaar voor onze samenleving.
Precies, nu kan het kabinet het gewoon oneens zijn met de uitspraak en verder gaan met de orde van de dag. Dat is echt geen probleem voor lui die toch al andere standpunten aanhangen als publiek persoon dann als bewindspersoon.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 14:34 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Dat is heel wat anders dan dat die in het kabinet zou zitten.
Hij trekt niet aan de touwtjes. Dat is inmiddels wel heel erg duidelijk.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 14:29 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Hij trekt duidelijk aan de touwtjes en zijn partij regeert gewoon mee. Hij had ook al overal lopen zeggen dat ie de MP was, voordat het bekend werd dat de andere partijen dat niet zagen zitten. Deze man is een gevaar voor onze samenleving.
Jaquote:Op dinsdag 8 oktober 2024 14:49 schreef Bluesdude het volgende:
Schoof draait er weer om heen.. Hij weigert zich duidelijk te distantiëren van de tweet van Wilders over tuig, het land uit, Halsema ook.
Er om heen draaien, vragen niet beantwoorden is standaard geworden voor dit kabinet
In dit stadium valt het wel mee, maar het is als een dealer waar je je auto heenbrengt voor APK en dan ineens terugkomt en ziet dat een tak van de mafia met je auto bezig is.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 14:29 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Hij trekt duidelijk aan de touwtjes en zijn partij regeert gewoon mee. Hij had ook al overal lopen zeggen dat ie de MP was, voordat het bekend werd dat de andere partijen dat niet zagen zitten. Deze man is een gevaar voor onze samenleving.
Rustig aan ventje, we hebben het hier over Nederland. Er zijn alleen maar pro-Hamas demonstraties in Nederland.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 01:34 schreef JAM het volgende:
[..]
Dit is gewoon pertinent onwaar. Er zijn in Israël zelf al maandenlang grootschale demonstraties (en stakingen). Let erbij op dat de protesten in Israël tegen het beleid van Netanyahu ook niet alleen met de Palestijnse kwestie te maken hebben. Ik herhaal het nog maar eens, er is meer dan genoeg reden om kritiek te hebben op zijn beleid en nee, niet iedereen die tegen Netanyahu protesteert is pro-Hamas. Dat is een hele gemakzuchtige frame waar vooral Hamas en Netanyahu baat bij hebben en de vele miljoenen Israëlisers en Palestijnen die daarin meegesleurd worden nu simpelweg slachtoffer van zijn.
https://www.nporadio1.nl/(...)pikken-het-niet-meer
quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 15:11 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Rustig aan ventje, we hebben het hier over Nederland. Er zijn alleen maar pro-Hamas demonstraties in Nederland.
Zeker.... dagelijks... speciale tv-uitzendingen pro-hamas .. Schitterend tochquote:Op dinsdag 8 oktober 2024 15:11 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Rustig aan ventje, we hebben het hier over Nederland. Er zijn alleen maar pro-Hamas demonstraties in Nederland.
Er is geen reden voor het kabinet om te reageren op een tweet. Kamerleden die kritiek uiten op burgermeesters is prima.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 14:16 schreef Sabata het volgende:
tussen twee vuren dus. het kabinet staat voor schut als ze niet reageren op Wilders, het kabinet staat voor shirt als ze wel reageren op Wilders en er een schreeuw match van komt. in dat geval dan maar optie A dan is het tenminste nog een idee dat ze iets aan het beleid doen en de vervelende vlieg verder negeren... tot die vervelende vlieg zo boos wordt dat hij vanwege gebrek aan aandacht het kabinet gaat laten klappen
edit laat alstublieft staan die typo in de TT hebben we tenminste nog iets om te lachen over het verder treurige onderwerp
Er zijn nog beetje fatsoensnormen hoop ik of vind je dit normaal?quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 15:15 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Er is geen reden voor het kabinet om te reageren op een tweet. Kamerleden die kritiek uiten op burgermeesters is prima.
#Ophef dus weer.
Als de leider van de grootste partij, die het meeste invloed op deze regering heeft zich met protesten bemoeit en zelfs oproept tot uitzetting dan worden er nogal wat rode vlaggen opgetrokken.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 15:15 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Er is geen reden voor het kabinet om te reageren op een tweet. Kamerleden die kritiek uiten op burgermeesters is prima.
#Ophef dus weer.
In dit kabinet nee, alles wordt overschreden, goed voorbeeld voor het volk dit aso kabinetquote:Op dinsdag 8 oktober 2024 15:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Er zijn nog beetje fatsoensnormen hoop ik of vind je dit normaal?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |