SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 11 juli 2024 18:45 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Leo is terug om dit seizoen zijn echte doorbraak te beleven.
Breed gedragen genotquote:Zijn eventuele komst wordt bij Feyenoord intern breed gedragen.
Alles om de speler en aanhang goed te laten voelen, zodat ie zich volledig op Feyenoord kan richten, dat is wel zo slim. Dat is volgens mij wel eens behoorlijk anders geweest en dan kunnen spelers zich niet verder ontwikkelen of in ieder geval moeilijk.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 20:12 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Eigenlijk bizar, maargoed, als het werkt
Zou mijn werkgever nog wat van kunnen leren
Wel leuk hoe viesmad veel mensen zijn over deze naam. Als onze godenscouting er vertrouwen in heeft dan heb ik dat ook.quote:Op donderdag 11 juli 2024 22:20 schreef hhh38 het volgende:
[ x ]
[..]
Breed gedragen genot
Kan me verder weinig van die gast herinneren bij Emmen
Het enige probleem wat ik ermee heb is dat als je scout in een grote competitie in principe iedere andere club toegang heeft tot goede data en beelden van de speler. En de betere Italiaanse clubs zullen hem sowieso kennen. Dat ie naar Feyenoord zou kunnen ipv een Atalanta, Lazio, Roma oid maakt me dan achterdochtigquote:Op donderdag 11 juli 2024 22:30 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Wel leuk hoe viesmad veel mensen zijn over deze naam. Als onze godenscouting er vertrouwen in heeft dan heb ik dat ook.
Zou alleen wel jammer zijn als Zechiel straks weer 3e keus is en amper aan spelen toe komt. Dit moet toch wel het jaar van de definitieve doorbraak worden.
Maar in het artikel staat nou net letterlijk dat o.a. Lazio hem ook wil hebben.quote:Op donderdag 11 juli 2024 22:38 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het enige probleem wat ik ermee heb is dat als je scout in een grote competitie in principe iedere andere club toegang heeft tot goede data en beelden van de speler. En de betere Italiaanse clubs zullen hem sowieso kennen. Dat ie naar Feyenoord zou kunnen ipv een Atalanta, Lazio, Roma oid maakt me dan achterdochtig
PSV ook.quote:Op donderdag 11 juli 2024 22:39 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Maar in het artikel staat nou net letterlijk dat o.a. Lazio hem ook wil hebben.
Ook wel vrij weinig gespeeld daar bij Bologna of als invaller.quote:Op donderdag 11 juli 2024 22:38 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het enige probleem wat ik ermee heb is dat als je scout in een grote competitie in principe iedere andere club toegang heeft tot goede data en beelden van de speler. En de betere Italiaanse clubs zullen hem sowieso kennen. Dat ie naar Feyenoord zou kunnen ipv een Atalanta, Lazio, Roma oid maakt me dan achterdochtig
Ik herriner mij nietsquote:Op donderdag 11 juli 2024 22:20 schreef hhh38 het volgende:
Kan me verder weinig van die gast herinneren bij Emmen
Ik vind het juist na het ‘live’ zien nog lelijker dan gedachtquote:Op vrijdag 12 juli 2024 11:04 schreef Haringkop het volgende:
Bij nader inzien vind ik dat zwarte vlak op de rug toch minder storend.
quote:Op vrijdag 12 juli 2024 09:59 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
95 euro nu zelfs, en die pro shirts voor 140 euro
Ik word wel een beetje moe van Pietertje die steeds zo opzichtig loopt te leuren met het sponsoren van Feyenoord.quote:
Inderdaad. Als je steeds zo opzichtig bezig bent had je geen woorden maar daden moeten doen en gewoon zelf gaan sponsoren ipv steeds zo loopt te slijmenquote:Op vrijdag 12 juli 2024 12:42 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik word wel een beetje moe van Pietertje die steeds zo opzichtig loopt te leuren met het sponsoren van Feyenoord.
Pietertje is een supporter en doet dat allemaal best op een LUDIEKE manierquote:Op vrijdag 12 juli 2024 12:42 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik word wel een beetje moe van Pietertje die steeds zo opzichtig loopt te leuren met het sponsoren van Feyenoord.
Kick Out Pieter Zwartquote:Op vrijdag 12 juli 2024 12:42 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik word wel een beetje moe van Pietertje die steeds zo opzichtig loopt te leuren met het sponsoren van Feyenoord.
Daar word ik nou zo vreselijk moe van.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:04 schreef Scrummie het volgende:
Mensen worden tegenwoordig wel heel snel ergens moe van.
Boos.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:45 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Ik geef @:onlogisch nooit gelijk, parodie op een mod enzo
Is dat niet altijd Saalfelden?quote:Op vrijdag 12 juli 2024 14:21 schreef Haringkop het volgende:
Is er eigenlijk al bekend waar Feyenoord dit jaar in Oostenrijk het trainingskamp heeft? Ik had al even gezocht maar kon het niet vinden.
Neem aan dat er nog wel een linksback komt eigenlijk, helemaal als Lopez vertrekt die weg wil.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 15:02 schreef snabbi het volgende:
Ik neem aan dat het plan is dat Smal speelt tot Hartman terug komt?
Ik hoop het wel, al zie ik ze ook aan om Hancko links te zetten (hopen dat ie blijft) en dan beelen/trauner/mitchell centrum neer te zetten.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 15:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Neem aan dat er nog wel een linksback komt eigenlijk, helemaal als Lopez vertrekt die weg wil.
Ik denk dat een Candalaria prima de 3e linksback kan zijn achter Hartman en Smal. En je hebt een Hancko ook nog om mee te schuiven. Er is echt totaal geen noodzaak om nog een linksback te halen, ook niet als Lopez vertrekt.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 15:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Neem aan dat er nog wel een linksback komt eigenlijk, helemaal als Lopez vertrekt die weg wil.
Ik ga er maar even voor het gemak vanuit dat Hancko vertrekt. Lopez en Smal kunnen allebei niet verdedigen dus dan moet er wel wat bij.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 15:12 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik denk dat een Candalaria prima de 3e linksback kan zijn achter Hartman en Smal. En je hebt een Hancko ook nog om mee te schuiven. Er is echt totaal geen noodzaak om nog een linksback te halen, ook niet als Lopez vertrekt.
De laatste jaren wel ja, maar wellicht wil Priske hier al z'n stempel doordrukken.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 14:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Is dat niet altijd Saalfelden?
Kan het ook niet vinden inderdaad
In het nieuwe systeem hoeft de linksback ook niet zo goed te kunnen verdedigen.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 15:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ga er maar even voor het gemak vanuit dat Hancko vertrekt. Lopez en Smal kunnen allebei niet verdedigen dus dan moet er wel wat bij.
Als hij zelf nou gewoon de portemonnee had getrokken.quote:
quote:De 6-jarige Iniesta de Bie maakt een bijzondere overstap. Het voetballertje van voetbalclub Prinses Irene uit Nistelrode speelt komend seizoen in de jeugd van topclub Feyenoord.
Iniesta, vernoemd naar voetballer Andr้s Iniesta, speelde afgelopen seizoen in Prinses Irene JO8-1, het team van jongens tot acht jaar. In dat team waren de andere kinderen al een jaar ouder dan hem. Dat nam niet weg dat De Bie blijkbaar positief opviel.
Volgens Prinses Irene hadden naast Feyenoord ook andere clubs interesse in Iniesta. “Na enkel stages, wilde PSV hem graag hebben. Ajax had hem ook in het vizier, toen ze hem zagen voetballen tijdens een toernooi in Amsterdam. Ajax heeft echter het beleid dat ze in principe alleen maar kinderen scouten in een straal van vijftig kilometer rond Amsterdam. Dit kwam Feyenoord ter ore, die hem ook op stage liet komen. Ook zij wilden graag dat hij daar kwam voetballen. Zijn ouders lieten hem zelf de keuze maken. Het talentje koos voor de Rotterdamse club”, schrijft de Nistelrodese club op haar website.
Feyenoord wilde het Nistelrodese talent blijkbaar zo graag hebben, dat de jongen voor de drie trainingen per week met een busje wordt opgehaald. Bij Feyenoord wordt Iniesta naar verluid getraind door de zoon van oud-voetballer Giovanni van Bronckhorst. Prinses Irene wenst Iniesta veel succes bij Feyenoord. "Mocht hij ooit het eerste elftal van Feyenoord halen, dan zal heel Nistelrode trots op hem zijn."
https://dtvnieuws.nl/nieu(...)rstap-naar-feyenoord
Ik weet eigenlijk niet wat ik nu het meest droevige onderdeel hiervan vind.quote:
Het laatste.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 00:54 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet wat ik nu het meest droevige onderdeel hiervan vind.
- De kansloos suggestieve titel
- Je kind daadwerkelijk Iniesta noemen
- Dat er (minimaal) 3 clubs achter zo’n 6-jarig ventje aan zitten
Noem het kind dan Andr่s inderdaad.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 00:54 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet wat ik nu het meest droevige onderdeel hiervan vind.
- De kansloos suggestieve titel
- Je kind daadwerkelijk Iniesta noemen
- Dat er (minimaal) 3 clubs achter zo’n 6-jarig ventje aan zitten
Jiskefet kan een Feyenoord versie doen van dezequote:Op zaterdag 13 juli 2024 07:11 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Noem het kind dan Andr่s inderdaad.
Typisch geval van een kind dat MOET voetballen van papa. Treurig.
Zijn achternaam is dan wel weer goud, ik zie van Kooten en de Bie zo die veel te gedreven drill vader spelen in Jos Verstappen stijl.
Het wachten is op een Van Persie Jansen.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 07:11 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Noem het kind dan Andr่s inderdaad.
Typisch geval van een kind dat MOET voetballen van papa. Treurig.
Zijn achternaam is dan wel weer goud, ik zie van Kooten en de Bie zo die veel te gedreven drill vader spelen in Jos Verstappen stijl.
Klopt jaquote:Op zaterdag 13 juli 2024 09:31 schreef Steven184 het volgende:
Vraagje: parkeerplaats P5C is toch tegenover het Shell station? Google Maps stuurt me naar parkeerplaats naast het Maasgebouw.
quote:Op vrijdag 12 juli 2024 15:37 schreef Divje het volgende:
Voor de mensen zonder Feyenoord ONE, morgen is de oefenwedstrijd te zien op tvl.be
https://www.tvl.be/nieuws(...)noord-en-racing-genk
Uur geleden werkte hij nog wel.quote:Sorry, deze video is momenteel niet beschikbaar. Probeer het later nog eens.
Blijven donerenquote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:35 schreef Zipportal het volgende:
[..]
[..]
Uur geleden werkte hij nog wel.
WOEDEND.
Hier doet hij het. Wel gare beeld kwaliteit. Zie Sauer. Allemaal strepen door het beeld. #WANBELEIDquote:
VPN gebruikenquote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:35 schreef Zipportal het volgende:
[..]
[..]
Uur geleden werkte hij nog wel.
WOEDEND.
Toch werkte het prima in het 1e seizoen met Slot. Maar je moet nu echt wel verder kijken. Een goede rechtsback kopen is wel handig. Nieuwkoop als backup is prima dan.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:15 schreef Pistolero het volgende:
Pedersen is nog steeds mokersnel maar kan ook nog steeds niet voetballen.
quote:Op vrijdag 12 juli 2024 12:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Pietertje is een supporter en doet dat allemaal best op een LUDIEKE manier
Laat gaan joh
Mwah, was enkel wel ok้ de tweede seizoenshelft van het kampioensjaar toen hij naast Geert kwam te staan in plaats van Trauner omdat je praktisch een linie hoger kon verdedigen, met zijn snelheid kon Pedersen zo veel tegenaanvallen er uit halen.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:17 schreef alopio het volgende:
[..]
Toch werkte het prima in het 1e seizoen met Slot. Maar je moet nu echt wel verder kijken. Een goede rechtsback kopen is wel handig. Nieuwkoop als backup is prima dan.
Als dat de reden was zou dit juist goed moeten gaan.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mwah, was enkel wel ok้ de tweede seizoenshelft van het kampioensjaar toen hij naast Geert kwam te staan in plaats van Trauner omdat je praktisch een linie hoger kon verdedigen, met zijn snelheid kon Pedersen zo veel tegenaanvallen er uit halen.
Dit is een fantasie opstelling en nog lang niet het strak georganiseerde klokkenspel van afgelopen seizoenen.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:28 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Als dat de reden was zou dit juist goed moeten gaan.
Ik vind het tactisch eigenlijk best prima staan, helemaal gezien de opstelling en het feit dat je pas net in de voorbereiding zit.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dit is een fantasie opstelling en nog lang niet het strak georganiseerde klokkenspel van afgelopen seizoenen.
Ja dat is ook waar, maar toen rendeerde hij prima. Komt wel tekort overigens maar hij was ook weer niet zo mokerslechtquote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mwah, was enkel wel ok้ de tweede seizoenshelft van het kampioensjaar toen hij naast Geert kwam te staan in plaats van Trauner omdat je praktisch een linie hoger kon verdedigen, met zijn snelheid kon Pedersen zo veel tegenaanvallen er uit halen.
Moet alleen nog even opletten in de tactische bespreking hoe de linkerkant van hun niet contstant open ligt.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:51 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Nieuwkoop gaat ongekend schroeien in PriskeBall.
Vandaag?quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:58 schreef onlogisch het volgende:
Forumgebruiker @:Pistolero grijpt vroeg naar de fles vandaag.
Dat vond ik een lange tijd wel maar vanaf het moment dat Slot hem alleen nog maar lekker liet rennen was het plots een ok้ speler. Het was gewoon ideaal voetballen voor Geert die kon inschuiven wat ie wilde en zich nooit zorgen hoefde te maken over de ruimtes die hij achter liet.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:46 schreef alopio het volgende:
[..]
Ja dat is ook waar, maar toen rendeerde hij prima. Komt wel tekort overigens maar hij was ook weer niet zo mokerslecht
Nog nooit van mijn leven ook maar ้้n druppel gedronken.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
@:pistolero lijkt mij geen drinker
Hooguit een slikker.
@onlogisch en ik zijn hier zeer trots opquote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:14 schreef Pistolero het volgende:
Nog nooit van mijn leven ook maar ้้n druppel gedronken.
Dat ben ik met je eens hoor. Ik zie in Nieuwkoop ook geen basisspeler. We moeten toch echt wen niveau hoger mikkenquote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat vond ik een lange tijd wel maar vanaf het moment dat Slot hem alleen nog maar lekker liet rennen was het plots een ok้ speler. Het was gewoon ideaal voetballen voor Geert die kon inschuiven wat ie wilde en zich nooit zorgen hoefde te maken over de ruimtes die hij achter liet.
Maar goed, Geert gaat weg, Priske wil tactisch anders spelen en ik vind Nieuwkoop een betere twaalfde man.
Bizar ook om dat in een oefenwedstrijd te doenquote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:47 schreef Pistolero het volgende:
Dat Genk is wel een tamelijk debiele schopploeg heh?
Verwacht niet te veel, Nieuwkoop heeft in principe een prima tweede seizoenshelft gedraaid naast Beelen en kan echt nuttig zijn. In de ideale situatie wordt in de loop van het seizoen Read je basisspeler daar, backs moet je zelf opleiden.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:35 schreef alopio het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens hoor. Ik zie in Nieuwkoop ook geen basisspeler. We moeten toch echt wen niveau hoger mikken
Als ze met deze pretopstellingen na 2 weken voorbereiding al dit op de mat weten te leggen gaan we nog wat beleven als straks iedereen weer terug en volledig ingespeeld is.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:50 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Alleen de verdedigende organisatie nog wat bijslijpen en we worden met twee vingers in de neus kampioen.
Je mist ook aardig wat verdedigers.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:50 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Alleen de verdedigende organisatie nog wat bijslijpen en we worden met twee vingers in de neus kampioen.
Moet eerlijk bekennen dat dit me wel vrolijk stemt, al zegt het eigenlijk nog helemaal niks.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:55 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Als ze met deze pretopstellingen na 2 weken voorbereiding al dit op de mat weten te leggen gaan we nog wat beleven als straks iedereen weer terug en volledig ingespeeld is.
Oh Brian.
Maar als je ze niet hebt moet je shoppen. Een goede back is o zo belangrijkquote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:53 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Verwacht niet te veel, Nieuwkoop heeft in principe een prima tweede seizoenshelft gedraaid naast Beelen en kan echt nuttig zijn. In de ideale situatie wordt in de loop van het seizoen Read je basisspeler daar, backs moet je zelf opleiden.
Het is zo’n beetje de makkelijkste positie om zelf op te leiden. Er is een reden dat we de afgelopen tien jaar vrijwel altijd met succesvolle zelf opgeleide backs spelen, en een hoop daarvan begonnen als middenvelder of waren zeker niet de grootste talenten uit hun lichting.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 15:02 schreef alopio het volgende:
[..]
Maar als je ze niet hebt moet je shoppen. Een goede back is o zo belangrijk
Misschien is dat het probleemquote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:14 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ook nog nooit iets geslikt trouwens.
Een Kuijt Vis vind ik dan leuker.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 10:31 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Het wachten is op een Van Persie Jansen.
Of Vos Vis (familielid die vernoemd is naar Henk)
Wie zijn deze twee?quote:
Ik kan me er nog wel iets van herinneren, in de Arena was aandeelhouders beloofd dat ze hun vaste stoel(en) ook tijdens het EK zouden krijgen, dat konden ze niet waar maken, toen werd er na een hoop gesteggel wel een soort van stoelen garantie gegeven maar niet op je eigen plek, voor de finale kon dat niet omdat de UEFA zelf teveel kaarten nodig had.quote:
Mja, aan de andere kant. Als ze per se nog een vervanger van Wieffer willen omdat ze Zerrouki en Zechiel (nog) niet goed genoeg vinden is dit wel een redelijke optie. Liever deze gozer een jaartje huren dan El Azzouzi voor jaren vastleggen. Dan kan Zechiel zich dit jaar nog een beetje in de luwte ontwikkelen.quote:Op maandag 15 juli 2024 10:05 schreef H.FR het volgende:
https://www.fr12.nl/trans(...)lsnog-naar-feyenoord
Ik zou zeggen kopen of helemaal niet doen.
Omdat ze ervoor gekozen hebben om het hele logo (dus inclusief tekst) te centreren en niet het logo zelf. Dat is lelijk, maar wel de gemaakte keus. Shirt van de dames ziet er beter uitquote:Op maandag 15 juli 2024 14:38 schreef jorienvdherik het volgende:
Waarom zit dat Media Markt logo ook niet in het midden bij de spelers?
Maar je stelt ook een jaar aan transferkosten uit, zo zorg je dat je niet in ้้n keer al je transfergeld uitgeeft. Mits het een goede speler is die je helpt weer CL te laten halen uiteraard, Misschien zie je een optie die te duur is (en misschien volgend jaar minder jaren op zijn contract heeft staan) en mindere opties die niet passen, dan kan een huur best gunstig zijn.quote:Op maandag 15 juli 2024 10:21 schreef Kerftminister het volgende:
Ik vind dat je echt alleen maar moet huren als het niet anders kan. Zie Minteh vorig jaar, die ben je nu ook kwijt en heb je niet direct een vervanger voor. Heb je gewoon een speler voor Newcastle zitten opleiden.
Maar op basis van twitter bericht zou geconcludeerd worden dat we wel meeprofiteren van de transfer. Dus je hebt een speler die je inzet in een bepaalde periode van een klasse die misschien niet te halen valt (of erg risicovol is in de prijsklasse), en blijkbaar krijg je wel een ontwikkelbonus die natuurlijk niet hetzelfde is als de transfersom, maar het risicoprofiel is ook anders.quote:Op maandag 15 juli 2024 10:21 schreef Kerftminister het volgende:
Ik vind dat je echt alleen maar moet huren als het niet anders kan. Zie Minteh vorig jaar, die ben je nu ook kwijt en heb je niet direct een vervanger voor. Heb je gewoon een speler voor Newcastle zitten opleiden.
quote:
Miljoen is natuurlijk een schijntje denk dat je 'm dan kosteloos gehuurd hebt zo'n beetje.quote:Op maandag 15 juli 2024 22:50 schreef snabbi het volgende:
[..]
Maar op basis van twitter bericht zou geconcludeerd worden dat we wel meeprofiteren van de transfer. Dus je hebt een speler die je inzet in een bepaalde periode van een klasse die misschien niet te halen valt (of erg risicovol is in de prijsklasse), en blijkbaar krijg je wel een ontwikkelbonus die natuurlijk niet hetzelfde is als de transfersom, maar het risicoprofiel is ook anders.
[..]
Hij heeft uiteindelijk wel een flinke sportieve waarde gehad. Je kan dan beter zo’n speler halen dan 15 miljoen neerleggen voor het gehandicapte Britse neefje van Ruben Schaken. Maar ideaal is huren natuurlijk nooitquote:Op maandag 15 juli 2024 23:49 schreef Wotte het volgende:
[..]
Miljoen is natuurlijk een schijntje denk dat je 'm dan kosteloos gehuurd hebt zo'n beetje.
Opzich kan je prima basisspelers die anders onhaalbaar zijn huren. Maar de leeftijdscategorie van Minteh moet eigenlijk het beleg op het brood zijn in het verdienmodel.
Je weet natuurlijk bij voorbaat nooit helemaal zeker of het 't gehandicapte neefje van Ruben Schaken is.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 06:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij heeft uiteindelijk wel een flinke sportieve waarde gehad. Je kan dan beter zo’n speler halen dan 15 miljoen neerleggen voor het gehandicapte Britse neefje van Ruben Schaken. Maar ideaal is huren natuurlijk nooit
Dat is ook gedaan, maar Newcastle kaapte die deal en bood hem later te huur aan.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 07:52 schreef Wotte het volgende:
[..]
Je weet natuurlijk bij voorbaat nooit helemaal zeker of het 't gehandicapte neefje van Ruben Schaken is.
Denk dat je al met al gewoon moet proberen die Minteh al te scouten in Denemarken.
Wat een teringleijers zeg.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 07:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is ook gedaan, maar Newcastle kaapte die deal en bood hem later te huur aan.
Tsja, zo'n Newcastle legt gewoon lachend 8 miljoen neer voor een jongen die net een half jaartje profvoetbal speelt.quote:
Stoor Dennis aub niet tijdens het koken.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 08:23 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Waar blijft de volgende soap.
Dit duurt mij allemaal veel te lang @:Dennis
Die Mislintat zag er ook wel wat uit als de lokale alcoholist die als eerste klant binnen strompelde voor halve liters Pitt bier. Forbs had niet eens professioneel voetbal gespeeld.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 08:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Tsja, zo'n Newcastle legt gewoon lachend 8 miljoen neer voor een jongen die net een half jaartje profvoetbal speelt.
(dat is overigens nog steeds de helft van wat Ajax heeft neergelegd voor het gehandicapte Britse neefje van Ruben Schaken, maar dit geheel terzijde).
Proostquote:Op dinsdag 16 juli 2024 18:41 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik moet niet posten op vakantie
Ik drink er nog eentje op onze club
Koreaantje, @KingRoland haalt alvast een seizoenskaart dus. Speelde voorheen bij FC Dengue en nu dus bij Stoke, ik ben benieuwdquote:
Japanners en Koreanen vrienden?quote:Op dinsdag 16 juli 2024 21:40 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Vriendje voor Ueda.
Allemaal PART OF THE PLAN
quote:Op dinsdag 16 juli 2024 22:07 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Onze jongens denken niet in hokjes.
Er is nog heel veel haat in Korea jegens Japan voor de bezetting 1910-1945. Vorig jaar nog rechtszaak over compensatie van dwangarbeiders geweest.quote:
Dikke boeien.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 22:14 schreef Steven184 het volgende:
[..]
[..]
Er is nog heel veel haat in Korea jegens Japan voor de bezetting 1910-1945. Vorig jaar nog rechtszaak over compensatie van dwangarbeiders geweest.
Waarquote:Op dinsdag 16 juli 2024 22:19 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dikke boeien.
Israel en Iran ging ook niet samen.
Toch waren Marciano en Alireza DIKKE vriendjes.
Zolang hij de Klassieker maar haalt.quote:
Iran is dan ook het liefste volk op de wereld. Een van mijn maten heeft op vakantie in Iran zich ook wel eens als Israeli voor gedaan, puur om te kijken wat voor reacties hij kreeg. Alleen maar vriendelijkquote:Op dinsdag 16 juli 2024 22:19 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dikke boeien.
Israel en Iran ging ook niet samen.
Toch waren Marciano en Alireza DIKKE vriendjes.
Dit seizoen viel wel mee toch? Heeft maar 3 ED wedstrijden gemist. En totaal 44 wedstrijden gespeeld.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 22:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zolang hij de Klassieker maar haalt.
Goede nieuws is dat Timber zo goed als zeker blijft. Wel echt veel blessures gehad afgelopen anderhalf jaar, pfoe. Alhoewel redelijk veel pech.
Waarom zou je dat uberhaupt doen.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 22:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Iran is dan ook het liefste volk op de wereld. Een van mijn maten heeft op vakantie in Iran zich ook wel eens als Israeli voor gedaan, puur om te kijken wat voor reacties hij kreeg. Alleen maar vriendelijk
Valt wel mee inderdaad, dacht dat het meer was, maar vooral de laatste maanden dus.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 22:51 schreef CR7 het volgende:
[..]
Dit seizoen viel wel mee toch? Heeft maar 3 ED wedstrijden gemist. En totaal 44 wedstrijden gespeeld.
Nieuwsgierigheid, of ze dan ook nog vriendelijk zouden zijn als je van een ‘fout’ land komt, als je naar Iran gaat moet je sowieso avontuurlijk zijnquote:
Rustig aan joh, haha. Eerst zooi lozen :-)quote:Op woensdag 17 juli 2024 00:34 schreef De_Pel het volgende:
Het is weer die tijd van het jaar.
De competitiestart komt dichterbij maar is nog veel te ver weg.
De transferzomer komt veel te langzaam op gang.
Ik word ongeduldig
Toe maar, OO. Meneer doet even luxe. Prima plaatsjes maat.quote:Op woensdag 17 juli 2024 09:13 schreef Caland het volgende:
Kaarten supercup binnen![]()
Is OO een beetje een acceptabel vak? @:buitendam @:coco @:de_boswachter @:behoorlijkkritisch
Hij lijkt alleen voornamelijk een beetje aan de linkerkant van het veld uit te komen en als het gaat om dergelijke spelers is het daar eigenlijk al behoorlijk propvol in de huidige selectie.quote:Op woensdag 17 juli 2024 11:31 schreef Divje het volgende:
[..]
Kantoona1908 is enthousiast dus ben ik dat automatisch ook.
Zeker acceptabel.quote:Op woensdag 17 juli 2024 09:13 schreef Caland het volgende:
Kaarten supercup binnen![]()
Is OO een beetje een acceptabel vak? @:buitendam @:coco @:de_boswachter @:behoorlijkkritisch
LEE LEE LEE LEEquote:Op woensdag 17 juli 2024 12:40 schreef De_Kraam het volgende:
Wie was onze laatste Koreaan ook alweer? Chong Gug Song god?
Dit moet je ongeveer als hetzelfde beschouwen denk ik, dit betekent gewoon: ‘niet goed genoeg’. Naar onder verhuren is tegenwoordig logischer dan naar onder verkopen.quote:Op woensdag 17 juli 2024 13:44 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hartjes en Walemark moet je dan toch gewoon verkopen? Die gaan het echt niet meer redden.
Vooral omdat je nog wat dun zit in de verdedigers en er daar ook wel mutaties aanstaande zijn.quote:Op woensdag 17 juli 2024 14:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hij en Kasanwirjo mogen vooralsnog blijven, Houtman zweet al.
Als je daar een vliegtuig nadoet ben je al snel populair natuurlijkquote:
Zijn vaste ritueel om de avond voor iedere wedstrijd zich kacheltje lam te zuipen wordt iets minder gewaardeerd.quote:Op woensdag 17 juli 2024 15:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je daar een vliegtuig nadoet ben je al snel populair natuurlijk
Beter, die komen harder aan als je ermee gooit.quote:Op woensdag 17 juli 2024 17:39 schreef exile79 het volgende:
Bier drinken uit een maatbeker komend seizoen, lekker hoor.
quote:Op woensdag 17 juli 2024 17:04 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zijn vaste ritueel om de avond voor iedere wedstrijd zich kacheltje lam te zuipen wordt iets minder gewaardeerd.
Ik wil 3 ้chte versterkingen in de basis voor de JC schaalquote:Op woensdag 17 juli 2024 03:02 schreef ZKA het volgende:
[..]
Rustig aan joh, haha. Eerst zooi lozen :-)
Ik wacht nog steeds op Arne die gaat vertellen dat Timber eigenlijk een rechtsback isquote:Op woensdag 17 juli 2024 19:36 schreef Pistolero het volgende:
[ afbeelding ]
Don Dennis is er he-le-maal klaar mee. Arne was vorig jaar ook al viesmad na het bericht op 1908 over wie zogenaamd er allemaal weg mochten en op Transferroom stonden.
Even lekker onrust stoken ter streling van de eigen ego.quote:Op woensdag 17 juli 2024 19:56 schreef Caland het volgende:
[ x ]
De grote narcistenshow is weer begonnen
Ik weet niet precies wat er in de TOS van Transferroom staat, maar ik gok dat je dit soort dingen niet zomaar mag delen, toch?quote:Op woensdag 17 juli 2024 19:56 schreef Caland het volgende:
[ x ]
De grote narcistenshow is weer begonnen
Het dient ook totaal geen enkel nut. Kijk als je een nieuwtje of primeur hebt van een speler waar interesse in is of die komt, prima. Dit is gewoon ego werk. Meld het als een speler weggaat of er verregaande interesse in is. Maar goed, ZKA denkt alleen aan ZKA.quote:Op woensdag 17 juli 2024 20:20 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik weet niet precies wat er in de TOS van Transferroom staat, maar ik gok dat je dit soort dingen niet zomaar mag delen, toch?
Nog los van het feit dat de club er totaal niet bij gebaat is en het inderdaad elke is om het narcisme te voeden.
Achja als niemand je knopje wil polijsten moet je heet zelf maar doen hequote:Op woensdag 17 juli 2024 21:05 schreef alopio het volgende:
[..]
Het dient ook totaal geen enkel nut. Kijk als je een nieuwtje of primeur hebt van een speler waar interesse in is of die komt, prima. Dit is gewoon ego werk. Meld het als een speler weggaat of er verregaande interesse in is. Maar goed, ZKA denkt alleen aan ZKA.
Alleen kun je dat beter verspreiden over tien tweets dan je bron blootleggen. Als het uberhaupt waar is.quote:
Nee handig is het zeker niet.quote:Op woensdag 17 juli 2024 21:09 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Alleen kun je dat beter verspreiden over tien tweets dan je bron blootleggen. Als het uberhaupt waar is.
Hoeveel zou jij bieden op Timber?quote:Op woensdag 17 juli 2024 19:56 schreef Caland het volgende:
[ x ]
De grote narcistenshow is weer begonnen
Weghorst op bezoek 1 september.quote:Op woensdag 17 juli 2024 17:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Beter, die komen harder aan als je ermee gooit.
Jaaaa daar gaan we weerquote:Op woensdag 17 juli 2024 19:56 schreef Caland het volgende:
[ x ]
De grote narcistenshow is weer begonnen
Priske wil Bullaude gewoon aan het werk zien.quote:Op donderdag 18 juli 2024 09:06 schreef Pistolero het volgende:
Priske heeft nog vertrouwen in Bullaude. Verstandige man.
Dat lijkt me niet.quote:Op donderdag 18 juli 2024 09:28 schreef Scrummie het volgende:
Zou de AP nog iets vinden van het lekken van die informatie over spelers? Of zou die info te generiek zijn?
Toch ook wel de reden dat te Kloese zo reageert, het zal best zo zijn dat die spelers aangeboden worden op transferroom maar dat is niet direct het hele verhaal en de manier van berichtgeving (deze spelers mogen per direct weg!!) veroorzaakt onrust.quote:Op donderdag 18 juli 2024 09:06 schreef Pistolero het volgende:
Priske heeft nog vertrouwen in Bullaude. Verstandige man.
Dan kan hij ook oude filmpjes kijken, denk dat er wel sprake is van een serieuze kans, ik denk dat ze Bullaude anders ook wel kwijt kunnen aan de (Zuid-)Amerikaanse straatstenen en hem geen moeite laten doen voor het pasje.quote:Op donderdag 18 juli 2024 09:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Priske wil Bullaude gewoon aan het werk zien.
Ik denk dat hij na 2 trainingen zomaar genoeg heeft gezien.
bullaudeaanname.gifquote:Op donderdag 18 juli 2024 10:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dan kan hij ook oude filmpjes kijken,
Zelfde als met Kasanwirjo en Van den Belt inderdaad. Aan het werk zien en weg ermee.quote:Op donderdag 18 juli 2024 09:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Priske wil Bullaude gewoon aan het werk zien.
Ik denk dat hij na 2 trainingen zomaar genoeg heeft gezien.
Prima plek. Veel plezier maat.quote:Op woensdag 17 juli 2024 09:13 schreef Caland het volgende:
Kaarten supercup binnen![]()
Is OO een beetje een acceptabel vak? @:buitendam @:coco @:de_boswachter @:behoorlijkkritisch
Prima dat de tuinkruiden ergens anders mogen groeien maar ik ben inmiddels wel benieuwd naar wat de knalgerechten gaan zijn. Alhoewel je in een 3-4-1-2 met het huidige spelersmateriaal (er vanuitgaande dat Hancko, Timber en Santi blijven, wat ik wel verwacht) al weinig zwakke punten hebt eigenlijk.quote:Op donderdag 18 juli 2024 16:30 schreef fetX het volgende:
Sebaoui naar Heerenveen zonder koopoptie.
Dennis is genottelijk aan het koken.
Die knalrechten hebben we al in de keuken staan.quote:Op donderdag 18 juli 2024 16:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Prima dat de tuinkruiden ergens anders mogen groeien maar ik ben inmiddels wel benieuwd naar wat de knalgerechten gaan zijn. Alhoewel je in een 3-4-1-2 met het huidige spelersmateriaal (er vanuitgaande dat Hancko, Timber en Santi blijven, wat ik wel verwacht) al weinig zwakke punten hebt eigenlijk.
Uitermate geschikt voor Priske-ball.quote:Op donderdag 18 juli 2024 17:34 schreef Pistolero het volgende:
[ x ]
De Generaal is ook weer terug aan het front. @:DomboHetOlifantje1
Mooi, dan kunnen ze Ueda op die transferroom gooien.quote:
Gelukkig, goede reserves zijn ook belangrijk.quote:Op donderdag 18 juli 2024 17:34 schreef Pistolero het volgende:
[ x ]
De Generaal is ook weer terug aan het front. @:DomboHetOlifantje1
Ik begrijp wel waarom jij bij elk EK-voorspellingsspelletje in de onderste regionen ronddobberde.quote:Op donderdag 18 juli 2024 18:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mooi, dan kunnen ze Ueda op die transferroom gooien.
[..]
Gelukkig, goede reserves zijn ook belangrijk.
*de helft van de tijdquote:Op donderdag 18 juli 2024 19:24 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Zeker met 3 centrale verdedigers zal Gernot ALTIJD spelen.
Hancko.Blijft.Niet.quote:Op donderdag 18 juli 2024 16:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Prima dat de tuinkruiden ergens anders mogen groeien maar ik ben inmiddels wel benieuwd naar wat de knalgerechten gaan zijn. Alhoewel je in een 3-4-1-2 met het huidige spelersmateriaal (er vanuitgaande dat Hancko, Timber en Santi blijven, wat ik wel verwacht) al weinig zwakke punten hebt eigenlijk.
Zolang ze met idiote biedingen van 25 miljoen komen maak er mij hier TOTAAL geen zorgen over eigenlijk.quote:
Dat er niet gewoon een PL-clubje even 40m aftikt om Hancko te halen blijft me verbazen.quote:Op donderdag 18 juli 2024 20:49 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Zolang ze met idiote biedingen van 25 miljoen komen maak er mij hier TOTAAL geen zorgen over eigenlijk.
Hancko wil naar een (sub)topclub en anders niksquote:Op donderdag 18 juli 2024 20:53 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Dat er niet gewoon een PL-clubje even 40m aftikt om Hancko te halen blijft me verbazen.
Hancko met zijn Feyenoord-onderbroek (lol)quote:
Dit is NIET waar. Op Scorito heb ik zelfs mijn spelletje gewonnen!quote:Op donderdag 18 juli 2024 18:47 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik begrijp wel waarom jij bij elk EK-voorspellingsspelletje in de onderste regionen ronddobberde.
Denk je dat het bij Mats en Geert blijft qua grote transfers?quote:Op donderdag 18 juli 2024 21:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hancko met zijn Feyenoord-onderbroek (lol)
Daar gaan we nog een seizoen plezier aan hebben.
Hij vergeet Santi altijd (en dat Ueda daarom eerste spits wordt)quote:Op donderdag 18 juli 2024 22:09 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Denk je dat het bij Mats en Geert blijft qua grote transfers?
Nee die gaat inderdaad niet wegquote:Op donderdag 18 juli 2024 22:10 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Hij vergeet Santi altijd (en dat Ueda daarom eerste spits wordt)
Nee, er gaan nog wel ้้n of twee weg denk ik van Hancko, Santi, Bijlow en Paixao, maar dat kan ook relatief laat in de window gebeuren.quote:Op donderdag 18 juli 2024 22:09 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Denk je dat het bij Mats en Geert blijft qua grote transfers?
Ik zie Paixao wel naar de zandbak gaan.quote:Op donderdag 18 juli 2024 22:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nee, er gaan nog wel ้้n of twee weg denk ik van Hancko, Santi, Bijlow en Paixao, maar dat kan ook relatief laat in de window gebeuren.
Ik denk dat Bijlow en Paixao max 15m op gaan leveren, dat zie ik niet meer als een grote transfer.quote:Op donderdag 18 juli 2024 22:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nee, er gaan nog wel ้้n of twee weg denk ik van Hancko, Santi, Bijlow en Paixao, maar dat kan ook relatief laat in de window gebeuren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tussenjaar?quote:Op donderdag 18 juli 2024 22:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nee, er gaan nog wel ้้n of twee weg denk ik van Hancko, Santi, Bijlow en Paixao, maar dat kan ook relatief laat in de window gebeuren.
quote:Op donderdag 18 juli 2024 23:28 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik denk dat Bijlow en Paixao max 15m op gaan leveren, dat zie ik niet meer als een grote transfer.Ben benieuwd hoeveel ze kosten op transferroomSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Groot fan van User Wotte
Of Ruslandquote:Op donderdag 18 juli 2024 22:54 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ik zie Paixao wel naar de zandbak gaan.
De zomer is, gevoelsmatig, nog niet eens begonnen.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:26 schreef klaasweetalles het volgende:
Over 2 weken al de Johan Cruiff Schaal
het gaat hard
ben benieuwd hoe we ervoor staan
Logo lijkt wel geborduurd te zijn ipv dat rubberen plakplaatje.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:35 schreef Document1 het volgende:
[..]
Alleen jammer van de sponsors en het logo in het wit.
Eenvoud. Zeer strak. Mooi hoor.quote:
Ik hoop op een wit/groen europees shirtquote:Op vrijdag 19 juli 2024 13:41 schreef Haringkop het volgende:
Jammer van de zwarte broek, maar er zal wel een witte of groene broek komen als reserve.
GRUWELIJK heet morgen.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 13:55 schreef Divje het volgende:
Morgen om 13.00 allemaal even naar cerclebrugge.be om de wedstrijd te kijken als je geen ONE hebt of niet op Varkenoord bent.
Zal waarschijnlijk weer via vpn moeten, griepbelgen
Dank je wel maat, ik weiger inderdaad Feyenoord ONE aan te schaffen dus prima alternatiefquote:Op vrijdag 19 juli 2024 13:55 schreef Divje het volgende:
Morgen om 13.00 allemaal even naar cerclebrugge.be om de wedstrijd te kijken als je geen ONE hebt of niet op Varkenoord bent.
Zal waarschijnlijk weer via vpn moeten, griepbelgen
Haten op Feyenoord ONEquote:Op zaterdag 20 juli 2024 01:29 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Dank je wel maat, ik weiger inderdaad Feyenoord ONE aan te schaffen dus prima alternatief
Niks voor je club over hebbenquote:Op zaterdag 20 juli 2024 01:29 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Dank je wel maat, ik weiger inderdaad Feyenoord ONE aan te schaffen dus prima alternatief
Flitsbezorgers hebben al die knaken hard nodig om hun fatbikes op te voeren he.quote:
Wellicht is hij geschikter als opvolger van Dennis dan als spits.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:03 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Ayase neemt langzaam maar zeker de club over.
Beter laten ze hem de catering verbeteren.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:30 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Wellicht is hij geschikter als opvolger van Dennis dan als spits.
UedaGODquote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:03 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Ayase neemt langzaam maar zeker de club over.
Ik ben blij dat je terug bent.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:35 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
UedaGOD![]()
Dit seizoen wordt zijn seizoen
Niets is fijner dan heerlijk op z’n Rotterdams over onze mooie club lullen (en eventueel klagen)quote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:38 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je terug bent.
Je bent anders van harte welkom in de Ueda-fanclub.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:46 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Niets is fijner dan heerlijk op z’n Rotterdams over onze mooie club lullen (en eventueel klagen)
Ook alleen al de opmerking: "Bij de Belg", van wooooooow kijk jullie eens dom zijn dat je Nederland kijkt en kijk mij eens speciaal zijn, zelfde type figuren die met hun Mac Book de hele dag in de koffiewinkel zitten op 1 koffie, en denken: kijk mij eens ZZP'er zijn, maar in feit ben je gewoon een loser die denkt iets voor te stellen, ik help je uit de droom: Je bent middelmaat!quote:Op vrijdag 19 juli 2024 13:55 schreef Divje het volgende:
Morgen om 13.00 allemaal even naar cerclebrugge.be om de wedstrijd te kijken als je geen ONE hebt of niet op Varkenoord bent.
Zal waarschijnlijk weer via vpn moeten, griepbelgen
Alireza wordt gewoon de nieuwe Sjon de Wolf.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:39 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Jaaa teken dat contract gewoon
Erg verstandig om eerst dat contract niet te verlengen. Nu is hij een tijdje transfervrij geweest en er achter gekomen dat niemand hem meer wil hebben vanwege zijn voetballende kwaliteiten. Ali gaat straks ongetwijfeld akkoord met een minimumloontje om maar weer terug te keren in het warme bad dat Feyenoord heet.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Alireza wordt gewoon de nieuwe Sjon de Wolf.
Ballen oppompen, pionnen zetten, spelers knuffelen en nooit klagen.
Maar als mascotte krijg je ook een mascotte-salaris.
Toch gewoon logisch. Tenzij je een demagoog bent zoals Ome Martin.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:55 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Erg verstandig om eerst dat contract niet te verlengen. Nu is hij een tijdje transfervrij geweest en er achter gekomen dat niemand hem meer wil hebben vanwege zijn voetballende kwaliteiten. Ali gaat straks ongetwijfeld akkoord met een minimumloontje om maar weer terug te keren in het warme bad dat Feyenoord heet.
4D-chess van KloeseGOD.
quote:Op vrijdag 19 juli 2024 13:55 schreef Divje het volgende:
Morgen om 13.00 allemaal even naar cerclebrugge.be om de wedstrijd te kijken als je geen ONE hebt of niet op Varkenoord bent.
Zal waarschijnlijk weer via vpn moeten, griepbelgen
ik ben WOEDEND.quote:🔴 KIJK HIER LIVE NAAR FEYENOORD-CERCLE BRUGGE
De derde oefenwedstrijd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen brengt Cercle naar Rotterdam. Kijk hieronder live naar Feyenoord-Cercle Brugge:
MEER INFO?
Maak gratis een account en krijg meteen toegang tot alle artikels, exclusieve content en kortingen
Wat mij betreft geef je Ali meteen een 10-jarig contract met garantie dat hij John mag opvolgen als die met pensioen gaat.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 13:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Toch gewoon logisch. Tenzij je een demagoog bent zoals Ome Martin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |