Zal wel gevoelige ballads worden en ik ben daar wat klaar mee. Wordt weer zo Dutch sad song 125quote:Op donderdag 7 december 2023 09:57 schreef Momo het volgende:
[..]
Tenzij Karsu of Numidia voor iets etnisch gaan...
Etnisch Twents zal wel countrysound zijn
Dan liever out of the box met Joost Klein.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:59 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Zal wel gevoelige ballads worden en ik ben daar wat klaar mee. Wordt weer zo Dutch sad song 125
Ik kan niet luisteren, maar als dit van die Rick komt op de foto dan wist hij ooit ook zeker dat het Lakshmi zou worden.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:57 schreef NailQueen het volgende:
Joost Klein is dan officieel afgevallen?
Ja met al deze 3 artiesten zie dat wel als meest waarschijnlijke.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:59 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Zal wel gevoelige ballads worden en ik ben daar wat klaar mee. Wordt weer zo Dutch sad song 125
Dit.quote:Op donderdag 7 december 2023 10:00 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Dan liever out of the box met Joost Klein.
Wat wel zo is, deze 3 artiesten zijn wel echt uit het inner AVROTROS wereldje.quote:Op donderdag 7 december 2023 10:05 schreef Cee het volgende:
Als Ilse als grote naam met weinig recente hits en airplay echt bij de laatste 3 zat weet je dat er verder weinig tussen zat, of dit is weer een ons-kent-onsje.
Deze is juist wel leukquote:Op donderdag 7 december 2023 10:03 schreef Fred_B het volgende:
Dit is zes dagen terug op YouTube gezet en duurt exact 3 minuten.![]()
(En het zou niet geschikt zijn voor het ESF trouwens)
Als ze het ook wordt, dan moet de rest wel heel matig zijn ja. Je wil toch wat nieuws sturen.quote:Op donderdag 7 december 2023 10:05 schreef Cee het volgende:
Als Ilse als grote naam met weinig recente hits en airplay echt bij de laatste 3 zat weet je dat er verder weinig tussen zat, of dit is weer een ons-kent-onsje.
Het is een kennis/vriend van Rick (sidekick van Tim Klijn en voormalig sidekick van Edwin Evers). Hij komt hier elk jaar mee. Ik weet nog dat hij in het jaar van S10 in eerste instantie de naam van Lakshmi riep. Later switchte hij naar S10.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:59 schreef Thrts het volgende:
Weet iemand van wie de stem is die het nieuw bracht? Hoe betrouwbaar is deze informatie?
Misschien wel een trigger om de artiest te publiceren los van of het waar is of niet.quote:Op donderdag 7 december 2023 10:18 schreef Thrts het volgende:
Mocht het inderdaad 1 van deze drie zijn, zullen ze het dan vandaag officieel naar buiten brengen?
Alle drie competente zangers en performers, in dat opzicht zitten we goed. Wmb heeft Ilse natuurlijk al wel genoeg invloed op ons esf gehad. Tegelijkertijd heeft ze duidelijk laten zien dat ze weet wat werkt, en overduidelijk een perfectionist is. Karsu heeft zoveel stage presence en het vermogen om je diep te raken met haar zang, maar haar oevre tot nu toe vind ik nog niet overtuigend genoeg. Numidia is de toekomst natuurlijk, maar persoonlijk ben ik niet zo fan.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:41 schreef Momo het volgende:
NIEUWS
[ twitter ]
Ilse DeLange, Karsu en Numidia!
Ik zou ook liever doorschakelen naar een nieuwe generatie artiesten. Maar ik denk nog wel dat als Ilse iets instuurt, dat niet zomaar een vlak deuntje is om wat aandacht te genereren voor een nieuw album of een tournee. Dat zou dan normaliter wel iets zijn wat kan scoren, en waar ze ook al een passende act bij in gedachten heeft.quote:Op donderdag 7 december 2023 10:10 schreef Em31 het volgende:
[..]
Als ze het ook wordt, dan moet de rest wel heel matig zijn ja. Je wil toch wat nieuws sturen.
Dit is geen officiële communicatie, lijkt me.quote:Op donderdag 7 december 2023 09:57 schreef NailQueen het volgende:
Joost Klein is dan officieel afgevallen?
Hoog teckel van de tante van de buurvrouw gehalte idd.quote:Op donderdag 7 december 2023 10:26 schreef Pisces29 het volgende:
Ilse is er gewoon voor de grap bijgezet.![]()
Verder geloof ik er niks van.
Is dit die vrouw die zo een rustig liedje zong voor de aardbeving in Turkije? Jeetje.quote:Op donderdag 7 december 2023 10:03 schreef Fred_B het volgende:
Dit is zes dagen terug op YouTube gezet en duurt exact 3 minuten.![]()
(En het zou niet geschikt zijn voor het ESF trouwens)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |