SPOILER: Spoedcursus 'Help, ik snap er niks van?!'Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wij nodigen u uit om uw inzichten en verwachtingen te delen over deze editie van de Olympische Spelen. Welke prestaties verwacht u van TeamNL? Zijn er internationale turners waar we bijzondere aandacht aan moeten besteden? Laten we samen vooruitblikken op deze spannende wedstrijden.
Meer informatie over de Olympische gymnastiekwedstrijden vindt u hier.
Met vriendelijke groet,
Uw FOK!-Sport AI (en een beetje van Moira)
Input voor deze tekst: dit, dit en deze pagina. (En ook deze eerdere Moira OP)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
Biles lijkt me ook niet iemand die het hoofd heel makkelijk koel kan houden als het tegen zitquote:Op maandag 5 augustus 2024 13:28 schreef BlauwePhlox het volgende:
Biles stormde zo ongeveer de zaal uit. Zag net al dat ze zo snel mogelijk weg wilde. Benieuwd of ze dit op de vloer in haar voordeel in kan zetten of juist niet.
Andrade was ook bij ieder element aan het wiebelenquote:Op maandag 5 augustus 2024 13:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vond die ook beter dan Andrade, maar zilver voor Andrade tegenover die rommelige oefening vol fouten van de Chinese had me wel logisch geleken.
Of een flopshow, net hoe je het wil noemen. Maar het was wel vermakelijk.quote:
Zilver winnen met een 7.5 uitvoering op balkquote:Op maandag 5 augustus 2024 13:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vond die ook beter dan Andrade, maar zilver voor Andrade tegenover die rommelige oefening vol fouten van de Chinese had me wel logisch geleken.
Haar laatste groet? Het viel me op dat ze inderdaad niet blij af-salueerde, maar ze salueerde zeker wel afquote:Op maandag 5 augustus 2024 13:32 schreef koffieleuk het volgende:
Ik lees op Twitter dat die penalty Simone was omdat haar groet niet in orde was? Oké dan.
Terecht, de arrogantie!quote:Op maandag 5 augustus 2024 13:32 schreef koffieleuk het volgende:
Ik lees op Twitter dat die penalty Simone was omdat haar groet niet in orde was? Oké dan.
Verrassingen zijn per definitie geen flopshow.quote:Op maandag 5 augustus 2024 13:32 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Of een flopshow, net hoe je het wil noemen. Maar het was wel vermakelijk.
Prima, dan een topshow.quote:Op maandag 5 augustus 2024 13:33 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Verrassingen zijn per definitie geen flopshow.
Ik vond daardoor de oefening van de Italiaanse er ook mooier/beter uitzien, maarja weet ik veel qua moeilijkheid.quote:Op maandag 5 augustus 2024 13:32 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Andrade was ook bij ieder element aan het wiebelen
Even gekeken in de herhaling en ze doet een groet naar de balk, maar daarna niet naar de jury.quote:Op maandag 5 augustus 2024 13:33 schreef Moira het volgende:
[..]
Haar laatste groet? Het viel me op dat ze inderdaad niet blij af-salueerde, maar ze salueerde zeker wel af
Jury zit daar achter de balk thoughquote:Op maandag 5 augustus 2024 13:34 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Even gekeken in de herhaling en ze doet een groet naar de balk, maar daarna niet naar de jury.
Ja daar salueerde ze toch naar?quote:Op maandag 5 augustus 2024 13:35 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ik zie een hele rij parallel aan de balk zitten?
Nee, afsprong, daarna armen omhoog, daarna gaan armen omlaag en maakt ze een kwartslag naar de jury en loopt verslagen de mat af.quote:
nog een keer gekeken en het is wel close, armen gaan omlaag terwijl ze die kwartslag draai naar de jury maakt.quote:
Ja blijkbaar hebben ze zelf geoordeeld dat het onvoldoende was, mag hopen dat ze dat op Olympisch niveau wel volledig volgens de regels toepassen.quote:Op maandag 5 augustus 2024 13:39 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
nog een keer gekeken en het is wel close, armen gaan omlaag terwijl ze die kwartslag draai naar de jury maakt.
Ik miste inderdaad die tweede keer armen omhoog ja. Als dat verplicht is snap ik dat wel hierquote:Op maandag 5 augustus 2024 13:39 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
nog een keer gekeken en het is wel close, armen gaan omlaag terwijl ze die kwartslag draai naar de jury maakt.
Is het op zich niet, armen bij de afsprong 1x omhoog en naar de jury draaien is doorgaans voldoendequote:Op maandag 5 augustus 2024 13:44 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik miste inderdaad die tweede keer armen omhoog ja. Als dat verplicht is snap ik dat wel hier
Volgens mij nog steeds niet, ik zie het iig zeldenquote:Op maandag 5 augustus 2024 13:52 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Loont het hier alweer om meer dan 2 vluchtonderdelen achter elkaar te doen?
Vind het echt mooi hoe dat nog leeft in de breinen van veel Nederlandersquote:Op maandag 5 augustus 2024 13:57 schreef Wienerschnitzels het volgende:
En nog steeds iedere keer als ik dan bij de afsprong iemand zonder hup zie staan hoor ik van Zetten schreeuwen in mijn hoofd.
Dit was wellicht iets te optimistisch gedacht danquote:Op maandag 5 augustus 2024 13:42 schreef Moira het volgende:
Maar wederom een herenfinale waar ze de D-score op het laatst nog omhoog gooien, dus ik verwacht wel een podium met 15+ scores eigenlijk
De Britse commentator suggereert het, dat het wel opvalt dat het 3 vallen zijn in dezelfde sectiequote:Op maandag 5 augustus 2024 14:14 schreef kilon het volgende:
Je zou bijna denken dat die mat niet goed is haha
Ja en deze doet ook z'n element waarop ie viel niet nog een keer dus daar loopt ie wss ook Dscore mis. En nu valt ie weerquote:Op maandag 5 augustus 2024 14:17 schreef Nattekat het volgende:
Ik was afgeleid door het klimmen, weer een val ja?
Zelfs ik... nee, eigenlijk niet. Ik hang aan die stok en kan wat heen en weer slingeren, maar dat is hem ook wel.quote:
Nou, inderdaad. Met een 14.100 was je niet eens gekwalificeerd vorige week maar nu win je er een Olympische plak meequote:Op maandag 5 augustus 2024 14:17 schreef kilon het volgende:
Als je nu als laatste bent kan je bijna een safe oefening draaien voor een zekere medaille
Zal niet de eerste keer zijnquote:Op maandag 5 augustus 2024 14:20 schreef kilon het volgende:
Een gladde balk
Een lastige rekstok en mat
Wat krijgen we straks, een ingezakte vloer
HAHA OOK DAT NOGquote:Op maandag 5 augustus 2024 14:22 schreef Wienerschnitzels het volgende:
4 medailles voor deze faalsessie
ja een vol punt idd, en nog extra aftrek voor stapjes en verkeerde positie bij landen enzoquote:Op maandag 5 augustus 2024 14:22 schreef TAmaru het volgende:
wow
is dat nou -1 punt voor een val tijdens de landing?
deze had echt wel kans op goud anders denk ik met een goede landing
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |