Eens. Er zijn vele fotos van Joling zo, en hij komt weg waarmee een ander direct gecancelled zou worden.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:47 schreef TheVulture het volgende:
Dat is dan ook walgelijk, iemand zo ongevraagd plat op de bek pakken is sowieso fout
Daar gaat het hier niet over.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:50 schreef Za het volgende:
[..]
Eens. Er zijn vele fotos van Joling zo, en hij komt weg waarmee een ander direct gecancelled zou worden.
Ik vind het helemaal niet normaal.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:42 schreef Za het volgende:
[..]
Hoezo emo, het is onrechtvaardig.
De ene na de andere verdwijnt van het toneel, nog voor er en rechter aan te pas is gekomen.
Van veel lui van wie we weten dat ze in de rondte n**kten, en die lijst is lang, zul je nooit iets horen.
Gerard Joling mag mannen vrijelijk on camera iedereen aanranden:
Jan Versteegh:
[ afbeelding ]
Brigitte Nijman:
[ afbeelding ]
Nogmaals, vervang Joling eens met Frans Timmermans of Humberto Tan.
Het is gewoon een openlijke smeerlap, en iedereen vindt dat normaal.
[..]
Welke vrouw is ooit veroordeeld voor het verkrachten van een man?
Ftfyquote:Op woensdag 12 juni 2024 18:43 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Even los van alles in deze zaak, een man IEMAND ongevraagd op de mond zoenen zoals Joling hier doet is natuurlijk ook walgelijk.
Dat het walgelijk is, daar zijn de meeste het wel over eens.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:43 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Even los van alles in deze zaak, een man ongevraagd op de mond zoenen zoals Joling hier doet is natuurlijk ook walgelijk.
Oh wacht die lui komen weg met onzedelijk gedrag, dus laten we Ali B er ook maar mee wegkomen, zoiets?quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:54 schreef Za het volgende:
[..]
Hoezo niet, ik noem voorbeelden van lui die wegkomen met onzedelijk gedrag. Dat is on topic.
Dan heeft ie geluk gehad dat niemand erover aan de bel trok.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:54 schreef Za het volgende:
[..]
Hoezo niet, ik noem voorbeelden van lui die wegkomen met onzedelijk gedrag. Dat is on topic.
Als slachtoffer moet je ook aan de bel trekken (bijvoorbeeld met een klacht of aangifte). Dat hebben die slachtoffers van Joling niet gedaan.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:55 schreef GM78 het volgende:
[..]
Dat het walgelijk is, daar zijn de meeste het wel over eens.
Maar hij heeft wel een punt.
Bij Joling is het dan lachen gieren brullen.
Maar ben je voorzitter van de Spaanse voetbalbond, en geef je van blijdschap een vluchtige kus op de mond van een vrouwelijke speelster, dan is het aanranding
Dat zo’n vrouw bij hem blijft… (ik dacht echt dat die vrouw al elders in de buurt was gaan wonen).quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:53 schreef Elan het volgende:
20 jaar lang je grote naar ras el hanout stinkende tampeloeris lichtelijk geforceerd in groupies steken, terwijl je vrouw en kinderen thuis op de bank zitten, en dan nu huilie huilie doen in een rechtbank te Haarlem...
BUUURN
Zeker. Het wordt verschillend benaderd omdat niemand Joling serieus neemt en de meerderheid hem als een clown beschouwt.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:55 schreef GM78 het volgende:
[..]
Dat het walgelijk is, daar zijn de meeste het wel over eens.
Maar hij heeft wel een punt.
Bij Joling is het dan lachen gieren brullen.
Maar ben je voorzitter van de Spaanse voetbalbond, en geef je van blijdschap een vluchtige kus op de mond van een vrouwelijke speelster, dan is het aanranding
Eens.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:52 schreef Toby56 het volgende:
Ik vind het helemaal niet normaal.
Maar als Frans Timmermans door rood rijdt op weg naar een haastvergadering of een brallende student... en ome agent die ziet het... dat zal ook wel verschillend worden beoordeeld. Dat maakt echter niet dat de daad van de student minder strafbaar wordt. Al is het een vervelende vorm van klassenjustitie.
Nee, maar hij staat toch een beetje symbool voor vele mannen op dit moment met beschuldigingen aan hun broek, en het slechts op basis van aantijgingen, nog voor een aangifte zelfs al einde carrière is.quote:Het lastige aan dit soort beredeneringen is dat je er de daden van Ali B. niet mee kunt goedpraten.
Wat ik zo lees ontwijken ze elkaar en hebben ze twee huizen naast elkaar.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:00 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat zo’n vrouw bij hem blijft… (ik dacht echt dat die vrouw al elders in de buurt was gaan wonen).
Als de beweringen voor een rechtbank onjuist of zwaar gekleurd blijken te zijn, dan zou hij zich kunnen herstellen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:01 schreef Za het volgende:
[..]
Eens.
[..]
Nee, maar hij staat toch een beetje symbool voor vele mannen op dit moment met beschuldigingen aan hun broek, en het slechts op basis van aantijgingen, nog voor een aangifte zelfs, het einde al carrière is.
Dat moet niet kunnen imo.
En zo zijn nog veel meer mannen en bekende Nederlanders en mannen niet beschuldigd.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:01 schreef Za het volgende:
[..]
Eens.
[..]
Nee, maar hij staat toch een beetje symbool voor vele mannen op dit moment met beschuldigingen aan hun broek, en het slechts op basis van aantijgingen, nog voor een aangifte zelfs al einde carrière is.
Dat moet niet kunnen imo.
Mooi voorbeeld inderdaad. Die twee hadden een toxische relatie en hadden beide schuld.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:02 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Als de beweringen voor een rechtbank onjuist of zwaar gekleurd blijken te zijn, dan zou hij zich kunnen herstellen.
Check Johnny Depp.
Ali B als symbool voor de NL manquote:Op woensdag 12 juni 2024 19:01 schreef Za het volgende:
[..]
Nee, maar hij staat toch een beetje symbool voor vele mannen op dit moment met beschuldigingen aan hun broek, en het slechts op basis van aantijgingen, nog voor een aangifte zelfs al einde carrière is.
Dat moet niet kunnen imo.
Die misschien toch sex hadden met een vrouw die naderhand dacht wilde ik dit eigenlijk wel.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:02 schreef MissButterflyy het volgende:
En zo zijn nog veel meer mannen en bekende Nederlanders en mannen niet beschuldigd.
Ik zie de DARVO hier niet zo duidelijk. (Ik kwam er ook niet mee.)quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:16 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Maar even in het hypothetische geval dat hij onschuldig is: dan is hij in deze toch ook het slachtoffer geworden?
En was dat er 1 of zoals bij Ali een heleboel vrouwen?quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:04 schreef Za het volgende:
[..]
Die misschien toch sex hadden met een vrouw die naderhand dacht wilde ik dit eigenlijk wel.
Ik noem een Johnny de Mol jr.
Hoe hij er vanochtend op die andere locatie in ging.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:05 schreef Remco het volgende:
Bijna een complete meltdown van Aram Bade in Boulevard.
Dit.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:01 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat ik zo lees ontwijken ze elkaar en hebben ze twee huizen naast elkaar.
Misschien proberen ze nog de schijn op te houden naar de kinderen.
Maar ze zou zichzelf te kort doen uiteindelijk niet te scheiden lijkt me.
Maar waarom zou je dan later in godsnaam sekswerker worden?quote:Op woensdag 12 juni 2024 17:30 schreef okzbow het volgende:
Dit is wel een opvallende uitspraak:
Advocaat Jager krijgt nu het woord. Zij leest een verklaring van Naomi voor. "Ik ben niet het ideale slachtoffer", leest ze voor. Er wordt gesproken van veel emotionele bagage. In het verhaal wordt benadrukt dat Naomi op het moment van het schrijverskamp geen sekswerker was.
Ali heeft wel veel te veel in het grijze gebied geopereerd denk ik. Flink dwingend geweest en daar kwam je 10 jaar geleden nog mee weg maar nu niet meer.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:48 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Er is inmiddels niemand meer over om straf te krijgen voor wat er bij de voice is gebeurd, dus kennelijk kan wat er dan ook precies is gebeurd wel degelijk straffeloos.
En dat roept dan weer de vraag op of er wel iets strafbaars is gebeurd.
Ik zie de relevantie niet.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:22 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Maar waarom zou je dan later in godsnaam sekswerker worden?
En dan beweren dat je geen zelfmoord pleegt vanwege je geloof, maar de rest kon hij wel ondanks zijn geloof.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:28 schreef HSG het volgende:
Je randt vrouwen aan, mogelijk heb je er 1 verkracht en thuis ga je het conservatie moslimmetje spelen en je vrouw jarenlang besodemieteren en voor gek verklaren.. Je bent nep, een talentloze stuk stront, een loser en een viespeuk.
Verdwijn Ali B en rap ook.
Bedoel je vanwege een mogelijk trauma? (Ik heb niet alles meegekregen.)quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:22 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Maar waarom zou je dan later in godsnaam sekswerker worden?
Dan is een joint toch wel iets anders dan zelfmoord.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:30 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En dan beweren dat je geen zelfmoord pleegt vanwege je geloof, maar de rest kon hij wel ondanks zijn geloof.
En dit inderdaad. Wat een zielig figuur is het ook.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:30 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En dan beweren dat je geen zelfmoord pleegt vanwege je geloof, maar de rest kon hij wel ondanks zijn geloof.
Wat speelt bij zijn vrouw is dat zij een trouwe conservatieve moslima is die geleerd heeft naar zijn man te luisteren en hem trouw te blijven. De kans is niet heel groot dat zij een scheiding gaat aanvragen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:00 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat zo’n vrouw bij hem blijft… (ik dacht echt dat die vrouw al elders in de buurt was gaan wonen).
Is zij hoer gewordenquote:Op woensdag 12 juni 2024 19:39 schreef DrDentz het volgende:
De broer van Ali B is nu toch ook de pooier van Famke Louise? Krokodillen tranen dit hoor
Ohquote:
Breghje Kommers ja? Die een heel succesvol eigen bedrijf in de hiphop heeft?quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:34 schreef HSG het volgende:
[..]
En dit inderdaad. Wat een zielig figuur is het ook.
[..]
Wat speelt bij zijn vrouw is dat zij een trouwe conservatieve moslima is die geleerd heeft naar zijn man te luisteren en hem trouw te blijven. De kans is niet heel groot dat zij een scheiding gaat aanvragen.
Toen men Ali B een keer thuis hebben bezocht liep zij in een nikab rond.
Zijn vrouw, Breghje Kommers, hiphopmagnaat, is een trouwe conservatieve moslima?!quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:34 schreef HSG het volgende:
[..]
En dit inderdaad. Wat een zielig figuur is het ook.
[..]
Wat speelt bij zijn vrouw is dat zij een trouwe conservatieve moslima is die geleerd heeft naar zijn man te luisteren en hem trouw te blijven. De kans is niet heel groot dat zij een scheiding gaat aanvragen.
Toen men Ali B een keer thuis hebben bezocht liep zij in een nikab rond.
Maar met wie wil zij dan paren?quote:Op woensdag 12 juni 2024 17:27 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zijn zelf ook bekend. Dus ik denk niet dat dat nog indruk maakt. Zo groot is Ali B nou ook weer niet.
Het wordt hier steeds gekker.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Zijn vrouw, Breghje Kommers, hiphopmagnaat, is een trouwe conservatieve moslima?!
quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Breghje Kommers ja? Die een heel succesvol eigen bedrijf in de hiphop heeft?
Geloof er niks van
Die zijn allang uit elkaar. Of mis ik iets?quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Zijn vrouw, Breghje Kommers, hiphopmagnaat, is een trouwe conservatieve moslima?!
Straffeloos is niet alleen juridisch. Ook zonder dat het voor de rechter komt, kunnen er consequenties volgen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:48 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Er is inmiddels niemand meer over om straf te krijgen voor wat er bij de voice is gebeurd, dus kennelijk kan wat er dan ook precies is gebeurd wel degelijk straffeloos.
En dat roept dan weer de vraag op of er wel iets strafbaars is gebeurd.
Nou, dat is wel de vrouw die hij belazerd heeft. Maar volgens jou is hij al gescheiden en hertrouwd?quote:
Die Ali komt ook niet altijd nuchter over, en z’n anabolen gebruik is dan nog niet meegenomen. Maar daar zeg je vast niks van.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:47 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik weet niet wie die Jill is, maar ze geeft mij een crack**** vibe. Oorzaak of gevolg?²
Waarschijnlijk gewoon iemand die aantrekkelijk is. Al zal het door jou genoemde effect mogelijk wel optreden bij iemand die groter is dan Ali B.quote:
Dat was natuurlijk wel zijn beste verdediging geweest. "Wasn't me. Ik val niet op vrouwen."quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:48 schreef damsco het volgende:
[..]
Wat denk jij, ik denk dat Ali onschuldig is want hij valt niet op vrouwen. Wellicht dat ze hem daardoor terugpakken, nadat Ali ze afgewezen heeft?
Nee. Blijkbaar is hij nog gehuwd met haar maar volgens mij leven ze al gescheiden.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:48 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, dat is wel de vrouw die hij belazerd heeft. Maar volgens jou is hij al gescheiden en hertrouwd?
dit huis kocht ali b voor zijn ex-vrouw; het huis van de burenquote:Op woensdag 12 juni 2024 19:50 schreef HSG het volgende:
[..]
Nee. Blijkbaar is hij nog gehuwd met haar maar volgens mij leven ze al gescheiden.
Misschien mis ik iets. Hij is volgens jou gescheiden en hertrouwd met een zeer vrome onderdanige moslima? Wanneer precies?quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:46 schreef HSG het volgende:
[..]
[..]
Die zijn allang uit elkaar. Of mis ik iets?
Heel gek is dat, BSB gaat altijd zo prat op fatsoen en is een voorstander van het bestraffen van "wulpse" gedragingen zoals hij het zelf omschrijft, maar hier hebben we het op z'n minst over iemand die 20 jaar lang z'n vrouw bedonderd heeft met vrouwen die daar niet altijd even enthousiast over waren, en nu zoekt BSB naar allemaal vergoeilingen voor de desbetreffende.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:49 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Die Ali komt ook niet altijd nuchter over, en z’n anabolen gebruik is dan nog niet meegenomen. Maar daar zeg je vast niks van.
Ja, wat is dan dat verhaal over die ‘trouwe conservatieve moslima’?quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:50 schreef HSG het volgende:
[..]
Nee. Blijkbaar is hij nog gehuwd met haar maar volgens mij leven ze al gescheiden.
quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:34 schreef HSG het volgende:
[..]
En dit inderdaad. Wat een zielig figuur is het ook.
[..]
Wat speelt bij zijn vrouw is dat zij een trouwe conservatieve moslima is die geleerd heeft naar zijn man te luisteren en hem trouw te blijven. De kans is niet heel groot dat zij een scheiding gaat aanvragen.
Toen men Ali B een keer thuis hebben bezocht liep zij in een nikab rond.
Ik heb het ooit van iemand gehoord maar blijkbaar zit het anders. Ik verdiep mij nooit in die vent.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:52 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, wat is dan dat verhaal over die trouwe conservatieve moslima?
[..]
Wat ik zo lees is hij ook zo bekend geworden dankzij haar, zij had de contacten in de showbizz.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:50 schreef HSG het volgende:
[..]
Nee. Blijkbaar is hij nog gehuwd met haar maar volgens mij leven ze al gescheiden.
Ja, maar in huizen naast elkaar. En ze gaan nog samen op vakantie voor de kinderen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:50 schreef HSG het volgende:
[..]
Nee. Blijkbaar is hij nog gehuwd met haar maar volgens mij leven ze al gescheiden.
Zum kotsen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:54 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat ik zo lees is hij ook zo bekend geworden dankzij haar, zij had de contacten in de showbizz.
Echt, wat een narcistisch mannetje is het toch.
Dit vind ik dus ontzettend heftig. Als hier bewijs voor is hoop ik op de juiste straffen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:52 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
maar hier hebben we het op z'n minst over iemand die 20 jaar lang z'n vrouw bedonderd heeft met vrouwen die daar niet altijd even enthousiast over waren
Breghje Kommers ja, zoals @Lienekien en ik al schreven.quote:
BSB?quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:52 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Heel gek is dat, BSB gaat altijd zo prat op fatsoen en is een voorstander van het bestraffen van "wulpse" gedragingen zoals hij het zelf omschrijft, maar hier hebben we het op z'n minst over iemand die 20 jaar lang z'n vrouw bedonderd heeft met vrouwen die daar niet altijd even enthousiast over waren, en nu zoekt BSB naar allemaal vergoeilingen voor de desbetreffende.
dat zegt niks, ik ben ook Nederlandsquote:
Het is niet strafbaar om vreemd te gaan.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:55 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dit vind ik dus ontzettend heftig. Als hier bewijs voor is hoop ik op de juiste straffen.²
Vreemdgaan is niet strafbaar, zoals je wel weet.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:55 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dit vind ik dus ontzettend heftig. Als hier bewijs voor is hoop ik op de juiste straffen.²
Het 20 jaar vreemdgaan geeft hij zelf toe. In de rechtbank vandaag. En nee, daar staan geen straffen opquote:Op woensdag 12 juni 2024 19:55 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dit vind ik dus ontzettend heftig. Als hier bewijs voor is hoop ik op de juiste straffen.²
En jij bent een trouwe, conservatieve moslima?quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:56 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
dat zegt niks, ik ben ook Nederlands
niet dan?quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:58 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En jij bent een trouwe, conservatieve moslima?
Zonde. Hij heeft zijn gezin erg veel pijn gedaan zoals je terecht aangeeft.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:56 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Het is niet strafbaar om vreemd te gaan.
Als voorbereiding op een rustiger leven in Marokko misschien?quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Misschien mis ik iets. Hij is volgens jou gescheiden en hertrouwd met een zeer vrome onderdanige moslima? Wanneer precies?
Mja, zijn kinderen erbij gebaat als een van hun ouders jarenlang de cel in zou kunnen gaan voor overspel?quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:00 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zonde. Hij heeft zijn gezin erg veel pijn gedaan zoals je terecht aangeeft.
Zonde.²
Ik vraag me dan meteen af, heb ik bij die vriendin van André Sukkel Hazes ook altijd, of die vrouw dan niet zelf een leuke man on the side heeft.quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:00 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zonde. Hij heeft zijn gezin erg veel pijn gedaan zoals je terecht aangeeft.
Zonde.²
Het lijkt me sterk, ze heeft twee bedrijven in de entertainment wereld. Een zakenvrouw.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:56 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
dat zegt niks, ik ben ook Nederlands
Beetje vreemde vraag. Heb ter chargering er wat anders neergezet.quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:02 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Mja, zijn kinderen erbij gebaat als een van hun ouders jarenlang de cel in zou kunnen gaan voor overspel moord?
Ze heeft een heel betoog gehouden over hoe traumatisch het voor haar was. Dat maakt het wat minder geloofwaardig in mijn ogen. Blijkbaar was het dan misschien toch niet zo traumatisch voor haar, anders word je daarna geen sekswerker? Maar goed, ik kan niet in haar kopje kijken.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:29 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ik zie de relevantie niet.
Ook sekswerkers kunnen en mogen "nee" zeggen.
Je snapt het verschil tussen vrijwillig en dwang?quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:04 schreef Antideeltje.. het volgende:
[..]
Ze heeft een heel betoog gehouden over hoe traumatisch het voor haar was. Dat maakt het wat minder geloofwaardig in mijn ogen. Blijkbaar was het dan misschien toch niet zo traumatisch voor haar, anders word je daarna geen sekswerker? Maar goed, ik kan niet in haar kopje kijken.
Oh, zij is ook de manager van Ronnie Flex?quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:56 schreef MissButterflyy het volgende:
Bregje kommers. En dankzij haar is hij zo ver gekomen.
https://www.welingelichte(...)ronnie-flex-en-ali-b
De ene nee is de andere niet. Dat weet elke vent. Laten we aub niet doen of dit exacte wiskunde is.quote:Op woensdag 12 juni 2024 19:29 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ik zie de relevantie niet.
Ook sekswerkers kunnen en mogen "nee" zeggen.
quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:08 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
De ene nee is de andere niet. Dat weet elke vent. Laten we aub niet doen of dit exacte wiskunde is.²
Nou dat, Aran was duidelijk niet geheel onpartijdigquote:Op woensdag 12 juni 2024 19:06 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hoe hij er vanochtend op die andere locatie in ging.
Als ze uiteindelijk de jongeheer toch in de mond neemt is dat toch een ja. Het is allemaal niet zo zwart wit.quote:
Een voor mij totaal bezopen opmerking.quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:08 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
De ene nee is de andere niet. Dat weet elke vent. Laten we aub niet doen of dit exacte wiskunde is.²
Volgens mij was er sprake van een affaire en was er ook seks met consent.quote:Op woensdag 12 juni 2024 18:58 schreef Pisces29 het volgende:
Waarom zegt mevrouw Helena dat Ali vanaf bepaalde rondes in de Voice meteen naar haar kamer wilde komen? Dit klinkt alsof het eenmalig was maar ze heeft daarna toch zelf contact gehouden?
Even voor de juiste beeldvorming.
Natuurlijk mag dat. Maar zo is iedereen vrij om een zachte nee proberen om te buigen naar een harde ja. Als onderdeel van het spel zeg maar. Als het maar met respect gebeurd. Ik denk dat de echte wereld niet zo makkelijk is. Sommige vrouwen moeten wat dat betreft duidelijker en assertiever worden.quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:18 schreef Toby56 het volgende:
Iedereen mag "nee" zeggen als "nee" wordt bedoeld. Ongeacht het (latere) beroep van die persoon.
Maar heeft dat niet met cultuur te maken? Laten we proberen wat meer begrip te tonen voor onze Allahu Akbar roepende landgenoten en niet te snel te oordelenquote:Op woensdag 12 juni 2024 20:19 schreef TheVulture het volgende:
Nadat hij haar eerst naar een afgelegen plek had gereden en zij aangaf dat niet meer te willen bleef hij maar aandringen en haalde ie z'n lul uit de broek
Het feit dat jij rept over "het spel" maakt volgens mij duidelijk dat je niet helemaal begrijpt waar deze rechtszaak over gaat.quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:22 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Natuurlijk mag dat. Maar zo is iedereen vrij om een zachte nee proberen om te buigen naar een harde ja. Als onderdeel van het spel zeg maar. Als het maar met respect gebeurd. Ik denk dat de echte wereld niet zo makkelijk is. Sommige vrouwen moeten wat dat betreft duidelijker en assertiever worden.²
Nee, want daar mag dit in zijn geheel niet.quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:24 schreef Beaurealis het volgende:
[..]
Maar heeft dat niet met cultuur te maken? Laten we proberen wat meer begrip te tonen voor onze Allahu Akbar roepende landgenoten en niet te snel te oordelen
Wat staat je moreel kompas weer perfect afgesteld. Een ware verrijking ben je.quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:07 schreef BansheeBoy het volgende:
Dit wereldje is sowieso sodom en gomorra. Denk dat je bij elke soapserie of muziekprogramma je dit wel in min of meerdere mate wel voor de rechtbank kunt brengen. In principe ben je eigenlijk overgeleverd aan de genade van de vrouw in kwestie. Ze kan achteraf elk verhaal de wereld in helpen (waar of niet). Gestraft wordt hij dan toch, met of zonder bewijs. Is het niet via de rechter dan is het wel door de publieke opinie²
Wat een walgelijke posting. Wist je dat veel mensen in de prostitutie in hun jeugd te maken hebben gehad met misbruik? Trauma als gevolg van verwaarlozing, mishandeling of seksueel misbruik is nota bene een risicofactor om slachtoffer te worden van een loverboy en in de prostitutie te belanden.quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:04 schreef Antideeltje.. het volgende:
[..]
Ze heeft een heel betoog gehouden over hoe traumatisch het voor haar was. Dat maakt het wat minder geloofwaardig in mijn ogen. Blijkbaar was het dan misschien toch niet zo traumatisch voor haar, anders word je daarna geen sekswerker? Maar goed, ik kan niet in haar kopje kijken.
Ik snap het heel goed. Jij kiest er blijkbaar voor om mee te gaan in het verhaal van de dames. Ik kies nog geen kant. Voor mijn opmerking "spel" is geen bewijs nodig, want dat is de normale (bij wet toegestane) 0-lijn. Wanneer je het zwaarder wilt maken, prima, maar dan leveren van bewijs.quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:25 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Het feit dat jij rept over "het spel" maakt volgens mij duidelijk dat je niet helemaal begrijpt waar deze rechtszaak over gaat.
Wat klopt er niet in mijn betoog dan?quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:27 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Wat staat je moreel kompas weer perfect afgesteld. Een ware verrijking ben je.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |