Ik hoor vooral vliegtuigmotoren. En ik zie een oude man. Dat @TeamTrump daar "mumbles incoherently" van maakt vind ikquote:
Ja je moet dan verdraaid hard schreeuwen om daar bovenuit te komen denk ik.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 20:16 schreef recursief het volgende:
[..]
Ik hoor vooral vliegtuigmotoren. En ik zie een oude man. Dat @:TeamTrump daar "mumbles incoherently" van maakt vind ik. En de behoefte om elke tweet met zo een strekking door te posten vind ik ook
. Of obsessief, dat kan ook. Mijn mening he.
Ze noemen het een coup. Als Trump verliest zullen ze wel flink gaan huilen dat het allemaal zo oneerlijk is.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 20:16 schreef recursief het volgende:
[..]
Ik hoor vooral vliegtuigmotoren. En ik zie een oude man. Dat @:TeamTrump daar "mumbles incoherently" van maakt vind ik. En de behoefte om elke tweet met zo een strekking door te posten vind ik ook
. Of obsessief, dat kan ook. Mijn mening he.
Wat is die obsessie met hoe levendig Joe Biden is? Het is bekend dat hij geen kandidaat meer is toch? Zijn het afkickverschijnselen?quote:
Eerst keihard huilen dat ie ongeschikt is als president, en als ie dan geen kandidaat meer is is het weer niet goedquote:Op dinsdag 23 juli 2024 20:27 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ze noemen het een coup. Als Trump verliest zullen ze wel flink gaan huilen dat het allemaal zo oneerlijk is.
Hij ging die trap wel zonder brokken op.quote:
Duurt nog wel even hoor. In 2020 waren ze nog bezig met Clinton.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 20:34 schreef Montov het volgende:
[..]
Wat is die obsessie met hoe levendig Joe Biden is? Het is bekend dat hij geen kandidaat meer is toch? Zijn het afkickverschijnselen?
Omdat sommige mensen denken dat hij heel erg ziek is.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 20:34 schreef Montov het volgende:
[..]
Wat is die obsessie met hoe levendig Joe Biden is? Het is bekend dat hij geen kandidaat meer is toch? Zijn het afkickverschijnselen?
Wellicht omdat de man de komende zes maanden nog president van het machtigste land ter wereld is. Zomaar een gok.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 20:34 schreef Montov het volgende:
[..]
Wat is die obsessie met hoe levendig Joe Biden is? Het is bekend dat hij geen kandidaat meer is toch? Zijn het afkickverschijnselen?
Ik ben benieuwd. Als het niet op Fox is, wordt hij afgemaakt. Maar blijkbaar is de verwachting dat zijn fans dat anders gaan zien. Emotie, geen inhoud.quote:
quote:Op maandag 22 juli 2024 20:30 schreef Za het volgende:
[..]
Het gaat niet om de X'ers, Biden gaan we nooit meer zien.
quote:
En zoals aan het begin van dit topic al geconcludeerd: hij zou vandaag weer uit isolatie mogen en hij is weer uit isolatie.quote:Op maandag 22 juli 2024 20:51 schreef Za het volgende:
[..]
Ja.
Je mag me gerust quoten op een later punt.
Denk dat meeste mensen het wel eens zijn dat ze op dat moment de meeste kwalificerende zwarte vrouw was die de democraten op dat moment konden vinden.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 18:56 schreef SymbolicFrank het volgende:
Eerst ging het er over dat Harris niets kon en was uitgekozen puur omdat ze een zwarte vrouw was.
Misschien omdat hij de president van de VS is? Ik roep ook maar wat hoor.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 20:34 schreef Montov het volgende:
[..]
Wat is die obsessie met hoe levendig Joe Biden is? Het is bekend dat hij geen kandidaat meer is toch? Zijn het afkickverschijnselen?
quote:Op dinsdag 23 juli 2024 20:34 schreef Montov het volgende:
[..]
Wat is die obsessie met hoe levendig Joe Biden is? Het is bekend dat hij geen kandidaat meer is toch? Zijn het afkickverschijnselen?
Maar ik dacht dat als je als president van covid herstelt, dan je je dan vol laat gooien met pep middelen, door Secret Service laat rondrijden en je als een Mussolini laat toejuichen door je volgelingen.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 21:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
[..]
[..]
En zoals aan het begin van dit topic al geconcludeerd: hij zou vandaag weer uit isolatie mogen en hij is weer uit isolatie.
Dat hij nog niet weer topfit is na Covid is niet heel vreemd.
Was een goede speech imho.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 21:25 schreef recursief het volgende:
Bij Teletekst moeten ze nog wennen
[ afbeelding ]
Dat hangt er volgens mij vooral vanaf hoe groot je ego is en hoe belangrijk je het vind indrukwekkend op tv te komen.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 21:36 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Maar ik dacht dat als je als president van covid herstelt, dan je je dan vol laat gooien met pep middelen, door Secret Service laat rondrijden en je als een Mussolini laat toejuichen door je volgelingen.
Hoho, hij heeft zijn kandidatuur ingeleverd omdat hij op mentaal gebied al enige tijd merkbaar aan het aftakelen is en dit steeds sneller lijkt te gaan. Dan moet je je daarna natuurlijk niet meer gaan bezighouden met zijn huidige levendigheid, want dan is dat een obsessie! Hij hoeft nog maar slechts 15% van zijn volledige termijn als commander-in-chief van het machtigste land op aarde uit te dienen. Is verder niet zo belangrijk, gun die man gewoon zijn pleziertje.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 21:31 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Misschien omdat hij de president van de VS is? Ik roep ook maar wat hoor.
Oh, dat heeft hij als reden opgegeven?quote:Op dinsdag 23 juli 2024 21:46 schreef Repentless het volgende:
[..]
Hoho, hij heeft zijn kandidatuur ingeleverd omdat hij op mentaal gebied al enige tijd merkbaar aan het aftakelen is en dit steeds sneller lijkt te gaan. Dan moet je je daarna natuurlijk niet meer gaan bezighouden met zijn huidige levendigheid, want dan is dat een obsessie! Hij hoeft nog maar slechts 15% van zijn volledige termijn als commander-in-chief van het machtigste land op aarde uit te dienen. Is verder niet zo belangrijk, gun die man gewoon zijn pleziertje.
Nee, dat heeft hij zelf niet als reden opgegeven.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 21:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh, dat heeft hij als reden opgegeven?
We zullen het nog wel horen. Wat ik begrepen heb is dat hij er dit weekend van overtuigd is geraakt dat hij niet meer gaat winnen van Trump. Dat gezeik over zijn mentale toestand begint wel een beetje treurig te worden.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 21:55 schreef Repentless het volgende:
[..]
Nee, dat heeft hij zelf niet als reden opgegeven.
Ach ja, "gezeik" en "treurig". Het is slechts de president van de VS, waar hebben we het over inderdaad. Totaal niet relevant.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 22:14 schreef recursief het volgende:
[..]
We zullen het nog wel horen. Wat ik begrepen heb is dat hij er dit weekend van overtuigd is geraakt dat hij niet meer gaat winnen van Trump. Dat gezeik over zijn mentale toestand begint wel een beetje treurig te worden.
Wat een drogreden. Alsof je het wel zeker kunt weten als het om de president van de VS gaat. Allerlei mensen weten zeker dat ie aan het dementeren is, of al zo dement als een deur is, maar kunnen die diagnose helemaal niet stellen. Namen door elkaar halen, als je moe bent en bejaard, is nog geen teken van dementie. Dat doen veel jongere en niet demente mensen ook.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 22:18 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ach ja, "gezeik" en "treurig". Het is slechts de president van de VS, waar hebben we het over inderdaad. Totaal niet relevant.
Heb ik dement gezegd? Nee. Mentale aftakeling hoeft geen dementie te betekenen, maar wel dat de benodigde scherpte voor de uiterst veeleisende positie van president van de VS er simpelweg niet meer voldoende is.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 22:20 schreef recursief het volgende:
[..]
Wat een drogreden. Alsof je het wel zeker kunt weten als het om de president van de VS gaat. Allerlei mensen weten zeker dat ie aan het dementeren is, of al zo dement als een deur is, maar kunnen die diagnose helemaal niet stellen. Namen door elkaar halen, als je moe bent en bejaard, is nog geen teken van dementie. Dat doen veel jongere en niet demente mensen ook.
Ahahahaha. Prachtig.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 23:39 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ x ]
Kan toch niet jongens. Hoe kan Melania hier niks aan doen, of niet @:Za?
Los van hoe de rollen gedraaid zijn, als ik mijn Amerikaanse-politiek bril afzet en het vanuit de Nederlandse bril bekijk ... holy shit ... kun je je zoiets voorstellen hier?quote:
Misschien iets voor lucky.tv. Ik vind het een hilarisch filmpje.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 23:51 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Los van hoe de rollen gedraaid zijn, als ik mijn Amerikaanse-politiek bril afzet en het vanuit de Nederlandse bril bekijk ... holy shit ... kun je je zoiets voorstellen hier?
Ja, ik moet er ook om lachen natuurlijk, helemaal hoe het nu zo in elkaar valt.quote:Op woensdag 24 juli 2024 00:20 schreef JAM het volgende:
[..]
Misschien iets voor lucky.tv. Ik vind het een hilarisch filmpje..
Dan was je eerdere post dus onjuist.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 21:55 schreef Repentless het volgende:
[..]
Nee, dat heeft hij zelf niet als reden opgegeven.
Thanks.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 21:24 schreef Leandra het volgende:
En zoals aan het begin van dit topic al geconcludeerd: hij zou vandaag weer uit isolatie mogen en hij is weer uit isolatie.
Dat hij nog niet weer topfit is na Covid is niet heel vreemd.
Nou ja, dat is nu een beetje het verhaal geworden, maar waarom zou dat niet kunnen? Normaal gezien is een president in deze tijd hard op weg met campagne voeren in plaats van een land besturen. Wellicht dat hem dit juist wat meer tijd en rust geeft om de dingen netjes af te ronden in plaats van - je weet hoe het gaat - 's ochtends daarnaartoe vliegen voor de een of andere rally, 's middags naar een fundraiser, 's avond een diner en dat dan maanden achter elkaar. Dat is slopend.quote:Op woensdag 24 juli 2024 01:46 schreef Za het volgende:
[..]
Thanks.
Ik had absoluut niet verwacht dat ze hem opnieuw zouden laten opdraven, en vind ook dat dat zou niet moet gebeuren, nog 6 maanden zijn termijn uitzitten, dat kan toch gewoon niet.
Maar blijkbaar heb ik het mis.
4 jaar lang videos zo verdraaien dat het lijkt alsof Biden een dementerende oude man is heeft zijn vruchten afgeworpen.quote:Op woensdag 24 juli 2024 01:46 schreef Za het volgende:
[..]
Thanks.
Ik had absoluut niet verwacht dat ze hem opnieuw zouden laten opdraven, en vind ook dat dat zou niet moet gebeuren, nog 6 maanden zijn termijn uitzitten, dat kan toch gewoon niet.
Maar blijkbaar heb ik het mis.
Denk dat velen hier sowieso nogal een verstoord beeld hebben van een president als een soort van alleenheerser die zo ongeveer eigenhandig alles doet.quote:Op woensdag 24 juli 2024 02:16 schreef JAM het volgende:
[..]
Nou ja, dat is nu een beetje het verhaal geworden, maar waarom zou dat niet kunnen? Normaal gezien is een president in deze tijd hard op weg met campagne voeren in plaats van een land besturen. Wellicht dat hem dit juist wat meer tijd en rust geeft om de dingen netjes af te ronden in plaats van - je weet hoe het gaat - 's ochtends daarnaartoe vliegen voor de een of andere rally, 's middags naar een fundraiser, 's avond een diner en dat dan maanden achter elkaar. Dat is slopend.
Dat gelul van dat die man nu opeens seniel en achterlijk zou zijn, daar trap ik niet zo in. Hij heeft een goed team om zich heen en weet prima te delegeren, toch? Wellicht een verademing dat hij de publieke aandacht even kan laten voor wat het is en zich gewoon op zijn werk kan richten.
Ik zou dit onthouden voor als het weer over Trump gaat, dan wil dit beeld namelijk nog wel eens overheersen.quote:Op woensdag 24 juli 2024 07:34 schreef Monolith het volgende:
[..]
Denk dat velen hier sowieso nogal een verstoord beeld hebben van een president als een soort van alleenheerser die zo ongeveer eigenhandig alles doet.
Mag je doen hoor, maar er zit natuurlijk een verschil tussen een president heeft geen enkele macht en een president doet alles zelf. Het belangrijkste punt is natuurlijk dat je mensen om je heen hebt om op terug te vallen als je zelf niets doet. Dat staat verder los van het feit dat je niet solistisch hele onverstandige acties kunt ondernemen. Dat laatste is het probleem van Trump, dat eerste hetgeen dat Biden wordt aangewreven.quote:Op woensdag 24 juli 2024 07:56 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik zou dit onthouden voor als het weer over Trump gaat, dan wil dit beeld namelijk nog wel eens overheersen.
Fakequote:
Right.quote:Historians say Biden’s withdrawal shows American democracy is working
Ik reageer op een net zo duf N=1 voorbeeld.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 16:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Oh ja, nou dan is het opgelost met je N=1 voorbeeld tegenover een hoop data (al dan niet uit Islamitische landen) die je tegenspreekt.
Mijn hemel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |