Welk gedeelte van Iran is door Israël bezet?quote:Op woensdag 2 oktober 2024 10:33 schreef matthijst het volgende:
Israel slaat weer lekker door.
Beetje janken met Amerika achter de hand.
Doe maar even all-out-war in die regio, zijn we er voorlopig weer vanaf.
Die eenzijdigheid komt in ieder geval niet van mij. Ik ben op hand van Israël, al maakt dat me geen blinde supporter van het regime. En ik heb kennissen uit Iran met wie ik meeleef. Dat zijn intelligente, warme mensen die enerzijds slachtoffer zijn van hun regime en anderzijds van islamofoben in ons land.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 09:35 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat zijn de inwoners van Israël ook en dat wordt nog wel eens vergeten. De eenzijdige zorg over burgers is nogal vermoeiend.
Islamofobie bestaat nietquote:Op woensdag 2 oktober 2024 10:40 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Die eenzijdigheid komt in ieder geval niet van mij. Ik ben op hand van Israël, al maakt dat me geen blinde supporter van het regime. En ik heb kennissen uit Iran met wie ik meeleef. Dat zijn intelligente, warme mensen die enerzijds slachtoffer zijn van hun regime en anderzijds van islamofoben in ons land.
Dit lijkt meer op pingpongquote:Op woensdag 2 oktober 2024 10:21 schreef Ali_boo het volgende:
Enkele dagen, mooi kan ik vanavond ik alle rust voetbal kijken![]()
[ x ]
quote:Op woensdag 2 oktober 2024 09:37 schreef Bassie48 het volgende:
Als Iran door blijft gaan met Israel op alle mogelijke manieren te terroriseren, heeft Israel geen andere keuze. Voordeel: het wordt dan erg rustig in het MO.
quote:
Engelstalige westerse nieuwszenders gisteren: Iran killed a Palestinian.. eh, Netanyahu killed a couple tens of thousands at least.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 09:51 schreef Ulx het volgende:
Dus Iran vermoordde een Palestijn op de Westoever. Valt dat ook onder GeNoCiDuH?
Sinds wanneer boeit het overlijden van een Palestijnquote:Op woensdag 2 oktober 2024 09:51 schreef Ulx het volgende:
Dus Iran vermoordde een Palestijn op de Westoever. Valt dat ook onder GeNoCiDuH?
Mwah. Het gaat maar om 54 burgers per dag. Ik begrijp de verontwaardiging vanuit Israëlische kant wel na het overlijden van deze manquote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:00 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Engelstalige westerse nieuwszenders gisteren: Iran killed a Palestinian.. eh, Netanyahu killed a couple tens of thousands at least.
quote:Op woensdag 2 oktober 2024 10:39 schreef Ulx het volgende:
[..]
Welk gedeelte van Iran is door Israël bezet?
quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:08 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Mwah. Het gaat maar om 54 burgers per dag. Ik begrijp de verontwaardiging vanuit Israëlische kant wel na het overlijden van deze man
Al dat aanmodderen is ook niks nee.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:32 schreef Frutsel het volgende:
https://edition.cnn.com/2(...)efire-blitzer-digvid
[ x ]
Bennett heeft er zin in
Je kan Netanyahu ook vervangen door Hamas / Iran hoor.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:00 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Engelstalige westerse nieuwszenders gisteren: Iran killed a Palestinian.. eh, Netanyahu killed a couple tens of thousands at least.
Iran heeft zich tot nu toe bewust ingehouden. Skyline van Tel Aviv gaat er als eerste aan zodra de terrorist Bennet losgaat.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:32 schreef Frutsel het volgende:
https://edition.cnn.com/2(...)efire-blitzer-digvid
[ x ]
Bennett heeft er zin in
Ja, en daarna heel Teheran, dus waarom zouden ze dan doen?quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:38 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Iran heeft zich tot nu toe bewust ingehouden. Skyline van Tel Aviv gaat er als eerste aan zodra de terrorist Bennet losgaat.
Goede grap... alle ellende van Hamas, Houthi's en Hezbollah komt door Iran en dan zeg jij dat ze zich inhouden?quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:38 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Iran heeft zich tot nu toe bewust ingehouden. Skyline van Tel Aviv gaat er als eerste aan zodra de terrorist Bennet losgaat.
Israëlische nucleaire reactors zijn next. Waarom? Om de zionisten een lesje te leren dat ze met hun poten van Iran moeten afblijven.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:39 schreef MissButterflyy het volgende:
Ja, en daarna heel Teheran, dus waarom zouden ze dan doen?
Jij zwalkt ook alle kanten op met je mening hè. Ik volg je niet helemaal hoor.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:40 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Israëlische nucleaire reactors zijn next. Waarom? Om de zionisten een lesje te leren dat ze met hun poten van Iran moeten afblijven.
Die arme jongen weet zich geen raad met zijn Jodenhaat.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:45 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Jij zwalkt ook alle kanten op met je mening hè. Ik volg je niet helemaal hoor.
Lijkt er op dat Israel de keutel niet meer in gaat trekken en voor een grootschalig conflict wil gaan zoals Netanyahu ook al aangaf in zijn speech gistere/eergisteren.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:32 schreef Frutsel het volgende:
https://edition.cnn.com/2(...)efire-blitzer-digvid
[ x ]
Bennett heeft er zin in
Waarom Iran c.s. houdt zijn poten ook niet van Israel af, beetje erg hypocriet imo.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:40 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Israëlische nucleaire reactors zijn next. Waarom? Om de zionisten een lesje te leren dat ze met hun poten van Iran moeten afblijven.
Je projecteert. Ik ben consistent.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:45 schreef MissButterflyy het volgende:
Jij zwalkt ook alle kanten op met je mening hè. Ik volg je niet helemaal hoor.
Naja, ze hebben er nooit een geheim van gemaakt dat ze niet gaan accepteren dat Iran een atoomwapen zou ontwikkelen. Simpelweg omdat ze bang zijn dat het ingezet wordt tegen de joodse staat, al dan niet via een terroristische organisatie en omdat hun vijand openlijk uitspreekt dat de joodse staat vernietigd moet worden.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:48 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Lijkt er op dat Israel de keutel niet meer in gaat trekken en voor een grootschalig conflict wil gaan zoals Netanyahu ook al aangaf in zijn speech gistere/eergisteren.
Dat vind ik toch niet.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:52 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Je projecteert. Ik ben consistent.
Mee eens, ik denk niet dat Israel gaat stoppen in zuid Libanon.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:53 schreef Frutsel het volgende:
Ik verwacht nu ook een nog harde aanpak in Libanon, ala Gaza, waar het me trouwens niet zou verbazen als daar Iraniers meevechten aan Hezbollah zijde.
Iran steunt Palestijnen, Libanezen en Jemenieten om zichzelf te verdedigen. Maar zodra Israël Iran direct aanvalt, krijgen ze klappen terug van Iran zoals in april dit jaar en gisteren. De VS bewapent Oekraïne, maar als de Russen New York aanvallen dan krijgen ze ook Amerikaanse bommen terug op Moskou.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:51 schreef Digi2 het volgende:
Waarom Iran c.s. houdt zijn poten ook niet van Israel af, beetje erg hypocriet imo.
quote:Na duurder goud loopt nu ook de prijs van zilver stevig op
De goudprijs breekt al langer records, maar ook de prijs van zilver begint stevig op te lopen. Inmiddels schommelt de prijs voor een troyounce rond de 32 dollar (ruim 28 euro). Die niveaus zijn sinds 2012 niet meer gezien.
Fixed that.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:57 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Iran steunt Palestijnen, Libanezen en Jemenieten om zichzelf te verdedigen Israël aan te vallen..
"Klappen"quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:57 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Iran steunt Palestijnen, Libanezen en Jemenieten om zichzelf te verdedigen. Maar zodra Israël Iran direct aanvalt, krijgen ze klappen terug van Iran zoals in april dit jaar en gisteren. De VS bewapent Oekraïne, maar als de Russen New York aanvallen dan krijgen ze ook Amerikaanse bommen terug op Moskou.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |