Ook bij Pep loopt het al dun door z’n broekje.quote:Guardiola deelt onzekerheid over toekomst: 'Kans groter dat ik vertrek'
Die aanname weer terwijl hij vrije doorgang hadquote:
Voor het komend seizoen weer voor 30-40 miljoen investeren lijkt me gewoon logischequote:Slot: "De nieuwe mensen moeten beoordelen of ze met Alireza door willen"
vandaag, 09:38 174 reacties
Arne Slot coachte zondagmiddag zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord. Maar hoewel niet duidelijk is welke spelers wel en niet blijven, waren er meer die voor het laatst in De Kuip in actie kwamen. Daarom ging Slot op zijn persconferentie na afloop ook even in op de toekomst van Feyenoord.
Zo liet Slot de laatste weken - waarin Feyenoord al zeker was van plek 2 - enkele andere spelers minuten maken. "Wat ik over het algemeen doe, is de beste opstellen. En we hebben veel goede spelers. Maar de laatste weken waren er wat wisselingen in de opstelling, om ook andere jongens de ruimte te geven."
Jahanbakhsh en Wellenreuther
Een van die spelers is Alireza Jahanbakhsh, wiens contract formeel is opgezegd. Toch is er nog geen sprake van een definitief afscheid, vertelde de Iraniër zelf al. "De nieuwe mensen zullen moeten beoordelen of ze met hem door willen", reageerde Slot daarop. "Ik vond het niet meer dan gepast om hem vandaag te laten starten."
Ook het wisselbeleid van Slot was in zijn laatste duel iets anders dan normaal. De meest opmerkelijke was de keeperswissel. Timon Wellenreuther, die zijn plek weer moest afstaan bij de terugkeer van Justin Bijlow, kwam onder luid gejuich van het Legioen nog één keer in actie. "Als er een speler is die het na dit seizoen verdient om nog een keer zo bejubeld te worden door de fans, dan is het Timon wel." Overigens is ook van Wellenreuther nog niet duidelijk of hij volgend seizoen nog in De Kuip speelt.
LEES OOK
'Feyenoord zet in op langer verblijf van Wellenreuther'
Opvolger
Verder werd Slot gevraagd naar de situatie die hij heeft gecreëerd voor zijn (nog onbekende) opvolger. "Als je deze spelersgroep ziet, hoe ze al twee jaar lang om de drie, vier dagen maximaal presteren, dan denk ik dat het voor de nieuwe trainer een voorrecht is om met deze jongens te mogen werken", reageerde hij op die vraag.
"Ik hoop voor hem, zoals ik dat de afgelopen jaren zelf ook steeds hoopte, dat het grootste deel van het elftal in tact blijft. Dat is lastig in de Eredivisie, maar als het lukt, krijgt de nieuwe trainer een geweldige spelersgroep om mee te werken. Niet alleen omdat het fijne mensen zijn, maar het zijn ook spelers die in staat zijn om ongelofelijk veel wedstrijden te winnen."
Financiële situatie
Buiten dat staat Feyenoord er ook financieel heel anders voor dan voor Slots komst. Op de vraag wat zijn opvolger te besteden heeft: "Ik denk in ieder geval meer dan ik en alle voorgangers dat hadden. Natuurlijk zeggen mensen dat ik ook behoorlijk wat heb besteed. Dat klopt, maar het was niet meer dan we binnenhaalde. We hebben ons eigen budget in de afgelopen jaren weten te creëren."
Slot somde op: "We begonnen met Berghuis die voor 6 miljoen wegging, wanneer we 5,5 miljoen konden herinvesteren. Het jaar erop verkochten we voor 70 miljoen en hebben we 30 miljoen geherinvesteerd. Het afgelopen jaar was dat ongeveer hetzelfde. En dan reken ik de Champions League-miljoenen nog niet mee. De club staat er financieel beter voor, maar dat is nog niet eens zo belangrijk. Het is vooral een geweldige spelersgroep om mee te werken. En de kwaliteit van 1908, dat verdwijnt niet doordat Arne Slot weggaat."
We moeten er vanaf nu alles aan doen om Hancko te laten blijven. Gewoon 100 miljoen miljard per jaar gevenquote:Op maandag 20 mei 2024 10:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik vind het vooral heel leuk hoe blij Hancko is met de goal van Gernot.
Maximaal 3 vaste basisspelers laten gaan m.i. dat zal dan zijn uit het rijtje; Hancko, Geertruida, Wieffer, Timber, Gimenez. Lijkt mij het meest logisch als Hancko en Timber uit dat rijtje blijven, al is Gimenez ook wel onzeker gezien zijn vorm en nu blessure. Wieffer natuurlijk ook niet fit nu.quote:Op maandag 20 mei 2024 11:07 schreef alopio het volgende:
[..]
We moeten er vanaf nu alles aan doen om Hancko te laten blijven. Gewoon 100 miljoen miljard per jaar geven
Ik denk eerder dat Santi blijft dan Hancko.quote:Op maandag 20 mei 2024 11:38 schreef H.FR het volgende:
[..]
Maximaal 3 vaste basisspelers laten gaan m.i. dat zal dan zijn uit het rijtje; Hancko, Geertruida, Wieffer, Timber, Gimenez. Lijkt mij het meest logisch als Hancko en Timber uit dat rijtje blijven, al is Gimenez ook wel onzeker gezien zijn vorm en nu blessure. Wieffer natuurlijk ook niet fit nu.
Dat balletje op Stengs tweede helft was ook niet al te best. Veel eenvoudige dingen gaan toch mis bij hem.quote:Op maandag 20 mei 2024 10:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Die aanname weer terwijl hij vrije doorgang had
Maar wat scoort ‘ie makkelijk op de training he
Slory en Hadj Moussa heb je al afgeschreven?quote:Op maandag 20 mei 2024 11:58 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dat je slechts drie buitenspelers overhoudt die voornamelijk comfortabel zijn op links kan ook nog een puntje van aandacht zijn.
Maar alle beslissingen worden gebaseerd op wie de nieuwe trainer wordt, en tot het einde van het EK zullen er weinig concrete bewegingen zijn in de transfermarkt.
Op 1 of andere manier heeft Slot Paixao maar een korte periode als rechtsbuiten gezien. Misschien verandert dat bij een nieuwe trainer, maar Paixao verkopen en een echte rechtsbuiten halen lijkt me een betere move.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:06 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Slory en Hadj Moussa heb je al afgeschreven?
Met Ivanusec en Sauer op links zou ik Paixao ook gewoon weer lekker vast op rechtsbuiten zetten.
Een nieuwe dure rechtsbuiten halen zou wel ten koste gaan van de ontwikkeling van Slory en Hadj Moussa, dus zou ergens wel zonde zijn.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:08 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Op 1 of andere manier heeft Slot Paixao maar een korte periode als rechtsbuiten gezien. Misschien verandert dat bij een nieuwe trainer, maar Paixao verkopen en een echte rechtsbuiten halen lijkt me een betere move.
Of Minteh nog een jaar huren, maar alleen als je geen betere optie kan vinden.
Die eerste twee zijn voorlopig niet voor de basis lijkt me.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:06 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Slory en Hadj Moussa heb je al afgeschreven?
Met Ivanusec en Sauer op links zou ik Paixao ook gewoon weer lekker vast op rechtsbuiten zetten.
quote:Wålemark: ''Na de vakantie ga ik terug naar Rotterdam''
19/05/2024 19:08 451 reacties
Patrik Wålemark heeft het jaar bij SC Heerenveen afgesloten met een nederlaag tegen Sparta Rotterdam. De Zweed kende mede door blessures een lastige start bij de Friezen, maar wist de laatste maanden zijn minuten te maken in de ploeg van Kees van Wonderen.
''Na de vakantie ga ik terug naar Rotterdam'', vertelt Wålemark in gesprek met RTV Rijnmond. ''Daarna neem ik deel aan de voorbereiding en vanaf daar zien we het verder. Er zullen veel nieuwe gezichten zijn bij Feyenoord, we gaan het zien. Ik heb tijdens het seizoen contact gehad met Feyenoord, vooral over algemene zaken.''
Ga je mond spoelen.quote:Op maandag 20 mei 2024 11:07 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik durf het bijna niet te zeggen, maar is het niet gewoon een eigen goal?
Allemaal leuk maar met te veel eigen jeugd ga je gewoon veels te wisselvallig spelen. Je hebt gewoon echt kwaliteiten nodig van de bovenklasse wil je meedoen om de titel en niet kansloos 8x verliezen in de Champions League. Je kan best 1 / 2 spelers inpassen op een gegeven moment (bv een Sauer), maar om nu al te zeggen dat een Read, ‘t Zand, Slory of Zechiël al in de basis moeten gaat echt te ver.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:14 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Een nieuwe dure rechtsbuiten halen zou wel ten koste gaan van de ontwikkeling van Slory en Hadj Moussa, dus zou ergens wel zonde zijn.
Als er nou één ding is waarop ik hoop met de nieuwe trainer dan is het dat er veel meer focus komt op de eigen jeugd. Read, Milambo, Zechiël, 't Zand, Sauer, Slory zijn allemaal wel op het punt in hun carrière dat ze richting basisspeler in het eerste moeten gaan. Ik ben er ook van overtuigd dat ze er allemaal de kwaliteiten voor hebben, alleen de ruimte is er eigenlijk niet..
Het is vervelend, maar jeugdspelers gaan er eigenlijk alleen doorkomen als ze héél goed zijn of als toevallig een of twee basisspelers op hun positie langdurig geblesseerd zijn. Het gaat om resultaten en dit seizoen heeft aangetoond dat je in de Eredivisie nauwelijks punten kan laten liggen. Jeugdspelers met nauwelijks ervaring op het hoogste niveau zijn een te groot risico in het samenstellen van een selectie.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:14 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Een nieuwe dure rechtsbuiten halen zou wel ten koste gaan van de ontwikkeling van Slory en Hadj Moussa, dus zou ergens wel zonde zijn.
Als er nou één ding is waarop ik hoop met de nieuwe trainer dan is het dat er veel meer focus komt op de eigen jeugd. Read, Milambo, Zechiël, 't Zand, Sauer, Slory zijn allemaal wel op het punt in hun carrière dat ze richting basisspeler in het eerste moeten gaan. Ik ben er ook van overtuigd dat ze er allemaal de kwaliteiten voor hebben, alleen de ruimte is er eigenlijk niet..
Helemaal in de CL. Die jongens moet je rustig brengen, regelmatig mee laten doen (invalbeurten). En anders verhuren. Maar daarmee als basismateriaal in de CL aan komen? Nee, dat kan niet.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:41 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het is vervelend, maar jeugdspelers gaan er eigenlijk alleen doorkomen als ze héél goed zijn of als toevallig een of twee basisspelers op hun positie langdurig geblesseerd zijn. Het gaat om resultaten en dit seizoen heeft aangetoond dat je in de Eredivisie nauwelijks punten kan laten liggen. Jeugdspelers met nauwelijks ervaring op het hoogste niveau zijn een te groot risico in het samenstellen van een selectie.
Kreeg hij wel drie jaar lang een selectie voor terug waar geen enkele speler echt ontevreden wasquote:Op maandag 20 mei 2024 12:50 schreef viagraap het volgende:
Juist in een elftal met duidelijke patronen, afspraken, etc moeten zulke jeugdspelers tegen de NEC's van de eredivisie gewoon kunnen starten. Enige minpuntje van Slot dat ie dat niet veel deed.
Toch blijft het vreemd dat men (o.a.) liever gokt op spelers als Moussa, Lingr, Antonucci, Bullaude, Lopez, Taabouni, Bjorkan, Pedersen en ga zo maar door. Ja dan zit er altijd wel een Aursnes, Trauner of Wieffer tussen. Net zoals als je een jeugdspeler de kans geeft er ook wel eens een Hartman tussen zit.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:41 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het is vervelend, maar jeugdspelers gaan er eigenlijk alleen doorkomen als ze héél goed zijn of als toevallig een of twee basisspelers op hun positie langdurig geblesseerd zijn. Het gaat om resultaten en dit seizoen heeft aangetoond dat je in de Eredivisie nauwelijks punten kan laten liggen. Jeugdspelers met nauwelijks ervaring op het hoogste niveau zijn een te groot risico in het samenstellen van een selectie.
Hadj Moussa vergat ik totaal, mijn foutquote:Op maandag 20 mei 2024 12:06 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Slory en Hadj Moussa heb je al afgeschreven?
Met Ivanusec en Sauer op links zou ik Paixao ook gewoon weer lekker vast op rechtsbuiten zetten.
Ik denk dat Slory al meer dan goed genoeg is om iig vaste wisselspeler te zijn. Maar dan moet hij die kansen wel gaan krijgen van de nieuwe trainer.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hadj Moussa vergat ik totaal, mijn foutDat ik lage verwachtingen heb staat buiten kijf maar ik laat mij graag verrassen.
Slory volg ik niet actief, ik denk zelf dat Feyenoord hem gaat verhuren, lijkt mij typisch zo’n speler die pech heeft dat we geen O23-elftal in de KKD hebben, zo’n jongen die er een beetje net tussenin valt.
Paixao wil gewoon graag naar binnen trekken. Das logisch maar als je echt een goed bod ontvangt zou ik hem wel verkopen.
Van een afstandje valt moeilijk te zien hoe een speler zich tegen serieuze tegenstanders gaat verhouden. Waanzinnig goed voetballen kunnen ze allemaal wel, en veel doelpunten in de O21 en zelfs in de KKD zegt allemaal zo weinig. Zelfs Hockeyhoofd speelde de KKD overhoop en op dat niveautje hoger gaat het dan toch allemaal te snel.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:18 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik denk dat Slory al meer dan goed genoeg is om iig vaste wisselspeler te zijn. Maar dan moet hij die kansen wel gaan krijgen van de nieuwe trainer.
Maar aan de andere kant, je zou hem in principe ook best kunnen verhuren aan Dordrecht als hij dat zelf wil. Zou me niet verbazen dat het dan een 't Zand 2.0 wordt en hij de hele KKD overhoop gaat spelen.
Eerst maar eens zien hoe Zechiël terugkomt van z'n blessure. Wat ie aan het begin van het seizoen liet zien was heel bemoedigend, maar het is even afwachten of ie het gewenste niveau heeft. Misschien is 'T Zand wel beter.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:32 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Het lijkt mij heel onverstandig om ineens 6 jeugdspelers in de selectie te gooien. Milambo, Sauer en Zechiel is eerst wel even voldoende. De rest speeltijd gunnen bij andere partijen, aan bankhangen hebben die jongens ook helemaal niks.
Ook weer waar, zo'n jongen zou ik beter bij Dordrecht nu terecht kunnen. Sauer en Milambo zijn gewoon de enige die tegen de basis aanschuren, zo eerlijk moet je dan ook gewoon zijn.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Eerst maar eens zien hoe Zechiël terugkomt van z'n blessure. Wat ie aan het begin van het seizoen liet zien was heel bemoedigend, maar het is even afwachten of ie het gewenste niveau heeft. Misschien is 'T Zand wel beter.
't Zand speelt wel op een hele andere positie dan Zechiël natuurlijk.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Eerst maar eens zien hoe Zechiël terugkomt van z'n blessure. Wat ie aan het begin van het seizoen liet zien was heel bemoedigend, maar het is even afwachten of ie het gewenste niveau heeft. Misschien is 'T Zand wel beter.
Maar hoeveel spelers komen nou echt goed terug van een verhuurperiode. Bovendien zijn Milambo en Sauer nu al een jaar volwaardig deel van de selectie. Read een halfjaar, er kan prima wat bij. Het is aan een nieuwe trainer om in te schatten wie er klaar voor is om er maar een dooddoener in te gooien.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:32 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Het lijkt mij heel onverstandig om ineens 6 jeugdspelers in de selectie te gooien. Milambo, Sauer en Zechiel is eerst wel even voldoende. De rest speeltijd gunnen bij andere partijen, aan bankhangen hebben die jongens ook helemaal niks.
Niet veel, maar als dat al het geval is zijn ze zeker niet klaar voor Feyenoord 1.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:12 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Maar hoeveel spelers komen nou echt goed terug van een verhuurperiode. Bovendien zijn Milambo en Sauer nu al een jaar volwaardig deel van de selectie. Read een halfjaar, er kan prima wat bij. Het is aan een nieuwe trainer om in te schatten wie er klaar voor is om er maar een dooddoener in te gooien.
En dat is dus niet waar. Jeugdspelers zijn (logisch) wisselvallig. Dan ga je dus teveel punten laten liggen. Dit seizoen toont aan dat je gewoon 85+ punten moet hebben voor een titel. En dat red je niet met alleen jeugd.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:50 schreef viagraap het volgende:
Juist in een elftal met duidelijke patronen, afspraken, etc moeten zulke jeugdspelers tegen de NEC's van de eredivisie gewoon kunnen starten. Enige minpuntje van Slot dat ie dat niet veel deed.
Dat zijn fysiek gewoon nog lichtgewichten man. Dan wordt je vierkant uitgelachen in de CL. En ook in de eredivisie gaat dit niet werken. Ja als je 4e wilt eindigen. Kijk een hoe een Kokcu en Timber aan hun fysiek hebben moeten werken. En das was Timber al geen slapzak.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:41 schreef Pistolero het volgende:
[..]
't Zand speelt wel op een hele andere positie dan Zechiël natuurlijk.
Het gaat nooit gebeuren, maar een middenveld van Zechiël - Milambo - 't Zand zou me toch een partijtje genot zijn. Boh.
Dat betwijfel ik. Zeker als een speler best ver van niveau basis af zit kan (voor ons) meetrainen en 11 tegen 11 oefenen met spelers die tegen Europese subtop aanzitten nuttiger zijn dan verhuurd worden bij een club die óf op veel lager niveau speelt óf die ‘realistisch voetbal’ wil spelen. Slechte gewoontes zijn wat dat betreft sneller aangeleerd dan afgeleerd.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:16 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Niet veel, maar als dat al het geval is zijn ze zeker niet klaar voor Feyenoord 1.
Dan is verhuren nog altijd beter dan lekker 3x in de week meetrainen met Feyenoord. Zowel voor de jeugdspeler als Feyenoord.
Nee, daar ben ik het niet mee eens, trainen is leuk maar zeker voor jonge spelers is spelen heel belangrijk en stel dat je een aardig talent bent maar je mag alleen maar meetrainen en speelt niks op wat blessuretijd invalminuutjes na, dan vergaat je de trainingslust ook wel een beetje natuurlijk.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik. Zeker als een speler best ver van niveau basis af zit kan (voor ons) meetrainen en 11 tegen 11 oefenen met spelers die tegen Europese subtop aanzitten nuttiger zijn dan verhuurd worden bij een club die óf op veel lager niveau speelt óf die ‘realistisch voetbal’ wil spelen. Slechte gewoontes zijn wat dat betreft sneller aangeleerd dan afgeleerd.
Daarom zeg ik ook categorie ‘best ver van de basis’, als een speler 20/21 is en al een jaar meetraint zonder perspectief op meer dan moet je wel gaan verhuren ja. Toch zie je dat spelers als Milambo en Sauer zonder al te veel serieuze vlieguren zich prima ontwikkelen omdat het niveau op de training hoger ligt dan bij wedstrijden KKD/onderkant Eredivisie.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nee, daar ben ik het niet mee eens, trainen is leuk maar zeker voor jonge spelers is spelen heel belangrijk en stel dat je een aardig talent bent maar je mag alleen maar meetrainen en speelt niks op wat blessuretijd invalminuutjes na, dan vergaat je de trainingslust ook wel een beetje natuurlijk.
Voor die spelers geldt toch hetzelfde, beter spelen op een lager niveau dan voor spek en bonen met de grote jongens meetrainen.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Daarom zeg ik ook categorie ‘best ver van de basis’, als een speler 20/21 is en al een jaar meetraint zonder perspectief op meer dan moet je wel gaan verhuren ja. Toch zie je dat spelers als Milambo en Sauer zonder al te veel serieuze vlieguren zich prima ontwikkelen omdat het niveau op de training simpelweg hoger ligt dan bij een club van niveau KKD/onderkant Eredivisie.
Zeker als je ver van de basis afzit moet je juist spelen.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik. Zeker als een speler best ver van niveau basis af zit kan (voor ons) meetrainen en 11 tegen 11 oefenen met spelers die tegen Europese subtop aanzitten nuttiger zijn dan verhuurd worden bij een club die óf op veel lager niveau speelt óf die ‘realistisch voetbal’ wil spelen. Slechte gewoontes zijn wat dat betreft sneller aangeleerd dan afgeleerd.
Ja dat geloof ik dus niet, op dat niveau liggen de ruimtes dusdanig anders dat je bij Feyenoord weinig aan die ervaring hebt. Bij Feyenoord speel je eigenlijk altijd tegen een muurtje of tegen hoge druk, bij een verhuurde club speel je of aanvallend voetbal op een veel lager tempo of je bent zelf het muurtje, dat is iets heel anders.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Voor die spelers geldt toch hetzelfde, beter spelen op een lager niveau dan voor spek en bonen met de grote jongens meetrainen.
Heb jij ooit getwijfeld dat dit rond zou komen??quote:Op maandag 20 mei 2024 18:10 schreef Scrummie het volgende:
Eindelijk is deze enorme soap ten einde.
@:onlogisch
Wedstrijden om het echie leer je meer van dan een oefenpotje op 1908.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik. Zeker als een speler best ver van niveau basis af zit kan (voor ons) meetrainen en 11 tegen 11 oefenen met spelers die tegen Europese subtop aanzitten nuttiger zijn dan verhuurd worden bij een club die óf op veel lager niveau speelt óf die ‘realistisch voetbal’ wil spelen. Slechte gewoontes zijn wat dat betreft sneller aangeleerd dan afgeleerd.
Hoe komen die andere spelers in het eerste dan, dat is toch ook gewoon stap voor stap, misschien wat minder stappen maar toch en is dit het Feyenoord topic, ik dacht dat er alleen in Amsterdam speciaal voetbal gespeeld werd.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja dat geloof ik dus niet, op dat niveau liggen de ruimtes dusdanig anders dat je bij Feyenoord weinig aan die ervaring hebt. Bij Feyenoord speel je eigenlijk altijd tegen een muurtje of tegen hoge druk, bij een verhuurde club speel je of aanvallend voetbal op een veel lager tempo of je bent zelf het muurtje, dat is iets heel anders.
Nee, eerst nog nieuwe trainer.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:10 schreef Scrummie het volgende:
Eindelijk is deze enorme soap ten einde.
@:onlogisch
Ik las kale heroïnehoer. Maar toen ik naar het plaatje scrollde, zag ik dat dat ook kloptquote:Op maandag 20 mei 2024 18:35 schreef Kriegel het volgende:
[..]
De lokale heroïnehoer is ook enthousiast.
[ afbeelding ]
Het aantal spelers bij Feyenoord wat na een verhuurperiode een succes is gebleken bij ons ligt de afgelopen tien jaar nabij de nul.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoe komen die andere spelers in het eerste dan, dat is toch ook gewoon stap voor stap, misschien wat minder stappen maar toch en is dit het Feyenoord topic, ik dacht dat er alleen in Amsterdam speciaal voetbal gespeeld werd.
beter dan een lokale notabele!quote:Op maandag 20 mei 2024 18:35 schreef Kriegel het volgende:
[..]
De lokale heroïnehoer is ook enthousiast.
[ afbeelding ]
samequote:Op maandag 20 mei 2024 18:41 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik las kale heroïnehoer. Maar toen ik naar het plaatje scrollde, zag ik dat dat ook klopt
KALE KLETSquote:Op maandag 20 mei 2024 18:41 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik las kale heroïnehoer. Maar toen ik naar het plaatje scrollde, zag ik dat dat ook klopt
Als speler heeft hij denk ik daar meer aan gehad dan aan een jaar degradatievoetbal spelen.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:15 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Van den Belt heeft ook heel veel gehad aan al die trainingen natuurlijk.
Zodra Liverpool werd genoemd, nee. Dan weet je genoeg.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Heb jij ooit getwijfeld dat dit rond zou komen??
Is hij ook niet gewoon de oprichter van 1908.nl dan?quote:Op maandag 20 mei 2024 19:32 schreef Pistolero het volgende:
https://1908.nl/artikelen(...)engen-samenwerking-2
Tijd voor wat luchtig nieuws
Ik weet dat ik er eigenlijk geen aandacht aan moet besteden, maar ik zag dit net voorbijkomen en vond het zo ongekend grappig dat ik het hier wel moest delen. Dit gaat weer een fan-tas-ti-sche transferzomer worden.
Dit is zo grappig.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:32 schreef Pistolero het volgende:
https://1908.nl/artikelen(...)engen-samenwerking-2
hij gaat op 1 juni beginnenquote:Op maandag 20 mei 2024 18:35 schreef Kriegel het volgende:
[..]
De lokale heroïnehoer is ook enthousiast.
[ afbeelding ]
Je stelt de laatste tijd wel veel vragen. Je doet je naam geen eer aan. Aldi troep.quote:Op maandag 20 mei 2024 20:05 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
hij gaat op 1 juni beginnen
hebben wij op 1 juni ook een nieuwe trainer dan....
of gaat dit weer een hopeloze soap worden
ze hebben nu al bijna een maand de tijd gehad
deze week moeten ze wel rond komen met de kandidaat
ANDERS WANBELEID TE KLOESE
JE HOOFD IS ALDI TROEPquote:Op maandag 20 mei 2024 20:08 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Je stelt de laatste tijd wel veel vragen. Je doet je naam geen eer aan. Aldi troep.
Dit is fantastisch.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:32 schreef Pistolero het volgende:
https://1908.nl/artikelen(...)engen-samenwerking-2
Tijd voor wat luchtig nieuws
Ik weet dat ik er eigenlijk geen aandacht aan moet besteden, maar ik zag dit net voorbijkomen en vond het zo ongekend grappig dat ik het hier wel moest delen. Dit gaat weer een fan-tas-ti-sche transferzomer worden.
Pinda Neal Petersen wil hem graag in zijn incestshow hebben. @maxi-musquote:Op maandag 20 mei 2024 21:04 schreef Caland het volgende:
FeyenoordTM is de merknaam van de bevlogen journalist Rutger Vinke en een gerenommeerde partij in de wereld van transfernieuws.
Zo waanzinnig hard gelachen om dit stukje zelfbevlekking
quote:Op maandag 20 mei 2024 21:04 schreef Caland het volgende:
FeyenoordTM is de merknaam van de bevlogen journalist Rutger Vinke en een gerenommeerde partij in de wereld van transfernieuws.
Zo waanzinnig hard gelachen om dit stukje zelfbevlekking
je moet aan de nieuwe technisch manager van de Eredivisie CV vragen hoe dat komt.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:43 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het aantal spelers bij Feyenoord wat na een verhuurperiode een succes is gebleken bij ons ligt de afgelopen tien jaar nabij de nul.
De buitencategorie breekt vanzelf wel door (stap voor stap vanuit de jeugd bij het eerste), de tussencategorie enkel als een (basis)speler langdurig geblesseerd raakt. Maar uiteindelijk levert een verhuurperiode maar zelden ervaring op die bruikbaar is voor het eerste.
Dat is bij elke club zo, ook bij 020 en psvquote:Op maandag 20 mei 2024 18:43 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het aantal spelers bij Feyenoord wat na een verhuurperiode een succes is gebleken bij ons ligt de afgelopen tien jaar nabij de nul.
De buitencategorie breekt vanzelf wel door (stap voor stap vanuit de jeugd bij het eerste), de tussencategorie enkel als een (basis)speler langdurig geblesseerd raakt. Maar uiteindelijk levert een verhuurperiode maar zelden ervaring op die bruikbaar is voor het eerste.
Godverquote:Op maandag 20 mei 2024 21:04 schreef Caland het volgende:
FeyenoordTM is de merknaam van de bevlogen journalist Rutger Vinke en een gerenommeerde partij in de wereld van transfernieuws.
Zo waanzinnig hard gelachen om dit stukje zelfbevlekking
Zelfs in Noord-Korea of Turkmenistan lachen ze om deze schaamteloze zelfbevlekking.quote:Op maandag 20 mei 2024 21:04 schreef Caland het volgende:
FeyenoordTM is de merknaam van de bevlogen journalist Rutger Vinke en een gerenommeerde partij in de wereld van transfernieuws.
Zo waanzinnig hard gelachen om dit stukje zelfbevlekking
Geen ITS HAPPENING!!quote:Op maandag 20 mei 2024 19:32 schreef Pistolero het volgende:
https://1908.nl/artikelen(...)engen-samenwerking-2
Tijd voor wat luchtig nieuws
Ik weet dat ik er eigenlijk geen aandacht aan moet besteden, maar ik zag dit net voorbijkomen en vond het zo ongekend grappig dat ik het hier wel moest delen. Dit gaat weer een fan-tas-ti-sche transferzomer worden.
Clubs alsquote:Op maandag 20 mei 2024 18:13 schreef fetX het volgende:
[..]
Baas![]()
Veel succes. Zou me niks verbazen als hij het gaat maken daar.
quote:Op maandag 20 mei 2024 21:04 schreef Caland het volgende:
FeyenoordTM is de merknaam van de bevlogen journalist Rutger Vinke en een gerenommeerde partij in de wereld van transfernieuws.
Zo waanzinnig hard gelachen om dit stukje zelfbevlekking
Jammer genoeg voor deze bevlogen journalist ging Arend niet naar Ajaxquote:
quote:Op maandag 20 mei 2024 21:04 schreef Caland het volgende:
FeyenoordTM is de merknaam van de bevlogen journalist Rutger Vinke en een gerenommeerde partij in de wereld van transfernieuws.
Zo waanzinnig hard gelachen om dit stukje zelfbevlekking
Daar geloof ik niet in. Niemand die iets negatiefs kan zeggen over deze bevlogen journalist. Je hebt het hier wel over een gerenommeerde partij natuurlijk.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 10:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Op één oprechte 'waarom is dit nieuws?'-vraag na alleen maar positieve reacties.
Vermoedens van censuur
Dat zou wel echt funest zijn ja. Maar ik geloof niet dat Te Kloese (nu al) weg wil.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 11:50 schreef Tomatenboer het volgende:
Record schijnt te melden dat de oude club van Te Kloese, Chivas Guadalajara, weer interesse zou hebben om hem terug te halen naar Mexico.
Ik denk dat hij dit nog te vroeg vindt, maar mocht hij in de verleiding komen om toch weer terug te keren naar Mexico dan heeft Feyenoord wel een probleem.
Tot nu toe is het alleen over. Ik denk dat de bevlogen journalist het te druk heeft om zich in dit topic te melden.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 12:49 schreef fetX het volgende:
Lekker de hele zomer weer Jannes gejank over en weer. Dat laat ik lekker aan me voorbij gaan
Voor zo'n gerenommeerde partij in de wereld van transfernieuws is een oubollig en dood forum ook wel de eer te na natuurlijk.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 12:53 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Tot nu toe is het alleen over. Ik denk dat de bevlogen journalist het te druk heeft om zich in dit topic te melden.
Deze reactie van jou begint ook een voorspelbare rubriek te worden.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 12:49 schreef fetX het volgende:
Lekker de hele zomer weer Jannes gejank over en weer. Dat laat ik lekker aan me voorbij gaan
Doe normaalquote:
Mee eensquote:Op dinsdag 21 mei 2024 13:09 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Deze reactie van jou begint ook een voorspelbare rubriek te worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |