Toen ik het dacht las ik: de meeste CDAers zijn wel competent... maar met die naam bezorg je me nachtmerries. Brrrr...quote:
Zo’n Verhagen die als ambassadeur van provincie Limburg gesprekken voert met VDL groep waar hij als adviseur werkzaam is?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:03 schreef Hanca het volgende:
[..]
Toen ik het dacht las ik: de meeste CDAers zijn wel competent... maar met die naam bezorg je me nachtmerries. Brrrr...
Ik zei ook 'de meeste'. Ja, Verhagen is bepaald niet competent. Maar ik denk ook dat dat een te bekende CDAer is. Best kans dat Omtzigt alleen ex-gedeputeerden uit de provincies heeft benaderd, past ook goed bij zijn boodschap natuurlijk.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:14 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Zo’n Verhagen die als ambassadeur van provincie Limburg gesprekken voert met VDL groep waar hij als adviseur werkzaam is?
Sterker nog, de opzet van het noodfonds leidt nou net tot deze hogere rentekosten. De NGEU-obligaties worden gedekt door de Europese Commissie, maar die heeft niet of nauwelijks de mogelijkheid om z'n eigen belastingen te heffen. In plaats daarvan is het afhankelijk van de beloftes van de EU-lidstaten, waarvan het grootste deel een lagere kredietscore heeft dan de EU zelf (AAA of AA, afhankelijk van het agentschap). Aangezien er geen cross-default-clausules bestaan tussen commissiebijdragen aan de begroting en individuele staatsobligaties, bestaat de kans dat de begrotingstoezeggingen van de lidstaten op tijd en volledig worden betaald kleiner kunnen zijn dan de kans dat nationale staatsobligaties worden gehonoreerd.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 09:52 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Het grote probleem blijft gewoon dat we een muntunie hebben maar niet een politieke unie. De ECB blijft allerlei kunstgrepen uithalen, maar kan niet afdwingen dat lidstaten hetzelfde economisch beleid voeren. Het verdrag van Maastricht wordt massaal genegeerd. En dus probeert men het nu door hervormingen te koppelen aan geld uit een noodfonds. De wortel ipv de stok.
Kunnen we allemaal ageren tegen dat noodfonds, maar dat is eerder een symptoom van het probleem dan het echte probleem.
Zou denken aan een van Helvert, Koopmans, van Toorenburg, de Rouwe ofzo. Geen minister niveau maar goedquote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:20 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik zei ook 'de meeste'. Ja, Verhagen is bepaald niet competent. Maar ik denk ook dat dat een te bekende CDAer is. Best kans dat Omtzigt alleen ex-gedeputeerden uit de provincies heeft benaderd, past ook goed bij zijn boodschap natuurlijk.
Doe ik ook niet.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:19 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nu moet je niet gaan doen alsof alleen de zionisten geen tweestatenoplossing willen.
Israel is een mono-etnische terroristische dictatuur. Zie de moorden in de gazastrook.quote:Daarbij worden er in Israël slechte politici gekozen, maar het is wel een democratie. Anders dan Gaza.
Hmm. Is het een taak voor Putters om uit te zoeken hoe Omtzigt zich tot zijn eigen ministers zou verhouden? Dat lijkt mij toch wat vergezocht?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:40 schreef Hanca het volgende:
https://www.volkskrant.nl(...)ts-kabinet~b3724c0c/
[..]
Het schiet gewoon niet op. Las vandaag/gisteren dat Kim putters wsl meer tijd nodig gaat hebben.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hmm. Is het een taak voor Putters om uit te zoeken hoe Omtzigt zich tot zijn eigen ministers zou verhouden? Dat lijkt mij toch wat vergezocht?
Tja...ik had eigenlijk niets anders verwacht. Het uitgangspunt was dat 2 van de 4 partijen alleen wilden gedogen, een van die twee is nu mischien bereid om toch te regeren, een partij is compleet overbodig en begrijpt er allemaal weinig van en oh ja, men is vol op de trommel gegaan om de partijleider van NSC te beledigen en te piepelen.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:40 schreef capricia het volgende:
[..]
Het schiet gewoon niet op. Las vandaag/gisteren dat Kim putters wsl meer tijd nodig gaat hebben.
Het loopt niet over van liefde, zeg maar.
Het begon al 3 maanden geleden met onderhandelingen over de grondwet. Wat kan je dan anders verwachten?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:40 schreef capricia het volgende:
[..]
Het schiet gewoon niet op. Las vandaag/gisteren dat Kim putters wsl meer tijd nodig gaat hebben.
Het loopt niet over van liefde, zeg maar.
https://nos.nl/artikel/25(...)okkeren-hervormingenquote:Nederland stevent af op zorginfarct en regels blokkeren hervormingen
Nederland gaat richting een permanent zorginfarct als het financieringssysteem van het zorgstelsel niet grondig op de schop gaat. En dat terwijl de tijd dringt: in de zorg voor ouderen komen dagelijks steeds meer crisissituaties voor...
Poeh, van dat rijtje kan De Rouwe nog wel iets, maar die zit volgens mij wel lekker in Kampen (net weer vader geworden van zijn achtste kind geloof ik). De rest houdt kwalitatief of qua integriteit ook niet over… al lijken me dat voor zo’n regeringsexperiment ook geen uitsluitingsgronden.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 22:17 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Zou denken aan een van Helvert, Koopmans, van Toorenburg, de Rouwe ofzo. Geen minister niveau maar goed
De SP bevindt zich op een andere planeet. Er is niks rationeels aan die partij. Moreel misschien wel maar veel mensen in Nederland hebben wat dat betreft genoeg aan de bijbel of koran.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 07:10 schreef Bondsrepubliek het volgende:
... maar je blijft als SP'er tenminste wel rationeel en moreel overeind en dat is ook veel waard.
[..]
https://nos.nl/artikel/25(...)okkeren-hervormingen
Gelukkig laat jij in je politieke bloemlezingen alhier merken dat jij de uitzondering op de regel bent, de nuance in een polariserend debat. Met een parel als “Ik ben er niet blij mee maar alles beter dan een links kabinet. Linkse partijen zijn bezig om grote bedrijven het land uit te jagen met hun haatcampagnes. Hoe moeten we dan straks onze zorg overeind houden, defensie, politie, de verzorgingsstaat?”. Zullen zulke inhoudelijk reacties onze instituties versterken en dom Nederland spoedig wakker schudden?quote:Op zaterdag 9 maart 2024 05:15 schreef Erik_Groen het volgende:
Of eigenlijk is het de schuld van de kiezers. De meeste Nederlanders zijn te dom om het verschil te zien tussen Verandering en Verbetering. Ze geloven niet in democratische instituties maar in 1 sterkeman die hen wijs maakt dat hij alle problemen in zijn eentje gaat oplossen. Ik hoop van harte dat Wilders zijn kabinet krijgt en de boel in de soep laat draaien. Dan worden de domme Nederlanders misschien wakker. Maar eerlijk gezegd geloof ik dat niet.
Nou ja ik denk vooral dat de VVD dat wil weten. Die zoeken een bepaalde commitment van NSC die ze hopen te vinden in die NSC ministers. Maar als Omtzigt enkel als wervingsbureau optreedt dan is dat wel uiterste minimaal.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hmm. Is het een taak voor Putters om uit te zoeken hoe Omtzigt zich tot zijn eigen ministers zou verhouden? Dat lijkt mij toch wat vergezocht?
Er is geen enkele reden om te denken dat met het SP zorgstelsel er geen zorginfarct zou komen. Sterker, onder het stelsel waar de SP naar terug wil waren er veel langere wachtlijsten. Wat zorg betreft is de SP echt de minst rationele partij van het land.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 07:10 schreef Bondsrepubliek het volgende:
De SP die al jaren uitlegt dat een zorgsysteem met daarin financiële prikkels ingebouwd niet werkt krijgt steeds meer bijval. SP'er zijn is niet altijd makkelijk kan ik mij zo voorstellen omdat landelijk regeren er niet in zit maar je blijft als SP'er tenminste wel rationeel en moreel overeind en dat is ook veel waard. En dat laatste kunnen de politieke partijen die deze eeuw wel geregeerd hebben natuurlijk niet oprecht over zichzelf beweren.
[..]
https://nos.nl/artikel/25(...)okkeren-hervormingen
Valt wel mee. Het zoeken naar de samenstelling is vaak het meeste werk. Rutte IV duurde in totaal bijvoorbeeld erg lang, maar de 4 partijen hebben uiteindelijk maar een paar weken samen gezeten. Als de samenstelling er eenmaal is kan het snel gaan.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |