doen ze dat niet meer met locatie IP ?quote:Op woensdag 6 december 2023 12:59 schreef Beathoven het volgende:
[..]
We respecteren je privacy bij het doorgeven van je coördinaten.
uit pure frustratie hebben ook D66 en GL mensen nu PVV gestemd en het kan nog veel ergerquote:Op woensdag 6 december 2023 13:06 schreef HowardRoark het volgende:
Een opvatting uit progressieve kringen die even wordt ontkracht.
[ twitter ]
https://www.telegraaf.nl/(...)utm_campaign=twitterquote:ASMI twijfelt over investering in Nederland: ’Zorgen om politieke- en zakenklimaat’
Dit is niet waar Geert z'n talenten liggen, die is al onderweg naar het volgende buurthuisquote:Op woensdag 6 december 2023 13:18 schreef capricia het volgende:
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)utm_campaign=twitter
Nou Geert, ik ben benieuwd naar al je plannen. Of zijn dit die buitenlandse werknemers die we niet meer willen?
Werkt "het volk" bij ASML?quote:Op woensdag 6 december 2023 13:18 schreef capricia het volgende:
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)utm_campaign=twitter
Nou Geert, ik ben benieuwd naar al je plannen. Of zijn dit die buitenlandse werknemers die we niet meer willen?
Nee, die willen we niet meerquote:Op woensdag 6 december 2023 13:18 schreef capricia het volgende:
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)utm_campaign=twitter
Nou Geert, ik ben benieuwd naar al je plannen. Of zijn dit die buitenlandse werknemers die we niet meer willen?
Als je in de spits in Veldhoven in een bus stapt richting Eindhoven dan zie je hoeveel volk daar werktquote:
Dat zijn vermoedelijk de 'alle buitenlanders zijn blabla, behalve die en die, want die ken ik toevallig' figurenquote:Op woensdag 6 december 2023 14:30 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Als je in de spits in Veldhoven in een bus stapt richting Eindhoven dan zie je hoeveel volk daar werkt
Ploegendiensten, cleanroom werk etc etc. Ik denk behoorlijk Geerts doelgroep de "net rondkomenden die werken met veel buitenlanders"
komen juist steeds meer boomers bij he, jij word ook een keer boomerquote:Op woensdag 6 december 2023 13:19 schreef Bosbeetle het volgende:
Bouwen Bouwen Bouwen helpt geen zak als je niet goed bedenkt waar je wilt bouwen en wat je wilt bouwen. Daarnaast moet je bij het bouwen bouwen bouwen ook rekening houden met de samenstelling van de bevolking en de straks massaal omvallende boomers (die hebben nog een jaartje of 10, 20 max).
Je kunt prima een nieuw vinex dorp bedenken waar niemand wil wonen, ik stel voor 30.000 woningen in en om Wachtum. Schiet je niets mee op.
Humbugquote:Op woensdag 6 december 2023 16:15 schreef michaelmoore het volgende:
komen juist steeds meer boomers bij he
Met alle respect, maar wat een intens domme reactiequote:Op woensdag 6 december 2023 16:15 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
komen juist steeds meer boomers bij he, jij word ook een keer boomer
mijn kinderen zijn ook al boomer
men gaat makkelijk 95 worden straks en bejaardenhuizen zijn gesloten zoals je weet
maar interns waarquote:Op woensdag 6 december 2023 16:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Met alle respect, maar wat een intens domme reactie
hoe noem je mensen die met pensioen gaan en geboren na 1960 ?quote:Op woensdag 6 december 2023 16:23 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Humbug
De babyboom was van ~1945 tot ~1955 daarna was het wel behoorlijk uitgeboomd.
https://www.vzinfo.nl/bev(...)van%20een%20meerling.
En als je het uit wilt rekken tot 1970
Boomers wordt in de volksmond vaak gebruikt om ouderen aan te duiden ja, maar in deze context gaat het overduidelijk over de generatie 'babyboomers', en die sterven uit.quote:Op woensdag 6 december 2023 16:34 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
maar interns waar
ouderen boven de 65 + dat worden er 5 miljoen in 2040 en de AOW regels nopen ons om alleen te blijven wonen
allemaal boomers
nee die sterven niet uit er komen er ieder jaar weer bijquote:Op woensdag 6 december 2023 16:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Boomers wordt in de volksmond vaak gebruikt om ouderen aan te duiden ja, maar in deze context gaat het overduidelijk over de generatie 'babyboomers', en die sterven uit.
De lost generation ofzo...quote:Op woensdag 6 december 2023 16:34 schreef michaelmoore het volgende:
hoe noem je mensen die met pensioen gaan en geboren na 1960 ?
quote:Op woensdag 6 december 2023 16:37 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee die sterven niet uit er komen er ieder jaar weer bij
er komen wel steeds minder kinderen in nederland , dat wel
de groep van 0 tot 10 jaar die wordt steeds kleiner
After boomers , of Boom Boom Boom ers, maar dat zijn er wel steeds meerquote:
Niks mis met minder kinderen.quote:Op woensdag 6 december 2023 16:37 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee die sterven niet uit er komen er ieder jaar weer bij
er komen wel steeds minder kinderen in nederland , dat wel
de groep van 0 tot 10 jaar die wordt steeds kleiner
iedereen Boomers en wel laten de buitenlanders het werk doen en voor de premieafdrachten s zorgenquote:Op woensdag 6 december 2023 16:41 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Niks mis met minder kinderen.
Aftershockersquote:Op woensdag 6 december 2023 16:41 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
After boomers , of Boom Boom Boom ers, maar dat zijn er wel steeds meer
mensen worden ouder , roken niet wandelen veel, niet gemerkt ??quote:Op woensdag 6 december 2023 16:42 schreef Bosbeetle het volgende:
[ afbeelding ]
Ik bedoel dat het brede stuk tussen 80 en 60 langzaam in het smalle stuk loopt boven de 80 loopt.
Daarom kan ik geen vriendin vinden, mannenoverschotquote:Op woensdag 6 december 2023 16:42 schreef Bosbeetle het volgende:
[ afbeelding ]
Ik bedoel dat het brede stuk tussen 80 en 60 langzaam in het smalle stuk loopt boven de 80 loopt.
Mensen roken nog steeds en bewegen ook maar weinig, niet gemerkt?quote:Op woensdag 6 december 2023 16:44 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
mensen worden ouder , roken niet wandelen veel, niet gemerkt ??
hier voor jouquote:Op woensdag 6 december 2023 16:44 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Daarom kan ik geen vriendin vinden, mannenoverschot
Hmmm tijd voor een streaming versie van omroep MAX.. hoe kunnen we ouderen minder laten wandelen.quote:Op woensdag 6 december 2023 16:44 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
mensen worden ouder , roken niet wandelen veel, niet gemerkt ??
en dan komen er weer na na na boomersquote:Op woensdag 6 december 2023 16:44 schreef Nattekat het volgende:
Over een paar jaar zal mijn generatie de grootste zijn, wat een eer
Bowlen met ouderen? 10 neerzetten en dan een rollator eropaf?quote:Op woensdag 6 december 2023 16:46 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Hmmm tijd voor een streaming versie van omroep MAX.. hoe kunnen we ouderen minder laten wandelen.
vanochtend nog 5 km over het strand gewandeldquote:Op woensdag 6 december 2023 16:46 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Hmmm tijd voor een streaming versie van omroep MAX.. hoe kunnen we ouderen minder laten wandelen.
Wil je een medaille?quote:Op woensdag 6 december 2023 16:47 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
vanochtend nog 5 km over het strand gewandeld
vanwege mijn NSC stem bedoel je ?quote:
De PVV heeft geen meerderheid, ook niet in een te vormen coalitiequote:
'Hoe lang nog worden onze vrouwen en dochters nog lastig gevallen, aangerand en verkracht door het buitenlands tuig?'quote:
Het is vooral dit soort taal waarmee we moeten uitkijken als ze regeren.quote:Op woensdag 6 december 2023 23:31 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
'Hoe lang nog worden onze vrouwen en dochters nog lastig gevallen, aangerand en verkracht door het buitenlands tuig?'
Dat noem jij een goed betoog? Ik vind het beneden alle peil.
Ik kan me voorstellen dat mensen niet zitten te wachten op asielzoekers, maar om zo over mensen te praten is ronduit walgelijk.
Het is natuurlijk ook precies dit soort praat dat het moeilijk maakt voor andere partijen om met PVV te regeren.
Er zijn op dit moment minder dan 5.000 azielzoekers in Overrijssel, op een bevolking van ongeveer 1.2 miljoen. Dat is 0.4% van de bevolking. Dat noem ik geen 'zondvloed aan asielzoekers die onze provincie overspoelt'. In plaats van maar dom blijven roepen dat de grenzen dicht gegooid moeten worden (wat, gezien het Nederlands recht, internationale verdragen e.d. ook helemaal niet uitkan), zou je er ook voor kunnen kiezen eens een wat verstandiger en humaner beleid ten aanzien van asielzoekers te gaan voeren.quote:
Dankjewel.quote:Op donderdag 7 december 2023 05:14 schreef JAM het volgende:
[..]
Er zijn op dit moment minder dan 5.000 azielzoekers in Overrijssel, op een bevolking van ongeveer 1.2 miljoen. Dat is 0.4% van de bevolking. Dat noem ik geen 'zondvloed aan asielzoekers die onze provincie overspoelt'. In plaats van maar dom blijven roepen dat de grenzen dicht gegooid moeten worden (wat, gezien het Nederlands recht, internationale verdragen e.d. ook helemaal niet uitkan), zou je er ook voor kunnen kiezen eens een wat verstandiger en humaner beleid ten aanzien van asielzoekers te gaan voeren.
De PVV biedt in dat opzicht helemaal geen oplossingen - want die weten ook wel dat dat gewoon niet uitkan - maar roept gewoon maar wat omdat figuren zoals jij (ik heb er geen ander woord voor) denken dat dat blijkbaar wel zomaar kan en daarbovenop ook nog een goed idee is. Daarbovenop komt dan ook nog dat immer intens achterlijke verhaal dat 'de moslims' (wat uiteraard een volkomen homogene groep mensen is, die verschillen werkelijk in geen enkel opzicht van elkaar) 'ons' (álle Nederlanders, wat ook een volkomen homogene groep mensen is die het altijd over alles met elkaar een zijn en met tróts voor het vaderland die cultuur verdedigen willen!) 'hun cultuur' (die ook volkomen homogeen is en onder alle moslims precies hetzelfde is) 'door de strot willen duwen'. Leg me eens uit, hoe doen 'de moslims' dat dan? Het is wel zulk dom, simpel, xenofoob, racistisch gelul; die man zou zich (en jij ook trouwens) volkomen kapot moeten schamen.
50K asielzoekers per jaar in Nederland, die bureacratisch verwerkt moeten worden is niet weinig (+100k Oekrainerse vluchtelingen niet meegerelend).quote:Op donderdag 7 december 2023 05:14 schreef JAM het volgende:
[..]
Er zijn op dit moment minder dan 5.000 azielzoekers in Overrijssel, op een bevolking van ongeveer 1.2 miljoen. Dat is 0.4% van de bevolking. Dat noem ik geen 'zondvloed aan asielzoekers die onze provincie overspoelt'. In plaats van maar dom blijven roepen dat de grenzen dicht gegooid moeten worden (wat, gezien het Nederlands recht, internationale verdragen e.d. ook helemaal niet uitkan), zou je er ook voor kunnen kiezen eens een wat verstandiger en humaner beleid ten aanzien van asielzoekers te gaan voeren.
De PVV biedt in dat opzicht helemaal geen oplossingen - want die weten ook wel dat dat gewoon niet uitkan - maar roept gewoon maar wat omdat figuren zoals jij (ik heb er geen ander woord voor) denken dat dat blijkbaar wel zomaar kan en daarbovenop ook nog een goed idee is. Daarbovenop komt dan ook nog dat immer intens achterlijke verhaal dat 'de moslims' (wat uiteraard een volkomen homogene groep mensen is, die verschillen werkelijk in geen enkel opzicht van elkaar) 'ons' (álle Nederlanders, wat ook een volkomen homogene groep mensen is die het altijd over alles met elkaar een zijn en met tróts voor het vaderland die cultuur verdedigen willen!) 'hun cultuur' (die ook volkomen homogeen is en onder alle moslims precies hetzelfde is) 'door de strot willen duwen'. Leg me eens uit, hoe doen 'de moslims' dat dan? Het is wel zulk dom, simpel, xenofoob, racistisch gelul; die man zou zich (en jij ook trouwens) volkomen kapot moeten schamen.
Ken nog wel wat Nederlanders die in hun omgeving 'haat prediken'. Ik neem aan dat we dat ook niet normaal vinden of accepteren,en dat we een partij die juist daartegen fel ageert in de armen moeten sluiten. Toch?quote:Op donderdag 7 december 2023 00:48 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Het is vooral dit soort taal waarmee we moeten uitkijken als ze regeren.
Achterlijk haatprediken, dat zit gewoon in de partij, moet je nooit normaal vinden of accepteren.
Als die partij puur het haatprediken veroordeelt en niet hele bevolkingsgroepen over 1 kam scheert dan wel beledigt dan vind ik dat niet meer dan logisch. Ik denk dat de gemiddelde partij dat ook wel in zekere mate doet.quote:Op donderdag 7 december 2023 08:33 schreef Montagui het volgende:
[..]
Ken nog wel wat Nederlanders die in hun omgeving 'haat prediken'. Ik neem aan dat we dat ook niet normaal vinden of accepteren,en dat we een partij die juist daartegen fel ageert in de armen moeten sluiten. Toch?
Om het even concreter te maken.quote:Op donderdag 7 december 2023 08:33 schreef Montagui het volgende:
[..]
Ken nog wel wat Nederlanders die in hun omgeving 'haat prediken'. Ik neem aan dat we dat ook niet normaal vinden of accepteren,en dat we een partij die juist daartegen fel ageert in de armen moeten sluiten. Toch?
quote:Op donderdag 7 december 2023 08:54 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Om het even concreter te maken.
Je stelt voor de extreemrechtse PVV in de armen te sluiten?
Jij praat ook keer op keer de extreme clubs goed. Dus in principe zou het ook voor jou wel aardig zijn die vraag te beantwoorden.quote:
Exact, hele bevolkingsgroepen (bv de boeren) over 1 kam scheren wordt door meerdere partijen gedaan, dus daarin is de PVV niets vreemd. Een beetje hypocriet om daarover af te geven op de PVV.quote:Op donderdag 7 december 2023 08:45 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Als die partij puur het haatprediken veroordeelt en niet hele bevolkingsgroepen over 1 kam scheert dan wel beledigt dan vind ik dat niet meer dan logisch. Ik denk dat de gemiddelde partij dat ook wel in zekere mate doet.
Misschien dat we het hem dan maar eens moeten laten proberen? Dan zullen we zien of er wel met oplossingen gekomen kan worden? Ik bedoel, de afgelopen Rutte kabinetten hebben het in ieder geval niet kunnen oplossen. Mocht het ook via 'de rechtse kant' niet opgelost kunnen worden dan zal (denk ik) met name de PVV daar wel eens op afgerekend kunnen worden.quote:Partijen die wel naar racisme neigen en die problemen maar lukraak bij migratie neerkwakken, zonder met oplossingen te komen, voegen maar weinig goeds toe aan de samenleving.
Nou, ik ga er eigenlijk niet op in omdat je laat zien geen idee te hebben wat extreemrechts inhoudt.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:03 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Jij praat ook keer op keer de extreme clubs goed. Dus in principe zou het ook voor jou wel aardig zijn die vraag te beantwoorden.
Nee, extreem rechts moeten we nooit in onze armen sluiten.quote:Op donderdag 7 december 2023 08:54 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Om het even concreter te maken.
Je stelt voor de extreemrechtse PVV in de armen te sluiten?
Ze zitten niet voor niets met de eveneens algemeen als extreemrechts erkende partijen als VB en RN in een EP-fractie.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:05 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nou, ik ga er eigenlijk niet op in omdat je laat zien geen idee te hebben wat extreemrechts inhoudt.
Ik wil best discussie voeren, maar dan wel op voorwaarde dat je je beter inleest.
Aha, op die manier. Tja, ik hanteer liever de gebruikelijke kwalificaties in plaats van creatief omgaan met de feiten om ze zo met de mantel der liefde te bedekken…quote:Op donderdag 7 december 2023 09:08 schreef Montagui het volgende:
[..]
Nee, extreem rechts moeten we nooit in onze armen sluiten.
Denk dat we verder verschillen over wanneer een partij extreem rechts is.
Zo zou ik ook nooit een partij die racistische taal bezigd in mijn armen sluiten.
Maar ik vermoed dat we ook op dat vlak verschillen in wanneer een partij racistisch is.
CDA zit bij Orban, wat is je punt?quote:Op donderdag 7 december 2023 09:10 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Ze zitten niet voor niets met de eveneens algemeen als extreemrechts erkende partijen als VB en RN in een EP-fractie.
Dat het wellicht wat ongemakkelijk voelt om dat te erkennen snap ik. Daarom stel ik de vraag ook expliciet.
En het staat je natuurlijk vrij ons te overtuigen van je eigen definitie.
https://www.aivd.nl/onderwerpen/extremisme/rechts-extremismequote:Het uit ideologische motieven bereid zijn om niet-gewelddadige en/of gewelddadige activiteiten te verrichten die de democratische rechtsorde ondermijnen.
De gebruikte ondemocratische methodes kunnen zowel gewelddadig als niet-gewelddadig zijn.
Voorbeelden van niet-gewelddadige ondemocratische middelen zijn:
systematisch haatzaaien;
angst verspreiden;
doelbewust desinformatie verspreiden;
demoniseren en intimideren;
verwerpen van wet en regelgeving;
pogingen om een parallelle samenleving tot stand te brengen waarbij het gezag van de Nederlandse overheid en het rechtssysteem wordt afgewezen.
O? Welke partij scheert alle boeren over 1 kam dan? En volgens welke bron?quote:Op donderdag 7 december 2023 09:04 schreef Montagui het volgende:
[..]
Exact, hele bevolkingsgroepen (bv de boeren) over 1 kam scheren wordt door meerdere partijen gedaan, dus daarin is de PVV niets vreemd. Een beetje hypocriet om daarover af te geven op de PVV.
[..]
Misschien dat we het hem dan maar eens moeten laten proberen? Dan zullen we zien of er wel met oplossingen gekomen kan worden? Ik bedoel, de afgelopen Rutte kabinetten hebben het in ieder geval niet kunnen oplossen. Mocht het ook via 'de rechtse kant' niet opgelost kunnen worden dan zal (denk ik) met name de PVV daar wel eens op afgerekend kunnen worden.
Ach, natuurlijk. Maar men veegt graag het eigen straatje schoon.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:13 schreef miss_sly het volgende:
Extremisme:
https://www.aivd.nl/onderwerpen/extremisme
[..]
https://www.aivd.nl/onderwerpen/extremisme/rechts-extremisme
Er zijn toch zeker kenmerken hiervan te vinden in de PVV.
Ik ben het bijna helemaal met je eens. Maar geef hem toch maar wel een kans. Natuurlijk gaat hij het verkloten, maar dan hebben we het allemaal wel mogen ervaren en zullen mensen inzien dat hij toch niet de redder is die hun problemen op zal lossen.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:18 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
O? Welke partij scheert alle boeren over 1 kam dan? En volgens welke bron?
Het zijn problemen die erg complex liggen. Makkelijke oplossingen zijn er niet. Hoe men nu alles bij de kabinetten Rutte neerlegt klopt ook niet helemaal. Ja die hadden doortastender moeten zijn, maar dan nog los je niet alles zomaar op.
Waar we niets aan hebben is een vent met een a4tje vol schreeuw teksten waarmee hij alleen zijn eigen kiezers pleased. Aan verdere verdeeldheid hebben we geen bal.
Hiernaast gedraagt hij zich vaak ronduit onbeschoft en getuigt zijn gedrag vaak niet van tolerantie jegens andere partijen.
Hem een kans geven is het verkloten van de tijd waarvan iedereen al vindt dat er te weinig is.
Geen enkele partij is een redder die de problemen oplost.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:22 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik ben het bijna helemaal met je eens. Maar geef hem toch maar wel een kans. Natuurlijk gaat hij het verkloten, maar dan hebben we het allemaal wel mogen ervaren en zullen mensen inzien dat hij toch niet de redder is die hun problemen op zal lossen.
En dan gaat men weer door naar de volgende Messias op populistisch-rechts en zijn voorheen beschaafde partijen weer wat verder naar of over het randje getrokken. Ben dus niet zo gecharmeerd van die optie.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:22 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik ben het bijna helemaal met je eens. Maar geef hem toch maar wel een kans. Natuurlijk gaat hij het verkloten, maar dan hebben we het allemaal wel mogen ervaren en zullen mensen inzien dat hij toch niet de redder is die hun problemen op zal lossen.
Nee, maar Wilders presenteert zich wel zo hè, als ‘voor de Nederlanders’. Beetje Trump taalquote:Op donderdag 7 december 2023 09:23 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Geen enkele partij is een redder die de problemen oplost.
Dit is wel een aardige samenvatting:quote:Op donderdag 7 december 2023 09:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
CDA zit bij Orban, wat is je punt?
Bij politieke extremen komt ook het geweldscomponent kijken, en uitgesproken racisme en discriminatie. Dat is bij de PVV beide niet aanwezig. Dat ze niet altijd met twee woorden spreken wordt breed erkend, maar het predicaat extreem is hier niet op van toepassing.
Er zal weer eerst weer een wending een meer linkse kant op zijn gok ik zo.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:25 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
En dan gaat men weer door naar de volgende Messias op populistisch-rechts en zijn voorheen beschaafde partijen weer wat verder naar of over het randje getrokken. Ben dus niet zo gecharmeerd van die optie.
Misschien wel. Valt me wel vaak op dat men goeie punten over Geert vaak gewoon maar even vergeet. Of men begint over anderen die ook “dingen” doen.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:22 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik ben het bijna helemaal met je eens. Maar geef hem toch maar wel een kans. Natuurlijk gaat hij het verkloten, maar dan hebben we het allemaal wel mogen ervaren en zullen mensen inzien dat hij toch niet de redder is die hun problemen op zal lossen.
Dat ben ik wel met je eens. En hij mag het ook proberen. Het punt waar ik vooral over struikel is dat nu hij met zijn partij de meeste stemmen heeft, zo'n beetje iedereen erover valt. Ik vind dat merkwaardig omdat dat bij andere uitslagen niet is voorgekomen, bij mijn weten dan.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:26 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Nee, maar Wilders presenteert zich wel zo hè, als ‘voor de Nederlanders’. Beetje Trump taal
Ah ja, want dan maakt het niet meer uit dat je allerlei ondemocratische plannen propageert of zo?quote:
Meer geld voor de mensen.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ah ja, want dan maakt het niet meer uit dat je allerlei ondemocratische plannen propageert of zo?
Ben wel benieuwd over welke goede punten je het hebt. Is hij lief voor zijn cavia?
Nou niet voor buitenlanders. En ook niet voor die linkse deugneuzen. Voor het vollek!quote:Op donderdag 7 december 2023 09:39 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Voor álle mensen, of alleen bepaalde mensen?
Zelfs radicaal is nog redelijk subjectief, maar in elk geval behoren ze niet tot de "klassiek rechtse" stroming.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:26 schreef nostra het volgende:
[..]
Dit is wel een aardige samenvatting:
[ afbeelding ]
Te financieren met een heffing op het eigen (fiscale) vermogen van bedrijven en majeure erfbelastingen. Dat vind ik ook populistisch en domquote:
En ook nog eens alles goedkoper! En weer met 65 met pensioen!quote:
Dju. Had wel zin in meer geld.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:40 schreef Perrin het volgende:
[..]
Nou niet voor buitenlanders. En ook niet voor die linkse deugneuzen. Voor het vollek!
Er is een niet-geweldadige ondemocratische en gewelddadige ondemocratische component bij extremen. De (schijnbare) afwezigheid (nog) van geweld maakt niet dat het niet extreem kan zijn.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
CDA zit bij Orban, wat is je punt?
Bij politieke extremen komt ook het geweldscomponent kijken, en uitgesproken racisme en discriminatie. Dat is bij de PVV beide niet aanwezig. Dat ze niet altijd met twee woorden spreken wordt breed erkend, maar het predicaat extreem is hier niet op van toepassing.
En dan zeggen ze dat Geert geen goede plannen heeft.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:43 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En ook nog eens alles goedkoper! En weer met 65 met pensioen!
Jij hebt signalen opgepikt dat er binnenkort geweld gebruikt wordt?quote:Op donderdag 7 december 2023 09:43 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Er is een niet-geweldadige ondemocratische en gewelddadige ondemocratische component bij extremen. De (schijnbare) afwezigheid (nog) van geweld maakt niet dat het niet extreem kan zijn.
Voor zijn katten. En hij gaat graag naar de Efteling.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ah ja, want dan maakt het niet meer uit dat je allerlei ondemocratische plannen propageert of zo?
Ben wel benieuwd over welke goede punten je het hebt. Is hij lief voor zijn cavia?
Hij is bang dat hij dan van het pluche afgetrapt wordt, want Geert Wilders zit er niet voor het volk, maar enkel en alleen voor zichzelf.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:45 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jij hebt signalen opgepikt dat er binnenkort geweld gebruikt wordt?
De PVV is democratisch gekozen, maar intern niet democratisch georganiseerd. Ik denk dat dat is omdat GW bang is van binnen uit gesaboteerd te worden. Een terecht risico denk ik.
Dat zal het zijn inderdaad.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:47 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Hij is bang dat hij dan van het pluche afgetrapt wordt, want Geert Wilders zit er niet voor het volk, maar enkel en alleen voor zichzelf.
Eh.. het is bij de PVV *nog* niet aanwezig omdat de PVV nog niet in een regering zit; en de kans klein is dat ze erin komen.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
CDA zit bij Orban, wat is je punt?
Bij politieke extremen komt ook het geweldscomponent kijken, en uitgesproken racisme en discriminatie. Dat is bij de PVV beide niet aanwezig. Dat ze niet altijd met twee woorden spreken wordt breed erkend, maar het predicaat extreem is hier niet op van toepassing.
Nee, maar je weet het nooit. Er zijn best aanhangers van PVV die geweld niet zullen schuwen.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:45 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jij hebt signalen opgepikt dat er binnenkort geweld gebruikt wordt?
De PVV is democratisch gekozen, maar intern niet democratisch georganiseerd. Ik denk dat dat is omdat GW bang is van binnen uit gesaboteerd te worden. Een terecht risico denk ik.
Voorlopig is het enige geweld dat gebruikt wordt komt van de linkerflank. Vraag dhr Baudet maar eens.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:48 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Eh.. het is bij de PVV *nog* niet aanwezig omdat de PVV nog niet in de regering zit. Maar de PVV is in vergelijking met andere partijen meer een magneet voor dubieuze figuren. De eerste de beste (en beste) man die ze konden vinden blijkt een megafraudeur.
Zodra de PVV echt zou moeten regeren en ze merken dat hun eigen kiezer punten van kritiek begint te zien in onuitvoerbaarheid dan is wat je bij fascististen ziet, dat ze tanden bij gaan schakelen ipv gas terug gaan nemen omdat ze uiteraard geen linkse mietjes zijn maar continue de spierballen moeten tonen.
Dan gaat het van kwaad tot erger.
Ik vind de nuance radicaal rechts op 1 (of enkele) punt(en) meer van toepassing. Op sociaal economische punten kan je deze partij niet onder radicaal rechts scharen.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:26 schreef nostra het volgende:
[..]
Dit is wel een aardige samenvatting:
[ afbeelding ]
Over de afgelopen weken heb ik je alleen maar hele nare vergelijkingen zien maken, zien framen en onder water kwalificaties zien posten.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:23 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Het is maar waar je lol in hebt. Vind het persoonlijk vrij triest gedrag. Maar ach, ik snap ergens ook wel dat je er houvast in zoekt.
Dat geweld aspect zit meer op de linkeras.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee, maar je weet het nooit. Er zijn best aanhangers van PVV die geweld niet zullen schuwen.
De PVV is niet alleen intern niet democratisch, maar is ook in bepaalde denkbeelden niet democratisch.
Vanaf heden deze user negeren.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:51 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Over de afgelopen weken heb ik je alleen maar hele nare vergelijkingen zien maken, zien framen en onder water kwalificaties zien posten.
En dan kom jij nu met persoonlijk vrij triest gedrag?
Jammer, heeeeeeeeel jammer.
Hopelijk doen ze dat snel.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:52 schreef Nober het volgende:
En heeft Amsterdam zich al onafhankelijk verklaard?
Specifiek bij de PVV valt daarbij nog de nuance te maken dat het programma op met name sociaal-economisch gebied fors afwijkt van het stemgedrag in de Kamer, dat veel meer naar rechts tendeert. Hoe dat zich dan in eventuele deelname aan beleidsvorming zal vertalen is de vraag, waar ik nu ook geen antwoord op heb.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:51 schreef Montagui het volgende:
[..]
Ik vind de nuance radicaal rechts op 1 (of enkele) punt(en) meer van toepassing. Op sociaal economische punten kan je deze partij niet onder radicaal rechts scharen.
Maar de focus op deze partij zal altijd op het 'radicaal rechtse' vallen.
Daarom dan nu ook de leus: "Stap eens over je schaduw heen".
Maar het is wel lekker om te framen. afa's zijn het probleem niet, dat is de pvv. Voor redenen, ofso.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:50 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Voorlopig is het enige geweld dat gebruikt wordt komt van de linkerflank. Vraag dhr Baudet maar eens.
Door de PVV is nimmer geweld gebruikt of poging gedaan.
Je focust op het verkeerde.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:52 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat geweld aspect zit meer op de linkeras.
Nogmaals, heb je voorbeelden op je suggestieve zin - De (schijnbare) afwezigheid (nog) van geweld maakt niet dat het niet extreem kan zijn. - dat er geweld op handen is?
Anders had je bij PVV elk andere politieke partij kunnen schrijven, immers hebben die blijkbaar ook nog niet geweld gebruikt maar gaan dat mogelijk wel doen.
Omdat?quote:Op donderdag 7 december 2023 09:52 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vanaf heden deze user negeren.
Nee.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:54 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je focust op het verkeerde.
Waar het om gaat is dat extreemrechts ook zonder geweldcomponent extreemrechts is/kan zijn. Daar is een mogelijke geweldcomponent niet beslissend voor.
Omdat het vooral trollen en uit de tent lokken is.quote:
ik geef bij karel aan dat hij niet zo hypocriet moet zijn.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Omdat het vooral trollen en uit de tent lokken is.
Het is een natuurlijke houding wanneer een politiek systeem (of eigenlijk welk ander systeem) het substituut verafschuwt. Ooit waren de liberalen ook niet gecharmeerd dat arbeiders rechten kregen en dergelijke.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:54 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Maar het is wel lekker om te framen. afa's zijn het probleem niet, dat is de pvv. Voor redenen, ofso.
Paraplu's, taarten, verf op deuren, vandalisme, bedreigingen, bierflesjes en stukken lood. Allemaal komen ze van links in dit land. Maar een verzameling raar volk wat het niet zo heeft op de bestaande politiek en welke alleen via democratische en politieke wijzes dat wil op lossen, is een extreem probleem.
Goeie punten als in rake opmerkingen over zijn standpunten, doen en laten. Niet goed in de zin van het goed zijn van Geert. Hoewel hij vast wel positieve eigenschappen heeft.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ah ja, want dan maakt het niet meer uit dat je allerlei ondemocratische plannen propageert of zo?
Ben wel benieuwd over welke goede punten je het hebt. Is hij lief voor zijn cavia?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |