Oh wat gaaf! 🙏🏼🙏🏼 Dat maakt het dan zó bijzonder, omdat het echt iets zegt over wat hij voor hen betekende!quote:Op zondag 21 juli 2024 21:05 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Prachtig 🩷
Toen mijn opa overleed kwam het draaiorgel uit de binnenstad (Gouda) speciaal voor opa spelen toen de kist het kerkhof opreed... die mannen hadden zoveel meegemaakt samen en mijn opa heeft hem veel geleerd dat hij dat wilde doen... en ik heb niks met draaiorgels maar dat moment... dat vergeet ik nooit meer.
quote:Op zondag 21 juli 2024 20:51 schreef hilliebillie het volgende:
Wat mooi BE, die vaasjes met die bloemen![]()
Fijn dat jullie zo’n mooi afscheid hebben kunnen verzorgen voor haar!
En toen ik las over het tikken met die ballen door de leden van de kei de boule vereniging, toen schoten de tranen in m’n ogen even, wat een mooi gebaar!Ja, we zouden de 20e weg… de dag van de uitvaart. Maar goed, die hadden we zelf anders ook wel gecancelled.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We hadden als alternatief iets in Frankrijk geboekt en dat hebben we 2wk terug geannuleerd, het was overduidelijk dat het een kwestie van een paar weken was voor ze zou komen te overlijden hoewel ze daar zelf wat langer voor nodig had om zich daar aan over te geven.***
Oh ja ik ben ook ooit op een uitvaart geweest van iemand die in een blaasorkest zat. Normaal vind ik dat echt verschrikkelijk(e muziek). Maar zij speelden daar everlasting love, en dat was zo mooi !quote:Op zondag 21 juli 2024 21:05 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Prachtig 🩷
Toen mijn opa overleed kwam het draaiorgel uit de binnenstad (Gouda) speciaal voor opa spelen toen de kist het kerkhof opreed... die mannen hadden zoveel meegemaakt samen en mijn opa heeft hem veel geleerd dat hij dat wilde doen... en ik heb niks met draaiorgels maar dat moment... dat vergeet ik nooit meer.
quote:Op zondag 21 juli 2024 17:25 schreef BE het volgende:
[..]
Nou, ik hield het ook echt niet droog en schrok even want ik dacht 'ik moet zo nog', maar dat ging daarna gelukkig wel prima.
En ik doe het gewoon ook wel ook, want het is zo ontzettend mooi en ik ben er gewoon trots op dat we dit voor mijn moeder hebben kunnen doen.Het is echt heel mooi! En de setting met kaarsen ook.SPOILER: foto van de uitvaartkist met lathyrusjes eropOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wij zijn ook eerder teruggekomen van vakantie omdat ik ziek ben (geworden).quote:Op zondag 21 juli 2024 17:27 schreef Hupje het volgende:
Ik ben toch heftig verkouden deze week... Lekker, de laatste dagen op vakantieZojuist bij thuiskomst een corona test gedaan, maar die is negatief. Nu maar aan de hoestdrank en hopen dat het snel overgaat. Pfff.
Die zijn van mij en neem ik eig altijd mee. Deze of stompkaarsen. Veel crematoria hebben spuuglelijke olielampjes en er gaat wmb niks over echte kaarsen.quote:Op zondag 21 juli 2024 21:37 schreef amaranta het volgende:
[..]
Het is echt heel mooi! En de setting met kaarsen ook.
Zit je in Zuid Afrika?quote:Op zondag 21 juli 2024 21:51 schreef hilliebillie het volgende:
Ik snap dat je hem anders gecanceld zou hebben inderdaad. Als alles zo onzeker is of het door zou kunnen gaan dat is niet fijn. En zeker niet als je er de laatste momenten met je moeder niet zou kunnen zijn.
Wat vervelend gupje en amaranta, ziek op vakantie, hopelijke knappen jullie snel op!
Hier ook niet fit op vakantie. Vier dagen geleden begon man met een flinke verkoudheid en diarree. Dat ging een dag later weer oké. De dag daarna werd ik niet fit wakker, last van m’n maag/ darmen.
Vandaag nu dag 2. Hopelijk word ik morgen fitter wakker (en slaat het niet over naar de kinderen).
Wel gewoon alle dingen kunnen doen gelukkig, maar merk wel dat ik mezelf in de weg zit (en geen honger heb). Gisteren al op tijd naar bed. En nu plof ik ook zo in m’n voorverwarmde bedje (tis hier winter en we zitten in een safaritent).
👍🏻 ik ga volgend jaar in de paasvakantie. Ik heb familie in Zuid Afrika.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
Ookquote:Op zondag 21 juli 2024 17:11 schreef amaranta het volgende:
Ben ooit eens op een uitvaart geweest en op gegeven moment kreeg de overledene applaus, en dat ging echt tot in m’n botten. Ik heb zelden zo hard gehuild op een begrafenis.
quote:Op zondag 21 juli 2024 22:07 schreef LeSage het volgende:
BE, wat zijn prachtig zo met die bloemen
Oh, dat klinkt ook zo mooi zeg! 🩷🩷SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
@hilliebillie enjoy! Zo gaaf!
***
Goede reis. Wij rijden al 1,5 week rond in Zweden en hebben het heerlijkquote:Op maandag 22 juli 2024 07:17 schreef exode het volgende:
Beterschap voor de zieken. Ziek is nooit fijn maar op vakantie extra naar.
Wij gaan zo rijden, naar Kiel en dan vanavond de nachtboot naar Zweden. Ik ben nog steeds niet volledig fit en blij etc maar zo'n zin in de vakantie.
Dat is hier ook een favoriete plek van de mieren...quote:Op maandag 22 juli 2024 11:33 schreef Hupje het volgende:
Welkom thuisde mieren hebben hun intrek genomen in het putje van mijn droogmolen.
Of met een gasbranderquote:Op maandag 22 juli 2024 11:53 schreef Mushanga71 het volgende:
Aaah kak @:Hupje![]()
Kokend heet water eroverheen gooien. En als ze overal zitten, zoals tussen de tegels van een terraskun je het beste aaltjes bestellen.
Er zijn verschillende aaltjes tegen verschillende plagen. Ik heb de aaltjes tegen de taxuskever ook over het terras gekieperd en geen mier meer gezien.
Sinds de vorige behandeling ook geen slakken meer, trouwens
Ik kan me herinneren dat mijn opa dus ooit mierennesten heeft uit staat branden... vond dat echt fascinerend... en stiekem best heel cool... mja dat vind ik van de werking van zout op slakken ook nog steeds...quote:
Oei dat is best irritant. Heb ze gelukkig nog nooit gezienquote:Op dinsdag 23 juli 2024 09:48 schreef Vicky het volgende:
Mieren = bladluis en die wil ik niet op mijn planten.
Hier hebben we kakkerlakken 🤢🤢
Met een drupje afwasmiddel in het glas heb je geen folie meer nodig. Dat verandert de oppervlaktespanning en dan kunnen ze niet meer op het vocht staan.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 10:17 schreef Deepfreeze het volgende:
Hier ook mieren in de tuin. Alleen als ze weer eens naast de achterdeur zitten gaat er een poedertje van de action op. Dan zijn ze zo weer weg..
En 2 padden, Freddy en Fredje. De ene 6 cm, de ander 1,5. Die huppen vrolijk rond, al schrik me rot als ik onkruid sta te wieden en opeens opspringen, zij schrokken vast ook
En verder slakken, bladluis, bijen, mussen, jonge merels.. en dan hebben we een tuin van 25m2![]()
Enige nare is nu fruitvliegjes. Zowel in de groene container als in de keuken. Zonet maar een valletje gemaakt met fruit in een glaasje en een plastic folietje met gaatje erin erbovenop. Jammer genoeg komen er altijd wel weer nieuwe binnen.
De container ga ik regelmatig te lijf met een flinke dosis ardapquote:Op dinsdag 23 juli 2024 10:33 schreef Nijna het volgende:
Fruitvliegjes zijn irritant!
In de container mogen ze van mij wonen, gezellig samen met de maden, die vind ik wel smerig. Vooral als je dan de container bij de weg gaat zetten en al die maden eraf vallen (als je pech hebt op je hak.
Wij hebben een heleboel hommels in de tuin
Oh daar ga ik eens naar kijken... geen etensresten erin gooien helpt vast ook, maar dan heb ik ze in de grijze container vrees ikquote:Op dinsdag 23 juli 2024 11:17 schreef Troel het volgende:
[..]
De container ga ik regelmatig te lijf met een flinke dosis ardapScheelt heel veel last.
Bladluis valt hier altijd wel mee. Ik heb niet veel planten die in trek zijn. En bladluis trekt ook weer lieveheersbeestjes. Vorig jaar zaten ineens meerdere stengels van de braamstruik onder de luizen. Toen heb ik ze er wel even afgeveegd. Geen luis op m’n bramenquote:Op dinsdag 23 juli 2024 09:48 schreef Vicky het volgende:
Mieren = bladluis en die wil ik niet op mijn planten.
Hier hebben we kakkerlakken 🤢🤢
Helpt hier niks. Ik zet hem gerust een paar dagen open met mooi weer, maar vliegen blijft het. Hedera erin helpt ook niet. Voedsel in de grijze ga ik niet doen, want betaald.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 11:21 schreef Vanyel het volgende:
Gewoon een uurtje (of 2) open zetten als het niet regent. Vogels blij, jij blij, maden weg.
lelijke stickers op de ramen?quote:Op dinsdag 23 juli 2024 11:39 schreef oh-oh het volgende:
Kakkerlakken zal op vakantie zijn hoop ik toch?
Fruitvliegjes idd water , balsamino en een drupje Dreft, adios!
Ik heb voor vliegen van die lelijke stickers op de ramen, werkt ook als een tiet.
quote:Op dinsdag 23 juli 2024 12:37 schreef livelink het volgende:
[..]
Verboden voor vliegen.
[ afbeelding ]
Ze houden zich over het algemeen wel goed aan de regels.
Ja, Gran Canaria...quote:Op dinsdag 23 juli 2024 11:39 schreef oh-oh het volgende:
Kakkerlakken zal op vakantie zijn hoop ik toch?
Fruitvliegjes idd water , balsamino en een drupje Dreft, adios!
Ik heb voor vliegen van die lelijke stickers op de ramen, werkt ook als een tiet.
In de kamer, zijn op Gran Canariaquote:Op dinsdag 23 juli 2024 11:24 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Bladluis valt hier altijd wel mee. Ik heb niet veel planten die in trek zijn. En bladluis trekt ook weer lieveheersbeestjes. Vorig jaar zaten ineens meerdere stengels van de braamstruik onder de luizen. Toen heb ik ze er wel even afgeveegd. Geen luis op m’n bramen.
Kakkerlakken zijn wel naar om te hebben. Echt in huis ook?
Ah ja, daar komt het wel vaker voor dan in NL. Maar in je hotelkamer is toch niet tof!quote:
Wij hebben voor de groene bak speciale zakken tegen maden.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 16:02 schreef Mushanga71 het volgende:
Ik heb nog nooit de kliko schoongemaakt![]()
![]()
Ben nu in een krijspaleis waar ze ook racen. Mijn hoofd doet wiehoowiehoowiehoo
Gekrijs viel mee maar die raceauto'squote:Op dinsdag 23 juli 2024 16:54 schreef Nijna het volgende:
Beterschap @:Ynske
@:Mushanga71 een krijspaleis is echt mijn nachtmerrie
azijn met wat afwasmiddel in een bakje is hier het tovermiddel gebleken tegen fruitvliegjes. In no time zitten ze daar allemaal in.quote:Op dinsdag 23 juli 2024 11:15 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Met een drupje afwasmiddel in het glas heb je geen folie meer nodig. Dat verandert de oppervlaktespanning en dan kunnen ze niet meer op het vocht staan.
klinkt niet echt milieuvriendelijk, of valt dat mee?quote:Op dinsdag 23 juli 2024 11:17 schreef Troel het volgende:
[..]
De container ga ik regelmatig te lijf met een flinke dosis ardapScheelt heel veel last.
Ja olijfolie koop ik altijd duur, anders is het gezonde effect ook wel weg idd.quote:Op woensdag 24 juli 2024 10:30 schreef trui het volgende:
oja dat is hier ook wel eens gebeurd, LeNeHe. Huuu!
dat doet me trouwens denken aan die aflevering van Keuringsdienst van Waarde over olijfolie, die hebben wij toevallig van de week bekeken (is van vorig jaar al geloof ik). Ik was best geschokt over wat hier in de supermarkt verkocht wordt als 'mild' en 'classico', en zogenaamd 'geschikt voor baken en braden', terwijl dat dus eigenlijk een heel slechte kwaliteit olie is die gemaakt is uit olijven die niet mogen worden gebruikt voor 'echte olijfolie', namelijk olijven die al te vroeg op de grond gevallen zijn en daardoor aan het rottenzijn /vol wormpjes zitten. Op zich ergens goed dat dat nog benut wordt, maar in Italië /Spanje gebruiken ze dat alleen als lampen-olie, en hier wordt het na allerlei chemische processen (bleken bijv) nog verkocht als 'geschikt om te verhitten' En 't smaakt dus ook helemaal niet meer naar olifjolie. Ik vond 't een eye-opener!
Kijk maar uit. Voor je het weet word je gebetenquote:Op woensdag 24 juli 2024 10:42 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb tegenwoordig overal vleesetende planten staan, ook nergens meer last van.
Het is ongediertespray. Het is waarschijnlijk net zo milieuvriendelijk als veel andere optiesquote:Op woensdag 24 juli 2024 10:34 schreef trui het volgende:
[..]
klinkt niet echt milieuvriendelijk, of valt dat mee?
Fixed that for youquote:Op woensdag 24 juli 2024 10:47 schreef Troel het volgende:
[..]
Het is ongediertespray. Het is waarschijnlijk net zo milieuonvriendelijk als veel andere opties
Dank, maar ik gok dat dat al wel duidelijk wasquote:
Ik probeer daar waar het kan wel rekening te houden met dingen, maar in het geval van de groenbak, dat ding is hier gewoon zo ontzettend ranzig. We hebben nu een klein bakje voor binnen, wat met name gebruikt wordt voor koffieprut. Ik drink geen koffie en eigenlijk breng ik al mijn groenspul meteen naar de groenbak. Maar er is ook niet echt een mogelijkheid om het ding hier fatsoenlijk schoon te maken en mijn vriend gaat het zeker niet doen. En als ik dan moet kiezen tussen elke keer over mijn nek gaan of iets wat het voor mij oplost om in ieder geval niet over mijn nek te gaan, dan graag dat laatste.quote:Op woensdag 24 juli 2024 11:13 schreef oh-oh het volgende:
niks wat azijn en kokend water niet schoon kan krijgen, ik spoel mijn kleine gft bak indien nodig gewoon met kokend water , geen sopje niks.
Maar ik heb me wel voorgenomen me iets minder druk te maken om de planeet hoor.
Mijn zus heeft het te druk om zich daar bezig mee te houden zegt ze altijd, die recycelt ook niks en vliegt tig keer per jaar de planeet over met het hele gezin, ik heb geen kinderen en ik maak me wel druk om zulke dingen, het klopt toch niet helemaal
het stomme is dat die slechte hier voor meer geld in de supermarkt ligt dan de extravierge.. dus duur zegt niet alles!quote:Op woensdag 24 juli 2024 10:36 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja olijfolie koop ik altijd duur, anders is het gezonde effect ook wel weg idd.
Brrr.
Oh ja maar ik heb nog nooit niet extravierge olijfolie gekocht thb.quote:Op woensdag 24 juli 2024 15:33 schreef trui het volgende:
[..]
het stomme is dat die slechte hier voor meer geld in de supermarkt ligt dan de extravierge.. dus duur zegt niet alles!
https://www.citrussebastia.nl/olijfolie-priorat-natur/quote:Op woensdag 24 juli 2024 15:50 schreef Phaidra het volgende:
Ik heb nu al een aantal jaar olijfolie van GreenLand. Die is zo ontzettend lekker!
[ afbeelding ]
Het is een Grieks merk dat via een stichting werd geïmporteerd om boeren een eerlijke prijs te kunnen garanderen. Helaas was de olijfoogst afgelopen jaar zo slecht, dat de prijzen de pan uit rezen. De stichting is er toen mee gestopt, omdat het importeren meer geld zou kosten dan het zou opleveren. Ik heb nog een paar flessen staan, maar wat daarna??
Thanks! Ik heb me aangemeld voor updates als het seizoen start. Proberen kan altijd!quote:Op woensdag 24 juli 2024 16:20 schreef Elleska het volgende:
[..]
https://www.citrussebastia.nl/olijfolie-priorat-natur/
Deze? nog niet het juiste seizoen
Zelf nog geen ervaring mee maar de mandarijnen van daar zijn een aanrader.
deed @Lucky_Strike niet zoiets?quote:Op woensdag 24 juli 2024 15:50 schreef Phaidra het volgende:
Ik heb nu al een aantal jaar olijfolie van GreenLand. Die is zo ontzettend lekker!
[ afbeelding ]
Het is een Grieks merk dat via een stichting werd geïmporteerd om boeren een eerlijke prijs te kunnen garanderen. Helaas was de olijfoogst afgelopen jaar zo slecht, dat de prijzen de pan uit rezen. De stichting is er toen mee gestopt, omdat het importeren meer geld zou kosten dan het zou opleveren. Ik heb nog een paar flessen staan, maar wat daarna??
lekker! ik bestel af en toe een aardige voorraad bij Fattoria LaVialla (een agriturismo in Toscane die ook zelf van alles produceren en verkopen).quote:Op woensdag 24 juli 2024 15:58 schreef oh-oh het volgende:
Via de familie Jelies bestellen van hun eigen bomen in Spanje bv.
Ik heb twee vriendinnen die volgend jaar olie gaan persen daar, dan bestel ik lekker bij hun.
Twee flessen per jaar denk ik, en ik gebruik het best veel.
die ga ik ook opslaan, thanks!quote:Op woensdag 24 juli 2024 16:20 schreef Elleska het volgende:
[..]
https://www.citrussebastia.nl/olijfolie-priorat-natur/
Deze? Helaas nog niet het juiste seizoen
Zelf nog geen ervaring mee maar de mandarijnen van daar zijn een aanrader.
Ja ik hoop dat ze er eens mee opschieten, ze zijn er al jaren mee bezigquote:Op woensdag 24 juli 2024 16:52 schreef trui het volgende:
[..]
lekker! ik bestel af en toe een aardige voorraad bij Fattoria LaVialla (een agriturismo in Toscane die ook zelf van alles produceren en verkopen).
Google eens op taxuskever? Die komen tevoorschijn als het donker is en nemen hapjes uit de bladeren. Dat is het ergste niet, de larven ervan vreten de wortels op waardoor je planten doodgaan. Trek je gewoon een wortelloos steeltje uit de aardequote:Op woensdag 24 juli 2024 15:45 schreef Vicky het volgende:
2x maden gehad. 1x kropen ze echt overal. Waren er 100en. 2e keer waren ze nog ieniminie en kon ik ze snel weghalen.
Wij hebben van die vieze zwarte torren in de tuin. Die vreten echt aan alle bladeren, komen als het donkerder wordt. Geen idee wat ik daar aan kan doen.
Ik koop even geen olijfolie meer tenzij echt nodig voor een maaltijd. Bijna 9 euro voor een liter.. niet grappig.
Bah.. nog een paar uurtjes en dan is de heerlijke vakantie weer voorbij.
T heeft een paar keer wat traantjes moeten laten, ze wil echt niet naar huis.
Mijn tip is om gewoon een goedkoop matras te nemen. Mijn dochters hebben de oude matrassen van m’n zus gekregen, die ze toevallig net ging vernieuwen. Ondertussen zijn beide matrassen al 2 tot 5 keer ondergespuugd en een keer een wond die was gaan bloeden, dus heel blij dat we deze hebben. Als ze naar de middelbare gaan krijgen ze een goede nieuwe. Gezien het model bed dat jullie uitzoeken gaan jullie ook tzt weer voor een ander bed, dus ik zou nu voor een goedkope matras gaan, en dan pas voor een kwaliteitsmatras.quote:Op woensdag 24 juli 2024 16:54 schreef MaJo het volgende:
Vraagje. We hebben een grote jongensbed op het oog voor Aapie (deze) maar ik blijf nu hangen op een goed matras. Ik las iets over niet te zacht, vocht doorlatend etc. Iemand advies? Als er teveel opties zijn zie ik door de bomen het bos niet meer en haak ik af. Zo ben ik inmiddels 3 weken verder dus ik dacht laat ik maar eens advies vragen![]()
Die jaquote:Op woensdag 24 juli 2024 17:09 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Google eens op taxuskever? Die komen tevoorschijn als het donker is en nemen hapjes uit de bladeren. Dat is het ergste niet, de larven ervan vreten de wortels op waardoor je planten doodgaan. Trek je gewoon een wortelloos steeltje uit de aarde![]()
Ze zijn te bestrijden met aaltjes. Dat doe ik nu 1 a 2x per jaar en heb het redelijk onder controle.
Dat zijn etterbakbeestenquote:
Thnxquote:Op woensdag 24 juli 2024 17:37 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Dat zijn etterbakbeesten![]()
Heb je een linkje gestuurd.
Dan heb ik het verkeerd begrepen. Dacht dat jij ook zulke connecties hadquote:
Ik verkoop producten aan streekwinkels dus het is wel wat in die richting. Maar helaas importeer ik geen goddelijke Griekse producten. Ik zou er wel raad mee wetenquote:Op woensdag 24 juli 2024 21:02 schreef Troel het volgende:
[..]
Dan heb ik het verkeerd begrepen. Dacht dat jij ook zulke connecties had
Jaaaaaa heerlijk spul hebben diequote:Op woensdag 24 juli 2024 16:52 schreef trui het volgende:
[..]
lekker! ik bestel af en toe een aardige voorraad bij Fattoria LaVialla (een agriturismo in Toscane die ook zelf van alles produceren en verkopen).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |