Alleen wordt dat vaak zelf vrij snel ook door de politie zelf bevestigd. Dus Joop is dan toch echt een stukkie betrouwbaarder. Hoe vervelend je dat ook vindt.quote:Op maandag 30 september 2024 18:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, dat is pas wanneer de Joop schrijft dat de politie racistisch is.
Jezus was ook een jood.quote:Op maandag 30 september 2024 17:22 schreef Hiddendoe het volgende:
Tja, het zal er wel mee te maken hebben dat de joden destijds Jezus aan het kruis hebben genageld, maar goed. Dat is inmiddels oud nieuws.
Foutje van god en foutje van de joden.
Wat het hier en nu betreft: iedereen moet beschermt worden tegen wat voor soort racistisch geweld dan ook, of het nu moslima's, joden, vrouwen of homo's zijn.
Maar het probleem ligt dieper. Is niet op te lossen door extra bescherming in te zetten.
En als alle moslims nou naar het oosten gingen verkassen hadden we hier geen terroristische aanslagen meer en krijgen we geen sharialand.quote:Op maandag 30 september 2024 18:57 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Juist. En daar zit de crux. Als die joden nou eens hun boeltje oppakten en naar het westen verkasten, is het probleem opgelost.
Maar dat kan niet want Europa, Amerika wil geen Jodenland in hun gebied.
Waarom eigenlijk niet? Geef daar eens een antwoord op.
Daarnaast hebben politieagenten een eed afgelegd, dus iedere slappe tosti die dit soort dienstweigering oké vind heeft 0 ruggengraat en steunt landverraders.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 21:51 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Oh zo. Dus dan mogen politieagenten ook weigeren moskeeën, XR-protesten, miljonairsbeurzen, extreem-rechtse marsen, Amerikaanse fundi-predikanten op tournee en ga zo maar even door bescherming te verlenen, afhankelijk van hun 'moreel juiste kompas'.
Waarom uberhaupt politie hebben?
Oh en de 'normen en waarden' van dat Pro-Palestina kamp alhier, dat voor 99% bestaat uit woke gehersenspoelden en islamisten, zijn niet mijn normen en waarden.
Nee hoor, er zijn vanaf de jaren '80 veel, grote en breed gedragen programma's geweest om de politie een betere afspiegeling van de samenstelling van de maatschappij te laten zijn. Je krijgt zo'n log apparaat echt niet in beweging door het gekoer van "een paar van die progressieve figuren".quote:Op woensdag 2 oktober 2024 00:41 schreef RotatoR het volgende:
Een paar van die progressieve figuren wilde zonodig diversiteit bij de politie, dit zijn dus de gevolgen.
Zo, dat is nog eens een posting!quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 21:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Omdat, lieve Chadi, we hier in Nederland als afspraak hebben dat de politie ongeacht eigen politieke of morele voorkeuren dient te doen waarvoor het is opgericht en waarvoor het wordt betaald: het beschermen van de rechtsorde en de veiligheid van haar burgers. Daar valt het beschermen van de Israëlische ambassade ook onder.
Ik reageer fel omdat ik die stuitende, weerzinwekkende, religieus gedreven hypocrisie onderhand schijtziek ben. Universiteiten slopen, wetenschappers weren, synagoges en Joodse scholen moeten afzetten, ceremonies in stilte verrichten, en dat allemaal omdat er een roedel haatbaarden op missie is en die achterlijke haatzaaierij onder het mom van 'solidariteit met Palestina' nu al een jaar probeert te slijten als iets moreel verhevens.
En terecht. Ik sta daar ook achter.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 08:28 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Nee hoor, er zijn vanaf de jaren '80 veel, grote en breed gedragen programma's geweest om de politie een betere afspiegeling van de samenstelling van de maatschappij te laten zijn. Je krijgt zo'n log apparaat echt niet in beweging door het gekoer van "een paar van die progressieve figuren".
Alle profeten en boodschappers vrede zij met hen waren Moslims.quote:
quote:Op maandag 30 september 2024 19:01 schreef Hiddendoe het volgende:
En dan niet gaan liggen zeiken dat de joden het religieuze recht hebben op juist deze grond in moslimgebied.
quote:Ik heb Nederland nog nooit als christengebied beschouwd.
Christenen komen uit dezelfde zandbak als moslims en joden.
De betonrot bij de politie is idd begonnen. Geef het nog een paar jaar en we hebben geen functionerend politie-orgaan meer.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 08:51 schreef Tekaschi het volgende:
Jarenlang voor gewaarschuwd, jarenlang voor verketterd.
Blijf maar lekker deugen mensen.
Nah, dat deugt helemaal niet alleen hebben ze het zelf niet door.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 08:51 schreef Tekaschi het volgende:
Jarenlang voor gewaarschuwd, jarenlang voor verketterd.
Blijf maar lekker deugen mensen.
Holy shit zegquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 21:26 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ze doen gewoon hun werk. Ze dienen het publieke domein en beschermen de normen en waarden van mensen met een juist kompas.
Ironisch dat je Placebo gebruikt gezien zij hartstikke pro-Palestina zijn.quote:Op maandag 30 september 2024 21:08 schreef HeatWave het volgende:
Oh damn, de kliniek heeft weer internetuurtje hoor, posts vol boos onsamenhangend gewauwel genot.
Hoezo geef het nog een paar jaar? Er blijft al jaren een hoop ernstigs op de plank liggen door capaciteitsproblemen.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 09:17 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De betonrot bij de politie is idd begonnen. Geef het nog een paar jaar en we hebben geen functionerend politie-orgaan meer.
quote:Er zijn politiemensen die morele bezwaren hebben tegen een inzet bij demonstraties of het beveiligen van personen of gebouwen. Dat kunnen Joodse gebouwen zijn, een demonstratie van Extinction Rebellion of een boerenprotest. Toegeven aan die bezwaren in wat voor vorm dan ook raakt aan de neutraliteit die de politie moet uitstralen. De politie mag niet splijten.
’Politie voor iedereen’ is het bekende motto van de Nationale Politie. Toch voelt niet iedereen dat zo. Een van de redenen voor het doorvoeren van diversiteit binnen de politie is dat de burger zich beter begrepen en vertegenwoordigd voelt door de politie. Over het dragen van een keppel of hoofddoek worden flinke discussies gevoerd. De geloofsuitingen vormen een afspiegeling van de maatschappij, maar gaat de zo belangrijke neutraliteit daarmee dan niet verloren?
Bezwaar maken tegen het draaien van een dienst bij een demonstratie van XR omdat een agent best sympathie koestert voor de demonstranten of een bewakingsdienst bij een Joodse bijeenkomst weigeren vanwege een ’moreel bezwaar’ is uit den boze. De burger moet het gevoel hebben dat een politieman er voor hem of haar is. Onvoorwaardelijk. Ongeacht zijn persoonlijke mening.
Corona, de winst van rechts en ook de oorlog in Gaza hebben de tegenstellingen in de maatschappij versterkt. Er zijn kampen ontstaan en persoonlijke vetes worden op sociale media en in columns uitgevochten. De intolerantie ten opzichte onwelgevallige meningen of visies is groot. Neutraliteit is een groot goed. Juist bij de politie mag daar niet aan getornd worden.
https://www.telegraaf.nl/(...)et-overal-zo-gevoeld
Je holt dat begrip uit. Dit heeft niets met antisemitisme te maken. Maar het is lekker makkelijk om het daarop te gooien in de hoop dat het mensen afschrikt. Ik heb ook gezegd dat ze geen moellahs hoeven te beschermen als ze daar bezwaren tegen hebben. Is dat ook antisemitisme? Of is het per definitie antisemitisme als israel genoemd wordt?quote:Op woensdag 2 oktober 2024 09:29 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Holy shit zeg
Puur ongefilterd antisemitisme. Mag gewoon blijven staan en posten hier.
Het is wel lekker makkelijk afschuiven daarop. Hoef je niet na te denken over hoe we de politie weer genoeg capaciteit geven zodat ze hun kerntaken kunnen vervullen.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 09:40 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Hoezo geef het nog een paar jaar? Er blijft al jaren een hoop ernstigs op de plank liggen door capaciteitsproblemen.
En dat komt niet door een diversiteitquotum.
Een opnieuw wordt de keppel er aan de haren bijgesleept. De mensen van het Joods Politie Netwerk hebben letterlijk aangegeven dat daar nooit een aanvraag voor is gedaan, ooit.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 09:48 schreef Nober het volgende:
’Politie voor iedereen’ wordt niet overal zo gevoeld
[..]
quote:Over keppels gesproken: we moeten het hebben over de discussie rond hoofddoekjes en keppels bij de politie. MT: “Degenen die dat hoofddoekje wilden, hebben de keppel erbij gesleept, terwijl wij daar nooit om hebben gevraagd. Die keppel werd gewoon als excuus gebruikt.”
Bron
Nee, het is totaal vergelijkbaar en het zou eveneens totaal onacceptabel zijn.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 07:07 schreef Chadi het volgende:
[..]
Totaal andere sport. Ze probeert haar gelijk te halen.
Wel knap, aangezien Israel pas sinds 1948 bestaat.quote:Op maandag 30 september 2024 18:26 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Zwakzinnig argument van de schrijver. Die mensen hoefden niet in een tijdmachine te stappen aangezien de geschiedenis niet in 2023 is begonnen maar Israël vanaf het begin in de 20ste eeuw al de boel aan het terroriseren was.
Vond ik ook opvallend om te lezen!quote:Op woensdag 2 oktober 2024 10:05 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Een opnieuw wordt de keppel er aan de haren bijgesleept. De mensen van het Joods Politie Netwerk hebben letterlijk aangegeven dat daar nooit een aanvraag voor is gedaan, ooit.
[..]
Echt waar, dat wist ik niet!quote:Op woensdag 2 oktober 2024 10:41 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Wel knap, aangezien Israel pas sinds 1948 bestaat.
Over zwakzinnig gesproken.quote:Op maandag 30 september 2024 18:26 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Zwakzinnig argument van de schrijver. Die mensen hoefden niet in een tijdmachine te stappen aangezien de geschiedenis niet in 2023 is begonnen maar Israël vanaf het begin in de 20ste eeuw al de boel aan het terroriseren was.
De deugers gaan dit zelfs goedpraten.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 08:51 schreef Tekaschi het volgende:
Jarenlang voor gewaarschuwd, jarenlang voor verketterd.
Blijf maar lekker deugen mensen.
quote:Op woensdag 2 oktober 2024 09:53 schreef Chadi het volgende:
[..]
Je holt dat begrip uit. Dit heeft niets met antisemitisme te maken. Maar het is lekker makkelijk om het daarop te gooien in de hoop dat het mensen afschrikt. Ik heb ook gezegd dat ze geen moellahs hoeven te beschermen als ze daar bezwaren tegen hebben. Is dat ook antisemitisme? Of is het per definitie antisemitisme als israel genoemd wordt?
Dat dit geaccepteerd wordt door mods hier.quote:
En zo wordt een glijdende schaal ineens een glijbaan als dit tractie krijgt.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:10 schreef BertV het volgende:
[..]
De deugers gaan dit zelfs goedpraten.
Ik hoor mijn extreemlinkse moeder dit al vergoelijken.
"Ik begrijp het wel, het ligt ook allemaal erg gevoelig"
Vreemd. In de tijd van Jezus had nog niemand van islam of moslims gehoord.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 08:49 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Alle profeten en boodschappers vrede zij met hen waren Moslims.²
We weten het. Compleet wars van de werkelijkheid daar in de islam. Ze geloven al in sprookjes, dus het is compleet niet verbazend dat ze ook in andere onwaarheden geloven.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 12:31 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Vreemd. In de tijd van Jezus had nog niemand van islam of moslims gehoord.
Dit soort religievervalsing is precies waar in Matheus 24:24 voor gewaarschuwd wordt.
Elke profeet en boodschapper is komen met het geloof in 1 God. Allen gaven zich over aan de Schepper. Moslim = iemand die zich overgeeft aan God.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 12:31 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Vreemd. In de tijd van Jezus had nog niemand van islam of moslims gehoord.
Zoals ik al zei: Mattheus 24:24 waarschuwt voor dit soort onzin.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 12:41 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Elke profeet en boodschapper is komen met het geloof in 1 God. Allen gaven zich over aan de Schepper. Moslim = iemand die zich overgeeft aan God.
Het waren Moslims.²
Vervang het door 'moskee' en je weet welk woord er gebruikt zal worden (ook wel komisch, zeg ik als iemand met een 'echt' kleurtje).quote:Op woensdag 2 oktober 2024 12:19 schreef Red_85 het volgende:
[..]![]()
Maar wel keihard 'islamofobie' roepen bij ieder puntje kritiek op de islam.
Hef jezelf op man, met je 'juist kompas'
Goorlap.
En vanaf dag 1 vijandig bejegend werd door de omringende landen.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 10:41 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Wel knap, aangezien Israel pas sinds 1948 bestaat.
Er is ook niks mis met gevoeligheden of begrip daarvoor. De grens ligt wanneer politiepersoneel eenzijdig besluit dat zo'n gevoeligheid boven hun taak (en ambtseed) gaat.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 11:10 schreef BertV het volgende:
[..]
De deugers gaan dit zelfs goedpraten.
Ik hoor mijn extreemlinkse moeder dit al vergoelijken.
"Ik begrijp het wel, het ligt ook allemaal erg gevoelig"
Hoe bedoel je?quote:Op woensdag 2 oktober 2024 12:21 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat dit geaccepteerd wordt door mods hier.
Dat heeft niks met links of rechts te maken.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 13:57 schreef epicbeardman het volgende:
Dit zijn de mooiste topics om als rechtse stemmer te lezen.
Links tegen links.
De ene linkse groepering is pro-palestina, de andere pro-joods.
FIGHT!
Nee maar rechts is vrij duidelijk over dit soort statements vanuit de politie. (gewoon direct op staande voet ontslaan)quote:Op woensdag 2 oktober 2024 14:00 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat heeft niks met links of rechts te maken.
Of vind jij de PVV een linkse partij?
als je het zelf maar begrijpt...quote:Op woensdag 2 oktober 2024 14:16 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Nee maar rechts is vrij duidelijk over dit soort statements vanuit de politie. (gewoon direct op staande voet ontslaan)
Als linkse mensen deze rechtse statements volgen "ontsla ze" wordt je door de andere linkse kliek gezien als moslim hater. Dus in dit topic heb je linkse pro-joden tegen linkse pro-moslims. En dit splijt de linkse kliek steeds verder op.
De emoties lopen hoog op.
Onzin.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 14:16 schreef epicbeardman het volgende:
Nee maar rechts is vrij duidelijk over dit soort statements vanuit de politie.
Als linkse mensen deze rechtse statements volgen "ontsla ze" wordt je door de andere linkse kliek gezien als moslim hater. Dus in dit topic heb je linkse pro-joden tegen linkse pro-moslims. En dit splijt de linkse kliek steeds verder op.
De Romeinen hebben Jezus gekruisigd, niet de Joden.quote:Op maandag 30 september 2024 17:22 schreef Hiddendoe het volgende:
Tja, het zal er wel mee te maken hebben dat de joden destijds Jezus aan het kruis hebben genageld, maar goed. Dat is inmiddels oud nieuws.
Foutje van god en foutje van de joden.
Wat het hier en nu betreft: iedereen moet beschermt worden tegen wat voor soort racistisch geweld dan ook, of het nu moslima's, joden, vrouwen of homo's zijn.
Maar het probleem ligt dieper. Is niet op te lossen door extra bescherming in te zetten.
En zo niet ging je kop eraf.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 12:41 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Elke profeet en boodschapper is komen met het geloof in 1 God. Allen gaven zich over aan de Schepper. Moslim = iemand die zich overgeeft aan God.
Het waren Moslims.²
Er zijn maar 3-5 rechtse gebruikers op dit forum en ik ben er 1 van, dus iedereen die hier al weer loopt te fumen op elkaar.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 14:17 schreef golfer het volgende:
[..]
Onzin.
Laat maar zien waar die 'linkse' pro-joden en 'linkse' pro-moslims posts in dit topic staan?
Jezus is rond in het jaar 30 door de Romeinen gekruisigd, op herhaaldelijk verzoek van de burgers van Jeruzalemquote:Op woensdag 2 oktober 2024 14:23 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
De Romeinen hebben Jezus gekruisigd, niet de Joden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |