Zojuist bij Eenvandaag: Er is iets veel groters aan de hand. Loopt een onderzoek naar Plasterk.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 17:59 schreef Hanca het volgende:
Ik zou het trouwens wel goud vinden als NSC echt zijn poot stijf houdt en Plasterk blokkeert. Zet je jezelf zo voor gek met zo'n domme ingezonden brief, blijkt het voor niets.
Zojuist bij eenvandaag en al een week in de overige mediaquote:Op vrijdag 17 mei 2024 18:51 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Zojuist bij Eenvandaag: Er is iets veel groters aan de hand. Loopt een onderzoek naar Plasterk.
Deels waar maar de impact lijkt groter dan gedacht.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 18:51 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Zojuist bij eenvandaag en al een week in de overige media
AUMC onderzoekt dat, ja.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 18:58 schreef Breekfast het volgende:
Gaat over dat eigen bedrijfje van hem toch, en het patent dat hij op zijn eigen naam had gezet?
Goh, nu is een strafblad ineens een probleem voor Jesse?quote:
Het strafblad van Wilders is niet een probleem voor Klaver.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 19:00 schreef nostra het volgende:
[..]
Goh, nu is een strafblad ineens een probleem voor Jesse?
Dit klinkt niet als Hancaquote:Op vrijdag 17 mei 2024 17:59 schreef Hanca het volgende:
Ik zou het trouwens wel goud vinden als NSC echt zijn poot stijf houdt en Plasterk blokkeert. Zet je jezelf zo voor gek met zo'n domme ingezonden brief, blijkt het voor niets.
Die club is wel lastig te duiden. Tijdens het formeren van de provinciale coalities viel het allemaal best wel mee. Maar afgelopen halfjaar zijn ze wel erg close met de PVV geworden…quote:Op vrijdag 17 mei 2024 18:34 schreef VoMy het volgende:
[..]
Klaver is hier mild voor de BBB door ze centrumrechts te noemen.
En dan roept men dat niet Plasterk maar de PvdA veranderd is.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 19:10 schreef ijs_beer het volgende:
Er kan in twaalf jaar veel veranderen.
[ x ]
Maar ja, anders kan men niet regeren en geld stinkt ook niet.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 19:10 schreef ijs_beer het volgende:
Er kan in twaalf jaar veel veranderen.
[ x ]
Het is om aan te geven dat de nieuwe regering een nog grotere hekel heeft aan Palestijnen dan de vorige.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 19:31 schreef Vis1980 het volgende:
Waarom moest de ambassade zo nodig naar Jerusalem? Was de oude locatie kapot?
Geld over de balk gooien voor symboolpolitiek dus blijkbaar.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 19:32 schreef VoMy het volgende:
[..]
Het is om aan te geven dat de nieuwe regering een nog grotere hekel heeft aan Palestijnen dan de vorige.
Wat? Ik kijk nietquote:Op vrijdag 17 mei 2024 19:34 schreef Mutant01 het volgende:
Omg @ Mona Keijzer. Dat mens is niet helemaal honderd.
NPO 1
Dat zie je vaker als je ouders broer en zus zijn.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 19:34 schreef Mutant01 het volgende:
Omg @ Mona Keijzer. Dat mens is niet helemaal honderd.
NPO 1
Maar wat zei ze dan?quote:Op vrijdag 17 mei 2024 19:38 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Dat zie je vaker als je ouders broer en zus zijn.
Absoluut. Het enige voordeel daarvan is dat het niet direct een extra negatieve impact heeft, zoals een groot deel van de andere plannen.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 19:38 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Geld over de balk gooien voor symboolpolitiek dus blijkbaar.
Laat ik het zo zeggen, ze had zo een willekeurige NWS poster kunnen zijn. Zo klonk het.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |