Tja terecht? Toen Perez wel eens wou winnen werd dat allerminst terecht gevonden. En er kan een moment komen dat Zak Brown schijt heeft aan Piastri. Beetje manipuleren met de power en zo.quote:Op dinsdag 3 september 2024 17:56 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Piastri heeft ook schijt aan Norris, en terecht. Die wil net zo goed winnen.
Ik had er geen moeite mee anders.quote:Op dinsdag 3 september 2024 21:19 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Tja terecht? Toen Perez wel eens wou winnen werd dat allerminst terecht gevonden. En er kan een moment komen dat Zak Brown schijt heeft aan Piastri. Beetje manipuleren met de power en zo.
Brown staat nou niet bekend als iemand die dingen doet of nalaat om RBR te helpen. Hij heeft een bloedhekel aan ze.quote:Op dinsdag 3 september 2024 21:19 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik had er geen moeite mee anders.
Het verschil is dat Perez jarenlang heeft laten zien minder te zijn dan alle top coureurs op de grid en zeker dan Verstappen.quote:Op dinsdag 3 september 2024 21:19 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Tja terecht? Toen Perez wel eens wou winnen werd dat allerminst terecht gevonden. En er kan een moment komen dat Zak Brown schijt heeft aan Piastri. Beetje manipuleren met de power en zo.
Ik bedoelde dat ik er geen moeite had dat Perez zo nu en dan een race won.quote:Op dinsdag 3 september 2024 21:26 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Brown staat nou niet bekend als iemand die dingen doet of nalaat om RBR te helpen. Hij heeft een bloedhekel aan ze.
Jij bent snel gedraaid dan.quote:Op maandag 2 september 2024 10:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds hoop voor Baku, maar dat is na de recente berichten tegen beter weten in...
Ik noemde Baku belangrijk, ik zei nooit dat ze daar wel even gingen winnen.quote:
Daar is Zak dan al een beetje laat mee. Maar ja, wilt Norris kampioen worden dmv teamorders?quote:Op dinsdag 3 september 2024 21:19 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Tja terecht? Toen Perez wel eens wou winnen werd dat allerminst terecht gevonden. En er kan een moment komen dat Zak Brown schijt heeft aan Piastri. Beetje manipuleren met de power en zo.
We gaan het zien aan het einde van het jaar. McLaren heeft al aardig wat punten gemorst met tactiek.quote:Op dinsdag 3 september 2024 23:24 schreef Starflyer het volgende:
Wasrom zou je zo vroeg met teamorders komen als Piastri ook nog kans heeft om het kampioenschap te winnen?
Piastri heeft natuurlijk wel die win cadeau gekregen en voor wat hoort wat.quote:Op dinsdag 3 september 2024 23:24 schreef Starflyer het volgende:
Wasrom zou je zo vroeg met teamorders komen als Piastri ook nog kans heeft om het kampioenschap te winnen?
Ja alles is anders in elke situatie maar Perez heeft er mede voor gezorgd dat Verstappen in 2021 kampioen kon worden. Dat heeft Piastri dan weer niet gedaan. Maargoed, oude koeien enzquote:Op dinsdag 3 september 2024 22:32 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Het verschil is dat Perez jarenlang heeft laten zien minder te zijn dan alle top coureurs op de grid en zeker dan Verstappen.
Piastri geeft na één seizoen al signalen af dat hij niet onderdoet voor zijn teammaat, die als één van de 3 a 4 beste coureurs op de grid wordt gezien.
Piastri ontwikkelt zich razendsnel en is gewoon op eigen kracht nu minimaal gelijkwaardig aan Norris. Natuurlijk wil hij dan niet op zij gaan omdat Norris een paar punten voor staat in het kampioenschap.
Gezien al die voormalige wereldkampioenen die mede dankzij teamorders zover gekomen zijn hoeft hij zich daar niet voor te schamen.quote:Op dinsdag 3 september 2024 23:08 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Daar is Zak dan al een beetje laat mee. Maar ja, wilt Norris kampioen worden dmv teamorders?
Kijk maar naar Max z’n eerste inderdaad.quote:Op dinsdag 3 september 2024 23:37 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Gezien al die voormalige wereldkampioenen die mede dankzij teamorders zover gekomen zijn hoeft hij zich daar niet voor te schamen.
Zonder de fout van McLaren zou Piastri gewonnen hebben en dat hebben ze daardoor hersteld. Dat noem ik niet cadeau krijgen.quote:Op dinsdag 3 september 2024 23:35 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Piastri heeft natuurlijk wel die win cadeau gekregen en voor wat hoort wat.
Moet je wel een Norris hebben die daadwerkelijk van zijn gas af gaat. Is niet een vanzelfsprekendheidquote:Op woensdag 4 september 2024 00:18 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Zonder de fout van McLaren zou Piastri gewonnen hebben en dat hebben ze daardoor hersteld. Dat noem ik niet cadeau krijgen.
Zal ook niet snel veranderen denk ik.quote:Op dinsdag 3 september 2024 23:30 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
We gaan het zien aan het einde van het jaar. McLaren heeft al aardig wat punten gemorst met tactiek.
Wat een LEGEND. Ik zei jaren geleden een keer gekscherend dat Max zo’n eens in een 100 jaar talent is dat hij straks nog op het hoofdkantoor de auto met Newey samen gaat ontwerpen, dit komt toch wel aardig in de richting inmiddels maar wat een schande van RB zeg…quote:Op maandag 2 september 2024 11:48 schreef Wertha het volgende:
[..]
De motivatie bij Verstappen minder? Daar blijkt helemaal niets van, als we deze quote in De Limburger (2-9-2024) mogen geloven:
"En hoewel Verstappen, zoals hij dat zondag zelf omschreef, ‘geen diploma heeft in aerodynamica of engineering’, kwam hij in diezelfde meeting met iets opvallends op de proppen, stelt Helmut Marko.
Verstappen had op eigen initiatief data van vorig jaar vergeleken met die van dit jaar en daarin was hem iets opgevallen op het gebied van de aerodynamica. „Het was Verstappen die de zwakte van onze auto ontdekte”, zei Marko. Wat dat precies is, wilde de topadviseur niet vertellen. Het stoort Verstappen wel dat hij als coureur met dergelijke bevindingen moet komen, iets wat eigenlijk de taak is van de engineers."
Helmut Marko is altijd wel een gevalletje 'korreltje zout', maar ook tijdens de race gisteren was het Verstappen die meer inzet eiste van RBR. Zo ook toen hij eigenhandig moest ontdekken dat zijn batterij niet goed functioneerde, waarna hij GP vroeg of ze 'achterin' nog wakker waren.
Denk dat Norris wel de edge op Oscar gaat behouden in kwali. Daarom blijft Norris toch wel de killer. In de race valt die me soms nog tegen.quote:Op woensdag 4 september 2024 11:50 schreef DjVero het volgende:
Ik vind Piastri veel meer een killer dan Norris, hoewel hij toch nog wel wat onderdoet t.o.v. Norris. Maar da's natuurlijk niet gek in pas z'n tweede jaar.
Ik gok dat qua omgaan met emoties en spanning, Oscar een veel betere nuchtere koele kikker is dan Norris.quote:Op woensdag 4 september 2024 12:09 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Denk dat Norris wel de edge op Oscar gaat behouden in kwali. Daarom blijft Norris toch wel de killer. In de race valt die me soms nog tegen.
Hopelijk draait Lando dat nog om. Echt jammer hoe die zich liet uitremmen voor chicane 2
Wat ik zie is dat McLaren al een tijd de snelste auto heeft, maar dat Norris er nog maar weinig het maximale uit heeft gehaald. Een echte kampioen zou denk ik een stuk meer GPs hebben gewonnen in deze auto.quote:Op dinsdag 3 september 2024 16:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
De auto wel maar denk niet dat Norris zelf met die favorietenrol om kan gaan.
Natuurlijk ben ik het met je eens over Piastri, die is heel erg goed.quote:Op dinsdag 3 september 2024 22:32 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Het verschil is dat Perez jarenlang heeft laten zien minder te zijn dan alle top coureurs op de grid en zeker dan Verstappen.
Piastri geeft na één seizoen al signalen af dat hij niet onderdoet voor zijn teammaat, die als één van de 3 a 4 beste coureurs op de grid wordt gezien.
Piastri ontwikkelt zich razendsnel en is gewoon op eigen kracht nu minimaal gelijkwaardig aan Norris. Natuurlijk wil hij dan niet op zij gaan omdat Norris een paar punten voor staat in het kampioenschap.
Hulkenberg is toch geen top coureur?quote:Op woensdag 4 september 2024 13:15 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Natuurlijk ben ik het met je eens over Piastri, die is heel erg goed.
Over Perez, Button verloor het in de kwalificatie van Perez, afgezien van de fouten die de toen nog jonge Perez maakte tijdens de races was hij niet veel langzamer dan Button.
Ook Hulkenberg en Perez gingen redelijk gelijk op dus je mening over Perez deel ik niet.
Ja dat mag.quote:Op woensdag 4 september 2024 15:14 schreef 0108daniel het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)etekend-bij-ferrari/
Grappig dat er hier werd gezegd dat Newey bij Ferrari had getekend.
Nu blijkt er niets van waar te zijn en zou hij naar Aston Martin gaan.
Ook hier zijn inmiddels twijfels over.
Mogen ze bij gpfans zomaar leugens verspreiden?
Ik vind het een vreemde eend, laat soms mooie dingen zien en is zeker in de kwalificatie enorm snel maar ik geloof inderdaad niet dat hij in staat zou zijn om te vechten voor een kampioenschap.quote:Op woensdag 4 september 2024 15:46 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Hulkenberg is toch geen top coureur?
Maar hij deed het wel. Weet je nog wat Max deed toen Sainz jr er voorbij wilde? "NO!". Als je eerste rijder wil zijn moet je zo reageren zodra je het toe laat ben je rijder no2.quote:Op woensdag 4 september 2024 09:08 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Moet je wel een Norris hebben die daadwerkelijk van zijn gas af gaat. Is niet een vanzelfsprekendheid
Norris is veel te lief, al vaker gezegd. Piastri is net Kimi 2.0, die toont tenminste ballen en houdt zijn hoofd koel.quote:Op woensdag 4 september 2024 18:23 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Maar hij deed het wel. Weet je nog wat Max deed toen Sainz jr er voorbij wilde? "NO!". Als je eerste rijder wil zijn moet je zo reageren zodra je het toe laat ben je rijder no2.
Dat ontbreekt gewoon bij Norris, het is geen killer. Piastri is een veel koelere kikker.
McLaren zijn allebei nummer 1 driver, dat maakt het team en deze line up zo vet.quote:Op woensdag 4 september 2024 18:23 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Maar hij deed het wel. Weet je nog wat Max deed toen Sainz jr er voorbij wilde? "NO!". Als je eerste rijder wil zijn moet je zo reageren zodra je het toe laat ben je rijder no2.
Dat ontbreekt gewoon bij Norris, het is geen killer. Piastri is een veel koelere kikker.
Ik vind het ook wel leuk, maar verstandig van McLaren is het natuurlijk niet als team.quote:Op woensdag 4 september 2024 19:12 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
McLaren zijn allebei nummer 1 driver, dat maakt het team en deze line up zo vet.
Het gat tussen Norris en Piastri is niet zo groot. Als RB genoeg faalt om Norris anders een kans te geven, kunnen ze beiden voor het kampioenschap gaan. De afgelopen 8 races heeft Verstappen nog steeds meer punten behaald dan wie dan ook, en die auto was toen al matig, dus zo veel is er niet nodig.quote:Op woensdag 4 september 2024 19:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel leuk, maar verstandig van McLaren is het natuurlijk niet als team.
Hulkenberg? Nee joh dat is echt geen kampioensmateriaal.quote:Op woensdag 4 september 2024 15:54 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Ik vind het een vreemde eend, laat soms mooie dingen zien en is zeker in de kwalificatie enorm snel maar ik geloof inderdaad niet dat hij in staat zou zijn om te vechten voor een kampioenschap.
clickbaitsite. Dat is hun verdienmodel, dus de site moet extreem goed gevuld blijvenquote:Op woensdag 4 september 2024 15:14 schreef 0108daniel het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)etekend-bij-ferrari/
Grappig dat er hier werd gezegd dat Newey bij Ferrari had getekend.
Nu blijkt er niets van waar te zijn en zou hij naar Aston Martin gaan.
Ook hier zijn inmiddels twijfels over.
Mogen ze bij gpfans zomaar leugens verspreiden?
Kan je eigenlijk pas echt zeggen als iemand een stoeltje bij een topteam krijgt en er niks van bakt. Perez bijvoorbeed. Werd toch als degelijke rijder gezien met topteam potentie, nu een beetje de clown van het veld.quote:Op woensdag 4 september 2024 15:46 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Hulkenberg is toch geen top coureur?
8 posts boven jequote:
Ik heb dit al tig keer gezegd, maar dit is echt onzin. Verstappen is in 2021 ONDANKS Perez WK geworden. Als Perez eerder dat seizoen gewoon wat beter zijn werk gedaan had en meer punten bij Lewis weggehaald had was het 2 races voor het einde al beslist geweest. Dat de FIA op alle mogelijke manieren geprobeerd heeft om Verstappen af te stoppen (conolly fuck off) en dit pas de laatste race (Masi bedankt) enigzins heeft goed gemaakt hielp ook niet mee. Maar blijft een feit dat Perez zijn Minister of Defence movequote:Op dinsdag 3 september 2024 23:35 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Ja alles is anders in elke situatie maar Perez heeft er mede voor gezorgd dat Verstappen in 2021 kampioen kon worden. Dat heeft Piastri dan weer niet gedaan. Maargoed, oude koeien enz
Verstappen en Hamilton staken dat seizoen gewoon met kop en schouders boven de rest uit. Pérez heeft Hamilton wel meer punten afgesnoept dan Bottas Verstappen (en dat zegt wat, aangezien de Mercedes beter was dan de RedBull in het grootste deel van het seizoen). Het enige moment waarop Bottas echt van pas kwam was Turkije (en vooruit, in Hongarije ook). Zo beschouwd was de actie van Pérez in Abu Dhabi wel degelijk cruciaal, want zonder die 8 seconden die Hamilton daar verloor had Hamilton wél een vrije pitstop gehad op het einde.quote:Op woensdag 4 september 2024 21:13 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Ik heb dit al tig keer gezegd, maar dit is echt onzin. Verstappen is in 2021 ONDANKS Perez WK geworden. Als Perez eerder dat seizoen gewoon wat beter zijn werk gedaan had en meer punten bij Lewis weggehaald had was het 2 races voor het einde al beslist geweest. Dat de FIA op alle mogelijke manieren geprobeerd heeft om Verstappen af te stoppen (conolly fuck off) en dit pas de laatste race (Masi bedankt) enigzins heeft goed gemaakt hielp ook niet mee. Maar blijft een feit dat Perez zijn Minister of Defence moveniet eens nodig had gehad als hij dat seizoen eerder niet zoveel verkloot had.
Waarom is het niet verstandig dan?quote:Op woensdag 4 september 2024 19:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel leuk, maar verstandig van McLaren is het natuurlijk niet als team.
Omdat het qua constructeur punten uiteindelijk niet veel uitmaakt, maar om een kampioen te krijgen wel.quote:Op woensdag 4 september 2024 21:19 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Waarom is het niet verstandig dan?
Voor die rijderstitel hoeven ze alleen Leclerc in de gaten te houden. Je kunt niet van Piastri verwachten dat hij met 40 punten achterstand Norris voor gaat laten. McLaren is zo dominant dat ze gewoon 1 en 2 worden in het WK.quote:Op woensdag 4 september 2024 21:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
Omdat het qua constructeur punten uiteindelijk niet veel uitmaakt, maar om een kampioen te krijgen wel.
Dat laatste moeten we nog maar even afwachten en intussen had Norris al veel dichter bij Verstappen kunnen staan, maar door fouten van hemzelf maar ook het team is dat dus niet zo, je zal die puntjes maar nodig hebben aan het einde van de rit.quote:Op woensdag 4 september 2024 21:54 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Voor die rijderstitel hoeven ze alleen Leclerc in de gaten te houden. Je kunt niet van Piastri verwachten dat hij met 40 punten achterstand Norris voor gaat laten. McLaren is zo dominant dat ze gewoon 1 en 2 worden in het WK.
Het lijkt me volstrekt uitgesloten dat hij punten tekort gaat komen, of hij moet de helft van de races uitvallen. RBR heeft er zo’n teringbende van gemaakt dat Verstappen feitelijk al niet meer mee doet om de titel. Zelfs met derde plaatsen loopt Norris meer dan genoeg in op Verstappen om het gewoon makkelijk te halen. Als Piastri en/of Leclerc daar dan voor zitten dan maken die ook gewoon volop kans. Straks in Baku en Singapore gaat RBR meer dan een seconde toegeven op Ferrari en McLaren. Dan wordt het nog vechten om überhaupt P7 te halen voor Verstappen. Na Singapore is van die 62 punten misschien nog naar 35 punten over met nog 6 races en 3 sprints te gaan. Daarvoor hoeft Norris niet eens alles te winnen. Ik ben van mening dat McLaren nauwelijks een risico loopt gezien de deplorabele staat van RBR.quote:Op donderdag 5 september 2024 09:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat laatste moeten we nog maar even afwachten en intussen had Norris al veel dichter bij Verstappen kunnen staan, maar door fouten van hemzelf maar ook het team is dat dus niet zo, je zal die puntjes maar nodig hebben aan het einde van de rit.
Ook deze mening van jou neemt niet weg dat ze al dichterbij hadden moeten staan, je moet het toch eerst maar even doen.quote:Op donderdag 5 september 2024 10:16 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Het lijkt me volstrekt uitgesloten dat hij punten tekort gaat komen, of hij moet de helft van de races uitvallen. RBR heeft er zo’n teringbende van gemaakt dat Verstappen feitelijk al niet meer mee doet om de titel. Zelfs met derde plaatsen loopt Norris meer dan genoeg in op Verstappen om het gewoon makkelijk te halen. Als Piastri en/of Leclerc daar dan voor zitten dan maken die ook gewoon volop kans. Straks in Baku en Singapore gaat RBR meer dan een seconde toegeven op Ferrari en McLaren. Dan wordt het nog vechten om überhaupt P7 te halen voor Verstappen. Na Singapore is van die 62 punten misschien nog naar 35 punten over met nog 6 races en 3 sprints te gaan. Daarvoor hoeft Norris niet eens alles te winnen. Ik ben van mening dat McLaren nauwelijks een risico loopt gezien de deplorabele staat van RBR.
op het internet rent de leugen eerst twee rondjes rond de wereld voordat de waarheid uiteindelijk zijn veters vast heeft, om Terry Pratchett even te quoten. maar tegen die tijd zijn de kliks en views al binnen, de advertenties zijn betaald en dan maakt het dus niet meer uitquote:Op woensdag 4 september 2024 15:14 schreef 0108daniel het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)etekend-bij-ferrari/
Grappig dat er hier werd gezegd dat Newey bij Ferrari had getekend.
Nu blijkt er niets van waar te zijn en zou hij naar Aston Martin gaan.
Ook hier zijn inmiddels twijfels over.
Mogen ze bij gpfans zomaar leugens verspreiden?
Dat is een kwestie van tijd. Je kunt niet Piastri de kans op de titel zomaar afnemen. Het is niet zoals voorheen Barrichello of Bottas die sowieso geen kans maakten.quote:Op donderdag 5 september 2024 10:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ook deze mening van jou neemt niet weg dat ze al dichterbij hadden moeten staan, je moet het toch eerst maar even doen.
Wel een beetje zoals toen Kimi de titel pakte.quote:Op donderdag 5 september 2024 10:31 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Dat is een kwestie van tijd. Je kunt niet Piastri de kans op de titel zomaar afnemen. Het is niet zoals voorheen Barrichello of Bottas die sowieso geen kans maakten.
Je zou dus zeggen, dat ze daarvan geleerd moeten hebben. Er lopen vast nog wel mensen rond die dat meegemaakt hebben.quote:Op donderdag 5 september 2024 10:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wel een beetje zoals toen Kimi de titel pakte.
Als Piastri een slaagt om van de laatste 12 races (vanaf Hongarije) 7, 8 races voor Norris te zitten en voortdurend zijn plek af moet staan, wat is dan de waarde van de titel van Norris? Temeer daar wanneer je het gaat omrekenen Piastri ook de titel had kunnen hebben die hij niet aan de kant was gegaan?quote:Op donderdag 5 september 2024 11:42 schreef DjVero het volgende:
[..]
Je zou dus zeggen, dat ze daarvan geleerd moeten hebben. Er lopen vast nog wel mensen rond die dat meegemaakt hebben.
Als ik dat lees dan weet ik alweer genoeg over de schijver van dit soor epistelsquote:Op woensdag 4 september 2024 21:13 schreef RealistAtheist het volgende:
Dat de FIA op alle mogelijke manieren geprobeerd heeft om Verstappen af te stoppen
Of juist te verliezen. Als RB in 2010 alles op Webber (die voorlag in het kampioenschap) had gezet de laatste races, zou Alonso kampioen zijn geworden en niet Vettel (of Webber).quote:Op woensdag 4 september 2024 21:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
Omdat het qua constructeur punten uiteindelijk niet veel uitmaakt, maar om een kampioen te krijgen wel.
Of ze moeten in Austin het probleem opgelost hebben en weer meedoen om fe overwinningen.quote:Op donderdag 5 september 2024 10:16 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Het lijkt me volstrekt uitgesloten dat hij punten tekort gaat komen, of hij moet de helft van de races uitvallen. RBR heeft er zo’n teringbende van gemaakt dat Verstappen feitelijk al niet meer mee doet om de titel. Zelfs met derde plaatsen loopt Norris meer dan genoeg in op Verstappen om het gewoon makkelijk te halen. Als Piastri en/of Leclerc daar dan voor zitten dan maken die ook gewoon volop kans. Straks in Baku en Singapore gaat RBR meer dan een seconde toegeven op Ferrari en McLaren. Dan wordt het nog vechten om überhaupt P7 te halen voor Verstappen. Na Singapore is van die 62 punten misschien nog naar 35 punten over met nog 6 races en 3 sprints te gaan. Daarvoor hoeft Norris niet eens alles te winnen. Ik ben van mening dat McLaren nauwelijks een risico loopt gezien de deplorabele staat van RBR.
Hou toch op man. Die hebben dat seizoen onder leiding van vooral Connoly echt hele dubieuze beslissingen genomen. Dat jij dat niet wil toegeven zegt juist meer over jou.quote:Op donderdag 5 september 2024 13:18 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Als ik dat lees dan weet ik alweer genoeg over de schijver van dit soor epistels
Door Bottas zijn bowlingmove in Hongarije en zijn opoffering om 16x die raketmotor te testen zodat ze konden zien of die het zou houden heeft hij Hamilton meer in de gelegenheid gesteld om eventueel kampioen te worden dan Perez over alle seizoenen ooit voor Max gedaan heeft.quote:Op woensdag 4 september 2024 21:18 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Verstappen en Hamilton staken dat seizoen gewoon met kop en schouders boven de rest uit. Pérez heeft Hamilton wel meer punten afgesnoept dan Bottas Verstappen (en dat zegt wat, aangezien de Mercedes beter was dan de RedBull in het grootste deel van het seizoen). Het enige moment waarop Bottas echt van pas kwam was Turkije (en vooruit, in Hongarije ook). Zo beschouwd was de actie van Pérez in Abu Dhabi wel degelijk cruciaal, want zonder die 8 seconden die Hamilton daar verloor had Hamilton wél een vrije pitstop gehad op het einde.
Bottas in Hongarije was natuurlijk hoogst opmerkelijk, maar gezien alle touches die nodig waren om tot bij Max te komen geloof ik er niets van dat dat met opzet was.quote:Op donderdag 5 september 2024 15:46 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Door Bottas zijn bowlingmove in Hongarije en zijn opoffering om 16x die raketmotor te testen zodat ze konden zien of die het zou houden heeft hij Hamilton meer in de gelegenheid gesteld om eventueel kampioen te worden dan Perez over alle seizoenen ooit voor Max gedaan heeft.
Bottas heeft op een haar na het kampioenschap in Jeddah al beslist. Ik zal nooit vergeten hoe dichtbij die mongool kwam bij die herstart.quote:Op donderdag 5 september 2024 15:51 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Bottas in Hongarije was natuurlijk hoogst opmerkelijk, maar gezien alle touches die nodig waren om tot bij Max te komen geloof ik er niets van dat dat met opzet was.
Samenvatting: kampioenschap is leuker zo, dus we doen niets.quote:Op donderdag 5 september 2024 16:39 schreef Rianne84 het volgende:
[ x ]
Hopelijk is er nog wat budget bij RBR en Ferrari
Als de vleugels binnen de regels vallen, waarom reageert de FIA zo wijvelend? Nu komt het over alsof de vleugels niet oké zijn, maar dat ze er niks aan willen doen want dat heeft voor die twee teams enorme gevolgen.quote:FIA explain lack of action over McLaren and Mercedes front wings
After the Italian GP, McLaren and Mercedes' front wings came under the microscope. After making a statement, the FIA has explained why it will not be taking action - for now.
In a statement issued by the FIA earlier this week, it conceded the front wings are "a challenging area" but made clear all components are "compliant with the 2024 regulations".
...
The controversy reared its head again over the weekend at Monza as footage from cameras inside the noses of the cars showed the flaps initially folding backwards, and then the entire wing rotating around the horizontal axis.
Both wings, however, have passed the FIA's stress tests so are legal although there is an argument that given the level of perceived flexing they contravene the spirit of the regulations.
....
Tombazis has since confirmed the FIA "will not react until 2025 at the earliest, if necessary".
Explaining why to Auto, Motor und Sport, he added: "This would not only have an impact on aerodynamics but also on the structure of the parts.
"Even if we were to announce a new rule today, the teams would not be ready before Abu Dhabi.”
....
(meer tekst in artikel)
https://racingnews365.com/fia-explains-lack-of-rule-change-for-front-wings-of-mclaren-and-mercedes#ignore
'It's called a motor race'.quote:Op donderdag 5 september 2024 16:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Samenvatting: kampioenschap is leuker zo, dus we doen niets.
jij snapt hetquote:Op donderdag 5 september 2024 17:57 schreef bedachtzaam het volgende:
Stel je voor dat het Red Bull was die zo een voorvleugel had.....
RBR heeft regelmatig dingen moeten aanpassen gedurende een seizoen. Toen was het nooit een probleem..quote:Op donderdag 5 september 2024 17:57 schreef bedachtzaam het volgende:
Stel je voor dat het Red Bull was die zo een voorvleugel had.....
Niks, want er verandert toch niks?quote:Op donderdag 5 september 2024 20:34 schreef 0108daniel het volgende:
We zullen volgend weekend zien wat er gaat gebeuren.
Bron?quote:Op donderdag 5 september 2024 22:25 schreef THEFXR het volgende:
10 september een grote presser van AM met daarin de aankondiging van Newey.
Craig Slater van Skyquote:
ik weet het zeker van mijn bron, die voor een AM sponsor werkt.quote:
Wel leuk, jammer dat Lance nog geen 10% van de drive van z'n vader heeft.quote:Op vrijdag 6 september 2024 11:29 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik weet het zeker van mijn bron, die voor een AM sponsor werkt.
Het was ook bij DTS, Dat Lance zei, ik doe het voor mijn vader blij te maken.quote:Op vrijdag 6 september 2024 11:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wel leuk, jammer dat Lance nog geen 10% van de drive van z'n vader heeft.
Hee, een Pratchett fanquote:Op donderdag 5 september 2024 10:27 schreef Sabata het volgende:
[..]
op het internet rent de leugen eerst twee rondjes rond de wereld voordat de waarheid uiteindelijk zijn veters vast heeft, om Terry Pratchett even te quoten. maar tegen die tijd zijn de kliks en views al binnen, de advertenties zijn betaald en dan maakt het dus niet meer uit
de Nederlandse vertaling van the truth ofwel de waarheid. quote van William de Wordequote:Op vrijdag 6 september 2024 12:59 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Hee, een Pratchett fan, Die kende ik nog niet, welk boek is dat? Ik jat m ff.
Just an inchidentquote:Op vrijdag 6 september 2024 13:20 schreef TweedeKlum het volgende:
Karel nog dronken van zondag?
https://www.dumpert.nl/?selectedId=100102288_3ccbcd25
Druk te hoog zeker? HAHAHAquote:Op vrijdag 6 september 2024 13:20 schreef TweedeKlum het volgende:
Karel nog dronken van zondag?
https://www.dumpert.nl/?selectedId=100102288_3ccbcd25
Lance eruit, Max er in, hoppa, dreamteam.quote:Op vrijdag 6 september 2024 11:39 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Het was ook bij DTS, Dat Lance zei, ik doe het voor mijn vader blij te maken.
Dream Team!quote:Op vrijdag 6 september 2024 16:45 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Lance eruit, Max er in, hoppa, dreamteam.
Max, Alonso, Newey, Honda
Als in je dromen, ja. Want dat gaat nooit gebeuren dat Stroll jr er uit gaat zolang papa de eigenaar is.quote:
Alonso is een parodie op een Spaanse 2-voudig voormalig WDC aan het worden.quote:Op vrijdag 6 september 2024 22:03 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Als in je dromen, ja. Want dat gaat nooit gebeuren dat Stroll jr er uit gaat zolang papa de eigenaar is.
En een 43 jarige Alonso? Kom aan, zeg, die mag ook wel met pensioen, dat is voor mij geen dreamteam.
Lance gaat er niet uit, maar Alonso gaat natuurlijk ook niet door tot z'n 50e. Max bij Aston, waar ze met Hondamotoren en ex-RBR mensen onder leiding van Newey een auto maken, lijkt me niet zo'n gek plan voor 2026.quote:Op vrijdag 6 september 2024 16:45 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Lance eruit, Max er in, hoppa, dreamteam.
Max, Alonso, Newey, Honda
Gemist, maar waarom heeft Magnussen een straf om 1 race niet te rijden?quote:
Hij deed niet lief in de laatste GP.quote:Op zaterdag 7 september 2024 09:35 schreef Sally het volgende:
[..]
Gemist, maar waarom heeft Magnussen een straf om 1 race niet te rijden?
Die had ik gezien. Be more specific...?quote:Op zaterdag 7 september 2024 09:37 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Hij deed niet lief in de laatste GP.
Hij veroorzaakte een botsing met Gasly dacht ik. Kreeg hij tijdstraf en ook 2 strafpunten voor.quote:Op zaterdag 7 september 2024 09:40 schreef Sally het volgende:
[..]
Die had ik gezien. Be more specific...?
Kan mss zelf ook opzoeken, maar zit ik de bus nu.
Wat ik ook zei.quote:Op zaterdag 7 september 2024 09:42 schreef Sally het volgende:
Gevonden.
Ollie Bearman will stand in for Kevin Magnussen at Haas for the upcoming Azerbaijan Grand Prix, following the Dane’s race ban for reaching the maximum 12 penalty points on his Super Licence.
Magnussen was handed a 10-second penalty and two penalty points when the stewards deemed he was “wholly to blame” for banging wheels with Alpine’s Pierre Gasly when trying a pass at the Italian Grand Prix.
In een goede auto zie ik hem nog wel een keer een race winnen, maar een WK over 24 races gaat echt niet meer gebeuren als hij straks 45 is.quote:Op vrijdag 6 september 2024 22:36 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Alonso is een parodie op een Spaanse 2-voudig voormalig WDC aan het worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |