Nee.quote:
Ja, maar er is nu op hem geschoten. Net zoals zwarten worden beschoten. Dat schept toch een band?quote:Op zondag 14 juli 2024 14:38 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Que? Zwarte stemmers gaan op Trump stemmen omdat een blanke man op Trump schiet? Die logica volg ik niet.
Meh, Amerikaanse kiezers die snappen wat Trump doet en wil doen zijn dun gezaaid bij zijn aanhang, de miljarden aan belastingverlaging voor miljardairs is ze ook compleet ontgaan net als het feit dat hij de economie in de puin had geholpen voor Covid.quote:Op zondag 14 juli 2024 14:39 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee.
Ik geloof er ook geen bal van. Met z'n fantastische plan voor 2025 willen hij en z'n clan oa. gewoon overtime pay afschaffen.
Ik denk niet dat amerikanen die wel nadenken daar trek in hebben.
Hmm...ik betwijfel het maar hey, iedereen heeft een mening.quote:Op zondag 14 juli 2024 14:41 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ja, maar er is nu op hem geschoten. Net zoals zwarten worden beschoten. Dat schept toch een band?
Zwarte mensen hebben nogal ervaring met neergeschoten politieke leiders, en wellicht dat die sympathie overslaat naar een rabiate racist, puur en alleen omdat hij nu ook een slachtoffer van een aanslag is?quote:Op zondag 14 juli 2024 14:38 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Que? Zwarte stemmers gaan op Trump stemmen omdat een blanke man op Trump schiet? Die logica volg ik niet.
quote:Op zondag 14 juli 2024 14:41 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ja, maar er is nu op hem geschoten. Net zoals zwarten worden beschoten. Dat schept toch een band?
Natuurlijk, maar je zegt het goed: zijn aanhang. Die gingen toch wel al op hem stemmen.quote:Op zondag 14 juli 2024 14:42 schreef Tijger_m het volgende:
Meh, Amerikaanse kiezers die snappen wat Trump doet en wil doen zijn dun gezaaid bij zijn aanhang,
Ik beoordeel Trump in zijn rol als President, niet met wie hij genikkerd heeft op de basisschool.quote:Op zondag 14 juli 2024 14:35 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
OK, ik spel het wel uit: Jouw goudeerlijke Trump heeft zoveel partijen gedupeerd, ook ruim vóór 2000, dat hij of zijn advocaten inmidddels al 4 decennia lang de deur platlopen bij verschillende amerikaanse gerechtshoven. Dan zou je eens in overweging kunnen nemen of er, misschien, strikt gesproken, sprake is van een patroon dat wijst op een niet al te integere inborst.
De reactie van Trump vind ik vrij normaal eigenlijk ja. Je rolt uiteraard met je ogen als hij het over god heeft. Maar hij houdt het toch onkarakteristiek netjes.quote:
Tussen zijn knikker tijd en presidentschap zit ook nog 45 jaar geschiedenis.quote:Op zondag 14 juli 2024 14:56 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Ik beoordeel Trump in zijn rol als President, niet met wie hij genikkerd heeft op de basisschool.
Alsof Trump dat zelf geschreven heeft.quote:
Walgelijke reactie van die Trumpers. De dems reageren toch een stuk civieler. Ongekend dat Amerika. Met de sympathie die ze nu zullen krijgen, acht ik de kans groot dat ze de verkiezingen winnen. Dan heb je dus dit soort kinderachtige maar ook gevaarlijke gekken die aan de knoppen draaien.quote:Op zondag 14 juli 2024 14:49 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Een dagje of zo de spotjes een beetje inhouden is wel zo netjes, maar fuck it, deze beelden moet Team Biden gewoon gaan gebruiken vanaf maandag.
Het gaat mij dan ook om de reactie van 'die lui in Arizona', niet om die van Trump.quote:Op zondag 14 juli 2024 14:59 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
De reactie van Trump vind ik vrij normaal eigenlijk ja. Je rolt uiteraard met je ogen als hij het over god heeft. Maar hij houdt het toch onkarakteristiek netjes.
Die lui in Arizona zijn denk ik iets meer gelovig dan Trump.
Zou dat echt zo zijn? Een man die zijn echtgenote bedriegt met een porno actrice?quote:Op zondag 14 juli 2024 15:04 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het gaat mij dan ook om de reactie van 'die lui in Arizona', niet om die van Trump.
Zoals ik vanochtend al schreef: voor het christenfundamentalistische deel van zijn aanhang is dit het bewijs dat hij door God gezonden is.
Dat is verontrustend.
Dat is een vrij gebruikelijke tekst bij tegenspoed. Bij rouw, maar ook bij ziekte e.d. Ik heb ook wel kaartjes met die tekst verstuurd, 2 weken geleden nog. Meer zou ik er niet achter zoeken.quote:
Dat moet je er niet in lezen. Deze tekst gaat juist over dat je in tegenspoed God nodig hebt en Hij bij je is, niet dat je zelf God bent.quote:Op zondag 14 juli 2024 15:04 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het gaat mij dan ook om de reactie van 'die lui in Arizona', niet om die van Trump.
Zoals ik vanochtend al schreef: voor het christenfundamentalistische deel van zijn aanhang is dit het bewijs dat hij door God gezonden is.
Dat is verontrustend.
Want. Alsof die ooit op biden zouden stemmen, ongeacht.quote:Op zondag 14 juli 2024 15:04 schreef KoosVogels het volgende:
Zoals ik vanochtend al schreef: voor het christenfundamentalistische deel van zijn aanhang is dit het bewijs dat hij door God gezonden is.
Dat is verontrustend.
Heb je weleens geschoten? Het is lastig hoor iemands oor te schampen van zo’n afstand. Lolquote:Op zondag 14 juli 2024 13:31 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
De peilingen zeggen niets op dit moment
Trump is 1 van de meest gehate personen op deze aardbol Dat een seniele gek als biden het zelfs van trump kon winnen zegt al genoeg.
De schutter is sowieso iemand met een psychische afwijking die helemaal gehersenspoeld is om deze actie uit te voeren. Waarschijnlijk met beloftes voor miljoenen voor zijn familie. We zullen het nooit weten want hij is dood.
Vraag je af waarom die kogels in zijn oren kwamen en niet in zijn hoofd, Die kogels zijn gewoon geschampt
kijk goed naar de beelden en hoe trump zijn hoofd houdt hij lijkt bewust zijn hoofd in bepaalde posities te houden voor de schutter
waarom richt de man op zijn hoofd? hij had gewoon op zijn romp kunnen richten dan was het sowieso klaar en was de raak kans vele malen groter om het doel te bereiken
Daar gaat het ook niet om. Dat sektarische, extreem-religieuze sfeertje in de Trump-hoek is eng en ongezond.quote:Op zondag 14 juli 2024 15:16 schreef ExTec het volgende:
[..]
Want. Alsof die ooit op biden zouden stemmen, ongeacht.
Kom op, jij weet ook best dat een deel van zijn aanhang Trump beschouwt als de second coming.quote:Op zondag 14 juli 2024 15:12 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat moet je er niet in lezen. Deze tekst gaat juist over dat je in tegenspoed God nodig hebt en Hij bij je is, niet dat je zelf God bent.
Ja, en in ander nieuws: bomen zijn van hout, water is nat, vuur is heet.quote:Op zondag 14 juli 2024 15:24 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Daar gaat het ook niet om. Dat sektarische, extreem-religieuze sfeertje in de Trump-hoek is eng en ongezond.
Dan is het voor Trump wel verloren. Denk niet dat hij zich vaak tot god keert. Thanks voor de uitleg trouwens zo las ik hem niet.quote:Op zondag 14 juli 2024 15:12 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat moet je er niet in lezen. Deze tekst gaat juist over dat je in tegenspoed God nodig hebt en Hij bij je is, niet dat je zelf God bent.
Dat weet ik niet, ik ben het in elk geval ook in de 4 christelijke Amerikaanse nieuwsbrieven waar ik op ben geabonneerd nog nooit tegen gekomen. Dat er niemand zo gek is durf ik niet te zeggen, dat het er hooguit een paar zijn wel.quote:Op zondag 14 juli 2024 15:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kom op, jij weet ook best dat een deel van zijn aanhang Trump beschouwt als de second coming.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |