En in de race? Vier jaar op rij muur?quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:03 schreef Zorro het volgende:
4 jaar op rij pole. Die Leclerc doet hier iets goed.
Ferrari verneukt strategie en Perez laat Max voorbij.quote:
Ik zeg ook niet dat ie alles goed doet hequote:Op zaterdag 14 september 2024 15:04 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
En in de race? Vier jaar op rij muur?
Een heel seizoen?quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:04 schreef Lichtloper het volgende:
Hoe lang is het geleden dat Perez beter kwalificeert dan Verstappen?
Totdat raketmotor erin wordt geladen.quote:
Miami 23.quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:04 schreef Lichtloper het volgende:
Hoe lang is het geleden dat Perez beter kwalificeert dan Verstappen?
Bizar gewoon, volgens mij het tweede weekend op rij waarin hij de tijd in Q2 niet evenaart. Als de windkracht 1 km wijzigt doet die auto het niet meer.quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:06 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Zo, dit zijn de grotere persoonlijke fouten in een titelstrijd.
Gelukkig morgen pas punten en Norris achteraan, maar wat oogt het wederom shaky bij Verstappen alleen dit keer lag het niet aan de auto.
1e run ook wel door een eigen fout uiteraardquote:Op zaterdag 14 september 2024 15:08 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Bizar gewoon, volgens mij het tweede weekend op rij waarin hij de tijd in Q2 niet evenaart. Als de windkracht 1 km wijzigt doet die auto het niet meer.
Morgen weer de muur in.. "sorry guys"quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:03 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Kijken of hij ook een keer kan winnen daar…
Negen minuten.quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:04 schreef Lichtloper het volgende:
Hoe lang is het geleden dat Perez beter kwalificeert dan Verstappen?
Dat klopt, maar ook toen was het niet best. Bizar dat die tweede run zonder grote fouten dan zo ontzettend slecht is.quote:Op zaterdag 14 september 2024 15:09 schreef Marcoss het volgende:
[..]
1e run ook wel door een eigen fout uiteraard
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |