En in de race? Vier jaar op rij muur?quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:03 schreef Zorro het volgende:
4 jaar op rij pole. Die Leclerc doet hier iets goed.
Ferrari verneukt strategie en Perez laat Max voorbij.quote:
Ik zeg ook niet dat ie alles goed doet hequote:Op zaterdag 14 september 2024 15:04 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
En in de race? Vier jaar op rij muur?
Een heel seizoen?quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:04 schreef Lichtloper het volgende:
Hoe lang is het geleden dat Perez beter kwalificeert dan Verstappen?
Totdat raketmotor erin wordt geladen.quote:
Miami 23.quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:04 schreef Lichtloper het volgende:
Hoe lang is het geleden dat Perez beter kwalificeert dan Verstappen?
Bizar gewoon, volgens mij het tweede weekend op rij waarin hij de tijd in Q2 niet evenaart. Als de windkracht 1 km wijzigt doet die auto het niet meer.quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:06 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Zo, dit zijn de grotere persoonlijke fouten in een titelstrijd.
Gelukkig morgen pas punten en Norris achteraan, maar wat oogt het wederom shaky bij Verstappen alleen dit keer lag het niet aan de auto.
1e run ook wel door een eigen fout uiteraardquote:Op zaterdag 14 september 2024 15:08 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Bizar gewoon, volgens mij het tweede weekend op rij waarin hij de tijd in Q2 niet evenaart. Als de windkracht 1 km wijzigt doet die auto het niet meer.
Morgen weer de muur in.. "sorry guys"quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:03 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Kijken of hij ook een keer kan winnen daar…
Negen minuten.quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:04 schreef Lichtloper het volgende:
Hoe lang is het geleden dat Perez beter kwalificeert dan Verstappen?
Dat klopt, maar ook toen was het niet best. Bizar dat die tweede run zonder grote fouten dan zo ontzettend slecht is.quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:09 schreef Marcoss het volgende:
[..]
1e run ook wel door een eigen fout uiteraard
Op Baku doet hij het vaker beter dan Max, het circuit ligt hem of het circuit ligt Max niet.quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:04 schreef Lichtloper het volgende:
Hoe lang is het geleden dat Perez beter kwalificeert dan Verstappen?
I am stupidquote:Op zaterdag 14 september 2024 15:09 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Morgen weer de muur in.. "sorry guys"
"we win or lose together" .. oh, dan wel...quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:14 schreef Weltschmerz het volgende:
Vervelend radiopraatje van Williams.
Libresse ?quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:14 schreef HiDiHo het volgende:
Viaplay stop eens met die kut reklame
Volgens mij was het die vervelende Vowles die een soort motivational speechje deed alsof hij in The Office zit maar dan puur voor de mensen thuis en niet voor Colapinto.quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:16 schreef SiGNe het volgende:
[..]
"we win or lose together" .. oh, dan wel...
Komt door het gelebber van zijn hondquote:Op zaterdag 14 september 2024 15:07 schreef Nizno het volgende:
heeft Carlos nu een enorme mee-eter op zn kin?
das charlesquote:Op zaterdag 14 september 2024 15:29 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Komt door het gelebber van zijn hond
[ x ]
hij kon het niet op een nette manier verwijderen zonder een groter probleem te veroorzaken. Hij had ook liever gewild dat die marshalls het van zijn auto af pakten maar dat doen ze niet en wel als het op de baan ligt... tjaquote:
quote:
quote:
Einde tijdperk Albon.quote:
DSQ en Lando naar P16? Zou mooi zijnquote:
Waarom hoop jij op een ongelukquote:Op zaterdag 14 september 2024 16:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
Bizarre pech voor Lando Norris met die gele vlag. Maar goed, kan gebeuren. Benieuwd hoe die morgen terug kan komen, hoop zeker op een rode vlag of safety car.
Leclerc niet normaal gedaan weer. Grootste kwalificatiebeest van de grid. 4e keer op rij pole in Baku. Hopelijk kan die hem dit keer verzilveren, de vorige 3 keren was de auto in de race gewoon te slecht.
George een prima P5. Mooi gedaan. Hopelijk kan die podium pakken.
Checo ook een zeer mooie prestatie.
Zodat Norris terug kan komen.quote:
Jij spoort echt niet.quote:Op zaterdag 14 september 2024 16:50 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Zodat Norris terug kan komen.
Ben ook geen trein nee.quote:Op zaterdag 14 september 2024 16:58 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Jij spoort echt niet.
Jij zelf dus blijkbaar ook niet volgens jezelf. Haha.quote:Op zaterdag 14 september 2024 16:58 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Jij spoort echt niet.
Geen idee hoe je hier bij komt, maar Norris heeft morgen gewoon alle components waar die tegen de limiet aan zit nieuw in zijn auto zitten.quote:Op zaterdag 14 september 2024 14:26 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Dat mag dus niet, alleen als de auto in de prak ligt.
Ze mogen hoogstens nog wat vleugels bijdraaien voor de race zelf (vleugel vervangen mag niet)
Een ongeluk is wat anders dan een incident.quote:Op zaterdag 14 september 2024 17:09 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Jij zelf dus blijkbaar ook niet volgens jezelf. Haha.
[ afbeelding ]
Dan hadden ze dat bij de vrije trainingen al moeten doen.quote:Op zaterdag 14 september 2024 17:10 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Geen idee hoe je hier bij komt, maar Norris heeft morgen gewoon alle components waar die tegen de limiet aan zit nieuw in zijn auto zitten.
Tenzij juist Norris het ongeluk krijgt..quote:Op zaterdag 14 september 2024 16:50 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Zodat Norris terug kan komen.
Ja nu wel zekerquote:Op zaterdag 14 september 2024 17:13 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Een ongeluk is wat anders dan een incident.
Dit is gewoon niet zo, Perez deed dit bijvoorbeeld in Silverstone nog.quote:Op zaterdag 14 september 2024 17:13 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Dan hadden ze dat bij de vrije trainingen al moeten doen.
Ze mogen nu niet aan de auto werken, alleen reparaties uitvoeren als dat nodig is.
https://www.the-race.com/formula-1/how-does-f1-qualifying-work/quote:Op zaterdag 14 september 2024 17:20 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dit is gewoon niet zo.
https://gamerant.com/f1-23-how-to-change-car-setup/quote:F1 qualifying is also when the F1 cars enter 'parc ferme', which means the teams can no longer make changes to the set-up of their cars outside of very minor adjustments.
quote:Alterations to the car's setup can only be made once after the commencement of the race weekend's first qualifying session. According to F1 23's Parc Fermé rules, minor changes can still be made, but nothing that will drastically change the car's performance in the way that a complete setup alteration might do.
Ja leuk maar de 'straf' is start vanaf de pitstraat, wat dus niet zoveel uitmaakt als je toch al van achteren start. Het is niet zo dat het verboden is.quote:Op zaterdag 14 september 2024 17:24 schreef SiGNe het volgende:
[..]
https://www.the-race.com/formula-1/how-does-f1-qualifying-work/
[..]
https://gamerant.com/f1-23-how-to-change-car-setup/
[..]
Dat Leclerc kwalificatiebeest vind ik echt pertinente onzin. Deze pole (en die in Monaco) en straks ook in Singapore en Las Vegas liggen gewoon aan eraan dat de Ferrari gewoon heel goed gaat op stratencircuits. De poles in 2019 zijn voor een belangrijk deel toe te wijden aan de motor. In 22 en 23 scoorde hij veel poles omdat Ferrari gewoon heel snel de banden opgewarmd kreeg. Dat zag je in de race terug toen ze steeds weer wegzakten omdat de banden over de cliff gaan. Hülkenberg werd ook gezien als een enorm kwalificatiebeest, maar voor Haas geldt hetzelfde als voor Ferrari de laatste jaren: heel sterk in het opwarmen van de banden, in de race niks. Zijn Hülkenberg Leclerc dan slechte racers? Nee, je moet het gewoon zien in relatie tot de sterke punten van de auto.quote:Op zaterdag 14 september 2024 16:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
Bizarre pech voor Lando Norris met die gele vlag. Maar goed, kan gebeuren. Benieuwd hoe die morgen terug kan komen, hoop zeker op een rode vlag of safety car.
Leclerc niet normaal gedaan weer. Grootste kwalificatiebeest van de grid. 4e keer op rij pole in Baku. Hopelijk kan die hem dit keer verzilveren, de vorige 3 keren was de auto in de race gewoon te slecht.
George een prima P5. Mooi gedaan. Hopelijk kan die podium pakken.
Checo ook een zeer mooie prestatie.
Niemand kan een pole pakken zonder goede auto. Als leclerc de goede punten van de auto ten volste gebruikt dan is dat juist een sterk punt van hem lijkt mij dat dan.quote:Op zaterdag 14 september 2024 17:42 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Dat Leclerc kwalificatiebeest vind ik echt pertinente onzin. Deze pole (en die in Monaco) en straks ook in Singapore en Las Vegas liggen gewoon aan eraan dat de Ferrari gewoon heel goed gaat op stratencircuits. De poles in 2019 zijn voor een belangrijk deel toe te wijden aan de motor. In 22 en 23 scoorde hij veel poles omdat Ferrari gewoon heel snel de banden opgewarmd kreeg. Dat zag je in de race terug toen ze steeds weer wegzakten omdat de banden over de cliff gaan. Hülkenberg werd ook gezien als een enorm kwalificatiebeest, maar voor Haas geldt hetzelfde als voor Ferrari de laatste jaren: heel sterk in het opwarmen van de banden, in de race niks. Zijn Hülkenberg Leclerc dan slechte racers? Nee, je moet het gewoon zien in relatie tot de sterke punten van de auto.
Hij klaagde over de rear axel in Q1.quote:Op zaterdag 14 september 2024 18:23 schreef franklop het volgende:
Had verstappen nou nog aanpassingen gedaan tussen Q2 en 3 die niet goed werkten? Of was het voor de Q?
Mijn punt is dat hij lange tijd een heel sterke kwalificatie auto heeft gehad. Dat maakt hem niet een betere kwalificeerder dan Hamilton, Verstappen of Alonso.quote:Op zaterdag 14 september 2024 17:49 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Niemand kan een pole pakken zonder goede auto. Als leclerc de goede punten van de auto ten volste gebruikt dan is dat juist een sterk punt van hem lijkt mij dat dan.
En dat die een slechte racer is zeg ik ook zeker niet.
Dat die een sterke kwalificatie auto zou hebben is jouw stelling. Ik vind hem gewoon een goede kwalificatie rijder. Dat is over het algemeen onbestreden in de wereld van F1quote:Op zaterdag 14 september 2024 18:27 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Mijn punt is dat hij lange tijd een heel sterke kwalificatie auto heeft gehad. Dat maakt hem niet een betere kwalificeerder dan Hamilton, Verstappen of Alonso.
Zeg mods, neem nu eindelijk eens actie tegen dit eeuwige getrol van dit stuk verrotquote:Op zaterdag 14 september 2024 16:47 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
DSQ en Lando naar P16? Zou mooi zijn
quote:Op zaterdag 14 september 2024 17:13 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Een ongeluk is wat anders dan een incident.
Volgens wikipedia:quote:
Norris start inderdaad P16quote:Op zaterdag 14 september 2024 19:24 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zeg mods, neem nu eindelijk eens actie tegen dit eeuwige getrol van dit stuk verrot
Dat is niet mijn stelling, dat is gewoon zo. De laatste twee seizoenen was Ferrari top in de kwalificatie omdat ze hun banden extreem snel op temperatuur kregen.quote:Op zaterdag 14 september 2024 18:44 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Dat die een sterke kwalificatie auto zou hebben is jouw stelling. Ik vind hem gewoon een goede kwalificatie rijder. Dat is over het algemeen onbestreden in de wereld van F1
Ik maak me zie ik ook weer schuldig aan het aandacht geven. Het is net als die lelijke plant in de kamer die we maar water blijven geven. Nut en noodzaak zijn en blijven volkomen onduidelijk, want je doet er niemand een plezier mee.quote:Op zaterdag 14 september 2024 19:36 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Heeft geen zin on hier om te vragen. Hij is al een keer geband geweest. Maar blijft tegenwoordig net binnen de grenzen van wat mag met z'n continue "beasting" en andere sneue termpjes. Het is net een stalker. Die weten vaak ook precies hoe ver ze kunnen gaan. Gewoon negeren die überkneus.
Als we zien hoeveel poles Leclerc heeft is het zeker niet onbestreden dat die de beste kwalificeerder is van het veld.quote:Op zaterdag 14 september 2024 19:48 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Dat is niet mijn stelling, dat is gewoon zo. De laatste twee seizoenen was Ferrari top in de kwalificatie omdat ze hun banden extreem snel op temperatuur kregen.
Het is daarbij helemaal niet onomstreden. Het is onomstreden bij mensen die alleen naar de getalletjes van aantal poles kijken, verder niet.
Hahaha idd.quote:Op zaterdag 14 september 2024 19:51 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ik maak me zie ik ook weer schuldig aan het aandacht geven. Het is net als die lelijke plant in de kamer die we maar water blijven geven. Nut en noodzaak zijn en blijven volkomen onduidelijk, want je doet er niemand een plezier mee.
Ik vrees alleen met de hulp van een sc.quote:Op zaterdag 14 september 2024 20:00 schreef plesner het volgende:
Mooi dat Gasly gediskwalificeerd is, schuift Norris weer mooi een plekje op. Zou me niks verbazen als ie alsnog voor Verstappen eindigt
Daar komt Albon goed weg, ws natuurlijk ook wel een team fout maar hij had er ook een gridstraf voor kunnen krijgen.quote:Op zaterdag 14 september 2024 19:04 schreef Peterselieman het volgende:
Williams 5k boete
https://www.fia.com/sites(...)safe%20condition.pdf
Gasly uit de uitslag van de kwali geschrapt
https://www.fia.com/sites(...)%20non-compliance%20(Fuel%20Flow%20Mass).pdf
100% hier toch?quote:Op zaterdag 14 september 2024 20:01 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik vrees alleen met de hulp van een sc.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |