quote:Joost Klein to represent the Netherlands at Eurovision 2024
On finding out he would represent the Netherlands in 2024, Joost remarked:
‘Taking part in the Eurovision Song Contest is a dream come true. I used to watch it together with my parents, glued to the screen, year after year. It's an honor to represent the Netherlands, and I'm committed to giving my all for the best possible outcome.’
The singer, who is known for his lively performances and has been winning over a growing national and international following with his catchy beats and creative wordplay, was chosen from over 600 potential participants.
The European hit potential of his song (which will be revealed at a later date) convinced the selection committee that Joost should compete for the Netherlands.
Twan van de Nieuwenhuijzen, chair of the Dutch selection committee, said:
‘Following a careful and multi-phase process, the selection committee ultimately opted for Joost Klein. There were a lot of entries from a wide range of genres, but in our view his had the most hit potential. In the song, you hear his familiar mix of party and nostalgia. With his enormous creativity, we think Joost can put on a great show in a totally original way, and that the Netherlands and Europe are in for a positive surprise. We’re really looking forward to working with him.’
Joost Klein is a 26-year-old musician, writer and artist. His energetic style combines elements from mainstream pop with happy hardcore and pop punk. In the Netherlands, Joost tours regularly with his band and has played festivals like Lowlands and Pinkpop.
Last November, he had two sold-out concerts at the AFAS Live. Joost's fan base abroad has been growing, too. In Belgium, he performed at the Sportpaleis in Antwerp and was a candidate on the popular TV show De Slimste Mens (The Smartest Person).
Last summer, Joost had a number 1 hit in Germany, Switzerland and Austria with Friesenjung. The song has had over 100 million streams worldwide and won Best Song in Germany's 1LIVE Krone radio awards. The song has also had a lot of airplay in Italy and Ukraine.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
Ja! Dat appte ik net nog aan iemand. Het had enórm goed op ze af kunnen stralen. Een lied met Europa in de titel dat vleugels krijgt door het Eurovisie. Wat wil je nog meer. Met een beetje crisismanagement daar ipv de politie bellen had dit enorm goed op ze afgestraald. Maar nu is het tegendeel de realiteit. Eeuwig zonde.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 10:41 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
The EBU had kunnen delen in deze gloriereis over de wereld. Het had op het ESF af kunnen stralen. Nu wordt de EBU meer en meer die rare organisatie die besloot deze prachtigste promotie ooit voor waar het ESF voor staat te cancelen.
We willen toch gewoon niet meer meedoen volgend jaar. Fuck de EBU!quote:Op zaterdag 18 mei 2024 10:55 schreef Andromache het volgende:
Ik kan dit maar moeilijk loslaten. Ik heb behoefte aan een fulminerende Avrotrosbaas. Ik wil Joost zien spreken. Ik wil een EBU die op de knieën gaat voor Nederland en eerherstel doet (Joost mag in Zwitserland optreden?). Ik wil GERECHTIGHEID.![]()
![]()
![]()
Gemiste kans inderdaad....en des te lekkerder voor onsquote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:10 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja! Dat appte ik net nog aan iemand. Het had enórm goed op ze af kunnen stralen. Een lied met Europa in de titel dat vleugels krijgt door het Eurovisie. Wat wil je nog meer. Met een beetje crisismanagement daar ipv de politie bellen had dit enorm goed op ze afgestraald. Maar nu is het tegendeel de realiteit. Eeuwig zonde.
Ik denk dat hij dit op de Turquoise Loper zei:quote:19 - Joost - Ome Robert
33 - Baby Lasagna - Don't hate yourself, but don't love yourself too much
36 - Joost - Buurman Uit Berlijin
41 - Bambie Thung - Tsunami (11:11)
43 - Joost - Friesenjung
48 - Joost - Droom Groot
50 - Joost - Wachtmuziek
quote:Joost saying he likes a Polish potato song = stonks
Wat men vergeet is dat het filmen en publiceren, ook al is het contractueel bepaald, nog steeds niet mag zonder consent. De wet gaat altijd voor. Vooral niet als men duidelijk zegt: nee, NU niet. Partijen kunnen dan zeker achteraf discussiëren of de contractuele bepalingen zijn geschaad, maar op het moment zelf mag de content volgens mij niet worden afgedwongen of genegeerd. Lichaamsintegriteit gaat altijd voor.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 10:27 schreef Aadrianus het volgende: [..] Als iemand een wapen op je richt, mag je dat ook wegduwen. Voor Joost voelde die camera op dat moment net zo ingrijpend, want tegen gemaakte afspraken in. Als je dan nog de moeite genomen hebt om twee keer te vragen of de ander wil stoppen met filmen, en daar wordt niet op gereageerd, dan is wegduwen eigenlijk nog de enige optie. Hij heeft de camera niet uit haar handen geslagen, alleen verhinderd dat ze hem nog kon filmen. Hij kon ook niet terug het podium op. Het is niet erger dan AvroTros heeft laten lijken. Het wordt alleen maar duidelijker dat EBU van een enorm klein mugje een gigantische olifant heeft gemaakt. Wat daar in godsnaam de reden van is, daar kunnen we alleen maar naar gissen, want EBU verschuilt zich achter contracten en regelgeving.
Ome Robert is nogal viraal aan het gaan in Oost-Europa, geloof ik. In Belarus staat één Eurovisie-gerelateerd nummer in de Spotify top 50: niet The Code, ook niet Europapa, maar Ome Robertquote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:24 schreef Nashipeer het volgende:
Uit deze Redditpost met de titel "Many non-ESC songs from this year's artists on Poland's Viral 50":
https://www.reddit.com/r/(...)is_years_artists_on/
[..]
Als een soort anti-Nederland complot of iets?quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:25 schreef Jane het volgende:
De politie is niet gebeld omdat het voorval zo ernstig was, maar om anderen ervan te overtuigen dát het ernstig genoeg was voor DSQ. Daar ben ik wel van overtuigd. Misschien hadden ze het nodig om dat 'unanieme besluit' te nemen, o.i.d.
Door de term complot doe je alsof het een rare gedachte is dat ze de politie erbij haalden om hem te kunnen uitsluiten... wat helemaal geen rare gedachte is. Je belt toch niet de politie voor zoiets minimaals, in het ergste geval heeft hij haar telefoon uit haar hand geslagen. Op school moest je dan vroeger even bij de conciërge langs en nablijven.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:31 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als een soort anti-Nederland complot of iets?
Nou ja, ik geloof niet dat de politie erbij gehaald is met als reden om hem dan makkelijker uit te kunnen sluiten, als ware het een soort 'mooi, we hebben iets om hem weg te krijgen!'-actiequote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:39 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Door de term complot doe je alsof het een rare gedachte is dat ze de politie erbij haalden om hem te kunnen uitsluiten... wat helemaal geen rare gedachte is. Je belt toch niet de politie voor zoiets minimaals, in het ergste geval heeft hij haar telefoon uit haar hand geslagen. Op school moest je dan vroeger even bij de conciërge langs en nablijven.
Wacht even. Is het moment eindelijk op film gedeeld?quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:27 schreef Blues het volgende:
Politie kwam er toch bij omdat die vrouw aangifte had gedaan. Overigens staat ze in dat filmpje na 2x te zijn weggeduwd nog te klappen ook
Dat is wel interessant aan de reactie van de EBU, ze hebben nog niet één keer aangegeven dat er geen afspraken waren om niet te filmen, wat de AVROTROS/zijn advocaat wel benoemen.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:25 schreef Sandrie het volgende:
[..]
Wat men vergeet is dat het filmen en publiceren, ook al is het contractueel bepaald, nog steeds niet mag zonder consent. De wet gaat altijd voor. Vooral niet als men duidelijk zegt: nee, NU niet. Partijen kunnen dan zeker achteraf discussiëren of de contractuele bepalingen zijn geschaad, maar op het moment zelf mag de content volgens mij niet worden afgedwongen of genegeerd. Lichaamsintegriteit gaat altijd voor.
En aangezien het hier niet gaat om de beelden van de show zelf is een mogelijke standpunt dat de weigering de productie van de show zou schaden heel zwak.
Bambi, Nemo en nog iemand (?) hebben zelfs geweigerd om een deel van de actual live familie show te doen zonder enige consequentie (ook een harde contractbreuk).
Het zou wat zijn als een productiemedewerker ze het podium op zou proberen te trekken voor de vlaggenparade om zo de contractuele afspraak af te dwingen.
Ergens in dit topic gedeeld toch?quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:43 schreef Troel het volgende:
[..]
Wacht even. Is het moment eindelijk op film gedeeld?
Tenzij de EBU diep door het stof gaat kan je als Nederland volgende keer eigenlijk niet meedoen. Ik vrees alleen dat de rest van Europa daar over een jaar geen traan om zal laten. Tegen die tijd is Joostgate oud nieuws en hebben ze gewoon weer zin in een feestje.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 10:55 schreef Andromache het volgende:
Ik kan dit maar moeilijk loslaten. Ik heb behoefte aan een fulminerende Avrotrosbaas. Ik wil Joost zien spreken. Ik wil een EBU die op de knieën gaat voor Nederland en eerherstel doet (Joost mag in Zwitserland optreden?). Ik wil GERECHTIGHEID.![]()
![]()
![]()
Leg me ajb geen woorden in de mond.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:31 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als een soort anti-Nederland complot of iets?
Bedoel je niet het filmpje waar hij handen schudt met fans? Dat is nog buiten backstage en is niet waar het incident plaatsvond toch?quote:
Maar NL mocht wel meedoen met stemmen. NL koos er voor dit niet te doen.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:49 schreef Jane het volgende:
[..]
Leg me ajb geen woorden in de mond.
Toen ik gisteren dat filmpje van die Gabe bekeek, viel me weer op hoe vreemd de tijdlijn was. Het komt over alsof de EBU enorm gezwalkt heeft vanaf het punt dat Joost nog gewoon meedeed met de vlaggenparade, via NL mag ook niet eens meedoen met stemmen, tot de uiteindelijke beslissing vlak voor de finale.
Ik weet ook niet wat er zich daar intern allemaal afgespeeld heeft, maar het lijkt er wmb wel op dat degene(n) die NL wilde diskwalificeren wat extra munitie nodig had om het voor elkaar te krijgen. That's all.
Gabe er nog even bij.
Nederland heeft alleen niet voorgelezen in de show, maar zowel jury als publiek hebben gewoon gestemd.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:50 schreef Troel het volgende:
[..]
Maar NL mocht wel meedoen met stemmen. NL koos er voor dit niet te doen.
Dat heb ik t mis.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:49 schreef Troel het volgende:
Bedoel je niet het filmpje waar hij handen schudt met fans? Dat is nog buiten backstage en is niet waar het incident plaatsvond toch?
Gabe heeft het over de screenshots van alle participerende landen waarin Nederland niet meer tussen staat. Dat was nog voor de DQ. Hij concludeert daaruit dat EBU toen besloten had dat Nederland níét mocht meestemmen. Pas later besloot NL zelf om niet de stemmen zelf kenbaar te maken. De stemmen zijn wel uitgegeven, dat moest Martin O. zelf doen, want tot een boe moment leidde dat voor de eeuwigheid blijft bestaan. Ook daar had de EBU niet op gerekend.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:50 schreef Troel het volgende:
[..]
Maar NL mocht wel meedoen met stemmen. NL koos er voor dit niet te doen.
Dat moment waarop Joost's interactie met zijn fans gefilmd is, ligt sowieso NA het moment van het 'incident'. Het 'incident' vond plaats luttele seconden na het optreden, als hij de stage afkomt en nog volop in de emotie van zijn lied zit, zijn ode aan zijn overleden vader.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:56 schreef Blues het volgende:
[..]
Dat heb ik t mis.
In dat filmpje maakt hij ook 2x een flinke afwerende beweging naar iemand die hem fimt toch?
Je ziet helemaal niks op dat filmpje. Hij schudt een aantal mensen de hand en maakt bij één iemand een nogal wilde beweging. Kan net zo goed een high-five ofzo zijn geweest.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:56 schreef Blues het volgende:
[..]
Dat heb ik t mis.
In dat filmpje maakt hij ook 2x een flinke afwerende beweging naar iemand die hem fimt toch?
Volgens mij is dat wel degelijk vóórdat hij de fotografe tegenkomt. Hij komt dan namelijk echt net het podium af. Dan zou die fotografe op het podium hebben moeten staanquote:Op zaterdag 18 mei 2024 12:04 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Dat moment waarop Joost's interactie met zijn fans gefilmd is, ligt sowieso NA het moment van het 'incident'. Het 'incident' vond plaats luttele seconden na het optreden, als hij de stage afkomt en nog volop in de emotie van zijn lied zit, zijn ode aan zijn overleden vader.
Voor de goede orde: dat was zeker niet mijn bedoeling, excuus als het verkeerd over kwamquote:
Nou, niet op het podium, maar wel vlak daarachter. Een plek waar even niemand anders is, dan mensen die daar moeten zijn. Ik kan me niet voorstellen dat je als artiest na je optreden meteen een gang moet maken langs al het publiek voordat je ergens bent waar je tot jezelf kunt komen. Als dat wel zo is, strookt dat ook niet met wat er verteld wordt dat Joost op het moment van het incident nog erg in de diepe emotie van het lied zat. Als hij net langs alle fans is gegaan, zit je eerder in de emotie van euforie omdat je fans razend enthousiast zijn. Dan ga je ook niet moeilijk doen over een cameravrouw die je dan filmt.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 12:11 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Volgens mij is dat wel degelijk vóórdat hij de fotografe tegenkomt. Hij komt dan namelijk echt net het podium af. Dan zou die fotografe op het podium hebben moeten staan
NL heeft wel meegedaan aan stemmen, alleen hebben we niet zelf de 12 punten live doorgegeven. Dat mocht Martin doen.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:50 schreef Troel het volgende:
[..]
Maar NL mocht wel meedoen met stemmen. NL koos er voor dit niet te doen.
Achteraf ook goede zet geweest dus van Nikkie de Jager.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:59 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Gabe heeft het over de screenshots van alle participerende landen waarin Nederland niet meer tussen staat. Dat was nog voor de DQ. Hij concludeert daaruit dat EBU toen besloten had dat Nederland níét mocht meestemmen. Pas later besloot NL zelf om niet de stemmen zelf kenbaar te maken. De stemmen zijn wel uitgegeven, dat moest Martin O. zelf doen, want tot een boe moment leidde dat voor de eeuwigheid blijft bestaan. Ook daar had de EBU niet op gerekend.
Weet niet of iemand er meer over kan vertellen, maar dit is ook zoals ik het zie.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 12:20 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Nou, niet op het podium, maar wel vlak daarachter. Een plek waar even niemand anders is, dan mensen die daar moeten zijn. Ik kan me niet voorstellen dat je als artiest na je optreden meteen een gang moet maken langs al het publiek voordat je ergens bent waar je tot jezelf kunt komen. Als dat wel zo is, strookt dat ook niet met wat er verteld wordt dat Joost op het moment van het incident nog erg in de diepe emotie van het lied zat. Als hij net langs alle fans is gegaan, zit je eerder in de emotie van euforie omdat je fans razend enthousiast zijn. Dan ga je ook niet moeilijk doen over een cameravrouw die je dan filmt.
Dat bericht over vlag maakte me aan het huilen. Het voelde als een opluchting.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 12:23 schreef d_elise het volgende:
Jongens, een week geleden hadden we nog even 5 minuten hoop toen bekend werd dat de vlag weer naast de kleedkamer hing. Om vervolgens een paar minuten later het officiële bericht van DQ te krijgen 🥲 Het voelt als gister maar tegelijkertijd als 2 jaar geleden.
Mwah. Had hem nog steeds gewoon liever in de finale gezien.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:12 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Gemiste kans inderdaad....en des te lekkerder voor ons
Nee, helemaal geen “complot” oid.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 11:31 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als een soort anti-Nederland complot of iets?
Volgens mij gingen ze wel daar eerst het trapje af, ik denk dat er zo ook een manier was om terug te komen bij de greenroom? Bij de vlaggenparade ging ook iedereen vanaf die kant terug.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 12:45 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Weet niet of iemand er meer over kan vertellen, maar dit is ook zoals ik het zie.
Ik denk ook niet dat je van podium meteen tussen de fans komt, want je gaat letterlijk achter de grote schermen en daar zitten geen fans. Ik denk dat de fotografe daar stond en niet pas bij een stuk nadat Joost al door een horde fans is geweest.
Edit: Nope, moet beter kijken, hij loopt letterlijk van podium af, dus dan moet hierna nog iets gebeurd zijn, want dit zijn allemaal fans geen fotografen toch?
Zou mij niet verbazen dat de overdreven reactie en de DQ puur was om te laten zien van "kijk wij doen wel wat als het nodig is, maar bij Israël is er gewoon niks aan het handje". Dat is dan wel flink backfired.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 12:49 schreef Sandrie het volgende:
[..]
Nee, helemaal geen “complot” oid.
Intussen zijn we een week verder en weten inmiddels dat de situatie achter de schermen vorige week volledig uit de controle was. EBU slaagde er niet in (en deed er niks aan) om de boel op orde te krijgen.
De emmer was al vol en het voorval van Joost zou best dat laatste druppel kunnen zijn dat een enorme reactie heeft veroorzaakt, wellicht een paniekreactie als poging om de boel weer onder de controle te krijgen. Om IETS te doen.
Opeenvolging van de acties rondom dit op vrijdag en zaterdag laat zien dat het een grote paniekwarboel was.
Toen wist ik wel hoe Roda-fans zich gevoeld hebben na die premature pitch-invasion jaquote:Op zaterdag 18 mei 2024 12:23 schreef d_elise het volgende:
Jongens, een week geleden hadden we nog even 5 minuten hoop toen bekend werd dat de vlag weer naast de kleedkamer hing. Om vervolgens een paar minuten later het officiële bericht van DQ te krijgen 🥲 Het voelt als gister maar tegelijkertijd als 2 jaar geleden.
Goed puntquote:Op zaterdag 18 mei 2024 13:04 schreef Jane het volgende:
De meest neutrale observatie die je kunt doen is dat, ondanks al hun regels en reglementen, de EBU helemaal geen draaiboek had liggen voor een situatie waarin een deelnemer tussen semi en finale gediskwalificeerd zou worden.
Dit getuige het feit dat ze niet wisten wat ze met de stemstatus van het land aan moesten, ze de stemming van de rest of the world moesten uitstellen, etc.
Je zou denken dat ze daardoor juist voorzichtiger te werk zouden gaan en er alles aan zouden doen om de boel zonder DSQ op te lossen. Precies dat maakt het zo bizar dat het er op lijkt dat ze daar volstrekt niet toe bereid leken, terwijl het incident zelf eigenlijk weinig om het lijf had, volgens iedereen behalve de EBU zelf. En eigenlijk geeft zelfs de EBU dat laatste toe, aangezien ze zich moeten beroepen op hun 'zero-tolerance'-policy. Als een deelnemer iemand tegen de grond gemept had o.i.d. had je dat niet eens hoeven te doen.
Wel symbolisch voor het liedje van Joost Klein, da's ook een emotionele roller coaster van drie minuten.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 12:49 schreef Rebel- het volgende:
[..]
Dat bericht over vlag maakte me aan het huilen. Het voelde als een opluchting.
Duurde 3 minuten
quote:Op zaterdag 18 mei 2024 13:16 schreef TLC het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)-europese-hitlijsten
quote:Kleins pan-Europese happy hardcore-hit
Dit is de belangrijkste reden dat ik denk dat Avrotros een eventuele rechtszaak tegen de EBU zonder veel moeite gaat winnen. Helemaal als de zaak geseponeerd wordt.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 13:04 schreef Jane het volgende:
De meest neutrale observatie die je kunt doen is dat, ondanks al hun regels en reglementen, de EBU helemaal geen draaiboek had liggen voor een situatie waarin een deelnemer tussen semi en finale gediskwalificeerd zou worden.
Dit getuige het feit dat ze niet wisten wat ze met de stemstatus van het land aan moesten, ze de stemming van de rest of the world moesten uitstellen, etc.
Je zou denken dat ze daardoor juist voorzichtiger te werk zouden gaan en er alles aan zouden doen om de boel zonder DSQ op te lossen. Precies dat maakt het zo bizar dat het er op lijkt dat ze daar volstrekt niet toe bereid leken, terwijl het incident zelf eigenlijk weinig om het lijf had, volgens iedereen behalve de EBU zelf. En eigenlijk geeft zelfs de EBU dat laatste toe, aangezien ze zich moeten beroepen op hun 'zero-tolerance'-policy. Als een deelnemer iemand tegen de grond gemept had o.i.d. had je dat niet eens hoeven te doen.
Het is weleens voorgekomen ergens in de jaren ‘00 dat Servië zich terugtrok tussen de deadline voor het inzenden van de liedjes en het ESF zelf. Dat is toen op dezelfde wijze opgelost, met wel stemmen maar niet meedoen. Wat dat betreft moet dit altijd wel de logische uitkomst zijn geweest, maar op het moment dat zo’n probleem zich voordoet op een moment dat er veel chaos en stress is, zal niet iedereen de regels in zijn hoofd hebben.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 13:04 schreef Jane het volgende:
De meest neutrale observatie die je kunt doen is dat, ondanks al hun regels en reglementen, de EBU helemaal geen draaiboek had liggen voor een situatie waarin een deelnemer tussen semi en finale gediskwalificeerd zou worden.
Dit getuige het feit dat ze niet wisten wat ze met de stemstatus van het land aan moesten, ze de stemming van de rest of the world moesten uitstellen, etc.
Het hele pad dat hij loopt vanaf het moment dat hij van het podium stapt staat op camera, elke 2-3 meter staat een bewaker.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 12:11 schreef blackswangreen het volgende:
Volgens mij is dat wel degelijk vóórdat hij de fotografe tegenkomt. Hij komt dan namelijk echt net het podium af. Dan zou die fotografe op het podium hebben moeten staan
Welke?quote:
De eerste (van de Albino sports twitter).quote:Op zaterdag 18 mei 2024 16:39 schreef Zigsky het volgende:
[..]
Welke?Zo zie je maar weer dat echt niet veel te vertrouwen is.
Excuus voor quoten uit het vorige topic.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 13:30 schreef Sandrie het volgende:
[..]
Maar nog iets: waar is ome Cornald?
Niemand had hem uitgenodigd aan een praatprogramma tafel afgelopen week? Hij zal niet gaan praten over het voorval, maar ben heel benieuwd naar zijn kijk naar de test van de situatie (die ik wel kan invullen)
Is dat echt het account van zijn label of is het een fanaccount?quote:Op zaterdag 18 mei 2024 17:05 schreef Cee het volgende:
[..]
De eerste (van de Albino sports twitter).
Fan account overduidelijkquote:Op zaterdag 18 mei 2024 17:21 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Is dat echt het account van zijn label of is het een fanaccount?
Goooo Cornaldquote:Op zaterdag 18 mei 2024 17:18 schreef dolfg het volgende:
[..]
Excuus voor quoten uit het vorige topic.
Maar ik kan jullie naar aanleiding van deze vraag zeggen dat Cornald tot op de dag van vandaag echt ziedend is.
Of dat er ook voor zorgt dat hij nu even uit de publiciteit blijft weet ik niet zeker, maar dat lijkt me wel verklaarbaar gezien de zaak in Zweden.
Dat is heel mooi om te lezen, maar hoe weet je dat?quote:Op zaterdag 18 mei 2024 17:18 schreef dolfg het volgende:
[..]
Excuus voor quoten uit het vorige topic.
Maar ik kan jullie naar aanleiding van deze vraag zeggen dat Cornald tot op de dag van vandaag echt ziedend is.
Of dat er ook voor zorgt dat hij nu even uit de publiciteit blijft weet ik niet zeker, maar dat lijkt me wel verklaarbaar gezien de zaak in Zweden.
Hoe meten ze dat eigenlijk in België? Krijgen ze extra data van Spotify en Youtube ofzo, want daar zie je alleen de charts voor heel België.quote:
Geen idee, misschien gebaseerd op de combinatie land/taal die mensen hebben ingegeven in de app?quote:Op zaterdag 18 mei 2024 18:20 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Hoe meten ze dat eigenlijk in België? Krijgen ze extra data van Spotify en Youtube ofzo, want daar zie je alleen de charts voor heel België.
Misschien is die ultratop alleen op radio-speeltijd.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 18:20 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Hoe meten ze dat eigenlijk in België? Krijgen ze extra data van Spotify en Youtube ofzo, want daar zie je alleen de charts voor heel België.
Eigenlijk hetzelfde zoals in Nederland.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 18:20 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Hoe meten ze dat eigenlijk in België? Krijgen ze extra data van Spotify en Youtube ofzo, want daar zie je alleen de charts voor heel België.
quote:Wat is Ultratop?
Ultratop is een organisatie, ontstaan op initiatief van de Belgische muziekindustrie, vertegenwoordigd door BRMA. Omdat Ultratop door de muziekindustrie zelf wordt gepatroneerd, is het de enige officiële Belgische hitparade. De Belgische hitparade is gebaseerd op de in de winkels verkochte geluidsdragers, gekochte downloads (sinds 2006), streamingcijfers en airplay (sinds 2016 voor de singles chart, sinds 2017 voor de albums chart).
Hoe worden de charts gemaakt?
Wekelijks worden de fysieke verkopen verzameld van een selectie van onafhankelijke verkopers, webshops en ketens. Daarnaast worden ook de aantallen van de download- en streamingplatforms en airplay (Radiomonitor) dagelijks verwerkt. Wekelijks wordt de berekening op woensdagavond afgesloten. De gegevens resulteren in een Vlaamse en een Franstalige versie van de Ultratoplijsten.
https://www.ultratop.be/nl/ultratop.asp
Kan ik me goed voorstellen, het voelt zo unfair aan.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 17:18 schreef dolfg het volgende:
[..]
Excuus voor quoten uit het vorige topic.
Maar ik kan jullie naar aanleiding van deze vraag zeggen dat Cornald tot op de dag van vandaag echt ziedend is.
Of dat er ook voor zorgt dat hij nu even uit de publiciteit blijft weet ik niet zeker, maar dat lijkt me wel verklaarbaar gezien de zaak in Zweden.
Ik blijf me gewoon iedere keer verbazen, echt.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 18:38 schreef Za het volgende:
In Estland Joost op 1, met 3 nummers in de top 50 vindt niemand fantastisch?
Indien mijn posts hier ongewenst zijn laat het dan gewoon weten.
Vind ik ook, en in het Nederlands, Fries (beetje Duits) ook nogquote:Op zaterdag 18 mei 2024 18:40 schreef yvonne het volgende:
Ik blijf me gewoon iedere keer verbazen, echt.
Is toch ook ongelooflijk.
Het blijft toch een raar land he. Twee helften met een andere taal, een andere smaak, een andere economie, en verder ook weinig affiniteit met elkaar.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 18:24 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Geen idee, misschien gebaseerd op de combinatie land/taal die mensen hebben ingegeven in de app?
Dat heet sprakeloos zijn. Ergens geen woorden voor hebben. Dat hij dit voor elkaar krijgt is ongekend.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 18:38 schreef Za het volgende:
In Estland Joost op 1, met 4 nummers in de top 50 vindt niemand bijzonder?
Indien mijn posts hier ongewenst zijn laat het dan gewoon weten.
Ik hoop het écht.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 18:43 schreef Za het volgende:
Ik ben heel benieuwd of Joost morgen gaat optreden, de aanname is van wel, en heel veel mensen zullen blij zijn hem te zien, vooral wanneer hij lekker in goede doen is.
Maar misschien is het te snel, en start hij Juni pas met optredens.
Hij heeft al vaker gezegd dat optreden ook een soort therapie voor hem is, dus ik denk dat het zeker nu wel gaat helpen. En misschien wordt de drempel alleen maar groter als hij het uit blijft stellen, al kan ik me heel goed voorstellen dat hij er heel erg tegenop ziet. Als hij er morgen is, ben ik wel benieuwd of hij Europapa doet of zegt "dat doet nu nog teveel pijn"quote:Op zaterdag 18 mei 2024 18:43 schreef Za het volgende:
Ik ben heel benieuwd of Joost morgen gaat optreden, de aanname is van wel, en heel veel mensen zullen blij zijn hem te zien, vooral wanneer hij lekker in goede doen is.
Maar misschien is het te snel, en start hij Juni pas met optredens.
Ik kan beamen (heb een betrouwbare bron) dat hij echt genoeg media-aanvragen binnen krijgt maar ook veel haatmails enzo. Dus hij kiest even voor zichzelf. Zou ik ook doen in zijn situatie.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 17:18 schreef dolfg het volgende:
[..]
Excuus voor quoten uit het vorige topic.
Maar ik kan jullie naar aanleiding van deze vraag zeggen dat Cornald tot op de dag van vandaag echt ziedend is.
Of dat er ook voor zorgt dat hij nu even uit de publiciteit blijft weet ik niet zeker, maar dat lijkt me wel verklaarbaar gezien de zaak in Zweden.
Nah kom opquote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:23 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik bedacht me ineens waarom het 'gevoel' rondom joost me zo bekend voorkomt en zo Nederlands aanvoelt. Het is een beetje zoals (stomme vergelijking maar toch) bij Pim Fortuyn ook iemand die op winst stond en ineens niet mee mocht/kon doen door de acties van een derde partij.
Ik wil hier disquificatie niet gelijk trekken met moord, maar heel veel van het gevoel omtrent dit gebeuren is de Nederlander niet vreemd.
Ik snap de laatste weken steeds beter waarom deze gast weg werd gestuurd als delegatieleider.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:31 schreef Dave het volgende:
“Vriend” van het buitenlandse reacties topic Jan Bors is niet blij met gabe’s filmpje
[ x ]
Die man is helemaal gek geworden joh. En het lijkt erop dat Joost Klein dit bij hem heeft veroorzaakt, daarvoor was hij volgens mij redelijk normaal. Joost laat niemand onberoerdquote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:33 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik snap de laatste weken steeds beter waarom deze gast weg werd gestuurd als delegatieleider.
Zit Jan Bors niet in de Tsjechische en Luxemburgse commissie? Of ben ik in de war met iemand anders?quote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:31 schreef Dave het volgende:
“Vriend” van het buitenlandse reacties topic Jan Bors is niet blij met gabe’s filmpje
[ x ]
Zeg ik toch ook maar het sentiment eromheen als in dat je eigenlijk het gevoel hebt dat hij gewonnen zou hebben maar dat je dat nooit kunt weten.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:33 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nah kom opvergeleken met moord is dit maar een domme liedjes show hoor
Dat voelt voor mij heel anders, al speelt ook een rol dat ik het ESF al stom vond. Ik ben ervan overtuigd dat het goedkomt met Joost en denk dat hij nu groter is geworden dan wanneer hij mee had gedaan in de finale. Al vind ik het natuurlijk voor hem heel verdrietig dat zijn droom niet uit is gekomen.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:23 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik bedacht me ineens waarom het 'gevoel' rondom joost me zo bekend voorkomt en zo Nederlands aanvoelt. Het is een beetje zoals (stomme vergelijking maar toch) bij Pim Fortuyn ook iemand die op winst stond en ineens niet mee mocht/kon doen door de acties van een derde partij.
Ik wil hier disquificatie niet gelijk trekken met moord, maar heel veel van het gevoel omtrent dit gebeuren is de Nederlander niet vreemd.
Echt bizar, was altijd best interessant om naar hem te luisteren, maar hij is echt helemaal de weg kwijt.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:37 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Die man is helemaal gek geworden joh. En het lijkt erop dat Joost Klein dit bij hem heeft veroorzaakt, daarvoor was hij volgens mij redelijk normaal. Joost laat niemand onberoerd
Medelijden met de artiesten die onder zijn leiding vielen in zijn tijd als HoDquote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:31 schreef Dave het volgende:
“Vriend” van het buitenlandse reacties topic Jan Bors is niet blij met gabe’s filmpje
[ x ]
Tsjechië, daar ging hij met ruzie weg.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:37 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Zit Jan Bors niet in de Tsjechische en Luxemburgse commissie? Of ben ik in de war met iemand anders?
Oh wtfquote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:43 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit jaar ook in de commissie van Luxemburg
Paar maanden geleden was hij al de meest bizarre dingen aan het twitteren.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 19:37 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Die man is helemaal gek geworden joh. En het lijkt erop dat Joost Klein dit bij hem heeft veroorzaakt, daarvoor was hij volgens mij redelijk normaal. Joost laat niemand onberoerd
Hij had op een gegeven moment een AI-interview met Joost. Ik heb het niet bekeken, maar toen dacht ik al: wat ben je allemaal aan het doen joh. Hij had echt een ongezonde obsessie met hem.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 20:21 schreef Cee het volgende:
[..]
Paar maanden geleden was hij al de meest bizarre dingen aan het twitteren.
Hij had ook door dat iets met Joost views en likes oplevert. Wat dat betreft past hij wel mooi in het straatje van de EBU: Joost uitmelken maar hem voor de rest cancelen.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 20:23 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Hij had op een gegeven moment een AI-interview met Joost. Ik heb het niet bekeken, maar toen dacht ik al: wat ben je allemaal aan het doen joh. Hij had echt een ongezonde obsessie met hem.
Nu al benieuwd of ze hem ook niet meer bij dat meest bekeken Youtube overzicht laten zien.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 20:26 schreef d_elise het volgende:
[..]
Hij had ook door dat iets met Joost views en likes oplevert. Wat dat betreft past hij wel mooi in het straatje van de EBU: Joost uitmelken maar hem voor de rest cancelen.
Dat is toch fascinerend he. Joost weet hoe het internet werkt, hoe social media werken. In plaats van dat ze van hem leren, want hij is er duidelijk beter in dan Eurovisie zelf en weet hoe hij zich moet marketen, gooien ze hem eruit omdat hij te recalcitrant is. Zo ongelooflijk dom.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 20:26 schreef d_elise het volgende:
[..]
Hij had ook door dat iets met Joost views en likes oplevert. Wat dat betreft past hij wel mooi in het straatje van de EBU: Joost uitmelken maar hem voor de rest cancelen.
Op dit moment zou het me verbazen als ze hem wél laten zien. Aan de andere kant: willen ze nog een keer dat hun comments vol met steun aan Joost staan? Alhoewel, dat gaat waarschijnlijk sowieso wel gebeuren, of ze hem nou in het overzicht betrekken of nietquote:Op zaterdag 18 mei 2024 20:29 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nu al benieuwd of ze hem ook niet meer bij dat meest bekeken Youtube overzicht laten zien.
Dit, ja. En ook gewoon niet doorhebben dat deze beslissing enorm op ze zou backfiren. Of misschien hadden ze het wel door en kon het ze niets schelen, maar dat geloof ik gewoon niet. Echt pure domheid en arrogantie.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 20:30 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Dat is toch fascinerend he. Joost weet hoe het internet werkt, hoe social media werken. In plaats van dat ze van hem leren, want hij is er duidelijk beter in dan Eurovisie zelf en weet hoe hij zich moet marketen, gooien ze hem eruit omdat hij te recalcitrant is. Zo ongelooflijk dom.
Nee hij is eruit gegooid omdat hij een telefoon uit een vrouw haar handen heeft geslagen.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 20:30 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Dat is toch fascinerend he. Joost weet hoe het internet werkt, hoe social media werken. In plaats van dat ze van hem leren, want hij is er duidelijk beter in dan Eurovisie zelf en weet hoe hij zich moet marketen, gooien ze hem eruit omdat hij te recalcitrant is. Zo ongelooflijk dom.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |